Új privát üzeneted érkezett!

HAsznál valaki Mülleres pelenkát? Midnenhol azt olvasom, hogy szuper csak épp árat nem írnak sehol. nem tudja valaki mennyibe kerül???
katuska79
 
 


Reggelt!
Katuska:Nem mondod,hogy direkt úgy főztél!?... :o :P És még krémes is?Intelligens?az milyen? :lol: Nagyon drága vagy,de csak poénkodtam,nem enni mentünk volna,csak veled még nem is találkoztam...(meg még egy pár emberrel) :) De aranyos vagy! :D :wink:
Viki:Levente már szalad?Aztahétmeganyolcszázát!De csudi ügyes fiad van!Hol lehet ezeket a videókat megtekinteni,mert folyamatosan Katuska dicsekszik helyetted! :D :P :P
Darabos:Lehet,hogy nekünk sem a mérettel van a gond,hanem,hogy a fogára való-e... :D
Szilvi:Tessék a cipőért elmenni,mert én álmomban hallottam,hogy sírt... :lol: :lol: :lol: :lol:

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Katus:Melyik az a mülleres?Vagy müllerben kapható?

Eszter

Kép
eszterem
 
 

 
 

Sahli: köszi, dobd át priviben, aztán lehet, hogy élek vele. Milyen ülést vettetek? Ja, és a bébi karfiolleves receptje is érdekelne. Ádám még nem evett levest. :roll:

Katus: nekem úgy rémlik, de nem esküszöm, hogy kb olyan árú, mint a tescos pelus. Nem vettem, csak egyszer néztem. :roll: De Barti lehet, hogy tudja.

Én is dobok képeket:

1. rágcsáló

Kép

2. Duna parton

Kép

3. réveteg tekintet

Kép

4. a naplemente megihletett (csak úgy)

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára krisz78 2009.10.05 08:59-kor.

krisz78
 
 


helló!

extra nyügi éjszakán túl! :cry: :cry: :cry:

katuska a krumplit vékonyra szeld,mint kb. a chips,gyorsan átsül,és iszonyú finom!

csöre Saci tényleg milyen nagylányos!szép csajszi!

kisbogacs örülök a szép hétvégéteknek!

sahli ügyi vagy!milyen ülést vettetek,és mennyiért?

lehet nem kiflit fogok adni Zétinek,hanem zsemlét!abból nem tud olyan hamar kiharapni,mint a kifliből! :idea:

alszik!megpróbálom egy kicsit alakítani a napközbeni alvást,3 helyett 2,az időtartam meg jó lenne ha ugyanannyi maradna!a 3 alvás mellett nem tud olyan sokat játszani,és szerintem nem is fárad el annyira!ma van a próba,mondjuk már máskor is volt ilyen,ha valahova menni kellett,így csináltam!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:43-kor.
kisbogacs
 
 


Katuska: szerintem Luca tudja, Zillén olyan pelust láttam :D Amikor mi vettünk akkor 2.000,- Ft körül volt, de valamivel kevesebb van benne, mint a tescósban. Amúgy annak a pelusnak nem a tépőzára nyúlik, hanem az elég rövid, és az oldalpánt van, úgy kiképezve, hogy azt tudod nyújtani, amikor rávarázsolod a babára. Amúgy tényleg jó, mert nekünk sem folyt ki belőle semmi, és az éjszakát is bírta ;)

Kriszta: sajnálom az éjszakát.

Krisz: nagytakírtás - minden elismerésem, nekem semmi kedvem hozzá :roll:
Ádi nagyon szép, és az a réveteg tekintet, azon a képen nagyon emlékeztet egy volt évfolyamtársamra, aki egyébiránt nagyon helyes, jó pasi :P

Vicky: Levente már szalad? De jó :D

Sahli: ügyi vagy! Muti képet!!! ;)

Eszter: nekünk nem arrafelé van a telkünk, viszont az templomtól nem messze volt a lagzink ;) :lol:

Kriszti: én is jobb szeretm, ha van időnk és nem autópályázunk, sokkal hangulatosabb és érdekesebb településeken keresztül menni :D
Szép az a vidék is, Alcsúton az arborétumot is egyszer megéri megnézni ;)

Fiam tízóraiért reklamál, adok neki, aztán me elég szaladgálós napunk lesz, majd este jövök szerintem.
Jók legyetek!

biga.csiga
 
 



biga.csiga
 
 


Krisz: nagyon kis komoly Ádámod. Patrik is mindent megrág. :D

Karfiolleves semmi extra a mienkből evett egy kicsit.
Kis olajon a fehérrépát, sárgarépát megrottyantottam amíg eresztett egy kis színt. Rá a víz, beledobtam a karfiolt. Ízesítésként tettem bele egy kis sót és a végén petrezselymet.
Az ő részét kivettem, a miénket egy kicsit jobban fűszereztem.
Próbáld ki szerintem fog ízleni Ádámnak is.

Z-kriszti: Römer Duo Isofix Plus 40-ért (eredeti ára 92 körül).

sahli
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:44-kor.
kisbogacs
 
 


Sziasztok!
Nyugis éjszakán vagyunk túl :D
Ágnesnek jobbulást!
Mi is szoktunk arra autózni, tényleg szép környék :) az arborétumot már évek óta tervezzük, csak mindig sietünk :?
Ádám nagyon édes :) átrágja magát az asztalon :D
Müller sm pelus: igen, Zillének van olyan.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:44-kor.
kisbogacs
 
 


Katuska: én néztem valamelyik nap a müllerben a pelust. A legnagyobb kiszerlés árát néztem, szinte ugyanannyi mint a pampers. A darab ár asszem talán 2-3 forinttal marad a pampers alatt.....így végül nem vettem.......szóval nem tudom jó-e. Én használom a mülleres alátétet,törlőkendőt (abból a 6 darabos 1890 ft), wc papírt ilyesmiket és nagyon szeretem.........de pelust még nem próbáltam.
A nagyiéktól kaptunk most egy hatalmas csomag Huggies pelust...én ilyet nem vettem soha mert veszett drága...de iszonyú jó. Semmi nemmegy ki belőle, nem nyomja a hasát viszont tök jól illeszkedik, tiszta papír.....szóval tényleg jó de k@@@a drága..........szerintem :roll:

KépKép
peni
 
 


Csak nem majdnem mindenki lezárta már a blogját? Gondoltam, megnézem Leventét, de nem enged be :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Lányok.....ti tudjátok mi a különbség a tescos pelenkák között? Mert van több színű....Én még sosem vettem de nem tudom mik ezek a "szín kódok". Próbáltátok már amúgy? Milyen? Az ára jó...a minősége?
Van tapasztalat?

KépKép
peni
 
 


Fiacska alszik, a fene a jó dolgát, éjszaka bezzeg megint óránként ébredt, nyöszörgött...

Tegnap megkapta élete első joghurtját, és bejött neki : )Így mostmár 3 étkezést váltottunk ki :lol:

Mászás:
Fura egy fazon az én fiam.. Ugyanis tud mászni, de nincs kedve, vagy nem akar, vagy nem tudom... Amikor elfeledkezik magáról, akkor mászik, de 90 %-ban a kúszást részesíti előnyben.... :roll:

Darabos kaja:
Mi még csak most ismerkedünk vele.. 2 alsó foga van, amíg nem lesz "zárt fogsor", addig nem is tervezem a darabosabbat, még turmixolok. Evett kölest, amitől általában öklendezik, és kiflivéget is szokott kapni, de a nagyobb darabokkal nem tud mit kezdeni.

Akkor a csütörtöki tali áll még?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Peni: a kék-fehér value szar. Olyat ne vegyél! Én sem vettem, a barátnőm mondta, hogy minden kijön belőle. A Tesco színes (eddig lila volt, most zöld csomagos) nekünk bevált. Még nem volt vele semmilyen problémánk. Nappal mindig ezt használjuk, éjjelre Liberot. De volt már éjjel is rajta, és nem lett pisis a gyerek reggelre. Vastagságra olyan mint a Pampers, de nem annyira puha. Az ára kedvező, főleg, ha akciós.

krisz78
 
 


Mági: én terveztem :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:45-kor.
kisbogacs
 
 


OK akkor megvárom Lucust a pelus infóval.

A tescós fehéret tényleg nem szabad venni, sima nejlonos pelenka. A színes viszont nagyon jó.

Mágnes! megy fog nélkül is az evés...ha akarja. De úgy látszik a fiúk öklendezősek iylen téren. A kis kényelmesek :lol: egyébként én is jobb szeretek turmixolni mert haladósabb így a kaja.

Eszter! Egy vagy két éhes szájjal több mit számít! A süti meg azért intelligens mert úgy sül meg, hogy van egy réteg tészta, egy réteg krém és ha jól kevertem akkor egy réteg hab. Pofon egyszerű és nagyon finom.

Csöre! kérj meghívót Vickybabe-től és ad a bloghoz.

Peni! viszont amikor akciózzák a Huggiest akkor tök nagy engedményt adnak belőle. Olyankor mindig veszek mert szerintem is tök jó pelenka. Oylan jó magas dereka van, azért szeretem. Azt a klasszikust szokták leárazni leggyakrabban.

Z-Kriszti! sok sikert az altatási rendhez. Nálunk is a két alvás vállt be. Délelőtt egy óra és ebéd után amennyit akar. Utána már nincs alvás csak ha valamiért extra nyűgös vagy nem sikerült délben elaltatnom. Egy éves kora után tervezem átállni a napi egy alvásra.
katuska79
 
 


Kriszti: jó lett a táska :) Nekem is van hasonló színű fonalam, még ötletre vár :D HOgy bírja a táska a terhelést? Nem nyúlik nagyon? Én még soha nem kötöttem táskát/tarisznyát.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Ja!
Nem is tudom melyikőtök kérdezte, hogy bevált-e az Anyatanya.
Hááát... nekem annyira nem... Nincs meg az a lehtőség, hogy a legutosó hozzászólásod óta érkezett üzenetektől olvass, állandóan keresgélni kell.. azért vannak jó dolgok is ott, azonnal megjelenik egy fülecske, ha új hozzászólás érkezik, jöbban lehet formázni a szöveget, több képet fel lehet tölteni egyszerre, több vonalzót is,mint itt.
Lehet, hogy azért nem annyira szimpi, mert megszoktam már az itt létet, de nekem a babanet jobban tetszik..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csöre! pont ezt akartam kérdezni én is, hogy nem nyúlik-e ki. Mondjuk ha bélést varr bele...Szeretem ezeket a cirmos fonalakat.

Eszter! feldobtam a másikba a receptet. A férjedet tuti le tudod nyugtatni egy iylen sütivel:)
katuska79
 
 


Krisz:
a réveteg képen ugyanolyan gatyóban van Ádi, mint nekünk van. :) Illetve volt, mert kinőttük... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nah csütörtöki csalogató: sütök sütit! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csíkos tescos nem jött be Nekünk sem. Nejlon és egyáltalán nem nyúlik a pánt az oldalán. Viszont aa színes tescos tök jó mi most 4+-ban nyomulunk.

Mági: Nekem mégcsak a tízórait sikerült kiváltanom, a gyerek eléggé bélpoklos. :)
Én csütörtökön tuti nem tudok menni, messze vagy :(

Krisz: megy a privi

Kisbogács: jobbulást Áginak.
Nagyon szép a tarisznya, ügyes vagy.

sahli
 
 


Sahli:
Patriknak boldog hófordulót kívánunk!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:46-kor.
kisbogacs
 
 


Köszi Mági! :)

sahli
 
 


sziasztok :lol:

Ezer éve nem voltam...mentségemre szóljon, hogy mióta elkezdett járni, szinte csak enni-aludni járunk be, egyfolytában a kerten vagyunk kint :lol:

Katuska, Kriszti, köszönjük a fiam nevében is a dicséreteket. :lol:

Csöre, ha dobsz egy mailcímet, szívesen küldök meghívót a bloghoz! :wink: Saci még nem szalad? Nagyon ügyes kis akrobata a képeken!

Sahli, hol vetted ilyen jó áron az ülést? (bocsi, ha már írtad...) nekem is ez az egyik befutó, a másik a Maxi cosi isofix. Levi még elfér a hordozóban, úgyhogy nem kapkodok a vásárlással. Várom a tapasztalataidat a Römerrel!

Krisz, de édi Ádám! Ő is milyen nagyfiús már!!!! És szép a naplementés fotód is!

Kriszti, örülök, hogy jól telt az utazás! Ágnes jól bírta az autózást is? A táska jó lett, ügyi vagy!!! Jobbulást Ángesnek!

Katuska, Enikő, meg akinek van kedve eljönni ide a világ végére, a héten (kedd vagy szerda) mit szóltok egy játszóházas talihoz? 4-ig van nyitva, nem tudom, nektek hogy alszanak a gyerkőcök, nekünk olyan fél 11 előtt vagy 1-3 között lenne jó.

Lucus, én támogatom a zárt topicot. Mi lenne, ha megnyitnánk és akinek van kedve, átjönne? Akkor pl hamarabb feltenném a Levi videókat is :wink: Mi a régi topicommal átköltöztünk pár hete az anyatanyára, én szeretem és sokkal jobb lett a topic is azóta. Szerintem jól használható, csak meg kell szokni. Nekem pl följön, hogy mi történt, mióta nem voltam.

Mági és a többiek is, nagyon sajnálom a piszkos anyagiakat...Mági, nem tudnátok jogi /bírói úton behajtani a pénzt? Gondolom nem válaszolt az iwiw-es üzidre azóta sem... :evil:
Talit nem tudom, mert nincs autóm a héten :( ha Apa pont itthon dolgozik csüt-ön, akkor tudok menni az ő autójával. Ha nem, akkor így jártam... :roll: :?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2009.10.05 10:34-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Mágnes: Ádinak is lassan kicsi lesz. Szemtelenül olcsó pénzért turizta anya. 500 pénz volt, és a cimkéjén nem látszik, hogy agyon mosták volna.

Katus: az a krémes nagyon fincsi, anyum is szokott csinálni. Majd lehet, hogy én is. Úgyis lesz szülinapi bulija a férjemnek 2 hét múlva. Már agyalok a kaján. Szerintem hidegtálakat csinálok (pl. mini fasírt, csirkeszárnyak ropogósra sütve, saláták), de kéne süti is. Olyan kajákat akarok, amit előtte megcsinálok, nem akkor őrültködök, mikor már itt vannak 10-en.

krisz78
 
 


Jön a felső két fogacska már nagyon fehérlik, de még nem tört át így extra nyügi nap van, enni nem kell, csak cici, abból nem fog jól lakni, tápszerrel bepróbálkoztam, kiütötte a kezemből a cumisüveget!!

Mági én megyek bár Apus bekavart :evil: :evil: :evil: És lehet csak 1/2 1 órára tudok menni de megyek. Illetve megpróbálom, hogy tovább is. de az csak szerda este derül ki.

Ezt bemásolom, hátha hétvégén nem olvastatok, eddig csak Csöre reagált rá!

Még 2-3hónapja Hanna felvetett a zárt topikot, mostanában olyan témák is felvetődtek itt amiről az én szemérmességem az idetévedt és a zugolvasóknak nem szívesen tárulkozik ki.
Szerintem mostmár tényleg csatlakozott mindenki aki akart?
Újra felvetem, Ne legyünk mi is zártak??
Mági bevált a decemberieknél az anya-tanya?



Mülleres pelus. Peni nem tudom te hol veszed a Pamperst-t annak darabja 50 Ft-körül mozog, a mülleres 2000 Ft körül volt nem emlékszem pontosan mennyi, már 3 hete vettük, de 46 db van benne így kb. 43 Ft egy darab. Hát én is csupa jót hallottam róla, de kb ugyanolyan mint a babylove-os. Jó jó de semmi extra. igen az oldala nyúlik nem a tépőzár, és nekünk is benne maradt ami bele került. Nekem az a bajom ezekkel, ellentétben a pampersel, hogy olyan nagy bumszli mindegyik és a pampers meg vékonyabb de mégis benne marad abban is minden.

Én is szertetném megnézni Vicky Leventéjét, de én a blog címet se tudom!
:( :(

Krisz - Ádám nagyon fotogén, olyan jól tud nézni mindegyiken!!

pelenka taulmány!!!
Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
lucus16
 
 


Lucus, pü-ben dobj egy mailcímet és küldök meghívót! :wink:

Kép
vickybabe
 
 


lucus:
az előbb én írtam a anyatanyás észrevételeimről. Igazság szerint engem a megszokás tart itt, de anyatanyára is mehetünk.
Szóval felőlem ok!

NA akkor körkérdés:
Anyatanyára átmenjünk-e : (kéretik folytatni a listát!:) )
1. lucus : igen
2. Mágnes : igen

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Anyatanyára átmenjünk-e : (kéretik folytatni a listát! )
1. lucus : igen
2. Mágnes : igen
3. Vickybabe: igen

Kép
vickybabe
 
 


Na közben látom írt Mági és Vicky is...

Akkor elkezdem a listát, az átmenetellel kapcsolatban
Igen - Luca, Csöre, Vicky

Ágnesnek jobbulást!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Mági, Vicky :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lucus16 2009.10.05 10:41-kor.

Kép

Kép
lucus16
 
 


sziasztok

mi mennénk a találkozóra, gyógyulunk egyenlőre. ezért nem mondom biztosra, de biga is tőlünk függ, szóval meggyógyulunk. mit vigyünk?

Pelenka: müllereset nem ismerem, viszont vettünk már lidl-ben, és az nem volt jó. tescos nekünk csak a midi méretig klappolt, azóta nem vált be, keménynek találtam nagyon, és elszorította Szonja lábát. a pampers nagyon jó, viszont nekünk most a 4-es libero a favorit. nagykerben vesszük, és olcsóbb, bár most eléggé le van akciózva a corában is. ha vkit érdekel, és elérhető neki: www.diaper.hu a nagyker, egész jó áron vannak pelenkák meg egyebek még nem kereskedői áron is.

Szonja szökik.... rohanok
czzsofia
 
 


Vickybabe: babu tegnap már a Römerben ült, el is aludt benne rögtön :D . Az isofixes rögzítes úgy tartja az ülést mint a beton. Van hozzá fejszűkítő is, majd este lefotózom és dobok fel képet.

A vaterán lőttem, egy kicsit alkudtam rá.

Most is van fenn pár darab belinkelem Neked. Legyél résen, a jókra gyorsan le kell csapni mert kevés van belőle.

http://www.vatera.hu/romer_isofix_duo_p ... 25445.html

http://www.vatera.hu/romer_isofix_duo_p ... 20892.html

http://www.vatera.hu/romer_duo_plus_iso ... 66890.html[/url]

sahli
 
 


anyatanya: mivel szeretnék továbbra is beszélgetni veletek, ezért átmennék én is ha odakerül a topic
czzsofia
 
 


Anyatanyára átmenjünk-e : (kéretik folytatni a listát! )
1. lucus : igen
2. Mágnes : igen
3. Vickybabe: igen
4. Csöre: igen
5. Zsófi: igen

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ja még annyit a zártságról, hogy érezhetően más lett a beszélgetése stílusa, témája. Sokkal felszabadultabb a topic, és kényesebb témákat is ki tudunk tárgyalni.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:47-kor.
kisbogacs
 
 


Zsófi
:a Lidl-ös pelusból melyiket vettétek? A Toujours-ot ,vagy a kisebb csmagosat? Nekünk a Toujours van, és nagyon bejött. Na meg az Aldis!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


A tuti befutó Nálunk a pampers active baby aloe verás

Szeretnék Veletek tovább beszélgetni úgyhogy ok a zárt fórum, de olyan rossz lenne itt hagyni a babanetet. :(

Én nagyon sokat olvastam a decemberi topikot is, sok jó tippet, ötletet lehetett kapni a lányoktól - sajnálom hogy megszűnt.

sahli
 
 


Nyissak egy fórumot Anyatanyán? Most éppen be vagyok jelentkezve , ki lehet próbálni, és ha nem tetszik, még mindig itt lehet maradni, és törölni a másik fórumot.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Anyatanyára átmenjünk-e : (kéretik folytatni a listát! )
1. lucus : igen
2. Mágnes : igen
3. Vickybabe: igen
4. Csöre: igen
5. Zsófi: igen
6. Kisbogacs : igen
7. Hanna : igen

Élünk, de mind a ketten betegek vagyunk. :(

Csajok! Rossmannban telitalpas csúszásgátlós zokni 4 db 999.-Ft!
Csöre! Olyan mint a tiétek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Felőlem is mehetünk a tanyára. MAjd megszokjuk azt is!

Vickybabe! én benne vagyok a játszóházas taliba csak nálunk aza gond, hogy olvastam a játszóházban az a lányeg, hogy együtt játszak a gyerekkel. De kettővel hogyan? Ja meg egy éves kortól írják....de egy próbát tehetünk. Nekünk is a délelőtt a jó, 1-3 közt alvás van.
Vagy mehetünk keresztúrra is, az meg ingyen van és ott tényleg tudnánk beszélgetni is.
katuska79
 
 


Vickybabe! most pénteken délelőtt lesz baba-mama klub a péceliben!
katuska79
 
 


nna, aki szeretné kipróbálni az anyatanyát, megcsináltam a topicot. A neve: 2009 januári babanetes babák. Jelentkezni kell felvételértt, aztán lehet próbát tenni, hogy tetszik-e.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: