Új privát üzeneted érkezett!

Kicsidodi!!!

Tényleg,lehet hogy szivassukakismamákat nap van ma!!! :evil:
Nállam Ricsi baba nem aktiv,épphogy csak néha kidugja a kis hátát,vagy seggét,azt ennyi.nekem tegnap ota olyan mosott @ar hangulatom van,és aludni tudnék egésznap.Én is nemsokára készen vagyok a fözéssel,aztán fekszem le kicsit pihizni.

Tényleg,érdekes dolog,ahány helyen olvasol,annyi félét látni,olvasni..de tényleg.
De sztem mi (akik már nem elöször szülünk)csak fogjuk tudni mikor kell menni...nem??!!

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya!

Hát, alapból én is így vagyok vele, de nekem az elsőnél elfolyt a vizem, ott nem kellett sokat agyalnom, hogy vajon idő van-e :roll: :lol: :lol: .
Eddig az esti fájásokt nem is vettem komolyan, mert azok Botonddal is voltak, hiába voltak rendszeresek, meg fájdalmasak, mégsem lett belőlük semmi, ezért most sem izgatom magam miattuk, csak tűrök és méltatlankodom :twisted: :lol: .
Viszont ez, hogy reggel óta összevissza fájok, ez újdonság, bár a rendszertelensége totál a szülés ellen szól, meg még azért messze vagyunk a kiírt időtől... Meg hogy akármit csinálok (felállok, leülök, lehajolok, bármi...) egyből olyan lesz, mint a beton :? .
Már annyit "fájtam" ma, hogy belefájdult a fejem is :evil: . Na, most tényleg megyek, ledőlök :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi!!Nekem is pont igy szokott lenni/igy van most is.Lehet hogy tényleg van valami a levegöben is...
Én is készen vagyok mindennel,megyek ledölök én is egy kicsit ,lehet/remélhetöleg utána jobb lesz. :oops:

Igen,boginál én is igy voltam,elfolyt a viz,indultunk a korházba.
Milánnal pedig alapbol korházban voltam,mert tulhordás miatt bekellett feküdnöm.De nálla pl. felül repedt meg a burok,és csak szivárgott.Ha nem kh-ba vagyok,lehet felsem veszem azonnal a "helyzetet"!!!
Most várunk,és várunk....jo pihit...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 

 
 

Kezd izgi lenni a helyzet!

Dodi, Vikianya remélem azért csak jósolgattok, de biztos van valami a levegőben ha ennyire egyformán kivagytok.

Én rohadt fáradt vagyok. Férjemnek egész éjjel hasmenése volt, igazi férfiként ettől teljesen kikészült, csak dől egyik nyugágyból a másikba :roll: Egy órája a fiamnak is volt 2 hasmarsa, úgyhogy most mindkettejüket ápolgathatom. Mindig is erre vágytam a 36. héten :oops: :roll: Na mindegy.

Viszont borzasztóan megkívántam a Dodi által emlegetett grízes tésztát, csak nem lenne túl humánus a fiúkkal szemben. Megvárom amíg mindketten alszanak egyet és csinálok magamnak :lol:
Vendég
 


Na én nem régen keltem fel.Kicsit lustiztam,aztán bealudtam.Bogi is elaludt itt a nappaliban,a fotelban.Milán (jo férfihoz méltoan)vigyázott ránk.
Most sütöm a rántott hust,Apa nemsokára itthon van/lesz... :P

Miután lefeküdtem igen rendesen fájtam mindenhol:derekam,hüvelyem,ghasam...stb.!!!
Most eddig még jo,bár kicsi nyilalgatások már vannak.

Szép délutánt mindenkinek.majd jövök még...

Kicsidodi,hogy vagyol???Jobban vagy??Tudtál pihenni???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok csajok :)

Látom, nem unatkoztok :) Azért még egy hetet tessék kihúzni :)

Hasmenésszerű fájásaim nekem is vannak, de a hasam nem megy, hiába ülök le a WC-re :oops: Egyik éjjel meg végig görcsöltem, már agyaltam, hogy be kéne menni a kórházba, de sokáig tartottak a fájások, és teljesen rendszertelenek voltak... de én még garantáltan nem szülök mostanában, nem érzem, hogy ilyesmi várna ránk :D

Vikianya, csini a pocakod, jó nagy már :D Samu is csak néhány részét tologatja, de én csillagokat látok közben...

Zsebbi, akkor itt is: gyönyörűséges a pici lány :D

Anyamci, az nem semmi :D meg vagy áldva azzal a nővel :D

Am itt van egy link:

http://www.gravidanzaonline.it/medico_r ... foFeto.htm

Súlyt és hosszt is lehet vele számolni :) az AC=AD, melyik UH leleten hogy szerepel...

Szilda, örülök, hogy jobban vagy :)

Velünk amúgy semmi extra nincs, cukrom helyreállt *koppkoppkopp*, Samu feszeng, éjjelente jósolgatok... ennyi kb :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, köszönjük szépen - itt is :) :lol:

Én fel sem ismerném a jóslókat, az első két gyereknél csak simán keményedtem és fájásgyengeségem volt. Most, hogy írta Dodi, hogy az jósló, ha a baba is mozog és fájdogál, görcsölget a hasad, tehát nem kell beijedni, akkor jó, van jóslóm :) Már bevettem egy csomó magnéziumot.

Ma amúgy fekszem, mert tusolás után volt némi fura folyásom és piszkosul nem hiányzik, hogy beinduljon a baba! Nagyon örülnék, ha akkor szülnék, amikor már az előttem lévők túl vannak rajta 8) :lol:
Most arra hajtok, hogy meglegyen a szept 9. (35. hét), aztán a szept. 16. (36. hét) és így tovább.

Hétfőn bemegyek a laboromért (egyelőre csak vizelet és cukor), valamint jövőhét elejére megvan a strepto-eredményem is. Most már nem babra megy a játék :twisted: :lol: :wink:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Jeanner,ez nagyon jo oldal,amit megadtál.Gyorsan felmentem rá,és kiis számoltam.Tök jo....
Nekem csak kicsit nyomogatja magát oda Ricsi.csillagokat nem látok tölle ,szerencsére...

Na jol bekajáltunk,illetve Apa jol bekajált ,ö nagyon jol tud enni...már nyomja is a szunyát.Nagyon fáradt.ma is melozott,és kb. 2 hete itthon munkát is nagyon nyomja...

Na én most ott tartok ha ülök,vagy fekszem nincs semmi bajom,de kb. 2 perc állás után leszakad a hasam alja,görcsölök,és kiakar szakadni a hüvelyem...

Zsebbi,Neked még nagyon nem lenne jo ha jönne a baba.Pihizz csak amennyit tudsz..

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Jaja, ez az oldal nekem is nagyon nyerő volt :)

Csajok, és az mi, amikor már a hüvely is szúr? Jó, mondjuk Samu ütött vagy nyomott bele valamit abba a területbe, de komolyan azt hittem, összeesek... :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nem tudom mi van, de fáj eléggé a jobb oldalam derekam meg a hasam alja. hidegfrontkor volt mar de nem ilyen sokaig ,meg a hideg sem ma jön..mi van akkor?????

KépKép
kaqk
 
 


Kaqk,lehet hogy baoca nyomja.Volt 1 idö,nem is olyan régen,amikor nekem is volt ilyen.Probálj meg langyos vizzel lezuhanyozni,és lepihenni utána..

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


jeanner!Szerintem nyílik a méhszájad!!!

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Sajnálom, hogy ennyire nyűgösek vagytok :cry:

Én nagyon kilógok a sorból... teljesen jól érzem magam... tegnap még nagytakarítást csináltam, ablakpucolással, függönymosással egybekötve... közben sütöttem 1 adag kebnyeret, 1 adag zsemlét, 2 féle süteményt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsebbi
Nagyon szép Natasa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Osztom én is a nyügöt :( Nekem is fájdogál a pocim és keményedik főleg éjjel.Hát már nem is foglalkohzok vele...nekem szinte a 28. héttől ugyebár vannak jóslóim...de ezek már erősebbek :S Már nem hiszek nekik :lol:
Verus!!!!A párod rakta össze a kiságyat? :) Akkor ismét együtt vagytok? :)
carotta:Ügyes vagy :)Annó Vivivel és Dorcsival én is mindent tudtam csinálni...nagyon fitt voltam a legvégsőkig.Most meg :( Lehet öregszek 29 évesen?! :D Bár hát ahogy a dokim mondta ...mégis 3. baba és valszeg a hasfal sérv se tesz túl jót nekem.Hát ez van :)

Csajok ti be tudtok lépni a gmailbe?Én nem!Lehet valaki megváltoztatta?carotta megnéznéd légyszi?
Tegnap megvettük a babakocsit végre :) Ez volt az utolsó lépés :)
Mindenkinek kitartást még kicsit.Vivi,dodi :Ti különösen vigyázzatok magatokra még egy icike picikét.
Szép napot :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


jeanner:Szupi ez az oldal,köszi :) Háhá csak nekem n em jó..ugyan is a kedves hölgy csak BPD-t,,FL-t nézett :(

Ilyen a Milán első kocsija : :lol: A következőt maga veszi majd :lol:

http://kepfeltoltes.hu/view/110904/DSC0 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110904/DSC0 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110904/DSC0 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110904/DSC0 ... es.hu_.jpg

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Jeanner: Nekem is szúr, másfél- két hete minden nap, meg is ijedtem, de a doki szerint teljesen zárt a méhszájam, fogalmam sincs mitől lehet. Az oldal alapján is 2 kg-ra saccolják a babámat, na majd meglátjuk szeptember végén mekkora lesz, akkor megyek legközelebb dokihoz.

Sajna én is a nyűgösek táborába tartozom :( :( Egyre nehezebben viselem, nehéz a pocakom, úgy érzem magam, mint egy viziló, pedig mások szerint tényleg csak a hasamra híztam, ez persze nem igaz, de annyira rosszul nem állok még a kilók terén, 9-10-nél tartok, de ha kedden a dieteikus tényleg diétára fog, akkor már nem is számítok sok kilóra. Szeretnék már két hónappal idősebb lenni, na de remélem már hamar elmegy ez a kis idő.

Dodi, Vikianya: Akkor Ti lesztek a következők, már nagyon kíváncsi vagyok, mikor bújnak ki :D :D

Jóslóim, keményedések nekem is vannak, de még egyáltalán nem vészesek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!

Egy-két mondatot visszaolvastam, nem csodálom, hogy nyűgösek vagytok kitartást!

Múlt héten vasárnap már én sem voltam a toppon, de nem gondoltam volna, hogy még aznap megszülök. Apa pont délelőtt 10-kor visszaindult a melóba Németországba Brémába, megegyeztünk, hogy még két hetet kihúzunk, mire hazaér. Délután én is aludtam a Noellel együtt. Este megfürödtünk, Noelt elaltattam, és lefeküdtem. Apa még küldött egy sms-t, hogy mindjárt oda érnek, néztem a Titanicot. Komolyan mondom, hogy ahogy a Titanic nekiment a jéghegynek és elkezdte elönteni a víz, szó szerint engem is elöntött a magzatvíz. Egyszer csak éreztem, hogy folyik, úgyhogy abban a pillanatban tudtam, hogy nincs visszaút. Egyáltalán nem pánikoltam be, egyből szóltam anyunak, hogy jöjjön fel azonnal ő majdnem visszaesett a lépcsőn mikor mondtam neki, hogy folyik a magzatvizem. Hívtam a dokim mondta, hogy menjünk be a kórházba, de valószínű át fognak küldeni máshova, mert 33 hét. A sógorom jött egyből értünk, papa maradt a Noellel, anyós elindult Dunaújvárosból, apa szegény Brémában zokogott. Szó szerint én voltam az egyetlen aki nem pánikolt és mindenkit nyugtatott. Fél órán belül a kórházban voltunk, ott egyből elkezdtek helyet keresni máshol, megvizsgáltak és mondták, hogy ez az. Bár mire beértünk egy nagy törülköző teljesen átázott. Először azt mondták várjunk a folyosó közepén ömlő vízzel, na aztán befektettek egy szülőszobára, rám tették a ctg-t, infúziót adtak, anyu volt velem. Fájások egyáltalán nem voltak. Aztán jött egy doki, mondta, hogy sehol nincs hely, a legjobb megoldás ott megcsászároznak, a dokim már úton van, a fiúkat meg elviszik az I. Gyerekklinikára. 11.40-kor még hívtam az anyósom aki már ott volt nálunk, hogy a Noel innivalója, utána jött a műtősbácsi és bevitt a műtőbe. Rohadt hideg volt, főleg ott tök pucéran feküdni, megkaptam a gerincembe az érzéstelenítést, ami egyáltalán nem fájt és fél perc múlva már semmit nem éreztem. Belocsolták a hasam mindennel letakartak, lekötötték a kezem, az ajtóban meg már ott álltak Péter Cernysek és várták a babákat. Fájdalmat egyáltalán nem éreztem, csak ráncigálást és nagy nyomást, 11.51-kor megszületett Marcell és 11.52-kor Bendegúz. Nem láthattam őket, egyből üvöltött mind a kettő. Legalább 10 ember foglalkozott velük. Engem utána pikk-pakk összevarrtak és levittek a szobába. Kb fél óra múlva, jött meg anyu és a sógorom a cuccokkal és akkor hozták le a kicsiket inkubátorban, de nem láttam belőlük semmit, mivel a fejemet sem emelhettem fel. Mondták, hogy hova viszik őket Marcikám csak oxigén rásegítést kapott, Bendegúz lélegeztető gépen volt. Mindenki elment én meg ott maradtam egyedül, reggel 8-ig azt hittem, hogy megörülök, a lábzsibbadás, a méhösszehúzódás és az, hogy nem tudom mi van velük.
Majd folytatom, de most mennem kell bocsi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok ma reggel?
Nekem szerencsére elmúltak teljesen a fájások, keményedések.Gondolom köszönthető ez a gyógyszernek is, és hogy egész nap tényleg csak pihenek. Bár nekem könnyű, így, hogy nincsenek még gyerkőcök.
Ti ismeritek egyébként az a cordaflex nevű gyógyszert? magnéziumot miért nem szoktak már 36. hét után szedni? teljesen tudatlan vagyok ebben a témában.
Carotta, azért vigyázz magadra! én is így voltam múlt héten, mint Te és egyszer csak besokallt a szervezetem.
A gmail belépésnél nekem nincs semmi problémám.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
szilda5
Budapest III. kerület
 
 


Anyamci!

Neked csaszi lesz? vagy rosszul emlékszem. vagy a diának?v neki is? :lol: :lol: .tiszta gyagya vagyok már :roll:

Szilda!

Örülök h jobban vagy,azért ne ugri-bugrizz,pihizz sokat,amennyit csak tudsz

Praszlera!

És azóta h vannak a fiúk?viszed nekik a tejcsit?beindult már?foghattad már őket a kezedbe?

Ja! és itt is gratulálok az újdonsült feleségnek! :wink: :wink: :lol:

Mi tegnap kint voltunk itt egy rendezvényen 13-22 ig :oops: :oops:
gondolhatjátok,a lábam megint mammutformát vett fel. másfél órára azért hazajöttünk közben picit pihenni,de nem sokat használt

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Gmailra én sem tudok még belépni :roll:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Carotta, köszi szépen!
Köszönöm lányok a babadicsit, már várjuk őt igaziból is :)

Gére felléptem, nálam működik.

Praszlera, nagyon várom a folytatást, és hogy most mi van a babókkal! Ügyes vagy, hogy hideg fejjel gondolkodtál.

Nem mellesleg, tök szomorú, hogy a Cernyék a csőd szélén álltak az elmúlt valamely évben... nincsenek megbecsülve, pedig!!! Ha meghallom a nevüket, már könnybelábad a szemem.

Én is megérzem a frontokat, már előre félek a következőtől.

Az első két babával semmi gondom nem volt, tiszta fitt és üdeség, ahogy kell :wink: :lol:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Preszlera
Most hogy vannak a fiúk? Látogathatod, kézbe foghatod őket?

GMAIL
Telefonról most simán beléptem.
Vendég
 


gmail: még mindíg azt írja,h nem jó a felhasználónév v a jelszó :cry:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Vikianya!

Aludtam egy nagyot délután Botonddal, de nem lettem jobban :? . Aztán hazajött a férjem, és hirtelen kibukott belőle, hogy vlsz. ez az utolsó szombat estén egy jódarabig (mármint amit nem szoptatással, vagy kómában fekvős alvással töltünk :lol: ), ezért mondta, hogy öltözzek, és elvitt a bnőm lagzijába :P :lol: . (Egyedül nem mertem bevállalni, főleg nem gyerekkel, meg ahogy voltam...). Szóval beestem a vacsira, aztán 3-ig lagziztam 8) :lol: . Ugyanolyan fosul voltam végig, csak kevésbé érdekelt :lol: . Nagyon jól éreztem magam :wink: :D . Mondjuk hajnalban alig bírtam elaludni, annyira darabokban voltam, de mostanra jól vagyok (persze megint nem jó semmi :twisted: )

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Jeanner!

Nektek boldog 1. házassági évfordulót! :lol:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


honey!Nem nem én nem tervezem a császárt :-) Én simán szeretnék szenvedni :-)

anyamci!Én is vizesedek.Lehet ezért is gondolok rád sokat.
Emlékszel mit meséltem a kislányáról a férjemnek?Képzeld a nagymamához került és olyan normálisan viselkedik,annyira kedves.
ddia74
Mór
 
 


Sziasztok!

Praszlera! Gratulálok a csöppségekhez! :D :D Nagyon ügyes voltál, hogy higgadt tudtál maradni! :wink: Jó egészséget kívánok Nektek!

Csatlakozom én is a nyűgösködők táborához... elég sokat keményedek, elég csak felállnom vagy lehajolnom valamiért és az éjszakák sem túl pihentetőek. Hason fekvés ugye kilőve, eddig az oldalamon fetrengtem, de most elkezdett szúrni a bordám alatt, így marad a hanyatt, ami nekem csak szendergésnek tűnik. Pisilni is sokat járok, akkor is rögtön kő a hasam ha éjszaka felkelek és még hol van a vége... :oops:
Csütörtökön megyek dokihoz, kíváncsi vagyok a méhszájra a múltkori 2100-as érték után.
Csomagom már nekem is készen és nem kevés, ugyanúgy nagy utazó, kisebb a babacuccokkal és szülőszobás szatyor. Nyugodtabb vagyok, hogy bent van minden, ki tudja apa hogy tud majd jönni kisfiunkkal nehezített pályán, na meg mit hozna be :lol:

rony84
Salgótarján
 
 


Itt vagyok.
Hétfőn délután Bendegúzt levették a lélegeztetőgépről. Akkor a két nagymama nézte meg őket, mivel én csak este 6 körül tudtam lábra állni. Kedden este láttam őket először, akkor elmehettem a kórházból kisérettel, mondanom sem kell bőgve jöttem ki az intenziv osztályról. Jó volt őket végre látni, bár a Csernysek csináltak róluk egy-egy képet mikor elvitték őket és azt ott hagyták nekem, de igy más volt, valamint mindenhonnan csövek lógtak ki belőlük, ahogy kapták az oxigén rásegitést. Szerdán haza engedtek a kórházból, akkor hazafelé bementem hozzájuk és már megsimogathattam őket. Szerda délután Marcelltől elvették az oxigén rásegitést, Bendegúztól csütörtök délután. Csináltak mindenféle vizsgálatot, Bendegúznak van a vese tágulata, és ő egy kicsit gyengébb. Elkezdték őket etetni, de sok visszajött nekik. Marcell most már 5-7 ml anyatejet kap 3 óránként. Bendegúz még csak cukros lötyit kap de ő már több mint 7 ml 3 óránként, úgyhogy most egy kicsit hiztak. Bendegúz azért nem kap még anyatejet, mert bél fertőzésre utalt az ultrahang, de semmi más jele nem volt és a véreredmény is negativ lett. Amúgy csak anyuka és apuka látogathatja őket, de a szülök sem lehetnek egyszerre bent. Pénteken megfoghattam Marcellt, tegnap meg Bendegúzt, nagyon aranyos nővérke volt, komolyan mondom úgy állt ott a kicsikhez mintha a sajátjai lennének. Jah és tisztába tehettem őket. Ma iszonyatosan paraszt nővérek voltak bent, még annyit sem mondtak, hogy fapapucs, direkt úgy etette meg őket a nővérke, hogy mikor átültem az egyikhez oda ment a másikhoz, nem is próbálkozott fecskendővel, hanem egyből szondán keresztül benyomta a kaját, hogy kuss legyen. Eddig akik voltak mindegyik fecskenővel szépen lassan megetette őket, ezek meg.......! Az egyik baba aki az komolyan mondom, hogy végig üvöltöt amig ott voltam és rá sem néztek. Úgyhogy inkább eljöttem, még meg sem simogattam őket, nehogy felébredjenek, mert utána a kutya sem fog rájuk nézni. Sajnos az, hogy megfoghatom őket, vagy tisztába tehetem őket, csak a nővéreken múlik, mert én önkényesen nem kaphatom ki az inkubátorból, még ha az én gyerekről van is szó.
De próbálok nem erre gondolni, hanem arra, hogy nekik még egyenlőre ott a legjobb és ha haza hozzuk őket, úgy el lesznek kényeztetve, ahogy illik. Apa nem tudott hazajönni csak jövő héten pénteken jön, de akkor itthon lesz két hétig.
Én egyik nap jól vagyok másik nap meg a béka segge alatt. Három óránként fejek, közben meg a Noelt is próbálom pátyolgatni, mikor elalszik egykor, akkor bevisznek engem a picikhez és kb 5-re érek haza.
Csajok mindenkinek kitartást, próbáljátok minél tovább bent tartani a lurkókat, hogy a kezdetektől fogva együtt lehessetek velük.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Honey!

Köszönjük :D :D Még elég furcsa kimondani, hogy a Férjem, de csak megszokom :wink:

Anyamci!

Szuper a babakocsi :)

Praszlera:
Le a kalappal, hogy ilyen higgadtan csinálod végig, biztos nagyon nehéz lehet, de pár hét múlva már tényleg annyiszor foghatod meg Őket, amennyiszer akarod :wink: Nem is értem, mért ilyen bunkó sok nővér, ahelyett, hogy egy kicsit inkább segítenének Neked ebben a nehéz helyzetben. Amúgy az egyik rokonomnak kisebb súllyal és korábban született meg a kislánya, és neki sincs semmi baja, teljesen egészséges, biztos a fiúkkal is minden rendben lesz :wink:
Amúgy Te jól vagy a császár után? Mennyire fáj a vágás helye?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Praszlera!

Nagyon Édesek :D :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


praszlera! annyira édesek a fiaid :) a kép alapján meg nem mondanám hogy korábban születtek :)
Nagyon kemény csajszi vagy, le a kalappal :) tényleg, ahogy zsanka is írta, magadról nem írtál, hogy fáj-e a sebed, vagy egyáltalán hogy vagy a csaszi után.

Anyamci, hihetetlen hogy nem szabadulsz a "seprűs" nőtől :D

Holnap hidegfront! Én már alig várom a lehűlést... Olyan nehezen bírom a meleget. Éjjel 3-tól 7-ig elvagyok, de napközben kivagyok mint a kutya. Én is azt érzem, amit praszlera írt korábban, hogy úgy ég a hasam, mintha leégtem volna a napon.

Mielőtt elfelejtem, szoptatós melltartó a lild-ben 1300 forint. Van fehér és fekete is. Elég jó anyag, meg jól is néz ki, bár életemben most láttam először ilyet :D

Lányok én úgy szégyenlem magam, de állandóan nyafogok, hogy nyom a baba egész lent, meg iszonyú nehéz, főleg mikor ülés után felállok, a lábam is bazi dagadt, tök nehéz behajlítani stb...

Terhességi csíkokkal hogy álltok? Nekem asszem pici sávban megrepedt a hasam a köldököm felett, de remélhetőleg nem reped tovább és ha visszarakom a piercingem akkor nem fog látszódni.

Kitartás, már nincs sok hátra :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Hali.
Praszlera:Az ikrek nagyon édesek! És hihetetlen milyen higgadtan végig csináltad. Kitartás! Mikor engedik haza őket ? lehet már tudni?

Tegnap fájt az alhasam, de ma minden ok..a visszeres lábaim nem lennének..könnyebb lenne.., amúgy jól vagyok, Dalma rengeteget mozog, állni nem bírok sokáig, séta az ok, az ülés meg csak ilyen fél fekvő helyzetbe ..nem férek el Dalmától aki jó magasan van még..bár már jeleztem neki hogy kicsit húzódhatna lejjebb..:-) remélem még Dalma bent lesz 3 hétig..szept 26 tól már jöhet..:-)

Zsanka: mikor volt az esküvő? Gratulálok!!!
Jeanner: mikor van az évfordulótok??Gratulálok!!

Nekünk szept. 3. Most volt a 6. :-) Kedden meg Emma nagy lányunk 4 éves lesz!!! Furcsa picit....pocakosan..8 hónaposan ..hogy itt a szülinapja...mintha most szülném...nem tudom értitek e..:-)

jó éjt!

KépKép
kaqk
 
 


Praszlera!

NAgyon cukik a bébik, és tényleg nem kicsik, szóval ne aggódj, pár nap/hét és mindez csak rossz emlék lesz :roll: :wink: .

Ativerus!

Nekem alapból tök zsíros a bőröm, nehezen reped, egy darab csíkom nem volt sose. Viszont a több, mint 4 kilós babát, meg 24 kiló pluszt nem bírta, és 2 nappal a szülés előtt szétrepedt :cry: . Annyira nem gáz, mert nem azok a klasszikus repedéseim vannak, inkább "nyúlásnak" mondanám, és szülés után nagyon közelről látszodott csak, de azért nem örültem neki :( . Ezért azért írom, hogy ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha már most van repedésed, inkább számíts rá, hogy több lesz, max. örülsz, ha mégsem, de sajnos nem ilyenkor szoktak a nők repedni, hanem leginkább az utolsó napokban. Baromi bosszantó :evil: .
Viszont tényleg segít ha vmilyen nagyon zsíros krémmel kened :wink: ! Nem az a lényeg, hogy "terhességi csíkokra" legyen, mert az csak humbuk, hanem hogy minél zsírosabb legyen. NEkem a Sanatopic vált be, most kenegetem vele, és tök sokáig hidratál, meg érezni, hogy nem feszül tőle, meg nem is viszket (amúgy a gyerek ekcémájára kaptuk anno :P :lol: ).


Nagyjából bepakoltam :wink: . Egy közepes nagyságú bőrönd van félig :roll: . Na jó, még egy-két dolog hiányzik, de sztem beleférek ebbe :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!!!

Praszlera!!Nagyon édesek a fiuk.Tényleg,nagyon ügyes vagy ,hogy ennyire jol birtad a helyzetet,és mindenkiet te nyugtattál...Ügyi csaj vagy.
Fiukrol van info,hogy mikor mehetnek haza??

Jeaner,gratula az évfordulohoz. :D

Kaqk,nekem detto ugyanez volt az érzésem Bogi szülinapján(08.26.),hogy olyan mintha még csak ö lenne a pocakomban,közben pedig már 9 éves.

Ativersu,nekem sajna sok terhességi csikom van/volt,és sajna van ami a mostani terhességnél tovább is repedt.De engem soha nem zavart,nem szégyeltem..természetes dolog...már akinek van.

Dodi,akkor utra készen vagy te is már???
Ma hogy vagy maugy??Fájások???
Nekem csak akkor nem fáj semmim,ha fekszem,de azt ugyebár nem tehetem meg hogy egésznap feküdjek.

Holnap ujabb hét kezdödik,a keddi napom megint jo rohangálos lesz... :oops:

Hüvösebb idöt én is nagyon várom már..elég volt ebböl a nagy melegböl.
De viszont tartok is tölle,mert nagyon gyenge szoktam ilyenkor lenni,és sokat vagyok rosszul...
Na mindegy,bocsi már megint csak panaszkodom...soryy... :oops:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


ddia74 írta:jeanner!Szerintem nyílik a méhszájad!!!


Dia, az kizárt, 30. hét óta van ilyen, és még csak nem is rövidültem tovább, múlt héten voltam dokinál... meg hát egyáltalán nem is keményedek, szóval szerintem nincs is olyan tényező, ami nyitná...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Carotta, én irigyellek, hogy ennyi mindent meg tudsz még csinálni... :)

Anyamci, szép kocsi :)

Zsanka, ha a dietetikus diétára fog, lehet még fogyni is fogsz! Én még mindig 8 kilónál tartok, viszont garantáltan fogyok, mert a belső combom között újra át lehet látni, ha összezárom a lábamat... szal Samu hízik, én fogyok :D

Már akaram kérdezni: az mit jelent, hogy nehéz valakinek a pocakja? :oops:

Szilda, nekem kolléganőm szólt a magnéziumról, mondta, hogy ő az első gyerekkel végig szedte, mert neki nem szóltak és a doki nem tudta összevarrni, mert felvizesedtek a szövetek, és ahogy meghúzta a cérnát, szakadt az egész...

Ativerus, nekem csak a vakbél műtétem hege vörösödött be, és szakadt körbe... am megértelek, én is várom már, hogy elteljen ez a pár hét és leszálljon a méhem, mert Samu már nagyon nyom...

Kaqk, szept 3-4 (mi két napon is esküdtünk :D ) Boldog évfordulót és sok hasonló szép évet nektek!!! :)

Köszönöm a jókívánságokat :)

Praszlera, le a kalappal, hogy ilyen higgadtan végigcsináltad az egészet!!! Nagyon szépek a fiúk :) biztosan minden oksa lesz velük :) te hogy vagy? srácokat mikor lehet hazahozni?

Nekünk ma volt egy különösen jó éjszakánk, Samu nagyon mélyen aludt, így én is tudtam kényelmesen feküdni és forgolódni, nem tűrte fel magát a bordáimra :D

Ma szülésfelkészítő, kíváncsi leszek, megtartják-e :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!

Sztem sem feltétlenül nyílás, mert nekem is középidő óta nyilalgat, meg feszít, az utóbbi 1-1,5 hétben pedig szinte folyamatosan 8mióta leszállt), mégsem nyílok :wink: .

Nehéz pocak: ez olyan, mint a keményedés: lesz neked is, tudni fogod egyből :twisted: :lol: :lol: . Én úgy tudnám megfogalmazni, hogy olyan érzés, mitha a pocakod nem a tested része lenne, hanem egy baromi nehéz betonpakkot kéne hurcolásznod :evil: .

A víznek mi köze a magnéziumhoz, meg a varráshoz, nem értem? :roll: :oops: Én iszonyat vizes voltam, de nem volt semmi gáz :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Praszlera:Nagyon hősiesen viselkedtél! A fiúk pedig nagyon cukik és egyáltalán nem tűnnek a fotó alapján olyan nagyon picinek ( persze élőben biztos más). Ha egészségügyileg minden rendben van velük milyen súlynál engedik őket haza?

Ativerus: Csatlakozom Dodihoz csík-ügyben. Szerintem is a legfontosabb, hogy sokat hidratálj, ne engedd, hogy kiszáradjon mert úgy könnyebben reped. Nekem a hasam alja repedt szét a nagyfiamnál a terminus utáni napokban :twisted: Ha időben kijött volna megúszom, de így nem. Amúgy tényleg nem vészes, ha lebarnulok szinte egyáltalán nem látszik. Én a köldökpiercingem kb 5 éve kivettem, de most azt vettem észre, hogy a felső lyuknál megnyúlt a bőr, remélem nem fog felfelé szétszakadni :roll:

Anyamci: Klassz verda!

Zsanka: Megvolt az esküvő? És még nem raktál fel képet? Azonnal kérek képet! :) És persze nagyon gratulálok!

Valaki kérdezte a magnéziumot. Elvileg azért nem kell szedni, én eddig úgy tudtam a 36. hét után ( most azt mondta a dokim asszisztense, hogy a 34. hét után) mert görcsoldó hatása miatt nem engedi a méh felkészülését a szülésre. Nem tud gyakorolni, összehúzódni és nem fogsz olyan könnyen tágulni szüléskor, elvileg.

Kaqk: Nálunk elvileg 10 nap lesz a 2 fiú szülinapja között. Remélem nem dönt úgy a kicsi, hogy a bátyja napján akar születni :lol:
Vendég
 


Dodi, nem vízhez van köze, nem ahhoz a vízhez.. a szövetek vizesednek fel és szakadnak... mondta a csaj, hogy őt "odalenn" nem tudták összevarrni... de az lágyszövet a hashoz képest, így egyrészt el tudom képzelni, másrészt miért hazudott volna? :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Praszlera! : Édesesk :)Tényleg nem látszik rajtuk,hogy ennyivel előbb jöttek :) Neked meg Gratulálok Én is a kitartásodhoz erődhöz,főleg,hogy a férjed most nincs itthon.Klasz csaj és anya vagy.Büszke lehetsz magadra.Nem tudom én ellenkező esetben mit hogy csinálnék :S
Verus:Én is zebráskodok.Most nem annyira még.Az előző terhességekből meg még megvannak a csíkjaim.Most egy -két újat láttam eddig.Sehogy nem lehet eltüntetni.Mondjuk nekem a szolizás halványított rajta annó.
A lehülést már én is nagyon nagyon várom.Azt hiszem fel fog tölteni még ebbe a 18 napban és átrendezem az összes szekrényt és végre lemosom az ajtókat a konyhát is full rendbe akarom tenni.(van egy csomó edényem ami felesleges,szekrényt kimosni ilyenek...)
ddia:Nah....ennek örülök,hogy rendeződtek a dolgok.Hátha segítségedet is leled majd a kislányba. :)
honey:Igen nekem lesz programozott császárom(sajna...)mivel ugye az előző 2 is császár volt..ráadásul mind a 2 sűrgősségi (az első életmentő volt mind a baba mind az én érdekemben)Ráadásul mind a 2 a 38.héten (akkor kezdődött a probléma nálam..toxemia,szívbaj stb...)így a doki azt mondta nem kockáztatunk most.Bevallom örülök,hogy hamarabb lesz meg..mert féltem is a számomra bűvös 38 héttől.(Milán betöltött 38.-on születik amúgy)Bár bennem volt egy kis ideig,hogy szívesen szülnék simán amikor ő akar...de....
Csajok:ma az oviban a kollegináim azt mondták,hogy szerintük nagyon lent van már a pocakomHát nem tudom teszek képet...szerintetek???(nem értek hozzá)

http://kepfeltoltes.hu/view/110905/DSC0 ... es.hu_.jpg

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci,akkor mondják azt hogy lent van a pocak he befér a tenyered a melled,és a pocakod közé.Sztem még nincs lent,van nem nagyon.De lehet én látom rosszul,élöben mindig más.
Ráadásul olyankor könnyebb lesz a légézs is,és az esetleges gyomorproblémák is megszünnek.

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Anyamci: Én sem látom annyira lent......

Csütörtökön megyek dokihoz TG-ra, meg lehet meg is nézi h tágulok e. Remélem még nem :-)

Most néztem h Emmánál a 31. héten már I fokban érett volt a lepény, Dalmánál a 32.-en még 0 fokban volt. Remélem még vár 3 hetet legalább..:-) de miért is ne várna. :-)

Jó h írtátok a Mg-t. tudtam h vmikortól már nem szabad..de most már akkor tudom, amúgy sem szedtem sokszor..

Zsanka: képet!!!!!!!!!!!!!!!

Anitakel: én anyu születésnapjára vagyok kiírva, de nem bánnám ha picit előbb jönne. :-) Emmával meg uncsitesóm szülinapjára voltam kiírva..de Emma sem maradt bent addig..

csomag összekészítve, de még nincs táskában, még 1-2 dolog kell..:-)
vettem pelust... muszáj voltam kibontani.. :lol: annyira picurka, cuki....már annnyira várom hogy megszülessen de csak 38 hét után..:-)
.

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!

Anyamci szerintem sincs annyira len a pocak, de mondjuk valakinek a vége felé sem megy le annyira. De lehet, hogy a kép is csalóka.

Zsanka gratulálok az esküvőhöz.

Én kezdek helyre jönni testileg, bár én úgy gondolom, hogy elég nehezen viseltem. Hétfőn már reggel 8-kor fel kellett volna kelnem, de csak esete 6-kor sikerült, egyszerűen nem ment, nagyon szédültem és fájt mindenem. Lehet, hogy más lett volna, ha ott vannak a babák és apa is, nem tudom. Kedden már jobban voltam, szerdán viszont jött az iszonyatos fejfájás, ami szombat estig tartott. Pénteken meg elkezdettek fájni belül a varratok, a külső varrat az szépen gyógyul. Tegnap szerencsére egyáltalán nem fájt a fejem, és már nem derékszögben közlekedtem és egy-két dolgot is tudtam már csinálni. Úgyhogy azt szoktam mondani, ha kérdezik, hogy hogy vagyok, alakul. Persze mondták, hogy ne várjak csodát, hogy én majd két nap után szaladni fogok, mert csak egy műtét. Azért a sima szüléshez kellemesebb emlékeim fűződnek :lol: De az ember a gyerekeiért bármit kibír.
A lelkemen meg pénteken apa fog segíteni, valamit ha már itthon lesznek, addig úgysem fogok megnyugodni.
Hogy mikor jöhetnek haza azt még nem tudom, még megkérdezni sem mertem, egyenlőre az kell, hogy rendesen egyenek és meg tudják emészteni az egészet, hozzászokjon a kajához a kis gyomruk. Marcell már majdnem vissza nyerte a születési súlyát. Bendegúznak még össze kell szednie magát. Amúgy hosszra nem is olyan kicsik, inkább csak nagyon vékonyak a husi még hiányzik róluk. Édesek mert egy-két helyen még pihések, csak nem látszik, mert mind a kettő tiszta szőke, legalább 4-5 cm hosszú szőke hajuk van.
Most megyek, majd írok, hogy mi a helyzet velük.
Kitartást csajok, csak ezt tudom mondani, mert tényleg rengetek a koraszülött.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


De jol kilett velem bacva...
Reggel apa vitte a törpöket suliba,oviba.Milánt hazahozom ebéd után,kérdezzék meg Boginak is mikorra lesznek készen az ebéddel.
Apa jön haza,azt mondja 12-re menjek le bogiért,elküldik kicsit elöbb enni.12-kor vége vannak ugyis az oráinak.12 elött nemsokkal lent vagyok.
3/4 1 -kor jött ki a kis drágám.Leülni nem tudtam,mert a padokat festik,bemenni nem lehet.Kiültem a kocsiba a tüzönapra,mert természetesen árnyák sehol.Több mint 3/4 orát ott ültem.Azt hittem meghülyülök.Kérdem Bogit amikor kijött hogy most hogyan is volt ez a dolog...hát ö ugy gondolta ha kicsit várok rá az nem olyan nagy baj....Na tessék.Nem szurtam le,de nagyon kivolt a tököm is az egésszel.
Mindenem fáj ,melegem van,pedig már lezuhiztam.

Jaaa,reggel megint kicsit véreztem,és ma nagyon nem aktiv Ricsi.Tegnap majd kiugrott a hasambol ugy mozgott ,ficeregett.Ma nuku....mi lehet vele???

ÁÁÁÁ,már most elég ebböl a hétböl...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok!

Szerdán lesz nekem kisbabááám :roll: :P :D :D :D 8) 8) 8) .
Ma voltunk dokinál, és bármiféle erőteljesebb ráhatás nélkül közölte, hogy akkor szerda :shock: . Megint elég fasza ütemben elkezdtem vizesedni, ahogy Botonddal ilyenkor, és bazinagyot nőtt a bébi is, ezért visszatért a légszomjam, mert hiába ment le a pocak, benőtt a gyerek :twisted: :lol: . Így viszont félő, hogy megint bevizesedik a szivem, ráadásul a cukraim is ingadoznak (csak határértéken belül), ami a babának is gáz, bár még egyelőre uralom :wink: .
A Ctg nem lettrossz, de azért minden mocorgásnál felment a drágám pulzusa 180-185-ig, ami a határérték, és arra utal, hogy nem vmi kényelmes már neki odabent, szűkös a hely, ő meg ugyanúgy mint a bátyja, nagyon mozogna még most is :twisted: .
Szóval így összességében jobbnak látja ha szerdán megcsászároz, mert 37 hetesen már tényleg nem koraszülött, az én méhemben hepajkodni, meg nem biztos, hogy akkor előny még 1-2 hétig, mint egy egészséges mamiéban :roll: :oops: (ezt ugyan csak én mondom, de sztem ez az igazság :( ).

:arrow: pihi, fiúk strandolnak 8)

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!Egy friss kép rólam! Kép

Én is elég nyűgös vagyok mostanában.Hétvégén lánybúcsún voltam,a héten pedig megyünk a lagziba,kiváncsi leszek hogy birom majd.
Szép Napot Mindenkinek!

judo86
Vizslás
 
 


Itt járt a védőnéni ma.Ő is azt mondta,hogy kezd lent lenni a poci,bár még nem az igazi :) Szerencsére mondtam is neki.É is már nagyon szeretnék szűlni de ki kell bírni ezt a 2 hetet még...khm..na jó 2,5 hetet :lol: Amúgy légzéssel nincs bajom mert 1 hete kb.h szuperűl megy az is :D Viszont nagyon ehetnékem van...de visszafogom magam.Nem szeretnék még többet hízni.Ma pl.gyümi napot tartok és még a héten egy ilyrn napom ,lesz.Ezt a CTG-n tanácsolta a szülésznő a víz miatt is.Megpróbálom betartani igazán nem sokáig kell csinálni már.
Viki:Megértem a nyügöd :( Én is nagyon az vagyok.Már most rosszúl vagyok,hogy menem kell a csajokért.Nincs messze mert kb.5 perc se..de mire elindulnak hazaérünk...stb...nem vágyom rá!!!!!!!!Ma délelőtt kitakarítottam aztán megjelent a védőnő és alig vártam,hogy elmenen mert bazi álmos voltam.El is aludtam.kb. 12 fele.egy órája keltem.MOst iszok kv-t mert tunék simán aludni még :oops: :shock:
Na ez nem jellemző az én mostani terhességemnek de tudok neki nagyon örülni. Apa meg meg is kért,hogy ne csináljak egész nap mindig valamit.(hát én mindig palókolok,takarítok ha bírom ha nem...de ez méskor is így van...)Mondta,hogy itthon lesz a baba születése előtt 1 hétig és amit én akartam csinálni(konyha,ajtók stb...)majd ő megcsinálja.Sőt...még hozzátett pár dolgot is :D Édesss :)
Judo:Neked hol a pocakod?????? :shock: :shock: :shock: Nagyon csini vagy!Hát bevallom alig látszik,hogy babás vagy szerintem.
dodi: hu :) Akkor sokat gondolunk majd rátok!Gondolom nagyon örülsz most :) Neked jó mert tudod,hogy tuti nem kicsi a baba.
Nagyon kíváncsi lennék a Milán kb.mekkora de ugye bár nem lett lemérve. :twisted:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Jeanner!

Nem gondoltam, hogy hazudott a csaj :wink: , csak olyan fura, hogy párhuzamot vonnak, mert még sose hallottam róla, hogy a magnéziumnak lenne bármiféle vízvisszatartó hatása :roll: . De persze lehet, hogy egyesknél van...
Én ugyanúgy tudtam, mint Anitakel, hogy azért kell abbahagyni a mg szedést 36 hét körül, mert a keményedés/jóslófájás a méh felkészülése a szülésre, és nem jó, ha ezt teljesen elnyomják :wink: .

Anyamci!

Én sem látom, hogy lent lenne a pocakod, de sztem ez nagyon szubjektív dolog: ha azok, akik nap, mint nap látnak úgy látják, akkor simán lehet :wink: . Nekem Botonddal egyáltalán nem szállt le, mert benga volt. :lol: Most Andorral tök látványosan leszállt, meg tényleg a "tünetek" változtak meg nagyon: előtte légszomj, sav, utána medencefájdalom, még gyakrabb pisilés, hüvelynyilalás...ilyenek.

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: