Új privát üzeneted érkezett!

Hajninak külön szeretettel :D :

Kép Marci segít cd-ket rendezni :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára julcsi-79 2009.10.26 18:21-kor.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Eddig nem jelent meg nálam a szerkeszt buborék, becsszóra! :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára julcsi-79 2009.10.26 18:22-kor.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nila, köszi átadom! :D

Bogi, nálatok is borult a nappali alvás? :?

Millye, akkor a zárt topiknak lőttek! :(

Hajni, képet is kérünk a hintás Andrew-ról! :D

Julcsi, laptető! :wink:

zsu83
 
 

 
 

Julcsi - keznyujtos, kibekulos smalji. Kijavitottam az elozo hozzaszolasomat. 8)
Igerem majd megyek es olvasok a masikon is, de gondolom arra tobb idom kell, mint a kaveszunet. Lesz egy uncsi meetingem, lehet akkor benezek. :wink:

Szerintem te is talalsz majd egy jobb laptetot. :wink:

Millye - hetagrol sut a nap. A ferjem hamarabb hazajott, hogy tudjak dolgozni. Mennek majd kettesben jatszoterre.

Zsu - nincs meg rola kep, majd megkerem a parom csinaljon.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Ugyanezt Neked is, Hajni! :!: Elnézést! :oops: Felejtsük el! (Kéznyújtós, virágadós szmájli)
Egész nap olyan feszült vagyok, lehet, hogy nekem is meg fog jönni? :roll: :oops:
Andrewt pedig köszönöm! Olyan kis helyes! :D Akkora lábfeje van neki is, biztos jó magas lesz! :wink:

Az a gáz, hogy nem tudom, hogy kell átszerkeszteni... Szégyen-szégyen, lehet, hogy rájönnék magamtól is, de nem tudna nekem valaki segíteni gyorsan? Mert én is törlöm akkot a két hszt és hozok képet Marciról. :wink: Előre is köszi!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zsu: nem értem én a csajszit...délelött 2 óra alvás, játék,ebéd, játék, leraktam 2 perc alatt hang nélkül beszunyált és már alszik 1.5 órája :shock: :shock:

Kép
budabo
 
 


Julcsi - hozzaszolas jobb felso sarka :arrow: 'szerkeszt'

Nincs rajta rendesen a zokni (mar az is csoda, hogy meg rajta van), mert mindig elhagyja. :? Egyebkent tenyleg nem kicsi a laba, alig talaltam neki babacipot (nem jaro gyerekre valot). Bejartam egy csomo boltot es vegul csak a Next-ben talaltam. :roll:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Gerendai Zsuzsi egy másik csapatnak írta, de most délután már írt nekem. Még várom a válaszát mert más kérdésem is volt. De nagyon normális Andrej! :D Amint megírja a véleményét akkor írok!

Budabo igen teljesen igazad van. Ez van. Megpróbáltuk. Remélem azért Füge aludt délután is! :roll:

Zsu83 sajnos egyenlőre úgy néz ki, hogy igen.... :( sebaj. :D

Hajnski nálunk ma nem volt valami jó idő.. párás ködös ... :? jó, hogy a férjed elvitte egy kicsit játszani így tudtál dolgozni....

Julcsi várjuk a Marci képet! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ÁÁÁÁLJJ!!
NEM CSAK KETTŐNKET KELLENE KIEMELNI ÁLLANDÓAN NEM KETTŐNK MIATT KÖLTÖZÖTT A TÁRSASÁG EL HANEM AZÉRT MERT ÍGY SZAVAZTUNK!!
ÁÁÁ ELEGEM VAN SE IDE SEM ODA NEM MEGYEK !!
SZIASZTOK!!
RÉSZEMRŐL ENNYI!!!

Kép
zümis
 
 


Kiszerkesztettük, Zümis, senki nem látja már. Hajni engem emelt ki, nem Téged! Ls velem volt egy kis nézeteltérés, de tisztáztuk. Ne haragudj, tényleg nem akart Téged senki bántani!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi, nagyon édes Marci, ahogy rendezi a cd-ket! :D

Hajni, ok, várom a képet! :wink:

Bogi akkor jó alvókája volt ma Fügcsinek!

Millye, hát ez van! :roll: :(

Zümis, ne csináld már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zsu83
 
 


Zümis na neeeee!!! :cry: Komolyan mondom mindjárt kibontom a hajam! Mi az, hogy nem jössz???? :shock:

Zsu83 jobb lenne valami jobb dologra jönni.... :? Bebe aludt végül?? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


hello csajok! látom van élet ám itten :):) Szuper a másik hely is, de hát akkor is a babanet, az babanet :):):) bár azok a smájlik! haláli hihihi
laptető megincsak édike :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Lkverus sziaaaaa!!! De jó, hogy te is benézel!!! :D Igen a smile-ket szokni kell mert mókásak! :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, egy órát sikerült összehozni délután alvásból!
Most bezzeg beájult fürcsi, kajcsi után Bebe!

Verus, tök jó hogy Te is benéztél! :lol:

zsu83
 
 


zümis: ne csináld!!!!!!!

zsu,millye:füge ma 2*2 óra! imádom :oops: :lol:

Kép
budabo
 
 


Julcsival beszéltem éééés MAJD Jövök!!!Ide is meg a zártra is...
köszi Julcsi !!

Kép
zümis
 
 


Zumis - :D :D :D

Zsu, Millye - vegul nem jatszoterre mentek hanem vasarolni igy kep nem lett. Meg mindig jobb mint a multkor, amikor roncstelepre mentek egyutt, mert a 15 eves automhoz keresett a ferjem ablaktorlot. :shock: Viszont anyosom most hivott, hogy hokimeccsen megserult, nem tud vezetni igy ezen a heten nem jon. :( Kemeny hetem lesz, megyek is vissza dolgozni.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok, Lányok!

Életem leges-legelső hozzászólása ez , fórumon.
Úgy kapargattam össze minden bátorságomat, hogy írjak ide,
hiszen annyira összeszokott csapat vagytok.
Csak remélem, hogy nem olaj a tűzre és mondjátok
"a-ha, na erről beszéltem",és ezért váltottunk.
Rettentően sajnálom,hogy megszűnőben van itt a babaneten a
topik, hiszen ti nem tudjátok, de rengeteg erőt, kitartást kaptam
tőletek, egy-egy "átmulatott" éjszaka után.
Igazából csak remélem, hogy maradtok.

Mindenesetre az eddigieket is köszönöm, a 2009 februári babák topikjának.

Viki
vipe
 
 


helló lányok!!!!!!!!
És itt sincs még senki???? :shock: :shock: ma egyedül csevegek :lol: :lol:

vipe:Én nem értelek,ha ennyi erőt adott a csapat akkr miért csak most írsz előszőr?????????? :shock: :shock: :shock:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Jaaaaaaaaaaa és a laptető csodás!!!!!!!!!! :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


hajnski:Kitartást a hétre++++
A roncstelepen jót mulattam :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Imádnivaló laptető!!!!!!!!!!

andrea:én már vagyok,odaát is...mire odaértem,te leléptél!

hajnski:jól értettem,hogy anyósod hokimeccsen sérült meg?ő hokizik?aztaaaaaaaa!küldök neked++++++++a hétre!

bogi:szépen aludt Füge!

zsu:nálatok is okés volt a éjjel?apa otthon van még?

millye:jóla laudtatok?

Kép
nilabali
 
 


Jaj Andrea, ne ijesztgesd már szegényt... Azért, mert nem mert!!
Nagyon helyes, gyere csak Viki! :D
Azért valamit írhatnál magatokról!

Amíg itt van kivel cseverészni! Na! :wink:

ladmon
 
 


ladmon:isten ments dehogy ijesztegetem :wink: csak kiváncsi lennék,miért fél tőlünk ennyire??? :shock:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Lányok, segítsetek!

(nagyon karikásszemű, kialvatlan "szmájli")
Nem alszanak a csajok. Ezért én sem. A fáradtságtól meg már állandósult fejfájásom van. Az altatásnál nincs nagy gond, Betti megkapja az esti tejét, belealszik olyan 8 körül. Bogi követi őt ideális esetben 9 körül. A problémák 1-2 között jelentkeznek, amikor is Betti úgy dönt, hogy Helló jóreggelt, indulhat a nap. :shock: Pont leszoktatóban vagyunk a ringatásról stb. stb. ezért csak a kiságyba behajolós-simogatós megnyugtatás jöhet szóba. Ez természetesen hasztalan. Ha kiveszem és kiviszem a szobából, akkor 2-3 órát fent van. Viszont annyit kiabál, hogy Bogi is felébred, és együtt fent vannak 1-2 órát.
Konkretizálva a ma éjszakára:
Betti 8-kor, Bogi 9.30-kor el aludni. Pontosabban Bogi 22.30-ig kijárogat. Betti felsír cirka félóránként, egészen fél2-ig, amikor is gőgicsélve szól, hogy helló, felébredtem. (Pelus, szomjúság, éhség ellenőrizve) Reménykedve fekszem és hallgatózom, hátha visszaalszik. Persze nem. Bogi csatlakozik a virrasztók táborához 2-kor, sír, köhög, öklendezik stb. stb. (még mindig beteg, de már kifelé jön a kórságból - azóta sem tudjuk hogy mi kapta el). 4-kor újra teljes csend honol a házon, egészen 6-ig, amikor Betti megint felsír. Visszaaltatás és együttes kelés 8-kor. Azóta megint sír.
Hasogat a fejem.

Szerintetek? Chamomilla nem hat. Viburcolt nálunk nem lehet kapni, mert a gyógyszertárak nem kapnak a nagykertől már hónapok óta. Pocsék és (bevallom 20 perc után) már néha dűhítő a sírása. Főleg hogy ezzel kelünk-fekszünk minden álló nap. ja és napközben is ez van, mert nem veszem fel.
Néha kezdem feladni.

Köszönöm az ötleteket. Előre is. (reménykedő szmájli)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


jasmin:Szegénykém ez nagyon nehéz lehet,keresztanyám mesélte,hogy az unokahugom volt ilyen,hogy felváltotta az éjszakát a nappallal :cry: hát ő azt mesélte,hogy napközben keveset hagyta aludni és mindig jól lefárasztotta!
Sajnos nem nagyon tudok többet segíteni,de ha most vagytok leszoktatóba az ölbeliségről akkor attól is lehet,hogy így tiltakozik nem???régóta megy ez így???

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Andi, napközben ha összesen alszik Betti 2 órát, sokat mondok. :cry: Most indult be a mozgás, így szerintem a lefárasztás is megvan.
Kb. 1-2 hete mehet ez így. Persze vannak viszonylag jobb és rosszabb éjszakák is. De ez a mai...
Bettit egyébként 30 perc ágyban, sírással töltött perc után kihoztam, azóta békésen nézegeti a könyvét. :lol: :lol: :lol: De ezt így nem akarom csinálni, a szívem és a fejem is belehasad...

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


jasmin:hááát akkor nem tudom,mert igazábol napközben sem alszik túl sokat tényleg :? de konkrétan a kisággyal van baja??tehát,ha magad mellé veszed(tudom nem akarod)akkor alszik vagy aludna éjjel??csak,hogy rákéne jönni,hogy kimondottan az alvással van baja vagy,hogy az ágyában nem akar??

phpBB: Kép
andrea17
 
 


amúgy miért nem jössz a titkos-ra vagy még nem regisztráltál???
Csak mert ott többen vagyunk és hátha valakinek van valami jó ötlete!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Bogi, remélem ma is ilyen ügyesen fog alukálni Füge!

Zümis, királyság, várunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajni, roncstelep!? :shock: :lol:
Sajnálom Anyósodat, neked meg kitartás, ügyi vagy, simán menni fog minden! :wink:

Nila, 2szer volt felsírás, amúgy minden okés volt! Apa mától dolgozik! :cry:

Viki, üdv, a csapatba, mesélj Magatokról! :wink:

Jázmin, nagyon sajnálom a rossz éjszakákat! :cry:

zsu83
 
 


Jasmin - gőzöm sincs h milyen nehéz lehet 2 gyerkőcivel és sajna nem is nagyon tudok emiatt hozzászólni, viszont egy 5letem azért van: kismamablog.hu
Ott a Vida Ági babapszichológus oldala, szinte csak az altatásról 1000 kérdés meg válasz van, sőt, te is leírhatod neki a problémádat (mint egy fórum) és válaszolni is fog rá vszleg.
De lehet h ha van elég időd átolvasni, akkor találsz olyan helyzetet amiben Te vagy és a választ is rá (mert nagyon sokan írnak neki és sok féle helyzet vázolódik így fel)!

Hajrá!

Remélem, mielőbb megoldódik!

Viki - írj magatokról. Kisfiad, lányod van? Mikor született? Hol? Neve? Milyen baba?

Szép napot mindenkinek

KépKép
hugic
 
 


Sziasztok

Hát hol is kezdjem.Bence kisfiam az első gyerkőcöm, február 20-án születtett a Máv korházban.Nehezen indult a terhesség , a 12 héten fenyegető vetéléssel vittek korházba.Nehéz ídőszak volt.Itt kiderült , hogy egy hematóma miatt vérezgettem, így decemberig kérdéses volt, hogy marad-e a terhessség.Babonából nem is mertem újságolni.Rég volt.

Bence , 6 nappal korábban érkezett, kis pindúr volt 2400g és 50 cm .A nehéz kezdetek rányomták bélyegét.
Most 8160g volt és 72cm ,úgyhogy behozta lemaradását.
2 fogunk és nagy szánk van, vitatkozik velem elég sokat.
Nagyon szereti a főzeléket,viszont a gyümik nem jönnek be neki.
Dióhéjban ennyi.

Viki
vipe
 
 


jasmin:jasj,de nehéz lehet neked!sajna tanáccsal én sem szolgálhatok,de ++++++++++++++++küldök neked és remélem hamar rendeződik a helyzet!

viki:helló nálunk!esetleg képpel is bemutatnád nagyszájú fiadat? :wink: :lol:

Kép
nilabali
 
 


Viki, kérünk képet Bencéről! Az én kisfiam is Bence! :lol:

zsu83
 
 


Köszönöm az érdeklődést.
Új vagyok, hogy is kell?
Hát próba cseresznye.Egyébként gyönyörűek a gyerköceitek.
A kép mérete túl nagy.Ötlet?
vipe
 
 


helló viki!!! :lol: látod nem is kell tőlünk félni :wink: :wink: :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


viki:sziaaaaaaaaaaaaaaa! Jól behozta Bencus a lemaradást!

jazmin: és ha később próbálod lerakni, esetleg még egyszer etetni 22 körül?

nila,zsu:ma csak 40 perc6 sssssssssssssssssssss96+
unya és veri fvelem a+ billy*9nttát
ááá+ in-k6ább megyek++++++++++++++

Kép
budabo
 
 


Viki, 600*600 pixelt enged max felrakni!

Bogi, nálunk még annyi se! :evil:

zsu83
 
 


Kép Kép


Lehet,hogy sikerült?
Sajnost most mennem kell, kiszedem a gyereket a virág cserépből.
vipe
 
 


Voltunk a védőnőnél. A fiam 8950 gramm és 75,5 cm hosszú. Minden rendben van vele. Képzeljétek karácsonyra csinálnak egy könyvet és benne lesz a fiam is.

Zsu83 remélem az éjszakátok azért jó volt! :roll:

Budabo nem semmi alvókája van a nagylánynak!

Zümis végre valami jó hír is!!

Hajnski hokimeccsen lesérült anyósod? Ezt jól olvastam? :shock:

Vipe üdv köztünk!!! :D nagyon helyes a kisfiad!!! :D

Andrea17 én nemrég értem ide védőnőnél voltunk! :D

Nilabali remekül aludtunk!!! :D remélem ti is! Jobban vagytok már??? :roll:

Jasmin_ jaj szegénykéim!!! Próbáld ki az Aconitum 15 CH esténként 5 bogyó. De a Nux Vomica 15 CH 5 bogyó is jó rá!!! Úgyszintén este kell neki beadni: Szerintem egy próbát megér!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Viki, nagyon helyes Bencus! :D

Millye, éjszaka okés volt, 2 felsírás volt, de mire odamentem abbamaradt! :D
Látod, mondtam én, hogy szépen fejlődik Andris! :D
De jó, és hogy-hogy bekerül Andris is a könyvbe? :D

zsu83
 
 


Hello!

Felbuzdulva Viki bátorságán, énis-énis szeretnék csatlakozni!!!
Kedves ismerősöm Móni (Ladmon)ajánlotta nekem még jó pár hónappal ezelőtt a fórumot. Beleolvastam és itt ragadtam, de úgy gondoltam, hogy már nem férek be a csapatba, hiszen ti olyan régóta (már terhességetek alatt is) együtt vagytok.
De azért hátha.....
Most meg hogy elvonultatok, úgy hiányoztok, így ismeretlenül is.....
Annyi hasznos tippet, bátorítást "csentem" tőletek!
Na elsőre ennyi!

Petra
ppetro
 
 


ppetro:hello neked is!írj valamit magatokról!

millye:szép méretes Andrisod!mesélj erről a könyvről!

viki:helyes fiad van,kis huncutnak látszik! :D

Kép
nilabali
 
 


Petra vazz' minnyá mondok valamit!!
Oszt eddig hol voltál?? :twisted:

ladmon
 
 


na hellóka!!!
üdv az új tagoknak!!!!!!!!! nagyon helyes az új kis Bence is!!!!!!jül belehúzott ám!

petra, vigyázz.,mert ladmon mindjárt kioszt!! :lol: :lol: :lol: lányod,fiad van??? én kíváncsi lettem rád!!! :lol: 8)

julcsi, képzeld én sem látok szerkesztő lehetőséget,jó mi?pedig kerestem ezerrel

Kép
kaandi
 
 


szerintem ez az "új"Bence fiú Marcibogyeszra hajaz,ugye?

ladmon: :shock: :lol:

Kép
nilabali
 
 


viki: nagyon helyes nagy fiad van!

millye:akkor hízott Junior!!!!! milyen könyvet?

petra:üdv neked is! ha lesz időd kicsit te is mesélj magatokról!

Kép
budabo
 
 


Petra, üdv közöttünk, mesélj Magatokról!

zsu83
 
 


Zsu83 örülök, hogy jól telt az éjszaka!!! éssss mint már írtam közel vagyok a könyv elkészítéséhez (babanetes könyv)... nemsokára telefonálok megint.... majd leírom!

Nilabali, Budabo, Zsu83 A másik könyves história, hogy készül egy könyv a községről régen és ma milyen szokások voltak stb... na ebbe leszünk benne ma fényképeztek le a védőnőnél.. :D és Zsu kérdezted, hogy hogy-hogy bekerül a könyvbe.... (hát kérem szépen protekció) :lol:

Ppetro üdv köztünk :D mesélj magatokról!!! :D Kisfiú v. kislány stb stb? :roll:

Kaandi pedig van csak el van dugva vagy csak akkor látszik ha elküldöd az üzenetet... vagy nem is tudom... most én sem látom (szerkesztés) :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: