Új privát üzeneted érkezett!

Nilabali, egy ideje privid van..... mondjuk nem olyan fontos!

Budabo neked is! :lol:

Nem tudom, hogy ez a kép volt-e:

Kép

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára millye 2009.10.27 20:26-kor.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:nem mutatja,hogy privim van :shock:
és te meg laptetős vagy és az fontos!!!!!!!!!!!!

Kép
nilabali
 
 


tényleg nem találom.......... :oops:

Kép
nilabali
 
 

 
 

Bogi:neked jelzi a privit? :shock:

Kép
nilabali
 
 


millye:még e-mailt sem kaptam,hogy lenne......

Kép
nilabali
 
 


millye:látom, csak gyerek rágja a nacim. Kis protekciós :lol:

nila:igen jelzi, fenn.

Kép
budabo
 
 


bogi:tudom,hogy hol kéne jelezni,de nme jelzi! :cry:

Kép
nilabali
 
 


Millye, nagyon izgat a babanetes könyv! :D
Na, így könnyű aki protekciós! :lol: :wink:
Laptető, képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nila, nekem is jelzi a privit!

zsu83
 
 


Nilabali már úgyis régi... de elküldtem a másik helyre! :wink: jaj laptető.... akkor keresek képet.... :D

Budabo rágja a nacid??? Éhes? :lol: A fiam is mindig rángatja a nadrágom :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 beszéltem Andrej-el! Nagyon rendes! Holnapra megtudjuk, hogy van-e egyszerűbb megoldás a lementésre!!! :D MAjd ír nekünk ide is!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


köszi, köszi a kedves fogadtatást!!! :D :D :D

pár szót rólunk:
28 éves vagyok, kisfiúnk megszületése előtt egy győri kisegítő iskolában dolgoztam gyógypedagógusként.
Nagyon-nagyon vártuk Marcit, akivel január 26-ra voltam kiírva, de nem sietett, így február 1-jén jött világra. 3920 gr-al és 53 cm-rel.
Hosszú (14 óra vajúdás) és fájdalmas szülés volt...Na de az emlékek megszépülnek.
Marci szépen fejlődik, 8,5 kiló, 70 cm,.Még reggel és este szopizik, minden főzit és gyümit szívesen és nagy mennyiségekben fogyaszt.
Az utóbbi egy hónap mozgalmas volt. Felült, mászni kezdett, most meg már mindenhol ácsorog.
3 egész és 3 fél (íny alatt látszódó) fogunk van.

Egyelőre ennyi jutott hirtelen eszembe.
ppetro
 
 


millye:inkább azt akarja hogy vele foglalkozzam...utálom a fogdokit........de fáj :cry:

petra: szépen fejlődik Marci. Megkérdezhetem hogy idáig miért nem jöttél? Főleg ha ilyen jó fej mint ladmon invitált?

Kép
budabo
 
 


Budabo:kb. 4 hónapja kezdtelek olvasgatni titeket, láttam, hogy már milyen rég óta együtt a csapat, nem tudtam, hogy hogy fogadjátok az ilyen "megkésett" csatlakozókat....
ppetro
 
 


Ppetro szép súllyal született MArci! :D Sajnálom a hosszú vajjúdást! :? HA gondolod leírhatod a szüléstörténetedet! :D Kérünk képet is! :D A születési képet is feltehetnéd.... :D

Vipe te is tehetnél fel születéskori képet a kisfiadról :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo hypericumot vettél? Jó lenne dokinak megmutatnod... :?

Tettem fel képet a laptetőre :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára millye 2009.10.27 20:29-kor.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Móni:bocsi,bocsi,hogy már ilyen régóta nem hallattam magunkról...
Nem mentegetőzöm, de Marcink nem az a nagyokat alszom és eljátszogatok magamban, hogy anyának mindenre legyen ideje típusú gyerek.
Fél éves kora óta naponta kétszer FÉL órát alszik, és az éjszakák sem alakultak valami fényesen. Mostanra kezd optimalizálódni a helyzet.(kopp-kopp)
ppetro
 
 


megpróbálkozom képek feltöltésével Kép ilyen volt 1 hetesen
ppetro
 
 


Ppetro nagyon helyes kismanó!!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ilyenek lettünk Kép
ppetro
 
 


Nem tudom hallotátok-e , de leesett egy nagy kő a szívemről most, hogy ilyen kedvesen fogadtatok.Köszike.

Zsu láttam,hogy a kisfiad is Bence. Egyébként mi kislányt vártun, Ö Eszter lett volna ,nem is volt fiú nevünk. Mikor úgy a 22 hét körűl megtudtuk , hogy fiúnk lesz,kissé be "pánikoltunk".Béna, de egy reklám alapján döntöttünk.

Jasmin, nem lehet,hogy a fűtés szezonnal függ össze a nyüsziség? Úgy értem, lehet száraz a baba szoba levegője és esetleg csak pár korty folyadékra szomjas.Én a radiátorra teszek egy bögre vizet,az párolog éjszaka.Gondolom nappal meg azért sirdogál, mert nem aludta ki magát?

Petra nagyon nagyon örülök neked.

nilabali huncut? Az nem kifejezés.Pl. a mosogatógépet,persze ha pakolok bele, centiről centire cserkészi be, (úgy tesz mintha elmélyülten játszana) és ha közelebb ér ,írtó gyorsan ott terem.A tiltott gyümölcs.

millye András csuda helyes

budabo,kandi Szerencsére nagyon jó evő fiam van.Már pár hetesen is rekordokat evett, de sajnos a tejci mennyisége nem volt elég neki, pótlást kellet adnom már nagyon korán.

Viki
vipe
 
 


No, itt is vagyok.
A kisággyal nincs gond, mindig ott aludt. Nem hiszem, hogy azzal lenne gond, bár most tettük lejjebb, de az egyetlen dolog, ami zavarja, az a takaró. :?

Próbáltam már vele is aludni, de mivel baromira éber alvó, ezért sem ő, sem én nem aludtam jól. És az volt a tapasztalat azon a keserves, hosszú éjszakán, hogy csak az volt a jó, ha sétáltam vele. Megálltam, felsírt. (Azóta ösvény található az ebédlőasztal körül) :D

A későbbi etetéssel pedig csak annyi a gond, hogy már így is parázok a fogai miatt, hogy nincs utána fogmosás. Egyébként jó estét tápszert keverek neki HA2 tápszerrel. Ha nem eszi meg (ez a leggyakrabb) azonnal, akkor éjszaka megeszi. :oops: Nem nagyon van odáig az egyéb folyadékért - ha egy nap bele tudok tölteni plusz 125 ml vizet, már örömtáncolok.

Zárt fórum: be vagyok jelentkezve, de mindig elfelejtem, hogy oda is kell írni. Na, oda majd a kényesebb témákat írom :) Ebből pedig más is okulhat.

Homeós tippek: köszönöm, ezek pontosan milyen tünetekre vannak? Még nem is hallottam róluk. :oops:

és ÉN, AZ ÁLLAT :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Bettinek jön az ötödik foga. :shock: :shock: Csupán csak ezt nem vettem észre!!!! Nincs 3 napja hogy kijött fent a 2 metsző, semmit nem láttam még a jobb felső 2-nél! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Úgyhogy még egy lépést tettem a "Figyelmetlen anyuka" kitüntetésért. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ennyit erről. Ugyanakkor köszönöm, hogy szántatok időt a problémára! Teljesen más megvilágításba helyezte így a helyzetet, ha legközelebb (ne adja ég) hasonlót élek át, akkor megpróbálok emlékezni arra, amit mondtatok.

És mivel láttam, mindenki töltött ilyen volt - ilyen lett fotókat, ezért most én, azaz Betti jön :)


Kép
Születése napján

Kép
Márciusban

Kép
Áprilisban

Kép
Májusban

Kép
Júniusban

Kép
Júliusban

Kép
Augusztusban

Kép
Szeptemberben

Kép
Tegnapelőtt

Na szaladok aludni, bocsánat a sok képért :)
Jó éjt nektek!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


millye:ja kéne...végül volt itthon, meg még két féle amit ajánlottál anno,mindent bevetek...amúgy a múlt héten feszt édességet akartam és éreztem hogy nem esik jól a fogamnak..vagyis ez nem a múlt héten volt. Király a laptető, olyan szép szemei vannak juniornak,,becarás

petra:nagyon helyesek vagytok. amúgy megértem hogy nehezen irtál volna, nekem is anno kicsit nehezen ment a dolog, összeszokott csapat, de aki jött mindenkit kedvesen
fogadtunk. gyere többet ha tudsz. szüléstörténet is jó ötlet

vipe:én hallottam a követ...tejci..füge az első héttől kap pótlást...igy alakult.

jasmin:jó az avator és nagyon tutik a képek. Hajas baba, csodaszép. Nem vagy figyelmetlen , reméljük hogy ez volt a gond.

Kép
budabo
 
 


Ez a kép 5 napos korában készült Bencének Kép
vipe
 
 


Jázmin gratula az ötödik fogacskához.
Bettinek milyen gyorsan nő a haja. Bence kb. a júliusi méreteteknél tart, és még soha nem vágtam le. :o

Viki
vipe
 
 


budabo:köszi
Hol tudok szüléstörténetet írni,feltölteni??
ppetro
 
 


Millye, Andris tekintetétől továbbra is elolvadok! :oops: :D
Már nagyon várom Andrej reakcióját! :D

Petra, szép súllyal született Marci! És ahogy Millye is írta, írd meg a születéstörténetedet!
Nagyon helyes a kisfiad, és Te is nagyon csini vagy! :D

Viki, nem véletlenül a Pilóta kekszes reklám!? :lol:
Mi a 12. héten tudtunk már, hogy fiúnk lesz, pedig lányra számítottunk, mert lányos család vagyunk nagyon! Aztán jött harc Apával a névválasztásba, végül a listánkon a Bence maradt! :D

Jázmin, dehogy vagy figyelmetlen!
Betti nagyon gyönyörű kislány! :D

Tök jó, hogy pörög a topik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zsu83
 
 


zsu: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

vipe:milyen kis töprengő :lol:

petra:mi anno itt irtuk le. :lol:

sajnos mára mennem kell...grace klinika..sármos dokik...jeeeeeeeeee

Kép
budabo
 
 


Viki, Petra, én is köszöntelek titeket, hajrá, bátorság! Bence baba nagyon kis édes, különösen a második kép tetszik, azon olyan ábrándos, az elsőn meg olyan kópés!!! :wink:

Petra, Marcid Márton vagy Marcell? nagyon odáig vagyok a mézszínű hajáért!!!!!!!!!!!!!!!! Tőled örökölte, ugyi?

Miillye, úgy imádlak, ha te valamit a fejedbe veszel, azon úgy tudsz dolgozni, mint egy megszállott ( tablók, közös zenés vidik, varrás, most meg a könyv...) Virágcsokortól nem látszó szmájli! :lol:
Petra, szüléstörténetedet szerintem ide is leírhatod, én nagyon szívesen olvasnám... Meg csináljatok vonalzót is, több helyen is lehet, ha bármelyikünkére rákatt, akkor ott ...

Jázmin, ha szeretnéd, én postán küldök neked viburcolt!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Köszi a bíztatást, majd ráveszem magam a szüléstörténetre, olyan régen volt már...
köszi a dícséreteket!! :D
gerendai zsuzsi: Marcim Marcell.Ezt még nem is hallottam, hogy mézszínű :) de nagyon tetszik! :lol: általában aranyszőkének szokták mondani az én hajszínemet,és igen,mivel férjem sötétbarna,tőlem örökölte Marci a hajszínét.
ppetro
 
 


sziasztok Mindenki! Különösen üdv az újaknak!
nagyon édik a gyerkőcök, Marci is, és Bence is! :)

Igazából mondhatnám időm már alig, nehéz itten is olvasni, és időrendbe kerülni 3 lurkó, meg bulihalmazok melett.....
szép jóéjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


bakker..grace klinika! nah, erről is lemaradok...:(:(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


itt is jó reggelt!!!
jajj nagyon édesek az új apró tagok :lol: :lol: jó,hogy jöttetek :lol: :lol: na most ennyit enged Hannácska

phpBB: Kép
andrea17
 
 


jujj de jó,ennyi képre jönni!

jasmin:szépséges a kislányod!dehogy bj a sok kép!

viki:nagyon szépek vagytok!

ppetro:Marci is vagány fiúcska!írjatok még magatokról!

millye:annyira ügyes vagy!de jó lenne tényleg az a könyv,micsod emlék lenne! :D

húzom kell,sok a dolog!

Kép
nilabali
 
 


Na itt. A napindító reggeli kávém mindig a gép előtt talál :)
A tegnapihoz képest jobb éjszakám volt, de úgy tűnik, hogy Betti ébredése inkább egy berögzült rossz szokás. Lefekvéskor kapott Nurofent, egy kis nyűglődéssel, de elaludt magától. (kezdi elfogadni, hogy a hátsimogatással kell beérnie :oops: :lol: ) PONTBAN fél2-kor elkezdett tekeregni, vergődni, minden átmenet nélkül. Dentinox-szal esélytelen voltam, így jött még egy adag nurofen, és fél órával később visszaaludt. És egészen idáig aludt is!
Úgyhogy nem tudom, mit tegyek. :? :? :? :? :? Nem éhség, nem szomjúság, és lassan kezdem kizárni a fogát is - pontosan a pont fél2-i kelés miatt.

Viburcol: webáruházban vettem, köszönöm, Zsuzsi! :)
grace klinika :) imádom. Majd megveszem dvd-n (vagy letöltöm :oops: ) és ha nagyok lesznek a gyerekek, megnézem nyugodtan! :lol: :lol: :lol:
Na, ha mákom lesz és egyszerre alszanak, benézek ide is meg oda is.
Szép napot nektek :)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Ja, és összeszedem a bátorságomat, a legközelebbi talira benevezek én is a két gyerkőccel :)

Kép
Együtt a két Manci

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Jázmin, örülök, hogy jobb volt a mai éjszaka! Elég érdekes hogy mindig egy időpontba ébred Betti!
Nagyon helyesek a lányok! :D

zsu83
 
 


Na halihó!
Most két helyre járok...

Petra: jó, jó, gondoltam ám, hogy mi a pálya... Marcid haláli abban a baseballsapiban! :D

Viki:Milyen pöttömke volt Bencéd, de ahhoz képest meg huhh, mekkorát nőtt.... Zsivány a képen! :D

Ja, az azért nektek is megvan, hogy ha a gyerek csöndben van, akkor rohanni kell, mert tuti:
a) a kukába lóg a keze
b) a virágföldet eszi
c) vagy valami papírból készült extrafontos dolgot (pl. apa nem zárta be a kocsipapírtartót, így a zöldkártyát)majszolja....

Jázmin, nagyon jók a ti képeitek is! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ladmon 2009.10.28 10:08-kor.

ladmon
 
 


Ppetro nagyon helyesek vagytok!!! :D JÓ ez a közös kép!!! :D

Vipe köszi :D nagyon aranyos kis gondolkodó arcot vág a fiad!!! :D

Jasmin_ ezek szerint a fogacska kavart be??? :roll: jaaaa most olvasom hogy lehet mégsem a fogacska... Homeós bogyók az Aconitum éjszakai felébredésre van nehezen elalvó gyerekeknek is ajánlott. A NUX Vomica aktív gyermek hajnalban felkel nehezen alszik vissza reggel fáradtan nyűgösen kel.
Nagyon jó az összeállítás!!! Csudahelyes Bogi! :D

Budabo köszi :D Remélem fogad már nem fáj!!! Hogy aludtatok? Füge jól van?

Zsu83 köszi :D én is ezt akartam írni, hogy tök jó, hogy pörög a topik!!! :D Éjszaka minden ok volt??? :roll:

Gerendai Zsuzsi köszi ez igazán megható!!! :oops: :D

Andrea17 engem sem mindig enged a rosszcsont fiam írni... :D

lkverus én csodálom, hogy egyáltalán van energiád mindenre!!! :D

Nilabali Jobban vagytok? Náthás még a kismanó? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ladmon nálunk ha nagy a csend akkor valami rosszat csinál az biztos... bár múlthéten 10 percig nézte a mosógépet :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye írta:ladmon nálunk ha nagy a csend akkor valami rosszat csinál az biztos... bár múlthéten 10 percig nézte a mosógépet :D :D :D


ezen most tök jót röhögtem!édes lehetett ahogyan ámulattal bámulja......

ladmon:hát perzse,ha csend van akkor bizti rosszat csinál,vagy becart....de mondjunk annak a szagát hamarabb érzem,minthogy feltűnne,hogy csend van....

Kép
nilabali
 
 


nilabali levideóztam :lol: majd feltöltöm!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!
Most látom csak, mennyire él a topic!!! :lol: Üdvözlöm az újakat, és ejnye-bejnye,hogy csak most, a haldokló topic hírére kezdtek írogatni :)
Na,megyek megnézem a zárt topicot is :wink:

Kép
kangu
 
 


jajj nagyon írnék ám ide is,de mire jövök ide addigra hanna csúnyán néz rám,hogy na de anya oda is!!!!! :shock: :shock: :oops:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


millye:nagyon várom a videót! :lol:

Kép
nilabali
 
 


Millye, éjszaka nyugis volt, negyed6-kor cici, és utána alvás negyed8-ig! 8) Nálatok hogy telt az éjszaka?
Elképzelem ahogy Andris nézi elmélyülten a mosógépet, biztos nagyon édes lehetett, várom a vidit! :D

Kangu, sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :lol:

zsu83
 
 


Hahóóó!

Üdv a hirtelen felbukkant újaknak és nemkülönben a régieknek! :D

Én is benézek néha ide, de írni általában még egy helyre sem hagy Efe :twisted: . Már kész akadálypályát csináltam neki, hogy lassabban érjen ide a számítógéphez, de ááá, profin veszi be őket... :lol: És ha ideér az első dolga hogy kihúzza a modemből a kábelt. :twisted:

Gyerkőcik édesek, szépségesek!

Kép
Kép
elif
 
 


Hú , meglepte végre Bencét az Álommanó.Sajnos én is csak ha elalszik tudok jönni, mert Bence kedvenc játéka a billentyűzet, és nekünk is a kábelek a kevenc rágókánk.Persze kiönt bennünket a rengeteg ilyen,olyan rágható bigyó.Egy időben aki hozzánk jött , automatikusan hozott párat.

Igen,igen a fürdőszoba remek játszótér, nálunk a kád oldaláról döntögeti a rosszaság be a dolgokat,majd ki jól végezte dolgát kivonul.(mászik) :lol:

Hát a szüléstörténetem:
Egy szerda reggel, ultrahangra mentem a korházba, ahol közölték velem , a kiírt időpont előtt 1 héttel, hogy eltűnt a magzat vizem.Szinte egyik napról a másikra.Persze azonnal ott fogtak.Vizgálatok következtek, majd csütörtök de. szólt az orvos, hogy reggel szülünk.Persze teljes pánikban voltam,egy csomó minden mág hiányzott,mi lehet a babával? a férjem aznap influenzás lett ,40 fokos lazzal.
Előző éjszaka nem sokat aludtunk, férjemmel sms tömegét küldtük.
A bátyámat megkértem, hogy fényképezze le Bencét a császár után, legalább az apukája úgy láthassa.
Reggel fél nyolcra voltam kiírva, le is vonultama a szülőszobába,de behoztak egy sürgős szülést,így én kilenc előtt kerültem sorra. Rettentő furcsa dolog, hogy tudod előrre a baba érkezését.Persze annyira izgultam, hogy vert a víz folyamatosan.
Kiderült, hogy minden a legnagyobb rendben volt, Bence egészséges,(kopp-kopp) és ez a lényeg.
Bence papája , csak három naposan látta először a kisfiát.A háziorvosuk valami brutál antibiotikumot írt fel neki, így 4 nap alatt rendbejött.
Hát ennyi a mi kis történetünk.

Viki
vipe
 
 


viki: Füge is ezt csinálja...oldalról döntögeti a kádba a cuccokat

millye:igen-nem változó :cry:

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!
Nagyon régóta olvasgatlak Titeket és most én is erőt vettem magamon, hogy Írjak... :lol:
Nagyon sokszor átéreztem a helyzeteteket, mert néha nálunk is ugyanúgy zajlanak a napok és éjszakák!
Szertnék csatakozni hozzátok és sok jo dolgot megosztani veletek :D
Remélem engem is befogadtok!?!
Kislányom, Lili Február 2-án született 3950 grammal és 58 cm-el( szerencsére nagyon gyorsan jött a világra)
Már egy nagyon aktív kis rosszcsont, aki sosem áll meg, csak ha alszik.
Egyenlőre ennyit rólunk!
kálmandi
 
 


Viki, sajnálom, hogy Apa nem volt ott a szülésnél! :(

zsu83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: