Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Viki!
Ki kell igazítsalak: csak május óta járunk a családtervezőbe a védőnőhöz! A másfél évet arra írtam, hogy az esküvő óta készültünk arra, hogy végre elhagyhassuk az óvszert!Kép De mivel az osztályomat nem akartam utolsó évre otthagyni, csak most szeptemberben hagytuk abba a védekezést. A családtervezőt pedig a tervezett fogamzás előtt legalább 3 hónappal célszerű felkeresni.
Hogy érzed magad? Nincsenek kellemetlen tüneteid?

Tegnap voltam a védőnőnél, szerinte túl nagy baj nincs, bár a lázgörbéimnek a ciklus második felére eső részei nem túlzottan tetszettek neki, ezért hormonvizsgálatot javasolt. Ezzel csak az a baj, hogy erről ebben a ciklusban lekéstem (az első vérvétel 3-5. ciklusnapon van), legközelebb pedig pont karácsony előtt fog megjönni, és az ünnepek alatt sehol sem fognak vért venni tőlem.Kép
Így csak január végén tudunk sort keríteni a vizsgálatra.
Ezen kívül ajánlott egy Sunrider-es kapszulát, ami ciklusszabályozó (nincs gond a ciklusaimmal, de mivel most volt egy 35 napos is, ezért mondta), ezt legalább 3 hónapig kell szedni. Mivel ez tiszta gyógynövény készítmény, nem fog gondot okozni, ha közbe mégis lesz baba.
Egyébként az a rossz, hogy nem nyugodtam meg ettől a beszélgetéstől, főleg azért nem, mert a hormonvizsgálatot csak két hónap múlva tudják megcsinálni. Kép

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem még várok egy kicsit a teszttel is, még hátha nem mutat semmit. Bárcsak igazatok lenne, és ott lapulna bennem már a kis élet.
Cupicica:
Nekem is 35 napos a ciklusom, úgye ez nem baj? De nekem mindig ennyire jött meg a vetélés előtt. Igaz vetélés után 28 napra jött meg, most pedig újra 35 napra. Most úgy jártam, hogy 2 nap beteg voltam 1 nap semmi, tegnap már csak barnáztam. A lányok szerint lehetek babás. Én nem tudom, kicsit félek megnézni teszttel, hátha csalódok. De a derekam az nagyon fáj, tegnap már a párom masszírozgatta annyira odavoltam.
Később még jövök.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok,
Anita: hogy vagy ma? Beszéltél az orvosoddal?

Cupicica: képzeld, én fiam elött voltam egy vérvételem, aminek az eredményére azt mondták, hogy amíg a mittoménmilyen hormonszintet helyre nem hozzuk, nem leszek terhes. Nem mentem vissza, következő hónapban terhes lettem KépSzóval azért nagyon ne legyél elkeseredve, ráadásul még nem egy rossz eredmény van a kezedben, hanem csak egy szubjektív vélemény. Az is lehet, hogy nem jól méred a hődet. Én szeptemberben cickafarkfű teát ittam a ciklus rendezésére. Az olcsó és amúgy is teázom. Nem ittam rendszeresen, de azt tudom róla, hogy félidőig szabad inni. Nekem bevállt. Szóval fel a fejjel!!!
Köszönöm, jól vagyok. Nincs most hányingerem, és most nagyon odafigyelek az étkezésemre. Nem szeretnék hízni, este általában csak gyümölcsöt eszem. Férjem ki is jött utánam ma hajnalban fél 6-kor a konyhába, hogy mit csinálok?? Mondom neki, hogy jajj már nagyon éhes voltam Kép Legyen már dec. 6-a!!

Nagymamám kórházban van, tegnap sírtam egy picikét. Fiam olyan édesen vígasztalt, azt mondta majd jönnek a doktor bácsik és meggyógyítják a dédit, ezért ne legyek szomorú Kép

Puszi nektek!

Viki
viki30
 
 

 
 

Szia Viki!

Nem, nem volt bátorságom az orvossal beszélni. Féltem egy kicsit, inkább, várok még egy pár napot, és meglátjuk.
Azon kívül, hogy nagyon fáj a derekam ( a farcsontom felett egy kicsit jobbra). Nincs más bajom,de ezt is elég nehéz elviselni, mert eléggé fáj. Kép
Sajnálom, hogy a mamád kórházban van, remélem nem komoly. Tudom, ilyenkor érzékenyebb az ember, de azért próbálj nem sírni, mert nem használ most a stressz egy csöppet sem. Nem szeretném, ha úgy járnál mint én. Fodíts több időt a gyerekre, tereld a gondolataidat. Örülök egyébként, hogy jól viseled a terhességet, a kolléganőm barátnője 8 hetes terhes és már injekcióra jár annyira hányik szegény. Reméljük elmúlik neki is.
Majd később jövök.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Anita,
elképzelhető, hogy felfáztál. Nem pisilsz sokat?

Amivel nagymamám a kh-ba került, nem lenne olyan vészes, csak már nagyon öreg. Félrebeszél, nem bír enni. Szüleim mondták, hogy lelkiekben azért már készüljünk fel mindenre. Emiatt sírtam, még sosem hallottam tőlük hasonlót.
Igyekszem nem szomorkodni, tudom hogy nem tennék vele jót, csakhát nem vagyok fából Kép

Mit főzöl a hétvégén?

Viki
viki30
 
 


Szia Viki!

Nem járok sűrűn pisilni, legalábbis nem tűnt fel.

Nagyon sajnálom a mamádat, tudom mit jelent. Az én mamám is elég öreg, beteges, agyérelmeszesedése van, már anyukámékkal él, mert mindent elfelejt, szegény sokszor kiborító,de nagyon szeretjük. Nekem Õ az egyetlen nagyszülőm aki él még. Remélem, még sokáig velünk lesz.

A hétvégén még nem tudom mit főzök. Nincs ötlelted?
Szombat délután táncra kellene mennem, de ahhoz sincs sok kedvem. szívesebben lennék otthon és készülgetnék karácsonyra. De könyörögtek, hogy menjek, mert műsor lesz jövő hétvégén és próbálni kell. Kicsit már tehes nekem ez a sok próba, de szívesebben hagynám ott őket úgy, hogy babát várok, mint úgy,hogy nincs kedvem már hozzá. Rosszul esne nekik.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Viki!
Próbálj meg arra gondolni, milyen volt a nagymamád, amikor te kicsi voltál, mi mindent csináltatok együtt! Ha hívő vagy, próbálj erőt meríteni abból, hogy egy jobb világ vár rá...
Abszolút megértelek, az én nagymamám 10 évvel ezelőtt halt meg, 88 éves korában, és még most is hiányzik! A misék alatt is sokszor sírva fakadok, mert eszembe jut az idő, amikor együtt jártunk templomba. Nyáron pedig Brassóban tört rám a sírás, mert a nagyszüleim ott éltek 1944-ig, voltunk abban a templomban, ahol összeházasodtak, a régi háznál, üzletnél stb.

Anita!
Nem hiszem, hogy baj lenne a 35 napos cilkus, ha az nagyjából állandó. A védőnő szerintem az én megnyugtatásomra is javasolta a hormonvizsgálatot, meg a bogyókat.Kép
A Viki által javasolt cickafarkfű teára egyelőre nem merek ráállni (régebben én is ittam, azért, hogy megjöjjönKép), mert hol a 8., hol a 11-13. napon van peteérésem, nem akarom ezzel elrontani a dolgot.

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem mennem kell, hétfőn leszek megint gépközelben.

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Puszi:

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok,
Anita: holnap valószínüleg bablevest és túrógombócot főzők, de vasárnapra még nincs ötletem. Pedig kéne valami,hogy hétfőre is maradjon kaja.

Cupicica: köszönöm a soraidat, bennem is hasonló gondolatok kavarogtak. Szeretném, ha még sokáig megmaradna nekünk a nagymamám, de ez az idő jó arra, hogy rájöjjek, most kell törődni a másikkal, nem akkor amikor már késő. Na de ilyen dolgokról itt ne írjunk.

Ma lesz nálunk céges Mikulás, már hozzák a csomagokat. Mondtam fiamnak, hogy meghúzhattja a Mikulás szakállát Kép

Jó hétvégét Neked is Cupicica és a többieknek is,ha esetleg ma már nem tudnék jönni!

Puszi
viki30
 
 


sziasztok,
viki,
én újházi dokotr úrnál szeretnék majd ha egyszer összejönKép
nem volt rossz, hogy egy másik orvosnál kellett szülni?
kumpibogar
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Hogy telt a hétvége?

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok,
reggel óta próbálom a dokimat elérni, de képtelenség. Most beszéltem a szülésznőmmel, és megigérte, hogy elkapja a dokit, és holnap vissza hívhatom.

Krumplibogár: nem volt vészes, hogy másnál kellett szülnöm, mert a szülésznőm a főmadam volt, így nagyon odafigyeltek rám. De persze hátrány sem lett volna. Viszont most tudod mitől tartok? A héten szeretnék menni vizsgálatra, viszont emlékszem, hogy az I-es Nőin külön kell UH-ra időpontot kérni. Ez azt jelneti, hogy most nem is fogom látni a babát? Olyan nehéz egy időpontot is megszervezni család és munka mellett, szeretném ha most ez is beleférne.

Cupicica: köszönöm, a mi hétvégénk nyugis volt, csak elkezdett fájdogálni a torkom, meg olyan nyomin érzem magam. Na meg elkezdődött az 5 percenkénti pisi Kép Ti mit csináltatok hétvégén?

Ja és elmondtam férjemnek! Pénteken vagy 3-an rákérdeztek, hogy mikor jön a második baba, egyikük annyira konkrétan, hogy nem tagadtam le. Már igazságtalannak éreztem, hogy férjem pedig nem tud róla. Pénteken volt a céges Mikulás, így mondtam neki,hogy Õ is kap valami előmeglepit. Szóval letettük a gyerkőcöt és jött,hogy miről is van szó. Mondom neki, kaptál egy levelet. Elolvasta, hát vigyorgott és csókolgatott Kép Jobb is így, mert azóta megtudtam, hogy holnap korán megy dolgozni, így még lehet, hogy fent sem lettem volna, mikor olvassa a levelet.

Puszi: Viki
viki30
 
 


Szia Viki!

Úgy látom, ma csak kettentartjuk a frontot!Kép

Jól tetted, hogy elmondtad a férjednek, pláne, ha már más is tud róla. Ez az elő-Mikulás jól jött!Kép

Jobban vagy már?

Cupicica
cupicica
 
 


Szia Viki!

Úgy látom, ma csak ketten tartjuk a frontot!Kép

Jól tetted, hogy elmondtad a férjednek, pláne, ha már más is tud róla. Ez az elő-Mikulás jól jött!Kép

Jobban vagy már?

Cupicica
cupicica
 
 


Szia Cupicica,
a többiek biztosan dolgoznak, csak mi lopjuk a napot Kép

Köszönöm, jobban vagyok, iszom reggel óta a mézes teát.

Lassan kezdhetitek újra a póbálkozást, nézed a PG53-at?
Hol töltitek a karácsonyt? Ha otthon, mit főzől?

Viki
viki30
 
 


Szia!

Most éppen lukasórám van.Kép

Mindennap nézem a pg53-at (ezt elhatároztam még ciklus elején), tegnap és tegnapelőtt páfrányozott. Részben a Te tipped alapján szombatig "szüneteltünk", aztán a hétvégén a tettek mezejére léptünk!Kép
A családtervezős védőnő is a 10., 12., 14. napot jelölte meg, bár mi most nem vártunk két napot, mert azt a védőnő is megerősítette, hogy szerencsére a férjemnek van miből "adakoznia", nem kell spórolni...Kép
Zseppytől kaptam LH tesztet, az szombaton negatív volt, de mivel szombat este már páfrányoztam, ez elképzelhető, mivel a dobozára az van írva, hogy 20-44 órával az ovuláció előtt jelez.

A karácsony nálunk érdekesen zajlik: 24-én délben jön hozzánk a férjem volt tanára (piarista szerzetes, családi barát+ő esketett minket), könnyű ebéd van ilyenkor: mákosguba és előtte valamilyen különleges leves, hogy idén mi lesz, még nem tudom. A férjem szülei is nálunk ebédelnek, hogy a Tanár úrral találkozhassanak. A nap hátralévő részében kettesben vagyunk (klasszikus vacsi: halászlé, rántott hal, bejgli), majd éjféli mise. (A férjem családjában ilyenkor nagy összejövetel van, de mi nem akarunk három helyre rohangálni.)
25-én a szüleimhez megyünk, 26-án a férjem szüleihez a sógoromékkal, úgyhogy ezeken a napokon nem kell főznöm.

Nálatok hogy lesznek a dolgok?

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Látom sok mindenről lemaradtam.
Már én is ráérek, eddig el voltam havazva.
A hétvége gyorsan eltelt, takarítottam egész hétvégén, meg főztem.
Képzeljétek, tegnap olyan fejgörcsöm volt este hányingerrel kikövezve, már sírtam annyira fájt. Szegény párom nagyon aggódott azt se tudta mit csináljon. Ott borogatott és csak azt hajtogatta,- mi van szívem babánk lesz?! Mondtam neki, hát nem tudom, múlt héten voltam beteg igaz csak két napot, de várok pár napot és veszek egy tesztet. De nem érzek semmit a melleim se fájnak és félek, hogy még nem mutatna semmi jót a teszt. Mit gondoltok?

Én nem főzök karácsonykor, mi vagy anyuékhoz, vagy a párom szüleihez megyünk szent este vacsizni. Persze ebéd után felöltöztetjük a fát. Este ajándékozás családi körbe. Majd éjféli mise. Másnap főzök valami pulykát, még nem találtam ki hogyan készítem el a gyerekek majd kitalálják.
26-án a gyerekem megy az apjához "egy" hétre, 31-én megyünk szilveszterezni egy helyi bárba baráti tárasággal. Részleteket még nem tudok.

Ja, és már tudom milyen a páfrány. Szombaton délután csak kíváncsiságból megnéztem és akkor láttam. De este már nem jelzett semmit.
Később jövök:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Cupicica,
remélem ez a kis "önmegtartóztatás" nektek is eredményes lesz Kép Hányadik napon mutatott most a PG53 páfrányt?

Nálunk a karácsony a következő forgatókönyv szerint zajlik: 24-én otthon ebédelünk este pedig átmegyünk anyukámékhoz. Ott szokott lenni a nagymamám is ilyenkor, remélem ez idén is így lesz. 25-én a másik nagymamámhoz vagyunk hivatalosak ebédre, 26-án pedig anyósék jönnek, akkor ünnepeljük apósom névnapját is. Remélem beiglit idén is süt a nagymamám, de szeretnék majd valami tortát sütni. Az ebéd pedig nálunk is valami finom leves lesz (még alakulóban, hogy pontosan milyen) és férjem kivánsága szerint idén baconba csavart sajtos csikemell lesz. Hal anyukáméknál szokott lenni.
Mennyi idős a családi barát? Már régi hagyomány nálatok, hogy szenteste a Ti vendégetek?

Jajj, az ajándékok nagy részét viszont még nem sikerült megvennem. Te hogy állsz ezzel?

Viki
viki30
 
 


Szia Viki!

Igaz nem nekem írtál, de válaszolok.
Én már megvettem a karácsonyi ajándékok nagy részét. Már csak a mamának és a húgomnak nincs. A páromnak csak valami csekélységet akarok, mert az idén közös ajándékunk lesz. Plazma Tv-t veszünk, így nagy ajándékra nincs szükség, ezt is csak hitelre tudjuk, de a másik tv-nk dögledezőben van, ezért kell egy. Mivel a párom -ha már egyszer venni kell veszünk egy normálisat- alapon ennél döntött. A gyerekeknek meg már mindent megvettünk.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Viki!
A családi barát 54 éves. Már több mint 15 éve a férjem családjánál ebédel december 24-én (még tanította a férjemet, amikor először ment). Két évvel ezelőtt mi "átvállaltuk" az ebédet, hogy a férjem mamája is nyugodtan tudjon készülődni az estére.

A pg53 10. és 11. napon mutatott páfrányt (most kivételesen a lázgörbével is egybevág), ma még nem néztem.

Karácsonyi ajándékok egy része már készen van, általában valamit sütünk-főzünk a férjemmel. Tavaly bonbonok voltak, idén narancslekvárt és pikáns szószt (chutney-t) készítettünk. Most hétvégén pedig likőröket fogunk gyártani. Persze ezek mellé még kerülnek apróságok is.

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Viki!
A családi barát 54 éves. Már több mint 15 éve a férjem családjánál ebédel december 24-én (még tanította a férjemet, amikor először ment). Két évvel ezelőtt mi "átvállaltuk" az ebédet, hogy a férjem mamája is nyugodtan tudjon készülődni az estére.

A pg53 10. és 11. napon mutatott páfrányt (most kivételesen a lázgörbével is egybevág), ma még nem néztem.

Karácsonyi ajándékok egy része már készen van, általában valamit sütünk-főzünk a férjemmel. Tavaly bonbonok voltak, idén narancslekvárt és pikáns szószt (chutney-t) készítettünk. Most hétvégén pedig likőröket fogunk gyártani. Persze ezek mellé még kerülnek apróságok is.

Cupicica
cupicica
 
 


sziasztok,
viki
én nagyon félnék a hüv.uh, ha lehet kihagynám majd.....
anita
nekem tegnap késő délutántól folyamatosan fáj a fejem iszonyú hányingerem van, ma a munkahelyen már szívem szerint sírtam volna...és már 4 panadolnál(2*2) tartok de már nem is veszek be mert nem használKép
remélem, hogy hamar elmúlik, de attól tartok ez a hosszú fejfájosos dolog lesz ami csak holnap késő délután ér végetKép
az vigasztal, hogy egyszer egy doki azt mondta, hogy a kismamáknak általában nem fáj a fejükKép

nekem szombaton teljesen bepáfrányozottKép /20.nap/remélem sikerült...bár mi azóta nem voltunk együtt (fájt a fejem..)20-22 órára én nem is emlékeztem amit cupicica írtKép
kumpibogar
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Ma túl vagyok egy terhességi teszten, de negatív lett!Kép De nem vagyok elkeseredve,mert nem éltem bele magam, hisz múlt héten azért "beteg" voltam. Ellenbe ma reggel megnéztem a Pg-t is és láttam páfrányokat, még teljesen nem hálózták be a lencsét, csak úgy 70 % -ban. Akkor mit is jelent most ez pontosan? Mert még nem értek annyira hozzá.
később még jövök, irány a munka.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Kumpibogár!
Lehet, hogy félreértettél valamit: az LH tesztre van ráírva, hogy 20-44 órával az ovuláció előtt jelez. A pg53 a peteérést mutatja.

Anita!
Lehet, hogy csak nem volt elég minta a lencsén. De az is lehet, hogy akkor még/már nem volt totál peteérés. Szerintem mindenképpen érdemes próbálkozni!

Cupicica
cupicica
 
 


Szia Cupicica!

Tegnap is néztem igaz akkor csak este, akkor még köröcskék voltak a lencsén. Mi a különbség ha este illetve reggel nézem? Lehet, hogy most lesz akkor peteérésem? A reggeli az biztosabb? Pedig ha hazamegyek tuti megnézem mégegyszer. Ha akkor is páfrányos akkor biztos, hogy peteérésem van.Kép De ilyen korán lehet?! Ez a 9. napom.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Ezzel a pg53-mal én is csak szenvedek. Egyszer páfrányos, aztán 2 óra múlva már nem. Aztán napokig semmi, majd megint véletlenül páfrányos, aminek estére nyoma sincs....

Kumpibogar!
Lehet, hogy lemaradtam valamiról, de milyen hüvelyi uh-ról van szó?
A terhesség elején csak azt csinálnak.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


siasztok,
mesi
hát pont ez az elég rossz véleményeket hallottam a hüvelyi uh-ról és inkább kihagynám majd és nem kérném a vizsgálatotKép
kumpibogar
 
 


Hahó!
Nincs itt senki?

Teljesen el vagyok kenődve!
Nézem a pg53-at,és semmi páfrány, mérem a hőmet, de az is ahelyett hogy emelkedne, ma reggelre leesett még alacsonyabbra. Pedig ma már a 15.napon vagyok. Kép Kép Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok,
Rég jártam erre. Vizsgáztam, úgyhogy úgy tettem mintha tanulnékKép

Kumpibogar!
Tényleg nem egy kellemes dolgo a hüvelyi uh, de azért nem fájdalmas és elviselhető. Ha meg belegondolsz, hogy a 12. hetes korban lévő Down-kór szűrést is meg kell csinálják...

Cupicica,
HAJRÁ, HAJRÁ,HAJRÁ,HAJRÁ,HAJRÁ,HAJRÁ,HAJRÁKépKépKépKép

Viki,
Azért így is emlékezetes volt számára hidd el!!
Ja, hétfőn voltunk 4D uh-n. Párom teljesen extázisban volt. Megbabonázva nézte a képernyőt!!! Voltál már dokinál??

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Mióta befejeztem a mensimet én is mindennap nézem a PG- t. Tegnap reggel áfrányokat láttam, de estére elmúlt. Ma reggel ismét semmi. Annyira nem estem kétségbe, mert még a 10. napom, de akkor miért mutat egyszer ezt egyszer mást. Kép

Zseppy!
Tényleg olyan nagyszerű a 4D UH? Mesélj mit láttatok? Hányadik hétnél jársz? Én is szeretnék majd elmenni. Publikus az ára, csak azért, hogy legyen egy kis fogalmam róla. Kép

Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Zseppy, hogy sikerült a vizsga?

A pg53 újabb "csodái": szombaton és vasárnap mutatott PÉ-t, hétfőn nem. Tegnap, mielőtt letisztítottam volna a lencsét, még egyszer megnéztem a hétfői mintát: gyönyörű páfrányleveleket mutatott!!! Most már én is teljesen összezavarodtam...

Mesi!
Nem lehet, hogy pont a peteérés miatt esett le a hőd?

Anita!
Szerintem lehet ilyen korai peteérésed! A nők zömének nem a ciklus közepén van ovulációja...

Cupicica
cupicica
 
 


Szia Cupicica!

Sajna, én se tudok kiigazodni ezen a mikroszkópon. De hogy lehet, hogy hétfőn nem láttál páfrányokat, kedden meg igen ugyanazon mintából?
És nekem, hogy lehet, hogy tegnap reggel volt páfrány este meg nem. Te is kétszer nézed naponta?
Én igen reggel és este. Nem tudom elhigyjem- e amit mutat, már kicsit kételkedem benne.
Lehet, hogy tudatlan vagyok, de mi az az LH teszt?

Zseppy: Tényleg, mi van a vizsgával?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok,

Vizsga írásbeli volt, így még nem tudom... De érzésre biztos átmenős, szóval annyira nem izgulok.

4D uh,
Sajnos mi isten igazából nem nagyon láttuk az arcocskáját, mivel befele fordul és akár mennyit magyaráztam, simogattam csak a profilját mutatta meg. Viszont tényleg nagyon látványos lett volna. Párom annyit állapított meg, hogy biztosan Õ az apa, mert az orra már most olyan, mint az övé. Mi a Savoya Parkban levő Kenguru Goldban voltunk. A vizsgálat 8000 Ft, ha viszel kazettát, akkor fel is veszi+ fényképet kapsz ezért. ha CD-re akarod felvetetni akkor +1000 Ft.
Én már a 32. héten vagyok...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szia Zseppy!

Köszi az infót. Biztos vagyok benne, hogy azért így is egy élmény volt. Ahogy számoltam február elejére vagy kiírva . Igaz? Olyan jó neked. Már én is alig várom, hogy baba legyen a pocimban. De azt tudjátok már hogy fiú- e vagy lány? Lehet, hogy már írtad, csak én lemaradtam. Akkor bocsi.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!

Egyszer szoktam nézni, esténként. Tegnap véletlenül néztem meg újra az előző napit.

Az LH teszt a vizeletből állapítja meg, hogy bizonyos hormonok szintje felugrott-e, vagy sem. Ha felmegy, azt jelenti, hogy 22-40 óra múlva bekövetkezik az ovuláció.
Nem vagy tudattalan!!! Én is csak egy hónapja hallottam róla először...

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica!
És ezt hol lehet kapni? Gyógyszertárban? És mi a rendes neve? Mármint az LH tesztnek.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!

Én Zseppytől kaptam őket, holnapra megnézem a rendes nevét! A DM-ben már láttam ilyet (nagyobbacska, rózsaszín, kocka alakú doboz) a terhestesztek mellett. Ovulációs teszt néven is ismerik.

Cupicica
cupicica
 
 


Anita,
Valahol korábban leírtam a teljesen nevét. Cupicica jól írta, én is ha jól emlékszem vagy DM-ben vagy Cora-ban vettem és ott van a terhességi teszteknél... És nagy, rózsaszín doboz.
Bizony, elvileg febr.1 a mensim alapján. De már minden időpont volt szinte jan.30 és febr.12 között. Azt mondják kislány, de akkor lesz biztos, ha kint van.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi az infót. Mivel sajna nálunk se Cora se DM nincs a közelben, így megnézem a gyógyszertárban. Vagy veszek ovulációs tesztet, azt mondtátok ez is olyasmi.
Tegnap délután mikor hazamentem, csináltam PG-t, és gyönyörű páfrányok voltak. Mutattam a páromnak, azt mondta olyan mint egy utca házakkal felülnézetből. Este kiváncsiságból megcsináltam még egyszer és nyoma se volt a páfrányoknak. Én ezt nem értem már. Lehet egyáltalán erre adni?! Kép
Később még benézek:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!

Én ugyanebben a cipőben járok, mint te (mármint a páfrányokkal). Én már nem is hiszek benne.
Ma én is elmegyek a DM-be és veszek olyan tesztet.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Csajok!

Találtam egy linket, ami a hőmérőzésben segít!
Be kell írni minden nap a hőmérsékeltet meg egyéb adatokat, és a program kiszámolja, illetve kijelzi neked az ovuláció időpontját, illetve, hogy mikor érdemes tesztet csinálni.
Ha valakit érdekel:
http://www.fertilityfriend.com


Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Mesi!

Egyre jobban el vagyok kenődve én is, már arra is gondoltam, hogy nem foglalkozom semmivel, hanem hagyom menjen a maga útján, aztán hátha bejön. Most megpróbáljuk a minden másnap akciót, lehet így is sikerül. Már annyira magam alatt vagyok miatta, hogy egésznap csak durcizok. Szegény párom meg nem tudja mivel vígasztaljon. Ha nem megy a következő hónapban beruházok egy ovulációs tesztre.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Lyányok,
Legyetek túl az első elkeserédeseken, aztán mindenkinek hajrá!!! Már írtam, hogy mi 2 évig próbálkoztunk. Doki bácsi kezdte volna a hormon kezelést nálam (jelentkeznem kellett volna a mensim első napján), amit aztán hiába vártunk márKép
Ne miszztifikáljátok túl, hajrá minden másnap és csak nyugodtan. Tudom utlag könnyű okosnak lenni, de mi már beletörődtünk, hogy csak segítséggel lehet és tessék akkor jött össze.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Az LH teszt neve: Corax Rapid test. Valószínűleg nemcsak a Corában és a DM-ben kapható, hanem az összes nagyobb hipermarketben és drogériában, no meg a gyógyszertárban.

Mesi!
Szeptember óta használom én is a fertilityfriend-et, tényleg jelez néha előre dolgokat, de nem mindig! Illetve az eddigi ciklusok átlagából számol. De a görbét valóban jól látni rajta!

Bocsi, hogy tegnap nem jöttem, de akkor volt a doktori szigorlatom! Summa cum laude lettKép Most már csak a disszertáció beadása és védése van hátra...

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica!

Nagy-nagy gratula a vizsgádhoz! Bár én is itt tartanék már.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Cupicica!
Először is gratulálok a szép vizsga eredményedhez.
Másodsorban köszi az LH teszt becsületes nevét. Megnézem a Rossmannba hátha ott is van.
A hétvégén sajnos nem tudok jönni, mert nem leszek gépközelben, és ma csak 1/2 2-ig vagyok. Majd hétfőn ismét benézek.
Mindenkinek jó hétvégét és sikeres akciót!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Cupicica
cupicica
 
 


Szia!

Én itt vagyok! Mizujs?
Nem ért rá senki hétvégén. Mesélj, van már valami hír a babaprojektről? Mikor lennél beteg?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Anita!

Ma vagyok a 19. napon. A Sunrider-es bogyók a hét végére érkeznek meg. Hormonvizsgálat meg csak január végén lesz, mert karácsonykor sehol sem fogadnak ezzel. Kép
Persze azért próbálkozunk...

Cupicica
cupicica
 
 


Szia!

Nálunk most van akció a héten, ma tartok a 15. napnál, de, mivel 35 napos a ciklusom így egy kicsit kitolódik a peteérésem. Remélem, sikerül összehoznunk valamit, vagy valakit Kép.
Méricskélem a lázam, de nincs változás, elég ingadozó 36.3-36.5 között mozog. Hol fent, hol lent. A PG is elég bizonytalan. Vagy talán nálam nem stimmel valami?! Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: