Új privát üzeneted érkezett!

Az orvos azt mondta, azért olyan jó ez a vitamin (femibion 800), mert nem kell mellé pluszban folsavat szedni. Afelől is biztosított, hogy nem lesz tőle elefántbébim. De ha ez ennyire új vitamin, hogy lehet róla tapasztalata? :shock: Szóval gyötrődöm, hogy szedjem-e :oops: .
Viszont lelkileg felkészített, hogy genetikai vizsgálatra el fog küldeni a dawn-kór miatt. 34 éves vagyok :oops: Nem a "hasbaszúrós" vizsgálat, hanem vérvizsgálat. Bár nem 100% pontosságú, de ártani nem árt.
A hasam változatlanul fáj, időnként elég brutál. Az orvos azt mondta nincs rá csodaszere, majd elmúlik, de ha esetleg vetélnék, akkor sem tud ilyen korai terhességben segíteni. Nem is a vetéléstől félek (már volt 2 problémamentes terhességem, szóval ha el akar menni, akkor biztos benne van a probléma. :roll: Beteg gyereket pedig nem akarok :oops: ). Inkább az a gond, hogy borzasztó kényelmetlen az állandó fájdalom. Ja és az állandó hányinger, ami viszont "tetlegességig" még sosem fajult :roll:

Kép
kangu
 
 


Sziasztok lányok!
Ahogy már írtátok, a Réka DVD-je a Légy bombajó kismama! Úgy tudom, ez az első olyan torna, ami a terhesség egész ideje alatt kondiban és -remélhetőleg- csinos formában tart. Én jó ideje tornászom Rékával /a régebbi DVD-it/ és nagyon elégedett vagyok vele. Most pedig mindig úgy kezdem el a tornát, hogy ha elfáradnék akkor abbahagyom. nem erőltetem, ha nem esik jó - ezt Réka is hangoztatja. Nekem nagyon tetszik, jobb a közérzetem tőle és biztosan nem ártok vele a kicsinek.
Az éjjel arra ébredtem, hogy iszonyúan fáj a hasam, menzi-görcseim voltak+gyomorégés, nagyon megijedtem. Hálistennek hamar elmúlt, de jól megijesztett.
puszi mindenkinek, Zsófi
tzsófi
 
 


Még mindig kutakodok a vitamin után, és közben ezt találtam, hátha érdekel valakit!
http://velvet.hu/poronty/2008/05/23/ter ... in_korkep/

Kép
kangu
 
 

 
 

Sziasztok!

Az émelygés mintha visszalopódzott volna az életembe! :? Tegnap nekiláttam és a wokban csináltam csirkemellet. Mikor kész volt pároltam benne répacsíkokat, borsót és hagymát. Eddig nem is volt semmi gont. Még gajdultam is rá. DE! Beletettem mungobabcsírát. Na ezt nem kellett volna. Onnantól csak egyszer megkevertem és nem néztem rá! A férjem két tányérral is benyomott és nem győzte dícsérni, hogy milyen finom! :?
Knagu! Mennyire fáj a hasad? Szúr vagy úgy mintha megjönne?
Nekem néhány rosszabb mozdulatnál belenyilallik. De a cicim fáj!
Egyébként van, hogy én is kibírhatattlan vagyok. :oops:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Dina nekem is vacak a kedvem meg állandóan aludnék a déli alvásnál a kislányom mellé fogok bujni :lol: .
Vitamint én is szedek elevit+folsav 3mg.Annó a doki azt mondta nemkell vitamin,de én nemhalgattam rá és már április közepe óta szedem.Azt tervezem,hogy kb a 3 hónap végéig szedem minden nap utánna 2 naponta és ha megmozdul akkor hetente 2szer.
Szép napot mindenkinek,rossullétmenteset!!

Kép
zümis
 
 


Nem szúr. Fáj. De nem vérzem egy kicsit sem :?

Kép
kangu
 
 


Sziasztok!

Andus: Én is tartok magamnál mindig zacskót!
Ma a piacon olyan hányingerem lett a hagymaszagtól, hogy azt hittem szükségem is lesz rá! :?

Kangu: Ne aggódj biztos minden rendben lesz! :lol:
Lehet hogy a méhed tágulását érzed! Nálam ez a 7. hétig tartott!

Tzsófi: Nekem is nagyon bejön a Réka dvd! Nem erőltetem túl magam, csak amennyi jól esik!

Dina: Nekem is gondot okoz a főzés! :?

zsu83
 
 


Na, a férjem megvette ezt a csodavitamint. 30 darabos 3.350 Ft :shock: Én bizony sarkon fordultam volna a patikában :evil: . No, most viszont kap egy esélyt ez a csoda. Ha megszűnik tőle legalább az émelygés, akkor megbocsájtok. Ha nem, akkor az életben többet nem veszek belőle. :?

Kép
kangu
 
 


Azért milyen pofátlanság már, hogy mindenhol meg akarják kopasztani a kismamákat. Az elején a vitaminok ára veri az edet. Ott a doki. Utána jön a kismamaruha. :evil: Aztán minden szükséges a babának. Ha megvan a gyerek, akkor meg az ő ruhái. :evil:

Kangu! Én azért veszem az eurovitet. Abban 60 db van és kb. 2500 Ft-ért vettem. Az elevit már 4,5 éve is marha drága volt, mikor Eszternél szedtem. :evil:

Ja! MA NEM BARNÁZTAM EGYÁTALÁN!!! Nem szeretném elkiabálni! :shock: És csak egy hét a dokiig! :)

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Kangu: Bízzunk benne hogy hatásos lesz! :) Majd írd meg a tapasztalatokat!

Dina: Én is ezen vagyok kiakadva, hogy lehúzzák mindenhol a kismamákat! :evil: Hát már elkezdtem nézegetni a kismamaruhákat, de vannak árak, és ráadásul nem is használjuk olyan sokáig ezeket a rucikat! :evil:
Én Elevitet szedek!
Remélem ez a barnázás most már jó messze elkerül!

zsu83
 
 


Sziasztok! Rég jártam erre4

Látom más is barnázik... én is érdekes, h délelőtt kb 1-2 csepp és mindig megérzem a poci szurkálásból. Sajna nekem megvan az ok is egy pici bevérzés (4mm) méhen belül az UH szerint. Az én dokim magnéziumot, rutascorbint írt rá! persze mivel az előzményekben egy hasonló helyzetből elvesztettem 15 hetes babám én duphastont is szedek rá. Ez utóbbit nem rémisztésként írtam le, mert mindenki mástól barnázhat!!! De a magnezium és rutasc. minden esetben jó rá!!!
A baba jól van 7+3 hetesen 10 mm és pulzál a szivecskéje! azért a barnázástól én kicsit parázok az előzmények miatt.
merszi
 
 


Merszi! Eszter lányommal nekem is volt bevérzésem! Az első uh-n majdnem akkora volt a vérzés, mint a petezsák! :shock: De ahogy fejlődött szépen elmúlt a vérzés is. De nekem akkor nem adtak gyógyszert. Csak szedjem a folsavat és pihizzek. Most az uh-n nem volt vérzés, úgyhogy fogalmam nincs mi lehet az oka... :roll:

Azt vettem észre, hogy reggel mielőtt kikelnék az ágyból és megsimizem a pocakom érzek egy kis dudort. De ezt a nap folyamán nem érzem. Reggel jobban lehetne érezni a méhet? :roll: Mondjuk nem látszik mert alapból van hasam. :(

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Zsu! Amikor az ember több gyermekre tervez, akkor az elsőnél érdemes jókat vásárolni. Mi úgy terveztünk, hogy kettő gyerek lesz és kb. azonos évszakra gyúrtunk. Így nem kellett minden terhességnél új cuccokat venni. Most lesz egy kis gond, mert "Hármaska" februári lesz. Majd szétnézek, hogy valaki hátha megőrzött néhány kismamacuccot. :lol:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Edina!

Remélem ez a barnázás csak barnázás marad mint nálad volt anno!
Sajnos az előző terhességem is barnázással kezdődött kb ilyenkor és hetekig tartó (kis szünetekkel) lavina szerű vérzéssel kínlódva zárult...a baba szíve nem bírta ki. Ezért a para. nekem muszály a doki által javasolt bogyó!
merszi
 
 


Sziasztok!
Olyan jó olvasgatni a beszámolókat, hogy ki, hogy van :)))
Mindenkinek csak jókat kívánok!

Én is elkezdtem a hányingert, úgy öklendezek, hogy öröm nézni :( Nem örülök neki.
Tegnap felhívtam a dokit, csütörtökön megyek hozzá, drukkoljatok, mert dokit váltottam, és most megyek először hozzá. Remélem minden rendben lesz, és bizalmazt fogok érezni iránta. Ez furcsán hagzott :D

Na, megyek főzök tovább, hányingerrel kísérve :S

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Sziasztok!

Dina: Én is nézegettem már a pocim, szerintem még nem látszik!
A férjem szerint igen, bár amúgy is van egy kis pocakom! :lol:
Ez nem is rossz ötlet, a második babót is majd télre tervezzük és majd jók lesznek akkor is a kismama ruháim! :lol:
Bár én nem nagyon hiszek a tervszerű dolgokba, úgyis a baba dönti el, hogy mikor szeretne jönni! :lol:

Andus: Remélem sikerült befejezned a főzést, nekem nem mindig sikerül! :lol:

Ma fagyizni voltunk, de olyan jól esett! Már most tudja a babánk hogy mi a jó!!!! :lol: :lol: :lol:

zsu83
 
 


Ami nekem nagyon bevált a korábbi terhességeimnél, az a kantáros farmer kismamanadrág. Egy vagyon volt, de bővíthető bőségű, és koraősztől kezdve hordtam. Télen vettem alá harisnyát. Óriási előnye volt, hogy eltakarta a pólóim alól kikandikáló pocit, és a feszülő ing-gombokat. :oops: Így nem kellett külön kismama-felsőket vásárolni. :) Nyárra meg volt egy kínaiban vásárolt könnyű nyári ruhám. Ennyi volt a kismama-ruhatár. :D És nem pakoltam el ám nagyon mélyre, itt kacsintgat már rám a polcon :D

Kép
kangu
 
 


Nekem semmi nem jó a 8 évvel ezelőtti kismama ruhákból, mert most sajna 10 kg-al többet nyomok, mint akkor :(

Tök furi, mert ilyenkor azért általában még nem nő a pocak, de nekem nem érnek már be a nadrágjaim, amiket 2 het még hordtam. Remélem nem azért, mert már híííízok :(

Hétfőn mennem kell valami gatyót venni. A C & A -ban egész jó kismama ruhák szoktak lenni.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Nekem még minden gatyám jó, egyáltalán nem érzem, hogy nőtt volna a hasam, ha megnyomkodom akkor is teljesen puhának érzem. Nekem inkább lassan melltartót kell venni, azt érzem szűknek. Ennek nem örülök, mert már így is 85 B-C méretem van.

A kismamák megkopasztásához csak az esküvői kellékek ára hasonlítható.

Nekem továbbra sincsenek rosszulléteim, sőt most már a fáradékonyság is múlik.

Csináltat majd valaki közületek integrált tesztet?

Kép
cserkészkolbász
 
 


Merszi! Milyen bogyót kapsz? Rákérdezek a dokimnál. Hátha nekem is felírja, ha kell.

A C&A tényleg jó! Én is ott vettem az összes kismamaruhámat, és a gyerekcuccok egy részét. Jó minőségűek és tartósak.

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Nekem szerencsére jók a korábbi kismamacuccaim! De bizti elcsábulok majd ! szerencsére anyukám megvarrja, mert üzletbe nagyon drágák!

Tünetek: szerencsére én nem ismerem! A hányás nem is hiányzik! :lol: Ugyanolyan energiadús és fitt vagyok!

Edina: Duphaston-t kaptam (ez sárgatesthormon 12. hétig ajánlják). mellé vitaminok:Magnesii citrici (helyettesíthető Magne B6-al), Rutascorbin, és 3 naponta 1 E-vitamin. Azt mondta a dokim ez egy jó kis kúra barnázásra!
merszi
 
 


Kismama gatyót nekem is kell venni mert a már nemférek bele a mostaniba!Kilókban ne látni....Igaz alapból van pocom.
Nekem is körül kell nézni ,hogy hol vegyek mert olyan árak vannak valóban.

Kép
zümis
 
 


Sziasztok!

Ma vettem melltartót a Brendon-ba, mert sajnos a régiekbe már úgy kell belepréselnem magam! Hát vannak árak! :?

Holnap megyek a CA-ba kismamanacit nézni, mert ma alig jött rám a farmerom! :?

zsu83
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenki jól van :)

Én még semmit nem ettem ma, csak 2 őszibarackot, egyszerűen olyan hányingerem van, hogy kajára rá sem bírok nézni :(

Az egyik topicban volt egy link, kismamaruhákat árulnak, nagyon jópofák vannak: http://www.bboom.hu/

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


http//kismamaruci.huű

Itt szólidabb árak vannak.....

Kép
zümis
 
 


hu akatrt lenni :oops: :oops:

Kép
zümis
 
 


basszus ma nemmegy az írás :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
zümis
 
 



Kép
zümis
 
 


Zsu! A Brendon az egyik legdrágább üzlet!
Én anno a szoptatós melltartóimai a Tescoban vettem. Tök megfelelőek voltak. És még tartósnak is bizonyultak. Az ára meg nagyon jó volt. Kb. 2500? Mondjuk az 2-és 4 éve volt. De biztos, hogy olcsóbb most is.
Na, hogy én mit fogok magamra eröltetni...? Szűkek a nacik. Van egy rövidgatyám ami még bírja. Meg hosszú lengatya.

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok lányok!
Remélem jól vagytok és jól telt a hétvége.
Egy kis ideig nem tudok jönni fórumozni, vigyázzatok magatokra, remélem mire visszajövök sok jó hírt fogok olvasni.

Puszi mindenkinek.
M.
moncsi-74
 
 


Sziasztok lányok!

Csatlakozhatom hozzátok? Ha mindig igaz, a 8. hétben vagyok :) Van egy 15 hónapos kislányom, így még izgalmasabb (na meg gondolom nehezebb) is lesz . De nagyon jó ez a babavárás időszaka. Szerdán megyek az orvoshoz, gondolom, ultrahangot is csinál . Hmmm, tényleg izgulok. szép napot nektek!
varjuhaj
varjuhaj
 
 


Szia Varjuhaj! Persze, hogy jöhetsz! Mi akkor egy idősek vagyunk! :lol:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Nem én most a 9. hétben vagyok... :oops: Vagy mondhatjuk úgy is, hogy betöltött 8. :) Na nem ragozom tovább.

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok!
Üdv az újjaknak!Nagy nagy gratula a Pozitiv tesztekhez!

Sajna olyan ritkán tudok jönni,most a kedvem se valami fényes...Talán az idő teszi?!
Gatyót holnap megyek venni nincs apelláta kell!
Néha úgy érzem mintha buborékok vagy golyók gurulnának a pocimban.Volt már valakinek ilyen érzése?Mi ez?Van már szerintetek szívhang mert már most mennék orvoshoz?.

Kép
zümis
 
 


Sziasztok! Én is februárban fogok szülni elvileg! Már 3. baba lesz, de annyi idő telt el a 2.tól, hogy olyan mintha első lenne....rettentő nyügis vagyok, hányingeres egész nap, az egész gyomrom rossz, folyton bugyborékolok, és mindenféle kajaszagot utálok! Remélem hamar vége lesz...elsőkkel nem volt ennyire gáz! Ja és növök rettentő gyorsan, már most...kénytelen voltam kismamanacit venni, mert már inden nyomott! :)
Vácon szül valaki?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


C§A ban nagyon jó, és olycsó nacit vettem!!!Most van leértékelés!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Sok munkam van es csak bekukkantottam...

Ma voltam megint uh-n, minden a legnagyobb rendben. Moszatka a hatan fekve szunyalt. :lol: Remelem megtartja ezt a szokasat, hogy fel tizkor meg nincs ebreszto... :wink: Ja es mar 16mm! Negyszeresere nott ket het alatt! :lol: Ettol most olyan jo kedvem lett, hogy en is csinaltam vegre vonalzot.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok Lányok!

Én három napja olyan jól vagyok, mint terhesség előtt. :) Igaz, az étvágyam megnőtt, de semmi émelygés, hasonló. Ez persze még változhat, de most örülök ennek. Ezt egy héttel ezelőtt nem gondoltam volna... Szóval, csak biztatásképpen írtam ezt, hátha a ma még rosszul lévőkkel is történik hasonló. :) Illetve tényleg csak ajánlani tudom a Cocculine szert (homeopátiás). Szerintem ennek is köszönető, hogy most ilyen vigéc vagyok.

Verus, Varjuhaj, üdvözlegyetek közöttünk. :) Verus, ha minden igaz, Veled egyidős is vagyok. Illetve a babáink. :)

Dina, köszönjük az egy évszakban szüljünk ötletet, ez tényleg jó. Persze, ha a sors is úgy akarja.

Tányleg elkezdtetek növekedni? Nálam még semmi, szerintem még egy ideig nem is lesz. Csak Anyukám szerint nőtt a hasam, de szerintem ő csak így akarja látni. Állítólag a 2., sokadik gyerekeknél már gyorsabban nő a has.

Szép, problémamentes napot Nektek!

Julcsi
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! :lol:

Képzeljétek ma tök jó étvágyam volt magamhoz képest, de sajnos az előbb megint rókakoma társaságát élveztem! :?

Dina: Tényleg nagyon drága a Brendon! Már megbántam, hogy odamentem! :?

Zümis: Szerintem már lesz, én is a 6. hétbe voltam! :lol:

Julcsi: Lehet hogy én is kipróbálom ezt a szert! :lol:

zsu83
 
 


Gyorsan benéztem hozzátok. Ahogy látom, már sokan túl vagytok az uh-n... jaj már csak két nap és én is megyek.
Ikverus, kérdezted a Vácot. Mi Dunakeszin lakunk... elméletileg Vácra tartozunk. Most költöztünk ide, nem ismerek senki dokit, hát erősen gondolkodom. Ahol az első baba született, a kórház bezárt és a doki elment nyugdíjba. Most van itt egy doki, aki szintén abban a kórházban volt, hát hozzá megyek majd, de nem ismerem annyira. Nehéz ez a dokiválasztás. Ti hogy vagytok ezzel? Ki merre lakik?

Hmm kismamaruhák. A melltartó a Brendonban tényleg egy vagyon. Én úgy voltam, hogy arra azért áldozok. Vettem egyet és tényleg szuper volt. Ehhez azért tudni kell, hgoy előtte is 85 volt a méretem, most meg már ki tudja mekkora........ nem is kaptam se bikinit se fürdőruhát. Aggaszt is. Szerintem jó ötlet a szoptatós melltartó, mert azt majd később is lehet használni, szóval, már most is lehet olyant venni, ez kiválthatja a terhességit. A Minimanóban vettem nagyon jót két éve, Anita, és nem is volt olyan drága. Na megyek mert fürdetés van :)
varjuhaj
 
 


Sziasztok lányok :)

Örülök, hogy gyarapszunk, üdv köztünk varjuhaj :)

Én ma nem öklendeztem és a hasam sem görcsölt, de írtó rossz a hangulatom, nagyon nyűgös, hisztis és fáradt vagyok.
Ma a lánykámmal elmentünk a C&A-ba vettem gatyót, meg felsőt is, mert nem férek bele semmibe :( És már így is egy viziló vagyok, mi lesz még a végére ? :(

Én csütörtökön megyek dokihoz, már nagyon nagyon izgulok, új doki.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andus: Ne izgulj, minden rendben lesz, és a doki is biztos rendi lesz! :lol: :lol: :lol:

zsu83
 
 


Sziasztok!

Andus! Mennyiért vetted a ruhákat a C&A-ban? Én anno ott vettem egy farmert 14 ezerér. Mos lesz, hogy harmadjára hordom... :)
Én úgy udom, hogy így terhesen sem szabadna merevítős cicfixet hordani. Mert ugye nő a cici és alakulnak benne a tejmirigyek és ezeket a mirigyeket nyomhajta a merevítő. Ezért vettem szopis melltartót az elején. Meg kéne keresni őket. :roll: Semmilyen ruhában nem érzem jól magam! Őrjítő!!! Még jó, hogy nem megyek sehova. De pénteken, ha dokihoz kell menni nem tudom mit vegyek fel! :shock:
Émelygek! :evil: Fáj a fejem! És megint barnázok! De most már kibírom péntekig!!!

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Edina, vettem egy hosszú farmert, az 9900 volt, egy barna zsebes térdnacit, az 4990, a felsők pedig 2500 (akciós) és 4900 voltak.
Van most sok kismama felső akcióban, de valahogy jobban tetszettek amik nem a kismama ruhák közt voltak, de az a mell alatt elvágott fazon, amit lehet pocakosan is hordani.

Jó, hogy írod, hogy nem szabad merevítős melltartót hordani, mert akkor a jövő héten én is beszerzek valami mást. Én a merevítősöket hordom, még mindegyik jó, itthon meg úgysem hordok a póló alatt, nem bírom elviselni, ha van rajtam. Pedig kellene, hogy tartsa a melleket.

Jajj, amúgy kérdezte még a múlt héten valaki a munkámat, és nem válaszoltam, bocsánat.
Én könyvelő vagyok a saját cégünkben, és itthon dolgozom. Az idén leépítettem a sok munkát szerencsére, így most csak 2 céget csinálok, szerencsére tudok pihizni. Bár itthon is annyi meló van (gyerek, kert, háztartás, kutyák, cicák) hogy mindig van mit csinálni.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Szisztok!

Jo reg voltam mar, vhogy ebben a kuka melegben nincs humorom meg netezni sem. Ha Luca alszik, inkabb en is ezt teszem, vagy fekve pihenek. Ha felebred, ugysincs kegyelem 8)

Mar ruhazkodtok? Csinik lehettek! Nekem szerencsere meg nem kell. A sortjaim, nacijaim elfutnak a poci alatt, nem nyomnak, felsot meg szerintem honapokig megint nem fogok venni. Nekem igazan akkor tetszik a tipikus kismama felso, ha mar van mit domboritani benne.

Utalom ezt az emelygest! Es meghogy reggeli rosszullet! Nekem reggel semmi bajom, 3-4 korultol meg indul a buli. Eleg vicces a lanyom ugy hintaztatni, hogy csak felig nezek oda, mikozben lokom, nehogy... Kiprobaltam a Magne B6 ivolevet, hat nekem semmi hatasa :( Majd megnezem ezt a Cocculine-t is, hatha.

Most azon agyalok, elobbre kerek egy vervetelt, mert a multkori terhesseg alatt is szinte vegig vason eltem, es a szules utan is par tized valasztot csak el a transzfuziotol. Minek varjak meg heteket, hogy kideruljon, mar most szedhetnem a vasat. Mindegy, addig nyomatom a multit.

Le a kalappal minden Aerobik-mama elott, nekem ilyesmire semmifele indittatasom nincs. Majd kesobb esetleg megint kismamajoga, az kellokeppem lightos, es megint megtanitanak jol lelegezni, ami a szulesnel szerintem fel siker.

na, sziasztok, es kitartas mindannyiunknak a rosszulletes idoszakhoz

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok

Próbaképpen abbahagytam a "csodavitamin" szedését. Kegyetlenül éhes voltam tőle (most kiderül, hogy tényleg attól-e), szinte óránként ennem kellett, mert üvöltöttem az éhségtől. Úgy tűnik, most egy kicsit jobb. Csodavitamin kuka! :D

Kép
kangu
 
 


Sziasztók!

Macsek!Én sem értem miért hívják reggeli rosszullétnek...rám is szinte ugyanugy tör rám mint rád,a homeopátiás bogyon én is gondolkodom...
Ma vettem kismamagatyót.Ott amit írtam cimet/NAgy méret is van 3xl/

Hát a párom lebeszélt a dokilátogatásról,igy csak a jövöhét maradt.
Drága ott szeretne lenni....
Igy még 1 teljes hetet kell várnom.Szerintem sohasem telik el!
Kedvem olyan ingadozó na és ez a meleg.

Kép
zümis
 
 


Lányok, nem is írtam, mennyire megbántottak!
A nőgyógyásznál a nővérke megpróbált lebeszélni a babáról, mert szerinte ez túl korai. :? Aztán a doki állt elő azzal, hogy biztosan meg akarom-e tartani. :? Ma felhívtam a védőnőt, a terheskönyv miatt, aki a képembe vágta, hogy bolond vagyok, ha bevállalom ezt a gyereket :shock: És mindezt azért kapom, mert van egy 2 éves és egy másik 10 hónapos gyerekem. De nem lakom putriban, rendes állásom van, és a férjem is dolgozik. 34 éves vagyok, 40 éves koromig várjak a 3. gyerekkel?! Felháborít ez a hozzáállás. B...tassák azt a 10 gyerekes romát, aki a putriba szüli meg a 11. kölykét! :evil: :evil: :evil:

Kép
kangu
 
 


Már mihez képest korai a baba szerintük? Szerintem a védőnő meg egy sötét bunkó. Nem gondolom hogy az a feladata, hogy eldöntse, hogy Te akarsz e gyereket vagy nem.
A romákat meg nem meri b...tatni, mert fél hogy agyonverik, csak a "normális" emberekkel nagy a pofája.

Elnézést a stílusért, kicsit felháborodtam hirtelenjében... :oops:

Kép
cserkészkolbász
 
 


Kangu! Ez felháborító! Mi a korai ezen???? Nem értem! :roll: A régi dokim az aszisztensének volt a két gyereke között 10 (IGEN JÓL ÍRTAM !!!) hónap! :shock: Na az a durva! De nem így akarta, csak így sikeredett. De a te eseted teljesen normális! Aki kételkedik ebben az a nem normális! :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: