Új privát üzeneted érkezett!

Kemse!

Én magán klinikán voltam és aznap meg volt 1/2 9 -re(este).
Kórházban nem tudom mennyi idő alatt lesz meg.

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kedves Cicamica ajánlott titeket,amit ezúton is köszönök neki ;)...és látom összeszokott a társaság :)!
..de azért szeretném megkérdezni,hogy csatlakozhatok-e még ?

13 hetes vagyok, és július 31.-re vagyok kiírva.
Van egy két és fél éves kisfiam, aki egyenlőre még várja a kistesót :)!
A múlthéten hétfőn voltam,kombinált teszten a Bajcsy kórházban, és már szerdán megkaptam az eredményt e-mailen, ami szerencsére jó lett.
Az Uh-n nem tudták megmondani, hogy fiú lesz-e, vagy lány, de Én egy fiú mellé, nagyon vágyom egy kislányra, szeretném megtapasztalni, hogy milyen az, ha az embernek lánya van :)!

Orvos és kórház választás előtt állok, mert az előző dokimhoz nem szeretnék vissza menni!!
A Bajcsy kórházhoz tartozunk, így ki is néztem egy ottani dokit, aki itt a kerületünkben rendel a Medikardba, Dr.Gyopár Ernő.
Jókat mondanak róla, és hamarosan felkeresem.

Ki hogy bírja a várandósságot?
Nekem egyszer volt csak hányingerem, nem hánytam, csak állandó gyomorégésem volt, meg fáradt voltam non-stop, naés feszült,bár az még most is megvan :(!

Vonalzót,hogy kell csinálni?

Mindenkinek boldog babavárást :)!
vatael
 
 


Szia Vatael

Katapetra útmutatója a vonalzóhoz:))))
Vonalzó: http://lilypie.com/

Itt kattints a "Maternity&Pregnancy" ikonra
majd kattints a "Days and weeks feliratra,
ezen az oldalon válaszd ki a jobb oldali vonalzó típust,( ez a hosszabb),kattints a next gombra.
itt megkapod a vonalzó típusokat, válaszd ki a neked tetszõt(van 8 oldalnyi lehetõség)
lépj a next gombra
a 2 lépés, hogy kiválaszd a 4 oldalról azt a kis ikont, ami mozogni fog az idõ elõrehaladtával,
az utolsó lépésben írd be a szülés várható dátumát, alá az utolsó mesid elsõ napját
Írhatsz szöveget is a vonalzó fölé, az alatta lévõ rublikába, ill. kiválaszthatod a színpalettából a háttérszínt is.
next gomb, így megkapod a végleges verziót, ha nem tetszik valami a back gombbal tudsz módosítani.

FONTOS, hogy a HTML belegyen kapcsolva itt a babaneten a beállításoknál!!!!
Más dolgod nincs, csak a kódot bemásolni a profil oldalad aláírás mezõjébe, így automatikusan mindig megfog jelenni, amíg ki nem törlöd....

Üdv itt!Nekem csak fáradtság van meg egy pici pocim, tünetem nincs más csak az éhség :cry: Megszorító diétán vagyok mert a terheléses cukrom 7,4 lett ami eléggé a határon mozog(7,8-ig jó)
Ez azt jelenti,hogy napi 5x ehetek 2-3 óránként 160gramm szénhidrátot naponta :oops:

Hál Istennek vannak nálam okosabb sorstársak akikre számíthatok IR témában(inzulin rezisztencia)

Hogy hívják a fiadat?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 

 
 

Szia Vatael! Na, akkor még valaki a Bajcsyban fog szülni :D nekem a Nagy dr. az orvosom, nagyon rendes doki :) Elviekben július 21-re vagyok kiírva, de kedden megyek hozzá vizsgálatra és majd meglátjuk. A legutóbbi UH-n 1 héttel nagyobbnak mondták mint a kalkulátor szerinti idő.


Kép
segreta
 
 


Szia Cicamica!

Köszi a pontos leírást a vonalzóval kapcsolatban, hát megpróbálom megcsinálni :)!
Rosszul hangzik ez a megszorító diéta, szegény :(!
Ilyenkor többször végeznek terheléses cukorvizsgálatot?
Mert elvileg az a 20-24.héten van valamikor, ha jól emlékszem még.
Hogy derült ki a IR?

A kisfiamat Benedeknek hívják, és Bebe a beceneve, mindenki így hívja.

Szia Segreta!
Mik a tapasztalataid a Bajcsyról?
Milyen sűrűn kell Nagy dokihoz járnod?

Jaj, de jó sikerült a vonalzó,Cicamica ! Köszi :)!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vatael 2013.01.27 17:17-kor.

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
vatael
 
 


Szia vatael...üdv közöttünk :)
amanya
Szlovákia
 
 


Szia Amanya!

Köszi az üdvözletet :)!

Te hány hetes vagy?
Hogy érzed magad?

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
vatael
 
 


Sziasztok!!!!

vatael üdvözöllek én is :)
én is júli 31-re vagyok menzi szerint kiírva de majd jövőhéten megmondja pontosan a doki mert a 12. hetin is 3 nappal nagyobbnak mérték :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Általában havonta megyek hozzá, bár talán azért is, mert az előző babám a 8. héten elhalt. Így azért én is nyugodtabb vagyok, ha ránk néz. Maga a szülészet szerintem jó, szépen fel van újítva. Bár még csak képeken láttam, de tervezem, hogy megyek majd szülés előkészítőre és szülőszoba látogatásra.

Kép
segreta
 
 


Szia Amanya!

Köszi az üdvözletet :)!

Te hány hetes vagy?
Hogy érzed magad?

Nagyon szivesen :) 14+4 hetes...és köszönöm kérdésedet jól érzem magam...a hányinger már elmúlt tehát most már sokkal jobban :) És te hogy érzed magad???
amanya
Szlovákia
 
 


sziasztok!

Vatael, üdv közöttünk! meglásd, nem lesz már semmi baj!!! sajnos én is átéltem már hasonlót, de azóta született egy egészséges kislányom, és biztos nálatok is minden oké lesz! :)

jók a vonalzók! enyémet is meg kellene javítgatni! ... valamiért nem működik... :(

mi jól vagyunk, leszámítva a nagyokat, hogy köhögnek és folyik az orruk, de amúgy jól vannak! járnak is bölcsibe, oviba, nekem is fáj a torkom amúgy, remélem, hogy hamar elmúlik! tényleg, ki mit használ torokfájásra? talán a tantum verde, amit a kismamák is használhatnak?

én febr.1-én megyek védőnőhöz, aztán febr.8-án AFP vérvételre, majd febr. utolsó hetében a 18. heti uh-ra és március első hetében dokibácsihoz... aztán tervezünk egy hosszabb utazást, remélem, hogy össze tudom egyeztetni a különböző vizsgálatokkal! 1 hónapra kilépünk az itthoni életünkből és kísérjük apát a munkája kapcsán Belgiumba. aztán még a 28. hét előtt (addig engednek a legtöbb társaságnál repülni igazolás nélkül) hazajövünk...

sophie27
 
 


Szia Szófi:)

Nem vagy semmi külföldi kiruccanást bevállalni,de az a jó,hogy együtt marad a család :lol:

A Tantum verdét én egyszer már használtam,de csak egyet fújtam be a pumpásból a torkomba, az is elég volt ennyi vitamin mellett.

Szép a neve a kisfiadnak Vatael:)

Mindenkinek szép napot:)
UI::Az én vonalzóm is rossz ,mert csak holnap töltöm a 15.hetet :shock:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Sophie én is a tantum verdét tudom hogy lehet használni..
jó utat kívánok majd:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Üdv Amanya és Vatael!

Nekem meglett a kombó eredményem, negatív, elég jó számadatokkal, de azért a terhesrendelésen erősködnek a magzatvízvétel miatt. A héten eldöntjük.

A hétvégi szülinap vegyesen telt mindhárman betegek lettünk, a tortának nagyon örült Hanna.

Ti látjátok a vonalzómat, mert a másik topikban nem látják???

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Sziasztok Lányok!
Voltunk a 12-es ultrahangon, minden rendben van. Keze lába igen mozgott, nagyon megható volt. Genetikai tanácsadáson is voltunk, amniócentézist javasoltak a korom miatt, annak ellenére h minden oké. A genetikus azt mondta, hogy inkább amnióra menjek, mint a különböző vérvételekre, mert az amniónak a legtutibb az eredménye. A vetélés is benne van, de a nődokim elmondta, hogy higgyem el jó kezekben leszek itt a kórházban. SOTE I.

Tényleg! Van közöttetek valaki, aki a SOTE I-es mellett döntött?

Borzalmas ez a hányás, csak irigykedni tudok azokra, akiket ez a szörnyűség elkerül. Mivel elég intenzíven sugárban hányok, a doki kifaggatott az folyadékbevitelemről és hányások számáról. Kilátásba helyezte a kórházat, ha nem iszok meg min. másfél l ásványvizet.

Nagyon kell rá figyelnem, ...étvágyam sincs... sajna.

Múlt héten nagyon gyenge voltam, alig tudtam már járni, most többet iszok.

Az ultrahang és az én számításaim megint nem stimmeltek. A gép szerint már 13 hetes vagyok, sztem meg még csak pénteken fog letelni a 12. hét. És ezzel remélem a sugárban hányás is.
A hányástól már eléggé levert vagyok. Na és a szagokról meg ne is beszéljünk.....

Lányok! Nálamnál sokkal kedvezőbb babavárást kívánok mindenkinek!
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Ungeszbungesz és Kemse !

Nem értem,hogy ha jó lett a genetikai ultrahang, akkor miért erőltetik az aminócentézist?
Sajnos én is eléggé idős vagyok ehhez az terhességhez(37 múltam),de engem inkább az ellenkezőjéről győztek meg az orvosok.

Tévedés azt hinni,hogy az aminocentézis 100% eredményt ad.
Van akinek beteg a babája és mégis jó eredményt kap,sajnos nem egy esetről tudok.+ vetélést is okozhat
Megbízhatóbb eredményt ad a méhlepény mintavétel, de azt 14 héten szokták csinálni, de itt is van vetélési kockázat.

Én a AFP eredménytől függetlenül ellene vagyok,mivel tudom ez az utolsó terhességem,és eddig mindenki szerint egészséges a baba.

A ti döntésetek kell legyen.
Szép napot nektek


Szorítok mindenkinek

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Szia Cicamica7591!

Nem erőltették, de erősen javasolták egyrészt a korom miatt (40. évemet töltöttem be most 15-én) és sajnos az elején gyógyszereket szedtem, az egyiket, ami rendellenességet okoz, azt kb az 5. hétig és egy másikat is, melyet szintén csak nagyon fokozatosan lehet elhagyni. Bár a gyógyszerek miatt a genetikus totál megnyugtatott. Főleg a korom miatt kérték az amniót.
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Szia Ungeszbungesz!

Értem, én is szedtem olyan gyógyszert amit elvileg nem javasolnak a 14 hétig mostanában hagytam abba, a genetikus azt mondta,hogy nem okoz bajt és van aki végig szedi.

Utólag is Isten éltessen.
Neked hanyadik babád.
Azt hiszem sokat számít az életkor mellett az is,hogy van -e családban gond, vagy időben szülted -e az elsőt.

Drukkolok minden oké legyen(Jó pár híresség még sokkal idősebben is egészséges gyermeket hoz a világra)

Szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Üdv köztünk Vatae! :) nagyon szép neve van a kisfiadnak:) nekünk is bent volt a nevek között, de a családban nagyon sok Bence, Benjámin van és közel is vannk ezért inkább mellőztük:) meg ha minden jól megy akkor kislány lakik a pocakban és így nem lesz szükség lánynévre:)

Kemse: mi látjuk a vonalzódat, legalábbis één igen. a Barnus topikjában is volt olyan aki látta és olyan is aki nem látta az én vonalzómat. nem tudom mitől függ:)

Ungeszbungesz: Barnusnál énis hánytam bár közel sem annyit mint te, de napi 1 megvolt, most csak émelygés, nekem nagyon bejött a gyömbér:) próbáld ki:) és tényleg igyál sokat hányástól függetlenül is. én a reggel 1 liter tisztított vízzel kezdem és a nap folyamán minimum 4 liter még lecsúszik és ez csak a víz:) mondjuk a tisztított víz itatja magát:)

ma megfuttatott a kisfiam:) ezerrel motorral ment én meg futottam utána:) vonatmániában szenved:) még jó h a sínek mellett lakunk:) ha meg nem kint vagyunk akkor a youtube on kell mozdonyokat vagy Thomast nézni:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a sok üdvözletet ,és a kisfiam nevéhez a hozzászólásokat:)!

Amanya:
örülök,hogy jól vagy. Köszönöm Én is, csak még ez a fáradtság megvan még, pláne így,hogy járok dolgozni, és nem feküdhetek csak úgy le egy kicsit pihenni.

Nitacska:
tök jó, hogy Te is júl.31-re vagy,vagy mit mondott a doki,végül is hány hetes vagy?

Segreta:
Kíváncsi vagyok Én is a szülőszobára, és jó lenne elmenni majd a szülés előkészítőre is .

Sophie:
Jobbulást Nektek!
Én is a tantum verde spray-t, és a torokfertőtlenítő tablettát használtam/használom. Szerintem jó.
Jó utazást !

Kemse:
Kötelező a magzatvíz minta vagy ajánlott?
Boldog Szülinapot Hannának, és jobbulást :)!
Én is látom a vonalzódat.

Csilli:
Ilyen hamar megtudtátok, hogy mi lesz?
Milyen néven gondolkodtok?
A Te fiadnak is szép neve van :)!

Ungeszbungesz:
Remélem, hogy hamar elmúlik ez a hányás Neked!

Szerintetek nagy baj, egyáltalán leveszik a vért, ha csak a 17.héten tudok elmenni az AFP-re?

Kellemes hetet mindenkinek :)!

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
vatael
 
 


Vatael: hát nem 100 % ra de azt mondta a dokim, hogy szerinte inkább lány:)
köszi én is imádom ezt a nevet:) a teljes: Sarnyai Tamás Barnabás:)
most ha lány: Panni
ha fiú: Marcell és még valami
AFP t leveszik,mert musz, de semmi jelentősége nincs a 18. heti UH a mérvadó. egy elavult vizsgálat, de kötelező.
barátnőmnek később vették le anno tök hülye eredmény jött ki, de az UH n nem volt rendellenesség és tök egészséges fia van.

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!!!

Kemse én se látom a vonalzóidat...

Ungeszbungesz és hogy döntesz elmész erre az amnióra?

Csilli akkor össze köthetjük a fiainkat mert az enyémek is vonat mániasak nem is kicsit!!!
melyik nap a nagyobbik fiam így szól?" anya menjünk le Siófokra mert akkor megyünk vonattal" :):)

Vatael utoljára ő is juli 31-et számolt a korongja szerint és ugye én is de a 12. heti uh szerint viszont 3 nappal nagyobb a baba....szerintem jövőhéten belövi pontosan a dátumot ...
az AFP-t pontosan a 16. héten kell levenni!!!
de az igaz hogy a 18. heti uh a nagyobb mérvadó!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem kell pontosan levenni a 16 héten az AFP-t mert utána tudnak számolni az nagyobb pontatlanságok elkerülése véget.

Pl: valaki szombaton vasárnap tölti a 16 hetet annak eleve nem tudnák akkor megmondani az eredményét.

De érdemes 17 hét előtt levetetni

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok! Na megvolt tegnap az UH. Minden OK szerencsére, végre pontosítottuk az időpontot. Így július 18-ra lettem kiírva. Sok minden nem látszott belőle, mert hason feküdt, így még talány, hogy lány vagy fiú, de a kis pofiját megmutatta. február 27-én megyünk a 2.genetikai Uh-ra, akkor már remélem többet tudunk :D Jövő hétem meg megyek AFP-re. Jajj, de nem szeretem, ha szúrkodnak (pláne, ha olyan aki nem tud),mert csak a kézfejemen van vénám amit bökni lehet és abból is csak 3 :)

Ungeszbungesz barátnőm 37 éves, neki is volt amnioja és szerencsére minden OK :) Ő is a SOTE-n volt. Nem volt utána panasza sem. Én nagyon izgulnék, de ha azt mondanák kell mennék. [/b]

Kép
segreta
 
 


Sziasztok!

Adrienn vagyok, 24 éves!
Elsõ babánkat várjuk!
Ma vagyok 17 hetses +3 napos
22.-én megyek uh-ra!
Nem tudjuk még, h fiú vagy lány!
Szép napot
ada09
Balassagyarmat
 
 


Szia Ada!

Jó későn jelentkeztél hozzánk:))))
Mesélj magadról egy kicsit
Hogy viseled a terhességet?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Szia cicamica7591! Sziasztok Újak! Sziasztok Lányok!

Az első babámat várom. Környezetemben többen voltak amnión hasonló korú kismamák, és ők is szerencsésen túlélték.
Köszönöm a gratulációt.

Csili83! Hogy lehet ennyi folyadékot meginni egy nap?:-) Nekem csak kortyonként megy, ha többet iszom, az általában kijön a kajával együtt. Most megyek gyömbért venni.:.)

Nitacska007! Igen elmegyek az amnióra.
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Sziasztok!
Üdv mindenkinek!
hát igen cicamica, csak most találtam erre az oldalra!
Pénteken voltam afp-n+terheléses cukron! Minden jó lett!
22.-én megyek uh-ra!
Majd írok!
Köszi, eddig jól viselem!
Te? Mesélj!
Szép napot
ada09
Balassagyarmat
 
 


Segreta csatlakozom hozzád én se szeressem ha szúrnak...az előző vérvétel után szó szerint úgy nézett ki a karom mint egy drogosé...

Szia Ada üdv a csapatban :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Hát.Voltam megint endos dokinál és újra meg kell csináltatni a cukorterhelést és hozzá még egyéb dolgokat,ezt most inkább nem részletezem :oops:

Az AFP után rögtön kezdem is a cukorterhelést,jó kis menet lesz,nem mondom.

További szép napot mindenkinek

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica kitartást!!!!!!!!!!!!!!!
de mért kell mindent újracsináltatni ? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szia nitacska!
Hogy bírjátok a terhességet?
Szép estét
ada09
Balassagyarmat
 
 


köszi Ada én már egész jól..hányinger elmúlt...néha még előfordul de már elenyésző...a gyomorsav viszont kezd egyre többször előjönni..a renee készenlétben van...na meg az étvágyamat kellene csökkenteni ... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ada! üdv köztünk!

Ungeszbungesz: hát egyszer majdnem leállt a vesém.. azóta nem kockáztatok:) vedelek:) de jót is tesz:) MIlyen volt a gyömbér????

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!
Nitacska én is így vagyok a gyomorégéssel!
üdv, csilli!
Segítene nekem valaki, hogy kell ezt a vonalzót berakni ide? eljutottam a végéig és nem tudom beszúrni a kódot!
Szép estét
ada09
Balassagyarmat
 
 


Szia Ada !

Vonalzó:
a kódot bemásolni a profil oldalad aláírás mezõjébe, így automatikusan mindig megfog jelenni, amíg ki nem törlöd....

Szerintem ezt a lépést hagytad ki.

Nitácska!
Azért kell megismételni,mert rossz lett az előző és le kell írjam most két hétig,hogy mit eszek stb....
Az is gond volt,hogy cukor gyógyszerrrel (meforal )voltam leterhelve,ami megmásítja az eredményt-
Rettegek,nehogy cukros legyek,mert én nem tudnám magamat megszúrni.
:cry:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
Köszi cicamica! Hát remélem sikerült!
Mert bemásoltam!
Most megyek készülődni, mert védőnőhöz kell mennem!
Szép napot mindenkinek! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Ada!

Aranyos, én legalább is látom:))

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Ada: cuki lett a vonalzóó:)

Nitácska: most látom, hogy neked is van Barnusod:) nálunk hatalmas a modisz( vonat) mánia:D imádja:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Akinek sokadik baba: nektek is van olyan, hogy par napig erzitek aztan par napig kussban van? Nagyon varom mar a hetfo esti dokizast, hogy ranezzen, nincs-e gubanc....

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen! Hát igen, örülök, h sikerült!
Hogy telnek a napjaitok,
Szép napot!
ada09
Balassagyarmat
 
 


Sargahibiszkusz!

Én még nem érzem és én is rendesen eszem emiatt a kefét,de szerintem nem kell aggódnod.

Én az első terhességem alkalmával eléggé hamar éreztem,most meg semmi,csak a várakozás.
Elsőnél nekem volt hogy 3 napig nem mozdult,erre a dokim azt mondta,hogy dehogy nem mozog csak szegénynek volt annyi helye még ,hogy befelé fordulva mozgott :P

Szóval próbálj pozitív lenni,ha nekem már nem megy :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Ki érzi még a picijét, csak én vagyok ennyire lemaradva?????
:?
Elvileg 16 legkésőbb 18 szokták érezni, dehát gondoltam most majd a 2.nál hamarabb hát nem igaz.....

Valószínűleg gyereke válogatja,ki mikor érzi először.

:roll:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Ada

Mindig be kell pipálni a attach signature-t különben nem látszik a vonalzód

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Még annyit szeretnék kérdezni,hogy az AFP-re mennyit kellett várni?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!

ma voltam dokinál és a doki az uh szerint júli 26-ra írt ki...
ilyenkor melyiket kell nézni mert menzi szerint juli 31-re vagyok kiírva....
ilyen még egyikkel se volt...

Cicamica nem leszel cukros !!!!
minden rendben lesz!

Csillus igen kis huncut Barnikánk nekünk is van :)

Sargahibiszkusz ilyenkor ez még normális hogy nem érzed mindíg..azért még nagyon picikék! :)

Cicamica én már kb a 11. hét óta érzem..most már egyre jobban :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Köszi cicamica!
Észrevettem csak már későn!
én pénteken voltam afp-n és már hétfőn meg is volt!
De szupi lett minden!
22.-én megyek uh-ra!
Szép estét!

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Cicamica nem vagy lemaradva, azert kezdtem ugy a kerdest, hogy aki tobbedszer szul. Mert nekunk mar ismerosebb az erzes es kevesbe feszesek bent a szalagok, szervek, konnyebben megerzunk minden rezdulest. En foleg, mert harmadik baba es 3 ev lesz a legnagyobb es legkisebb kozti kulonbseg. Szoval kb berletem van a korhazba. Szoval nyugi, majd ha masodik-harmadik babad jon, akkor lesznek ilyen hulye paraid, hogy a 14-15. heten mar ereztem, aztan most miert neeeeeem? ;))))
AFP eredmeny egyebkent korhaz meg laborfuggo is. Nekem 1 hete vettek le es meg nincs meg. Jovo penteken kell bemenjek erte, ket hetet mondtak. Nagy korhaz, lassu fogaskerekekkel...

Nitacska koszi a nyugtatast, en is remelem, hogy csak atvandorolt valahova, ahol melyen van, jokat pihen, novogetesre koncentral es ezert nem erzem ;) De hetfo este dokibacsi belenez.

A hetvegen intezem a fogorvost meg belgyogyaszt, azok is meglesznek vegre jupijeee ;)))

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sargahibiszkusz!

Nem vagy semmi így bevállalni sorjába a kicsiket :P

A másodikat várom :oops:
De én pont az első terhességem során éreztem meg totál hamar,most meg semmi.

Nagyon parás vagyok,jobban mint kellene , ezért nagyon várom már a 11.-ét.
Remélem minden rendben lesz.

Kicsit sok lesz egyszerre a cukorterhelés meg az AFP,de majd lesz valami.Utána meg a dokimhoz rohanás :?

Az Afp-n (vérvétel,vizelet, és szívhang vizsgálat is van ugye?)

Én most próbálok annak örülni,hogy február van végre 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok!

én még nem érzem, pedig harmadik, és elvileg most hátsó fali lepény, aminél állítólag hamarabb is érezni a mocorgást, de még nem vagyunk elkésve semmivel sem! nem kell izgulni! mozognak ők, nem is keveset!!! :)

Cicamica, én ma kérdeztem a védőnénitől, az AFP 1 hét, a hepatitis pedig 1 hónap és a doki kapja meg állítólag!

Nitácska, szerintem azt kell nézni, amit a dokibácsi beír a kiskönyvbe! nekem mensi szerint már 2 héttel nagyobb lenne a bébi, de tudom, hogy a peteérésem sokkal, de sokkal később volt, így most a július 25-ben állapodtunk meg a dokival, ami kb. az uh-val egyidőre van, de persze lehet az uh eredmény is fals, mert egyik baba kisebb, másik nagyobb! de igazából a 26-31 között nincs is 1 hét különbség, az pedig minimum belefér! :)

üdv az újaknak! gratula mindenkinek a bébihez! :)

én ma voltam a védőnőnél, szerencsére csak 1 kilót híztam eddig, persze ez is sok, mert eleve nagy súllyal kezdtem, de azért örülök, hogy nem szalad el velem a ló jobban! ...

azt tudja esetleg valaki, ha van egy bölcsis korú gyerkőce, aki jár is bölcsibe, és megszületik a kistesó, akkor nem kérhetsz GYEDet, TGYÁSt, mert a bölcsi is egy támogatás, tehát csak a GYES jár továbbra is!? ... ez tényleg így van :(( köszi!

sophie27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: