Új privát üzeneted érkezett!

Kép



BENETT BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Egy elveszett bárány jelentkezik :oops:

Először is nagyon boldog születésnapot minden kis ünnepeltnek! :)

Mi jól vagyunk, Gábor nagyon nagy lett, 10 hónaposan elindult, igazi kis szerelős kispasi :) Nagyon jó természete van, jó vele lenni :)

December elejére várjuk a kistesót, az eleje nehéz volt, én mindig nagyon rosszul vagyok, most három gyerek mellett nem volt egyszerű, de már alakulok :)

Rólunk röviden ennyi :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja, és gratulálok a kistesókhoz :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

 
 

Panndi, szuper :) Gratu a kistesóhoz.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Boldog Szülinapot az egy éveseknek így utólag is!!!
ÉS még egyszer gratula minden kismamának!

Panndi azért nem semmi, hogy a negyedik babát várod!!! Tök jó nektek, hogy betudtátok vállalni!!!

Mi hétvégén 2 napra kórházban voltunk, mert végigment a családon egy hányásos hasmenéses vírus, és Lili egy kicsit kiszáradt :( De a kedve jó, igaz ott nagyon összeszúrkálták mire a branült betették neki, és mi nem lehettünk mellette. Ahogy meglátta a nővérkéket és a gyerekorvost elkezdett ordítani és nem lehetett megnyugtatni ezért vasárnap reggel adtak neki egy kis nyugtatót, hogy megnyugodjon :((((( Este is mellettem aludt a földön, mert nem tudtam letenni és ha felkelt egyből a nyakamba kapaszkodott. De itthon nagyon jó kedve van. És ma már a hasa se ment :D Mi még nem megyünk csak kézen fogva, de egyre többet áll meg magában és próbál lépkedni csak még seggre ül :DDD
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi köszöntőket! :)

A múltkor írtam pár sort, h még nem tervezünk tesót meg hasonlók...na azt visszaszívom, ugyanis ha minden jól megy akkor hozzánk is újra jön a gólya! :D
Kicsit sokkot kaptunk, de azt hiszem, h most már kezdünk megbarátkozni a gondolattal :oops:
Lassan beköszönök a februári topicba is :D

Panndi!
Gratulálok a pocaklakódhoz, és tök jó lehet 4 gyerekes anyukának lenni! Bár nem kell messzire mennem, mert a tesómnak is 4 gyereke van áprilistól :wink:

Zsanka!
Jobbulást, sajnálom a kórházat! :(

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsóóóófiiiiiiiiii micsoda meglepetés!!!! Hűha... :) gratula!

Zsanka szegény lánykád :( . Mi is így jártunk amikor 7 hósan Julcsival kórházban voltunk, úgyhogy átérzem a helyzetet...

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Zsóka!

Köszönjük! :wink: Hát ez nagy meglepi volt még nekünk is! :lol:
Június 21-re kaptam a dokimtól időpontot, addig megy az izgulás ezerrel... :roll:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam itt.....látom,sokaknak újabb testvérkét hoz a gólya,gratulálok Mindenkinek és boldog babavárást kívánok!
Zsófi,vigyázz Magadra!

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Szemi!
Köszönöm! :)
Emesének nagyon boldog születésnapot! :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Aztaaaa mennyi új kismama, gratulálok mindenkinek!!!!!!Én még bőven várok:))

Még Ármin sem indult el.

Undorító ez a meleg...

KépKép
dike
 
 


Dike!

Úgy volt, h mi is várunk még...aztán tessék...:D
Ha visszaolvasol 2 hónapja még más volt a véleményem :oops: :lol:
De azért szeretnétek tesót ugye? :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Mi mondjuk nem is akartunk várni ;)

Mi is túl vagyunk a szülinapon, olyan fura, hogy már ekkorák :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!

Hú tényleg...3 napja volt 1 éves Gábor! :) Nagyon boldog 1. szülinapot Neki! :wink:

Igen, arra emlékszem, h megszületett Gábor, és írtad, h akkor jöhet a 4. baba :lol:

Már nagyok...pedig most születtek! Nem baj, jön az utánpótlás! :)

Lányok várják már a legkisebb tesót?

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Köszi :)

Igen, nagyon várják :) Nagyon tervezgetik, hogy ki hol alszik, hogy fogják majd hívni, stb :)

Nálatok Dorina tudja már?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Én is bekukkantottam. Nálunk is vannak hírek :wink: Zsófival megint egy topikban vagyunk :D

Minden már betöltött 1 évesnek boldog szülit!!!
20140503222551
 
 


Jaja Tinussal egy topikban vagyunk... :D

Sőt a vonalzó szerint egy napon is... :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Panndi!

De aranyosak lehetnek a kis tervezők! :D

Igen tudja...ő is tervez :wink: Emeleteságyat szeretne :roll:

Nálatok külön szobába vannak a gyerekek? Nálunk 1 szobába vannak, és a pici ha megszületik egy darabig nálunk kell, h aludjon. Vagy legalábbis amíg nem alussza át az éjszakát...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Panndi!

Még az kimaradt, hogy mi lesz a neve? De jó Neked, nemsokára megtudod a nemét :wink: Nekünk az még odébb van...pedig már nagyon várom!
Nálunk lánynév: Hanna Laura vagy Laura Hanna :D
Fiú nincs...de ráérünk.

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Áááá, még nincs nevünk :)

A lányok egy szobában vannak, Gábor külön. De nyár végén Gábor is költözik a lányokhoz, és "újbaba" lesz külön :)

tinus, gratula Neked is :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!

Ja értem...jó megoldás (sajna nálunk nem megoldható) mármint a mi "újbabánk" külön léte :roll: Úgyhogy apával és velem lesz, de amint okosan aludni fog éjjel akkor költözik :D

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Újbabát Zsófi hívja így :)

Én nem tudom, hogy lesz, Gábor reggel tovább alszik, mint a lányok, de hát ősztől majd lesz valahogy :roll: Aztán ha lesz még egy baba, akkor már költözni kell :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ó ne aggódj, majd úgyis alakul a dolog...nálunk is ugye Dorina iskolába megy, a tanítás 8-kor kezdődik, Milán meg minimum 9-ig alszik...még jó, hogy az iskola közel van hozzánk (150m), mert az ovi messze volt.
Azért kívánom, h egész életünkbe ez legyen a legnagyobb problémánk :D :D :D

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Na igen :D

Iskolás lesz? Jó nagylány lett... :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Igen...nagyon megy az idő! Pedig ő is most született :)
Balett tagozatos lesz, és már nagyon várja (most még) :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Eddig is járt balettre? Nálunk Fruzsi szeretne főleg (bár Zsófi is), majd ősztől járhatnak, megígértem.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nem, eddig nem járt balettre. Olyan oviba járt ahol rengeteg mozgás volt (kosárlabda, úszás, fit-ball). Felvételizni kellett a suliba, és mivel nagyon hajlékony és vékony, meg a ritmusérzéke is jó (ezt tapsolós játékkal nézték) felvették. Nem volt szempont, h előtte már balettre kellett járni, az első 2 évben nem is igazán balettot tanulnak, hanem kreatív gyermektáncot. Dorina eddig nem akart balettozni, ő most kb. 6,5 éves kora óta szeretne :D

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Kisbarack!

(itt is) Isten éltesse a ma 1 éves Julcsidat! :D
Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófi köszi puszi!!!!!!!! :wink: :D

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Julcsinak boldog születésnapot :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Köszi Panndi!

Atyaég, már betöltötted a 16. hetet??? A nemét tudjátok már Négyeskének? Mit szeretnél/szeretnétek?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Hát be.. rohan az időőő :) Apa fiút, én lányt :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zsóka!

De szépek az új vonalzóid! :wink:

Panndi!

De jó, h már a 17. hétben vagy...én még olyan messze vagyok attól...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófi, hamar elrepül az idő. Nekem így a negyedik babánál nagyon gyorsan megy...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, nekem így a harmadiknál is lassú...persze utólag nem lesz az :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok, hol vagytok???

Babák hogy bírják ezt a forróságot?

Ki hol tart mozgásilag? Julcsi még nem jár, csak mászik...

Kismamik hogy vagytok??

Puszik

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Szia Zsóka!

Jól vagyunk, csak melegünk van! :wink:

Én a 2013. februári topikban vagyok (zárt lett), 19-én megyek ultrahangra és már nagyon-nagyon várom! :D

Milán már megy (de ezt úgyis tudod) :wink: Már több mint 1 hete nem volt rajta ruha, csak egy szál pelus! :lol:

Dorina meg megkapta élete első íróasztalát és mellé a széket (de majd ez 13-án lesz publikus a facén) mert akkor lesz 7 éves :shock:

Asszem röviden ennyi 8)

És Ti jól vagytok?

Puszi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!bocsi az eltűnésért de nincs időm olvasni:(( zajlik a nyár jövünk megyünk voltunk Salgótarjànba 2 napot rokonoknál tőlünk 200 km Àrmin másfél órát aludt,mesét nézett.másnap Almàdiba 2 napot baràtnőm volt velünk nem a férjem ő rengeteget dolgozik:(4napot Siófokon is voltunk Àrmin imàd fürődni, csak a karúszót viseli el, vizicsúzdàzik, 1dül kőrhintázik,màr jön megy egyedül nagyon bátor vagány gyerekem van, ja es babettázik a papával h elötte àll hihetetlen gyerek:)))mondja h papa páppà mámmá, apa, vau vau, tanta a paci es a hinta is, brü motor az autó,baba.kijött 8. foga megszenvedett fosas laz minden de azt hiszem folytatódik.imádom ahogy adja a puszikat ahogy szeretget!ejszaka 2szer kel, fogzaskor többször! Tàncol minden zenére autóba követeli a mossa mossa számot arra alszik el!hétvégen is megyünk keszthely mellé haverokhoz oda apa is jön!kettesben sajna nagyon keveset vagyunk! bocs a helyesírási hibáért telóról nehéz:(

gratula Tinusnak is! de jóóóóóóóóóó nektek új kismamik!!!!!!ilyenkor olyan irigy vagyok:((

Tervezünk de én mindenképpen vissza megyek előtte dolgozni, gyes nem lenne elég:(

Julcsinak boldog szülinapot, és persze minden elmúlt 1 évesnek!

KépKép
dike
 
 


Dike!
Örülök, h jól vagytok! És Ármin is! :)
Én is terveztem, h visszamegyek dolgozni, sőt Milánt is beirattuk bölcsibe :D amúgy nem gyesre leszek jogosult (az nálunk se lenne elég), hanem megy tovább a gyed. Persze az a szerencsém, h mielőtt Milán betölti a 2. évet, a pici előtte fog megszületni! :wink: Akkor lenne szívás, ha már Milán 2 éves kora után születne a pici...na mindegy örülünk, h így alakult! :lol:

Többiek merre vagytok??? Olyan pangás van itt! :(

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Ja és az kimaradt, h szept. 4-én tudjuk meg a pici nemét! :D Úgyérzem sose jön el...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Dike, köszi! De szuper, hogy Ármin már így "beszél". Nálunk semmit nem hajlandó utánozni beszédben Szevó, viszont már szinte fut. Mondta is egy gyerekorvos, hogy ő úgy látszik inkább mozgásban fejlődik jobban, beszéd meg még le van maradva :)

Tényleg jó lenne, ha jönnének a többiek is. Mondjuk én is teljesen véletlenül néztem be most...

Zsófi, ne is mond. Én is már be vagyok sózva, hogy mikor tudjuk meg a nemét. Mindig azt mondtom, hogy annyira rosszabb ez a terhesség, hogy én most lányra tippelek :)
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, mindne gyereknő, még három hétig itthon vannak (vagyis két és fél), aztán a két nagy ovizik.

Kíváncsian várom a nemeket :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!
Nálad úgy rohan az idő! :D Mindjárt betöltöd a 24. hetet! Tudjátok már a nemét a picinek? És mi lesz a neve? Nálunk Marcell v. Laura :)

Tinus!
Milánnak is inkább a mozgás ami fejlettebb. Ja és 16 foga van! :wink:
Azért pár szót tud ő is mondani...szóval szerintem a beszéddel sincs gond, csak Dorina ennyi idősen elkezdett már 1-2 szavas mondatokban beszélni...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Nekünk Petink lesz :) 4D szerint tiszta bátyja, nagyon édes kisfiú :)

16 fog :shock: Gábi 11-nél jár, mozgásban nagyon ügyes, bezsédben kb 6 szót mond, de mindent megért :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, akkor egyenlítődnek a nem arányok :)

Zsófi, 16 fog az nem semmi. :) Mi még csak most küdünk a 8-kal...
20140503222551
 
 


:) Nálunk meg Lacika lesz :)
És mi meg most küzdünk az újabb fogakkal... Az elején baromi nehezen jött ki, konkrétan 12 hónaposan 2 fogú volt.... Most 14 hónapos, de már 8 fogú. Volt két nap pihi, most megint felsír éjszakánként és rág ezerrel....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, Panndi!
Gratulálok a srácokhoz! :D
Majd jövök nemsokára én is beszámolni a pocakbaba neméről! :)


Na igen...ez a 16 fog nem annyira általános, szóval tényleg mindenki a csodájára jár :)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Mindenki jól van? 1000 éve nem járt itt senki...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, bár már kezdem érezni, hogy terhes vagyok :)

Látom, kislányotok lesz, de jó :) Jól vagytok?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Szia Panndi!

Megmondom őszintén én is kezdem érezni, h terhes vagyok! :D Főleg akkor, amikor valami leesik... :roll:
Amúgy teljesen jól vagyok/vagyunk! Ma megyek majd a dokimhoz délután 5-re, biztos bekukkantunk a bébihez! :) Eddig úgy néz ki kislány! :D
És Te/Ti jól vagytok? Gyerekek várják a tesót? Nem semmi...elmúltál 30 hetes! Jó Neked! :)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: