Új privát üzeneted érkezett!

Eszter, akarsz róla beszélni? ;) De komolyan, mi a baj?

Kép


Ági
agic83
 
 


Hahó!

Na, teljesen ki vagyok purcanva...
Nincs kedvem semmihez, kicsit befordultam, a férjem megint beszólongatatt, örülök, hogy végre elment dolgozni...

Bröff

boruska
 
 


Edit,a lent után már fent jön!!!Muszáj,hogy így legyen!++++++++++++Kitartás!

Jajj,de jók a képek!Tök jó látni titeket így fotón keresztül is!Biztos nagyon jó volt a tali!Látni,hogy a gyerkőcök is élvezték egymás társaságát! :D

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 

 
 

Beszólósférj monnyon le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Bori, küldjek egy nagy péklapátot?

Kép


Ági
agic83
 
 


Erika, köszi :wink:

Ági: miért, van olyanod otthon? :)

Próbálok videót is feltölteni, ha senkink nincs ellene kifogása
(nincsenek rajta cicik :oops: :) )

boruska
 
 


Jó reggelt!

Nóri köszi a vendéglátást, minden nagyon szupi volt.

A pizza receptjét elküldenéd vmi, ha vab egy kis időd.

Ja és mi van abban a medence vízében? Lánykám még mindig alszik :shock:

Edit!
Küldjük a pozítiv energiákat.

K

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Bori, nehogy már befordulj!!! Tegnapi napot is végig mosolyogtad!
Mi baja a férjednek? :evil:
Ha van kedved nyugodtan pattanj be a kocsiba és gyertek ki hozzánk bármikor! :wink:

Edit, kitartás nektek! Gyere és írj ki magadból mindent ha az segít!!!

Nóri, mi is köszönjük a vendéglátást! Isteni volt a joghurttorta, most már bevallom, örülök hogy nem került bele zselatin, kár lett volna kihagyni! Na meg annak is örülök, hogy nem ettem le fehér szőnyeget.. ott a földön ülve, gyerekkel a kezemben végig ezen paráztam. :oops:

Mi szívesen látunk látunk mindenkit egy következő babatalálkozóra akár két hét múlva!?

Ági! Azt hiszem valamit elírtál. Nem XS-t akartál írni?????????????
Vendég
 


Bea! Tényleg nagyon kedves az anyósod, én is beszéltem vele pár szót. Megértem, hogy szívesen hoztad.. és már azt is tudom, miért fogysz le ilyen könnyen.. :)

Katkatt, sajnálom apudat. Biztos rossz lehetett.. láttam rajta, hogy örült mikor megérkeztetek, ő is tiszta lázban volt a sok anyuka és baba láttán! (Na ezt nem félreérteni :oops: )

Molmar, még mindig csodálkozom, hogy Szolnokról feljöttetek. :shock: :roll: Örülök, hogy láttunk titeket! Szép az új Mei-tai-od! :oops: Látod, jobb mint az enyém lett volna! :roll: :wink:

Lányok! Szívesen látok mindenki Szentendrén! Ha valaki unatkozik és csavarogna egy kicsit nyugodtan írjon/hívjon!
Lehet napozni, Skanzenben vagy az óvárosban sétálni..
Kakti! Kutyát is lehet hozni!
Vendég
 


Funky, tuti ötlet, a jövö héte nekem foglalt, de köv. hét jó lehet!!

Férj: csak húzta a száját, hogy miért szórakozok ennyit a fórumon, meg a blogon... Nemtom, miért, gyerek aludt, minden elmosogatva, elpakolva. Ő meg számítógépezett éjfélig. Én meg közben töltögettem a képeket, meg írtam. És hogy egy hülyeség.

boruska
 
 


Edit, nagyon sok erőt kívánunk Nektek...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Edit: nagy nagy ölelés neked!!!
zuzmooo
 
 


Eszter: mi a gond?
zuzmooo
 
 


Kakti: gyakorlatilag kész a montázs, már csak kokonya-Móni és Benettke baba-képei hiányoznak. De ha nagyon szeretnéd, még ki tudom cserélni Lili képét.
zuzmooo
 
 


Zsuzsa, tök jó, hogy ilyeneket meg tudsz csinálni! Néztem a blogon a hátteret is a Bende-képekkel felbruttósítva, király!! :)

boruska
 
 


na, videók is vannak a blogon, nem túl jó minőség, de a hangulatból visszaad vmit :)

boruska
 
 


Képzeljétek új udvarlóm van!
Kb 3-4 napja ismeretlen szám hívogat. De őrült időpontokban, éjjel egykor (azt hittem valaki látta kívülről a fényt, mert épp szoptattam)fürdés alatt hajnalban stb. Visszahívtam, nem veszi fel. Erre ma reggel sms jött tőle: Nagyon szeretlek.
He?
De az aláírás a tuti:
Vivi.
Na erre mondjon valaki okosat

zarja
 
 


Eszter: valószínűleg rossz szám van meg neki :lol: Egyszer én is kaptam egy "a pasiját a fenébe elküldő" SMS-t egy csajtól. Írtam neki vissza, hogy biztos nekem szánta-e? :lol:
Bár a hajnali hívásoktól én is falnak mennék! :twisted:
zuzmooo
 
 


eszter, űűűűűűűűűűűűűűű

boruska
 
 


Sziasztok!

Edit, sajnálom, hogy ilyen nehéz napokat kell megélnetek, de szerintem is ezek után már csak jó dolgok következhetnek!!! Nagy ölelés! Próbálj meg erős lenni, gondolj a kis Csanádra, kívánom, hogy tudj erőt meríteni a szeretetéből, hiszen neki Te vagy a mindene!

Anita, olvastam a leveledet a gmailen. Remélem, minden jól alakul Levivel!

Megnéztem a képeket a találkozóról. Nagyon irigykedem, szuper lehetett. Úgy összehoznám én is Botit vele egykorú gyerkőcökkel... :) Ez mekkora élmény lehet számukra! Meg persze az anyukák számára is! ;)
Boruska, én is jót mosolyogtam a képek alá írt szövegeken! :)

Eszter, ez a vivis sms vicces... Egyszer velem is történ hasonló, mármint pont a fordítottja, és csak, ha valóban arról van szó, hogy tévesen adta meg a számot. Szóval én az egyik barátnőmnek írtam meg sms-ben egy hétvégén, mikor épp a szüleimnél voltam, hogy talál pulykamellet a mélyhűtőben és, hogy nagyon szeretem. :) Akkor még nem volt elmentve a telefonjába a számom, és a pasija hívott fel, hogy ki vagyok én és mit akarok a barátnőjétől. :D
Egyébként nekem volt/van zaklatóm, és tudom is, hogy ki az... :x

Kép
erusverus
 
 


Eszter!
Gondolom a fickó "véletlenül" rossz számot adott meg Vivinek! :wink:

Zsuzsa!
Feltettem még egy képet Liliről a közösbe, és döntsd el, hogy melyik a jobb, melyik illik jobban a montázsba. OK így?

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Ja!
Nóri!

Ide a pompos receptjével! Nem találom a receptes topikunkban!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Kakti: néztem a második képet is. Nekem teljesen mindegy, mivel csak a fejeket használom, nekem ez is jó. Ha akarod, lecserélem.
zuzmooo
 
 


áruljátok már el nekem mi az a töki pomponos :oops:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Jó reggelt! :)

Nagyon jó lehetett a tali. Remélem tényleg megvalósul az egri tali is. Szeretnélek megismerni benneteket személyesen is.

Eszter! Írj egy sms-t te is, hogy "Én is szeretlek" Aláírás Eszter :lol: Na erre mit dobna? 8)

Felébredt a ded...

bellerreni
Eger
 
 



Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Bchris:
a töki pompos az, amit te pizzának gondoltál! :lol:
egy Tök nevű - hozzátok igen közeli - faluba való. És igazából kemencében sütik! És ISTENI FINOM!!! :)


Nálam hozzáértőbbek:
örököltünk egy ilyen etetőszéket:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=58
Szerintetek beletehetem már Lilit, amíg a HA-pépet bekanalazzuk (naponta kétszer)? Kicsit macerás a pihenőszékben etetni. Alapvetően nem a háttámla dönthető, inkább az egész szék billenthető hátra. Fokot ne kérdezzetek. :) Nos?
Még annyi, hogy amikor fullra hátra van döntve, kb olyan, mint amikor a hordozóban ül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kakti 2010.07.02 10:55-kor.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott a talin :( De majd legközelebb bepótoljuk Samukával.

Zsoltimnak már évek óta fáj a dereka szakaszokban visszatérően. de most nagyon brutál módon megfájdult neki (ha, már egy férfi sír). Mindig mondtam, hogy menjen dokihoz, de hát lusta pasi. Most megkértem, hogy vegye ki Samut a pihenőszékből, hozza fürdetni, és nem bírta kivenni, na ekkor rá ripakodtam, hogy irány az orvos. Találtak a gerincével mindenféle problémát. Kezelésekre kell majd járnia, de a gyógyszer enyhíti a fájdalmát, így dolgozni is tudott ma menni. Szóval ezért nem tudtam menni a talira.

Edit! Istenem, remélem ennél lentebb már tényleg nem lehet, és jön a fent! Én sok pozitív energiát küldök, szerencsére nekem sok van! ++++++++++++++

Eszter neked is küldök, hallom fogytán van :) ++++++

Ma viszem Samut a kontroll röntgenre, szoríjjatok, hogy ne találjanak semmit a kis buksiján!

Kép
zsizell
 
 


Kakti: én sem tudtam, mi az a töki pompos. Azt hittem valami tökből készült cucc, amit utálok :D

Szerintem az etetőszék tényleg attól függ, hogy mennyire dönthető, meg hogy mennyire stabil Lilike benne.

Én tegnaptól használatba vettem az ülőkocsinkat, mert Samu egyáltalán nem volt el a mózesben már, mei-tai-ban meg nagyon összeizzadunk. Persze dönthető, de nem 175 fokban, csak kb. 150-ben. Én is azon elmélkedem, hogy kárt teszek e a kis gerincében ezzel. Mondjuk a pihenőszék sem echte fekvő...

Kép
zsizell
 
 


Receptek a helyükön...

Kakti, etetőszék mehet, simán.

Megyek képet nézni, de dagasztom a zsömléket is közben. :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Jaj, Móni basszus, ha előbb láttam volna az emailt... Jöhettetek volna simán!!!! :cry: :cry: Úgy sajnálom!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Zsuzsa!

Neked meg azt akartam írni, hogy anyu ugyanezt játszotta velem. Tök szar érzés volt, mert sulykolta belém, hogy beteg a gyerekem, csak mert 8hónaposan még feküdt mint egy darab kő. Hiába vittem Dévényezni, ahol megmondták, hogy semmi baja. A keresztapám lánya konduktor, javasolt egy másik Dévényest. Addig basztatott anyu, míg ahhoz is elvittem az is azt mondta, hogy semmi baja. Anyu meg csak tovább sopánkodott, hogy olyan érzése van, hogy beteg! :shock: :shock: El akart küldeni egy fogyatékkal élő gyerekeknek való játszóházba! Na akkor elküldtem a retkesbe (már bocs) és nem beszéltem vele pár hétig. Luca azóta jár, fut, beszél... Nem maradt a földön. Így ez jó lecke volt neki és csöndben van. Szerencsére Laci maximálisan támogat minden gyerekkel kapcsolatos dologban. Elküldi a saját anyát, ha próbálkozik. És mivel anyósnak candidája meg csomó bélbaja van, így őt meg hamar leszerelem, ha bármi olyat csinál a gyerekkel, amit nem akarok. Ráfogom az allergiára meg az orvosra.
Mert az orvos Isten!

Bár Nálatok nehezíti a pályát, hogy anyukád és apukád is orvos.

De a helyedben megmagyaráznám neki, hogy minden segítséget szívesen veszel, de Bendegúz a TE gyereked. Ha minden nap csokival tömöd, az is a TE döntésed lenne. Mert TE felnőtt ember vagy és jogodban áll úgy elcseszni ezt a gyereket, ahogy TE akarod! Ha ezt el tudja fogadni, akkor jó. Ha nem, akkor pedig kevesebb szerepet szánsz neki a TI életetekben!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


drukkoljatok,most műtik!!!

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Edit!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Edit!!!
DrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukkDrukk :!:

Kép


Ági
agic83
 
 


Sziasztok!
Edit szorítunk!ha tudsz, írj, h. mi lett!!

én még nem tudoma mi picasánkat vagy hogy hogyan kell odamenni...így a képeket sem tudnám feltölteni, de azt se tom megnézni, h. mennyire néztem ki xarul
küldjétek el lécci, mert megveszek a kiváncsiságtól

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Kattkat :shock: :shock: :shock: én aznap szültem ugyanott :roll:

Kakti, etetőszék simán :wink:

Edit, nektek drukkolunk :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Agi!

Tuti csak keso delutan, kora este ugrunk el. Most nem mennek inkabb sehova, mert eppen szetvet az ideg.
Reggel ota remeg a kezem.
Felhivtam a ceget es kozolte az uj hr-es, hogy mar nem jar love nekem, veget ert a maternity pay. Mivan????????????? :twisted: :twisted:
Ez ugy hulyeseg, ahogy van. Szeptember kozepeig jarnia kell. Hatszor utanajartunk, mielott Eriket osszehoztuk. Meg a regi HR-essel is beszeltem.
Nah, tanacskoznak, nezelodnek, delutan otkor hivom oket vissza.
Itt fosok, hogy mi van, ha ennyi lovet elveszitunk, plusz hogy jutok en ki hirtelen Londonba asztalt csapkodni.
Vendég
 


Egyébként ez jutott eszembe, hogy anyáink ok hogy okosak, és nők és anyák, és felneveltek minket, de ennek a kis manónak ÉN vagyok az anyja és én vállalok felelősséget. Tehát én döntök. Valahogy finomabban jutott eszembe de soká tartott mire ideértem.

Én a hordozóban etetem Bulcsút és nem tudom más gyereke hogy eszik, de Bulcsú mintaértékű (szerintem). Nem köpi ki, (na ok, a darabos krumplit kitolja, de mentségéül szólva csak a nagyobb darabot). Totálisan el vagyok hűlve. Két hete kezdtük apránként a cécót, ma már ebédre betolt egy fél krumplit (tegnap óta kóstoltatom) meg egy barackot. A barackot úgy ette, hogy leültem vele szembe és kézzel törtem egy picit (hogy is lehet gyümölcsöt törni) és a szájába adtam, ha kézzel nyúlt utána akkor a kezébe adtam és betolta a szájába. A törések során lecsöpögő baracklevet felhígítottam vízzel és utána megitattam vele.

Félek a súlya miatt ezért uzsonnára az almát főtt kölessel sűrítem. TEgnap betolt egy egész almát negyednyi kölessel.

Még a tízórait akarom kiváltani és aztán megállt a tudomány.

Edit: nagyon szurkolok nektek!

zarja
 
 


Edit!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++..........

Kép
zsizell
 
 


Editeknek szoritok nagyon. :wink:
Mi az en problemam az ovehez kepest. Semmi. En meg mar ezen kiborulok. :roll:

Zso!
Irtan privit!
Vendég
 


Bea:sajnálom ezt a maternity pay es dolgot.
((nálunk amugy az van-csak ugy eszembe jutott, h. ha a páromnak és nekem ugyanaz lenne a lakcímünk, vagy össze lennénk házasodva kapnánk osztrákiából lóvét..gondolom te ezen triplán kivagy h. hogy lehetünk ENNYIRE hülyék))
második gyerek, hát.......
mi most ott tartunk, h. szombaton megyünk albérletet nézni(ha apa hazajön egyáltalán, mert idáíg ugy néz ki, h. hazaér, el megy pisilni és indulunk is albitnézni)

zsó
Kép
pcd1985
 
 


kösziiiiii

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Edit, drukkolok!! Jelentkezz, ha tudsz, hogy hogy ment!!

boruska
 
 


Edit: nagyon szorítok!!!
zuzmooo
 
 


egyiken se vagyok rajta wazzee, :D :D DE ÉN ENNEK KOMOLYAN ÖRÜLÖK!!!!!!! :D :D
(nehogy megsértődjék!!)
az én képeim nem lettek ilyen jók, de arra ugy is még várnotok kell

zsó
Kép
pcd1985
 
 


EDIT!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Én sem vagyok rajtuk, mert én fényképeztem...

Jó végére kell állni a kamerának!! :)

boruska
 
 


jóóó, naaa, irtam h. ne sértődjék..!

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Edit- szoritunk Nektek!


geri79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: