Új privát üzeneted érkezett!

Edit!
Nagyon szorítunk!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
szana80
 
 


Nem sértődtem :) Amúgy vannak még pluszban képek, Vicky, A Tieid, ugye? De jó, hogy az utolsó pillanatban magamra dobtam azt a pelust, minközben fényképeztél a medencénél :)

boruska
 
 


Zso!

Ugy remlik, mintha Bori vmelyik videojan feltunnel. Berci blogjan talalod.
Vendég
 

 
 

Vicky képei már fent vannak szerintem. Vagy az Funky-é?

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Én tettem fel a képeket, csak még nem tudtam szöveget írni hozzá. De a Funky-család is rajta van, a kompon fotózgattunk.



vicky79
 
 


már el is loptam belőle egyet a blogomba, nem baj?

boruska
 
 


Mennek a képaláírások, ha valakit eltévesztek légyszi javítani. :oops:



vicky79
 
 


boruska: Dehogy baj.



vicky79
 
 


Én is töltöm fel a képeket. Fele már fent, csak mocsok lassan megy.
Lassújanet.

Ildi!
Aztaa...pont aznap szültél??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: (azt tudtam, hogy ott)
Nem vert ki a víz egy pillanatra, hogy mi lett volna ha nálad történik?
Tönkretették az életét basszus.

Nagyon titkolták, ha csak most lett hír belőle...

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


vicky.hova mennek?picasan még nem látom....vagy az a 60 kép az?vagy az csak Borié??????
hülye vagyok??

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Zsó, ebből kb 30 az enyém, 30 Vikié, és Kattkat is elkezdte tölteni

Kattkat, nekem is nagyon lassú lett volna, de egy cseppet lekicsinyítettem őket, és úgy sokkal gyorsabb!!

boruska
 
 


:oops: kösszz

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Nekem nem volt olyan sok kép, de az enyémek is benne vannak.



vicky79
 
 


Nóri, szombaton bevásárlókörúton leszünk, ezért ha megoldható légyszi add oda a tesódnak és majd bemegyünk érte az üzletbe. Köszönjük szépen előre is!!!
Nem mondod, hogy csak fagyi miatt eljössz Vácra? Annyira azért nem jó az Oázisos fagyi!
Luca tényleg egy tündérke! Nagyon kedves és nagyon okos kislány!

Bea, anyósod tényleg nagyon jó fej!

Zarja, nekem is volt ilyen hódolóm, de utólag kiderült, hogy lány lehetett, írogatott SMS-t, hogy mikor találkozunk már, a végén fel is hivott, aztán nézett, hogy lány veszi fel a telefont, nem szólt bele, biztos azt hitte, hogy a pasija új nője vagyok. Még írt pár sms-t, hogy miért nem mentem a randira :) meg felhivott, továbbra sem szólt bele, aztán a végén rájött, hogy nem az vagyok akire gondolt:)

Jók a képek!
lara
 
 


a DM üveges bébidesszertet vont vissza

zsó
Kép
pcd1985
 
 


mert üveg volt benne :shock:

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Edit, még megy a drukk tőlem is!!!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++
ktc
 
 


Én még nem tettem fel a képeket, de azokon lesz Bori és Zsófi is! :wink:
Vendég
 


Bori, most olvastam csak a képregényt! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Edit: Remélem minden jól ment, ha tudsz, gyere és mesélj!

Bori: :D :D :D Iszonyúan röhögtem a képregényen.

Enyémded ma először kapott anyja által párolt répát, nagyon ízlett, a holnapra szánt adagot is benyomta :shock:

Kép
juci-77
 
 


A dm-es bébiételt én is olvastam, 7 hónapos kortól lévőben volt. De tényleg szörnyű. Akkor most minden üveges bébiételt először teaszűrőn passzírozzak át? Akkor már inkább megcsinálom magam.



vicky79
 
 


Edit
nagyon szorítok Nektek!!!

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Edit! Tessék jelentkezni, mert már mind a 10 körmöm lerágtam...De biztos vagyok benne, hogy minden jól ment :wink:

Üveges babakaja: :shock: Az azért durva. Na és akkor így adj nyugodt szívvel neki üveges kaját :x

Délután nem aludt a drágám úgyhogy a 6-os szopi után kidőlt. Én kihasználva a helyzetet lezuhanyoztam, hajat is mostam, meg is szárítottam és még a napi intim tornámat is letudtam :lol: Lassan ébredezik utána pancsika és fekvés...

Holnap meg lánybúcsú. Hogy összejöttek a dolgok holnapra :roll:

Nézegettem a képeket. Hát még irigyebb vagyok, mint eddig. :oops: Tényleg nagyon jó lehetett. :roll:

Nem tom jövök-e még, ha nem joccakát mindenkinek...

bellerreni
Eger
 
 


Edit! Mi újság? Drukkok még mindig mennek.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Berci is kezdi kajolni az almát, egy bő fél almát megevett ma délután, örült neki erősen :)

Viszont innen meredeken zuhant a hangulatindex, mert anya volt olyan hülye, hogy levitte sétálni, hogy találkozzunk egy másik baba-mama párossal. És egyrészt ráébredtem, hogy a) még mindig rohadt meleg van, b) rengeteg a szúnyog és szarrá csípnek mindkettőnket c) igazából nem is kedvelem én ezt a csajt :)

Berci hisztos rohamot kapott, ami jó ürügy volt hirtelen hazavinni, de sajnos a kocsiban nem maradt meg, úgyhogy 15 percig fél kézzel vittem, a másik kezemmel meg próbáltam navigálni az elkanászodott babakocsit, és a kapuban szarrá izzadva egy üvöltő gyerekkel a fél karomon azt vettem észre, hogy nincs meg a kulcsom... Na, utána addig túrtam, hogy egy valami alján meglett, de már majdnem sírtam addigra.

Azóta próbálom kiheverni. Berci nem lett jobb hangulatban, csak kézbn repülőzve van el, de szerencsére már hazajött apa, így egy kicsit ő is sétál vele, ne csak én muszklisodjak.

Lassan megfürdetjük, és kidőlök.

Ja, és tök jók a többi képek, rólam is van néhány kopromittáló hasoszaurusz kép, de hát mindenkit nem cenzúrázhatok :)

boruska
 
 


Kattkat :shock: :shock: :shock: :shock: belegondolni is rossz, nagyon sajnálom szegény csajt, este a híradóban is mutatták :cry:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


No, lányok, fürdés, evés, beájulás megvolt (és ez csak én voltam :) )

Viccen kívül, megyek, lefexem, broáf
(amúgy hol volt ma mindenki? kiheverte a talit? :) )

boruska
 
 


Boruska! Én is így jártam! Elmentünk a Regióba játékot venni, mert a kis menyasszonyjelöltünknek is nemsokára lesz a névnapja úgyhogy letudtam egyben :wink: Odáig még bírta is, de ott hisztirohamot kapott és hazáig cipeltem a kezemben én is. Majdnem felrúgtam a babakocsit, mert egy kézzel irányíthatatlan :x Hazaértünk, letettem hasra és rögtön elaludt :roll: De a babakocsiban, a fenekét rázva miért nem jó elaludni? :?

Kép

bellerreni
Eger
 
 


Reni, Bori:
Esetleg meleg lehet a babakocsiban? :)

Amúgy lehet, hogy tényleg cián volt a tortában? Ma nem nagyon élt a topik... :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok!
Epp en is vagyok, de ma nem volt tulsagosan netezhetnekem. Nem all jol a szenam. :x
Neha bekukkolok, hogy hatha Edit jelentkezik.
Viszont ma jartam Agieknal.

Viki!
A jovoheti osszefutasunkat megemlitettem Aginak is. Mit szolsz?

Kakti!
Valamiert idonkent az eszembe jut, hogy ketszer (vagy haromszor?) is megjegyezted, hogy mennyire fel voltam oltozve a talin es hogy nem rovidujjuban voltam. Nah, mar rutinosan kerultem a temat, de vegulis mivel ugyis ismerjuk itt egymas elegge, igy elmondom az okat.
Szoval az a helyzet, hogy ha tarsasagba megyek, akkor en nem veszek fel soha rovidujjut, vagy ujjatlant. A felkaromon a bor teljesen szanaszet van repedve, honaljtol konyokig belul. Nem is nez ki jo, de ezt mar megszoktam, azt viszont meg nem, hogy feltuno es ha tarsasagba megyek (olyanba, ahol meg nem ismerik a jelenseget), akkor rendszeresen megakadnak rajta a szemek es 10bol 6 ember megkerdezi, hogy miert olyan.
Mivel tiz eves korom ota olyan, igy mar kb hatezerszer elmondtam az okot es ugy ot eve betelt a pohar, azota nem mutogatom olyan kozegben, ahol a kerdezoskodesre van lehetoseg.
Az ok egyebkent egyszeru: egy nyar alatt rengeteget nottem, eleg magas lany lettem hirtelen, kulonosen a vegtagjaim (aranytalanul?) hosszuak es a karomon a bor nem birta a strapat, igy gyonyoruen szetrepedt. Es olyan mely a szakadas, hogy semmit sem lehet vele csinalni, ha barnulni hagyom, akkor meg szarabb, mert a csik hofeher marad, korulotte a bor csoki es olyan a kontraszt, hogy 20 meterrol is latszik. Ezert sem vonzodom a rovidujjasert egeto napsutesben, nehogy nagyot barnuljak.
Nah, mindegy, csak gondoltam megirom, hogy nem hoallo vagyok, csak nem akartam lepten-nyomon magyarazkodni, ott meg nem akartam igy reszletezni, amikor szoba kerult a tuloltozesem. :roll:
Vendég
 


hát lányok, megnéztem a képeket irtó jó muri lehetett. Nóri le a kalappal előtted, hogy be merted vállalni a tömeget :) Nem semmi zajszint lehetett, még ha ez a legédesebb gügyörészéseket is jelenti.
Megláttam egy -két Xs-es anyukát és rögtön átgondoltam az itthoni tornát :)

Edit: sajnálom az urad, rátok is kijár rendesen, drukkolok

L épp most néztem, mintha kezdene begyulladni a kis körme. Vajon nekik is lehet használni a tejfölös/paradicsomos dumsztkötést? Vagy szerintetek sudokrém csak jó, nem?

ez az AEK-s stori nagyon durva...szegény anyuka.. :( :?

Mi ma őszibarackos almát ettünk, L nagyon tetszett. A tegnapi sütőtökpüré kevésbé

zuzmooo: sajnálom, hogy neked is mindig van egy okosabb ember a családban :) már sokszor csak annyit mond, hogy "dr :)
Amúgy a spock könyvet már én is elhoztam anyától, mert még mindig úgy gondolja, hogy 3 gyerek mellett is több tapasztalata van 30 egynehány évvel ezelőttről :)
Mi is kaptunk zsenge piaci répát Lnek, szépen megköszöntem, de tuti nem fogom neki odaadni. Majd azt, amit a nagyapám küldöttl és tutkó nem trágyázta..

niki: neked akartam írni, hogy nekünk az utazási igazolványt megküldték, nem is kellett igényelnem, így +a kísérő is 90%-os kedvezménnyel utazhat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.09 21:09-kor.
stephie
 
 


Bea!

Lacinak is olyan a karja!!!! De én így szeretem... Ő is 190cm körüli, szóval tökre érthető! Szegénynek viszont ott a kéztámasz a kezén, meg a 2-szer 3cm széles, 50cm hosszú varrás a karján, arra hamarabb kérdeznek rá. Neki a combján is repedt a bőr... Pasik, nekik mindent lehet!!! :roll:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


ananácska: Tőlem oké a jövő heti minitali, csak ne kedden. Mennem kell a dokihoz. Ez a bőr szétrepedés ismerős. A páromnak a háta olyan tőle, mint akit évekig ostoroztak. A gerincferdülése okozta azt hiszem. Strandon amikor kijön a vízből rögtön póló fel.



vicky79
 
 


Hetfo es kedd nekem sem jo, a ket nap valamelyiken kell mennunk oltasra. Szoval a maradek harombol kell valasztani.
Vendég
 


Ahogy elnéztem a talit, több sör fogyott, mintha a férjek focimeccsre jöttek volna össze. :D

zarja
 
 


sziasztok
műtét jól sikerült, kiderült ez is örörklött betegsége, mint az aneurizma volt januárban...ez érszűkület, az záródott el, katéterrel kitágították, meg csövet ültettek bele. elvileg szí közelben nincs több ilyen. ha nincs komplikáció, még másfél hetet lesz kórházban.
még most sem hiszem el, h mindez velünk történik. még a januári eseményeket sem fogtam fel, most meg ez. nem tudom,h fogok mindent megemészteni. mindenki tőlem várja,h erős legyek, de ugy érzem kimerültem, és nincs több energiám. nap, mint nap csak vánszorgok, és nem érzem, h ez az egész bármikor kicsit is jóra fordulna.

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Edit! Mi itt vagyunk és mindannyian csodálunk téged. Nem kell, hogy erős legyél, csak mutasd magad annak! Ott a kis Csanád, ő biztos segít neked, hogy szép legyen a napod.
Innen már nincs lefele út, csak felfele!
Én hiszek benned! Menni fog!

zarja
 
 


Anita!

Elolvastam én is. Hihetetlen, hogy mindenhol ilyen az orvosi ellátás. Hihetetlen és felháborító.
Felháborító, hogy a járásképtelen nagypapámtól (aki még így is 70 kiló felett jár) elvárják, hogy menjen fel az urológiai szakrendelésre a 1. emeletre. Ja, a lift rossz. Kb 2 éve. (!) A mentősök cipelik fel ölben. Ha én viszem, akkor ketten küzdünk ő a rossz lábaival én meg a súllyal. Ja parkolni nem lehet a közelben (sz*rok rá és a mentősök parkolójában állok meg míg kiszáll a papa (na ez is fellengzős volt, hogy kiszáll)) és persze Pécs belvárosa fizetős akármerre is állok meg. Felháborító, hogy az urológia (!) Wc-je milyen állapotban van és sorolhatnám

Felháborító, hogy Kaposváron a kórház milliárdokat nyer és épül DE a gyermekosztály ugyanilyen csempés, és mint kiderül csótánytanya. A gyereknek nem merték megmondani, hogy csótány futott át a párnán, mert az életben nem tartják benn. Pláne ágyban. 12 éves kisfiú: branül kezében, ja, hogy már nem kap több szteroidot, de lehet, hogy kap majd kb 3-4 nap múlva (addigra ürül ki a szervezetéből) addig nem veszik ki a branült (nehogy még egyszer meg kelljen szúrni). A kisfiú kezébe nyomták a kezelési kórlapot (infúzióhoz van kötve), hogy szépen sétáljon át egyedül egy másik épületbe(!) az alagsorba kezelésre.

Felháborító, hogy megyei kórházakról beszélünk, az ország második legjobb klinikájáról. És felháborító, hogy mi mindezen szörnyülködünk "csak" és nem történik semmi.

Nagyon szurkolok nektek, hogy többet ne kelljen kórházat belülről látnia Levinek és neked.

zarja
 
 


Boruska Bori!
Mar tegnap akartam irni, csak nem jutottam gephez kesobb. Szerintem te egy tok vonzo no vagy, egyeniseg. Attol fuggetlenul, hogy te is szoktal panaszkodni a kulsodre (ahogy szinte mindannyian). De nekem igy elso talalkozasra ugy jott le, hogy mindened illik mindenedhez, szoval nem kellene egyebkent sem cenzuraznod a fotokat magadrol. :D
De azt is tudom, hogy altalaban magunknak mas kriteriumokat allitunk fel.
A ferjed kotekedesere: nem lehet, hogy azert kotekszik veled, mert magaval van problemaja es tegad bant, mert te vagy hozza a legkozelebb? Ez nem valami jo szokas, de ismeros, mert sajnos en is hajlamos vagyok erre. Annyi, hogy mar tudom ezt magamrol, igy eleg hamar kapcsolok, amikor mondjuk egy huzos nap utan Ferit kezdem b.sztatni. Probalom teljesen elhagyni ezt, mert tudom, hogy nagyon igazsagtalan dolog. :(
Vendég
 


Jó reggelt!

Nem aludtam vmi jól, este melege volt, hajnalban fáztam, 3kor ébredt a ded, hogy mégsem akar hason lenni...
Na mindegy, ettől még minden OK, csak egy kicsit csíkszemem van :)

Kakti, de, vszeg túl meleg volt... Fent a lakásban, amikor pucérkodhatott, és fújtam, akkor jó kedve lett megint.

Asszem mi most lemegyünk sétálni, mert kb. még most van elvisehető idő, aztán begubózunk.

Kéne kezdenem pakolni Balcsira, a cuccok felét tuti itthon felejtem, amit meg leviszek, annak a felére nem lesz szükség, de hát hozzá kell szoknom a babás utazáshoz :)

Csíkok: nekem a cicim olyan, hasonló okokból (túl gyorsan megnőtt kb 13 évesen... :oops: ) Szerencsére nem várja el a társadalom, hogy mutogassam :)

boruska
 
 


Bea :oops: aranyos vagy :)

Amúgy lehet abban vmi, amit mondasz. Hogy engem b****gat pl. a sok szgépezésért, akkor valójában magát szégyelli, ennyit ül előtte...

boruska
 
 


hm, van egy (:D csak egy ) rossz szokásom: ha valami problémával állok szemben, akkor addig rágom, addig, amíg meg nem oldódik. Így általában mindent meg tudok oldani. Na de addig bírja ki aki mellettem áll.

Most is egyre csak rágom magam (ez a mostansági rossz kedvem oka) és most tényleg nem tudok kiutat a jelen helyzetből. Költöznénk, de nem tudjuk eladni a lakásunk és hát a hitel nekünk is az egekbe szökött. Arról nem beszélve, hogy a gyed nem terhelhető hitellel. Megőrülök a tehetetlenség érzéstől és megőrjítem Zsoltit is. És nem tudok továbblépni rajta, hogy most türelem. (na a türelemmel nem vagyunk nagy haverok)

zarja
 
 


Jó reggelt!

Edit! Örülök, hogy jól sikerült a műtét. Hidd el, hogy innen már tényleg csak felfelé vezet az út. Ne "hagyd el magad" (ez lehet rossz szó rá, amit írni akartam, de nem jutott eszembe most hirtelen másik szó :oops: ) kérlek, mert attól csak sokkal sokkal rosszabb lesz. Tudom könnyű ezt mondani kívülállóként, de Csanád rögtön észre veszi rajtad, ha valami nem kóser úgyhogy kérlek szedd össze magad és hidd el mire pislantasz kettőt már jobb lesz minden :wink:

Eszter! Ha valami bánt akkor én is Zsoltit piszkálom :roll:

Babakocsi: Nem tudom mi lehetett a baj, de ölben minden rendben volt. Szerintem csak álmos volt és nem bír elaludni háton olyankor. Jobb ötletem nincs. Ölben még melegebb lehetett szerintem, mert ugye össze is izzadtunk, de mégis ott volt a jó :shock:

Szép hétvégét mindenkinek

bellerreni
Eger
 
 


Reni: Zsubika /Kornélnak Boldog Névnapot kívánunk Kép
stephie
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norcogomorcogo 2010.07.06 17:01-kor.

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Boldog névnapot Zsubikának!
zuzmooo
 
 


Kornélt (na, így se gondoltam rá még soha :) ) Isten éltesse!

boruska
 
 


Boldog névnapot Zsubikának! :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Nóri: Reni épp a minap írta anyóspajtás kapcsán, hogy most tartják, és erre benyögött valami olyasmit, hogy minek neki ajándék.... :shock:
stephie
 
 


vicceltem, de ott a pont :lol: :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: