Új privát üzeneted érkezett!

Ósió, szerintem is igy van, amit az esküvővel kapcsolatban mondasz, hogy nem a papír miatt kell házasodni, hanem az élmény miatt... Nálunk párom részéről kifogás a pénz, mert azt gondolja szerintem, hogy egyben kell kifizetni az egészet... De szerintem ha 1 év alatt szerveznénk meg az egészet, akkor nem lenne a pénz sem akadály... De hát mindegy :roll:

Úgy irigykedek! Még a betűkön is "átjön", hogy milyen boldog vagy :wink:

Viszont ma este elvisz vacsorázni a Sir Lancelotba! :D :D

Kép
encsike87
 
 


Encsike, ez a pénz dolog is olyan, hogy hidd el, mellétek állna a családotok, ha arra kerülne sor! Mi is úgy lezdtük, hogy mi magunk álljuk, s ha felajánlanak anyagi segítséget, az örömmel elfogadjuk. S a végén úgy jött ki, hogy egyetlen fillért se nekünk kellett állni, hanem a szülők adtak bele s így még több is jött ki, mint amennyibe az egész esküvő került. De még ha aggódik is a párod, arra gondoljon, hogy a tánc majd visszahozza az árát (legalábbis nálunk ez volt). De többnyire ez van, s akkor nullszaldóra jön ki az egész.

Én már annyira várom, hogy legyen saját házunk. Most is eszembe jutott a sok szép ajándék, meg azok a dolgok, amelyeket még évekkel ezelőtt kaptam, főzőkészlet, poharak, tányérok, konyharuaszettek, stb... már annyira használnám őket. Igaz, most is van, de az igazán szép, minőségi dolgaimat már szeretném látni. :D
Egyébként egy jó tipp neked, Tabati, mivel nemsoká lesz az esküvőtök. Ha valaki kérdezi, hogy mit szeretnétek ajándékba, akkor előtte gondoljátok végig, hogy mi az, amire szükségetek lesz, és ami áránál fogva kérhető (tehát pl. nem mosógép). Tőlünk is kérdezték, és én kávéscsészekészletet mondtam, mivel az nem nagyon van, hiszen nem iszunk fekete kávét, de közben eszembe jutott, hogy jobb lett volna étkészletet mondani. Persze, már mindegy. Azt majd megvesszük! :D Na, szóval, legyen egy lista, amiről tudsz mit mondani, ha rákérdeznek, hogy ne érjen váratlanul a kérdés. De nálunk a legtöbben megkérdezték, hogy mit szeretnénk, mi pedig megköszöntük a kérdést, és mondtuk, ha választhatunk, akkor inkább pénzt kérnénk.
Vendég
 


Ezen már én is gondolkoztam, és én is arra jutottam, hogy ha megkérdezik, akkor vagy pénzt kérünk vagy olyat, amire tényleg szükségünk van/lesz... csak egyszer jussak el odaáig :):)
Nem erőltetem, mert akkor sem lesz előbb... de hát valahol belül mégiscsak nagyon szeretném! :oops: :oops: Csak a párom olyan, hogy vagy nagyon akar valamit, vagy egyáltalán nem :roll:

Kép
encsike87
 
 

 
 

Sziasztok!

Timcsi, Nika! bejelöltelek az iwiwen titeket!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Encsike: köszi a jelölést, vissza is igazoltalak. Most tudatosult csak, te még nem vagy 21 éves sem????? ATYAURISTEN!!!!! :D :D :D Mikor voltam én 20???? :? :D
Teri: téged is kerestelek, de a te jelölésed nem jött meg, biztos, hogy engem jelöltél?
Esküvő-téma folyt köv. : teljesen egyetértünk Ósióval és Encsikével, nem a papírért kell házasodni. Ez szerintem egy kapcsolat egyfajta megerősítése, s talán valamiféle bizalom, kölcsönös felelősségválalás, hú ez lehet túl bonyolúlt volt, de talán érthető volt.... :) . Persze élettársi kapcsolatban is lehet szuperül élni, van ismerősünk, akiről hosszú évekig azt hittük, hogy ők házasok a férjével, aztán kiderült, hogy nem. Jegygyűrűjük volt, férjnek-feleségnek szólították egymást, s a papírtól függetlenül jól működött-működik ma is a kapcsolatuk.
De szerintem a pénz sem lehet indok. Tény ami tény nem 2 fillér egy esküvő, de okosan, ügyesen jól ki lehet hozni. Nekünk 6 éve egy 80 fős esküvőnk-lagzink volt. A végén összesítettem: akkor 400.000 forintból kihoztuk. Tudom ez akkor és most is sok pénz, de nem egyszerre kellett kifizetni, mi februárban kezdtük el szervezni az augusztusi esküvőt, folyamatosan csordogált a pénz. Mondjuk az igazsághoz tartozik, hogy 2 húzós tétel a ruha és a fotózás nem került pénzbe. Ugyanis az egyik unokatesómnak menyasszonyi ruha-kölcsönzője van, a másik meg fotózott.... :D . De az egyéni, kreatív ötletek, pláne amit saját magunk tudtunk elkészíteni, az sem igényelt nagy kiadásokat. Mi például csináltunk ültetőkártyákat. A meghívónkat nyomdába nyomtatták, de én vettem ugyanolyan papírt, s ezüst színű tollal írtam rá a neveket. Aztán volt kis bonbon aqjándék mindenkinek a tányérjába, szintén sk készítés. Ezüstszinű papírba, bordó masnival, kék kártyával. Nálunk a bordó és a kék dominált. Bár a csokrom nekem is fehér volt, sok zölddel. Nagyon tetszett mindenkinek. A virágokat mi ültettük a kertbe, azok voltak az étteremdíszitések. Nekünk Miskolcon volt az esküvőnk, s ott akkor az volt a szokás, hogy italnyagykerek leszállították a kivánt ital-üdítő mennyiséget, s a végén csak a tényleges fogyasztás után kellett fizetni. Tehát van néhány trükk.

Kép
timcsi73
 
 


Teri: rákerestem az iwiwen a Tóthné Szabó Timeákra, ketten vagyunk, én pontos i-vel írom a Timeát, lehet ez zavart be....

Kép
timcsi73
 
 


Képzeljétek tegnap este (naná, hogy megint a cápás film alatt) egyszer csak úgy éreztem, hogy ölni tudnék egy kis sültkrumpliért. Vártam, hogy elmúljon, merthát az ember este 9 körül már csak nem kezd el sütögetni- meg szerettem volna végignézni a filmet is. De csak egyre rosszabb lett. Úgyhogy a filmet félbehagyva kénytelen voltam kimentem krumplit sütögetni. Ma reggel mivel 2 napja késik, meghát a tegnap esti fura "roham" miatt csináltam egy tesztet. Nagyon egyértelmű lett a csíkozás. :oops: Babonás vagyok, ne mondjatok ám semmit.... :)
Vendég
 


Noémi!! :) Nem mondok semmit, csak gondolok! Úgyis tudod mit :):):)

Kép
encsike87
 
 


Noémi!
Mi sem mondunk semmit..... :wink: :lol: !

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi! Na most megtaláltalak! sikerült a másik embert bejelölni. A felületes olvasás átka :lol: :oops: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Noémi! Én se mondok semmit! :) :wink: :)

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Hát az én anyukámék olyan se veled se nélküled kapcsolatban voltak és mikor anyu terhes lett velem akkor mondta apunak hogy kisbabánk lesz erre apu odaadta a személyijét anyunak hogy akkor jelentsd be összeházasodunk igaz ez nem olyan romantikus de 36 évet letöltöttek jóban és persze voltak rossz napok is pl van egy féltestvérem de ez sem renditette meg a házasságukat.Mivel anyu meghalt :( apu most nagyon egyedűl érzi magát:( pedig sosem voltak rózsaszín ködben és mégis ennyit megélteke gyütt :) én nem vagyok házasság ellenes és lehet pár év múlva összeházasodunk de most egyenlőre nem :):):):):)

Noémi :) :wink: és ezzel nem mondtam semmit :):D:D

nika70
Salgótarján
 
 


Szimulálok. Hányingerem van :oops:
Vendég
 


Akkor hát én sem mondok semmit sem! :D 8) :wink:

Ósió!

Mi mindenkinek azt mondtuk, hogy tetőcserepet kérünk! :lol: Asszem ez értehető mindenki számára! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, neked megjött már? Vagy te most hogy állsz?

Kép
encsike87
 
 


Jaja! :roll: Nézd a vonalzómat, tegnap szép csendesen! Egy nappal korábban. De érdekes, mert észrevettem, hogy ha korábban jön a mensi, akkor nem fáj a hasam. Vajon mi lehet az összefüggés a kettő között... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Noémib: Én hallgatok nem mondom semmit. de..............:)
Énis sült krumplit akarok kivánni.....................:)

Kép
csucsu05
 
 


én is én is kívánós szeretnék már lenni :):):) igaz Gergővel sem voltam az :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Tabati sajnálom habár lehet megvárja a kis lelkecskétek míg összeházasodtok és csak utána jön hozzátok :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Tabati, csak nehogy odaállítsanak egy tégla cseréppel a vendégek, de mindenki másmilyennel! :D
Képzeljétek, telefonáltak ma a fotótól, kész vannak a képek! Holnap megyünk értük! Hogy én milyen izgatott vagyok! :D és kíváncsi! Pénteken megyünk szüleimhez, mert a férjemnek tegnap, apunak holnap lesz a szülinapja, a násznagyomnak meg vasárnap volt a névnapja, plusz visszük a képeket és ha meglesz a videó, azt is, és leülünk megnézni, meg kicsit nosztalgiázni. Újra átélni az élményeket. Igaz, mi anyuval, a mamámmal, a férjemmel, illetve akárkivel, akivel találkozunk, csak az esküvőről beszélünk. Majd teszek az iwiw-re képeket, s akit érdekel, megnézheti. Nika, majd bejelöllek téged is!
Vendég
 


Jó reggelt lányok, és asszonyok :wink: :D:D

Ósió, siessetek azokért a képekért, hogy meg tudjuk nézni őket :):) Nagyon kiváncsi vagyok!

Én annyira álmos vagyok ma, hogy az hihetetlen!!! Egyszerűen képtelen vagyok ébren maradni!

Tegnap voltunk a Sir Lancelotban! Akkora adag kaját adtak :shock: Néztünk csak, hogy ezt meg komolyan nekünk hozták?! :):) Úgyhogy a végén haza is hoztunk belőle :) De iszonyatosan fincsi volt! NAgyon jól éreztük magunkat :)

Kép
encsike87
 
 


Jó reggelt lányok/asszonyok/feleségek! :-)

Encsike, nem tudjuk, hogy még milyen formátumban kapjuk. Szeretnénk megkapni a cd-t is, és akkor sok képet tudnék feltenni megmutatni nektek.

Mi az a Sir Lancelot? Valamilyen étterem?
Hát, ez már csak így van. Mi is valahányszor elmegyünk enni valahova, annyit adnak, hogy abból még kétszer jóllakunk. Mi is el szoktuk csomagoltatni. De ha pizzát rendelünk haza, akkor is kétszer eszünk a pizzából általában.
Vendég
 


Igen Ósió, az egy lovagkori étterem... Tök jól meg van csinálva :) majd teszek fel iwiwre olyan képet, ahol előttünk van a kaja :):) Szép kis hegy :lol:

Mikor mentek a képekért?

Kép
encsike87
 
 


Majd ha a férjem telefonál, hogy mikor tud eljönni a cégtől. Ha úgy néz ki, hogy nem tud eljönni, akkor egyedül fogok bemenni a képekért. De most el is határoztam, hogy felhívom, hogy mégis, mikor jön.
Képzeld, az esküvőn (illetve már a lagzin) a vőfély átadott nekünk egy kutyás képet, amelynek a hátuljára a szolgáltatók dedikáltak (zenész, fotós, videós, pincérek, stb). Kérdezi a vendédektől a vőfély, hogy a kutya vajon minek a jelképe? Mire a vendégség egyöntetűen: a hűségé. Én meg: az ugatásé! Na, ezen mindenki nagyon jót nevetett, a vőfély is. :D Aztán utána mondott nekünk pár szép szót, olyan jól esett hallani.

Itt a balatonnál meg egy őskori étterem van, ahol faasztalok vannak, és kézzel lehet enni... :D
Vendég
 


Igazából ez az étterem is olyan, hogy kézzel eszel... mert úgy van megcsinálva, mintha egy "vár" belseje lennél, és hatalmas fa asztal meg padok vannak... meg ilyen kézmosó van a falakon :):) Tök jó pofa.

www.sirlancelot.hu ha van kedved nézd meg...


Jó lehetett ez a kutyás :):):) De mostmár akko érted miért adták :)

Kép
encsike87
 
 


akkor.... :) fogy az elem a billentyűzetben....

Kép
encsike87
 
 


Na, ilyen étterem van itt is!
Most nem tudom megnézni, mert éppen csak ide-ide kukkantok, ugyanis egy halom vasalnivaló között vagyok. Csak hétfőn tudtam mosni, ersze, már csomó ruha várta a mosást, így egyben kell kivasalnom. Most kezdem még csak utolérni magamat. :D De majd megnézegetem ezt az éttermet, bár valószínűleg, mi nem fogunk ebbe elmenni. Az itteniben se voltunk még. :D

Igen, értettem a kutyás képet, hogyne! Nagyon jópofa!
Vendég
 


Jó reggelt!

Merre vagytok??????

Kép
encsike87
 
 


Szia Encsike!

Hát, én például tegnap egész délután és este a képeket rendezgettem. iszonyú jól sikerültek a műtermi és a szabadban (a a pipacsosban, stb) készült képek! Ezeket beragasztottam az albumba, amit vettünk, a férjem meg bescannelte, így feltettempárat az iwiw-re. Ha érdekel, nézd meg! Igaz, ez scannelt változat, de még így is igen jó minőség. Sajnos ebből a cd-t nem kaptuk meg, csak a vacsisból, ami lett vagy 600 kép, vagy talán még ennél több is. Majd megpróbáljuk megkérni őket, hogy legalább egy-egy képet írjanak ki nekünk a műtermiből és a pipacsosból, naplementőséből, de ha mégse, akkor is be van scannelve. Különben az eredeti kitűnő minőségű lett. Megvan a macis kép is! :D
A templomi és a polgári esküvő is nagyon jó lett. Majd teszek fel arról is képet, pl. amikor dobom a csokrot, meg a menyecsketáncról is. Csak szép lassan mindent. :D

Más.
Ti játszatok az Iwiw-en az EB-játékon? Én igen, Framciaországra szavaztam. Két évvel ezelőtt a VB-játékon is rájuk szavaztam, és ők játszották Olaszországgal a döntőt. Mások meg Brazíliát, Argentínát tartották esélyesnek. HOgy örültem és nevettem, mikor végre kiestek! :lol:
Vendég
 


Ósio: Milyne néven vagy az iwiwen fent? Meglesnélek én is:)

Kép
csucsu05
 
 


Nika, bejelöltelek ismerősnek. Így te is meg tudod nézni a képeket. Egyelőre csak négyet tettem fel (majd idővel cserélem őket). Még fért volna fel, de nem szeretek sok képet egyszerre feltenni.
Egyébként én is M. vagyok, szóval, megismersz! :)
Vendég
 


Csucsu, mi a neved? Bejelöllek!
Vendég
 


Hát, nem tudom, ki az ismerősöd az Iwiw-en, nekem Tabati és Encsike igen, úgy hogy ha te is ismered őket, akkor az ő ismerősei között megtalálsz. Egy fekete-fehér képet tettem fel magamról alapértelmezettnek most. A régi már nagyon régi és "unalmas" volt.
Vendég
 


Váradyné Szűcs Erika

Kép
csucsu05
 
 


Ósió, nagyon szép lettél! és valóban nagyon jók a képek! Szépek voltatok nagyon :) jaj, már megint irigy lettem! :):):)

Kép
encsike87
 
 


Csucsu, te rendszeresen írsz ebbe a topicba? Mert akkor nagyon szívesen bejelöllek ismerősnek!
Vendég
 


Ósió: Igen szoktam.Bár most kicsit a babanetet hanyagoltam mert most költöztünk el és itthon sok a munka. De olvasni mindig olvasgatok.

Kép
csucsu05
 
 


Encsike, ez persze csak a képek egy töredéke. Jó lenne az összeset egyszerre feltenni. Majd úgyis váltogatom, s akkor szólok, hogy újakat tettem fel, hogy akit érdekel, megnézhesse. Ide azért nem akarok feltenni, mert nem akarom, hogy akárki itt nézegesse vagy bármifajta dolgot írjon. A menyecskeruhás képek is jók lettek, csak ott vagy annyira nevetünk, hogy semmi nem látszódik az arcunkból, vagy pedig éppen háttal állok, mert úgy táncolok. Egyébként ezek is nagyszerű fotók lettek, mert ezek meg ilyen pillanatképek, amikor ugye nem tudtam, hogy ki, honnan fotóz, mivel nem is tudtam rá figyelni. Nagyon jók lettek a menyecsketáncos képek...és képzeld, olyan figyelmes volt a vőfély, hozott nekem egy pihár fizet, hogy ha időközben kifáradnék, igyak pár kortyot két tánc közben. De álltam a sarat! :D

Most nemsoká mentek nyaralni, hátha jó romantikusra sikeredik, s párod megkéri a kezedet, Encsike. De én is azt mondom, hogy annyira ne erőltesd, hisz nagyon fiatalok vagytok még, s látom, nagyon a biznisszel van jelenleg elfoglalva a párod. De azért én azt mondanám, hogy annyit lehet beszélni vele, hogy igenis, már együtt vagytok 3 éve, te komolyan veszed a kapcsolatotokat, mondjon mégis valamit, hogy mikorra tervezi az esküvőt, hogy te magad is tudj vele számolni. Pl. 1 év múlva vagy 5 év múlva, mert azért nem mindegy. Szóval, hogy pl a 2-3 éves elképzelései között szerepel-e a házasság.
Vendég
 


Csucsu, bejelöltelek téged is ismerősnek.
Hát, ha mi fogunk költözködni, én se leszek valószínűleg heteken át.
Jövő hétvégén megyünk Pestre, ott töltjük a szombat-vasárnapot, már kivettem egy szobát. Körbenézünk, megnézegetjük, mely kerületek jöhetnek szóba, melyek egyáltalán nem, hol tartjuk a környezetet és az árakat is elfogadhatónak. Aztán, ha ez meglesz, akkor célirányosan lehet is keresni a házakat. De szeretném, ha sikerülne találnunk egy megfelelő házikót! Nincsenek nagy igényeinek, a lényeg, hogy masszív legyen a ház, megbízható tulajdonossal.
Vendég
 


Ósio: Pesten vagy Pest környékén akartok vásárolni házat? Mi pest után azaza csepel után Halásztelken lakunk. Én 3éve lakok itt de imádom. Előtte 31évig Pesten laktam. De már vissza nem költöznék hisz pár perc Pest nekünk és irtó jó itt lakni:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, köszönöm a dicséretet, most olvastam az iwiw-en.
Hát, a férjem szerint szóba jöhet Pest környéki település is, ha csöndes, nyugodt. Milyen árban vannak ott a lakóházak? Milyen a közlekedés befelé a városba reggel, és este hazafelé? Ha találnánk Pesten valami normális elfohadható házat, akkor én szívesen maradnék/laknék ott.
Vendég
 


Ósió: Halásztelek nem olcsó pont ezért mert Csepel után van. A közlekedés mint Pesten meg Pest környéki településeken zsúfolt reggel meg este. De ez hozzá tartozik sajna. Én innen Zuglóba jártam dolgozni ami nincs túl közel.
Halásztelek csendes én szeretek itt lakni. Pesten vannak kerületek amik igen drágák. Nem könnyű megtalálni az otthont az biztos. Jókis munka lesz. De kitartással megtaláljátok a megfelelőt az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, milyen árakért adják a ti településeteken az átlagos házakat?
Nyilván, Pesten mi se a II. vagy a XII. kerületbe akarunk menni, bár sose lehet tudni, éppen szerencsés lesz-e az ember... de igazából egy csöndesebb, kijjebb lévő kerületet tudnék elképzelni. Csak mikor mi Pesten laktunk anno, akkor a XI. ker-ben Kelenföldön, ahonnét egy ugrás volt minden a villamosokkal. Szóval, a külső kerületeket annyira nem ismerem, így először is, körbe kell nézni, de nem bánom. Tudom, hogy nem lesz könnyű és egyszerű, de ha a terveimeet meg akarom valósítani, akkor szükséges ezen túlesni. A férjem támogat, azt mondja, ha összejön nekem egy munka, akkor minden további nélkül elköltözünk. Már tegnap apósomnak be is jelentette, aki igencsak megleőődöt... :D
Vendég
 


Ósio: Én is a XI. kerüketben laktam 31évig:) Egyrész jó is volt mert mindenhova hamar eljutottam. Másrészt a tesóm most is ott lakik még és ha bemegyünk hozzá hát a levegőben van külömbség.
HAlásztelken változóak az árak. Van csatorna és aszfalt út. Hisz sok településen mondjuk Szigetszentmiklóson sok helyen nincs se aszfalt út se csatorna. És amig nincs csatorna addig aszfalt út sem. Szóval itt nálunk változó a régi házunk ami teljesen fel volt újítva 130nm volt szép nagy kerttel és 23Millióért adtuk el pikk pakk. Mert az árak magasak. Mi még olcsónis adtuk szinte. Amit most vettünk az új 100nm és 21.3M volt. De ez ikerház vsizont jól el van keritve tehát ergo a szomszédunkkal nagyon el vagyunk zárva nem is látom olyan mintha sima szomszédunk lenne önálló házban. A mi házunkhoz nagy a kert ez ritka de ki lehet fogni.
Ha elég a kisebb kert is nektek akkor 18,5M ért már lehet kapni újat. Arra bevállalhatjátok a gyereket/gyerekeket és úgy azért olcsóbb is.
De például a barátnőm lánya Pesten vett igaz egy felújítandó házat de 15Millióért a XVII kerületben. Ami nagyon drága kerület. Ráköltöttek pénzt nem mondom de szép lett.
Ha rám hallgatsz akkor nem ingatlanososn keresztül vcesztek házat mert ők a jutalékot ráteszik. A mi házunkat 24,9 ért árulták. Szóval irreális a jutalékuk és ha ráteszik a házra akkor sok az.

Kép
csucsu05
 
 


Ósió, a kezemet már megkérte, csak az esküvő várat magára :):) De azt beszéltük, hogy mire lesz baba addigra lesz esküvő is.... És úgy döntöttünk, hogy suli után rögtön szüljek és akkor utána lehet karrierezni, mert hát az én szakmám nem olyan lesz hogy egyszercsak félbehagyom és szülök aztán ugyanott folytatom....
:lol: :lol: :lol: Úgyhogy most úgy jókedvem van nagyon :):) Meg hallgattam a mostani kedvenc számomat is :) Igy talán túlélem a mai munkát :)
Milyen stílusú zenét szerettek egyébként? Ez a szám amit most szeretek a Rio- Shin on


Ház kérdés: Hát nálunk horror árak vannak... Lehet kifogni olyan 25-27 millió körül, de a 30 a jellemző :( Mondjuk maga egy telek is legalább 13-14 millió... Mi úgy tetőteret építünk, ami végül is egy külön 100 nm-es lakás lesz... nekünk bőven elég, kert is van bőven... Majd ha kialakul az hogy két külön "család" leszünk anyósomékkal, akkor szerintem teljesen jó lesz...

Kép
encsike87
 
 


Encsike: Hol laktok? Nálunk a telkek 11-12millió környékén van.

Kép
csucsu05
 
 


Tárnokon lakunk... Most kezdik felkapni, és itt már csak az új részeken lehet telkeket kapni... Ezért ennyi

Kép
encsike87
 
 


Rosszul írtam az előbb a szám címét... Shine on.... Még jó hogy tudok angolul :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!

Tegnap nekem is rázós napom volt, egyeztetésre mentem be a munkahelyemre, időpontra fél 11re, de akkora csúszás volt, hogy csak délben kerültem sorra. Aztán olyan későn végeztem, hogy ha ezt tudtam volna, akkor csinálok programot a környéken, meg elhozom a cuccomat ami estére kellett, de így hazajöttem, itthon voltam fél órát, aztán mehettem vissza. Teljesen kipurcantam... Ráadásul nem tudom ti hogy vagytok vele, de én mostanában éjjel nem tudok jól aludni. Most is vagy 5ször mentem ki pisilni (mindig kimegyek este, nade ennyiszer :shock: ) és nem tudom eldönteni, hogy azért nem tudok aludni, mert mindig pisilni kell, vagy azért járkálok ki, veszem észre, hogy kell, mert nem tudok aludni. Meg jó lenne nyitott ablaknál mostanság, de ha kinyitom és elkezd a kutya ugatni, akkor meg azért nem tudok aludni, meg felriadok. Akkor mi a megoldás???? :?:

Ósió!

Mindjárt felnézek iwiwre én is megkukkantom a képeket. :wink:

Ha nézegettek házakat, akkor én Rákoskertet nagyon, de Rákoshegyet is tudom ajánlani. Még Pest, de már nagyon a határon van, viszont van Bkv pár perc csak Rákoskeresztúr városközpont ahonnan negyed óra 61E-vel az Örs Vezér Tere (ez expressz járat, nem áll meg sehol csak a két végállomáson) De mindkét helységnél megáll a vonat is, és azzal is be tudsz jutni hamar a Keleti pu. ra. Szóval én csak ajánlani tudom. Az árakat nem tudom, azt meg kell nézni. Rákoskerten van egy kedvenc részem is,a koskert sugárút, no az egy széles utca belefut a vonat állomásba (kvázi zsákutca) így nem is forgalmas és hatalmas fák szegélyezik. Imádom!! :D

Csucsu!

Én is bejelöllek ok? :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Rákoskert sugárút és nem koskert! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: