Új privát üzeneted érkezett!

A PG-ben már én sem nagyon bízom. A lázgörbe még csak-csak. Próbálkozz a Mesi által is ajánlott fertility.com-mal. Bár azért vannak a rendszernek hiányosságai: nekem ma írta ki, hogy a 14. napon volt a peteérésem. Ezt sem a 14., sem a 15., 16., 17. napon nem tudta még!

Cupicica
cupicica
 
 


Szia!
Igazából akkor semmi nem megbízható. Ha voltatok azokon a napokon együtt akkor nincs gondKép. Azért jó volna tudni nekem mit ír. Ha megkérlek megnéznéd nekem is. Én voltam fent azon a honlapon, de mivel csak németül tudok, nem tudom mit kell írni és azt sem, hogy hova.KépKépKép November 28-án voltam utoljára beteg és 35 napos a ciklusom. Ha kell még infó, akkor elküldöm. Előre is kösz. Persze csak akkor nézd meg, ha nem gond.
Nem tudom, ma tudok- e még jönni, ha nem akkor majd holnap megnézem. Előre is örök hálám.
Szép napot!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kellene az összes hő-adatod is. Van német nyelvű lázgörbe-készítő és ovuláció jelző weboldal is: www.kinderwunsch.de
Én előbb az angol nyelvűvel találkoztam, azért kezdtem el azon, de úgy látom, hogy a német nyelvű is hasonló.

Ha a német nyelvű nem működik, küldd el priviben az adataidat, és megcsinálom a fertilityn!

Cupicica
cupicica
 
 

 
 

Szia Cupicica!

Köszi a segítséget. Kép
Azaz igazság, hogy rendszeresen nem mérem a hőmet.Kép Így hiába próbálkoztam a némettel is, nem ment. Tegnap vettem a Rossmann-ban ovulációs tesztet. Ez is az LH- t nézi. Tegnap még halvány volt a tesztvonal. Remélem ma erősebb lesz. Mikor szoktátok azt megcsinálni? Azt írja a reggeli vizelet nem jó hozzá. Én este csináltam meg. Ma megpróbálom újra. Igazából nekem most kéne valamikor középidőben lennem.
Később még jövök.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!

Én délutáni vizelettel csináltam, mert éppen otthon voltam, de szerintem az esti is jó. Mivel nekem a pg53 a ciklus elejére jelezte a peteérést, csak egyszer néztem az LH-t, de akkor negatív volt; úgy gondoltam, azért, mert már PÉ van. De lehet, hogy a pg53 "átvert", mert a hőm ma reggel is csak 36.2 volt...

Viki, Zseppy, mi van veletek?

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Én is napközben csináltam meg az LH tesztet, és szerencsére a 3.napon pozitív lett!
Remélem, most már csak várnom kell, hogy megjön-e.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!

Drukkolok!!!!

A hőgörbémből ítélve sajnos nálam semmi jó nem várható...Kép
Az is rossz, hogy csak január végén tudok hormonvizsgálatra menni.
Próbálom magam bíztatni: most, hogy túl vagyok a szigorlaton, meg pénteken lezajlik a szalagavató, hátha "nyugisabb" időszak jön. Pedig abszolút nem vagyok stresszes alkat, most sem éreztem magamon semmi ilyesmit, de ki tudja, hogy az agyam mit kommunikál a különböző szerveimnek...

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica!

Nekem a PG minden este sejtelmesen páfrányos görbékkel együtt. Én abban már nem hiszek. Én is próbálok higgadt maradni és nem idegeskedni. Néha sikerül, néha nem. De próbálok a babától függetlenül gondolkozni, és hátha bejön. Másról beszélek és talán be tudom folyásolni az agyam.

Mesi:
Akkor drokk nekedKép Mikor kéne megjönnie?
Ami remélhetőleg elmaradKép Én január 1-jére várom, remélem akkor nem jön már meg. Mi a héten szorgoskodunk.
A hímivarsejtek 2-3 napig élnek? Jól tudom?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat.

Ha jan. 1-ig nem jön meg, akkor csinálok tesztet. Nem tudom mikor kéne megjönnie, mert a szülés óta olyan össze-vissza jött meg.

Most jöttünk meg Zsoltival az 5 hós oltásról. Nem is sírt.

Cupicica?
Miért, milyen a görbéd?

A pg53-ban már én sem hiszek.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!

A 20. napon vagyok, és 36.2 a hőm! (Ma reggel még a hagyományos lázmérővel is ellenőriztem, azon 36.3 volt.)
Megpróbálom felrakni a görbémet. Még sose próbáltam ilyesmit, remélem sikerül! Kép

<!--attachment: __Opmfs1_home_26265_My_Documents_My_Pictures_l_zg_rbe-313134.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*151.6**%26%2392%3bOpmfs1%5chome%5c26265%5cMy+Documents%5cMy+Pictures%5cl%e1zg%f6rbe%2ebmp --><center><pre>
Kép
\Opmfs1\home\26265\My Documents\My Pictures\lázgörbe.bmp (151.6 k)</pre></center><!--/attachment-->
cupicica
 
 


Cupicica!
Én nem igazán értek hozzá, de nem hiszem, hogy olyan vészes lenne a görbéd.
Én is felteszem az enyémet.

Kép


Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!

A tiéd szép nagyot ugrik az ovuláció után, ami jó! Nálam ez a "nagy ugrás" hiányzik... Ma reggel "feltornázta" magát 36.4-re. Ez a 36.0-hoz még elmegy, de a 36.2-höz?

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!
Hol vagytok???????????????
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!Kép

Kb. 4-ig leszek ma, azután lehet, hogy csak a jövő hét elején tudok jelentkezni, mert holnap rohangálnom kell, pénteken szalagavató, otthon pedig nincs net.

Cupicica
cupicica
 
 


Szia!

Én is 4-ig vagyok és otthon nekem sincs netem.
Mire jutottatok a hőgörbével? Én nem nagyon tudok rajta kiigazodni. Mikor van peteérés? mikor a legmagasabb a hő?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Akkor van peteérés, amikor a legalacsonyabb, és utána megugrik felfelé.
A védőnő annyit mondott, hogy nálam nem túl nagy az ugrás, illetve rövid a második szakasz. Ezért elképzelhető, hogy a hormonjaimmal nem stimmel minden. De vizsgálatra csak január végén tudok menni.

Ha a héten már nem tudnék jönni, mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Anita!
Ha mindkettőnknek összejön, szinte egy időpontra leszünk kiírva. Olyan jó lenne! A fertilityfriend nekem azt számolta ki, hogy dec.30-án csinálhatok tesztet (ha addig nem jön meg).

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Mesi!

Sajnos én még akkor nem fogom tudni, mert jan. 1- jén jár le a 35 napom és nekem akkor kéne betegnek lennem. Remélem nem leszek én se.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hazaérkeztünk a nyaralásból. Nagyon jól éreztük magunkat. Az idő várakozáson felüli volt.
Sajnos utolsó éjszakára Dávid lázas lett és hasmenése volt, így ahogy hazaértünk, dokit kellett hívni. Most is lázas, állandóan engem akar így nincs sok időm írni.

Próbálok minnél hamarabb visszaolvasni.
Majd írok részletesebben.

Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

De jó, hogy jól éreztétek magatokat!
Szegény Dávid, jobbulást neki!

Beszámolót kérünk!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi,
És remélem négyesben jöttetek már haza.

Lányok,
Az LH teszten kívül még egy hasznos tanács. Nekünk volt LH teszt, kaptam kölcsön pg53-at (amit eléggé hamar feladtunk), meg ugyi jártam doki bácsihoz minden féle vizsgálatra. Szóval nekem az egyik petefészkem PCO-s (volt?). Na ez nem feltétlenül probléma, de ami miatt írom. Egyik ismerősöm használt a PCO kezelésére testgyertyát. Na, mi is kipróbáltuk és láss csodát a 2. hónapban teherbe estem.

Szóval azt mondta nekem a gyógynövény boltban a nőci, hogy egyébként is lehet nyugodtan használni, de bármilyen nőgyógyászati probléma esetén nagyon jók a tapasztalatok. Szóval, irány a gyógynövény bolt és vegyetek gerániumos testgyertyát (ez a jó). És kérjetek, ha tudtok leírást a használatáról, mert egy kicsit bonyi elmagyarázni. Ha nem kaptok, akkor persze szívesen leírom.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

A szalagavató rendben lezajlott, nagy sikerünk volt.Kép
Megkaptam a Sunrider-es bogyót is: Prime again a neve, a neten utánanéztem, azt írják, hogy hormonrendszer erősítő+enyhíti a menstruációs panaszokat+növeli a szexuális vágyat. (?) Kíváncsi vagyok, lesz-e valamilyen eredménye...

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica,
Képeket nem láthatunk valahol???
Hol vetted ezt a vitamint? Nekem az rémlik, hogy én vettem ilyet. Majdnem 10eFt volt, és akkora egy tabletta, hogy alig bírtam lenyelni...Ha ez az valóban (nem találtam meg a honlapon, hogy képen megvizslassam), akkor figyelj oda, mert nekem olyan bélgörcseim voltak tőle, hogy 2 hétig bírtam csak szedni, aztán inkább abba hagytam.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

A nyaralás nagyon jól sikerült.Kép Kipihentük magunkat. Az idő az első héten szuper volt kb.28-30 fok, a második héten kicsit fújt a szél és néha nem sütött a nap de nem volt hideg. Élveztük a semmittevést, sokat pancsoltunk, napoztunk. Dávid rendesen viselkedett, mindig mellettünk játszott a vízbe csak térdig ment. A második héten már elkanászodott simán lelépett a német kislány barátnőjével, mindig loholni kellett utánnuk.
Kirándulni egyszer voltunk csak, bementünk a 25 kmre lévő városközpontba,. Nagy forgalom sok ember, de azért nem volt rossz.
A kaja jó volt és sokféle mindig gondban voltunk mit is együnk. Általában mindenből egy kicsit, ami végül hatalmas adag lett.
Szorgosan gyakoroltunk a kistesóra, ahogy lehetőségünk volt(Dávid aludt).

Sajnos hétvégén a jelzett napon megjött, így megint nem sikerült.Kép Nem tudom hol a hiba, de most már kezdek kicsit aggódni. Igaz ez még csak a 3. hónap, de akkor sem hagy nyugodni a dolog. Januába elmegyek dokihoz, aztán hátha megnyugtat. Hát ez van, kicsit el vagyok kenődve de próbálom elfogadni.


Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zseppy!

Képek talán idővel lesznek az iskolai honlapon, majd szólok!
A bogyó elég drága, pontosan nem tudom, hogy mennyi, mert a férjem mamájának asszisztensnője volt a beszerző, így a férjem mamája fizetett, nekem meg ajándékba adta.Kép
A honlapon a keresőbe beütve megtalálod a terméket, tényleg elég nagy kapszulák! Egyelőre még nem érzek semmilyen mellékhatást, de csak szombat óta szedem...

Zsuzsa!
Örülök, hogy a nyaralás jól sikerült!
A baba miatt pedig ne keseredj el!!! Tudom, hogy mit érzel... Szerintem jó ötlet, ha elmész az orvoshoz. Én is nyugodtabb lettem, miután elmentem a családtervezős védőnőhöz, és az is jó, hogy tudom: januárban megcsinálják a hormonvizsgálatot.

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!Most találtam rá a topicra és nagyon örülök neki(nektek)Én is kisbabát szeretnék!Van egy négy éves kisfiam!Már lassan három éve probálkozunk de még sajnos semmi!kezdek elkeseredni hogy nem lehet mégegy babánk!Az orvosom egy éve azt mondta hajrá a kistesohoz!Mindent rendbe talált!Most nem tudom mi van velem mert oktoberbe volt utoljára mensim és azota semmi ha 28 napokat számolok akkor már decemberbe is késik,de semmi jelét nem érzem a terhességnek ugyhogy nem nagyon bizakodom de a lelkem mélyén szeretném!Már volt egyszer ilyen hogy egy honapot kiamardt és a következöbe megjött de akkor elöbb mint szokott!Ugyhogy most várok és olvasgatom miket irtok!Az a baj hogy én a ciklusomat nem tudom kiszámolni ugyhogy csak akciozunk és reménykedünk!Szép estét

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Virág!

Üdv köztünk!Kép
Együttérzek veled, mi is hasonló helyzetben vagyunk. Igaz csak 3 hónapja kezdtünk neki a kistesóhoz, de én már most is aggódom. Hogy bírod ezt lassan 3 éve én már hamarabb feladtam volna, vagy mennék orvostól orvosig.
Egyébként a ciklusod rendszeres?
Sok sikert, hátha most összejön.

Cupicica
Drukkolok neked!
Remélem erre a hormonvizsgálatra már nem kell elmenned, mert most összejött. Ha meg mégis akkor legalább tisztán látsz majd.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Virág,
A Dokid egy éve teljesen kivizsgált mindkettőtöket? Ha nem, akkor most már érdemes visszamenni hozzá, mert egy év után már tényleg minden vizsgálatot megcsinálnak külön könyörgés nélkül. A ciklus probléma után kéne járni mindenképpen...Hidd el rendbe lehet tenni. Ha nagyon nem tudjátok mi lehet a baj, javaslom a gerániumos testgyertya használatát, meg esetleg cickafark teát, de nem inni, hanem fürdeni...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

A fertilityfriend ma érdekeset produkált: eddig azt mutatta, hogy a 14. napon volt ovulációm. Ma betápláltam múlt hét csütörtöktől az adatokat (szépen emelkedő hőmérséklet, pici reménysugár), és erre "kitalálta", hogy nem is a 14., hanem a 24. (!) napon volt peteérésem...

Ehhez mit szóltok?

Szia Virág! Üdv közöttünk!

Viki már régen jelentkezett, remélem nincs baj vele meg a babával...

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!Köszönöm a biztatást!hát azt elfelejtettem megirni hogy kb öt honap szünet is volt most nyáron nem voltunk együtt a párommal mert koszovoba ment ugynis katona,és most a 'pihi' miatt lehet összejön a baba!A ciklusommal általába rendbe van minden,csak én "buta"vagyok mert nem tudom kiszámolni hányadik napon vagyok meg mikor kell érésnek lenni meg ilyesmi!Eddig nem aggodtam mert két évet adtam a dolognak aztán meg na most ezért nem jött na most majd ezt probálom ki aztán összejön!Most meg aza baj hogy orvoshoz nem tudok menni mert megszünt a betegbiztositásom és csak januárba lesz uj majd akkor megyek dokihoz ha addig nem lesz baby de remélem most sikerült!Most reménykedem!Németbe lakom és nem tudom hogy a tea vagy a testgyertya itt kaphato!Majd megnézem!Jó közötetek lenni mert igy meritek belöletek egy kis erötKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Ja a dokim csak engem vizsgált de azt mondta minden rendbe és hogy mostmár álljunk neki a babának mert minden megvan hozzá!Most megbeszéltük párommal hogy január elsején vezsünk tesztet mert ha addig nem jön meg mensi akkor már 90% a két csik!Hát remélem nem jön a mikulás és a jézuska hozza a kistesotKépSzép napot nektek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Hát a cickafark teát nem találom egy szotárba se igy elég nehéz keresnem!A test gyertyát megtaláltam ugyhogy azt beszerzek!Amugy nálatok olvastam hogy van aki elevitet szed én is szedtem amikor terhes voltam de azt már nem tudtam hogy ez a fogantatásba is segit ugyhogy hozattam egyet a sogornömmel ugyanis itt azt se lehet kapni!Na jol van már sokat irtam és lassan én irok csak ebbe a topicba hagyok nektek is helyet!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Bufo!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás és sajnálom, hogy megjött. De azért ne keseredj el! De a dokidat tényleg fel kellene keresned!

Virág!
Üdv. Akkor mostantól neked is drukkolunk. Képzeld, én is december 30-án csinálok tesztet, ha addig nem jön meg. (remélem, nem fog). Nálunk is kistesó lenne.

Cupicica!
Mit táncoltatok a szalagavatón?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Virág!

Németül két szó is van a cickafarkra: die Schafgarbe, die Feldgarbe, a latin neve pedig: Achillea millefolium. Ha ezeket mondod egy gyógyszertárosnak vagy gyógynövényesnek, biztosan fog tudni segíteni!
Merre laksz Németországban?
Szerintem a párodat is érdemes kivizsgáltatni, biztos, ami biztos!

Mesi!
Két táncban is benne voltam: a lányaimmal a Cabaret zenéjére csináltunk showtáncot, az osztálytánc pedig orosz tánc volt. Nagy volt a siker, hiszen már csak a zene miatt is végig tapsolt a közönség...

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica!

Köszi szépen a forditást!Megérdeklödöm!Füssenbe lakom!Lent délen az osztrák német határon,münchentöl 100kmre!Hát lassan már kezdhetünk azon is gondolkodni hogy öt is kivzsgáltassuk de hát már van egy babánk akkor a férjemmel nem lehet gond esetleg nálam fordult valami a szülés után!majd meglátom!

Mesi tudom hogy kistesot szeretnétek és hogy dec.30án csinálsz tesztet!Szoritok neked!Végig olvastam az egész irásotokat ugyhogy mindenkit "ismerek"

És remélem hogy senkinek nem jön meg aki nem várja

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!

Hogy hívják a kisfiadat? Igen, ő jó "bizonyíték", de ahogy a Te szervezetedben változhatnak a dolgok, a férjednél is előfordulhat ugyanez! Katonaként nem kerül közel veszélyes anyagokhoz? Öt éve is katona volt, amikor a kisfiatok fogant? Lehet, hogy most stresszesebb életet él mint akkor?
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy bármelyikőtökkel baj lehet!!!!

Cupicica
cupicica
 
 


Szia Virág!

Én ugyan nem lakom németbe, de ott dolgoztam. München mellett Maisach-ba, és voltam Füssenben is. A katélyban. Nekem se jött elsőre a baba össze, és ott elmentem egy dokihoz és ő LAFOL-t írt fel. Recept nélkül kapható. Most én azt hozattam németből 50 db-os mindennap 1-et kell belőle szedni. Igazából ez nem tartalmaz annyi ásványianyagot, de folsavat igen. Nekem használt egy hónap múlva terhes lettem a fiammal. Azóta igaz elvetéltem és újra próbálkozunk.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Jajj nagyon örülök hogy betévedtem hozzátok olyan aranyosak vagytok ahogy biztattok és tök jo mert nem érzem magam mostmár elveszetnek!Nimrodnak hivják a kisfiam!Igen a férjem akkor is katona volt amikor a kisfiam fogant!nem kerül vegyianyagok közelébe ugyanis a katonaságon belül szakács!Nem él stresszes életet mert nála nyugisabb ember nincs is szerintem!Semmivel nem lehet felidegesiteni!Köszi Anita a tippet ma megyek és veszek,mindent kiprobálok hátha segit,de persze nem egyszerre hoyg tudjam melyik a hatásos és megtudjam irni nektek,de remélem arra nem lesz szükség mert hamarosan mindenkinek kisbaba lesz a hasába!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!

Lehet hogy már írtad, csak nem vettem észre, de te mit dolgozol Németországban?

Képzeljétek!
Kijött Zsolti 2.foga! De az a legmegdöbbentőbb, hogy nem az 1-es foga, hanem a jobb felső 2-es!

Gyakorló anyukák!
Szerintetek ez nem gond? Én még ilyet nem is hallottam, hogy a 2-es fog az 1-es előtt jönne ki!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi,
Szerintem egyáltalán nem gond... Minden gyerkőc más, de gondolom nem mondok ezzel újatKép

Virág,
Nem vagyok én oda az Elevitért. Egyél csak folsavat , meg C-vitamint...Nekem azt mondták a C-viti segíti a folsav felszívódását. És aztán meg egyeket sok-sok idény gyümölcsöt és minden okés lesz!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Mesi!Kéz és lábápolo mükörömépitö vagyok és még csak egy honapja kezdtem el dolgozni,de itthon dolgozom ugyhogy nálam a baba jöhet nyugodtan munka mellett is!

Zseppy!Köszi a jo tanácsot,de nekem az elözö terhességemnél is bejött az elevit csak azt nem tudtam hogy terhesség elött is jo!

Anita!Nem hozott a férjem Lafol-t mert ö most jobba beleélte magát mint én hogy a baba már a hasamba!Nagyon várom most az ujévet hogy megtudjam van e pocaklakom!Ha nincs akkor egyböl szedni fogom a Lafol-t!

Majd este irok még nektek,ma gyakorolhatom milyen két babás anyukának lenni ugyanis a 2éves unokahugomra vigyázok két napig!Kép

Szép napot mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!
Megmondom nektek én se vagyok oda az Elevitért, bár most is szedem, de 8 kg-val több vagyok. Kicsit nyomasztó, minden ruhámat kihíztam. Körülöttem mindenki azzal nyaggat, talán terhes vagy?!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Mesi!Ne aggodj ezen nem törvényszerü hogy jönnek ki a fogak!Nálunk Nimrodnál se volt meg a sorrend elösször egy also jött ki aztán egy felsö megint egy also aztán egy felsö a többit meg mindig késöbb vettem észre!Volt hoy egyet nem vettem észre és a kisfiam fogfrászt kapott és az orvosok nem tudták mi baja de aztán mikor "megharapott" mi rájöttünk hogy a fogátol volt az egész!Ugyhog ne aggodj a fogak sorrendjén!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Anita!Engem egész nyáron ezzel szekált mindenki hogy terhes vagyok!Volt olyan hogy ismerös megállt az utcán ránézett a hasamra és azt mondta mi van megint terhes vagy?Elég nyomaszto volt hogy nem!Pedig csak a hasam volt olyan mintha terhes lennék és ráadásul nem is hájj hanem kerek formás mégse voltam terhes!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Én is ugyanígy vagyok, sőt seggre is híztam és ez nyomasztóbb. Nagyon jó lenne, ha már tényleg mondhatnám, hogy azért hízóm, mert babát várok.
Remélem január elején ez ki is derül.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Mesi
A fogak miatt ne aggódj, mert nem könyv szerint jönnek.A sorrend is mindegy előbb utóbb mind kibújik.Ha megnyugtat Dávidnak is a felső fogai jöttek először ki.

Virág
Mi az a Lafol, ez is valami folsavas készítmény? Én most sem szedek semmit( Dáviddal sem szedtem), lehet, hogy ez is baj, ezért nem jön össze. Na majd meglátom mit mond januárban a doki.

Zseppymano
Sok gyümölcs nálam is jobban bejön mint ezek a szintetikus vitaminok. Ráadásul olyan nagyok alig bírom lenyelni őket.

Ti hogy álltok a karácsonyi előkészületekkel? Én elég rosszul. Már enni lesz mit(ma vásároltam), és a fa is megvan, de ajándék még senkinek sincs. Még egy évben sem maradtam így el. De befogom a számat, mert nyaralni voltunk.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

Igen a Lafol az folsavtartalmú gyógyszer, kicsi piros bogyó. Az a baj, hogy csak németben kapható a gyógyszertárban. Tizenvalahány euro. Én kintről hozatattam egy ismerőssel.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Anita!
Már írtam egyet, de nem jelent meg.Kép
Köszi a választ. Nem keresem akkor itthon.
Én Dáviddal ferro-folgammát szedtem a terhesség vége felé, igaz vashiányra nem a fejlődő magzat segítésére. Nem szerettem mert nagy volt. Ha ez kicsi akkor már csak jobb lehet.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa,
bementek a gyógyszertárba és kaptok sima folsavat... Egyáltalán nem nagyok, sima tablettának nézném egyébként! Talán 1000 Ft körül volt.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy tudok-e jönni ünnepek idején, úgyhogy ezúton kívánok mindnyájatoknak békés, boldog karácsonyi ünnepekeket és babákban gazdag új évet!

Cupicica
cupicica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: