Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy Mindenki jól van.

Csilli!

Gratula a kisfiúhoz! Gondolom, most nagy az öröm! :D Jó lenne, ha nekünk is megmutatná magát a kisbabónk 2 hét múlva az UH-n. Tul.képpen mindegy, hogy milyen nemű, bár Mi kislányt érzünk, és nagyon örülnénk Neki, ha az lenne. Na, mindegy, ha megmutatja magát akkor azt úgy is leírom Nektek.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Csilli!

Most olvasom, hogy jársz vizi tornára. Pont most olvastam, hogy itt a közelünkben is indul szeptemberben vizitorna kismamáknak. Ezek szerint Neked bevállt? Mennyire fárasztó?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok,

Gigi :cry: irtam mailt...

Luisa,
szerdatol dolgozok, es jol erzem magam, tehat birnom kell. Ha nem stresszeltetnek, akkor huzom, ameddig jol esik. Ha gaz, kiiratom magam.

Becsben kevesbe koltseges es nekem kevesebb macera, mint otthon. Nem kell orvost valasztani stb.

Nem ismerek turikat sem otthon, sem itt, de majd erdeklodom.
A jo minosegu es szep, igenyes kismami ruci marha draga itt. Felesleges ennyi penzt kiadni. Jo, 1-2 nacit tuti veszek, na de nagy telikabatot?...
Nekem is mell alatt megkotosek, nem terhes bluzaim vannak, en a H&M-ben vettem, marha praktikus es kenyelmes.
A vicces ruhaim a blezereim lesznek, amit majd ugyan felveszek, de csak mell alatt tudok begombolni :D
Es ha a cicim meg nagyobb lesz.... jo, nem panaszkodom, meg egy pici johet :roll:

Holnap munkaszuneti nap es megyunk a hegyekbe kirandulni!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 

 
 

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. 8 hetes kismama vagyok.

Üdv.

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok Mindenkinek!!!

Újra itt vagyok, sajna letelt a nagy szabadság!!! Már nagyon HIÁNYOZTATOK!!!! Remélem mindenki jól van, bár csak félig tudtam visszaolvasni az írásokat, de már úgy éreztem írnom kell, hogy lássátok: jelen vagyok én is! :) :) :P :D :D :P
Minden új kismamit üdvözlök, és remélem, hogy ők is szívesen látnak engem a fórumon.
A régieknek is sok puszi! Hú, nem semmi! Hogy megugrott mindenkinek a vonalzója!!!!! :shock: :shock: :shock: :D Persze ennek örülök.
Nagy kiesés volt ez a négy hét! :shock: De megpróbálok visszarázódni.

Még fogok írni bővebben is, egyenlőre bejelentkezéshez ennyi.

Ja, a vonalzómat látjátok ---- itt tartok, de nem baj!

Jajj, és a legfontosabb: ugye írhatok ide közétek???? :? :roll:

Benita
benita
 
 


SZIA BENITA!!!!!!!!

De jo, hogy ujra itt vagy!
Persze, hogy irhatsz ide, te dinnyus :D
Es bizom benne, hogy nemsoka cserelni kell a vonalzodat!!!!
Hat 4 hetet nem lesz semmi visszaolvasni... Merre is voltatok?
Meselj picit.

Catrin,
Udvozollek es gratula. UH-kepet tehetnel fel, azt mindig szivesen fogadjuk... :roll: :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia Vitte, köszi az üdvözlést. :)

Még nincs UH képem. :roll: A következőn már remélhetőleg kapok és akkor fel is tudom tenni.

KépKép
catrine
 
 


Halihó!

Azt hiszem, addig olvastam vissza, ahol a kelengyék vannak felsorolva, az kb. aug. első napjai voltak.

Vitte
Remélem, már jól vagy a kórház után, nem is igazán emlékszem, miért voltál benn, már régen volt.
Köszi a "sokfelkiáltójeles" üdvözlést, jól esett. :) Igazából 2 hétig csak otthon voltam, a férjecském dolgozott, aztán utána 1 hétig Révfülöpön nyaraltunk, nagyon szupcsi volt. Aztán jött a rossz idő, hazajöttünk, majd nagymaminál voltunk még két napot Martonvásáron. Ennyi, de nagyon jó volt.

Más:
Nem akarlak bántani Titeket, és a rovatot "szennyezni", de ki kell, hogy mondjam, mit érzek. Ez a kettészakadás nagyon fájt! :cry: Én mindenkit nagyon szeretek, és drukkolok mindenkinek, de ebben a 4-5 hónapban azt hiszem már sok minden történt ezen a fórumon. Mindig mindenkit meghallgattunk, támogattunk, vigasztaltunk, szurkoltunk, paráztunk feleslegesen (mert az is volt!!!!), nyafogtunk, mindenkinek segítettünk, tanácsot adtunk, stb-stb. Volt pozitív teszt, negatív teszt, vetélés ........ meg minden, többen közülünk már túl van egy baba elvesztésén. De! Soha nem bántottunk senkit. Mindenkinek volt vigasztaló és segítő szava, még ha nem is mindennap, de ebből éltünk.

A később belépő kismamik (akiket ugyanúgy szeretek és nem akarok bántani) a régi fórumot nem ismerték (úgy gondolom), nem tudják, hogy az is mennyire szuper "banda" volt. Ugyanúgy, mint ez most (ti így neveztétek). Csak sajnos egy idő után úgy látszódott, hogy a sok csalódás, izgalom, negatív dolgok feltornyosodtak bennünk, "megmérgezték" a társaságot.
Ha jól belegondoltok, ÉN voltam az, aki először leírta azt, hogy elég volt minden rosszból, parából, mert így uncsi már az egész. És akkor kezdett pangani a fórum. Aztán többen elindultunk nyaralni, nem volt már társ akivel, naponta többször is cseveghettünk volna. Én 2 hétig voltam távol, amikor felmentem a fórumra és alig volt valami. Ezért senkit nem lehet okolni.
Egy kicsit magamat is hibásnak érzem, mert én szítottam a tüzet elő. Csak szegény Cirku szívta meg, mert ő rákontrázott. :evil:
Én őt nagyon csíp(t)em, a maga fiatal, izgága, kicsit kesze-kusza stílusával. Bizony ő még nagyon ráér a babával, de ha akar, az nem baj. Azt tudnotok kell, miért ilyen: ő egyedül él a párjával, anyukája már nem él, és testvére sincs. :( Azért ehhez még túl fiatal, elég nagy megpróbáltatás így neki az élet nem? Igaz, lehet, hogy többeteknek nem tetszett, hogy mindig magáról írt az utóbbi időben, de tuti jó segítőtárs volt anno, és mindig feldobta valamivel a fórumot. Ja, és naponta többször is írt! Ezzel nem azt akartam mondani, hogy ti is fogadjátok el, csak azt, hogy minden ember más, és ilyen rövid idő alatt ne ítélkezzünk bántóan.
Ennyi. Bocs, ha valakinek ez fájt.
Nekem nagyon hiányoznak: Cic, Kavics, Rabkri (ő ugyan visszatért), Timcsusz, PéknéAncsa, Timi72, Okris, Vio..... a többiek megvannak asszem.
ŐZI, te ezzel hogy vagy?

Viszont az tuti jó ötlet volt, hogy változzon meg a fórum valahogy. Most úgy látom, jól megy, és remélem így is marad.
Én örömmel olvaslak benneteket, és talán hamarosan én is kismamiként írhatok.
Bocs a hosszúságért.

Benita
benita
 
 


Benita: ahogy írtad, én tényleg nem ismertem a régi fórumot. Egy ideje már olvasom ezt a topicot, csak most írtam. Nem értettem, hogy miért szakadtak ketté, már kezdem felfogni.

Viszont az tuti, hogy te most sztem nagyon szépet írtál.

Remélem, minél hamarabb lesz pocilakód!

KépKép
catrine
 
 


Huh, ismet a temanal vagyunk, melyet ugy erzem, h. mar epp elegszer veseztunk ki, es jo lenne ha VEGRE ELFELEJTENENK!!!

Igazan kar volt sztem ismet felhozni, megtortent, nem lehet valtoztatni rajta...
Az en velemenyemet az uggyel kapcsolatban tobbszor ecseteltem (Cirku csaladi helyzete pedig engem bocs, de marhara nem erdekel), es ez a forum a nyafogos es egozos kismamik szamara nyilt megoldaskent.
Jo lenne, ha ez igy is maradna, kerem ezt, mint ennek a topiknak egy aktiv tagja.

Az elszakadast, ha mindenkeppen szeretnetek taglalni, tegyetek azt a masik forumban. Koszi.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


szerintem is felejtsük már el, eleget rágódtunk rajta...

a lényeg, hogy most jól megy a fórum, és úgy érzem mindenkit meghallgatunk, tanácsot adunk, és nincsenek tabutémák...

üdv catrine! :) mesélj magadról, még nem imserünk...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok !

Egy mondat az előzőekhez !

Én nyitottam ezt a fórumot azért, hogy a kismamák nyugodtan írjanak le mindent, örömet, bánatot kételyeket stb., s ne kelljen tartani a sértődéstől, s attól, hogy megbántunk valakit.
Szerintem most végre olyan ez a fórum, amilyennek szeretnénk !

MARADJON IS ÍGY !!!

Kép
csilli01
 
 


Zsana !

Én Aquanatal-ra járok, ez nem csak vizitorna, de nagyon jó. Nem fárasztó, de jók a gyakorlatok, jó a csapat, a hangulat, vannak még az utolsó hónapban lévő kismamák is, ők is végig tudják csinálni.
Én nagyon ajánlom, hogy próbáld ki! Tetszeni fog ! Rendes tornára is járok, ez teljesen más, de tényleg szupi !

Catrine !

Üdvözlet nálunk, várjuk az uh. képet !!!

Kép
csilli01
 
 


Vitte, Luisa, Csilli...... és még mindenki, aki reagálna az írásomra!

Elnézést kérek :o , de én abban az időben nem voltam jelen, és utólag kellett ezt leírnom. De ennyi volt, nem is taglalom tovább, nem is állt szándékomban. Viszont úgy éreztem, le kell írjam, mert ti is leírtátok, és ezt a régieknek szántam igazán, hogy lássák, kitartottam mellettük.
Ennyi, behúztam a cipzárt. Nem is írok erről többet, mert nem is akarok!

Közben olvasgattam tovább az előző 2 hét írásait, igyekszem behozni mindent.
Őzi, Nanett
Remélem ezek a rosszullétek (idegi, megfázásos) már elhagytak benneteket. :oops:

Ja, és nagyon cukik a felrakott uh-képek, láttam őket!!!! Olyan édik!!! :P :D :P

Csajok!
Akiket tudtam, bejelöltem az iwiw-en. Akit nem találtam, bocs. Ha gondoljátok: benrita@citromail.hu

Üdv. Benita
benita
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, de nem akartam írni, mert semmi újság nincs. Meg nem is hiányoltatok.
Legalább te Benita hiányoltál, örülök, hogy itt vagy.

Gigi: írtam mailt.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Először is ne haragudjatok, hogy tegnap beleszóltam. Bocsi-bocsi-bocsi.

Luisa, Csilli: köszi az üdvözlést. Rendben, írok magamról egy kicsit.

23 éves vagyok (lassan 24), és amint látjátok, 8 hetes terhes. Április óta próbálkoztunk a babával. Eddig 2x voltam UH-n, először a doki még csak a petezsákot látta és visszarendelt, másodszor pedig már dobogott Babuccó (így hívom a pocilakót) pici szíve is. Jövő héten szerdán megyek újra, remélem, akkor már látok is belőle valamit és kapok képet is. Nagyon jó lenne.

2 éve házasodtam össze a párommal, illetve majd hétfőn lesz a 2. évfordulónk. Ő 25 éves.

Tikárnőként dolgozom, augusztusban itthon vagyok, szeptemberben kezdem újra a munkát. Nagyon rendes a főnököm. Budapesten lakunk, de ha minden jól megy, már nem is annyira sokáig. Szombaton vettünk telket, hamarosan építkezni fogunk, mert a baba miatt szeretnénk nyugisabb helyre költözni.

A pocakom még szinte semmit nem nőtt, talán egy picit más formája lett, de lehet, hogy ezt már csak "beképzelem". És még nem is híztam semmit, a mérleg ugyanannyit mutat, mint terhesség előtt. Vékony alkat vagyok, ezért arra, hogy mit eszem, elméletileg nem kell figyelnem. (Mármint azok közül, amiket lehet.) Viszont szinte semmi nem megy le a torkomon. Vajas kiflit és kefírt szoktam enni, kb. ez az egy napi adagom. Inni sem kívánok túl sok dolgot, szinte csak a tejet tudom legyűrni. Tegnap ittam grapefruit levet, de már arra sem vágyom igazából...

Hát röviden, tömören ez lennék én/ezek lennénk mi. Köszi, hogy befogadtok.

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok!

Catrine:
nekem is kezdettől fogva megvolt a kis poci, mert ilyenkor azt hiszem a belek kicsit megpuhulnak, ezért látszik. Most már nagyobb, de még nem észrevehető idegeneknek... Megyek megint kismamitornára, ha van kedvetek csatlakozzatok!
Várjuk majd a fotót!

Anita:
üdv újra, rég jártál erre... gyere gyakrabban!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Gigi
Nagyon sajnálom, még ha nem is olvasod. :( :(

Ancsa
Azt hiszem valami jót mutat a vonalzód!!! :D :D Megy a drukk! Örülök, hogy benéztél ide.

Látjátok, megint más a vonalzóm. Ennek oka, hogy nem ugrott tegnap óta!!! Ezzel a fajtával több gond van, mint a babásokéval. :evil: :evil: Mikor amúgy is olyan lassan mennek a napok, még ez is megáll!!!! :evil: Most ez cukinak tűnt, de ha ez sem halad holnap............hát nem is tudom.

Szeretnék már én is olyan "babakocsisat"! :P

Őzi
Bocsika, hogy nem tudtam tegnap msn-en csacsogni, de annyi dolgom volt, hogy épp elértem a buszomat haza. Talán ma du. ....... :wink: Neked tényleg kislányod lesz? Valaki írta, de én nem olvastam, hogy írtál volna erről :shock: :shock: , bocs, ha átsiklottam felette. Kisszoknyáshoz gratu (ha tényleg az), imádom a csajokat, tündéri kisasszonyok tudnak ám lenni. :D :D

Benita
benita
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni én is, 14 hetes kismami vagyok.

Jöhetek? :)

Üdv,
Viki

Kép
bogyiék
 
 


Sziasztok Lanyok,

Benita, egyet arulj el, hogy talaltal meg a wiwen :?:
Visszaigazoltalak :D

Koszontelek, Bogyiek, es gratula! Meselj magadrol egy picit!
Ja, es tessek vonalzot csinalni. Egyidos vagy velem es Luisaval :D

Catrine,
Merre vettetek telket???? Mi is epitkezunk ill. epittetunk eppen, Godollon.
Ez marha keves am amit eszel... se gyumi, se zoldseg? Vitamint szedsz? Leves? Sajt? Husi???

Tapasztalt baratnem problemamegoldasa pocit nyomo nacikra: ziherajsztu (nemetul helyesen is letudnam irni :roll: , de magyarul nem irtam le meg soha) Tok jo, meg nem kell igy terhes naci :-)))

Nekem bizony mar 2 kilo van fenn vhol. :D Sztem a hasamon, nem szukek a nadragok...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Bocsi, Bogyiek,
inkabb elmegyek szemeszhez... ne csinalj vonalzot :oops:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia Vitte, Sziasztok!

26 éves vagyok, szeptember 24-én lesz az első házassági és a megismerkedésünk 10. évfordulója.
Egy reklámügynökségnél dolgozom, elég pörgős az élet, de addig amíg nem terhel le nagyon, dolgozni fogok. Egyébként Budapesten lakom.

Nagyon vártuk a Bogyinkat 8 hónapig próbálkoztunk mire összejött.
Van egy pajzsmirigy problémám is ami miatt valószínüleg hamarabb nem is sikerült volna.

UH képünk is van, csak még nem scanneltem be, amint meglesz felteszem azt is. Már nagyon várom, hogy megtudjuk, hogy kisfiú-e vagy kislány!

A kiló témához, hogy csatlakozzam, nekem már a legelején megpuffadt a pocim, ami miatt nem todok hordani csak csípőnadrágot, és hogy ne lógjon ki a pólókból se a hasam hordok textil övet (sima anyag összevarrva, kb 30 cm magas).
3 kg plusznál tartok, ami a hasamra jött fel.

Röviden ennyit rólam, köszi az érdeklődést! :)

Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Bogyiek,

Hat nem vagytok piskotak ti sem, 10 ev ismeretseg! Mi 16 eve ismerjuk egymast ferjecskevel, de csak "8" eve vagyunk egy par es 3 eve hazasok.
Gratulalok, hogy osszejott, pajzsmirigy-nyuggel hallottam, hogy marha nehez. Termeszetes uton?

Nekem is mar a legelejen, 5 hetesen is kiallt az addig lapos hasam... Ez ilyen. Ma mar meglepodtek a kollegak, annyira kiall. Jo, nem is rejtem, tapados felso van rajtam :D

Bezzeg a multkor egy buszsofor szemermetlenul ramdudalt es integetett vadul... Nem latjak, hogy mi a helyzet :?: :roll:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!
Emlékeztek rám? Nem voltam már vagy 3 hete. Nos, az a helyzet, hogy bevéreztem. Kórházban voltam 3 napig. Egyszercsak a munkahelyen ahogy elmentem vécére, tiszta vér lett a papír. Hál istennek, nem találtak semmit, nincs baj. Valószínűleg apukám miatt volt, legalább is azt mondják, akkor jött ki rajtam a stesssz. Na nem is mentem vissza dolgozni, maradok otthon pihizek. Jobb is hogy nem mentem, mert 4 nappal a kórház után gyomorrontásom volt, hánytam 2 napig. Na ez sem tett jót babómnak biztos. Próbáltam legalább egy Elevitet bent tartani. Most meg krónikus székrekedésem van, aranyérrel. Na ez sem leányálom. Vettem Tamarin lekvárt, mától azt eszem.
Most megyek és visszaolvasok, ahogy sikerül.
Amúgy mikor mentem kórház után 1 hetes kontrollra, dokim megnézte a babát UH-n, hát rengeteget mozog. Jár keze lába! Olyan édes! Már majdnem 8 centi az ülőmagassága. Bár azóta már biztos több is van!

omr
 
 


Szia OMR,

Persze, h. emlekszunk!!!!

Te jo eg!!!! De legalabb nalad is csak az ijedtseg volt nagy...
Hala az egnek, hogy babaval minden OK.
Nekem is annyira mozgott mar a multkor, pedig hol vagyok en hozzad kepest.
Nekem korhaz utan 1 het hasmenes volt... Kinek hol jon ki.... :oops:
Nem lattatok meg a nemet?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Omr
Igazán sajnálom, nagyon kellemetlen lehetett, sőt, ez nem is kifejezés. Örülök, hogy a babónak nem lett baja, és persze, hogy te is jobban vagy már. Biztos a stressz miatt volt minden szerintem, próbálj sokat pihenni. Nem felejtettünk el, hogy is lehetne. Megtaláltalak az iwiw-en.

Vitte
Hú, ez kicsit bonyolult lesz :? , ha jól emlékszem Omr ismerősei között találtam meg Gigit, aztán Luisát is, és neki írtam mailt, hogy hol vagy te. Ő megírta a neved, innentől kezdve vakírás... :P
Jó, mi?

Hukmuk
Üdv. a csapatban. De jó neked! Nagyon szerencsés vagy, hogy ennyi idő alatt sikerült újra a baba. Azt hiszem a neved egy másik topicból ismerős nekem. Vagy tévedek? Vigyázz magadra, óriási drukk!!!!

Csajok!
Ne izguljatok a kilók miatt, én a 10. hétig (anno) híztam 6 kilót!!!!
(Azóta is rajtam van :cry: :cry: ) és csak hasra ment. Ja, meg derékra.

Most megpróbálok minden újat köszönteni:
Bogyiék, Boszibaba, Catrine, Nolina, Citrom, b.Betti, Lili, Zsána, Andusz, Hajni, Hukmuk, Kislilla (?) üdv., és kellemes pocakosodást.

Ezt pedig minden kismaminak küldöm:

Kép

Benita
benita
 
 


Cuki a tukrod Benita!
Aha, igy mar ertem, csodalkoztam, h. talan kiadtam a kiletemet... :D

Nem izgulok egyaltalan, amig a hasam latszik csak addig nincs gond. Mindig azt mondom, hogy csak annyit szedek fel, amennyit a baba egeszsege miatt fel kell.
Egy baratnem kb olyan vekony volt mint en, es 10kg-t szedett fel az elso 3 honapban. Ahhoz kepest szupi vagyok.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Omr !

Örülök, hogy nincs semmi komoly baj, szerintem mindenki emlékszik rád ! Remélem, most már minden rendben lesz, s rendszeresen írsz nekünk.

Viki !

Örülök, hogy csatlakoztál, várjuk a képet. Nagyon !

Kép
csilli01
 
 


Sziasztok még egyszer!
Nagyjából visszaolvastam, volt még híja, de most mennem kell. Nem tudom milyen sűrűn tudok jönni, majd látom.
üdv az újaknak és a régieket meg külön egyenként ölelem! Aranyosak vagytok!
Sziasztok!

omr
 
 


Sziasztok!

Üdv Omr, végre előkerültél, hát örülök, hogy a sok megpróbáltatáson túl vagy, vagytok, és hogy most minden rendben, már hiányoltalak...

Vitte
ne haragudj, hogy kiadtam az inkognítód, remélem nem gond :)

Képzeljétek én ugyanannyi kg vagyok, mint 2 hónapja, vagyis nem híztam, mert az elején minuszba mentem, most az visszajött, remélem ez nem gond a babónak. ma beszéltem a dokimmal, szept. 1.-én megyek AFP-re, 3.-án normál ultrahangra, 11.-én genetikai ultrahangra, szóval be vagyok táblázva, de így legalább gyakrabban látom:).

Vitte, Bogyiék, hetes társaim ti mikor mentek? Illetve többiek? Tudom már páran voltatok...

Benita:
cuki a tükör, te mindig jókedve deríted az embert, várjuk a kétcsíkodat mi is nagyon!!!

Többiekkel mizu? Sokan eltüntek...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


mégvalami, ti mit esztek?
én mostanában a tésztát, a zsömlét, a palacsintát kívánom a legjobban meg a leveseket, szóval ezek után bizti feljön pár kg :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

Én immár 16 hetes kismama vagyok és jó olvasni, hogy ez a fórum nem olyan személytelen, mindenki mindekit ismer. Ezért is gondoltam, hogy megosztom tapasztalataimat Veletek és persze kérdéseim is lesznek.

Rólam egyenlőre csak annyit, hogy 12 hétig komplikációim voltak, de 4 hete kimondottan jól vagyok, picit fáradékony, de messze nem annyira, mint az elején. Ja, és a vérnyomásom nagyon alacsony.

Sajnos a Baba még nem mozog, vagyis nem érzem, de az ultrahangon 4 hete már nagyban szambázott.
Van akinek már érezhetően mocorog a Kicsi? És milyen érzés?

Kép

Kép
rekanna
 
 


Luisa,
Ne hulyeskedj... dehogy haragszok!!!! Sot, jol tetted :D

Hat en nagyon nyomom a feherjet, elotte futo leven szinte szenhidraton eltem, ezt most atallitottam, tobbe-kevesbe sikeresen. Zoldseg es gyumi johet minden mennyisegben. Ja es a leves... Edesszaju nem vagyok, ennek orulok, terhesseg elott voltak csoki orgiaim :oops: :roll:

Nalunk nincs kotelezo AFP, sot igazabol semmi nincs most, h. a nyaki redo OK. :shock: Kicsit kiakadtam. A vervizsgalatos hormonteszt, mivel nem kotelezo 70 - 180 EUR-ig csinaljak, de engem elkuldtek a busba, h. ez csak valoszinuseg es ha jo az tarkoredo, akkor nyugodjak le...
Kov. vizsg. a nogyogyinal szept. 5. Aztan majd a 20. het korul vmi organ screening, pontosan megnezik a fobb szerveket.


Rekanna,
Udv nalunk! Es orulok, h. nalad is megoldodott a dolog. Es gratula a babohoz. :D
Hat lassan erezni fogod sztem, itt az ideje, de emiatt ne aggodj. Sok mulik a baba fekvesen. Baratnom buborekos erzesnek irta le.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Rekaanna,
Meselj egy picit magadrol...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Volna egy kerdesek, kicsit cinkes lesz, de megkockaztatom... :oops:
Szval, mindennap kremezem, olajozom minden reszemet, de a cicim elegge szaraz. Van otlet, hogy mit csinaljak? :roll: Fajni nem faj, vagy ilyesmi, csak olyan, mint a dorzsi....
Minden tippet szivesen veszek....

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Jó reggelt és szép napot mindenkinek !

Szia Anna !

Örülök, hogy tetszik a fórum, s jó, hogy csatlakoztál hozzánk!


Luisa !

Még én sem híztam semmit, a dokim szerint ez nem gond, a második trimeszter második fele után már biztos, hogy menni fognak rád a kilók !

Vitte !

Nálunk lehet kapni kifejezetten bimbóvédő krémet ! Nálatok is biztos van ilyen ! Igaz, hogy rá van írva, hogy szoptatós kismamáknak, a száraz és igénybevett mellbimbókr, de tényleg használ. Nekem is volt ilyen gondom, de 1 hét használat után elmúlt! Nem drága a krém, szerintem próbáld ki, nekem használt !

Kép
csilli01
 
 


Sziasztok!

Luisa: tök jó neked, hogy azért te már látod a pocidat. Sztem egy darabig nálam sem lesz észrevehető, pláne, ha továbbra is úgy öltözködöm, ahogy szoktam, lezseren. Bár ezt a munkahelyen persze nem lehet megtenni.

Vitte: Bodméron vettünk telket. Igen, tudom, hogy nagyon kevés a kajamennyiség, ami lemegy, de egyszerűen nem tudok mit enni. A trapistasajtot mostanában kívánom, husit abszolút nem, leveses pedig amúgy sem voltam, most sem kívánom. Elevitet és folsavat szedek.

Bogyiék: 10 éve ismerkedtetek meg a pároddal? Húú, nem semmi. Gratulálok. Ez aztán szép szám.

(Most olvasom, hogy Vitte meg 16 éve ismeri a párját, te jó ég. Ez aztán a szép szám, gratu.)

Benita: köszi az üdvözlést. :) És tényleg nagyon helyes az a tükör, édi.

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok, Jó reggelt!!!

Vitte, igen szerencsére természetes úton jött össze a baba, bár folyamatosan hormont szedek, hogy ne legyen semmilyen fejlődési rendellenessége a kis Bogyinak, és kb. 3-4 hetente biztos, hogy megfordulok valamilyen vizsgálat miatt a dokinál, de nem baj érte mindent megteszek!

Benita, Csilli, OMR és bocsi attól akit lefelejtettem: KÖSZI AZ ÜDVÖZLÉST!!!

Luisa, és jövő héten megyek dokihoz akkor beszélünk az AFP időpontjáról, majd megírom mikor lesz.
Genetikai vérvizsgálaton voltam (első kör), a következőre 28-án megyek. Ami a kajálást illeti én a baba előtt egyáltalán nem ettem semmilyen tésztafélét, most viszont én is nagyon rá vagyok kattanva, ennek köszönhető a plusz 3 kg...

Rekanna, szia egy napon léptünk be a Lányokhoz. :) A vérnyomásom nekem is rettentően alacsony, hétvégén rosszul is lettem. A felső érték általában éppenhogy a 100-on táncol. Dokihoz csak a jövő héten megyek, kíváncsi vagyok mit mond. Utánaolvastam, és állítólag természetes a vérnyomáscsökkenés (??). Eddig nem ittam kávét viszont most reggelente iszom egyet, és este kakaózom. Most jól vagyok kicsit emelkedett is.

Kép
bogyiék
 
 


Viki: pont ma vagy 15 hetes, de jó neked. :) Remélem, addigra már én is fogok tudni enni, bár ebben azért szinte biztos vagyok, rosszullétek állítólag a 12. hétig vannak. Te hogy álltál ezekkel? Neked is voltak?

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok!

Magamhoz annyit, hogy nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de még mindig nem akarom elhinni, hogy 6 hónap múlva már Anya leszek. Lehet, hogy azért is, mert már 31 éves vagyok és az első terhességem.

És persze nekem sok komplikációm volt az elején, én nem tudtam, hogy olyan is létezik, hogy erős vérzés mellett is megmarad a Baba. Habár azt mondták, hogy lehet, hogy eleinte ketten voltak, de ezt nem hiszem el.

Bogyiék: milyen hormont szedsz? Nekem azt mondta az orvosom, hogy ne szedjek semmit, mert az nem segít. Sőt, vitaminokat sem szedek, csak nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt eszek. Sokan panaszkodtak az Elevit-re, én a természtes dolgoknak vagyok a híve.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Szió Catrine! Nem is figyeltem, hogy ma vagyok pont 15 hetes! Rohan az idő! Rakanna pedig pont ma 16 hetes!!
Szerencsés vagyok abból a szempontból, hogy nem voltak rosszulléteim, viszont az első 2 hónapban kicsit görcsöltem, ami miatt aggódtam, de azt mondta a dokim, hogy addig nincs nagy gond amíg nem vérzek. A görcsökre napi 6 Magne B6-ot kellett szednem.

Rekanna: thyroxint kell szednem életem végéig, mert nem termel elegendő pajzsmirigy hormont a szervezetem. Ezt muszáj szednem, mert a baba fejlődéséhez kell ez a hormon, és ha nincs elegendő akkor fejlődési rendellenességgel születik/het a pici.
Az Elevitet szedem, bár csökkentettem az adagot csak heti 3-at szedek.

Nagyon kevés jódot viszek be, szerintetek mivel pótoljam? Ti szedtek valamit?

Kép
bogyiék
 
 


Szia Bogyiék!

Sajnálom a pajzsmirigyes dolgot, azt hittem, neked is a vetélés miatt felírtak mindenfélét.

Sajnos a hétvégén nem fogok tudni írni, mert Balcsin vagyunk, de majd jelentkezem.

Előre is minden Kismamának kellemes hétvégét!

Ja, és hétfőn lesz a következő ultrahangom, remélem jó hírekkel tudok majd beszámolni.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos valami gond volt a nálam a rendszerrel, mert nem fogadta el a jelszavamat, úgyhogy most kaptam egy másikat.

Üdv az új kismamáknak, és a régieknek is akiket még nem ismerek.
Elkezdek visszaolvasni... :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Hú, jó sokat írtatok!

AFP Nekem is esedékes... nagyon nem várom, mert annyi mindent hallani a fars eredményekről. Egyébként nekem a doki az Uh adatok szerint írt be AFP-re, így a jövő hér kedden megyek. Akkor a mensi szerint 17 hetes leszek pont, de az Uh szerin 16 hetes. Remélem jók lesznek az eredmények.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Rekanna: nekem is nagyon furcsa, hogy már nem vagyok egyedül. Persze ez nagyon jó érzés, de csak úgy, mint te, én sem nagyon akarom még elhinni. Persze lehet, hogy ehhez az is hozzátartozik, hogy én már elég régóta szeretnék babát, de csak áprilisban döntöttünk úgy, hogy bele is vágunk a dolgokba. És akkor az a 3 hónap, mire sikerült, egy örökkévalóságnak tűnt. Most meg alig várom azokat a csodás dolgokat, amikben tudom, hogy hamarosan részem lesz, mint pl. a magzatmozgás, az, hogy nőljön a pocim, meg ilyenek. :)

Jó Balcsizást nektek, a hétfői UH-hoz pedig szorítok, de biztos minden teljesen rendben lesz.

Viki: jujj, nagyon sajnálom, hogy ennyit görcsöltél. De az a lényeg, hogy vége. Abból a szempontból tényleg szerencsés vagy, hogy nem voltak rosszulléteid. Ma még nekem sem. (Kopp-kopp-kopp.)

R. Zsana: biztos minden okés lesz. ;)

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok lányok! Bocsi, hogy idepofátlankodom, látom van ismerős is, és közel egykorúak a magzataink. Én a 2006/2007 téli babáknál szoktam irogatni, meg néha ide oda, de inkább úgy döntöttem nem írok ezer helyre, mert sosem tudtam, hogy kinek mit írtam már le és mit nem, és nem akartam unalmas lenni. Most azonban van egy nagy dillemám, és segítség kellene.
Jövő héten csütörtökön töltöm be a 16. hetet. A dokim viszont úgy rendelt vissza UH-ra, hogy nem fog megjönni ez eredmény addig, ami ugye fontos volna (állítólag 2 hét mire készen lesz) Nagy gáz, ha 15 hetesen 4 naposan azaz hétfőn csináltatom meg a vérvizsgálatot? Jó eredményt fogok kapni? Aki már túl van ezen, kérem írjon!!!!! A védőnőm, meg a dokim most szabin van, és most ezen görcsölök. Lehet, hogy banálisan hangzik a nyomorom, de várom a gyors segítséget, tanácsot, tapasztalatot!
Hálás köszönet!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok lanyok,

hat nekem mind a mai napi vannak gorcseim, nem veszesek, de neha le kell lassitani...
Meg mindig nem sportolok, de mar nagyon hianyzik. Azt hiszem uszni kezdek, max fertozest kapok, nagyobb gondom nem lehet.

Nekem is hihetetlen meg mindig, pedig most mar a poci meret miatt nem felejtem el :D

Neked semmi bajom az Elevittel, de en emellett is vitamindusan taplalkozom.

Csilli, koszi a tippet, megyunk haza a hetvegen es erdeklodom gyogyszitarban...

Ket napig szetszakadt a fejem a fajdalomtol, nem tudom mi lehetett... Most mar egesz jo.

Tobbiek merre vagytok? Csilli, Luisa, Ozi???

Hetfon jovok ujra, mindenkinek szep hetveget!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia korena73!

Az AFP vizsgálatra gondolsz?

Kép
bogyiék
 
 


Igen! Bocsi nem voltam egyértelmű. :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Bogyiék! Most nézem mi egyidősek vagyunk!!!! 15.1 :lol: Hol fogsz szülni?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: