Új privát üzeneted érkezett!


Harivera!
Épp megnéztem , hogy mit írtál! Mert láttam, hogy épp abban a bizonyos topikban vagy és bekukkantottam.
Sajnálom, hogy nem értették meg a problémádat!
Na erről ennyit. Látod ez a Te topikod, úgyhogy itt mindig szívesen látlak!!! Meg szerintem mindenki!!! :D :D :D
Nálunk a főnököm most küldött el egy 4 hónapos kismamát. Igaz határozott idejű szerződése volt, de mielőtt lejárt már táppénzre vették, mert vérzett.
Kissé tartok a főnökömtől én is. Nekem előny hogy a szerződésem határozatlan időre szól!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


 
 



Semmi gond. Nem kell mentegetőznöd! Megértelek. Persze az ember nem kíván senkinek sem rosszat. De persze mi nem vagyunk istenek, hogy megítéljünk , elintéljünk senki, a főnökünket sem. Ott van maga Isten az egyetlen igaz bíró, aki ítél mindenkit az utolsó ítéletkor.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Harivera!
Nem baj! Mindenki szabad ember. Abban hisz amiben akar! De ugye az sem baj , hogy én Istenben hiszek?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


jajj dehogy!!!!!! Én is hiszek valamiben csak nem ez a neve :lol: :lol: De ezért nem ítélek el senkit sem. épp ellenkezőleg én olyan tipusú vagyok hogy a másik embert el tudom fogadni olyannak amilyen. Mert ő ilyen. eEz egy jó tulajdonságom hála.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



No problem!
Zárjuk le a rosszat!!! Beszélgessünk inkább másról! Valami sokkal vidámabb dologról oké?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Amikor a vihar elkezdődött férjemmel indultunk vissza a zenekari próbánkról Székesfehérvárról. Mivel most már Te is tudod keresztény vagyok, így egy keresztény zenekarban énekelek, párom dobol.
Szóval volt vihar rendesen bizony! Fák az úton , szakadó eső, levelek, faágak. A másik sávba is gyakran át kellett mennünk, mert akkora faág volt az úton, hogy ki kellett kerülni. néha meg is kellett állni, mert hát előttünk is megálltak. Villámlott ezerrel. kissé félelmetes volt a dolog!!! 40-50 de max 70-nel tudtunk menni a viharban haza felé.
Úgyhogy erre sem kímélt semmit a vihar. A fák kaptak egy kis ingyen fazonigazítást...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


De jóóó én énekkarban jártam vagy is ének zenei iskolában és abban az énekkarban. De ha most kellene énekelnem háát már nem szoprán a hangom :cry: :cry: annyira elmutálódott.
Az nem jó hogy a viharban, abban a szélben kellett autóznotok. Jó hogy nem sodrodtatok ki.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Nagyon vigyázott a párom ránk. Jó sofőr, úgyhogy biztonságban éreztem magam mellette.
Én is énekkaros voltam még iskolás koromban. Jó dolog is a zene.
Most rohanok, mert megyek barátnőm elé a vonathoz.
Este még írok!
Addig is jó legyél!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Ollem!
Sajnálom a nővéredet :( Borzasztó

Vera!
Mit mondott a doki?Meg is vizsgált?Én hétfőre tervezem,hogy megyek,ha addig nem jutok egyik irányba sem :( :(

Kép
Kép
a.ibici
 
 



Vera!
Tegnap este nem tudtam írni, mert nem jött be az oldal. Nem volt babanet valamiért.
Neked volt?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Hahóóóóóóóóóóóó!!!!
Van itt valaki?????? :D :D :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Én vagyok :)

Tegnapelőtt voltunk orvosnál, a kis csöppség 3 hetes, ami azt jelenti, hogy akkor fogant, amikor meg kellett volna jönnie.....

Hát ezért sikerült be nekünk.... :):):):)

Persze szívhang még nem volt, 2 hét múlva kell mennem újra UH-ra.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia Zsu!
Mégis van itt valaki...de jó!!!
Jó neked, hogy már tudod, hogy mennyi idős...én csak tippelek...kettő, három hét vagy egy hónap. Nem tudom....
De ha sikerül, akkor én jövő héten megyek el dokihoz pénteken....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok.
Nem nekem sem volt :cry: :cry:
Kébzeljétek el megyek nemsoká a Merényibe. ELTÖRTEM A JOBB 2-IK LÁBUJJAMAT :D :D :D És én ezen most csak röhögni tudok. azért a nevetősek. Dupla akkora és kék lila. És nem fáj csak sajog. Felhívtam az anyukámat ő mondta hogy ne törődjek vele csak borogassam mert úgy se csinálnak vele semmit. Vagy is nem tudnak mit csinálni vele. Én lesz ami lesz alapon felhívtam az ügyeletet és ők mondták hogy mindenféleképpen el kell menjek megröntgenezni mert ha rossz helyen tört el....
És én szerintem pont a rossz hely mert ott ahol behajlik. Most nem érzem a lábujjamat.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!
Gyógyulást kívánok NEKED!!!! :D :D :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 




Vera!
Mi újság???

Magi!

Hogy vagy?

Egyébként ma hol vagytok lányok??? Mindenki "élvezte" a meleget....
Mi bográcsoztunk házépítés közben....szupi volt.Fincsi babgulyás...férjem főzte!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok!
Vera hogy vagy?
én a kertben voltam kertészkedtem .meg kb10 -er zuhiztam mert olyan melegem volt .ki hogy áll a höségel?

Kép
e.andrea
 
 



Jo reggelt lanyok!

hogy vagytok ma?
En ma is pocsekul.
Tegnap volt anyukam 60. szulinapja, meglepetes bulit csinaltam neki, nagyon orult neki.
Na meg penteken mondtuk neki a nagy hirt.

Annak is orult, bar mondta hogy tudta, mert olyan gaz vagyok mostanaban.

Ma is megyunk ebedre vendegsegbe.

Hulla vagyok mar. Varom a hetfot, hogy pihenhessek.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Látom hétvégén nálatok sincs nagy forgalom :)

Én itthon unatkozom, mert a férjem egész hétvégén dolgozik, hüpp....

Ki akartunk ma menni a strandra, de az előrejelzés nem győzött meg, így nem mentünk. Azaz tuti hogy ma rohadt meleg lesz, ellenben ha kimentünk volna, akkor esne :)

Babóka (remélem) jól van, szerencsére elmúltak a görcsök, így újra tudok hason aludni :) Hányinger nemigazán, de olyan a gyomrom, mint egy kő, semm ise esik jól :(

jövő héten rohangásznom kell, meg dolgoznom se ártana :p

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!
Én péntek dél óta "barnán pecsételek". :(
Már alig várom a keddi orvosi vizsgálatot, hogy megnyugodjak minden rendben...
Azt olvastam, hogy mikor éppen aktuális lenne a menszi, akkor elő szokott ilyen fordulni, mert a szervezet még "emlékszik". Nekem hétfőn kellett volna megjönnie, de akkor a számításaim szerint már a 6. hét végén leszek....

Kép
adri0422
 
 



sziasztok
Adri bizti minden oké a babával
nekem ma már többször jelentkezet a hányinger .és a többiekel miujság?

Kép
e.andrea
 
 


Adri!
Nekem is időnként olyan barnás pecsételés. Nekem már az elején is, volt amikor még a hasam is görcsölt. A doki azt mondta, hogy nincs semmi baj. Arra kell figyelni, hogy nagyon sok mennyiség ne legyen és ne legyen véres. És sok pihi. Kicsit én nyugodtabb vagyok ez ügyben, hisz a héten már láttam, hogy dobog a szíve, és jó helyen van megtapadva. Egyébként az előző terhességeimnél nem volt ilyen. Na de ilyen iszonyú állandó egész napos émelygés sem. a B6 vitamin és egyéb fortélyok nem igazán segítenek rajtam. Ha eszek, akkor azért émelygek, ha nem, akkor meg azért. Remélem hamarosan elmúlik majd. Ha belegondolok, hogy így kell mennem vérvételre a jövő héten, hát...

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Csajok! Én is borzasztóan émelygek! Lehet, hogy a Dm-es kismama-vitaminomat lecserélem a már jól bevált Elevitre, mert annál előzőleg nem volt émelygésem. Nagyon rossz!! Alig bírok kajára nézni, a pelenkázás meg egyenesen undorító!!
Most kompóttal próbálkozom, mert a gyümölcs az egyetlen, amit beveszek, de nyersen most nem, mert ráadásul van valami gyomorrontásom is!!

Remélem mindenki szépen növekedik!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Csajok! Én is borzasztóan émelygek! Lehet, hogy a Dm-es kismama-vitaminomat lecserélem a már jól bevált Elevitre, mert annál előzőleg nem volt émelygésem. Nagyon rossz!! Alig bírok kajára nézni, a pelenkázás meg egyenesen undorító!!
Most kompóttal próbálkozom, mert a gyümölcs az egyetlen, amit beveszek, de nyersen most nem, mert ráadásul van valami gyomorrontásom is!!

Remélem mindenki szépen növekedik!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok lányok!
Ez a mai nap nekem sincs a toppon. Nem olyan régen keltem fel, majdnem egy órát aludtam. Férjecském is mellém feküdt, de ő is elaludt, és még mindig alszik...ki van terülve... :lol: Olyan édes...
Nekem a pocim nagyon feszül, meg a melleim fájnak nagyon. Hát a kajákat én sem csípem....gyümölcs nálam is még megy, meg a krumpli püré. Most arra cuppantam rá...
Figyu?
Mikor kap az ember kiskönyvet? Hány hetesen??? Vagy már amikor megállapították a terhességet??? Vagy mikor???
Na felébresztem páromat....biztosan fog neki örülni :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem mikor van szívműködés akkor ad a doki papírt és azzal kel menni a kiskönyvért. ez általába a 7-8-ik héten van.

Látjátok hogy milyen jól megéreztem azt mikor kértelek titeket hogy jelezzétek ha nem akartok ide írni? Lehet egy valaki elmegy innen a hülye írásom miatt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!
Köszi az infót!!!
Akkor arra még két három hetet kell várni.
Ja és ez a hetedik nyolcadik hét, ez hogyan jön ki...úgy ahogy hivatalosan kiszámolják az utolsó mensi első napjától, vagy a tényleges korra érted.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Mert nekem mensi alapján ma egy hónapos....
pé alapján meg két és fél hetes...
Amúgy meg ki tudja....majd meglátjuk , hogy mennyi idős....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Hát tényleg ez nagyon érdekes....
Figyu, hogyan lehet képet beilleszteni a felhasználónevem mellé???
Vonalzót is csinálnék, de sajna nem tudom, hogy mennyi idős ugyebár....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem azt úgy hogy fent a segédletekben kiválasztod a profilt. és ott az avatarhoz be kell rakjál egy 6x6pixeles képet. ngayon kicsit. Ha nem tudsz csinálni akkor küld el nekem a képet és én megszerkesztem neked akkorára. Leinek is én segítettem.
Vonalzót meg magyart találsz a babafalván. az utsó mensit beírod és kiad egy adatot. és azt is a profilba beilleszted az aláíráshoz. htlm kódot kell.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!

Olvastam, azt amit irt az illeto a masik topicban.
Erre en azt mondom, hogy ez a babaszoba sem olyen, mint regen, mikor rergisztraltam.
Nagyon sokan jottek olyanok, akik felszinesek es nem onmagukat mutatjak.
Masok felett itelkeznek, mig magukban nem latjak a hibakat.
Alig varjak, hogy valakinek az irasaba belekothessenek es felreertelmezzek.

Ez van. Nem tudsz ellene mit tenni. EGyre tobb ilyen ember lesz, mert egyre tobb ilyen parnak szuletik gyereke, akik szinten ilyenek lesznek.

Csak a latszatra adnak, kifele mutatni probaljak belso tokeletesseguket, belul meg ...................................

Na mindegy.

Szerintem ne torodj vele, menjen aki menni akar.
Az nem is igazan azert van itt, hogy megossza gondjat, bajat, oromet, hanem hogy meglegyen a kedvere valo latszat visszajelzes.

Fogadd el oket igy es nem lesz mind orlodj. Ok soha nem fognak elfogadni, ezert mindig orlodni fognak rajta.

Magi
Vendég
 


Szia magika.
Köszike hogy megvédsz. Nem is törődők az ilyesmikell de szívesen fogadom ha jön ide is és itt is meg akarja osztani a babavárása örömét és gondját ami remélem nem lesz senkinek sem.

De tényleg nagyon hülyén írtam azt amit le. Én nem haragszok senkire sem ha félrértelmezte. Amúgy meg tényleg nem bánom hogy csődbe mentek! Megérdemelték!!!!!

De a lényeg hogy itt mi jól összeszokott csapat vagyunk remélem.
Ugye?

Báár sokmindenkiről alig hallok már régóta nem adtak jelet magukról.
Remélem minden oké velük

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Köszi Vera!
Kipróbálom. Meg keresek képet, aztán szólok ha elakadtam, oké?
Amit pedig Magi írt, az így van.
Akkor nekiállok kísérletezni a képpel, meg vonalzóval.
Köszike még egyszer!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Vera!

Szerintem hazudik az, aki meg soha nem gondolt arra olyan embernel, aki fenomenalisan brutalisan i*iota dolgot csinal, hogy ilyennek gyerek? Soha!!! Azok is olyanok lesznek, mert ezt latja.

Aki ezt mondja nem gondolt soha ilyenre hazudik, vagy annyira szerencses, hogy elkerulte minden h*lye.

En sajnos nem vagyok ennyire szerencses.

A kozeli csaladban is van olyan, akinek gyereke van, de jobb lenne ha nem lenne neki, mert szegeny gyerek ..........................

Magi
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: