Új privát üzeneted érkezett!

Telefon, mi volt mi a dokinál? Mit mondott a lepényre? Gyere mesélj!

Tacska, szupi!!!!!!
ann74
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Gratulálok... ! :-)

Voltam dokinál. nagyon rendes volt. Kicsi jól van és növögett :-) , de a lepény tényleg nincs jó helyen... azt mondta várjunk. ha kö vizsgálatig nem mozdul 18. héten lesz akkor meglátjuk hogyan tovább. persze ha közben véreznék azonnal fekvés... amúgy megfelel a méretének 13 hetes! :-) a kombinált teszt teljesen kiváló minden oké!!!

Ti hogy vagytok? Nekem még mindig nem jött el az áttörés sokat vagyok rosszul... :-(

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok :D
Megérkeztünk, szerencsésen, bár 4 órát késett a gép, összesen 12 óra volt háztól házig az út, de egész jól bírták a Babák bent is és kint is :lol:
Ma elég sokat voltam talpon, ahhoz képest csak most estére kezdett feszülni a hasam.

Kisbaby nekem is szokott fájni és vérezni az inyem terhesség alatt, olyankor finoman mosok fogat, magától rendbejön, de a C-vitamin is sokat segíthet.

Hajni Tacska örülök, hogy minden rendben volt az UH-on

Elvira Gratulálok a Kisfiúhoz :D

Sziszianyu sajnálom, hogy nincs jó helyen a lepény, szorítok, hogy változzon mielőbb a helyzet ++++++++++

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 

 
 

Sziszianyu, bocs, rád gondoltam és Telefont írtam...jaaaaaj nem megy ez még nekem..
És neked is az az ábra, hogy a lepén alsó része takarja a méhszájat? Mert nem értem akkor 2 különböző doki hogy mondhat ennyire eltérőt.. Nekem tudod egyértleműen mondta hogy nem gond, mert tuti feljebb megy. Pihenj azért sokat, ne erőltesd meg magad, ne emelj, és szorítok hogy neked is szépen feljebb másszon ahol lennie kell.
ann74
 
 


sziszianyu, megy a drukk, hogy változzon a lepény helyzete!
Rosszullét nekem is van még, sajnos. Bár szerencsére már nem minden nap, de ha előjön, akkor aztán annyi...

Elvira, grat a kisfiúhoz!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziszianyu gratula, Tacska :D
Anitja örülök, hogy megérkeztetek :lol: Hogy vagytok?
Csajok és tegnap olyan rosszul voltam, nekem eddig mindössze egy kis hányingerem volt, ennyi :wink:
Tegnap délután szédültem, 3x hánytam, enni semmit nem tudtam, csak ittam, de éjjel az is kijött belőlem :cry: Fájt a fejem a hányások után...
Ma reggel a boltban meg éppen hogycsak ne ájultam el, gyorsan ettem egy kis kiflit...
Most már jobban vagyok, csak fáradtan...
MA MEGYEK FOGORVOSHOZ, REMÉLEM, HA BELENYÚL A SZÁMBA, NEM HÁNYOM LE :roll:
Ti hogy vagytok?Meddig tarthat ez a rosszullét? Azt hittrm, hogy már múlóban van :?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Hahó,

Tacska, gratulálok, tök jó, hogy ok minden, na hallod, ez tényleg olcsó genetikai vérvétel, szerencsés vagy!

Elvira! Akkor már megnyugodhatsz, minden rendben :D Gratulálok a kisfiúhoz! Én is kíváncsi vagyok a 4D-re nagyon, mindjárt hétfő:))

Sziszianyu, szorítok, hogy ne legyen vérzés. Nem lesz. Állítólag csak a 10%-nak marad ott rossz helyen, a többieknek elmozdul.

Anitja, jó hogy szerencsésen megérkeztetek, pihenj amennyit tudsz.

Rosszullétek nekem teljesen elmúltak, semmit nem érzek, viszont tele vagyok energiával, pörgök ezerrel, mint régen. Annyira jó! Hülyeség tudom, de volt olyan gondolatom, hogy de jó hogy megyünk 4D-re, egyáltalán ott van még?

Kép
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Ann!
Ne aggódj. Az én dokim is csak annyit mondott, hogy nincs szerencsés helyen és hogy pihenéssel lehet rá segíteni. elmagyarázta hogy működik és elméletben ahogy nő a méh úgy húzza fel. csak azért lehet óvatosan. annyit kért ne emeljek és ha meg tudom oldani pihengessek. azt mondta ha köv vizsgálatnál is ugyan ott van akkor kell átgondolni a dolgot, mert akkor nem mozdul el... Szóval nyugi! Én is nyugiba vagyok!! :-)

MA reggel jött anyum Benusra vigyázni.... és épp azon filoztam nem kéne be mennem dolgozni. mire ideért édesanyám és elkezdte ecsetelni, hogy látszik mennyire porig vagyok sújtva mire haza érek és hogy nem érti mért nem maradok. na több se kellet így nem mentem. megmondtam doki szerint pihennem kell így min 1 hétig nem leszek :-) ezek után átmentünk anyumékhoz és hülyére kényeztetett :-) aludtam is ő játszott benivel és isteni ebédet készített.... Ez most nagyon jót tett :-)

Hihetetlenül várom az áttörést hogy jobban legyek, mert néha még ahhoz sincs erőm, hogy zuhanyozzak.... vagy egy vásárlás ilyesmi :?

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


SZISZIANYU, jól teszed, hogy nem mész dolgozni. Én itthonról dolgozok, ez egy fokkal jobb, de elég fáradt vagyok most tőle. Meg tudtam egyezni főnökömmel, hogy nem fogok bejárni, itthonról nyomom.
Sziszanyu nem vagy jól vagy csak hulla fáradt vagy? Én ennyire mint amennyire az elmúlt napokban meg ma voltam/vagyok eddig még nem voltam. Dolgoznom kéne de elalszom a gép előtt.
Nagyon várom a kombi teszt eredményét, de sztem csak holnapra jön meg, azt mondték hét vége felé, de azért ma folyamatosan vártam. Kicsit azért ideges vagyok miatta, szeretném már látni hogy minden rendben.

Hajni, remélem nem hányod le a fogdokkert :)) Jobban lettél így délutánra?
ann74
 
 


Kisbaby én is így vagyok, teli energiával, rosszullét nuku :lol:
te kérdezted, hogy mióta élünk Gozón: tavaly jöttünk, felmértük a terepet, és úgy döntöttünk a Gyerekeknek jó lesz itt néhány évig :)

Képzeljétek, tegnap és ma is egésznap meg sem álltam, takarítottam, pakoltam, ééééééééééééééés nincs se barnázás, se vérzés, nem tudom a tenger teszi-e, a klíma, vagy csupán lelkileg vagyok jobban, hogy újra itt vagyunk, de hála az égnek úgy tűnik felszívódott a hematoma.
(utólag bevallom: féltem, hogy gond lesz... tudtam mi munka vár itt rám, kicsomagolni, belakni a lakást, és azt is tudtam, hogy nem bírom ki, hogy ezt apránként csináljam és dobozokból, bőröndökből éljünk hetekig)

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Alvás... mindig tudnék :) Ma mondjuk elég nyomott vagyok egész nap. Erőtlen. Nem lehet, hogy a meleg miatt? Vagy frontok?
De remélem hamar elmúlik a rosszullét mindenkinél mostmár! :)

Családi adókedvezmény... igazolást kell kérni a dokitól? annyi?

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Telefon!

Igen nekem tegnap kiállította a doki. Ki kell tölteni az adókedvezményes papírt és munkáltatónak elküldeni :-)

Ann!
Fáradt vagyok+ha rosszul leszek akkor nagyon és nem jön ki így órákig émelygek...

Hajni!
Mi volt!

Anitja!
Jó Nektek ott biztos rendben lenne az allergiám :-) Azért vigyázz magadra és néha pihenj is :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Megjött a kombinált tesztem eredménye down-ra és edwardra, mindkettő hála Istennek negatív!

Anitja, azért pihizzél is!!!!!
ann74
 
 


ann74, gratula a jó eredményekhez!!! :lol:

sziszianyu, köszi az infót! Adókedvezményes papírt honnan lehet beszerezni?

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Ann, gratulálok, szuper hírek :D

Telefon, a bérszámfejtőtől vagy HR osztálytól kérjél. Azt kitöltöd, pluszban kell az orvosod igazolása, hogy a 91. napot betöltötted.

Kép
kisbaby
 
 


Ann!
Gratulálok!! :-) én is nagyon megnyugodtam mikor megjött az eredmény!!!!

Telefon!
a mák meg az apeh oldaláról is letölthető! :-)

Elkezdtem kívánni és majd meghalok madártejjért. a legnagyobb baj, hogy nem tudom hogy kell
:oops: :shock:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Nekem most a krumpli főzelék jutott eszembe :) Gyorsan meg is csinálom. Nagyon megkívántam. :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Madártej!!! Hmmmm nagyon fincsi :)) Talán egyszer csináltam de elég macerás.
Krumplifőzeléket is imádom.
Mivel és IR-es vagyok, és a tej ill. a krumpli az egyik olyan ami sajnos remekül emeli az inzulint, így sajnos egyiket sem ehetem.
Van amúgy közóletek vki aki IR-es és szed Meforalt?
ann74
 
 


Sziasztok!
Ann gratula az eredményhez!!!! :lol:
Hála nekem a hányás elmaradt, remélem csak 1 napig tartott.Tegnap voltam a fogdokinál, nagyon rendes volt :)
Képzeljétek, a párom azt álmodta éjjel, hogy fiút szültem...2 hete meg lánnyal álmodott!Már nagyon szeretné tudni, hogy milyen nemű lesz a kis Pocaklakónk!
Én még mindig nem vagyok kívános, csak tömködöm magamba a kajákat :wink:
Képzeljétek hétfőn jön a helyettesítőm, hát kicsit korainak találom, mert ha minden igaz akkor 4 hónapon keresztül mellettem fog ücsörögni :cry:

Szép hétvégét Mindenkinek!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


hajni1980, én tegnap álmomban költöztem, és pakoltam a babaruhákat nagy hassal. Az összes kis ruha kék volt. Világoskék, sötétkék, királykék, stb. stb. De mind kék volt :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Jó reggelt kismamik!Milyen cudar idő van ma :cry:
De sebaj, mert ma jönnek az ikerkerigyerekeim, 3 évesek és imádnivalóak!Olyan jó gyerekek!Legalább gyakorolhatok rajtuk :lol:
2 hét múlva mennek először oviba, nagyon várják :D Tartok nekik egy kis foglalkozást, alapvégzettségem ovónéni :lol:
Ti hogy vagytok?Én hála szerda óta nem voltam rosszul,lehet csak elrontottam a gyomrom!
Tegnap férjhez ment az egyik fősulis osztálytársam, őt néztük meg a barinőimmel és egyben tartottunk egy csajos délutánt!Olyan jó volt :wink:
Pussz Mindenkinek:)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Micsoda álmaitok és megérzéseitek vannak :-), én nekem még egyik sem volt a babóval kapcsolatban.

Nekem nyugalmasan telt a hét, de jövő héten telepakolom az időmet dokilátogatással. Szerdán délután védőnő látogatás :-), előtte meg le akarom tudni a többi vizsgálatot. Talán hétfőn reggel vérvétel, este talán fogászat, kedden-szerdán EKG meg házidoki.... Mondjuk az STK itt van 2 percre gyalog, szóval egyszerű a helyzetem :-)

Csütörtökön bejelentettük családomnak a nagy hírt, bár a szülők-testvérek társaság helyett egy jóval nagyobb gyűlt össze (szüleim nagyon jó szomszédai, nagynéném, unokatesóm...), mert nővérem kiutazott külföldre, így egy vacsi erejére összehívott egy jó nagy társaságot (össz. 16 fő). No de volt öröm meg mosolyáradat :-)

Szép hétvégét nektek.
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok,

érdekesek ezek az álmok:) csak annyit tudok, hogy nekem is bejött, én is egy szőke kisfiúval álmodtam, mielőtt pozitívat teszteltem volna :D :D
Úgyhogy Telefon, nagyon kíváncsi vagyok! :D

Hajni, a férjed mindkettőt megálmodta nem? Ez így nem ér :D :D

Kép
kisbaby
 
 


kisbaby, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy bejön-e az álmom :) Bár babát nem láttam, csak kék ruhákat. Illetve tegnap ismét álmodtam, hogy Krisztián volt a kisfiú neve, és szaladgált. De nem láttam :(

Holnap délben uh. Ki megy még holnap? Remélem, hogy megmutatja magát már a baba :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok:-)

1 hétig a szüleimnél nyaraltunk az Arnival és nem tudtalak olvasni benneteket, úgyhogy most pótolom:-)

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Lillus üdv köztünk:-))
Ejha, jó messzire kerültél itthonról:-) Kívánom, hogy hamar kapjon vízumot a férjed, nem lehet könnyű majd egyedül. Szüleid?
Milyen volt az utazás?

Anitja hogy vagy? Már most diétáznod kell? Nagyon sajnálom:-((
Milyen volt az utatok? Milyen babakocsitok lesz?
Azért csak óvatosan a pörgéssel:-) De gratula, ügyi vagy, hogy mindent megcsináltál:-) Én is ilyen vagyok, nem bírom otthagyni nekem KELL megcsinálni és azonnal:-((:-)

Ann belekukkantott anya szájába?:-) Ez aranyos:-)) Nekem meg az Arni mindig mutatja a köldökömet, hogy ott ment be a kisbaba :lol: Ezt így szó szerint:-)
Nem tudom aktuális-e még, de mi kb 2 hónapja voltunk egy olyan esküvőn, ami szerintem kb 150-be került. A Balatonon volt megrendezve egy panzióban. A stégen volt a szertartás, tk érdekes volt,h ogy mindenki ünnepi díyzben ült a stégen, közben meg egy csomóan fürdőruciban begyalogoltak a vízbe és onnan lesték az esküvőt:-)) Utána fotózás, kaja kint az uvaron, aztán mindenki fürdőruhára vetkőzött és estig fürödtünk:))) Közben egy laptop volt a hi-fi-re csatalkoztatva és mindenki belőhette a saját számát. Hajnalig buliztunk. Nagyon családias volt:-))) Jó, a fürdés nyilván már nem játszik nálatok, de szerintem élő zene nélkül és 20-25 fővel is lehet egy hangulatos lagzit szervezni, úgyhogy hajrá:-))
Mikorra tervezitek?

Hajni gratulálok a hónapfordulótokhoz:-)
Annyira ciki, mi mindig elfelejtjük és mindig más szokott emlékeztetni, hogy évfordulónk van :oops:
Csajok, én már 1,5 hete kismamanadrágokban járok, annyira nem nagy a pocakom, de képtelen voltam már a régi farmeromat felvenni. A bandázs meg nagyon meleg.
Ma viszont vettem egy annyira csini kismamaruhát:-)) Jó lesz még ősszel is :D
A vaterán néztem, egész jó kismama télikabátok vannak, majd meglátom.
Gratulálok a jó hírekhez!! nagyon szép méretekkel rendelkezik a babád:-)

Sziszianyu én ugyanezt érzm :lol: Nekem is befeszül, odakeményedik egy oldalra:-) Simogatom és szép lassan elmúlik a feszülés, de tk furi és egyben jó érzés is, hogx ez már őőő :lol:
Ma én is mondtam a dokinak, de nem akarta megérteni. Azt mondta, hogy most már szedhetek magnéziumot. Jó:-)
Ne keseredj el, majd feljebb húzódik, kitartás!
Nekem már eléggé csökkentek a tünetek, szinte már nem is nagyon vannak. De azért a szagokat még mindig nem bírom:-(

Telefon én olyan nehéznek érzem a hasam alját, nem is tudom pontosan megfogalmazni miylen érzés. De biztos úgy lehet, ahogy mondod, hogy nyúlnak a szalagok.

Kisbaby milyen volt a 4d?:-))))) Jaj, de jó neked, én is úúúgy szeretnék már menni:-)

Elvira gratulálok a kisfiúhoz:-))))))

Tacska gratulálok neked is:-)))

A családi adókedvezményes papírt a nőgyógyásztól kellene kérni? Tk jó, hogy elfelejtettem:-((((((((((((

Mindenki írja, hogy miylen nemű babával álmodott....le sem merem írni, hogy én néhány hete kismajmot szültem álmomban :lol: Fogalmam sincs honnan jött. Bár, amikor még nem voltam terhes, akkor meg kislánnyal álmodtam.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok!
Sajnos a mai uh elmaradt. Mire oda értem, rendelési idő előtt, akkor már szóltak, hogy a doki nem fogad már senkit. Mondom nagyon jó. Így majd jövő héten hétfőn tudok menni csak. :cry:
Szerdán kell mennem a védőnőhöz, hát nem tudom. Mert hogy uh után kellene menni. De a többi eredmény, vérvétel, belgyógyászat megvan. Azt is le kell adni. Így lehet, hogy kétszer is kell mennem oda.

Uh-sok! Várjuk a beszámolót!!! :wink:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


telefon, sajnálom, hogy elmaradt az UH, de jövő héten akkor még jobban fognak a kis kezek-lábak látszódni.
Én a vérvétellel jártam picit hasonlóan ("pórul"), ma reggel mentem el (múlt héten nem volt kedvem, lusta voltam vagy nem is tudom miért...), no és csütörtökre lesz eredmény... Védőnőhöz meg naná, hogy szerdán megyek.... no mindegy, majd legközelebb beírja a füzetkébe a vércsoportomat.... De szerencsére a többi vizsgálatot le fogom tudni még a védőnő előtt, így azokat már felvezetheti :-)

talinn, ez a kismajmos álom komoly :-)

Amúgy téli kabátnál jutott még eszembe, hogy ha valaki szereti, akkor talán a poncsó is megoldás lehet (persze a pocit védeni kell az alatt is). Bár én nem annyira rajongok érte, szóval szerintem körbenézek majd itt a közelben a turkálókban meg vaterán vagy csak reménykedek hogy valamelyik kabártomba hátha beférek pocival :D
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok :)

Sziszianyu Nekem ekcémám van csecsemőkorom óta, ha itt vagyunk teljesen meggyógyul, otthon néhány hét alatt visszatér :(

Ann Örülök, hogy jók lettek az eredményeid :)
Mit jelent, hogy "IR-es" vagy?

Hajni De jó az ikergyerekeknek, hogy együtt kezdik az ovit :)

Ljankaa Fúúú az nagyon szuper lehetett így bejelenteni a Babaérkezését, nincs is annál nagyobb öröm, ha Veled együtt sokan örülnek :D
A poncsó tényleg jó ötlet, és akár könnyedén meg lehet varrni is ;)

Telefon sajnálom, hogy elmaradt az UH, képzelem milyen csalódott lehettél :( de igaza van Ljankaa-nak, jövőhéten legalább többet látsz ;)

Talinn Kismajom :lol: :lol: :lol:

Sajnos nekem vissza-visszatér a barnázás, és nagyon idegesít, bár több orvos is mondta, hogy akár hónapokig is eltarthat mire teljesen kiürül a hematoma, azért nagyon kiborulok ha újra meglátom :cry: amikor mondjuk másfél-két napja nincs semmi, igyekszem pihenni, nem csinálok semmi megerőltetőt, nem hajolgatok, nem tudok összefüggést vonni a barnázással...

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Lillus ?

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok!

Most már itthonról írok :) Kint az utolsó héten már nem volt netem, így tök lemaradtam :) de azért próbáltam visszaolvasgatni!

Írok pár sort..tuodm korán van még :D de az időeltolódás miatt (bár csak 2 óra) de még nem álltam át és ilyen korán fent kukorékolok :D persze délután meg mindig van 1-2 óra alvás :)

Nos a repcsit (6 óra) tök jól bírtam, a pici csak a leszállásnál nem érezte szerintem túl jól magát, mert annyira hullámvasutas érzés volt a pocimban, mint ezelőtt még sosem repülőn, de amúgy minden ok volt :) Bécsből Pestre mondjuk az autóutat már nehezebben viseltem, de utána mégis estig a barátnőimmel csacsogtunk a kertben, mert annyira élveztem az itthoni időjárást és levegőt :)

Indulás előtt voltam a kinti dokimnál, láttuk a picit mocorogni most először, annyira gyönyörű és boldog érzés volt :) órákig-napokig-hetekig tudnám nézni :) NEm akart jól befordulni a kis drágám, de integetett erősen :) és egy pillanatra szétnyitotta a lábát és a doki mintha kukackát látott volna, de nem merte 100%-ra mondani. A nyaki redő is rendben van, bár azt is csak 90%-osra tudta mondani, mert épp akkor kelt fel az én kis drágám és úgy döntött ő most azért sem mocorog a jó irányba :)

Itthon meg ma megyek a nődokimhoz, hogy tuti ami fix alapon a hosszú út után ránézzenek a babókára, hogy jól van-e! Remélem igen! És akkor erre a lepényre én is rákérdezek, mert a kinti doki erről nem mondott semmit!

Rosszulléteim hál'istennek elmúltak, a szorulás sem olyan vészes, a gázok miatt néha még szenvedek picit, de nagyon élvezem, hogy újra tudok jókat enni :) és asavasodás kezdődött meg egy pár napja, meg evés után kicsivel mindig nagyokat csuklok :) lehet akkor eszik a drágám is :)

Remélem most már tutira látja már a doki, hogy tényleg fiú-e a poronty :) Majd az orvos után rohanok cicanacit vagy terhes gatyót venni, mert már csak a 4 napja vásárolt tréning gatya jön rám :D

Nektek növekszik már láthatóan a pocak? :) Híztatok eddig már valamennyit? Én tök sokat fogytam a rosszullétek miatt, de a pocakom már oldalról kezd tök cukin látszani :)

NA majd vizsgálat után még jelentkezem!

Szép reggelt és napot minden babavárónak :)
lilllus
 
 


Bocs a betolakodásért: Anitja, Irina vagyok a másik topikból:-) csak hallottam a rádióban, hogy óriási vihar volt egész Máltán -- jól vagytok???
irina
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok szeretnék én is csatlakozni. 28 éves leszek. A kis tökmag a pocakomban 11 hetes.Március 27-ére vagyok kiírva.

Jelenleg itthon fekszem,mert 3 héttel ezelõtt vérezni kezdtem.A kórházban kiderült, hogy hematoma okozza.

A legközelebbi uh jövõhét hétfõn lesz, akkor kiderül, változott-e valami.

Mindenkinek további szép napot kívánok! :)
szmreka
Budakalász
 
 


szmreka, üdv köztünk! Reméljük változik!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok Kismamik!
Remélem mindenki jól van...Mi nagyon jól vagyunk, van már étvágyam is.Ma voltunk a védőnőnél és hála minden eredményem rendben van :D

Anitja!Hogy vagy?Remélem már nem barnázol....
Lillus mi volt uh-n?
Telefon33, kár, hogy nem volt uh...De majd jövő héten :wink:
Szmreka!Üdv. nálunk :lol:
Pussz Mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Szmreka üdv itt Sorstársnő :wink: én is hematomas vagyok, már egy hónapja barnázok, kórházba kerültem én is, annyira véreztem :(

Hajni de sajnos :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok:-)

Telefon sajnálom, hogy elmaradt az uh, de a jövő hét hamar ideér ám :wink:

Én csak most gondoltam bele, hogy nekem 2 hete a 12. héten nézték meg, a következő uh pedig majd a 20. héten lesz :( :( :(

Janka nekem is van poncsóm, tényleg jó ötlet:-) Egy darabig ki lehet húzni vele. Nekem is van egy síkabátom, a nyáron levittem az anyósomhoz, most majd visszahozom.

Anitja kitartás:-(((((((((((((((((( Borzasztó nehéz lehet!:-(

Lillus akkor csak egy halk gratula a kis kukacoshoz :lol:
Mi volt ma az orvosnál?
Szuper, hogy rendben megérkeztél :D

Réka üdv itt, gratulálok a kisbabához :D
A vérezgetést sajnálom:-( Remélhetőleg hamarosan felszívódik.

Kisbaby? naaa?:-))

Velünk semmi extra már nincs is tünetem. Már alig várom az első igazi mocorgását. Holnap tölti a 14. hetet, az Arninál a 16. héten éreztem az első rugdalózást, kíváncsi vagyok most mikor, remélem hamarosan :D
Múlt héten mintha éreztem volna vmit 2x is, de nem akartam elhinni.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok!

Hematomás kismamik kitartás és sok sok erő nektek és csak pozitívan, az rengeteget segít! Tudom mondani könnyű, de én is barnáztam az elején és amint megszállt a gondolat, hogy az én babókámmal nem történhet semmi baj és rendben lesz, rápihentem, erre a gondolatra összpontosítottam és rendbe jöttünk :)

UH-n nekem szerencsére minden rendben volt :) Orrcsont tisztán látható, nyaki redő 1,2 és ismét ez a doki is azt mondta, úgy látja kukis a pici :) Szóval úgy tűnik fiús anyu leszek :):):) ma találkoztam védőnénivel is, pénteken reggel megyek az első terhes gondozásos beszélgetésre hozzá és akkor megkapom a kiskönyvem is :) nekem ezek tök nagy élmények, mert kint Dubaiban nem volt ilyen, szóval annyira jóóóó :) Ráadásul, a védőnéni ugyanaz, aki a nővéremnek és nekem is volt :)

Két hét múlva, 18-ra kaptam újra időpontot, addig meg lesz egy teljes vérképes+vércsoportmeghatározásos+toxoplazmás vérvételem, arra holnap reggel megyünk. Van két cicánk, bár más születésem óta mindig is volt macskánk, így remélem már immunis vagyok rájuk és minden rendben lesz!

szmreka: Üdv közöttünk! Hányadik babád lesz? :) Remélem hétfőn csupa jót hallasz majd az uh-n :)

Boldog babázást és pihenjetek sokat :)
lilllus
 
 


Sziasztok!

Megjártam a védőnőt, leletek, és minden rendben van. Viszont kisebb a baba hete, mint az utolsó mensi szerint. Erre most jöttek rá. Mondtam, hogy 33 napos ciklusokkal nem is csodálom. Viszont az első uh és a 12. heti között is van majdnem két hét eltérés a hetek számában. Így hétfőn át kell számoltatnom az afp levétel időpontját az ultrahangon.
Gondolkoztam, lehet kérek 4D-re időpontot. Ott azért biztosabban tudnak mondani mindent. De majd hétfőn minden kiderül.
Kérdeztem a születés várható időpontját. Február 28 (utolsó mensi szerint) és március 10 (baba uh szerinti kora) között egyszer csak :)

lilllus, akkor több, mint valószínű, hogy kisfiú lesz :) gratula!


Kisbaby, mi volt uh-n?

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok, de ez az ovi beszoktatás miatt szana széjjel van napom, de holnap már nem csak 2 órát lesz hanem reggeltől ebédig! így lesz egy délelőttöm. ha a jövő heti munkára gondolok kivagyok :-(

Réka!
Üdv itt. biztosan minden rendben lesz :-) Eddig hogy viseled a terhességet?

Lillus!
Örülök, hogy éppen haza értél. na ha 2 doki kukacot mondott akkor valszeg fiúcska :-) Nevetek van már?

Anitja!
Vigyázz és pihenj. tudom könnyű mondani.

Telefon!
4d jó ötlet. afp miatt tényleg jó lenne tudni, mert hozhat fals adatot a nem jókor végzett....
Furcsa nekem azt szokták mondani, hogy a 12. hét az ucsó amikor teljesen pontosan megmondható. Most mért gondolják más korra?

Ann!
Hogy vagytok?

Jaj velem egy nagyon cuki dolog történt a napokban. apa haza jött és egyszer csak letett elém egy dobozt. kinyitottam és egy magzati szívhang készülék volt benne.... Őszintén először sokkot kaptam. én sok baromságra vágytam terhesen, de erre sose féltem tőle. mondtam is szegénynek, hogy ez nem jó ötlet mondta csak próbáljam meg ha nem egyszerűen eladja. vonakodva, de kipróbáltam és képzeljétek mivel éreztem hol van a kicsi szinte azonnal meg lett a szívhang együtt sírtunk :-) De most a polcon figyel... eleve nem akarom sűrűn meg hát azért tartok Tőle :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok!

Ha nem zavarok, én is szeretnék csatlakozni.

Mindenkinek nagyon sok erőt és boldogságot kívánok az előttünk álló időszakra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:19-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Sziasztok!

A terhesvitaminokkal kapcsolatban, Ti szedtek, és ha igen, mit?

Köszönöm előre is a válaszokat,

Jess
jessi
Gyenesdiás
 
 


Ne haragudjatok, most a vonalzót tesztelem...



Jessi!

Üdv itt :-) és Gratulálok.! Hát akkor ő egy nagyon stram baba lesz.
Anyukám szokta mondani, hogy amelyik meg akar maradni az meg is marad "nem lehet elűzni"

Nekem a 3. gyermekem lesz. mindenkinél az elvitet szedtem szedem. a tévhittel ellentétben nem lettek nagyok a kicsim ennek köszönheti, hogy nem lett koraszülött. ugyanis 36 hétre jött de 2500 volt :-)
A 12. hétig napi egyet szoktam onnantól heti 1.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok!

hajni1980: Örülök, hogy minden rendben Veletek.:)

anitja: Kitartás!!!! Rendben lesz minden!!!!Pihizz sokat!Szeded még a progeszteront? És bírod is? Azért is kérdezem, mert az én szervezetem tiltakozik ellene.A vérzés most úgy néz ki,folyamatosan javul,de ugye állandó fekvés mellett. Kérdés, ha elkezdek járkálni,mi lesz.Bár az uh-n látszani fog,hogy van-e hematóma vagy sem....

talinn: Köszönöm szépen.:) Optimista vagyok, bízom benne,hogy minden jól fog alakulni.

lilllus: Gratulálok a kisfiúhoz!:) Jó, hogy minden rendben volt uh-n.
Drukkolok a holnapi vérvételhez!!!! Nálunk "Ő" lesz az első baba.

telefon33: Örülök, hogy a leletek rendben vannak.A hétfői uh már nemsoká itt van.Végül kértél időpontot 4D-re?

sziszianyu: Kitartás! Nem lehet most könnyű a beszoktatás miatt.
Jövőheti munka? Ne haragudj,de elég új vagyok és sok az új info....Mész vissza dolgozni? A terhességet egészen jól viselem.Az elején fáradékonyabb voltam,voltak pár perces reggeli rosszullétek,de amilyen gyorsan jöttek, szerencsére olyan gyorsan mentek is.:) Várom,hogy hízzak,de nagyon lassan mozdulok ki a holtpontról.

jessi:Gratulálok a babához és a negatív kombinált teszteredményhez is!:)Én Gravidát szedek. Még az elején nézelődtem,hogy mi lenne a legjobb ,de mivel tejfehérje allergiám -és laktózérzékenységem van szűkült a kör.
Nincs vele gondom.Mellékhatást nem érzek,a baba pedig rendesen nő.:) Hogy ettől-e vagy sem.....:)

Mindenkinek további szép napot! :D
szmreka
Budakalász
 
 


Sziasztok!

Anitja!Hát nem örülök, hogy még mindig barnázol, már tényleg abba maradhatna... :lol: Pihenj sokat!

Tallin, remélem lassan érezni fogod a magzatmozgást, szerintem nekem még odébb van, főleg, hogy nem tudom milyen érzés...Tényleg milyen?

Lillus, gratula a kisfiúhoz, pont azon gondolkodtam, hogy itt akik tudják, hogy milyen nemű lesz a babika, szinte mind fiúcska :wink
:
Telefon 33!Ilyenkor időben, mit vesznek alapul, ha nem esik egybe az uh és a mensi idő?Nekem pár nappal előbbre mutat az uh, de a dokim szerint ez nem érdekes...

Sziszianyu, milyen kedves a férjed!Jó lehetett hallani a kicsi szívverését :)

Szia Jessi!Üdv. nálunk!Én gravidát szedtem, de most szüneteltetem, nekem ezt mondta a védőnőm és a dokim is, majd a 3. harmadban szedem újra és a szoptatás alatt is!Én is 32 vagyok és az első babánkat várjuk mi is :)

Tényleg apukák, kinek megy be a párja a szülésre?Nekem bejön a Drágám, de mondta, lehet, őt kell felszedni a földről
:lol:

Pussz Mindenkinek!!!!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


jessi. üdv közöttünk! Gratula a jó eredményhez!

Én nem szedek vitamint, elevitet szedtem pár hétig.

szmreka, még nem kértem időpontot 4D-re. Megvárom a hétfőt, és majd meglátom, mikorra kérjek. Ha nagy az eltérés, akkor biztosan!


hajni1980, jó kérdés. :lol: Majd hétfőn megtudom, de már nagyon várom. Elvileg a 9. hétig jó volt, és a 12. hetin meg úgy van, hogy 11-12. hét. Ami még stimmel is. De védőnő elővette a kis korongját, számolt, és mondta, kérdezzek rá a 16. heti afp időpontjára, mert szerinte akkor még csak 15 hetes leszek, és akkor még korai. Kérdeztem ugye szülés dátumát... február 28 és március 10 között...

Nekem ha császár, (ami 99%) sajnos apa nem jöhet be. Pedig szerettem volna :) De majd izgul kint :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


lillus, jó olvasni, hogy minden rendben volt az utazásnál.

szmreka, udv itt, és Én is drukkolok neked is meg anitja-nak is, hogy a hematoma mihamarabb kiürüljön.

Hajni, a pár nap eltérés tényleg nem sok a menzi-UH között, egyelőre úgy tűnt, hogy én nagyobbal "dicsekedhetek", nulladik UH-on menzi szerint 11+2 voltam, a méretek alapján meg 9+5... azóta meg vagyok picit zavarodva :-) Én mondjuk az UH alapján gondolnám inkább a dolgokat, de majd holnap a nőgyógyásztól megkérdezem, hogy akkor most mi alapján kalkulálgassam az időmet.... Meg majd 12. heti UH-n kiderül, hogy hogyan fejlődik a picúr, bár a menzi időt úgyse fogja utolérni...

sziszianyu, remélem azért az ovis beszokás csak a mászkálás és rövid bentlétek miatt horror, nem azért mert nem bírja a légkört a tesójelölt :-)

Jessi, üdv itt, jó lehetett ilyen részletesen látni, és tényleg nem semmi, hogy ilyen körülmények között ágyazódott be a baba :-)


Ma voltam védőnőnél, nagyon rendes, kitöltöttük a kiskönyvet, meg kaptam egy csomó tájékoztató füzetecskét, lesz mit olvasgatni. Reggel meg elintéztem az EKG-t, meg mondjuk fogászatra is bementem, bár ott vissza kell mennem még mert bele kell pecsételniük a kiskönyvbe. Szerencsére mindkét helyen minden rendben volt.
Holnap elvben meglesz a vérvétel eredménye, jövő hétre meg van háziorvoshoz időpontom.

Szülésről férjem azt mondta még anno, hogy én döntsek arról, hogy beengedem-e, most még nem merült fel a kérdés, de most úgy gondolom, hogy szeretném ha bent lenne.
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nekem mind kettőnél bent volt apa. :-) Beni császárral fejeződött be így ott a végén nem volt ott, de előtte ott lehetett. Kolinál ő vágta el a zsinórt is. Eleinte kolinál nem akart bejönni meg mondta hogy a kitolásnál kijön, de ideje se volt rá. Konkrétan annyira nézte, hogy majdnem átesett a lábamon :-) szóval szerintem ott nekik is annyira megszalad az adrenalin, hogy nem lesznek rosszul. én mindenkinek ajánlani tudom. óriási erőt adott és minket nem hogy messzebb hanem közelebb hozott az egész. Lett egy plusz tisztelt mindegyikünkben a másik felé :-)

Munka! Valaki kérdezte megyek-e vissza. én eddig is dolgoztam csak most 1 hétre kiírattam magam, de komoly nagyon agyalok, hogy ne e végleg... Lehet puhának tűnök, de két gyerek meg egy terhesség + munka + háztartás nekem most egy kicsit sok...

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok,

Talinn Kitartás a köv. UH-ig :) hamarosan jönnek azok a mocorgások :wink:

Lillus, hát akkor gratulálok a Kisfiúhoz :D Kint is volt cicátok?

Telefon Jól megkavarták az időpontokat akkor :roll:

Sziszianyu szuper lehet a magzati szívhang készülék, nem semi, hogy már otthon is lehet ilyen :lol:

Szia Jessi én szedek vitamint, de már nem mindennap, Mamavitet. Micsoda érkezése van a Babádnak :shock: Csodálatos :D

Szmreka Már nem szedem a progeszteront, csak magnéziumot és C-vitamint, illetve a terhesvitamint.

Hajni nemsokára érzed a mozgását a Kicsinek, az majd nagyon megnyugtató lesz :D Én Natival már a 13-14. héten éreztem (valószínű felismertem az érzést) Noelnál a 16. héten. Olyan rebegő érzés, néha egy kicsit feszítő.

Most mennem kell...

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: