Új privát üzeneted érkezett!

16 :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


én is 16 :D

szandra0408
 
 


Én is 11-én :-)

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 

 
 

Akkor pénteken nagy nap lesz! :) Kivancsian várjuk a hireket! Ti hogy vagytok csajok? Én tegnap úgy szedelegtem mint az öszi légy.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


nálam a mellfeszülés már olyan szintű, hogy egy ölelés is fáj..na de rámfér 1-2 kosárméret növekedés amúgy is. nem fogok duzzogni miatta. és nagyon sokszor kell mennem pisilni. tegmap a Rossmannban egy néninek olyan fura szaga volt, akkor konkrétan azt hittem, hogy lehányom. de aztán szerencsére arrébb ment.
jazminblanka
 
 


Sziasztok. Nekem a mellbimbôim érzékenyek ha hozzá ér a póló magában, vagy a p izsoma. Melltarto hál isten nem zavarja. Meg nem tudom eldönteni mikor kell igazán pisilni, mikor csak a hormonok miatt érzem úgy.
kidcsaj
 
 


Nálam már elkezdődött a mindent megennék fázis.... állandóan éhes vagyok, de próbálok vigyázni, nehogy túl sok szaladjon fel. 
A mellem nekem annyira fáj, hogy éjszaka sportmelltartóban alszom. muszáj... így jobb, úgyhogy javaslom mindenkinek!
Valakinek fáj még a hasa? nálam elég gyakran... remélem csak azért mert nő a méhem!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


A hasam nekem is szokott neha, feszul gorcsol mikor mi.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


érdekes nekem most 2 napja nem fáj annyira a mellem csak a fejem de az nagyon. Hasam nekem is fáj. De én most épp a nem vagyok soha éhes fázisban vagyok Judydifi mennyivel fiatalabb a babád mint az enyém? én most vagyok 6+1 hetes

szandra0408
 
 


Nekem továbbra sincs semmi. A mellem sem érzékeny, hányinger sincs. Hasamban néha talán egy kis szurkálás vagy ilyesmi van. Viszont fejfájás az bőven van :-( Szinte folyamatosan. Rgy3b

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


Girlie mennyi idős vagy? mármint a baba

szandra0408
 
 


Én most 5+6 hetes, szóval 2 nap van köztük kb. hahahhaha

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


a sportmelltartó nálam is előkerült a szekrényből. merevítőset nem bírnék elviselni most.
jazminblanka
 
 


nálam pont akkor múlt el azabálhatnék :D 2 napja alig eszem, nem kívánom


szandra0408
 
 


van, aki hízott? én ugyanannyi vagyok, mint előtte.
jazminblanka
 
 


Nekem semmi tunet,neha egy kis hasszurkalas...en ma vagyok 5+3.szerencsere meg nem hiztam egy dekat sem.az elmult fel evem azzal telt hogy leadtam 12 kg-t.hat szepen lassan majd ujra visszajon, de banja a fene! :-)

Kép
ada78
 
 


Én sem hiztam egy dekát sem. Majd idővel ☺

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Szerintem az majd csak most jön 

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Nevessetek ki nyugodtan, de mióta valaki lakik a pocakban azóta a növényeim kihaltak mellőlem. Az első kb fogantatás körül, most meg már a második kampecolt ki...

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


én híztam 70 dkg-át :D

szandra0408
 
 


mert kevés figyelmet kapnak

szandra0408
 
 


ada az szép teljesítmény! anyukám összesen 6 kilót hízott velem, ebben az én súlyom is benne volt. a kórházból még kevesebb kilóval ment haza, mint amivel bement. remélem, hogy örököltem ezt tőle
jazminblanka
 
 


@kidcsaj: "Nevessetek ki nyugodtan, de mióta valaki lakik a pocakban azóta a növényeim kihaltak mellőlem. Az első kb fogantatás körül, most meg már a második kampecolt ki..."


locsolod őket?
jazminblanka
 
 


Kevesebb figyelmet kapnak, de amúgyis most kevesebb a fény!!! szóval növényekkel kapcsolatban profi vagyok, több évet hűztam le virágboltban

szandra0408
 
 


Locsolom én,de hiába. Ismerős mesélte, ha új családtag jött (legyen az baba, vagy akár állat ) neki is kihalt egy novenye.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Locsolom én,de hiába. Ismerős mesélte, ha új családtag jött (legyen az baba, vagy akár állat ) neki is kihalt egy novenye. Akkor azt hittem kamu, de kezdem elhinni hogy igaz.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Ez nem a családbővülésen múlik. KEvesebb fényt kapnak, kevesebb törődést, vagy kevés vagy túl sok vizet. milyen növényed pusztult ki? és mitörtént vele ? elszáradt?

szandra0408
 
 


Nekem is pont most hervadtak le a virágok az orchideámról, de végülis szeptember vége óta virágzott, szóval megértem őt. :)
Én éppen olyan fázisban vagyok az evéssel, hogy émelygek és nincs kedvem enni, de korog a hasam mint állat. Aztán amikor sikerül valamit magamba tömnöm, jön a klasszikus "evés közben jön meg az étvágy" és már tök jól esik!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


doodoo az orchideánál ez normális a kevés fény miatt van. én vettem hozzá viráglámpát, gyönyörűen virágzik, most hoz új szárat. ha nincs viráglámpád, akkor kb márciusban fog újranyílni :)

szandra0408
 
 


Hú köszi az infokat, én elég növény-analfabéta vagyok! Hogy néz ki egy ilyen viráglámpa? Ez csak egy spéci izzó vagy egy egész lámpa? Tudsz esetleg linket küldeni? 2 orchideam is van, vennek nekik Karacsonyra :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


igen spéci izzó olyasmi mint az akvárium lámpa, 60 cm re kell tenni a virágoktól az enyémek most kezdenek nyílni :) Pedig nálunk is bővül a család 

szandra0408
 
 


Csajok nézzétek miket rendeltem... :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi:


Aranyos :)

szandra0408
 
 


Még orvosnál sem voltam, de már ilyeneket rendelek, még jó hogy nem vagyok babonás! 

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi: A csontvázas póló nekem is nagyon tetszik! Majd én is szeretnék :)
De ez a polo is nagyon-nagyon cuki!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Én nem mertem még semmit venni, én azért félek, annyit rosszat olvas az ember

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Gyönyörűek! Na majd utána járok hol lehetne ilyet beszerezni!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@szandra0408:
Ma pont 5+6 hetes (napos?)

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


A vásárlással én is várok. A múltkor félve vettem meg egy kismama pulcsit. Egy hetet gondolkodtam, hogy megvegyem-e :-) De aztán úgy éreztem, hogy mivel fagyibabákat kaptam vissza és a pulcsin egy jegesmedve mama volt a kicsinyével ... szóval nekem az KELL. De persze még nem hordom ...

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


milyen teákat vegyek szerintetek fejfájásra?

szandra0408
 
 


Én sem vettem még semmit, de már nálunk van egy tonna örökölt holmi: 3 részes babakocsi, ruhák 0-6 hónapos korig, babajátékok, kád, állvány, kiságy... Én sem vagyok babonás, és ha egyszer nálunk jobban elfér, mint az eredeti gazdáinál, akkor miért ne hozhatnák át? Amúgy meg már fél éve nálunk tárolódik a cucc

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 





Kép
ada78
 
 


Nekem ezek tetszenek, remelem nekem az elso lesz aktualis! :-)

Kép
ada78
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


12.hetig en is varok barminemu babacucc vasarlassal.gondolkoztam hogy a nagyszuloknek bejelenteshez karacsonyra veszek egy-egy par horgolt kiscipot, de szerintem inkabb csak irok nekik egy levelet a leendo unokak neveben... :-)

Kép
ada78
 
 


@szandra0408:
Engem a doki mindenféle gyógyteától eltiltott - simát is csak nagyon keveset
Azt mondta, hogy gyógyteák esetében van, hogy nem lehet előre tudni egyes szervezet reakcióját. A frjf

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


mi kiscipőt veszünk :)

szandra0408
 
 


A fejfájás engem is nagyon kínoz. Sokszor. Nekem azt mondta, hogy ha semmi nem segít, akkor inkább paracetamolt vegyek be. (Mert nekem egyébként migrén szerű - amire persze a paracetamol egy picit sem használ...)

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


citromfű teát ajánlják terhesen is

szandra0408
 
 


@judydifi:


cukik nagyon. én a múltkor gyerekágyakat néztem, amihez hozzá van építve pelenkázós, meg fiókos rész, csak hogy szokjam a dolgokat..egyelőre nem veszünk semmi babásat.

viszont kikevertem a bio terhességi testápolómat, isteni illata van: kakaóvaj és mandulaolaj kell bele. 
jazminblanka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: