Új privát üzeneted érkezett!

Meg is néztem! De olyan kevés van fenn... :( Na jó nem leszek türelmetlen! :lol: Nagyon tetszenek, az a könyöklős meg nagyon vagány! :wink: Az is tetszik, hogy csináltatok fekete-fehéret, ez jó ötlet, majd mi is ütyködünk a képszerkesztővel! :lol:

Volt a szoknyádban merevítő (bocsi most nem jut hirtelen eszembe a neve :oops: ) ? Mert amikor a kocsinál álltok ott úgy látszik. Így a cipőd is megleshettük! :wink: Kesztyűd nem is volt? Nekem lesz, de már most azon gondolkodom, hogy hiába jár a ruhához, abban a melegben nem biztos, hogy el tudom viselni. Ezért gondolkoztam a testfestésen, az viszont nem túl tartós, így most az jutott eszembe, hogy gyöngyből készítek egy kartyűt. (azt a középsőujjra húzósat.) És nem lesz hosszú, csak a csuklómig fog érni, esetleg egy kicsivel feljebb még.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, ez az alvás érdekes dolog... Én már este úgy feküdtem le, hogy fájt a fejem... de gondoltam majd elalszom és elmúlik reggelre.... negyed 3kor arra keltem, hogy szétrobban a fejem és kiesik a szemem.... mintha valami elefánt rálépett volna a fejemre kb. olyan érzés lehetett :) Forgolódtam, de nem múlt el egy picit sem... na erre elkezdett ugatni a kutya, az ablak persze nyitva :roll: aztán valami elmebeteg meg rallyzott az utcán, ami szét van túrva a csatornák miatt... Akkor úgy döntöttem, hogy kimegyek és beveszek valami fájdalomcsillapítót mert meghalok úgy fáj a fejem... azért olyan negyed 4körül sikerült visszaaludnom :evil:

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!
Nem tüntem el, csak nem volt időm irosgatni. Kirándulgattunk, takaritás-főzés elvette az időmet.
Én is vagyok Iwiwen:Takácsné Szarvas Enikő néven, bejelöltök???

Ma nem kéne menszinek jönnie.
encike 2
 
 

 
 

Encsike!

Na, akkor kezet foghatunk! Le kell dőljek napközben, mert megőrülök olyan fáradt vagyok, már napok óta nem alszom rendesen! :evil: Lehet, valami front van? Bár mostanság mindig van valami front, úgyhogy ez már nem is meglepő... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati! És te aludhatsz napközben?
Én nem :(
Ha fronttól van akkor nem fogunk soha aludni... Én mostanában annyira fáradt leszek estére, hogy kidőlök :( Párom is hulla már estére... még jó, hogy nem most szeretnénk gyereket, mert igy aztán soha nem lenne :)

Kép
encsike87
 
 


Sogornőmnek is állandoan fáj a feje. Elment mindenféle kivizsgálásra és tök egészséges. De akkor mitől fájhat? Nem foghatunk mindent a frontra.

Hát Encsi igy tényleg nem lenne gyerek!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Ósió, Encike, Csucsu! Bejelöltelek titeket iwiwen!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Encsike!

Ja, ma éppen aludhatok, mert nem dolgozom, itthon vagyok, csináltam egy szabadnapot magamnak. Amúgy van, hogy annyira álomkóros vagyok, hogy ülve elbóbiskolok. A múltkor a munkahelyemen is már majdnem bólogattam :lol: , de amikor páromhoz bementem, neki meg még dolga volt, olvastam egy széken az irodájában, és elaludtam ülve. Úgyhogy bármikor tudok aludni ezek szerint, csak éjjel nem. :evil: Ja! Este a fürdőkádban is elalszom. De ahogy az ágyba kerülök, egy óra után már kipattan a szemem. :x

Még jó, hogy mostanság mensizek, mert akkor mi is kihagytuk volna ezt a hónapot. :lol: Remélem az aktuális időig már rendbejövök éjszakai alvás terén is. Párom meg, mint a bunda, úgy alszik. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Ósió: visszaigazoltalak :):): nagyon szépek vagytok jók a képek nagyon :):):):)

Most nem műkszik a kereső az iwiwen így majd később megnézem a többieket :):):) encike meg Gabi

nika70
Salgótarján
 
 


Ósió! Nagyon szuperek lettek a képek! Ha tudsz, tegyél majd fel többet is! Úgy irigyellek! Olyan jó érzés ilyenkor nézegetni őket és emlékezni az esküvőre.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Végül alvás helyett elmentünk anyósommal vásárolni, és teljesen megelégedetten tértünk haza! :lol: Nyári gatyákat vettünk. Én 2 hosszút és 3 halászt, meg egy fehér blúzt is, és mindezekért 8500 ft-ot fizettem. Anyósom csak 2 gatyát vett, de olyat amilyet akart, úgyhogy ő is nagyon boldog most. :lol:

Így kell ezt csinálni! Amikor az ember nem keres pénzt, akkor költse! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ma vettem tesztet. Valamikor megcsinálom.

Mi is vásároltunk ma, holnap lesz öcsém szülinapja, erre az alkalomra indult a vásár, de mást is vettünk.
encike 2
 
 


Encike!

Holnap reggel csinálod meg a tesztet? Mit vettetek az öcsédnek?
Mi most megyünk ki a párommal cseresznyét szedni. Már roskadozik a fa, pedig minden nap szedtünk egy- egy tállal, de most megyünk a kosárral! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Encike: szorítok nagyon! :)

Hú, én úgy várom már a nyaralást, elég nehezen viselem ezt a meleg, fülledt időt. :) De jó is lesz pancsizni, pihizni. ... És olyan messze van még július 26-a. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Először is, Pruci, nem igazoltalak vissza az iwiw-en, mert először oda léptem be, ide nem, és nem tudtam, honnét ismerhetlek. :? Bocsika. Figyi csak, jelölj újra be, és visszajelöllek!

Tabati!
Elvileg, ahol az autóval vagyunk fotózva, az nem az abroncs, mert azt megigazgatta a fotós, mikor készítette a képet, hanem a ruha belső része... okvetlenül olyat akartunk, amin a cipőm is látszódik.
Igen, az a könyöklős nekem is nagyon tetszik. A színeseken kívül még van ilyen barnás tónusú, amennyire úgy gondoltam, hogy az nem fog sikerülni jól, annyira jó lett. De eldöntöttem, hogy amiből fekete-fehéret vagy barnát csináltak, abból csináltatunk színeset is. Vannak még nagyon jó képek, pl. ami a pipacsosban készült. Majd teszek fel nemsoká új képeket, s akkor azt is megnézhetitek, oks? Csak egyszerre annyit nem akarok feltenni.
Tegnap megmutattuk a családnak is a képeket, nagyon oda voltak! :D Apu pl. az összesből akar. Mondtam neki, hogy egy ilyen nagy kép utánrendelése ezer forint, de azt mondta, nem érdekli. Nagyon tetszik neki az összes kép. Jó sok dicséretet kaptunk, úgy hogy nagyon boldogok vagyunk. Valóban nagyon jók lettek a képek, ügyesek lettek a fotósok. Még sok jó kép van, azokat is szépen lassan felteszem.
Nekem is járt kesztyű a ruhámhoz, de nem vettem fel, mert egyrészt nagyon meleg volt, mársézt nem állt jól. Szerintem így jobban ment hozzám a ruha, kesztyű nélkül.
Te abroncsos ruhát szeretnél? Az enyémben kis abroncs volt, mert kellett a ruha tartásához. A kesztyű viszont nem volt használva.
Egy jó tipp: a cipődet lassan kezd el bejáratni vagy ha szükséges, tágíttatsd, nehogy az esküvőn álljon neki nyomni. Az enyém nem nyomott sehol (csak a talpam fájt egy idő után), mert előtte bejárattam, meg vittem cipészhez is.

Csucsu, Tabati!
Köszönöm az infókat a házakról, ingatlanokról. Most körbenézünk Pesten, aztán lehetséges, hogy Pest környékén is. Két gyereket mindenképpen szeretnénk majd, így biztosan fogunk ígérni. Nem tudjátok, hogy most pontosan hogy van ez? Ha előre igérünk kettőt, az mennyit számít pénzben? Vagy csak egyet lehet ígérni?
Végülis, attól függően, hogy két gyerekre előre mennyi pénzt adnak, kb 20, esetleg 21-22 M-ig vagyunk hajlandóak elmenni az árakban.
Ha sikerülne találni, én szívesen laknék Pesten egy külső kerületben, de egy oylan helyen, amiről Tabati is írt, ilyen kellemes környezetben, de mégis a fővárosban, ahol már nincsenek úgy zajok.

Tabati, kutyákra javasolnám, hogy éjszakára zárjátok őket be a garázsba vagy a pincébe. Nálunk is (már mint a szüleimnél) is ott vannak a kutyák éjszaka, éppen ez miatt. Mert be sem áll a szájuk egész éjszaka.
Vendég
 


Picuranyu, hova mentek nyaralni?

Encsike, én a discoszámokat szeretem, illetve az 1980-as évek zenéjét, a '90-es évek dance zenéjét. De meghallgatok másokat is, pl. a mulatós zenéket, vagy Pl. Sade, Geroge Michael, Elton John.
A férjem a rockot szereti. Ezek közül nekem is tetszik pár előadó, de ez a kemény rock (hard rock) valahogy nem az én világom.
Na, látom, akkor meg van beszélve, hogy kb. mikor lesz esküvő, addig pedig tudsz a főiskolára koncentrálni.
Vendég
 


Szép napot!
Máris belépek az iwiwbe és visszaigazolgatok.

Nem teszteltem ma, mert a hőm leesett reggelre és tuti piri lesz, amit érzek is, SAJNA!!!!

Miért nem jön már össze?????? Lassan elegem van mindenből és leteszek mindent, kikapcsolom magam, nem számolgatok stb.
Bocsi, ha ezzel a bajommal untatlak titeket!
encike 2
 
 


Később majd reagálok mindenre, de most gyorsan rakok fel képeket. Asztali gyertyatartók, a templomban amit meg fogunk gyújtani gyertyák, gyűrűpárna saját készítésű, és frizura (nem tudom mennyire lehet kivenni belőle bármit is. :roll: )

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
tabati
 
 


Helló Tabati!

Szépek nagyon ezek a kellékek! Ti a templomban is gyújtotok gyertyát? Mi a templomban (római katolikusban) nem gyújtottunk, csak a polgárin. Szép, egyszerű a gyűrűtartó párnátok. Mi azt úgy vettük, nagyobb volt, oldalán csipkés, középen szaténszalagokkal.
Egyébként a gyűrűről jut eszembe, hogy eddig már háromszor a bal kezem gyűrűsujjára húztam fel a gyűrűmet mosogatás után. :D Igaz, januárban políroztattuk őket, azóta nem hordtuk, nehogy karcolódjon, de előtte sok éven át a bal kezünkön hordtuk. na, ez annyira bennem maradt, hogy ha nem figyelek oda, akkor önkéntelenül a bal kezem ujjára húzom fel a gyűrűt. :D A jobb ujjamon még mindig kicsit fura.

Jó lett a frizura is. Ez már a végleges? Lesz fátylad is? Ha igen, az hova (hogyan) lesz betűzve?
Teszek fel én is egy képet, hogy nekem végül milyen volt a frizurám.
Egy teljesen egyszerű konty a tarkómon, benne oldalt öt csillag alakú kontytű. A kép még csak próbafrizura, de ez volt az esküvőn is. teljesen egyszerű, a konty fölé volt betűzve a fátylam. Szóval, a frizura: Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hévízre megyünk majd 10 napra. :) Idénre nem terveztünk nagy nyaralást a lakás miatt, meg ez is anyuéknak köszönhető. :oops:

Nálunk esküvő egyelőre halasztódik, bár Párom rágja a fülemet, hogy még szülés előtt legyen meg a lagzi, de nem tudom. ... Még mindig bennem van 2009 májusa. ... El sem hiszem, hogy akkor a kicsi is már ott lehetne velünk. :cry:
Vendég
 


Picuranyu, ezt nem értem. Most szomorú vagy? Hogy esetleg már gyereketek lesz, amikor összeházasodtok?
Egyébként a nagy esküvői lázban én észre se vettem, hogy teherbe estél... :oops: Most nézem csak a vonalzódat.
Vendég
 


Sziasztok!

Dehogy vagyok szomorú! :D A meghatottságot akartam jelezni :cry: -sal. :) Ha jól emlékeztem, még írtam is, mikor a kicsi csak tervben volt, hogy engem nem zavarna, ha a kicsi ott lenne az esküvőn. ... Számomra most az esküvő amúgy is totál háttérbe szorult, most csak az érdekel, hogy a kicsivel minden rendben legyen. :D
Vendég
 


Picuranyu!

Értem. Akkor valóban félreértettem. Valahogy az egész úgy hangzott...
De érthető, hogy most a babával vagy elfoglalva, s az köt le a legjobban. Nekem is volt az egyetemen egy olyan évfolyamtársnőm, akinek már két kisfia volt, amikor férjhez ment. Azt hiszem, egyik kisfiú vitte a gyűrűjüket. :D
Vendég
 


Ósió!

Azért a templomban gyújtunk gyertyát, mert nekünk az lesz az "igazi" esküvő. A polgári csak azért, mert muszáj, és sajnálom, hogy nem lehet űgy, mint Amerikában, hogy a templomit is elfogadják hivatalosan, mert akkor nem is lenne polgárink külön.

Ez lesz a végleges kontyom, és fátylam nem lesz. Nem nagyon látszik a vakutól, de a kis "tekercsekben" :lol: kis virágok vannak.

Picuranyu!

Voltál már dokinál? Felraksz majd képet, ha kapsz? Szerintem annyira jó az is, ha már a saját gyermeked viszi a fáátylad, vagy a gyűrűt. Csak akkor talán már nehezebb megszervezni egy esküvőt, időben is, meg anyagilag is. Ennyiben igaza van a párodnak, hogy talán jobb lenne előtte.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!

Hát igen, Magyarországon jogilag csak a polgári esküvő számít, az egyházi nem. Nekünk mindkettő nagyon jó volt, egyáltalán nem bánjuk, hogy megtartottuk mindkettőt. Hallod, nem győzünk ámulni, hogy milyen jó, hogy múlt héten volt az esküvőnk, mert mostanra nagyon elromlott az idő, lóg az eső lába, és hűvös van.
Most akkor nálatok nem is egy napon lesz a két esküvő? A vendégek hova lesznek hivatalosak?

Picuranyuéknál most vagy most kellene gyprsan megtartani az esküvőt, vagy majd csak évek múlva, hiszen ahhoz, hogy a gyerek vihesse pl. a gyűrűket, kell már, hogy legalább 5 éves legyen.

Különben azt észrevettem, hogy sokan a baba előtt házasodnak. Nagyon ritka az olyan, hogy összeházasodnak önmaguk miatt, s utána még nem jön a gyerek...na, nálunk mosz lesz lesz. Habár a tavalyi terveink mások voltak. :D
Vendég
 


A polgári júl.5én lesz, a templomi meg 26án arra hivatalos mindenki. A polgárin nem is lesz fehér ruhám, csak valami elegánsabb szoknya meg felső (párom fekete farmerbe akar, meg ingbe :lol: ) De tényleg, mi az irodában akartuk cska a papírok miatt, de nem lehetett. Szóval lesz azért koccintás is. De elképzelni nem nagyon tudom, hogy mi lesz, ugyanis csak 8 ember lesz velünk együtt... :roll: De annak örülök, hogy nem egy napon van, mert így aznap délelőtt még lesz időnk készülődni!

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Milyen ötletes dolgok!
Hm esküvö?! Micsoda emlék. Nekünk most 26.-án volt 7 éve.

Péntek ota késik a menszim.
encike 2
 
 


:D Engem nem zavar, ha nem a kicsi vinné a gyűrűket, mert még nem tudná, stb. :D
Nem hinném, hogy a szülés előtt összeházasodnánk még, hisz hiába kis esküvőt szerettünk volna, de az is kiadás, és úgy gondolom, hogy először legyen meg minden neki, ráadásul lassan lehet gyűjteni a nyaralásra, majd a Karácsonyra, és csak utána költsünk esküvőre. Szóval jövő május vagy még később a lehetséges időpont. :D
És akkor az első Uh kép. :) Tündéri, ugye?
Kép
Vendég
 


Aha, aranyos. Mikor lesz nekem is megint ilyen?????
encike 2
 
 


Lehet, hogy már van is, csak kisebbe. ;)
Vendég
 


Picuranyu!

Óriásbébi! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ugye-ugye?! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvégétek?

Picuranyu: Az biztos, hogy most az esküvő nem olyan lényeges, mert a baba leköti a gondolataidat :):) De jó lesz az az esküvő, amikor lesz! :wink:

Még 1 hét van hátra a nyaralásig.... de én már olyan türelmetlen vagyok! :):):) Már nagyon szeretnék menni!! :lol:

Kép
encsike87
 
 


De jó neked Encsike! Én is úgy mennék már. Most nálunk a foci eb van a középpontban, párom érdekes ilyenkor hamarabb végez a munkával, hogy ideérjen kezdésre! :evil: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, nálunk szerencsére nincs EB láz... :) Sőt, párom utálja a focit, meg én is :):) Úgyhogy ez kimarad :)

Kép
encsike87
 
 


Nálunk foci mánia van!! Ráadásul ha anyuékhoz megyek ott is, és nem apu nézi, hanem anyu! :shock: :lol: A vb-t én is szoktam nézni amúgy, azt szeretem. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ha így szóba került az EB. :) Tegnap nyertek a Németek?
Vendég
 


Igen. 1-0-ra. :)

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Picuranyu! Édes a kis manó! Hogy szoktad hívni? Nekem annó a dokinéni le nokedli-zte... Utána egy ideig rajtaragadt. :lol: :lol: :lol:

Nálunk nincs EB-láz, párom utálja a focit, én néha belenézek, de ennyi.

Ósió! Akkor este újra bejelöllek(napközben le van tiltva az iwiw)

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci én be tudtam lépni az iwiwre:) vagy csak akereső van tiltva?

Én utálom a focit :):):) párom imádja na de én meg netezhetek addig is :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Pruci, rendben, jelölj be! Néha valóban akadozik az Iwiw. Én pl. még akartam egy-két képet feltölteni, erre lefagyott az egész. De más funkciója működik. Mostanában az EB játék miatt sokan járkálnak az Iwiw-re. Egyébként én se megyek oylan nagyon gyakran, de mostanában a játék miatt, illetve többen is ismerősnek jelöltek az esküvő kapcsán, plusz én is "megtaláltam" pár embert, akiket bejeöltem.

Nálunk is nagy EB-láz van. A férjem ma is előbb eljött haza, csak hogy tudja nézni a drága! :D De engem egyáltalán nem zavar, hiszen én is oda-odapillantok olykor, s amíg megy, netezek. De most vasalnom kellene, plusz elé raknom a vacsorát, így megyek is... később még leszek.
Vendég
 


Én meg úgy megsajnáltam szegény párom, mert mondta, hogy előbb jön haza, ha tud, de ezek szerint nem tudott. :( Lemarad a meccsről!

De csinálok majd neki fini ribizli turmixot! Rengeteget szedtünk, meg cserit is. Lett befőtt, meg lesz lekvár.

Ósió!

A múltkor elfelejtettem reagálni a kutyákra. Nálunk lehetetlen lenne bezárni őket bárhova is, mert apósom nem engedné tuti. Így is csak anyósomon, meg rajtam múlik, hogy nyári éjjeleken nem alszanak bent az előszobában. (télen igen, mert tacsi is van bennük, és nekik árt a hideg, de akkor is sokszor kaparják az ajtót, hogy kimennének wcre, meg ilyesmi, úgyhogy néha jók az éjszakáink :evil: ) Kisházba tudnánk télre is bezárni őket, de ott már annyi lom van, hogy ők már nem férnének be! :lol: Így marad az ugatás és a csukott ablak. De mostanra már nem gáz az éjszaka, szerintem valahogy az időjárással is összefügghetett.

Kép
Kép
tabati
 
 


Na, amíg beízzik a vasaló, kicsit még írok én is.
Tabati!
A lekvárt én is imádom, minden fajtát. Ma a mamámmal eperlekvárt főztünk, fenséges lett! És ha belegondolok, hogy télen milyen jó kinyitni, és azt a nagyon finom illatot és ízt érezni... Holnap meggyet akarok szedni, hogy tudjak eltenni hűtőládába (imádom a meggymásrtást), a későbbi fajtából pedig befőttet akarok eltenni, és ha sikerül, kipróbálnám a meggylekvárt is. Még sose csináltam és sose ettem.
Hát, a kutyákkal nem könnyű. Nálunk anno két tacsi volt, egész éjjel rendezték az utca népét, így a garázsban kötöttek ki éjszakára. Ott befogták a szájukat, és mély álomba zuhanva töltötték az éjszakát. Látom, apósod nagy kutyabarát. Én is imádom a kis dögöket.

Na, azt hiszem, felforrósodott a vasaló. Vettem a hétvégén a Jeans Clubban egy szuper kis átmeneti kabátot (férjem ki is "akadt", hogy azt ősszel kell venni, nem nyáron), abszolút le volt értékelve, és nagyon jól néz ki. Kimostam, s most szépen a többi ruha mellett kivasalom.
Hiába, a férfiak nem tudják, hogy egy jó dolgot nemcsak akkor kell megvenni, ha szezonja van, sőt! Akkor, amikor jót látsz belőle az üzletben, és még le is van értékelve, hiszen tény: júniusban általában nem az őszre gondolnak az emberek. Közben szuper vásárt lehet ilyenkor csinálni. Találtam egy világosbarna (inkább khaki) színű zakót is, szintén leértékelve, ráadásul házilag tisztítható, mert lehet mosni negyven fokon. Tökéletes a méret és a szabás, hülye lettem volna otthagyni. Kifutó modell, mert elég olcsó volt, de nadrághoz, szoknyához egyaránt viselhető, sokoldalú darab. Szóval, az én szekrényeben fog landolni... :oops:
Vendég
 


Ha a németek nyertek az jó, mert rájuk fogadtam. :D

A kicsit Picurnak hívjuk. :lol: Egyelőre még illik is rá a név. :D
Vendég
 


Én szoktam meggylekvárt csinálni és imádom. Igaz, h nem szoktam órákig főzni, m befőzőcukorral csinálom és pikkpakkra kész, de szerintem nagyon fincsi. Csak ajánlani tudom!!! Nekem is már meg kéne vennem az epret a lekvárhoz, m nem lesz már sokáig.

Ismerős ez a vásárlási láz. Nálam sem érti meg senki, h ilyenkor meg kell venni, hiába nincs szezonja, de ha egyszer most olcsó...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Képzeljétek el mi történt! Csináltam bodzaszörpöt, azaz csak próbálkoztam. Csináltam vagy 5 félét, hátha az egyik sikerül. Erre múlt héten az egyik üveggel felrobbant:lol: :lol: :lol: A többit meg ki fogom önteni, nehogy sorra robbanjanak. Még a végén azt hiszik h fel akarom robbantani a sulit. 8) 8) 8) Azt hiszem ezt a dolgot megint hanyagolom vagy 10 évre.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci! :lol: :lol:

De akkor ne dobd ki a többit, hátha azok nem robbanak, mert másképp csináltad!! :lol: :lol:

Ósió!

Én is szoktam ilyen szezon előtti bevásárlást csinálni. Cipőből is. Mostanság is tervezek cipőt venni őszre.

Kép
Kép
tabati
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ írtam egy hosszút és eltűnt :evil: :evil: :evil: :evil:

Akkor röviden:
Én már csak úgy megyek vásárolni, hogy nem célirányosan, mert akkor tuti nem kapok semmit :) Múltkor véletlenül találtam magamnak a Tescoban egy ruhaboltban 600 ft-ért és világoszöld ezüst mintás felsőt, meg páromnak egy nyári inget 1200 Ft-ért.... Szerintem nagyon megérte, mert tök jó anyaguk van! :)


Kutyák: Nekünk tacskó van, de éjszaka sokszor érzem, hogy na most kimegyek és megfolytom :):):):) Én már pl nem tudom elviselni ha bent van a lakásban egy állat... De mivel az egész házból nem tilthatom ki, igy a szobánkból van kitiltva... Mostmár egész jól megtanulta, hogy hozzánk még a körmét sem teheti be, mert rögtön kitérek a hitemből :):):) De én nem tudom elviselni, hogy ahol én mezitláb mászkálok, ott a kutya is mászkáljon azzal a lábával amivel még fél órája a macskasz....rt kaparta az udvaron :):) Egyébként meg nagyon szeretem őket, meg a macskákat is, de kint az udvaron!

Kép
encsike87
 
 


Igen, ez a vásárlás tényleg oylan, hogy csak elindul az ember, és meglát valamit, ami jó, akkor azt meg kell venni. Nem is olyan régen alsnóneműt és farmert akartam venni. Elindultam, hát persze, hogy egy sem volt, ami jó lett volna. Aztán egyszer meg csak úgy beszaladtam a kínaiba, hogy körbenézek, és remek nugyikat és farmert sikerült vennem. Aztán pár hete meg a Humanciba mentem ki, gondoltam, körbenézek. Erre olyan leértékelés volt, hogy 12 ezerért három pár cípőt sikerült vennem, és ebben van bőr is. Szóval, abszolút jó vásár volt. És ilyenkor olcsóbb, mert egyrészt az ősznek nem most van itt a szezonja, másrészt sok olyan modellt leértékelnek, amiről már úgy gondolják, hogy nem divatos, holott teljesen univerzális darabokról van szó, tehát bármikor és bármihez fel lehet venni. Csak ezt aférfiak nem értik meg, mert ők azt mondják, hogy egy farmer jó tíz évig...igaz? :D

Én sima cukorral szoktam készíteni a lekvárokat, bár mamám mondta, hogy próbáljuk ki ezt a befőzőport, amitől könnyen sűrűsödik a lekvár. De én paranoiás vagyok, s ezért inkább órákon át kevergetem, hogy süűrűsödjön. Egyébként még szalicilt se teszek bele, mert inkább megfordítom az üveget, s úgy dunsztolom. Úgy meg még utólag én se tudom az üveget kinyitni, olyan jól összehúzza a forróság.
Pruci, szerintem felforrt a szörp, s ez miatt robbant fel. Hasonlóan már mi is jártunk, illetve a mamám. Szegény úgy megijedt. :?

Én elviselem a kutyát bent, de csak az eleve olyan helyiségben, ami közös használatú, pl. nappali, de ott is csak a kövön vagy pedig a számára készített vackon. De be a hálóba az ágyba, az azért durva. Nem finnyás vagyok, de tény, ha egy kutya kint is van, akkor koszos. Ha kizárólag benti, akkor is meggondolandó, hogy hova engedje az ember. De én imádom az állatokat, ezen belül a kutyákat, szóval, nem nagyon tudok fegyelmezni, mert még engem furdal a lelkiismeret, ha ráordítok valami miatt. Valóban okosak, hamar tanulnak, tudják, hogy mely küszöbön tilos nekik átlépni.
Vendég
 


Igazából eleinte én is sajnáltam, hogy nem jöhet be, de ha terhes maradtam volna, akkor is meg kellett volna tanulja, hogy oda nem jöhet be... Én nem kiabáltam vele meg semmi, egyszerűen rászóltam hogy menjek ki a szobából.. és amikor már hallottam hogy indult arra felé, akkor rögtön szóltam neki, hogy nem szabad.... Aztán megtanulta...

Nekem a mamám ilyen nagy befőzős :) De annyi mindent szokott csinálni.... Meg párom nagyszülei is ilyenek... ők is mindent eltesznek... De igazából még ezek a dolgok is nagy segítségnek számítanak, mert pl mi soha nem veszünk se lekvárt, se befőttet, se savanyúságot stb... ráadásul a párom nagyszülei tartanak még tyúkokat, úgyhogy tojást sem kell vennünk... nyáron van paradicsom meg gyümölcs is rengeteg... Azért ha belegondoltok, ezt mind még meg is kéne venni az nem lenne azért olyan kevés pénz...

Kép
encsike87
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: