Új privát üzeneted érkezett!

Moderálva!

Kép
Kép
eyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:29-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:28-kor.
barika2008
 
 

 
 

sajnos mostanában nem lesz időm géphez jönni sűrűn.

a hetekben még egy kis kirándulást is szervezek...hívom a barátnőimet is!!!

SZEGED IPOLY SORRA MEGYÜNK!!ALIG VÁROM,ÁLLÍTÓLAG JÓ KIS HELY PÁPÁ :lol:
barika2008
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


.... úgyis olvasta mindenki sztem
bszilvi25
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Hello!
Gondoltam irok!
Azt nemtom mit csak jelentkeztem!
:lol: :lol:
Vendég
 


Moderálva!



Kata&Milán


oszman777
 
 


oszman!
Ezt nekem irtad? :roll:
Vendég
 


Valami problémád van kedves osszman!!!!!??????? :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Ez már tényleg gyermeteg viselkedés...

Kép

Kép
bettica
 
 


Nemtom miért baj ha ide irok!? :)
Vendég
 


Senki sem állította, hogy baj...

Kép

Kép
bettica
 
 


Akkor fejtsd ki nekem kérlek ha nekem szántad hogy miért irtad hogy ez már tényleg gyermeteg viselkedés??!!Ha nem nekem irtad akkor nem érdekel!
Vendég
 


A "kitudjakivagyok"-ra írtam, hogy gyermeteg...

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!
Remélem nem gondolod hogy valamit is titkolni akarnék a Mirkó vonalzómmal!Egyszerüen nem volt olyan név amivel tudtam volna regisztrálni és poénból irtam!
Sajnálom hogy gyermetegnek tartod!:):)
Vendég
 


Na mi van osszman nem válaszolsz????
Csak beszolsz bár nem tudom mi okod van rá!
Vendég
 


Móni, nem akartalak megsérteni... Távol áll tőlem. Sosem ártottál nekem. Mindössze csak elmondtam a véleményem, mert úgy éreztem, mintha ezzel a nickkel az elmúlt hetek amúgyis felborzolt kedélyeit akarnád szítani. Elnézést, ha félreértettem!

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!
Ok megbeszéltük! :)
Vendég
 


Moderálva!
Vendég
 


Szerintem nem baj ha bárki is ír ide... szíve joga, nyílt fórum. :)

Oszman... ikreid? elvetetted? MIÉRT???? :shock:

mia_snow
 
 


Mia!
Szerinted számit hogy miért!?
Hogy vagytok egyépként?
Vendég
 


Köszi, mi jól, bár egy kicsit takonypócik a gyerekek. de jókedvűek, jól esznek és jól alszanak úgyhogy nincs gond. :)

végülis, szerintem van elfogadható ok ha valaki nem szeretne több gyereket valamiért. de ha akar, és egészséges lenne, és mégis elveteti, mert túl korán jön, vagy fiú lenne miközben lányt várt vagy fordítva, vagy bármi ilyen "hóbort" miatt, az elég elítélendő szerintem. ha nem akar egyáltalán, és már van, akkor szíve joga így dönteni. amúgyis mondjuk, mert nincs jogom ítélkezni senki felett, csak megvan a véleményem bizonyos dolgokról.

én pl tuti kiborulnék most egy pozitív teszt láttán (néha anélkül is :D), de ha terhes lennék, még ha ikrekkel is, tuti megtartanám. nincs ennél nagyobb boldogság az életben, még ha néha fárasztó is.

mia_snow
 
 


Örülök hogy jol vagytok!Jobbulást a gyerkőcöknek!
Én is kiborultam egyátalán nem terveztem a babókat vagy babát mégse vetettem el őket!
Én sem akarok itélkezni senki felett csak a véleményemet irtam le ha már betegnek nevez valaki aki nem is ismer!:)
Szofi babával milyen volt a szülés?
Milánnal könnyü volt ha jol emlékszem!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:45-kor.
barika2008
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 



kitudjakivagyok írta:Örülök hogy jol vagytok!Jobbulást a gyerkőcöknek!
Én is kiborultam egyátalán nem terveztem a babókat vagy babát mégse vetettem el őket!
Én sem akarok itélkezni senki felett csak a véleményemet irtam le ha már betegnek nevez valaki aki nem is ismer!:)
Szofi babával milyen volt a szülés?
Milánnal könnyü volt ha jol emlékszem!


mondjuk úgy hogy Milánnal nem volt nehéz, Szofival pedig sokkal könnyebb. de hogy egy szülés könnyű lenne... mindenesetre egyikük sem nem vette el a kedvem a folytatástól. :)

mia_snow
 
 


Moderálva!
Vendég
 



...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:46-kor.
barika2008
 
 


Moderálva!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:46-kor.
barika2008
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


Bari!!
Nincs mondani valom!Befejeztem a veled való beszélgetést!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:47-kor.
barika2008
 
 


Moderálva!
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:47-kor.
barika2008
 
 


Mia!
Remélem nekem könnyebb lesz most ez a második szülés!
Jo neked hogy már túl vagy rajta! :)
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:47-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:48-kor.
barika2008
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


Moderálva!

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!
??????
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:48-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:48-kor.
barika2008
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: