Új privát üzeneted érkezett!

Barbcsi nagyon eltűnt...

bekri
 
 


Bekri! Köszi, hogy hiányolsz, itt vagyok és még mindig egyben vagyok! :D :( Pedig már nagyon szeretnék szülni, így nálunk a karácsonyra többféle terv van, attól függően, hogy még akkor is pocakos leszek, vagy Dáviddal bent leszünk a kórházban. 27-én pedig be kell feküdnöm, amit nagyon szeretnék elkerülni, remélem addig meggondolja magát Dávid! :roll:

Szobatisztaság: Bence fürdés előtt pisil a wc-be, vettünk wc-szűkítőt, ez neki nagy élmény, így hajlandó már, a bili nem jött be neki. Csak még hajlamos megfeledkezni a nagy játékban arról, ha pisilnie kell, így most nem kísérletezünk, majd a tavasszal, ha jó idő lesz. :wink: Kakilni viszont csak a pelusba szeret, de nem erőltetek semmit, van még időnk!

Mi most fogat mosni tanulunk, már egész szépen megy neki! :lol: :lol:

Most mennem kell, még takarítok, amíg tudok ekkora pocakkal. :8

Itt egy múlt heti pocakos kép:

Kép

Nem tudom, jövök-e még karácsonyig, ha nem, akkor előre is Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket!!! :)

Ha meg babázunk már, Évinek úgyis írok egy sms-t, már ha nem gond neki! :) :wink:

Gyerekek olyan szépek, nagyok, ügyesek már, lestem a videókat! :D És tényleg hihetetlen, de jövőre már ovisok lesznek!!! :roll:

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Nagyon boldog és békés karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Barbcsi, várjuk a híreket, nagyon olyan érzésem van,hogy karácsonyi baba lesz Dávid. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 

 
 

sziasztok
rég voltam,ez a xar mindig azt játssza h kidob,nincs automatikus
beléptetés,a jelszót meg macerás keresgélni.. :oops:

Többiek? Claire? Bekri? Ircsi,gondolom el van foglalva :) Sucer..?

Barbcsi,várom!!!


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok! Én vagyok, nálunk elég sűrű volt az élet az ünnepek előtt, most próbáljuk kihasználni az együtt töltött kicsi időt, és úgy látom mindenkinek nagyon jót tesz!

Barbcsi! Én Dávidom is ezt adta elő. csak már éppen 12 éve volt. őrület! Ő végül kitartott, és 28 án született! Drukkolok!

Évi! Csuda helyesek!
MINdenkinek további szép ünnepeket!

claire
claire
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, csak most cirka hat napja be sem kapcsoltam a gépet! :shock:

Remélem, mindenkinek szépen telt a karácsony. Előre is boldog új évet kívánok, nehogy lemaradjak megint :-)

Annyira jó volt itt karácsonyozni az új helyen! És végre nem dolgozott a férjem sem karácsonykor! 4 napot együtt töltöttünk munka nélkül, nem is tudom, mikor volt ilyen utoljára, talán 2 és fél vagy 3 éve.

Barbcsi, szép nagy pocak, Dávid hihetetlen pasas - már most :lol:

bekri
 
 


Claire, boldog születésnapot a te Dávidodnak!

bekri
 
 


sziasztok

Örömhír,gólyahír az év utolsó napjára!!!

"Mai napon úgy döntöttem hogy feladom a luxusalbérletem anyánál és 3 óra 8 perckor kiköltöztem.Jó volt nála de mivel 3550 gr 54 cm-re nőttem,szűkös volt a hely. Üdv: Dávid. Anya is jól van,jól tűrte hogy igazi rakétaként törtem a világra.Gátvédelem volt és tiszta Bence"

Gratulálok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Hipp-hipp-hurrá!!!!
Úgy tippeltem az előzetes jelekre alapozva, hogy kivárja az új évet Dávid. Majdnem :lol:

Nagy-nagy gratula!!!

És boldog új évet kívánok mindannyiótoknak!

bekri
 
 


Eltűnt mindenki...

Kívánok nektek boldog,örömökkel és sikerekkel teli új évet!!

(én most nagyon elégedetten és boldogan zárom az évet!)

Kép


Jövőre gyertek kicsit többet Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Barbcsi
Sok szeretettel gratulálok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Claire
Dávidnak utólagosan is boldog születésnapot!

Mi jól vagyunk, csak a törpikéim majombébik... :lol: :lol: :lol:
Elvétve le is tudom rakni őket! :wink:
Chloe közben meg okos, ügyes nagylány lett. Egy hete elhagytuk a pelenkát :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi
Én szoktam erre járni, csak mit írjak, ha senki nem ír? :cry:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,nagyon ügyes,gratula!
Törpikéid gyönyörűek!!! Alig várom mindig a képeket róluk.
Tandem szopiztok? Vagy külön esznek...?

Ádámom,asszem jó húsban van :oops: :
Kép
épp autósülést választunk neki,kinőtte a hordozót!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sziasztok!

BUÉK!

Barbcsi gratulálunk! sok tejcsit, jó egészséget!

mi jól vagyunk, kari előtt volt egy durva húgyúti fertőzés, több napos magas lázzal... :(
Zoé bojkottálja a délutáni alvást, ez egy ördögi kör, mert így éjjel 12 órákat alszik, így persze másnap du megint nem álmos, csak olyan öt körül... akkor már nem engedem aludni, mert akkor éjfélig nem tudom ágyba dugni.... ááá
holnap kezdjük a beszokást az önkormányzati bölcsibe.... hétfőtől pedig indul az év
telóról írok, bocsi a hibákért...

kicsit unom már itthon, hideg van, így kimenni nem nagyon lehet, progikhoz meg pénz kéne... :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gtunde75 2013.01.01 18:45-kor.

Kép
gtunde75
 
 


szilveszteri buli:

https://www.youtube.com/watch?v=lbyjtAytDKM

karácsony:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


Itt is boldog új évet mindenkinek!!! Kívánom magunknak, hogy még sokáig "működjön" a fórumos csapatunk!!!!

https://picasaweb.google.com/1053950665 ... directlink

Barbcsiéknak minden jót kívánok!!!! Ez tökéletes óév búcsúztatás és újév fogadás volt!!!

Nagyon gyorsan eltelt ez a bő egy hét, pihenős volt, de mégis mozgalmas. Milyen is lehetne egy örökmozgóval, aki folyamatosan tűzoltósat játszik, és állandóan bevetés van?!

Képek az ünnepekről:
https://picasaweb.google.com/1053950665 ... directlink

Bercinek külön készültem vacsival, mivel mostanság elég válogatós, szóval karácsonyi almás-fahéjas tészta (csillagos, fenyős stb..).....erre úgy ette a halászlevet, hogy öröm volt nézni.

Ircsi!.....Pelus nélküliséghez gratuláció, mi változatlanul sehol sem tartunk. Hol rendben megy minden, hol abszolút nem szól, szerintem néha direkt. Majd alakul, addig meg mosás!!

Tündi!.....Aranyos a bulizós csapat! Nálunk olyan nincs, hogy hideg van kimenni, tegnap de. motorozás volt lent.

limo73
 
 


Évi
Ádán nem egy etióp éhező :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Nem hinném, hogy kevés és nem tápláló a tejed! :wink:

Tünde
Micsoda buli volt :lol: :lol:
Zoé is már olyan nagy lány :lol: :lol: :lol:

Limo
Tűzoltó Berci :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


sziasztok! BÚÉK!
Köszönjük a jó kívánságokat, és gratulálunk DÁvidnak és mamájának! Sajna azt nem díjazzák, de ő az egyik utolsó 2012-es gyerek!
Mi ma még megünnepeltük Ábel fiam 14.!!!! szülinapját, botrány!!! HOlnap már suli :( !

Ircsi!
Pelus ügyhöz gratula!
Majmocskák :D : miért nem vagyok meglepve? :lol: Hány pótkezet növesztettél már?

Évi! ne éheztesd, :lol: !

Tünde! de legalább éjjel alszik!!!

Limo! így viszont biztonságban vagytok!

Ja! lemértem a gyerekeimet, a kicsiket is:
Nonó elérte a 10 kg-ot!! No, mit szóltok? :lol:
(Nonó 10 kg , és 84 cm, Jonó 13 kg, és 92 cm!)

Claire
claire
 
 


Sziasztok,

ezer eve nem jartam erre!

Eloszor is nagyon boldog, egeszseges es sikeres ujevet mindenkinek!

Sok szeretettel gratulalok minden uj topic babanak es csaladjanak, Evieknek, Ircsieknek es vegul de nem utolso sorban Barbcsieknak! Sok tejet, nyugalmas ejszakakat, turelmet es egeszseget kivanok nektek!

Mi megvagyunk, munka, suli, bolcsi, haztartas, betegsegek, izgalmak, joves-menes, ohne szabadido. Igy tudnam jellemezni magunkat. Igyekeszem jonni, de igerni semmit se tudok! :)

Vigyazzatok magatokra, sok puszi,
Sucer :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Claire
Ábelnek is boldog szülinapot!
Pótkezem még sajnos nincsen :oops: :wink:
Időnként nagyon jó lenne....

Sucer
Jó, hogy benéztél! :lol:


Hat hetesek lettek a majmocskáim. Kismajmok... kapaszkodnak... nem tetszik nekik, ha le vannak téve... nem tudok mit tenni... dajkálok :oops: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,hát igen most nincsenek kétségeim a tejemmel kapcsolatban :oops: :roll:

Claire,isten éltesse Ábelt!
Nono súlya:szenzációs :) nem tudom Rékus van e már ekkora,egy súlycsoportban versenyeztek :)

Sucer,munka? Hol,milyen?
Pörgős lehet!

Tomi étvágya,súlya változatlanul rossz,alig eszik,fogyott is,nemám hogy hízna.Pedig már Béressel is tömöm.
Most meg beteg lett,lázas,mi más,csillapíthatatlan magas lázaks,napi 7-8 kúp,fényevés.
Kemény hetünk lesz
:roll: :(
(bezzeg Ádám,7030 gramm :) )

Barbcsiék már otthon,blogon olvastam.(Ismét)gyönyörű kisfia született :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi,a dajkálást gondolom nem bánod :wink:
Chloe otthon van,vagy eljár bölcsi/napközi félébe? A pótmami kicsoda? (szülésnél olvastam)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet mindenkinek!

Gratulálok a babákhoz! Szépséges mindegyik kivétel nélkül :D

Boldog születésnapot az ünnepelteknek és névnapot a névnaposoknak :D

Az élet nálunk is zajlik, lusta dög vagyok fórumozni, blogot írni. Srácok jól vanak. Bencének tetszik és emgy is a suli- Áron meg egy kutyabetyárgyerek.....

Évi Tominak jobbulást! 7-8 kúp?? Milyet adsz neki?

Ircsi kismajmocskáid ennivalóak, djakáld csak őket, most van it az ideje. Chloe nagyon ügyes, hogy így pikk-pakk szobatiszta lett. :)

Gábor altatja a gyereket, Bence is lepihent, én meg nekiülök a jegyzeteimnek. Igyakszem többet kotnyeleskedni, de nem ígérek semmit...

Puszi :)


királylány
 
 


Évi, Ádám tényleg kis gömbölyű. :D Egyébként nálunk szerintem Bálint többet eszik, mint Kristóf. De nem látszik annyira rajta, szerencsés alkat :lol:
Tomi gyógyuljon meg!

Dia, mennyi idő van még a suliból?

Ircsi, tényleg, a pótmami nem tud besegíteni?

Claire, gratula Nonónak!!! Nem kell mindenkinek 180 centire nőnie - hacsak nem akar a kosaras válogatottba bekerülni :-)

Nálunk holnap kezdődik az óvoda... Jó volt itthon lenni a családdal, szerencsére a munka is jóval kevesebb volt. De elkaptam valami krátyogós vacakságot, ami nagyon nem hiányzott...

bekri
 
 


Évi, nem tudok belépni hozzád :( Mikor lettél meghívós?

bekri
 
 


Bekri,nemrég,küldök,hova? :)

Dia,váltva,Nurofen-Mexalen-Antipiretikus...
Neki 38-nál már adni kell,és 1 óra múlva ha nem indul le akkor egy másik fajtát..

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Boldog Új évet kívánok mindenkinek!

Barbcsi, gratulálok a legkisebb Királyhoz, nagyon szép baba, tényleg tiszta Bence egyelőre. És Bencéhez is, hogy ilyen okosan,nagyfiúsan viselkedett. :D

Limo, nagyon klassz az a tűzoltó szet. Elképzeltem hogy összeengednénk Bercit Botival, mit csinálna a két tűzoltó fiú. :) Nálunk a legdurvább, amikor kirángatja a ruhaszárítot a szekrény mögül és arra mászik fel, mint létra...

Ircsi, Chloe is milyen ügyes, egy hét alatt szobatisztaság. :D A kicsik pedig kis tündérbogarak, az a szinkronsírás. :lol: :lol:

Évi, jobbulást Tominak, remélem gyorsan lemegy a láza. :( Kérhetek én is meghívót, mikor időm engedi, szívesen olvasom blogodat. :wink: klara.nemeth80@googlemail.com

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Tündi, jó volt a hangulat szilveszterkor. :) Alvás: dettó... kínlódunk, ha van valami program délelőtt, akkor alszik napközben, viszont így éjfélig is pörög... ha nem alszik akkor fél6-6tól kezelhetetlen.
:(

Itt van Anyukám látogatóba 10 napig, gyorsan telnek a napok, kicsit többet mentem én is dolgozni, de nem volt semmi gond, Boti jól elvolt mamával. Kiváncsi leszek, mi lesz februárban, ha elkezdjük az ovit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Helló!

Bekri még másfél év van hátra....most lesz február 5-én egy modulzáróm....érdekes lesz, mert megvan a tételsor (csak 31 tétel), a gáz az, hogy amit eddig vettünk annak a háromnegyede nincs benne a tételekben.... :? :twisted:

Áron is többet eszik, mint Bence, viszont a súlya normális, nem látszik rajta, pedig kicsinek milyen "dagi" volt.

Évi értem. Csak meglepődtem a kúpok mennyiségén. Én ilyenkor cataflam cseppet adok a srácoknak, az leviszi nekik..

Nklári szépek vagytok!

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Klari,küldök.
Szépek vagytok!

Dia,muszáj :( per os meg nem vesz be semmit :(((

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Tomi vírusa fosós hányós,jahúúú,biztos azért mert rimánkodtam gondolatban h ne kelljen orrot szivni mert az gyötrelem.

3 napja nem evett...
(se sokat se keveset,nahhh..fáradt vagyok :D )

rongybaba szegény.Gyerekorvos szerint Ádi nem fogja elkapni nem tudom mire alapozza de legyen igaza

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi értem. Per os :lol: tiszta sakembernek érzem magam 8)
Jobbulást neki. Inni iszik? Mert ugye ilyenkor az a lényeg. Van aza agyógyszertárban kapható rizsnyáklé, ilyenkor jó, bár borzalmas íze van, ki is keleltt öntenem a végén, mert a gyerek bojkottálta. De van olympos répa-akármicsoda lé is vagy kubu. Nekem azt itták. Csaj javul már.... (viszont ha nem akkor lehet egy infúzió jól jönne- tudom-tuom, nem szívesen, csak lehet gyorsabban javul)
Orrszívást Áron sem díjazta legutóbb, úgyhoy gyerek lefog, anya ráül -leszorít- szív technikát alkalmaztam.

Véletlenül nincs meg enked a Bokor Nándor féle ápolástan című könyv?

királylány
 
 


Hát,tuti megvolt mert abból tanultam,+nézem.
Rizsnyák,jahh,vettünk de sztem max kiönteni fogom én is...Tomi amúgy is csak vizet iszik,most inna is de reggel is kihányta sugárban.Hűtöm neki,meg csináltam jégnyalókát,hátha...ez a kúp csak jó lesz!(Daedalonetta)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi köszi ha megnézed :)
Ivás: kortyonként add neki. Áront úgy itattam, hogy 30ml-t töltöttem a cumisüvegébe (éjszaka a mai napig abból iszik, ha iszik éjjel) Az a kúp biztos jó lesz. Vagy esetleg B6 injekció (Áron azt is kapott anno)?

királylány
 
 


Évi
Jobbulást Tominak! Szegénykém olyan kis elesett a képeken :cry:
(Nem lehet vashiányos?)
Chloe heti 2 nap megy bölcsibe, egyébként meg itthon van :lol: :lol: :lol:
Az ő kis életét nem akartam megbolygatni még jobban a törpikék születésével... Így egészen jól elvagyunk... és hát egyre könnyebb lesz, ahogy nő, fejlődik Lia és Ollie.
Pótmama: egy szomszéd :wink: (Katonai "lakótelep" előnye, hogy eléggé összetartóak az emberek... :lol: :wink: )
Rízsnyák: jó szottyosra főzött rízsleves! Húsleves?

Dia
Kitartást a tanuláshoz! :lol:

Bekri
Pótmami segít! Bevásárol, hoz az étkezdéből ebédet, ha úgy jön ki a lépés, akkor elviszi, hazahozza Chloet a bölcsiből...
Majmocskáknak leginkább én kellek, ott nem tud nagyon segíteni :wink:

Klári
Milyen nagyfiú lett Boti :lol: :lol: :lol:
Mamázás nagyon jó lehet :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi
Anyatejet nem próbáltál adni Tominak?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,Lia,de jó becenév!
Pótmami,rendes lehet! Törpikék csak anyatejesek?

Tomi
:arrow: anyatej,megfordult a fejemben..
Vashiány,vsz a következő lépés a vérvétel lesz.(cska a vasta is bele kell vhogy diktálni majd,ehh)
11 400 gramm,800 grammot fogyott ezzel a kis attrakcióval.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!
A rizsnyákos cuccot nekem sem díjazták! viszont a kubu alma-répa-banán italt igen. Meg a mi doki nénink azt szokta mondani, ha nagyon hánynak, h adjak nekik kólát (szénsav kikeverve) apró kortyonként.Az jó hányinger ellen, és van benne cukor, ennyi kátrányt túlélnek!
bocs, mennem kell: Claire
claire
 
 


Évi
Hogy van Tota???
Még az merült fel bennem a nagy étvágytalanságával, a gyakori betegeskedésével kapcsolatban, hogy van eleget levegőn? Szaladgál, motorozik legalább 1,5-2 órát naponta?
Mi most újra járunk uszodába :lol: :lol: :lol: Törpikéim igaz, még csak a partról figyelnek, anyuka úszik, Chloe is megy a gyerekcsoportba...
Utána olyan jó étvággyal eszik. És alapvetően mindent megeszik :lol: :lol: :lol: :lol:
Lia&Ollie egyenlőre igény szerint szopizik. Ami azt jelenti, hogy max. 3 óránként követelik a magukét :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Claire,Ircsi,köszi.
Mára meggyógyult :) kúp se kellett,hála istennek.Evett,kekszet,banánt,pirítóst,ez utóbbiból 4 szeletet is du.

Ircsi,köszi,igen sokat vagyunk kint ha az idő is engedi,nyáron minden de.2-3 órát akár és du.is mentünk,ősszel is.Most du-onként megyünk,ha jó az idő,vagy hétvégén,ha én nem is megyek Ádival,Miki biztos leviszi.
Strandra is hordtuk nyáron,nagyon
élvezte,de attól se evett,őrület.
Mondjuk bizom benne hogy x éves korára ő is olyan jó evő lesz mint a fiúgyerekek általában.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok,

Barbcsi: itt is gratulálok a gyönyörű fiadhoz.

Mindenkinek boldog új évet, rég nem jártam erre.

Gyerkők szépek :)

nklári: Boti nagyon csibész a képeken. Ovit már most lehet kezdeni Nektek?

Ircsi: nagyon ügyes Chloe hogy pikk-pakk szobatiszta lett. Nálunk ez örök téma, folyton van "nyomás" nagyszülői oldalról, hogy ültessük bilire/WC-re. Az apjával azt gondoljuk mi is, hogy ha megérik rá, akkor nyilván megtörténik majd. Próbálunk Korinnának játékosan magyarázni erről, időnként ráültetni, de legtöbbször lebiggyen a szája és rázza a fejét a bilire.

Évi: örülök, hogy Tomi jobban van és remélem más nem kapta el Nálatok a hányi-fosi vírust. Ádám meg kis gombóc :) Nagyon helyesek a fiúk.

Tünde: hogy megy a meló? És Zoénak a beszokás?

Dia: akartam kérdezni, hogy mi lett a melóval? Tudsz már konkrétumot?

Nálunk Korinna 12,4 kg és 92 cm. Időnként alig lehet ráismerni, ki van kerekedve, pedig aztán ő sem volt valami nagyevő korábban. Egyértelműen jót tett neki a közösség e téren (is). Onnantól hogy a kis társaival kis asztaloknál ülve együtt esznek, ő is jobb kedvvel falatozik.
Nekem munka megy, most kezdtem el ügyködni azon, hogy többet dolgozhassak itthonról.




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 


Sziasztok!

Kívánok én is egy nagyon boldog Új Evet mindenkinek.



Latom picik szépen nőnek, telnek sőt rohannak a napok.

Mi is megvagyunk. Dávid persze kis majom így nem sok szabad idom van. Persze neki ha egy bohócot alkalmaznánk - apa szerint. Minden jó lenne. Valaki fogja az ölebe és egy másik valaki beszéljen hozzá akkor minden jó és fülig ér a szája.
Lusta enni, karácsony óta tápszert is iszik mivel lusta szopni. Ha kifejem megissza ő azonban csak pár percig hajlandó enni majd ordítva várja a cumis üveget. Ez van, még 2 hét és 6 hónapos és akkor kezdünk egyebet is kóstolni.

Petra is megvan, nagyon okos, imádja Dávidot. De nagyon mozgékony és sajnos amióta oviba jár nagyon követelőző, akaratos és hisztisebb.
O sem szobatiszta még, bár wc- szűkítő segítségével gyakran pisil sőt kakál is a nagy wc-be. Reggel meg kötelező bilizés van. De már megint oviba megy és félünk amit eddig elértünk most odalesz, mert ott nem erőltetik. Szóltunk tegyék wc-re erre a tegnap azt mondta a gyerek, hogy ő a kis wc-be nem tud pisilni, mert nekünk otthon nagy wc- van és ő csak abba tud.

Cumival is úgy voltunk, hogy csak alvás előtt kérte, erre az oviba ha nyűgös kezdett lenni kérte és odaadták, most meg ismét mindig a szájába van.

Igyekszem jönni de most lépek Dávid már reklamál, hogy éhes.

Barbcsi itt is gratula nektek'''

Kép
Kép
melisch
 
 


Helló!

Időm nem sok.....

Bettynyo munka: még várakozó állásponton vagyok. Talán tavasszal elindulnak a felvételek....jó lenne, ha sikerülne. Tartom a kapcsolatot az illetékesekkel ezügyben, azt ígérték amint zöld utat kapnak jeleznek....

Évi Bence is ennyire nem evett. Ma sem viszi túlzásba, de lényegesen jobban eszik, bár Áron simán lekörözi és fogja is szerintem. Ő ilyen típus. Slussz-passz.....

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Sziasztok!

Ez a szobatisztaság kérdés nálunk is nagyon aktuális. Botikám kb egy hete "bilibe" pisil. Azért írom idézőjelbe,mert a bili egy vödör. :? van neki 2 bilije is, egy sima, meg egy felnyithatós, de egyikre se hajlandó leülni vagy használni, hanem letolja a nadrágját és állva a kisvödörbe pisil. Ezzel mondjuk nekem nem is lenne nagy bajom, de viszont így a kakilás esélytelen, (ma megpróbálta... :))) arra marad a pelus. Általában reggel ébredés után intézi, az éjszakai pelusba.
Nem értem,mi baja a bilikkel? Soha nem eröltettem hogy üljön rá, itt vannak már egy ideje, néha elmondtam mire való,de ennyi.. Azokba még állva se hajlandó pisilni. Arra is gondoltam,hogy elrakom a két bilit és veszek egy teljesen más színűt, más formájút, esetleg hagyom hogy ő válassza ki. Mit gondoltok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Melisch, jó hogy jöttél. :D majd ha lesz időd hozol egy két fényképet a gyerköcökről? Botival is ez volt, lusta volt kiszívni a tejcit, egyszerűbb volt a cumisüvegből,pasik... :wink:

Évi, köszi a meghívót. :) De jó hogy jobban van Tomi és hogy Dávid nem kapta el.

Bettyno, háát, olyan ovi féle, igazából pre schoolnak hívják, 2.5 éves kortól 4 éves korig járnak oda a gyerekek, utána kezdik a sulit. Ez,ahová Boti megy csak 9-12ig van, úgyhogy nem túl nagy segítség, de legalább gyerektársaság.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Klári,khm,Ádám,még mindig :)
Szerintem jó ötlet h ő válasszon bilit,nem mintha otthon lennék egyenlőre a szobatisztaság témában.

Most hogy beteg volt Tomi,annyit ivott hogy még többet pisilt és kifolyt a pisi.Mire észrevettem tiszta pisiben ücsörgött - és nem zavarta,kérdeztem is,de nem.Hát szerintem ez se túl + jel a szobatisztaság felé.

Dia és Bence súlya? Az normál volt,van?
Sajna nincs meg a könyv :(

Bettinyó,fotót :)
elhiszem h a közösség segít,már több helyről hallottam,várom is :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!.....Örülök, hogy gyógyultatok! Amíg nem kóros Tomi nem evése, ill. a súlya, szerintem ne aggódj rajta, egyszer jobban eszik, másszor kevésbé, egyik gyerek ilyen másik olyan. Berci a jó evők csoportjába tartozik, néha mégsem akar enni rendesen, csak pár falatot.

Melisch!....Fotó, fotó és még több fotó!!

Dia!....Gyere gyakrabban!

Klari!....Csinos vagy a fotón. Ha tűzoltó gyerekeinket összeengednénk az lenne ám a BEVETÉS!!! ....Bilizés: nálunk is ez volt, volt bili, semmi kényszer egy-két alkalom kivételével rá nem ült, így nálunk a zuhanytálcába pisilt :oops: aztán ezt nagyon meguntam, és vettem neki egy lépcsős wc-szűkítőt. Az teljesen más mint a bili, és úgy csinálhat mint a nagyok......de itt is vannak problémás időszakok, amikor nem akar elmenni wc-re. Akkor bedobok valami játékot pl. mutasd meg a dinónak, hogy kell pisilni, na erre rohanás, gyere dinó, odateszi maga mellé, a végén közli vele ügyes voltam. Nálunk elég rögös ez az út, mert vannak napok amikor minden rendben, de vannak állandóan mosok napok is.

Ircsi!.....Kukkantottam a blogodba, jó nézni benneteket!!!

limo73
 
 


Limo,tali ügyben ezért nem jelentkeztem,de jövő hét esélyes! :wink:

Úgy néz ki amúgy hogy jan.27 és febr.01 közt fent leszek Pesten azaz az egész család. Hungária körúton lesz a szállásunk...nem tudom van e valaki aki közel van vagy talizna? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Limo jönnék én, de mindig annyi felé szaladok....

Évi most lesz 8 éves (vasárnap) de nincs 30 kg, 25-27 körül van asszem és 135 magas.
Örülök, hogy Tomi jobban van :)
Folyt. Köv.

királylány
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: