Új privát üzeneted érkezett!

Ma voltam megint 4D Uh-n. Megis elmentem, meg szerecse is, mert a doki nagyon emlekezett a szitura, ahogy bejelentkeztem... :oops: A lenyeg, hogy szep kepek is keszultek (majd megmutatom kedden, mert nem nagyon tudom betenni ide), szembe nezett velem :lol: megerositette a kisfiut is es szerinte is egeszseges. Most mar tenyleg csak ki kell hordani ezt a gyereket. :lol:

szonibaba:
Nem tudom Etus itt lesz e a hetvegen, mert en ugy tudom elutazott az Anyukajahoz es csak hetfon jon haza. Viszont nagyon szomoru vagyok, hogy nem jossz :( Akkor lehet Anyukamat megis megprobalo ravenni, hogy jojjon el, mert ferjecskem ilyenre nem tul alkalmas... A Timire majd o vigyaz akkor.

baratodildi
 
 


Ildi!
Hogy jussanak el hozzád a jegyek?
Akkor mostmár nevet a gyereknek!

Etus!
Ugye tényleg anyudnál vagytok és nem miattam nem írsz :oops:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

mar Szombatehelyen vagyunk, delben megyunk anyukamhoz, es tenyleg csak hetfon jovunk, vagy vasarnap este, akkor is csak a keddi babatali miatt... ki nem hagynank!!!!! :)

Szoni: jaj ne izelj mar, akarkinek mondtam eddig a Balárt, mindenki szivrohamot kapott tole, Oliver pedig kozolte hogy NO WAY, szoval dehogyis sertodtem meg :) :lol: Nekem akkor is tetszik :lol: :lol: :lol:

Na megyek, mert a gyerek rarepult a sutis talra reggeli gyanant...

zetus8
 
 

 
 

zetus:
Neztem az utonevek kozott, hogy a Balár azt jelenti bolgár... :roll:
Nekem meg mindig nem sikerult nevet talalni, most az Árpád a legnyerobb ferjecskemnel, de az Attila, Csaba meg meg vagy 20 masik nev is szoba johet... Szoval nemnagyon tudjuk meg.
Orulok, hogy keddig hazaersz :lol:

szonibaba:
Konyhabutort megvettetek? Szerintem el fogok erte menni hozzatok. Mas otletem nem nagyon van hogyan jut el hozzam. :roll: Neked van mas otleted? :lol: Nem jartok erre?

baratodildi
 
 


Etus!
Huhh gördül a kő.

Ildi!
Peti jár a Mom felé minden nap és a Móriczon, Moszkván. Ákos merrefelé? Ők nem tudnának összefutni?
De persze jöhetsz is, ha van időd, szívesen látunk, csak majd ne nézz körül. Pénteken 13-ig vagyok csak itthon, mert sulizok.
Konyhabútorról listánk van, hogy pontosan mik kellenek, nem tudtuk még megvenni, mert sajnos nem lehet olyan házhozszállítást kérni az Ikiben, hogy előre kifizeted és megmondod, hogy mikorra hozzák. Itthon meg nem tudjuk tárolni a cuccokat, már így is gáz, ami itt van. Még a régi bútorok is itt tornyosulnak a garázs előtt. Talán vasárnap este elmegyünk és megvesszük.

Megvolt hétfőn a temetés, majd mesélek. Mindenesetre arra "jók" az ilyen események, hogy sztem végrendelkezni fogok, hogy az enyémen mit igen és mit nem :roll:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Hat akkor lehet inkabb a Moriczra megyek el :lol: Akos a Keletihez megy minden nap, szoval o teljesen masfele dolgozik.
Hogyan tudsz igy fozni, ennyi nap utan konyha nelkul?

baratodildi
 
 


Ildi!
Peti holnap sztem 10 körül lesz a Móriczon v. hazafelé gondolom 6 körül.
Mikrózok és van Tupper-es tésztafőzőm is. Anyóstól is kaptunk kaját (bár most 3 napig nem voltak) meg hétvégén a dédi is küldött husilevest, szóval nem éhezünk.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba
Holnap delutan 6 fele talalkoznek vele, megadod pü-ben a szamat, hogy egyeztetni tudjak vele... :lol:

baratodildi
 
 


Voltam tegnap egy beszelgetesen a gyermek-anya kotodesrol. www.kotodes.hu Majd meselek.

Menu meg mindig nem allt ossze a fejemben teljesen, de csinalok egy gyumolcs tortat meg sutok sos sutit is. :) Ezek mar folyamatban vannak :lol:

szonibaba:
Megegyszer koszi a jegyeket. Petinek kulon, hogy hazhoz hozta oket! :) Konyhabutor?
Nalunk is nagy felujitasok lesznek megint. Jovo het utan elkezdjuk mind a 3 lakasban az elektromos felujitast (nalunk, anyukameknal es a nagyim volt lakasaban is). Utana meg valoszinuleg lesz meg festes is itt-ott, mert vesni fognak mindenhol. Hurra... Szep kis felfordulas lesz!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

baratodildi
 
 


Ildi,megnéztem a kötődés lapot, érdekes tök jó, fejlődéslélektanból pont ezt a témakört is tanultuk most :wink:
Remélem nálatok is biztonságos kötődés van :)

Felújítás :? kemény lesz, az tuti!
manóci
 
 


:( :( hihetetlen már, de tökre elkenődtem! Hannus ma reggelre betaknyosodott!!! :cry: Nemtom mi lesz így holnap?????? :evil: Már a kismamák miatt is!!
Nem hiszem el, hogy nem jutok már el egy talira sem!!! :twisted:
manóci
 
 


mano:
Ha csak taknyos, de nem lazas vagy komolyabban beteg szerintem eljohetsz, de majd a tobbiek is nyilatkoznak. :roll:

A holnapi menu:
Hortobagyi, gombas es edes palacsintak kulonfele valtozata. Aztan gyumolcs torta. Ez jo nektek? Esetleg gondoltam meg egy levest is fozok, ha valaki nagyon szeretne levest enni, de ha vannak kivanos kismamik itt, akkor nyitott vagyok meg most minden extra igenyre. Ma megyek boltba ezt-azt venni :lol:

Voltam dokinal, minden ok odabent, pedig tegnap a borze vegere mar gorcsoltem, kemenyedtem minden bajom volt. Mindez 2,5 ora setalgatas es hajlongas utan... Azert nagyon nagyon nagyon megerte, vettem jo kismama rucikat es Timinek is meg az uj teso babanak is egy csomo jo cuccot. :)
Szonibaba koszi megegyszer!!!

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Milyen jól elbeszélgettél itt magaddal :D

Menü tökéletes, bár kicsit csalódott vagyok, hogy nem tudjuk Fronival degeszre enni magunkat a fincsi fasírtodból :cry:
Holnapra kéretik minden új szerzeményt kikészíteni, hogy jól megcsodálhassuk! (És szívesen a jegyeket, én tényleg nem tudtam volna elmenni).
Úgy terveztem, hogy reggel kitesszük Szonjit az oviban 3/4 9 körül és onnan megyek Marcival (gondolom fél 10 körül, de legkésőbb 10-re ott leszünk). Nincs korán nektek?

Többiek, mizu? Nagy a csönd.

Manó!
Gyógyuljon meg gyorsan Hannus holnapra!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Ok, minden idopont 9 utan. :P Zetus is mondta, hogy o is koran jon, mert lehet mar Oliverrel 9-re bejon a MOM fele, hogy ne kelljen egyedul a babakocsit emelgetnie. :D
Megnezem fasirt ugyben mit tehetek :wink:

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:29-kor.
Vendég
 


Fronell: kora delutan beszeltem Ildivel, akkor mondtam, hogy valoszinuleg Oliverrel megyunk, hogy ne egyedul kelljen cipekednem... veled kesobb sms-eztem :) Szoval Ildi, mi Fronellekkel megyunk, de koszi, hogy mar "koran hajnalban" is fogadtal volna minket :)

Sutottem csokis sutit, remelem nem hagyom itthon...
varjuk nagyon a holnapot!! :):):):)

Mano, remelem Hanna allapota javul, es el tudtok jonni... olyan kozel laknak hozzatok Ildiek, tok jo lenne.

zetus8
 
 


fronell:
:cry: Huuu, az nem jo!!! elfelejtettem a dietas elhatarozasodat. :( Pedig annyit, de annyit foztem!!! :(

mano:
Ha megis jonnetek, azert kuldok pü-t a cimmel.

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Marci tízórai gyanánt benyomott egy gombás palit.
Sál gazdija meglett?

Tegnap kijutottunk az Ikibe és ami befért a kocsiba azt elhoztuk, többi folyt.köv.
Tudjátok mennyi a házhozszállítás hozzánk? 20ezer ft :shock:

Beígért Bodza képek:

Kép
Kép


Tappancs:
Kép Kép
Talpas kép mellettin a köldökzsinórt öleli :D
(De, hogy miért így rakta be a képeket?)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szoni,ezek a képek csodásak :) :) :) Annyira tökéletesen látszik, mint egy fényképen!!Nagyon kis édes a Bodza :wink:

Mi nem mertünk elmenni :( láza nincs Hannusnak, de tiszta takony. Örökké tüsszög, és jó zöld trutyi folyik az orrából. Óránként szívjuk. Én így nem akartam magamra vállalni a kismamikkal a talit!

Viszont kitaláltam egy jót: a legközelebbi tali legyen nálunk, és akkor tuti ott leszünk :P
Mit szóltok hozzá?
Az időpontot meg majd leegyeztetjük.
manóci
 
 


mano:
En benne vagyok. :) Mi lenne husvet utani hettel? Tobbiek?
Hannusnak javulast!!! Hogy birja az orrszivast? Timi meg mindig hisztis tole...

szonibaba:
Tokeletesek a kepek!!! Ennyire jokat nem is emlekszem,hogy lattam mar! mindene latszik az arcan!!! Csodas!
:)

baratodildi
 
 


szonibaba:
Elfelejtettem... :oops:
A sal Bercele :lol:

baratodildi
 
 


Manó!
Nekem is jó a tali nálatok, már alig várom.
Csak aztán nehogy vmi közbejöjjön ám :oops:
Vagy legrosszabb esetben majd beteszed a kulcsot a lábtörlő alá :lol:
(Remélem nem veszed zokon, csak vicceskedek)

Marci ma előadta reggel az Almától ellesett "Hattyú halála" c. előadást. Aztán miután két polár nadrágot magára követelt bealudt. Így most az ebéd utáni pihinek tuti lőttek :roll:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szoni: nagyon nagyon nagyon jok a kepek, hihetetlen! Es milyen cuki kislany! :) Hol voltal ultrahangon??

Ildi: koszonunk meg egyszer mindent, jol ereztuk magunkat mint mindig :)

Hulye kerdes, de: az gaz, ha nem megyek el az AFP-re? Marmint szivozhatnak velem emiatt kesobb, ha csak genetikai uh-ra mennek a 19. heten???? Oszinte valaszokat kerek :) (egyszeruen nem birom elerni telefonon a Fehervari uti rendelot, es aprilis kozepeig foglalt minden idopont a Kovacs dokinal, megneztem.
Masik kerdes: a haziorvos adhat az AFP-re beutalot??? mert az meg jo lenne, ha o adna.

Mano: mi is benne vagyunk a taliban, majd irjatok hogy mikorra lenne jo nektek.

zetus8
 
 


Etus!
Ha törvényileg kérded az AFP-t, akkor gondolom nincs semmi következménye. Viszont a magam megnyugtatása érdekében (bár tudjuk, hogy sokszor ad téves eredményt) én nem hagynám ki. Ill. az Imrében is ingyenes a kombinált vizsgálat, ami bővebb és megbízhatóbb eredményt ad az AFP-nél.
Körzeti nem tudom, hogy adhat-e, de a védőnő elvileg igen. Bár nálunk azt mondta, hogy már megvonták tőlük a beutalóírás jogosultságát, de lehet, hogy ez kerületenként változik, kérdezz rá.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


zetus:
Nem hagyhatod ki az afp-t szerintem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A genetikai uh-t is annak tukreben nezik az orvosok. A kombinalt tesztrol, ami az Imreben ingyenes szerintem mar lecsusztal, de ezt nem hagyhatod ki!!!! Ne csinald mar... ez a telefon dolog bosszanto, de add meg az adataidat es en kerek neked idopontot szemelyesen a rendeloben. Ez ne legyen mar ilyen gond!!! Nekem 10 perc gyalog, elbandukolunk Timivel. :wink: Az afp-n kivul ilyenkor nezik a HBsAg-t, ami a hepatitisz. Ez is kell!!! Melyik szamot probalod? Van 3 szamuk is:
2792156, 2792157, 2792158
Email is van a bejelentkezesre: bejelentkezes@gyogyir11.hu
A haziorvostol kerjel beutalot, avval fognak fogadni! A 18 heti uh-ra is kell beutalot kerned! A vedono nalunk nem tud mar beutalot adni es a haziorvos sem tud adni, ezt konkretan tudom, tegnap voltam nala.
A dokinal meg nincsen olyan, hogyha egy betege beutalot ker, akkor nincsen idopontja, probaljal vele szemelyesen beszelni valahogyan!!! Amugy a maganrendelojeben sem adhat erre beutalot, legalabbis az enyem nem tud adni a maganrendelesen. :roll:
Ami meg a legrosszabb alternativ megoldas lehet nalad, az egy maganlabor. A Balint Laborban, ami itt van a Fehervari uton azt hiszem 3000 Ft korul van az Afp+ Hepatitisz. De a mens Mentist is megkerdezheted mennyiert csinalnak, vagy csinalnak e ilyet egyaltalan. :roll:
Etus! Le lesz harapva a kis fejed legkozelebb, ha talalkozunk! 15 hetes vagy, tessek azt az orvost elokeriteni vegre!!!! :evil: Milyen terhesgondozast csinal az, ha mar felidon tul leszel, mire hozzajutsz??? Ennyi erovel tenyleg jarhatsz akarkihez is a Rendelobe, akkor meg mindig szulhetsz a Szent Imreben!!!
Azt sem tudom, hogy az elso vervetelednel mindent csinaltak e neked? Ellenanyag, vercsoport stb.... ??? Ott a haziorovos minden fontosra beutalt???
Bocs, de oszinten kerdezted! :lol:

baratodildi
 
 


Zetus,szerintem is menj AFP-re! Igaz azt mondják nem sokat ér már, és pár éven belül el is törlik, de azért csak megnyugtató, ha van a kezedben egy jó eredmény, és a genetikai UH meg is erősíti!
Viszont FONTOS!!! Hogy a beutalót AFP-re csak nőgyógyász adhat!!!De mi az, hogy nincs időpont???Mire??? Egy laborra? Hát odamész valamelyik reggel 7-re és levszik a vért. Kész! Arra nem kell időpont! :twisted: Csak a beutaló, TAJ kártya, és slussz!!!
Szóval menj csak el. :wink:

Tali, ok. Örülök, hogy benne vagytok!!!Húsvét hetében kellene, mert utána a 20.-i héten nekem 5 napos gyakorlatom van, az abszolút nem jó. Utána meg már olyan soká van :( Nem? Vagy mondjátok, kinek mikor lenne jó?15,16,17??
manóci
 
 


mano:
Nekem a 16, 17 jo. :)
Timi mara mar tisztara betaknyosodott megint. :( Ugy utalom az orrszivot!!! Pedig o mar nem is sirt ma... Dokihoz meg nem mentem vele, de mindig megszivat a hetvege ilyenkor. :roll:

zetus:
Van idopontod mar???

baratodildi
 
 


Ildi,na az jó, akkor inkább legyen 16, hogy mégse péntek. ha másoknak is jó, írják :wink:
Takony :( egyetértek, lehetne már jó idő, a tököm tele ezzel az örökös náthásodással. Nálunk is megy az orrszívó, bár ügyesen tudja fújni már az orrát, de azért olyan mélyről még nem. De úúútálja, csóri menekül már, ha mondom gyere szívunk :cry: Aztán a nasivinezést még jobban útálja. De ilyenkor nincs más. Ja, meg tökre köhög, most adok neki Rinathiolt is. :?
manóci
 
 


Sziasztok!

16-a ezek szerint csütörtök?
Nekünk sztem jó, nem rémlik, hogy lenne vmi program (mivel dúlunk a konyhában -amivel egész jól haladunk- ahol a naptáram szokott lógni, ezért mondom, hogy úgy rémlik, hogy jó).

Képzeljétek, tegnap óta iszonyatosan fáj a fejem, ma haza kellett jönnöm a suliból az első szünetben, ill. alig bírtam elmenni, csak mivel új tantárgy volt, mindenképpen meg akartam nézni. Erre tök érdekes volt. Már kicsit jobb, de érzem, hogy egész nap zaza leszek (tegnap is, ma is Panadoloztam).

Manó!
Marci is egész ügyes, de azért takonykór idején biztosabb a szívás.

Kinéztem neten egy sütőt, erre tegnap megnéztük személyesen, hát olyan gagyesz gombjai vannak, hogy ott röhögtünk Petivel a boltban, hogy ez meg mi a franc. Úgy látszik a sütő vásárlás olyan mint a babakocsi: gyúrj össze többet és megkapod az ideálisat.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Jobban vagy mar? A panadolt nem is tudtam, hjogy lehet szedni terhesen... Remelem csak a front miatt fajt a fejed. :(

Timin szerencsere nem uralkodott el a natha, hamar lekuzdotte, mar orrot sem kellett tegnap szivni :lol: Hipp-hipp-hurra!!!

baratodildi
 
 


sikerult 2x elkuldenem. :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Bocs a betolakodásért, azok olvassák tovább, akik szeretik a természetet, a kirándulást, és szívesen járják / járnák az erdőt kisbabával is.

Készítettem egy kirándulós-babakocsis honlapot, ahol összegyűjtöttem azokat a túrákat, amik babakocsival bejárhatóak. Vannak könnyű, bármilyen kocsival megtehető utak, és nehezebb, csak sportbabakocsival teljesíthető kirándulások is.

www.kirandulababa.turistautak.hu

Remélem sokaknak hasznos lesz a honlap.
Nagyon várom a ti útvonalaitokat is, hogy még több túralehetőség közül lehessen választani. Ha valakinek van kedve küldeni útvonalat, vagy töltse ki a honlapon található táblázatot, vagy csak írja le pontosan, hogy merre járt, és én elkészítem a túraleírást.

Kirándulós fórumot is nyitottam, mert a honlapon még nincs ilyen:
Társalgó - Programok, ajánlatok - "KIRÁNDUL A BABA" - babával kirándulók fóruma

Itt a tavasz, jó túrázást kíván a KIRANDULABABA!

sushy
 
 


Mano:
Mi lenne, ha jovo heten hetfon mennenk hozzad? Mindenkit korbetelefonaltam mar (sajnos nem tudtam a Te telcsi szamodat), nekik jo lenne az idopont... Mit szolsz hozza?
:roll: Tudom a husvet utani hetet javasoltam eddig, de most zetusnak ugyis be kell jonnie ide a XI keruletbe Bercelle, legalabb nem foloslegesen jonne eddig. Bocsi, tudom elegge spontan es rovidebb tavu kerdes, de hatha jo neked.

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég voltam és örülök hogy mindenki jól van és a kismamáknak gratula!!!!! :D
Mi jól vagyunk semmi probléma most voltunk vizsgálaton és már nem járok fel pestre mert felesleges. Lassan két éves lesz a Liza mindent megért de még nem beszél és azóta is keveset eszik.
Most 9 és fél kiló és 84 cm..hát minimanó sokan eyévesnek nézik de ez legyen a legnagyobb probléma.
Nagyon ritkán ülök gép előtt mert a 24 óra sose elég....főleg jön a jó idő és állandóan kint akar lenni a gyermekem.

Gondolkodtunk mi is kistesón de a mai világba nehéz hármat felnevelni és igaz a mondás kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond. A Fanni 13 éves múlt és nagyon nehéz vele...

De a lényeg mindenki jól van..sziasztok!!!!!
bóbita33
 
 


Sziasztok!

Bóbita!
De jó, hogy hírt adtál magatokról, igazán jöhetnél Te is gyakrabban! Ezek szerint ti is jól vagytok és minden rendben.
Még Marci is csak nyögve kommunikál, de majd beindulnak, ettől nem félek.

Csajok!
Hétfővel mi lesz???

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Mindenkeppen talalkozunk holnap nalunk. Szerintem a nagy melegre es a jo idore valo teklintettel kimehetunk a "mi" jatszoterunkre is ha lesz kedvetek. Amugy valak Titeket nagyon! Lasagne lesz, meg amit fronell hoz. :wink: :)
Lent voltunk videken, most ertem csak haza, bocsi, hogy nem irtam.

bobita:
De jo, hogy irtal! Kepet is tehetnel fel!

mano:
Hova tuntel???

baratodildi
 
 


Ildi!
Akkor mi oviból startolunk hozzátok!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:31-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

Vagyok, vagyok, de nem érek rá naponta gépezni :oops: :? Ezer dolog itthon + már elkezdtem gazolni a kertben is, hogy itt a jóidő, ültetgetnem kellene, koktél pari, és paprika palántákkal foglalatoskodom, mellesleg meg elkezdtem már a beadandóimat írni, ha ide ülök, mert elég sok van. Ja és a múlt héten 2 gykorlaton is voltam :!: Ápr. 25.-én pedig már van is 2 vizsgám!!
És itt ez a tök jó idő, lányokkal örökké kint vagyunk. Hanni motoros őrült, Eszti meg rákattant a görkorizásra. És állandóan mosok, tök jó hogy kiteregethetek már a teraszra, és du-ra le is szárad minden 8)

Na, hát a holnap nem jó nekem, mert Esztivel hétfőnként járunk úszni, és anyukám akkor szokott jönni, hogy ne kelljen az usziba Hannust cipelnem.Mert elég nehéz vele ott, ő is be akar menni a vízbe, és különben is tök meleg van bent :x

De a húsvét utáni heti csütörtök, vagy szerda nekem még mindíg jó, ha nektek is?! :wink:


Bóbi, de jó hogy jelentkeztél :) Tök jó, hogy minden ok. Lizivel :) Amúgy nem is vagytok olyan minimanók, mit szóljak én. Hannus 7660g, és 76 cm :P De én is azt mondom nem baj, ha pici csajszi lesz, csak egészséges legyen!/ és még mindíg jobb mintha bálna lenne :oops: mégis csak lány :wink: /
Amúgy nekünk a nyáron kell visszamenni az Endokrinológiára, mert akkor lesz 2 éves, és lesz egy vérvétel ami alapján dől el, hogy kap - e majd valami "támogatót" hormon készítményt vagy sem! Mert azt mondta a dokinő mikor voltunk, hogy 2 éves koráig nem nyúlnak hozzá, tehát csak akkor vigyem vissza!
Én azért remélem nem kapunk majd. Idegenkedem az ilyenektől :oops: :(

Na, jó éjt léptem aludni :D
manóci
 
 


Mano sajnalom, hogy most sem jott ossze. Milyen uszodaba jar Eszti? Az ovi szervezi?

Most csutortokon a Romaira megyunk setalni. 10 orakor talalkozunk.

fronell:
Koszi megegyszer a csodas levest!!! Apukam es ferjecskem is evett meg belole es mind a ketten el voltak tole ajulva, ahogy en is. Nagyon fincsi volt!!! A maradek pogit es sutit is megettuk meg tegnap Timivel :lol:
Tegnap kapott Timi husvetra anyukamektol egy kismotort, ugyhogy visszuk majd a setahoz, bar eddig nem nagyon tud vele kozlekedni. Nagy lelkesen rault es aztan egyszer eldolt vele a lakasban, azota nem annyira lelkesedik :roll: :shock:

Szerencsere a hetfo hajnali verezgetes azota sem ismetlodott, remelem nem is lesz mar gondom. Vettem tegnap egy szivhang hallgatot is. Annyira jo tudni, hogy barmikor behallgathatok! :wink:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Csajszikáim!
Remélem nem az utolsó pillanatban szólok, de a csütörtök egy kicsit módosult lis számomra:
Szonjinál az oviban 9-10-ig tojásfestés van, közösen a szülőkkel, így én csak az után tudnék elindulni Marcival. Ez azt jelenti, hogy 11-nél előbb nem érnénk oda. Az még belefér v. már nagyon késő nektek és belelóg az alvásokba?

Ildi!
Örülök, hogy minden rendben és ugye milyen jópofa a szívhanghallgató?

Képzeljétek a lökött férjem reggel benthagyott egy hülye darazsat, mert az nem akart kiröppenni a papíron, amivel meg akarta menteni, én meg az előbb úgy beleléptem, ahogy a nagykönyvben meg van írva :x . Baromira fáj, még hűtöttem és Fenistileztem is.

Voltam reggel a dokinál a cukros laboreredményemért, minden ok., csak továbbra is vérszegény vagyok (ami ugye nem csoda, hisz ecseteltem a vas szedés következményeit).

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szoni, nekünk simán belefér a 11 órás tali is, szóval részünkről oké a dolog.
Vigyázz már magadra egy kicsit jobban, nehogy már egy darázs döntsön le a lábadról :oops: :roll: :wink:

Ildi: nah, kapott Timike motort? Az szuper! Mégiscsak tudták Anyukádék, mi is az , ami még hiányzik Timike játékai közül :wink:
csak gyakorolgassatok szorgalmasan, lehet, hogyha majd meglátja a többieket is a kismotorokkal, akkor majd száguldozik ő is :wink: :lol:
Vendég
 


szoni:
Nekunk is jo a 11, legalabb nem kell rohannunk :P Az alvas mindenkeppen csuszik, mert mar 12 fele aludni szokott, igy majd hazafele a kocsiban fog.
Huuu en irtora felek az ilyen csipesektol!!! Brrrrrr.....
Nekem is jo a cukros eredmeny :) Szo szerint azt mondtak igy dietazzak tovabbra is :) Eddig nem dietaztam, ugyhogy ez jo dolog. legkozelebb csak 5 het mulva kene mennem, de most a hivatalos 24 hetesre azert elmegyek. :roll:

baratodildi
 
 


Ildi: koszonjuk igy utolag a vendeglatast es a finom lasagne-t, meg tegnap ebedre is azt ettem, nyam-nyam! :) Fronell, neked meg a szuper levest koszi! :)

Hat nekunk huzos a 11 oras tali, mert en ugy terveztem, hogy delre hazamegyunk, egyre rosszabbul vagyok a servemmel, tegnap delelott takaritottam, es utana alig birtam labra allni, azota sem sokkal jobb a helyzet, faj mint allat, de remelem ma meg holnap reggel mar jobb lesz, es akkor semmi nem tarthat minket itthon :)
De jo hogy Timi is kapott motort, szerintem imadni fogja, amikor mar belejon a hajtasba! :) Bercellel meg pont az a baj, hogy olyan gyorsan megy a motorral, hogy nem erem utol, pedig loholok utana mint egy hulye, de nagyon gyors...

Ildi: tok jo lehet ez a szivhang hallgato!!!!!! orulok hogy azota nem volt verzes, es hogy jol vagy, a dietadat tovabbra is igy csinald... :lol: :lol: ez jooo, latod milyen ugyes vagy?? :)

Szoni: auuuuuuuu az fajhatott, en egyszer leptem mehecskebe a strandon, jujj de szenvedtem tole

Tegnap Oliver kopogtato cedulakat gyujtott, ugyhogy en voltam este Bercellel, faraszto volt... annyira fura, hogy este 6ig tok jol elvagyunk, es fel 8 utan Bercel meg mar furdik, szoval hogy ha Oliver vmiert nincs itthon este, akkor csak masfel ora "plusz" az, amit Bercellel vagyok, de valahogy az mar mindig nagyon lefaraszt... erdekes
:roll: De tok cuki volt, marmint Bercel, egyszercsak odajott hozzam, es megnyalta az arcom, es jo nagyot rohogott hozza :lol: (az apja szokta nekem csinalni, es UTALOM :lol: :lol:

zetus8
 
 


Etus!
Arcnyalás: :lol:
Sérv: :( Ezek szerint megint kijött, mert ha jól emlékszem legutóbb amikor kérdeztem, akkor még nem volt.

Darázs: hát szörnyen fáj(t), egész éjjel aloe varás borogatás volt rajta. Meseolvasás közben rángattam a lábam, mint egy dilis, erre Peti megkérdi, hogy mi van? Mondom mi lenne?! Megkérdezte, hogy ugye ettől a babának nem lesz semmi baja, hogy a méreg nem jut át a lepényen, stb.? Hát nem akartam olyan csúnya lenni, hogy azt mondhjam, hogy ez most nekem annyira fáj, hogy kisebb gondom is nagyobb annál, hogy mi megy át a méhlepényen.
De a darazsat kinyírtam az eset után, akkorát vágtam rá egy tálcával, hogy esélye sem volt. Este Peti takarította el a maradványait.

Na, holnap akkor mi legyen? Az is jó, ha ti korábban mentek és mi majd becsatlakozunk, de akkor velünk már keveset lesztek csak és halazni is több részletben tudunk, ami a gyerekeknek nem annyira jó móka. Vagy menjetek csak ti és mi most kihagyjuk (így lesz témátok, jól kibeszélhettek :D )

Na megyek, mert kéne csinálnom a beadandómat, ha már rávettem magam, hogy gép elé üljek (plusz el kéne ültetnem az árvácskákat, amiket vasárnap a gyerkőcökkel vettünk).

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ja, Ildi!
Hát akkor csak keményen folytasd a diétádat :wink:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


zetus:
Na a labon allasrol en is meselhetnek. tegnap majdnem elestem, mert egyszeruen ugy bele nyilallt a csipo csontomba a fajdalom. Szerintem ha nem kapaszkodom meg tuti elesek, egyszeruen elbicsaklott alolam a labam... Es meg mennyi ido van hatra!!! A servedre valami servkotot nem lehet hasznalni ilyenkor? Kepzelem mennyire kellemetlen. Szerintem gyere csak el, aztan majd hazaersz mondjuk 1-re vagy 2-re. Bercel utana is tuti fog aludni... Alhatsz Te is :lol: Ha meg faj a jaras, majd leulunk es lekotozzuk a gyerekeket a babakocsiba :wink: :lol: Nekunk jobb lenne kivetelesen a 11, ha mar igy felmerult, mert ma reggel is alig birtunk idoben elindulni. Persze ha nem, akkor megprobalkozom a 10 oraval is :lol:
Mi meg csak ma kaptuk meg az ajanlo szelvenyeket... :roll:

szoni:
Ugyan, miert ne jonnel! Ne izelj mar!!! Mit tudnank amugy is kibeszelni??? Ezt nem is ertem... A beadandodat meddig kell leadnod?

mano:
Nekunk a husvet utani csutortok akkor be van tervezve, hogy hozzad megyunk. Hany orara? Majd utleirast adjal, meg a telcsi szamod is, ha eltevednenk! :wink:

baratodildi
 
 


Ildi!
Olyan kis szorgos méhecske vagyok (hogy stílusos maradjak), hogy április 30-a a leadási határidő, de ma sikerült is befejeznem, szombaton viszem is a suliba.

"Mit tudnank amugy is kibeszelni??? Ezt nem is ertem..."
Öhömm... :lol:
Kérdezd Fronit, ő biztos érti :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


A lukas agyam:
Tudom miről beszélsz (mint a Coldrex reklámban), nekem is uez szokott lenni, konkrétan tegnap este óta alig bírok kettőt lépni, mert egyfolytában nyilall. De már ülés közben is :x

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Most nem tudom vegul mikor talalkozunk holnap, de majd meg reggel korbe telefonalgatok, hogy kideruljon. Mi valoszinuleg csak 11-re erunk oda a parkolohoz, mert szerintem Timi nem fog 8.30 elott ebredni, ahogy ma este elaludt. :evil:

baratodildi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: