Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mi ez a nagy pangás?? Mindenki elbújt??? :lol: :lol: :lol: :lol:

mush: apa megjött??

Lyndee: Miki?????

Kérdések:
1.Aki használ utazóágyat az tett bele vmit alulra? Nekem túl puhának tűnik a matracához képest! (ebben is van egy matrac, de nem olyan kemény)
2. Szúnyogcsípést mivel lehet kenni? Mármint a bébinél!!!!

Tegnap voltunk Szekszárdon, és apának megvettük az ajándékát (augusztus végén van a szülinapja)!! Hát ő nagyon munkamániás, mert benzines fűkaszát kért!!!! :lol: Este Márton segített neki szerelni!!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem ismerek rátok! Sehol senki?

Boci - a mi utazóágyunk szivacsa nem olyan puha, mi egy plédet szoktunk még bele tenni.

Szúnyogcsípés engem is érdekelne - patikában kérdeztem, nem nagyon tudtak rá ajánlani semmit - csak hogy vizes vattával borogassam - na ezt vitelezd ki egy kis örökmozgónál

Mi holnap elmegyünk kb 1,5 hétre, először anyóshoz, aztán Bükkszékre barátokkal (14 gyerek lesz), utána meg szüleimhez.
Úgyhogy ha nem jönnék, mindenkinek kellemes mindent a nyár utolsó heteihez!

Kép
trombibébi
 
 


Szúnyogcsípés: nekem Zöldidokinéni azt mondta, hogy ahol nem tudja lenyalni, ott Fenistillel is lehet akár...
Bár én nem kentem semmivel, mert láthatóan nem zavarták a csípések...

ebéééééd, cupp...

Kép

Kép
gabilany79
 
 

 
 

Boci, utazóágyba én nem tettem semmit, de annak a matraca nagyon buta, ha lett volna jobb tettem volna. De most már szerencsére fel lett hozva a saját ágya és abban alszik. Bár nem tűnt úgy, hogy az utazóágy matraca zavarta volna.
Szúnyogcsípésre én sem teszek semmit. Fenistillt meg pláne nem tennék, amúgy is elvileg 3 éves kor alatt nem használható. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ilyen vonatja van Noelkének (50 db játéklabdával):

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Röff!

In medias res:
Fenistilt bátran lehet. Aida! Hol olvastad, hogy 3 év alatt nem?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi, rajta a fenistillen. Amikor nővérem még 2 éves sincs ikerkislányainak a csípését akartuk bekenni vmivel. De lehet nem 3 év alatt, hanem 2 év alatt.. Nem emlékszem már. Mindenesetre még nekik sem kentük és kint Svájcban is azt mondta a gyógyszerész, hogy nekik még ne azzal. Ott kaptak kimondottan babáknak való ilyen készítményt. De amúgy lehet én vagyok "túlféltős" :) sebaj. Mindenkinek szívejoga úgy tenni, ahogy jónak látja. Én is csinálok olyat, amit mások nem csinálnának, más is csinál olyat, amit én nem tennék. Ez így normális. :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Fenistil: szerintem a lenyalogatás miatt mondják, hogy 3 éves alatt ne, mert most rákerestem, és a patika honlapokon a leírásában azt írják, hogy lehet, csak 2 éves kor alatt nagyobb kiterjedésű bőrfelületre nem (ahogy terhesség és szoptatás alatt ugyanez...)

Boci: a mi utazóágyunkban se olyan puha a matrac :? (jó, mondjuk a kiságyában levő kókuszmatracnál puhább) Én ráhúzok egy lepedőt azt jóvan.

Trombi: jó pihit nektek :)

Aida: tök jó a vonat :) én is néztem a múltkor madarasteszkóban, csak kicsit drágának találtam, ezért rendeltem Kubutól medencét labdákkal :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi, Te mennyiért láttad? Mi 3000 Ft-ért vettük, eredeti ára azt hiszem 7900 Ft talán.. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida: na, én pont a kettő között :lol: :lol: 5000-ért láttam pár hete a dunakeszi auchanban.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csajok, köszi a hozzászólásokat. A szúnyogcsípést abban az esetben gondoltam kenni, ha vakarná. Szegénykét a homlokán, a szeme felett csípte meg egy dög a szexárdi hódos barkácsáruházban! :cry:
Vendég
 


MÁSZIK!!!!! :lol: :lol:

Már 8 "lépést" számoltam. Eddig 2-3 ment! :lol:
Vendég
 


Boci:
Kép Kép KépKép Kép


Sütöttem lúdlábat, receptet majd felrakom (felénk nem csokis krémmel csinálják :roll:)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Itt vagyok!!!

Hát, lányok bocsi, de az elmúlt napok nagyon sűrűre sikeredtek, nem tudtam jönni. Ha jól sejtem, még nyaralós képeket se tettem fe, de ami késik, nem múlik! :lol:

Minden hófordulós babát köszöntünk!!!

És milyen ügyes mindenki! Nem kell aggódni, ha valakié még nem produkciózik! Egyik napról a másikra képesek felállni, elindulni stb. És addig van nyugalom! Enyém gyerek bárhol feláll, fiókokat pakolászik ki-be és lépcsőt mászik. Tiszta agyrém! És közben vigyorog ezerrel. Egyszer úgyis meg fogom zabálni!
Kép ez mér régebbi, de az egyik kedvencem Kép ez tegnapi Kép

Cili és mindenki, akinek nem rég volt 10 éves találkozója! Nem szégyellitek magatokat? Ilyen pimaszul fiatalnak lenni! Nekem jövőre 20 éves lesz! (Vagy én vagyok öreg? :? :lol: )

Cili! Megkaptam a kulcstartót, köszönöm szépen, hétfőn küldök cserébe pénzet!!!

Holnap is dolgozom, nagyfiam nagyinál.

Szolgálati közlemény (persze titkos!!!): augusztus 19-23-ig minden OBI áruházban a kertészeti termékeket extra 20% engedménnyel fogjuk adni. Ez vonatkozik a jelenleg akciós újságban szereplő termékekre, a nyári vásáros termékekre és az akción kívüliekre is!!! Szóval minden, ami a kertészet áruja, 20%-kal olcsóbb (még olcsóbb) lesz!

Puszi mindenkinek: Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Sziasztok!

Hú mennyire hétvége van.

Bocika! Ügyi Mártonod! Gratula!

Trombi! Jó pihenést nektek!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Sziasztok!
Köszi a gratulációkat!!!

Szeles: nem mondod komolyan???!!!! Apának most vettünk a hódos boltban akciós fűkaszát!!!!!! :cry: :twisted: Amúgy nagyon édi Hunorod van!!!! :lol:

Gabi: most néztem hogy a csapatod a szomszéd csapattal játszott???!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boci: Én összehajtva bele szoktam rakni egy vastag plédet, különben szerintem marha kényelmetlen. Szúnyogra fenistil!

Aida: Hol vetted a vonatot?

Laura: Köszi az infót, pont fűnyírót szeretnék venni.

Megjöttünk, nagyon jó volt minden, leszámítva azokat a rohadt pöttyöket. Szerintem rájöttem, hogy az ottani ágyneműtől volt, mert mindig ott lett pöttyös, amivel hozzáért. Mindegy azért holnap jön a doki és megnézni.

ÉS: Elöljáróban elmondom, hogy én reggel egyszerűen nem tudok soha magamhoz térni. Hatalmas alvó vagyok, mindig és mindenhol tudnék. Na szóval ma reggel ott alszunk hármasban a szállodában a nagyágyon, majd a férjem megbököd (legalábbis ezt állítja, mert én nem is emlékszem rá) és elmegy zuhanyozni. Persze már csak a puffanásra és a sírásra ébredtem. :cry: :cry: :cry: (Hozzá tartozik a dologhoz, hogy Domi hajnali négyig fél óránként nyöszörgött, én meg nem akartam zavarni senkit a szállodában, ezért állandóan felvettem és sétáltam vele, meg ringattam, szóval négy körül aludtam el, hulla fáradtan. A reggelből nem emlékszem semmire. :cry: Annyira bánt, soha nem hagyom Domit egyedül, soha. De egyszerűen nem voltam fent. Ja és berohan a férjem és kéretlen szavakkal lebasz, hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen. Szóval Udine - Bp távolságban kb. sírtam a hátsó ülésen. Domi sírt de szerintem jól van.

Kép
mannababoca
 
 


Jajjaj, Manna, nyugalom..
Sajnos ez előfordul....nálunk is megvolt,pedig én sem hagyom Minit soha egyedül...ugyanigy, ágyrol, elaludtam... :(
Dokinéni azt mondta, ha azonnal felsir esés után akkor nagy gond nem lehet, de figyelni kell 3 napig, nincs e valami extra....

Szeles, Huni nagyon ügyes, tegnap nálunk is konyhaszekrény pakolás volt :D

Boci, gratula a mászáshoz :D Vége a nyuginak.. :D :D

Aida, klassz a kecó :D Ez hova is esik, irtad hogy HÉV van a közelben...

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Jó reggelt!

Manna! Ne keseregj! Hunor ma reggel úgy szaltózott le a franciaágyról, hogy mind a ketten ott ültünk mellette. Egyszerűen olyan, mint a villám!

Aida! Nekem is tetszik a lakás, kívánom, hogy érezzétek nagyon jól magatokat benne és legyél NAGYON BOLDOG!!! Noli nagyon édes!!!

Kép
Kép
szeles4
 
 


Szeles, fiad nagyon ügyes!! :shock: Hát Noli még semmit nem tud.. Köszi a jókívánságot!

Manna, mi a Csömöri Auchan-ben vettük Noelnek a vonatját.

Zsiráf, Kerepesen van a lakás a Kerepesi HÉV megállótól 200 m-re. Csendes, nyugodt, falusias :) mégis 2 percre a Budapest tábla és szintén 2 percre a bevásárló park (Auchan, Decathlon, Brico Store). Gyalog közel Lidl, Penny. Szóval jó. A gyerekorvos és a védőnő van egy kicsit messzebb, de majd veszünk bicajt és ha tehetem azzal járok majd.

Tényleg: Védőnőhöz bejelentkezhetek már, ha még nincs itt lakcímem? Tartózkodási helyet létesítek majd itt.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Új szokásomnak hódolva ma is korán keltem. :)

Extragigamegasza..ul alszik mostanában Hanna. 6-7* is sírva-ordítva ébred, és csak a cici kell neki.
Kiságy eladó! ;)

Kép
zölddisznó
 
 


Köszi Aida, majd megnézem.

Zöldi: Nekem már van egy kiságyam :wink: , de azért hátha visszakúszik belé.....nem? 8) :lol:

Domimnak kint van a felső két fogacskája, most vettem csak észre. Annyira cuki és persze rohadtul fáj, amikor megfogja vele a cicit. :roll: :roll: :roll:

Én még mindig szarul, már nem is Domi miatt, inkább az bánt, hogy a férjem nem kiállt mellettem, hanem felelősségre vont a legnehezebb pillanatban. Nem ilyennek ismertem meg. Biztos megijedt ő is. Mindegy ez nem segít a lelkemen, bánt és kész.

És akkor most KEZDŐŐŐŐŐŐŐDIK! Ma egész nap mosok és dobozolok. Egy hét a fal lebontásáig, visszaszámlálás. :wink:

Kép
mannababoca
 
 


Manna!
Hát nem tom. Most már éjjel is feláll, és úgy visít. Visszaraktam magam mellé, hogy hátha kevésbé ébred ... hát nem. És ordít! Passz. ...viszont már 10-kor elalszik - éjfél helyett - ami nagy szó nála, és mindezt 5 perc alatt kivitelezi.

Van olyan, aki már nem használ légzésfigyelőt (de korábban használt)?

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Zöldi: mi használtunk, de kb. 5 hónapos volt amikor vissza kellett adnunk, úgyhogy már nincs. Addig sem riasztott egyszer sem amíg volt, és nyaralásra nem is vittük, pedig bébi csak hason alszik kezdetektől fogva máig.

KépKép
jurmine
 
 


Lyndee: köszönöm a hiányolást!!

KépKép
jurmine
 
 


pestiek! érdekelne valakit egy jó pár üveg univeres bébi kaja? a tököm tele, hogy ilyen bazi nagyok. Kincső kb 1/3-át eszi meg egyszerre és folyamatosan dobom ki őket(így pénz is az ablakon). :cry:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


rofi. mi hasznátunk otthon, de itt nem, szóval szerintem már otthon sem fogunk, miért?

boci. naná, hogy megérkezett, hajnali 2-kor! :evil: most meg horpaszt a bébivel.

szeles. szülőanyám kérdezi, hogy azt a szürke csuszásgátlós bigyót, ami a lépcső fokok szélén virít, hol vettétek, és mi a neve pontosan.

amugy helyzet változatlan. továbbra is szomorkás a hangulatom. és holnap már megy apa. :cry: :cry: és még vasalni se tudunk. nem tudjuk felfüteni a vasalót, úgy hogy ott szuszog a kisasszony. többi halyiség esélytelen, mert vagy koszos vagy a család egyéb tagja tartókodik benne vagy vonul átrajta(pl fürdő- anyukám 10 percenként jár pisilni). éljen az azkéta életmód!! :evil:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kérdés: A talin felmerült, hogy átevezünk egy zárt fórumra. Oda nem lehet benézni bárkinek. (Mondjuk most, hogy a pöttyökre keresgéltem simán bevezetett a google egy ilyen fórumra, fura érzés volt, hogy intim dolgainkról bárki olvashat.) Vélemények?

Kép
mannababoca
 
 


Musi!
SMS-re válasz itt:
Hanna nyonyó, hisztizik, mert
- nem rághat kábelt
- nem ihatja meg a kávémat
- nem nyelheti le a kiharapott habtapi darabjait
satöbbi...

Medve ezennel Kincsőé! Jó étvágyat hozzá!

Bocs, a tegnapit is ma olvastam. (Amúgy nem értünk volna rá)

Kép
zölddisznó
 
 


manna két zárt fórumra tudunk átmenni.
az anyatanyára vagy az nlc-re. mind a kettőn vagyok szóval szóljatok és ott is megnyitom a decemberiek fórumát hiszen ezt a fórumot én alapítottam:)))

(ha kész vagy a pakolással. kipihented magadat. utána kérhetjük a fotókat??? annyira kivi vagyok rájuk:)))))))))

boldog hófordulót, szülinapot és névnapot az érintetteknek :wink: :wink:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


zöldi. köszi.
jáááj, akkor neked sincs jó kedved, látom.


holnap délután 4-5 körül tali valaki???

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Ja, légzésfigyelő.
Azért kérdeztem, mert én is alig használom, és tanácstalan vagyok, hogy eladjam-e most, amíg garancia van rajta, vagy várjam ki az egy évet, hátha Mannának fogad szót, és vcisszamászik Hanna az ágyába.

...már csak rízsgolyóval tudom betömni nyonyókám száját. Érdekes, így nem nyíg. De már csak 2 csomag van itthon! ;)

Kép
zölddisznó
 
 


zsebi. apa meghozta a cuccost. holnap postázom. az árú 12.5 font szorozva 315=3938ft plussz posta. ajánlva kéred? kedden megszüntetem a bankszámlám, így tudnád csekken küldeni a pénzt? vagy kerssünk más megoldast?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


vera. az anyatanyán solya már megnyitotta decemberi topikot!!!
az apróbetűs részt meg nagyon nem tudom elolvasni...

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush, Manna írjatok címet hova küldhetem a kulcstartót!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Pff, sszus.. Most kelt a család. :shock: "Normálisak" vagyunk-e? :lol:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


zöldi. szerintem add el most, így többet kapsz érte, nem?
amikor egy ágyban alszol Hannával sem tudod használni, mégha visszaköltözik is a kiságyba, szerintem már simán megvagytok nélküle.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


micsoda pangás van

KépKép
KépKép
mush589
 
 


gabilany79 írta:Glutén: gabonák közül asszem, hogy csak a búzában, árpában és rozsban van.



és a zabban is!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Akkor kérdés: Ki jön át az anyatanyára?

Kép
mannababoca
 
 


Én a szekrényben ülök, nem hallok semmit!

Manna, én átmegyek, ha mindenki átjön.

Kép
zölddisznó
 
 


Mush! A fotó anyukámék közel 20 éve épült házában készült, akkor került fel az a szürke nyavalya is, sajnos már beazonosíthatatlan, honnan.

Kép
Kép
szeles4
 
 


szomorú vagyok miatta de mindegy. én is megyek de azért az hogy ezt a topikot én nyitottam meg ez sokat jelentett nekem.
Nahh akkor jelentkezem oda.

Nekem ma Iza meg van kergülve. Le nem szál rólam ha meg lerakom sííír nyavajog. ÉÉÉÉÉs felült!!! egyedül felült sőőt pont megörökítettem a zenei tudását és akkor:)))) majd felrakom az anyatanyára.

mush az apró betű úgy is csak mannának szólt::)))))))))))

zöldi mi is már régóta nem használunk légzésfigyelőt

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Halihó megjöttem.

A tegnapi lagzi marha jó volt,ma még a kománknál ebédeltünk ,most értünk haza.

sarmon írta:

Gabi,aki eddig nem vett medencét,az már ne is vegyen... Sajnos nyakunkon a nyár vége.



de lesz jövőre is

remélhetőleg.És ahogy az okosok jósolják mindíg egyre melegebb! :roll:

lyndee:
sarmi:hogy biztosítottad be magad?

nem szeretem hangoztatni,de a doktor bácsi segítségével...művileg...elkötettem a petevezetőket.

Lellézők mikor térnek vissza közénk?

Bár én csak néhány órát voltam,de itt vagyok.Jó volt,Mushi és Kincső tünemény,Mush nagyon csinos anyuka.Ami nyomot hagyott bennem:Kincső feküdt hanyatt a medencében és kb 10 percet megállás nélkül evickélt a végtagjaival!Nem semmi egy kiscsaj!Zabálni való.Olyan volt mint egy ebihal!Aztán anyukája berakta egy fürdőlepelbe,na akkor meg denevérré változott!
Zöldi nagyon jópofa nőci,Hanna pedig gyönyörű!!!

Enikő várunk vissza!!!

aida nagyon szép kis lakásba költöztetek,indulhat a nyugis közös élet!!! :lol: A zebra takarót nekem is küldheted,nekem tetszik.Mennyi a lakgbér?(ez apa kérdése)
Közben már olvasom a választ.

Lehet Zsófi életéből ez is kimarad, akárcsak a habtapi

Berni!nekünk is kimarad,mert a habtapi is már csak dísznek van,mióta mászik a kisasszony.3 másodpercnél többet nem ül rajta... :wink:

Én neten veszem a pelust 34 ft-ért,még postaköltséggel is 43 ft daraja.

Írisz is kimászik mostmár az étkezőbe ahol taposó van,de van rajta pelus,tele meleg pisivel...a lábán meg hol van zokni hol nincs... :lol:

Mert van egy kis műanyag hintánk csak ahoz meg kell fúrni az ajtófélfát.

nekünk is.és fel is fúrtuk.ha már nem kell egy kis glettel belehet tömni a lukat.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmi! A bókodtól még a végén kimászom a szekrényből! Jólesett.
Annyira édesek a gyerekeid! Meg a férjed is. Tök jó család vagytok!!! Irigy vagyok ám kicsit...

Én is akarok hintát. lőttem is egyet, de nekem a pesti lakásban nincs ajtófélfám :) Hááááát, még nem tudom, hová fogom felfúrni?! :)

Kép
zölddisznó
 
 


Hahó!
Mush!
A bébiétleket általában 3 napig lehet felhasználni. Így se fogy el?

Szeles!
Nagyon ügyi Hunor. Már Vini is próbálkozoztt a lépcsökkel!

Ja és a járókában már körbejár!!! Kapaszkodik és totyog körbe!!:lol: :lol: :lol: :wink:

Èn maradnék itt, szerintem ne nyissunk másik fórumot! :shock: :?
susy75
 
 


Én is maradnék!!!!!

Zsiráf, Manna: köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Mush! Ajánlva légyszi a csomagot! Ha tudunk más megoldást találni, mint a csekk, jó lenne, mert még azért is fizetni kell, de ha nem, akkor küldöm csekken, végülis nem vészes összegről van szó!

A zárt fórumra én is megyek, hogy kell?

Szabi szerda óta lázas volt, tegnap már nem, de tegnap meg bepöttyösödött. Apa Dr bácsi az internetről diagnosztizálta, hogy ez tuti rózsahimlő, erre gyerünk az ügyeletre, mert mostanában többen jönnek hozzánk gyerekkel, nem szeretnénk lefertőzni senkit. Szerencsére csak 3 napos láz. (apa mentségére legyen mondva, tényleg úgy néz ki, mint a rózsahimlő, bár azt élőben még nem láttam, csak képen)

zsebi_baba
 
 


Ja, Szeles! Nekem tavaly volt a 20 éves találkozóm! :wink:

zsebi_baba
 
 


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: