Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom neked milyen volt,de nekem Zsolt kb.1 hónapja szedett le 2 szemölcsöt nagyon kényes,érzékeny helyről,amit elküldött vizsgálatra,és maga a szemölcs is fertőzött volt. Nem okozott volna semmit,de azóta azt senki nem mondta nekem,hogy valami lehet vele,pedig bőrgyógyásznak is mutattam,hogy lefagyasztották és újra és újra előjön. Azt mondta csak egy jóindulatú bőrkocsány. Zsolt kiégette lézerrel a gyökerét,elküldte vizsgálatra és kiderült,hogy a régi betegségem okozta,ami ma már nincs jelen elvileg. Tud csúnya dolgokat művelni ez a fránya dolog,100%-osan én sem vagyok benne biztos,hogy maga a HPV is eltűnt,de Egerben fizettem érte,hogy megnézzék. Akkor még nem fedeztem fel Zsoltot és sztk-ba mentem 6000 ft fejében levették és elküldték. ÉRDEKES módon az eredmény ELKEVEREDETT!!! Jó,ugye? Úgyhogy azóta sem tudom,hogy az is eltűnt-e. Csak annyit,hogy tünetmentes vagyok.

knegm
 
 


Sziasztok Egriek! :-)
Milyen kicsi a világ!
Én is Vargához jártam magánra.

Igen ez a két doki felkapott Egerben.
Szántót én nem tudtam elérni, nagyon sok kismamája van...
Végül Rozs dokit sikerült megfogadni, ő nagyon kedves volt!
Mindketten a kórházban vannak, nincs magánjuk.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Ha Varga Zsolt itt rendelne Egerben én is nála szülnék, de sajnos marad a magánrendelés.
De van aki megy Jászberénybe szülni hozzá ha itt az idő...
nyuszmusz82
Eger
 
 

 
 

De jó,hogy írsz véleményt róluk. És Rózs dokinál,hogy van a tarifa? Van kikötött összege szülés esetén? Szülésznőt fogadsz mellé esetleg? :) A vizsgálatok hogyan zajlanak? AMikor ők rendelnek akkorra kérsz időpontot? Köszi a választ!
knegm
 
 


ÉS te vállalod a távolságot és a nem bababarát megoldást? Vagy maradsz így Egerben ? Nehezen tudok dönteni,nem is tudom még teljesen,hogy mi vár rám , így nehezen tudok mérlegelni.
knegm
 
 


Magánban tudok a Zsoltihoz menni Egerbe? Mert mostmár nem értem...
annacska15
 
 


Azért mondtam h félidőben csinálhatnànk valami csajos kismama programot. :-)
annacska15
 
 


Bocsi :D Igen,tudsz. Egerben magánrendel az Újsor u. 56 szám alatt. Minden hétfő,szerda,pénteken :D
knegm
 
 


Oh, zsír. Akkor írok neki xD
annacska15
 
 


:D Annyira belemélyedtem a storyba,hogy lehet átmentem értetlenbe :D
knegm
 
 


Hát hogy elment Egerbol... Én csak magánba voltam nála, kórházban nem. Tehát az elment máshova, nekem félreértés volt. De akkor tudok menni az a lényeg, és kész :-)
annacska15
 
 


Igen tudsz,mert az ,hogy elment az csak annyit jelent,hogy Egerben nem szüleszthet már,nincs sztk-s rendelése. :)
knegm
 
 


Hú de lemaradtam... :-)

Na szóval
Rozs doki mellé szeretnék szülésznőt fogadni. Én úgy hallottam hogy Rozsnak (Hollót nem tudom) még nincs tarifája, nem a borítékra megy, viszont mindketten lelkiismeretes orvosok.
Sajnos nekünk nincs kocsink, így marad Eger ahol szülök.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Az jó :-) úgyis kint szülök. Csak kell egy magyar orvosi vélemény is, és a Zsolt jó doki!!
annacska15
 
 


Varga még szombat délelőtt is rendel a magánon. :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


A taliban én is benne vagyok :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én most úgy járok vizsgálatokra hogy az sztkba, utána megkeresem a dokit és megnézi az eredményt.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Azta mindenit,azt nem tudtam. Valószínű mert nem időpontot kértem,hanem előtte jóóó hamar fix napra,amit előre tudtam,hogy nekem akkor lesz jó és a szombat sosem szerepelt benne. Rozs doki nagyon szimpatikus volt amikor találkoztam vele futólag. Maga Varga doki mondta,hogy a szülésznő nagyon fontos,mert a doki csak olyan,mint az úszómester,csak akkor jön ha baj van :D Ennek tudatában Egerre hajlok én is, már csak a távolság megnyugató tudata miatt is.
knegm
 
 


Knegm
Az egri szülészetről megoszlanak a vélemények, de bnőm aki nemrég szült mondta hogy pl a magyarokat nem teszik egy szobába a c....okkal pl.
Meg remélhetőleg minden rendben lesz a szülés után, azt a három napot meg kibírjuk odabent...
Viszont hogy csak ilyen rövid ideig vannak bent a kismamák a kislányoknak nem teszik be a fülbevalót a kórházban. :-(
nyuszmusz82
Eger
 
 


Igen szülésznőt mindenképp jó fogadni mert ő van ott veled végig!
nyuszmusz82
Eger
 
 


nyuszmusz82
Amikor bent feküdtem 5 napot 6 hetesen,hozzánk sem tettek be olyanokat,pedig ez csak a nőgyógy része volt. Az orvosok viszont nem törődöm viselkedést mutattak,bár gondolom ez annyira nem meglepő. Mikor meg mertem kérdezni,hogy mikor mehetek haza mert 3 napja nem kaptam se infúziót, se semmit,akkor lehurrogtak a visiten,hogy ő honnan tudná,kérdezzem meg holnap azt aki épp lesz. És hogy én ne zavarjam meg a munkáját magán jellegű problémákkal. Érdekes,hogy aznap kaptam 2000ml infuzót megint....
knegm
 
 


Hát sajnos az öreg dokik között sok a nemtörődöm orvos már...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Igen,ezek mind azok voltak!
knegm
 
 


nyuszmusz82

Mikor viszed az épp friss vizsgálat eredményét Rozshoz,akkor szoktál neki valamennyit adni?
knegm
 
 


nyuszmusz82 - Ha mész, kérdezd meg leccike az orvosod, h megcsináljàk a koloszkopot 20 hetesen? Ha nem nagy gond, és nem felejted el... :D köszi.
annacska15
 
 


Jaa,hogy kolposzkóp :D Én meg azt hittem colonoscopia. Ezért nem értettem én azt a részét :D
knegm
 
 


Annacska!

Igyekszem nem elfelejteni...
Egy hónap múlva megyek a dokihoz, a 18 hetes uh után.

Hát az első találkozásnál, készültünk adni neki, de olyan gyorsan elköszönt meg elment h esélyünk sem volt...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Próbáltam a profilomba képet tenni magamról, de nem sikerült 
Hiába néha BénaBéla vagyok 
nyuszmusz82
Eger
 
 


KI ismeri a Roller együttes Mesebolt lemezét?
Én megtaláltam a youtoubon  kedvenc gyerekkori lemezem volt
Megzenésített gyerekversek voltak rajta 
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én nem ismertem,de most hallgattam belőle kicsit és nagyon jópofa :D
knegm
 
 


Imádom 
És ugyanúgy fújom a dalokat 
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én sem ismerem...
Egyáltalán nem múlik a fejfájás. De már a jobb fülem is fáj. Szerintem kérek időpontot holnap háziorvoshoz...
annacska15
 
 


Képet meg én se tudok soha feltölteni, se profilba, se ide. Úgyhogy én már feladtam. Pedig más topicba láttam képeket, pocifotot, meg baba fotót. Tök jó lenne ilyeneket is feltenni, színesebbé tenné a topikot. :-)
annacska15
 
 


Annacska
Ha nem leszek jobban szerintem is menj el holnap.
Hát én még próbálkozom a képpel, hátha sikerül.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Leszel
nyuszmusz82
Eger
 
 


Hát muszáj lesz. :(
annacska15
 
 


annacska15
Hogy vagy? Javult valamit a helyzet?
knegm
 
 


Szia. Sajnos nem. Orvoshoz ma már nem megyek, mert a tulaj jön ki, meg az önkormányzat. A lakás állapotát felmérni. Elvileg egy óra múlva. A tulaj meg kapkodott itt szombaton egy beàzàs miatt. Olyan superul meg " szakèrtette " pff, szégyen gyalázat. Remélem úgy picsàn rugjàk h leég a haja.
annacska15
 
 


Annacska
Be is van dugulva esetleg a füled?
Vagy csak fáj?
Próbálj meg rágózni van mikor segít.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Csak fáj, de a fejem jobban fáj mint a fülem.
annacska15
 
 


A kék Panadolt lehet szedni kismamáknak.

Hát nem tudom mi van velem, eddig minden happy volt, most meg rámjött a félsz, hogy fogunk mindent megvenni, meg hogy fogom ellátni a babát, meg egyáltalán milyen anya leszek...
nyuszmusz82
Eger
 
 


annacska15 sajnálom hogy nem vagy jobban. Nekem az sógorom km a mai napig borzasztó fülfájós, meleg sós párna, amit otthon te is el tudsz készíteni, az jó szokott rá lenni... Hátha... Elméletileg a fejfájáa is lehet kellemetlen velejárója a terhességnek, itt a az a gond, hogy a fülnek nem kellene ha ennyirol lenne szó.

nyuszmusz82
Bár én laikus vagyok mert első baba, de sokat olvastam mindenféle témával kapcsolatban és az olvasottak alapján meg tudom állapítani, hogy ez teljesen normális folyamat :-D szerintem majd mindenkinek lesz egy ilyen pont, én meg viszonylag kisterhes vagyok a 12 hét 3 napommal, még most jövök ki a hányós szenvedős időszakból és még nem fogtam fel teljes mértékben azt hiszem. Pedig érdekes, hogy már van pocakom, ami tuti nem a puffadás okozta
knegm
 
 


Vettem be már gyógyszert, hát vagy jobb lesz vagy nem...
A pánik - na az totál normális. Nekem a 20.- héten volt, nagyon be voltam szrva, h mi lesz, meg hogy lesz, stb. Minden idejében megoldódik. Nem kell pànikolni!!! Tapasztalat! :-) szóval nyugi van. :-)
annacska15
 
 


Köszi lányok, majd igyekszem elterelni a gondolataimat :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Hát nekem ma pihenős napom volt eléggé húzódik most a méhem,meg kisugárzik a hüvelybe...
Vettem be magnéziumot, kicsit talán jobb...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én is kb most ültem le... Állandóan éhes vagyok.. eszek, és 5 perc múlva arra gondolok h mi lesz vacsorára... Tuti hizni fogok 30 kilót ha így folytatom...
annacska15
 
 


De jó, én inkább azt választanám, hogy állandóan éhes legyek,mint ezt, hogy alig tudok megenni valamit. Sajna ma reggel hányással kezdtem, ilyenkor az egész napomra rányomja a bélyeget. Megettem kb. 20 dkg epret , meg 1 melegszendvicset, hogy be tudjam venni a vitamint. Vannak azért ennél jobb napjaim is, mióta bejott a front valamiért így reagál a szervezetem rá. Vagyis gondolom attól... Így nekem is pihenős volt a napom.
knegm
 
 


Egyébként ahogy visszaolvastam a legelejétől a topicot rá kell, hogy döbbenjek, hogy alig vagyunk jelenleg az akkorihoz képest. :-(
knegm
 
 


Hát igen, kedvesen vagyunk, de tartsunk össze :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Igen, alig vagyunk, mert x része a fb-on van a csoportban. Kissé szomorú is voltam, mert Èn indítottam a topicot, össze jöttünk jó páran, de valaki ki találta h a fb csoport jobb, aztán eltűnt mindenki oda. Szó szerintem. 1 hónapig senki se írt ide, pedig figyeltem, h van e mozgás. Aztán láttam h kuka, nincs itt senki... Aztán jöttetek ti... És így újra éledt a topic :-)
annacska15
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: