Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ne ijesztgessetek! Én nem szoktam különösebben vizslatni a gyerekek fejét az enyém meg (remélem) a gyors zsírosodás miatt viszket.

Panaszkodom kicsit, jó?
Kisfiamnak megvolt a keresztelője, szűk családi körben és senki a keresztapán kívül még egy kis virágcsokrot sem hozott. Pedig Kristóf már 1 éves, lehet neki venni ezt-azt.
Azért sem hívtunk sok vendéget mert a kislányom szülinapjára ami néhány héttel volt korábban meghívtuk minden barátunkat és szerintem fura lett volna, hogy na, most újra lehet hozni ajándékot.
Mindig figyelek rá, hogy ha ajándékozós buli van, akkor legyen a gyerekeknek "viszont-meglepi" és tejjel-mézzel folyó mindenféle.
Az ember a barátait megválaszthatja, a rokonait nem. A választott keresztapa barát és nem rokon. Kép
Ki is akarta fizetni a vendéglői költség felét...
mert mi ugye meghívtuk a kedves résztvevőket egy kis eszem-iszomra...
Persze ha grafikai munka kell akkor tudnak jönni és nem fizetni nem is viszonozni... Bahhh! Én meg a 2 kicsi mellett plusszmunkázzak nekik.
Nagyon anyagiasnak tünök? Lehet. Valahogy ezt úgy érzem mintha a kisfiamat károsították volna meg.
Persze ha ez az első eset lett volna könnyen túllépek rajta. Vagy lehet, hogy mostanra meg kellett volna szoknom? Kép

Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Malacka, mióta először szembesültem a problémával, folyamatosan viszketek. Szerintem ez már pszichés zavar.
Különös, nálunk sincs divatban az ajándék keresztelőn. Ráadásul most én is duzzogok, mert a húgom elsőszülött kisfiának idegenek lesznek a keresztszülei, míg mi természetesen őt hívtuk. Meg a többi tesómat (még szerencse, hogy 4 van, látod Kíváncsi?). Én meg azt hittem, én fogok megküzdeni a 14 hónapos uncsiöcsémmel a lelkész előtt.
Most nézem, hogy legalább keresztapu aktív volt. Jól választottatok!!
sofka
sofka
 
 


Nos, nekem nincs is megkeresztelve a két kicsi fiam. És tudjátok miért? Nem találunk keresztszülőket! Fontos lenne, hogy alkalmas embereket találjunk, de már kifogytunk belőlük. Nem mintha ez első háromnál úgy bejöttek volna, talán éppen ezért keresnénk most jobbakat. Egyelőre hiába. Kép
kíváncsi
 
 

 
 

Nem értem, mi van veletek, 35-ön túliak! Ahhoz még korán van, hogy kihaljatok! Kép A suli is elkezdődött már, úgyhogy nem ér nyaralásra hivatkozni! Legalább hozzatok igazolást! Szülők által írottat nem fogadok el, mivel meghaladta a három napot a hiányzás!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Senki? Kép
kíváncsi
 
 


Sziasztok! Vegre talaltam egy ilyen topicot.Visszaolvastam amennyit tudtam..ugy latom elegge osszeszokott a tarsasag...azert johetek en is? Van egy kislanyom 2 honapos es feltetlen szeretnek meg egy babat ...ketto mar szerintem nem fer bele.De azert felek nagyon ezert lenne jo ha itt batoritasra talalnek.
stella
 
 


Szia Stella,
jó, hogy ránk találtál, mert mi most mintha elvesztünk volna...Kép
Gratulálok a kislányodhoz, hogy hívják? Nincsenek ékezeteid: ez azt jelenti, hogy külföldön élsz?
Na, majd biztos mindent megírsz,
szia!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Szia Kivancsi! Igen Singaporeban...ferj nemet...vagyok...beilleszkedtem...szerzodes jovo juliusig szol. Van magyar ekezetemKép) csak maceras vele irni.Most eppen van egy kis honvagyam....rendelek is a Libritol konyveket....az olvasas es a filmnezes a hobbim tobbek kozott...majd megprobalok fotot is felrakni.A kislanyom Stella en Moni vagyokKép)))
stella
 
 


Szia Stella-Móni! Kép
Mitől félsz, még egy babát vállalni? Hány éves vagy? Mert 50 körül már mi se ajánljuk! Kép

Kiváncsi és mindenki!
Hatalmas öröm ért mert végre kifizettük a mérhetetlen havi törlesztéssel járó jelzáloghitelünket!!! Szabadok vagyunk!
Kép
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Sofka!
Mi lett a lappal? Csak úgy érdeklődöm...
Készül? Találtatok grafikust, nyomdát, mi a manót?
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Malacka, ez klassz! KépKépKép
kíváncsi
 
 


Azert az 50-tol meg odebb vagyokKép) Jelentem 36 vagyok.De igen is tessek batoritani. Van meg it rajtam kivul valaki aki kulfoldon el? Biztos nem en vagyok az egyetlen itt.Akkor befogadtok? Moni
stella
 
 


Szia Móni!Én is szeretnék még egy babát.Nekem is kettő van.4 éves a lányom,a hugija meg 19 hónapos.A több már nem fér bele mit jelent?Lehetnek ikrek is és akkor máris több.Persze kicsi a valószínűsége.Igazából én még nem múltam harmincöt,de remélem nem zavar titeket,ha néha ide is írok.
linato
 
 


Moni!
Nagyszerű! A 37 remek kor lesz egy újabb baba érkezéséhez! Tessék lelkesen szerelmezni Kép !

Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Szoval annyira pozitivan eltem meg a szulest es az idot amit a kislanyommal toltok, hogy akar harom gyermekem is lehetneKép)) de kettovel is boldog lennek .Ikreket csak azert nem szeretnek mert akkor a magzatviz vizsgalatot 2x csinaljak.Egyszer is eleg...nem maga a vizsgalat az smafut hanem varni az eredmenyre.Ha tenyleg osszejon a masodik baba ugy latom itt sok tapasztalt anyuka tanacsara szamithatok ez nagyon jo.Megprobalok egy kepet magunkrol idecsatolni...Moni a tudatlan aki nem tudja hogyan mukodik a forumKép)Kép
stella
 
 


Nahát, Moni, igazán csinosak vagytok így együtt!
kíváncsi
 
 


Móni!
Nagyon-nagyon tündéri a kicsi lány és te is remekül nézel ki!
Jövőre szülsz egyet (ehez már most kell dolgozni a projekten), és 39-40 évesen még egyet. Teljesen időben vagytok. Kép Kép .
Apuka hány gyerkőcöt szeretne?

Üdv.
Malacka
malacka
 
 


KosziKép))
Tegnap voltam kontrolon minden ok igy lehet tornaznom.Van mit leadni magamhoz kepest.Hol vannak a tobbiek?Miert lett ilyen kihalt a forum.Kivancsi meselnel magadrol par szot?
stella
 
 


Szia Malacka!
Szerintem nem lenne kifogasa a harom ellen de kettot terveztunk eleve.Meselj te is legyszi!!
stella
 
 


Malacka éljen a hitel kifizetése! Mail megy.
sofka
sofka
 
 


Hello Lanykak!!!
Malac, köszi a szülinapi jokivansagokat, bar a születésnap mar nem ünnep...
A Babak CSODASZEPEK minden képen, gratulalok a mamaknak.
Amugy azért nem irtam, mert költözködtünk, idöm sem nagyon volt, falat festettem, meg jàrtam festeni (képeket, bögréket, OTT nem falat.)
A Fiam elkezdte a bölcsit, nagyo szeret ott lenni, ennek örülök!!!
Kivancsi, milyen volt a vakaciooooooo??? Merre jartatok? Tényleg olyan sok gyereked van, vagy csak vmit félreértettem??? Nem akarok indiszkrét lenni, de mennyi idös vagy? Es a gyerekek???
Malacka, sokszor eszembe jut, hogy szomorkodtal, hogy Neked mar nem lest pici babad. Még lehet!!! Ha latok az utcan 1 nagyon pici babat, odamegyek hozza, és ajuldozom, hogy "jajjjjjjjjjjjjj" de édes... En is szeretnék még 1-2 gyereket. Meglatjuk. Fiam szuper, olyan dolgokra rajön, hogy én csak lesek... Gyors ütemben fejlödik, mindig Mellette kell lenni, nehogy vmi baja legyen...
Na, Ti jöttök, Csajok!!! Igy ismeretlenül is puszilok mindenkit, Az ismerteket is!!!Irjatok sokat és sokan!!!
Vendég
 


Malacka, jul 29-én születtél???
Vendég
 


Kukacz!
Hát téged is látni??? Már kerestelek a külföldre szakadt hazánklányai között. Hol jártál?
Télleg olyan sok fijjam van Kép A jövő hónapban istókzicsi veszek egy digigépet, vagy legkésőbb karácsonyra. Nagyon izgat! És akkor majd rakok fel képeket is!
Sokat írni már nem tudok, "kicsit" késő van.
A többieket is várom!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi! Hova tűnt a szeretet? Végre ihletem van, és sehol sem találom. HELP!
sofka
sofka
 
 


Sofka, ott van az erről-arról-ban!
kíváncsi
 
 


Moni,
a profilunk ból sok mindent megtudhatsz rólunk, már akinek van profilja. Ezt úgy láthatod, hogy rákattintasz a nevünkre baloldalt. Aztán meg érdemes kicsit visszaolvasgatni is. Ha valakire konkrétan kíváncsi vagy, akkor vagy egészen baloldalt a segédletekben, a keresésben próbálkozz, vagy csak olvasd végig az oldalt úgy, hogy beírod a lapra, nem a kis ablakba, csak a lapra a nevének a kezdetét, és akkor odaugrik a szöveghez.
Na, jó kísérletezést! És ha kész vagy, akkor kérdezz! Boldogan válaszolunk! Kép
kíváncsi
 
 


Kukacz!
Én (Malacka)............1966 július 24.-én.
A kislányom (Eszter)..1999 július 23.-án
A kisfiam (Kristóf)......2002 július 18.-án
úgyhogy július végén ezerrel ünnepeljük magunkat Kép Kép!
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Jé Malacka!
Nálunk febr 6 - Kata, febr 8 - anya, febr. 18 Panka, febr 22. Orsi. (Marci márc 24, akkor végre újra örülünk majd a tortának. )
sofka
sofka
 
 


Nálunk a nagyapám jan. 25, apu 26, a férjem is 26, ráadásul a nagyfiam is vízöntő, febr. 3. Sajnos a nagyapám már nem ünnepelhet velünk. Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Nálunk nagypapám szept 29,gyerekkori barátnőm szept 30,a párom okt 8,uncsihugim okt 9,párom mamája okt 13(ő már nem él),én okt 18.De mielőtt vége lenne az októbernek még 22-én a pici lánykám névnapja zárja a sort.Úgy látszik ez minden családban így alakult.

Linato
linato
 
 


Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hozzátok. Most tervezzük a párommal a babát, már van egy gyerekem az előző férjemtől. A mostani babánál viszont mire megszületik 35 felett leszek.
Ti csináltattatok magzatvízvizsgálatot? Én nagyon tartok a hasbaszúrástól, meg a kockázatától.

Andri
Andri
 


Andri,
ebben a kérdésben hosszas beszélgetést olvashatsz az archívban úgy május tájékán.
Jó, hogy jöttél! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Én végignéztem, amit írtál, kb márciustól július közepéig, de nem találtam semmit. Segítesz, hogy merre lehet?
Andri
 


Sziasztok!

Adri!
Én októberben töltöttem a 35-öt és utána májusban született Dodó.
A DOTE-ra jártam genetikai tanácsadásra kezdettől fogva, de mindent rendben találtak, nem tartották szükségesnek a magzatvízvizsgálatot. Persze ha kértem volna megcsinálták volna. Nekem nagyon meggyőző volt, hogy azt mondták az "ő szemük már annyira hozzáált az ilyen vizsgálatokhoz, hogy a legapróbb jelet is észrevennék ha gond lenne". Ezenkívül ők is megcsinálták az AFP-t amiben nem csak AFP-t néztek, hanem HCG-t és egy, a magzat által termelt hormont is megvizsgáltak. Az eredmény tökéletes lett, úgyhogy mi nem kértük a vizsgálatot. Az eredmény egy tökéletes kis gézengúz lett.Kép

Ez nem tanács volt, csak az én esetem. Dönteni nektek kell!!!!!!

Kíváncsi!
Szia!KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Andri,
nem csak én írtam róla, többen is, de nem tudom már a dátumot. Majd mindjárt utánanézek.
Szia Kata,
de rég nem láttalak! Kép Írhatnál, hogy vagytok!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Andri,
megtaláltam, március 15-dikén, Iddikó írásával kezdődik el, aztán itt-ott visszatértünk rá. Nem mondom, hogy túl sok, de kezdetnek elég, aztán ha még akarsz, akkor kérdezz! Kép

Iddikó, mi van veled???
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi:

Köszönöm elolvastam. A helyzet az, hogy én nem akarok ilyan vizsgálatot csináltatni. Hanem inkább a quartett-tesztet, az ugye vérvétel. De én sem kórházba nem fekszek be, sem pedig hasbaszúratni nem hagyom magamat. Nekem sok az a 3%-os vetélésveszély. Megnyugodtam, mert nem kötelező.

Andri
Andri
 


Sziasztok!
Most látom csak, hogy van külön topik nyanyáknak.
Én 36 éves vagyok és nem tudom, hogy merjek-e vállalni még egy gyereket. Jó lenne egy kistestvér, csakhát az elözö terhességem nem volt túl felhötlen. 5 hónapos terhesen volt egy vakbélmütétem, aztán rá két hétre kiderült, hogy terhességi cukrom van. Az utolso két hónapot már kórházban töltöttem, mert a diéta kevésnek bizonyult és inzulin kellett. Most teljesen jól vagyok, van egy gyönyörü, egészséges kisfiam. Jó lenne neki egy hugi.
Ti vállalnátok még egyet a helyemben?

Andi
Én 35. évemet betöltöttem, mikor Balázs született. Nekem az orvosom nem javasolta az amniocentézist, mivel jó volt az AFP, de én ragaszkodtam hozzá, így megcsinálták. Szerintem az AFP olyan mint egy jóslás, vagy eltalálja az eredményt vagy nem, ha nem lenne kötelezö én kihagynám, de ebbe most nem megyek bele. Ismereteim szerin a magzatvizvizsgálatnál "csak" 1% a vetélésveszély. A hasbaszúrás egy másodperc és egyáltalán nem fáj, csak azért félnek töle sokan mert még ismeretlen az érzés. A vérvétel ezerszer rosszabb. Tényleg nem kötelezö (gondolom azért mert drága a vizsgálat és 35 év felett ingyenes, meg 35 alatt, ha indokolt). Nekem nem kellett befeküdni kórházba, rögtön hazamehettem a vizsgálat után. Csak magadra hallgas, ha ugy érzed nem akarod megcsináltatni akkor ne, de azért járd körbe a témát, hogy jól dönthess.

Üdv.
Kriszta
Nyanya
 


Szia Kriszta Nyanya! Kép
Végre valaki megint rátalált a beszélgetésünkre!
A kérdésedre a válasz: igen! Én biztosan.
Anyu 40 éves volt, amikor született az öcsém, és emlékszem rá, milyen jót tett neki, hogy megfiatalodott - pedig előtte se volt egy matróna. Kép Én kettőt is szültem 35 felett. (Ja, és egyikkel se voltam magzatvízvizsgálaton, de ezt tényleg csak azért modnom, hogy így is lehet, nem kell követni! Kép)
Szóval: vágjatok bele!
Sok szerencsét!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!
Nem vesztem el, most a 16. hetben vagyok. A magzatvizvizsgalatot mi sem vallaltuk, habar 36 multam. Czeizel Endre tanacsat is kertem , o is a quartett tesztet ajanlotta + uh. A jovo heten megyunk Budapestre ezt megcsinaltatni. Kedden veszik le a vert es csutortokon meg lesz az eredmeny, majd irok akkor.
Kriszta, en is azt mondom, hogy igen. Nalunk ez a harmadik gyerek, terveztuk es nagyon varjuk.
Kivancsi, jo babazast kivanok neked!

Ildiko
kildiko
 
 


Hová tűnt Müller Mónika ???
Csak mostanában olvasgattam bele a topikba, és már jóideje nem jelentkezik. De azért érdekes amiket írtok!( nekem még van 2 évem az itteni "létjogosultsághoz", de azért be-be nézegetek.)
Nóra
Névtelen
 


Nóra,
na ez az, amit én sem tudok! Már többször és több helyen kerestem, és semmi! Kép
Nem tudom, mi lehet vele, hogy miért nem akar ide írni, meg egyáltalán, miért jön ilyen ritkán a Babanetre és akkor se felel a hívásra???
Sheila, adj életjelt!!! Kép
Kíváncsi

Nóra, nem kell olyan komolyan venni a korhatárt, mások is írtak ide, akik "rövidebbek" voltak néhány évvel! Kép
kíváncsi
 
 


Drága Kíváncsi és Nóra!KépKépKép

A könnyekig meghatódtam, nagyon édesek vagytok!KépKépKép
Jólesik, hogy hiányoltatok, ezért ünnepélyesen megígérem, hogy még ma jelentkezni fogok bővebbenKép

még akkor is, ha késő este jutok el idáigKép

most mennem kell, Hercegnőm kiabál a szomszéd szobában: Ajíííí!Kép

Puszi LÁnyok, jövök és maradok rendszeresen!Kép

Sheila ( egyre közelebb a 37-hezKép )

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Kiváncsi és Ildikó!
Köszi a bíztatást, azt hiszem belevágunk.
Utána nézek mi ez a quartett teszt, nekem nem említette a dokim.
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!

Itt egy új 36 éves, két gyerekkel és teljes lázban egy harmadikért! Kép

Befogadtok-e?

Családom: Soma 5 éves, Emma 16 hónapos, apa 28, én, mint legöregebb 36. Kép
Nagyon-nagyon szeretném a családot kiegészíteni egy új kismanóval DE A "JÓZAN" KÖRNYEZETEM GYŐZKÖD: EJNYE-EJNYE, MÁR ENNYI ÉVESEN, kevés pénzzel...

Brühühü...

Be vagyok lőve a gyerekeknek! Mint ahogy korábban a tanulásnak, munkámnak, buliknak, mindennek ami a felhőtlen független éveket jelentette.

Egy ideje már a gyereknevelés a fő foglalkozásom és nagyon élvezem!
Kevés pénzből ugyan, de lelkesen űzöm!

UtóPista vagyok? Kép
Nyugtassatok meg vagy józanítsatok ki!

Üdv mindenkinek:

Éva
Éva
 


Éva,
üdv itt!
Jaj de jó, hogy növekszik a csapat! Kép
Nyolc évvel fiatalabb férj??? Ezt hogy csinálod? Kép Nem lehet rossz...Kép Biztos jól megtalálja a gyerekekkel a hangot.
Szerintem ne hallgass a kuvikokra, csak a saját szívedre, és vállald be a babát, ha úgy vágysz rá! Kép Nem pénzkérdés. (Illetve csak egy egészen kicsit.)
Sheila,
végrevégre, hogy előkerültél!!! Kép Az Ajiii, az te vagy? Már ilyeneket mond a kiscsaj?
Aztán gyere ám, ne csak ígérgesd!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Újra itt!Kép
de jó, hogy ilyen gyorsan bővül a csapat!
Üdv az újaknak!

Nyanya!

Miért pont ez a nicked?Kép
Nem vagy még olyan öreg! mit mondasz majd 20-30 év múlva?
Magzatvíz vizsgálat: engem is nagyon foglalkoztat
ez a kérdés mostanában, és nagyon nem fűlik a fogam az amniocentézishez / persze ezt MOST érzem így, lehet, hogy a pozitív tesz után parázni fogok /
de én úgy gondolom a józan paraszti eszemmel, hogy miután született 3 egészséges gyermekem,
talán nem lesz gond, ha nem "szúratom hasba" magamat csak azért, mert épp betöltöm a 37-et
mikor teherbe esemKép
ha egyébként jók lesznek az eredmények, UH - vizsgálatok, és egészséges életmódot folytatok
miért lenne baj?

tehát azt hiszem kihagyom, és helyette inkább a quartett tesztet és az alapos UH-t választom!Kép

Éva!Kép

Én csak "rábeszélni" tudlak!
Én is szeretnék mégegy Manót, és teljesen átérzem
mindazt, amit írtál!Kép
én is imádok itthon lenni velük, és anyagilag is megoldható a dolog, mivel mégegyszer nem kell akkora beruházás, mert rengeteg ruhácska, játék , felszerelés van a most 18 hónapos MelissárólKép
/ de azért szurkolok, hogy a kistesó is lány legyen /Kép

8 évvel fiatalabb férj, ez igen!KépKépKép
az enyém "csak" 2 év 8 hónappal ifjabb nálam...Kép

Kíváncsi!Kép
Mégegyszer bocsi, amiért nem jelentkeztem!Kép
Az a helyzet, hogy kevés időm volt, így csak olvasgattam, de azt rendszeresenKép
és egyre több weboldalat látogatokKép /net-függőségKép /
de azt láttam, hogy kerestél , ezért itt vagyok újra!!!Kép

Aji én vagyok, így hív a kisasszony, ébredéskor még szirénázik is "Ajiiiííí!!!"
egyébként olyan ütemben fejlődoik mostanában, hogy csak nézünk nagyokat Apával!
Szalad, csicsereg, egész nap, minden nap tanul valami újat!Kép
Ma néztem az ablakból, ahogy sétálnak Apával, és rádöbbentem: bizony, kisgyerek lett a csecsemőből...
ez a kedvenc korszakom: amikor totyog mellettem a kis csöppség, hatalmas öntudattalKép

Ja, és Apa is alig várja a köv. babaprojektetKépKépKép

most rohanok tornázni, mert még alszik a LÁNYKép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila
Amikor elkezdtem chat-elgetni a neten amerre jártam mindenki olyan fiatal volt, hogy gondoltam köztük én csak nyanya lehetek, aztán má úgy megszoktam ezt a nevet, hogy megtartottam. 20-30 év múlva talán nyanyus vagy nyanyabanya leszek
Lehet, hogy én túl öreg férjet választottam? csak 1 év 6 hónappal fiatalabb nálam Kép

Néhány infó a quartett teszt és magzatviz vizsgálat elönyeiröl ill. hátrányairól. Engem meggyözött.
"Kérdés:
A quartett-teszttel kapott eredmény 37 éves korban helyettesíti-e a magzatvízvizsgálatot, vagyis érdemes-e vállalni az anyagi terhet elkerülendő a vizsgálat kockázatát? A harmadik gyermekemet várom, 13 hetes terhes vagyok, és csak a korom miatt "indokolt" a magzatvíz vizsgálat.
Válasz:
Ebben az esetben nagyon konkrét választ tudok adni: A kromoszóma eltérések vizsgálatára (tehát pl. 36 éves kor felett a Down syndroma, stb. kizárására) a genetikai vizsgálat ad megbízható eredményt, ennek biztonsága közel 100 %-os. Minden más módszer segíthet, de önmagában nem ad biztonságot.
Dr. Ács Nándor"
forrás: http://www.babanet.hu/faq/tergon02.htm
egyéb infók:
http://www.bebilap.hu/terhesseg/down.htm
http://www.gyaloglo.hu/orvosok/temak/1003953208_4125/
Nyanya
 


Sheila!
Mi az a bengal? kutyafajta?
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!

A 28 éves férj jó dolog! Kép Kép
Ráadásul egy napon van a szülinapunk is, csak a közös tortánk egyik felén roskadozik több gyertya, a másik felén ritkásabb. Kép
De tényleg, vicc nélkül: eddig semmi hátrányát nem érzem az öregebbségemnek.
Ha kb. 20 év múlva él még ez a topik bizisten megírom milyen közel 60 évesen egy ifjonc 52 évessel az élet! Kép
A környezetünk reagálása volt a legérdekesebb amikor összejöttünk, de ugyebár minden csoda csak három napig tart...Kép

Éva

És még regisztrálnom is sikerült magam. Kép
kisevi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: