Új privát üzeneted érkezett!

mezsó! akkor hiszen nemsokára jön a kistesó, ha 2010-re a pocakba tervezed! már 2009. van! pláne ha dolgozni is mész már itt is lesz egyből. mi egy picit tovább várunk. úgy tervezem, hogy Zsófi járjon oviba, akkor próbálkozunk. szeretném, ha kicsit önállóbb lenne már!

bolygó! jajj de jó, hogy jöttél! épp ma hiányoltalak! :P a mászás miatt egyáltalán ne aggódj!! 8-10 hós kor között teljesen okés ha elkezdi. de pl. tesóm nem mászott!! egyből felállt! épp ma olvastam vissza a 2008. május 8-9-i hsz-eket, és láttam, hogy nagyon hiányoltál már mi van velem! épp szültem... :lol: de jól esett így utólag is! köszi! :P

Fruzsi! tök jó recepteket hoztál!! köszi! holnap kinyomtatom őket!

hihetetlen, hogy nemrég még uh-okról beszélgettünk, most meg már 1 éves szülinapi tortákról! :shock: úgy repül az idő! sajna.... én most kicsit megállítanám. Ti nem??
Ja, és tök jó, hogy ennyi ideje még együtt vagyunk! pl. én 2007. ősze óta vagyok itt!!

ollem! a cikk nagyon felháborító! azt a bunkó tahó pasit a fa....kánál akasztanám fel! maradjon ő otthon egy bébivel, megnézném! :evil: én speciel jobban elfáradok, mint amikor dolgozni jártam!

Kép
gabo001
 
 


marcianya: GRATULA MARCINAK A FELÁLLÁSHOZ! :wink: Csatlakozom kisfruzsihoz,már most engedjétek lentebb a kiságyat,mert kipottyan.Miénk már teljesen le van engedve,de Blanka 82cm-jével ha elkezd pipiskedni,néha még most is igen igen odafigyelek hogy nehogy kiessen... :shock: :shock: Lehet hogy hülyeség hogy ettől félek,de néha igen lendületben van. :roll:

A második videó is tök cuki. :wink: ahogy mondja hogy jajj jajj jajj :lol: :lol: :lol: haláli!! :lol: Blankának is van ilyen szófordulata ami tisztán érthető,mégpedig az hogy "hej tye"direkt írtam tye-t és nem te-t mert ty-vel ejti,és azt is olyan nagyon megnyomja. :D :D Haláli olyankor ő is. :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jaj csajok megállítani az időt, de jó lenne...Almára mostanában olyan szeretetrohamok törten rá, hogy jön hozzám, nyújtja a kis kezét, hogy vegyem fel (vagy ha fekszünk az ágyon odajön) és hozzámbújik a kis arcát odanyomja az enyémhez...elolvadok tőle :lol:

De a pelenkázások nálunk is a nap legrosszabb napirendi ponttá váltak....ahogy lefektetem, rögtön hasra vágja magát. Kész rémálom és ha még kakis is.....

KépKép
kisfruzsi
 
 

 
 

gabo: hát te optimistábban állsz hozzá! :lol: nekem még messzinek tűnik nagyon hogy 2010 legyen. :cry: :cry: Bár amit írtál,hogy nem rég még UH-ról dumáltunk,most meg a szülinapi tortákról,na ez is igaz! :wink: :wink: Remélem észre se veszem,és már jövök majd a zebracsíkjaimmal... :lol: :lol: :lol: Ha akkoris még itt leszünk.Rajtam nem fog múlni! :D Szeretek ide írogatni,és kitartok!!Hisz Blanka születése után sokáig nem tudtam jönni mert nem volt netünk,de mióta van,azóta újból töretlen vagyok. 8) :oops: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Marcianya: Megnéztem a videókat, aranyos nagyon a jajongó-beszélgető Marci.
Bogi is hasonló hangokat hallat, szokott énekelni is, igazi szoprán énekesnő már. :lol: Legújabban fújni szokott, sokszor levegő helyett nyálat sikerül neki. :lol:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


még hogy hasra vágja magát pelenkázáskor!!!Blanka ordít is! :? mint aki menekül hogy ne kínozzam,pedig csak tisztába tenném :!: :!: :!: Ki érti ezt :!: Jajj meg ő szokott olyat is csinálni,hogy elkezdi a hasát az egekbe nyomkodni,és közbe emeli a fenekét,és mikor nagy nehezen ráadnám a pelust,fogja magát és kipattog belőle :? és közben már nevet,mert ő ezt játéknak fogja fel...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó,
dettó..de engem ez a tortúra annyira megvisel, enm tudom miért, pedig máskor nem fogy el a tűrelmem. De ilyenkor brrrrrrr
Persze mindig adok valami olyat a kezébe ami talán leköti 10 másodpercre.... :lol:

Ja és a kedvence mostanában a sikítás...hát a dobhártyám beleremeg! :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Gabo: Köszi a hiányolást. Tényleg olyan jó néha nosztalgiázni! Milyen gyorsan röppen az idő, ahogy Mezsó is írja...

Az öltözésnél van nálunk gond főleg, a pelenkázást szereti. A kezét átdugni valamin kész horror. Ha apa itthon van, leköti a figyelmét, vagy én bohóckodok neki, de nem mindig sikeres. Amint rajta a felső, újra jókedvű.

Én, amint már írtam, már most szeretnék kistesót, de egyenlőre nincs ciklusom (mensim se), így esélyem sincs, hogy megfoganjon... :( A szopit meg sajnálnám megvonni Bogitól, annyira cicifüggő.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bolygó,
azért mert nem jött meg, az nem jelenti azt, hogy nem is tudsz teherbeesni! A nagynéném amikor az első fiát szoptatta azt hitte nem lehet terhes..és..ikrei lettek 9 hónap múlva! Szóval sose lehet tudni :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


A múlt heti hsz-m elszállt :(

röviden újra a régi regálás:Kisfruzsi köszi a dícséreteket!

Zsu
szupi a pellusod és Litu a házatok!

Kerekes sorry a 3.fog miatt

Anetto jobbulást!

Ollem Bogi tündi ahogy alszik

Klarka le akalappal a vizsgák miatt!

Minden betegnek jobbulást!

Virág nem semmi h iylen kis súllyal is ilyen jól megtamult trudi szopni!

Nekünk kijött múlt hétfőn az 1. fog! De azóta a 2.-kal szenvedünk éjszakánként ált. 1,5 óránként szopik már kikészültem.Nappal semmi nincs du-án sírdogál kicsit :( Viszont nappal csak b.kocsiban alszik max. 1 órát és ált. 5 30-kor végleg felkel.


Majd még jövök 8)

Kép
kritta
 
 


Szia Kritta!

Hú az emény lehet! De majd csak kibújik az a 2. fog is! Az is alul?

Hogy vagy, jobban tudsz mzogni? Otthon minden ok?

KépKép
kisfruzsi
 
 


kritta: gratula az 1.fogacskához,és kitartást a 2.hoz. :) Én már nem is merem mondani,hogy mi a 9.foggal szenvedünk,ami ráadásul már rágófog.Erről azt mondják,hogy ami már hátul van az fájdalmasabban nő,nehezebben bújik ki.Hááát nem tudom,de vannak szenvedős időszakok.Remélem lassan lassan majd megjelenik végre! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép


Kép

Kép

Ezek már pár hetes képek,de arik.

Van vmi jó praktikátok fogzásra?

tegnap kihallgattak és akik elütöttek elég mocskosul viselkednek amitől kivagyok pl. nem akarják elismerni,hogy a törésem 8 napon túl gyógyul. :twisted:

Kép
kritta
 
 


Azta Mezsó!

Már a 9. foga jön Blankának??? :shock:
Nekünk talán most készülődik az első....mintha látnék valamit...nem vagyok benne biztos...

Kritta!

Gratulálok az 1. fogacskához! és kitartás!

Pelenkázás és öltözködés nekünk is harc! Általába megkapja a popsikrémet vagy törlőt, de azt állandóan meg akarja enni.
És ha nem tetszik neki valami akkor Bogi is sikít... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Köszi Mezsó,Kisfruzsi

Tominak pont múlt hét óta foly. 10 órát kell dolgoznia :(
A kezemmel az van,h nem lehet kinyújtva emelni (csinálok gyógytornát)meg fáj mivel éjszaka fekve szopik Fruzsi,
Imádom ha mellettem van,csak a vele alvás durva, teljesen rám mászik az ágyban és rugdal akkor is(mikor ő alszik). :oops:

Kép
kritta
 
 


kritta: Fruzsi van melletted az ágyban?Együtt alszotok?Fogzás: Nurofen szirup,Viburcol kúp,Dentinox gél.Én ezeket tudom,ismerem rá...Meg jó nagy adag türelem!!!

ollem: jaja 9.foga jön a lelkemnek!!Már elég régóta meg van duzzadva az ínye neki, de tegnap már mintha éreztem volna az ínyében a foga formáját.Olyan lehet?Hogy nem látszik még az ínyen semmi,de már nem annyira duzzadt,és ha odanyúl az ember akkor érzi benne a fogat?Mert én érzem. :oops: :roll: Vagy csak nagyon szeretném ha már kint lenne? :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


a 2011-es topikban láttam magikát, nono-t, meg nici-t is!! Hát visszatért nono?? (mezsó, ollem titeket is)
Mindenki szeretne még babát 2011-ben?
És ide miért nem írnak?? :cry:

Kép
gabo001
 
 


gabo: nem tudom miért nem írnak ide,mert én mondtam nekik,hogy már tényleg csak azok vannak itt akik kíváncsiak a másikra...Passz...Figyelj szerintem ha akarsz velük dumálni írj abba a topikba.Ollemet is láttad hogy írogat oda is.Pedig ha jól tudom nem 2011-re tervezik a babát. :wink: Én amúgy nono-n érzem azt hogy anno azt a vitát ami volt még mindig nem nagyon emésztette meg.Néha néha szóba kerül,és olyankor én tökre úgy érzem hogy még mindig nagyon tele van sebekkel...Na de ebben a magasságban én be is fejeztem a vitáról,és nono lelkéről való eszmefuttatást,mert a háta mögött nem beszélek. :) Írj oda te is és biztos válaszol majd!Én azért nem írtam hogy ott vannak nono,magika,nici mert nem akarták hogy elterjedjen.Elsősorban nono.Én meg megígértem hogy nem mondom el.De mivel nyílt topik így benne volt hogy bárki megláthatja őket,mint ahogyan ollem és te is. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Gabo!

Igen oda (2001-es topic) is néha benézek és írok, ha úgy jön ki.
NEm 2011-re tervezzük a babát, de addig szeretnénk, ha összejönne.
Én is direkt nem mondtam itt, hogy láttam őket ott. Ezt jól megmondtam.

Mezsó!

Foggal kapcsolatban passz. nem tudom mit kell látni vagy érezni. én mintha Boginál két fehér folt szerűt látnék az ínyén...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kritta!

Fruzsi nagyon édes. azok a nagy szemek és a haja!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kritta!

Fruzsi nagyon édes. azok a nagy szemek és a haja!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


kritta: jajjj előbb nem írtam,hogy szuperek a képek Fruzsiról! :wink: Ha volna rá időm én is tudnék klasszakat tölteni Blankáról de még a fényképezőgépen vannak. :cry:

ollem: én fehér csíknak láttam Blanka fogait...hát ha Boginak a foga az és már fehér pötty látszik,akkor etetés közben hamarosan megtapasztalod hogy kopog a kanál,és akkor bizonyos hogy a foga az!! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!

köszi....azért én becsületesen minden nap megkukkantom a fogait (vagyis a helyét) hátha....persze ha hagyja...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem, mezsó! köszi a választ! majd lehet, hogy írok oda is, hiszen mi is kb. akkor akarunk majd próbálkozni a tesókával! (hiszen arra már ovis lesz Zsófi)
de tényleg nem értem miért nem írnak ide... úgyis elmentek akik miatt volt... így nem kéne két topikot figyelni. na mindegy. jó lenne, ha visszajönnétek csajok!! magika, nono, nici!! :wink:

ollem! szerintem az már tuti a fogacska! :P

Kép
gabo001
 
 


Marcinak, nagy gratula a felálláshoz!!!

Fruzsi,köszi a recepteket. Gyorsan le is mentettem őket.

Kritta,
nagyon édi Fruzsi baba. Gratula az első fogacskához.

Mi is fogzunk, úgyhogy extra nyűgösek a nappalaink, és az előző éjszakánk is botrányos volt.

Sajnálom, hogy szanaszét szakadt ez a társaság :(

Kép
emi29
 
 


hello-hello

én se szeretnék,vagyis szeretnék de ugyse lesz,2011re babát de szoktam oda is irni :wink: :wink:

mi élünk :lol: :lol:

Fruzsi
nagyon szép :) :)


enyém gyerek ma evett reggel 120ml tápszert,2kor 130 főzit és 4kor 150ml gyümit.mst hiába kinálom nem kell neki semmi.köpi ki a kajcsit.mi lesz itt éjjel??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

mindenki manókája olyan ügyes :lol:
Vendég
 


Nekünk is jön most egyszerre két fogunk, a már meglévő felső metsző két oldalán. De nyűgi nincs,

Ollem: Az a fehéres csík már fogacska lesz! Boginak is mindig úgy kezdődik.

Kritta: Micsoda hajasbaba Fruzsi! A szemei is gyönyörűek! Én is a lányommal alszom, folyamatosan rugdos ő is, hát nem könnyű esetek, az biztos. Néha már aludni se hagy, annyira rámmászik... :roll: :wink:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Kisfruzsi: Köszi. Jövőre szeretnék megint babázni.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


emi: ne beszélj szétszakadt társaságról szerintem!Hisz vagyunk egy páran akik napi szinten megfordulunk itt szerintem.Te is elég sűrűn erre jársz,gabo,bolygó is egyre többet :wink: ,marcianya,kritta,lekrit ki ne hagyjam :) ,ollem :) na és én is. :) Meg még ki tudja kit hagytam le hírtelen,ja hát kisfruzsi :) .Szóval vagyunk elegen hogy ha mi mindig írunk akkor máris tök jókat lehet beszélgetni. :lol: Bocs ha az előbbi felsorolásból valaki lemaradt :oops: Sajnálom hogy Lili ennyire nyűgös a fogzás miatt. :cry: Előbb utóbb csak elmúlik tudod,hisz kibújik. :wink: Türelem!!

bolygó:
tök jó hogy Bogi nyűgösség nélkül viseli a fogzást! :wink: Jövőre jön a kistesó?Szupi. :) Irígyellek titeket hogy már jöhet... :roll: 8) :roll: No nem baj a mi időnk is el fog jönni. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép

na csak azért,hogy jöjjek én is már egy friss képpel :wink: Ezt a csalfa vigyort a tiltott "nem szabad" felíratú zónában fényképeztem le ma reggel :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép

Így alszik a csajszi nappal a kiságyában. :wink: Ez azért nagyszó,mert eddig nem volt hajlandó nappal az ágyában aludni,csak este.De már 2.napja délutánonként is a kiságyban alszik!! :D :D :D :D És a homlokán az a sok pötty folt,az mind az eséseknek a nyomai. 8) :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép

Nem lehet elég korán kezdeni a Colázást! :lol: :lol: :lol: Igaz ő csak a dobozát rágta...szerencsére... :lol: De azt igen igen elmélyülten! :lol:

Na mára eldugultam. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ollem
sok boldog szülinapot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Blanka nagyon édes.nem néz ki 13kgnak szerintem :lol:
Vendég
 


ollem: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

lekri: köszi! :D Szerintem csak azért nem látszik a 13kg,mert mellé legutóbbi mérés alapján 82cm-es hosszúság társul. :lol: :lol: De hidd el van annyi... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


jajjjj miért írta az egészet pirossal?? :evil: :evil: én nem úgy akartam... :evil:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

mezsó! szép a lánykád! valóban jó hosszú, gondolom azért nem látszik a 13 kg! :P

látom nagy a pangás. eminek igaza van... most már 3 topikra szakadtunk! ahhoz képest amennyien voltunk itt kb. 60-an nagyon kevesen maradtunk.
úgy döntöttem nem írok a 2011-es topikba.
1) nekem az még túl messzinek tűnik, addig akármi is lehet
2) két topikra nincs időm (pláne 2011-ig)
3) sajnálom, hogy nem jönnek vissza a többiek (nono, magika, nici), de én nem megyek oda, ha ők ide nem jönnek közénk.

Azt hiszem a jó idő beköszöntével még kevesebben leszünk. De ez talán természetes is. Én sajnálom azért, de valamikor mindenki lezárja ezt a korszakot is. Életünk legszebb időszakát osztottuk meg egymással.
Na nem érzelgősködök itt! :P

Itt már jönnek a hófelhők, amiket beígértek! Fúj a szél is :? :(

Kép
gabo001
 
 


Gabo
bocsi de szerintem nem szakadt 3fele.mert Magika,Nici,Nono már rég óta nem irnak ide(a veszekedés óta)
de Mezsó,Ollem és még aki oda is ir néha az ir ide is.ja én is :wink: :wink: :wink:
ha irni nem is tudok azért olvasni mindig olvasom és megcsodálom az összes törpit.

mondtak havat?hova?merre?
nálunk vasárnap óta ugy fúj a szél,hogy ki se tudunk menni :( :( :(
Vendég
 


lekri: nálunk sosem esik a hó!! :lol: :lol: :lol: Tudod én is nagyon szeretnék havat,de Kecskemétre sem jut belőle sosem. :lol: :cry:

gabo: én nem szeretném ezt a korszakot lezárni!!!!Látod van egy kis mozgás,akkor én is megjelenek!!!Te is írogass,én is jövök. :wink: Látod lekri is. :) Semminek sincs vége!!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Fruzsinak annyira édesek a kis lokniai, nagyon tetszik a haja, és a hatalmas szemei.

Blanka, kis huncut! Aranyos nagyon, még ha rosszban sántikál is.

Holnap a Kossuthon a Vendég a háznál c. műsorban az első év ételeiről, anyatej adásról, kapásról lesz szó, 11.30-kor kezdődik.

Mi megvagyunk, én náthásan, Emmának is picit folyik az orra, de szerencsére nem vészes, remélem ennyivel megússza.
Várjuk a jó időt, és most éppen a szélcsendet. Azért egy kicsit így is ki fogunk menni. (Ha esik, ha fúj, mi megyünk :D ) Ennyi levegőzés még nekem is kell.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk.Ha esik,ha fúj,mindig ki szoktunk menni egy kicsit sétálni.A Dévény-tornán is jól haladunk.Már kúszunk ezerrel.
Mezsó:milyen ügyes már Blanka!
Kritta:Micsoda fürtök!
Mezsó!:szerintem most nálatok is süt a nap:)Mert nálunk is.
Kép indulunk tornázni Kép Dórival a tornán

Kép
ágnes27
 
 


Itt a nyugati határszélen nagyon hideg lett! Fúj a szél! Hófelhők jönnek mennek. Ebben a pár napban mondtak havat, sőt még jövő hét első felére is mutogatták...én már úgy várom a jó időt!
Délután is el akartunk menni sétálni (de. voltunk 20 percet), de így nem hiszem, hogy most ki tudunk menni délután. :cry: Apa is este jön haza... komolyan mondom ez már szobafogság!!! :cry: :cry:

Na csajok, akkor új téma!
Ki hogyan áll a kilókkal? Aki fogyózik milyen módszerrel?
Rajtam még kb. 3-4 kiló van. Odafigyelek arra hogy mit eszem, de én éhezni nem tudok! Akkor ideges vagyok baromira, nem tehetek róla!
Ja és hasizmozom este a híradó alatt kb. 15 percet. Zsófi alszik akkor picit. Igazából csak a hasammal van gondom. semmi mással.

Kép
gabo001
 
 


a blogba még több van,mai képek:)
Kép
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom,hogy csak ritkán írok de ahogy tudok figyelemmel követlek Titeket.
Mi jól vagyunk Milunak 8 foga van 9,5 kg és 80-as rukákat hord. Fogalmam sincs hány cent,majd jövő szerdán megyünk méricskélni.
Viszont nagyon rosszul alszik nappal. Nagyon nehezen kínkeservesen alszik el.
Mennyit kell aludni egy közel 10.hós babának?
Ki mennyit alszik?

NEkem de.fél órát du.egy órát és ennyi. És iszonyat tortúra az altatás. Ti mit csináltok babókkal,hogy könnyen elalszanak napközben?

Éjjel alszik azzal nincs gond de nappal!
Ügyesen feláll,leül,és ha fogjuk a kezét akkor megy.
Na most megyek most van az az 1 óra,hogy minent meg kellene csinálnom ami a háztartást illeti.
Minden babó annyira szép,tényleg sajnálom,hogy nem jövök sűrűn.
Szép napot mindenkinek:
Edina és Milu

Kép

Kép
mannogab
 
 


Manoogab
mi a helyzet a műtéttel?
Vendég
 


sziasztok!
hoztam mutizni Bogim ahogy magyaráz...

http://www.youtube.com/watch?v=qj_SZes4 ... annel_page

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

próbálok gyors és tömör lenni:


Egészen káosz az életünk most ugyh nem nagyon van agyam jönni...

Papám már itthon van,értágítás volt és festés Pesten..tegnap jött haza már jól van.
Jövő héten kezdünk kifesteni a házban.
Bátyám barátnője terhes.Annyi idős mint én és pár hónapja vannak együtt...tök kikészít ez a hír mindenkit..mindenképp megtartják.


szóval ezer a gond...csak kapkodom a fejem...

Gyönyörűek a babák...a képek és örülök a jó híreknek.

Én a szívem legmélyén szeretnék tesót de ez a világ nem az amibe szülnék mégegyet egyre inkább igazolódik amit gondolok..minden bizonytalan..lopnak az emberek csalnak..egymást ölik...
én félnék mégegy gyereket ide szülni...
(persze nem ítélem el azt aki szeretne még...sőt..olyan jó hogy sokan ilyen pozitivan álltok ehhez.)

Nekünk 8 fogunk van már..és mindenfélét eszünk.

Fruzsi: majd megszakadt a szívem...nem értem még mindig hogy mi akik kezdetektől jártak miért nem mehetünk oda...(nincs hely címszóval)
még elviszem 2szer és ha akkor sem csinál új órát akkor viszem máshová...annyira bánt ez a dolog komolyan...(persze örülök hogy nektek ilyen jó,ne értsd félre kérlek :) )

Mosható pelus: még nem irtam Zsúnak és Lolkát sem hívtam még..de amint költözünk kipróbálom.

Máté legújabb mutatványa az hogy egyedül felül már...
de most meg nagyon sír ugyh mennem kell...

bocsi hogy most főleg magunkról irtam.

ja a Müller tényleg nagyon nagyon olcsó...vettünk golyópályás zsiráfot és 8600 Ft volt...máshol 14000...

na megyek mert nagyon ordít...(arany tücsköm :) )
Vendég
 


[b]Mindenkinek köszi szépen a dícséreteket[/b] :lol: :lol:
Ki vagyok a szakdoga miatt . :(

Örülök h egyáltalán még vagyunk itt.

Litu én is így vagyok ,mint te meg Fruzsi annyira jó baba,h nem bírnék egy bőgőmasinát. :shock:

Azért vettem magam mellé,mert 1-2 óránként felsírt és így egyszerűbbnek tünt. :oops: Ma végre aludtam többet 3 részletben! :)
Fruzsi csak babakocsiban alszik most és nagyon keveset ma pl. 45 percet,viszont este 7-kor már alszik.Elvileg nekik min.12 órát kellene aludni naponta. Hát mi most eléggé alul teljesítjük van hogy 24 óra alatt csak 8-at aludt. Lehet még 3 hét mire kijön a 2. foga az elég gáz,mert az 1 órás alvástól könnyen kikészülök. :cry:
A vibrocilt nem próbáltuk a többi sz*t sem ér :shock:

Arik a babák:Lekri,Ágnes,Mezsó!Mezsó lehet tudni h Blanka titeket örökölt?

Régen voltál Mannogab. Gratula a 8 foghoz!

Kép
kritta
 
 


Hangosan röhögtem a 6-12 hónapos közöttön Lekri :lol:

Apa most nagyon ari vacsit is csinál gyakran :)

Lekri MI van a költözéssel? :(

Kép
kritta
 
 


Sziasztok!

Én igazat adok Eminek, és gabo-nak, szerintem is szétszakadt a régi társaság :cry: én ezt nagyon sajnálom, de bármennyire is kedveltem Őket, ha Ők úgy érzik, hogy nem kíváncsiak Ránk, minek erőltessem...

Fogyókúra :oops: én 1 kg-val még több is vagyok, mint szülés óta..
55 kg szoktam lenni, és most 59-60 kg vagyok :cry: a hasam egy nagy puding, és a combom, csípőm se kutya. Lehet, hogy kinevettek, de mivel még szoptatok, így nem teszek egyelőre ellene semmit. Bár jó lenne azért lassan elkezdenem, hogy felmerjek venni nyárra fürdőruhát!!!!!!!!

Mannogab
, úgy örülök, hogy írtál! Nálunk fordított a helyzet, Bálint éjszaka van fenn, nappal alszik kb. 3-3.5 órát. Kb. 10.30-tól, aztán még délután 3-tól. Védőnői előadáson adtak körbe egy prospektust, amiben az volt, hogy kb. 10 órát kell éjjel, és 3 órát nappal aludnia egy ennyi idős gyermeknek!!


Ágnes 27 Te is jöhetnél gyakrabban! Nagyon aranyos a kis farmer kabis kisfiad!

Lituka, [/b]akkor most sok elfoglaltságotok van! Nálunk sajna nincs Müller, pedig jó volna!!
Ja, mi sem fogunk még egy babát bevállalni, több szempontból sem! Soha ne mondd, hogy soha, de mi jelenleg így érezzük!

Mezsó, nagyon édes Blanka, és bátran tegyél képeket máskor is Róla/Rólatok!

Lekri, nagyon jók a képek a fiúkról, az a kicsi szék is hintaszék? Nagyon jó!

Jaj, lányok el is felejtettem mondani, hogy pont 1 hete levágattam a hosszú hajam nagyon rövidre!! Olyan jó érzés!!

Kép
tim27
 
 


Tim: soha ne mondd h soha ez igaz...de értem h mit irsz..ugyanugy érzek.

teszel majd képet a hajadról?

átérzem mert nekem is a derékig érőből lett nemrég nyakat sem takaró (olyan victoria beckhames). és sokkal jobb.

majd tennék képet..de nem vagyok fénykép kész egy darabig...amig a házba benem költözünk..utcára nem megyek csak ha muszáj annyira levagyok épülve.:)
a kórházban a nagypapám lányának néztek :(

Csajok a 2011es és a többi topikhoz szeretnék hozzászólni...de csak egy mondat..
nekem Nono nagyon szimpatikus és nagyon szeretem..nekem nagyon hiányzik és akárhányan kérjük ide akkor sem ir...és nekem annyira annyira rosszul esik hisz nincs itt már senki aki őt bántotta...de mégsem..és oda pedig igen..és na...
sajnálom hogy ez van :(

meghát nem is értem hogy egy babás topikkal ez megtörténhetett...hogy anyukák akik szorítottak egymásért most egy csomó más topikba irnak..csak együtt ne kelljen már lenni..nem akarom hogy újra téma legyne ez ugyh légyszi ne is ragozzuk túl de ez most kikivánkozott belőlem...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: