Új privát üzeneted érkezett!

gabo: :oops: fogyózás?? :oops: Hiii kéne... :oops: De most ebben az élethelyzetben,itthon Blankával valahogy nincs lelki erőm.Kicsit az a szitu áll most fenn,hogy unatkozás akkor majszolok mindig valamit...Nagyon nem kéne... :oops: A helyzet hogy én 20kg-ot felszedtem terhesség alatt,és szülés utáni hetekben azon szerencsés emberek közé sorolhattam magam,akinek 100%-ban lement mind a 20kg,sőt határozottan soványabbnak tűntem. 8) De az utóbbi időben viszont érezhetően meghíztam. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: úszógumi egyebek... :oops: A pocakommal van baj nekem is.Amit hízok látványosan odamegy.Sajna simán kinézek 3hós terhesnek. :oops: Alapban mindig volt pici hasam,de ha plussz kg-ok vannak rajtam akkor meg... :shock: :shock: :oops: :oops: Szóval nálam nagy gáááááz van ilyen téren. :oops: No de!!!!Amiben bízok!Ha sikerül szeptembertől dolgozzak,akkor szerintem az lesz hogy enni sem lesz nagyon időm,akkor legalább ledolgozom. :wink:

lekri:
nagyon édesek a srácaid a képeken! :wink:

mannogab:
én Blankám sem nagyon aludt sokáig nappal.Én nem altattam sosem,mert feladtam,mindig ő győzött.Játszás közben elálmosodott,és ott ahol volt ott eldőlt és aludt. :oops: Nálunk sokáig így ment a dolog.Ám megembereltem magam,hogy ááá azért valami rendszer is legyen a dolgokban,és 3.napja úgy csinálom hogy sasolom mikor látom meg rajta az álmosság pici jelét is akár,és abban a pillanatban felkapom és beteszem az ágyába.Nem hamarabb mert akkor annak semmi értelme,úgyis balhézna.Ilyenkor nem alszik el egyből az ágyában sem,de kb.10-15perc alatt igen.Van hogy kis teával meg kell kínálni,de elalszik utána.És 3.napja volt ma hogy a saját ágyában,és nem ott ahol éppen kidőlt! :lol: Hogy mennyit?Minimum 1óra az mindig megvan,de van hogy a 2óra is összejön.

lituka:
örülök,hogy jobban van a papád! :wink: Gondolom azon hogy bátyád barátnője terhes nem az a kiakasztó,hanem hogy rövid ideje vannak még csak együtt nem??

kritta:
Mezsó lehet tudni h Blanka titeket örökölt?-->ezt hogy érted?Sajna nem tudom mire vonatkozik ez a kérdés... :roll:

Ági: igen sütött is a nap nálunk. :wink: Hatalmas gratula a kúszáshoz!!Nem egyedül van Miki a tornán?Vagy kicsoda ez a Dóri?

Ja és köszönjük a dícséreteket! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


tim: mi boríthatta fel Bálintnál a nappal/éjszaka dolgot?Ő mindig így aludt?Nagyon nehéz lehet!!Olyankor mikor nappal alussza ezt a sok időt gondolom azért ledőlsz te is pihenni?Nem? :wink:

Széthúzással,lemorzsolódással kapcsolatban csak egy kérdés: ti mindenki aki jelenleg ide írogat,ugye mindig jönni fogtok?? :D Mert nekem nagyon fontos ez a topik,/a régieket is sajnálom,de ők veszítettek sokat azzal hogy itt hagytak minket :wink: /és szeretném hogy akik most napi szinten itt vannak már itt is maradnának! :) Mi legyünk továbbra is kíváncsiak egymásra!Én rátok az vagyok! :wink: Úgyhogy tartsatok ki!Ha igazán akarjuk ez a topik örökké élni fog. :wink: Hűűű ez már naon érzelgős. :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Litu, majd teszek vmikor képet, de nem készült még kép azóta rólam, amit nem is bánok, mert ma megmostam és már nem úgy áll, ahogy kéne. Én meg lusta vagyok beszárítani....Pontosabban nem is lusta,hanem másra szánom azt az időt... de majd ha Te is teszel fel vmkor, akkor én se bánom..

Én sem akarom túl ragozni, de pont arra gondoltam amit Lituka is írt! Annyira kedveltem pl Nono-t, és többször kértem, hogy írjon itt is és priviben is, de nem tette...és akit Magikát megbántotta, sem ír már ide..na mindegy, ez van...

Lányok, legalább mi tartsunk össze!!

Kép
tim27
 
 

 
 

és NÓNA PUMPÓKA ÁGIC!!!Ti merre vagytok?HAHÓÓÓÓÓ!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Marcianya te is eltűntél!!És borsika te is!

tim: egyetértek veled!!!Mi akik itt vagyunk és írogatunk tartsunk össze!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!
Én is hírt adok magunkról gyorsan. Időm sajna nem igazán van most írogatni ide, ha a nap esetleg legalább 30 órából állna, akkor talán összejönne. És akkor még pihenni is tudnék. Pedig egész nap a gép előtt vagyok, ha nem a háztartással és a gyerekekkel foglalkozok.
Bius sajna beteg. Csúnyán köhögünk, fáj a torka, folyik az orra. Étvágyunk szerencsére van. Az éjszakák pedig kész horrorrá váltak. Az egyetlen nyugtató a szopi, na de van amikor óránként kéri. Ennek viszont örülök, hogy legalább anyatejcsit még tudok neki adni. Vergődik, forgolódik, és szabály szerűen üti magát erővel az ágyhoz, illetve mikor a kezemben van hozzám. Mint egy "zizi" gyerek. Ilyenkor nagyon visszasírom azt az első 5 hónapot, mikor mintagyerek volt éjszakai alvás tekintetében.
Jó téma volt a szülés utáni kilók. Én amennyit a szülés után leadtam most szinte a felét visszanyertem télen. Fogyózni nem akarok, talán ha jön a jó idő, és végre többet leszünk kint, és többet mozgunk, akkor megint visszanyerem régi formámat. Csak érzem magamon azt a plussz 6 kg-ot. Más meg azt mondja, hogy ez nagyon jól áll nekem. De én rosszul érzem magam így. Igaz ne panaszkodjak, az első terhességet 51 kg-mal kezdtem, most 10 év és 4 szülés után is csak 63 kg vagyok.

Ugye nem haragszotok, hogy most csak rólunk írtam.
Nagy puszit küldünk minden új fogacskás, mászó, álló, lépegető babának.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


kerekes: én nem haragszom hogy csak magatokról írtál! :wink: Az is jó,mert legalább tudjuk hogy vagytok.De sajna nem túl jól! :cry: Jobbulást Biusnak! :) Akkor megnyugodtam a kilók terén mert most kb.én is így érzem ahogy írtad,hogy télen magamra szedtem legalább a felét annak amit szülés után leadtam,és rohadt rosszul érzem így magam!!!De lelkileg most én is kevés vagyok így a 4fal közé szorulva hogy ez ellen tegyek is valamit.Talán majd a jó idővel,és majd ha jön a sok friss zöldség gyümölcs,és lehet majd azokon élni. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

GYorasn jelentkezem, még élünk... :D

Isti után szaladok egész nap, a maradék időmben pedig autósülés infokat vadászok mindenhonnan, mert már nagyon kéne vennünk.

A héten egész nap én voltam Istivel, mert párom még itthon is estig dolgozott, úgyhogy most nagyon elfáradtam, még az evés is csak olyan sebtiben volt. Asszem most eléggé kimerültem, keveset is aludtam, muszáj lesz pihennem.

Most megyek is, mert holnap reggel 1/2 7-kor kelünk, megyünk anyukámhoz, és hát még addig Isti néhányszor ébreszteni fog.

Amint lesz kis időm, azonnal jövök, és reagálok, és írok részletesebben mindenféléről!

Kép

Kép
nóna
 
 


Sziasztok!

Bocsika, nagyon sűrű mostanában minden napunk, Lizi hihetetlen sokat kúszik-mászik, egyfolytában csak ott nyulkál, ahol nem szabadna, bezzeg a játékai nem érdekesek :lol:

Nagyon jó képeket raktatok fel! Minden gyerkőc nagyon cuki, és milyen ügyesek már!!

Marcinak is gratula a felálláshoz!

Hétfőn volt az első házassági évf-ónk, voltunk étteremben hármasban, Liza nagyon aranyos baba volt. Volt egy játszó sarok, ott volt, közvetlen mellette volt az asztalunk, úgyhogy szerencsére minden nagyon jól sikerült :lol:


Lujzinak jön a második foga alul (jobb első). Szerencsére átalussza az éjszakát ugyan úgy, mint előtte, csak annyi a különbség, hogy most vándorol az ágyban. Mivel köztünk alszik, így most Apa és én az ágy szélein éppencsak az oldalunkon fekszünk, mert Művésznő keresztbe, átlóban, össze-vissza mocorog :wink:

Mezsó végül nem voltam EKG-n mivel már hétvégén semmi bajom nem volt. Én rossz beteg vagyok, nem szeretek dokihoz járni, inkább itthon szenvedek :oops:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


sziasztok!

Mezsó, sajna kb. Bálint 4 hónapos korától mumusunk az éjszakai alvás! :cry: Akkor jött ki az első foga, és ma már 8 van. Hogy a fogzás- e a teljes ok, nem tudom...De már egyre nehezebben bírjuk :cry: most is fent van, már mindent próbáltunk....teljesen készek vagyunk..
Nappali alvás? Esélytelen! Kint az erkélyen alszik el, és mostanság ebben a hidegben max. 1 órát hagyom kint. Aztán behozom, és úgy alszik tovább a kocsijában, ha nem ébred fel a behozatalra..Közben mosok, eszem, törölgetek, ami kell..Meg persze a telefonok is ekkor csörögnek, na és a postás is ilyenkor jön.. Pedig nagyon jó volna!!

Látom késő estére többen jelentkeztek! Kerekes, én is örülök, hogy legalább még szopizik Bálint, nektek is kitartást!

Nóna, sajnálom, hogy így kimerítenek a napi teendők, mintha rólam írnál...

eveliza, nem ártana azért egy ekg!

Kép
tim27
 
 


tim: hűha,hát akkor minden elismerésem a tiéd/tietek mert a szavaidból úgy vettem ki,hogy párod is fent van ilyenkor,és együtt taktikáztok hogyan aludhatna el Bálint.Háát sok sok kitartást hozzá.Nem lehet egyszerű cseppet sem,elhiszem hogy már nem nagyon bírjátok.Hát ha a foga csinálja ezt a dolgot nála már régen rossz...Hisz még mennyinek ki kell jönnie!!!Remélem azért hamarosan helyreáll a rendszer Bálintnál is.És csak akkor tudsz minden egyebet csinálni nappal amikor ő alszik?Amikor fent van ő is teljes figyelmet követel?Nem tűri ha magára hagyod?/mert Blanka pl ilyen,de legalább ő alszik napközben 1kerek órát tuti,de van hogy másfél 2 óra is összejön./

eve@liza
: te tudod hogy elmész-e EKG-ra vagy sem! :wink: De ha nem volt több olyan rosszulléted azóta sem,akkor megértem hogy kihagytad!Örülök hogy jól sikerült a házassági évfordulós ünneplés 3-asban. :wink:

nóna:
tök jó,hogy tudtál jönni,kitartást a sűrű,nehéz napokhoz!!Próbálj meg pihenni,és remélem mihamarabb részletesebben is tudsz jönni. :wink:

Morbid dolog: képzeljétek írtó rossz álmom volt!!!Azt álmodtam hogy terhes vagyok/ez önmagában nem rossz :D /,és ikreket várok/ez sem rossz :wink: /de az egyik baba a pocakban még meghalt... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ez viszont nagyon nagyon rossz... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Miért álmodtam én ilyet??? :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Nem TŰNTEM EL, csak rengeteg dolgom van két pici és egy babavárás mellett, kérlek értsétek meg.

Jól vagyunk! Attila szépen járogat körbe a járókában, Andris pedig kezd rajzolni! Persze autót!!:)

Ma megyek a genetikai uh-ra, megpróbálok képet hozni és akkor majd felteszem.
Elképzelhető, hogy még én is benne lennék egy szülinapban!!

Dobok képet!!
Kép

Ha nevet, mindig megtekeri a nyelvét!!
Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Ja, és azt nem is írtam, hogy voltunk vele kontrollon és minden a legnagyobb rendben van!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka, örülök, hogy Atival minden rendben, irtó aranyos kissrác!

Miki, Lekri fiai is nagyon aranyosak.

Szerintem sokaknak egyre kevesebb az idejük ide írni, nem kell ezért neheztelni senkire. Azért sokan vannak/vagyunk, akik időnként bejelentkezünk, de napi szinten nem vagyunk benne a társalgásban. Őszintén szólva, el sem tudom képzelni, hogy csináljátok, akik ilyen sokat, sokszor tudtok ide írni.
De persze így tartjátok életben a topikot, ez nagyon jó.

És még nem is panaszkodhatok, Emma nagyon jó gyerek, általában nem hisztis, napközben is sokat alszik. De olyankor házimunka. Sokszor még így is lelkiismeret furdalásom van, hogy sokat vagyok a gép előtt (nem csak Babanetezek, e-mailek, blog, és más fórumok).

Egyébként Mannogab kérdezte az alvást, ahogy írtam Emmus sokat alszik napközben, tegnap éppen kiszámoltam, hogy összességében 8 órát nem is nagyon volt fent. Altatni sem igazán kell, látom, hogy mikor álmos, leteszem. Párszor még feláll a kiságyban, de mindig visszateszem, és szépen elalszik. Azt veszem észre, hogy jobban el tud aludni, ha nem vagyok a szobában, nem igényli a simogatást ilyenkor.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Tim:Köszi!Tegyél fel képet magadról.
Sajnálom az éjszakázókat.2 napja mi is csatlakoztunk hozzájuk.Fennt vagyunk éjfélkor,2-kor,negyed 6-kor.ÁÁÁ!De csak simogatni kell vagy fél órát és visszaalszik.Nálunk az altatás mindig simogatással történik.Lehet hogy el van kényeztetve!?
Nagyon cuki Ati!
Az én kisfiam is lassan egy kisördöggé válik.Erre mentem be valamelyik nap a szobájába: Kép kis kukás

Kép
ágnes27
 
 


Ez egy ma reggel 6 órai kép: Kép olvasunk

Kép
ágnes27
 
 


És fogyókúra:Én szülés után 1 hónappal,amikor már láttam,hogy felesleges minden erőfeszítés,nem lesz tejem,nekifogtam a fogyókúrámnak.Gyakorlatilag májustól-szeptemberig dinnyén éltem.Így lement 26kg :oops: és maradt 1 kg rajtam.Azóta nem fogyózom,de heti kétszer 1 órára eljárok tornázni,és így legalább szinten tartom a súlyomat.De alig várom már a nyári nagy gyümiszezont,meg a jó időt.Még kb.5 kg-ot le szeretnék adni.Ha jó idő lesz végre mehetünk biciklizni a kicsikémmel.

Kép
ágnes27
 
 


És fogyókúra:Én szülés után 1 hónappal,amikor már láttam,hogy felesleges minden erőfeszítés,nem lesz tejem,nekifogtam a fogyókúrámnak.Gyakorlatilag májustól-szeptemberig dinnyén éltem.Így lement 26kg :oops: és maradt 1 kg rajtam.Azóta nem fogyózom,de heti kétszer 1 órára eljárok tornázni,és így legalább szinten tartom a súlyomat.De alig várom már a nyári nagy gyümiszezont,meg a jó időt.Még kb.5 kg-ot le szeretnék adni.Ha jó idő lesz végre mehetünk biciklizni a kicsikémmel.

Kép
ágnes27
 
 


Örülök, hogy így felpörgött a topik! már kezdtem feladni.... :P

Hát én is szülés után 1-2 hónappal kevesebb voltam mint most. télen csúszott fel 1-2 kiló plusz. így összesen kb. 3-4 kilót kellene még leadnom. én is a jó időben reménykedem, amikor már többet tudunk sétálni!! na meg lesz zölds. gyümölcs.

alvás: Zsófi akkor hozza a papírformát! ő kb. pont 13 órát alszik egy nap. nappal 3-at(3 részletben), éjjel 10-et. :P
Nekünk napirendünk van, amihez tartom magunkat minden körülmények között!!! Úgy tudom ez adja meg az alapot, biztonságot nekik, és a kiszámíthatóságot. Mindig ugyanakkor alszik Zsófi ugyanannyit! Megszokta, így igényli már ő is.

Én is próbálok jönni amikor lehet. És max. egyetértek Lituval a többiek terén, akik a 2011. topikba írnak Ha ők nem jönnek többünk kérésére sem, akkor kár erőltetni. én nem megyek oda.

ágnes! azta 26 kiló! nem semmi! gratula! :shock:

mezsó! az tuti leadod munka közben! az a sok gyaloglás, lépcsőzés, biciklizés ami a védőnői munkával jár.... :wink:

Tényleg eltűnt borsika is! :shock:

mi is autósülést vadászunk! Hol olcsóbb. tul. képpen már kinéztük.

Kép
gabo001
 
 


Én 58 kg voltam mikor teherbe estem...
a szülésre már 85 kgsan sikerült mennem...
28 kg plusszal..szülés után 5 kg ha lement rólam sokat mondok...
nekem megmaradt a nagy hasam és mindenem...próbáltam fogyózni diétázni...semmit sem ért...
mára hogy Máté 9 hós 61 kg vagyok.
lement magától ugy Máté 5 hós korától 24 kg.ugy 4 hónap alatt.
a hasam azért puding...a melleim szégyellem...(aről d-losár lett..megnyúlt bőr logó mellek stb)
viszont már nem érdekel....annyit voltam ki az első hónapokban hogy mindenkitől csak azt kaptam hogy húúú de dagadt maradtál...jesszus lilla megint terhes vagy...stb.
most vannak fontosabb dolgok...22 éves vagyok..biztos leszek még bomba formában. :)

jajj el kell küldMáté kitörli :D
Vendég
 


75C-ből lett 85 D na

bocs :)

csak gyerek már a konnektorban nyúkál lassan...
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:44-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:44-kor.
Vendég
 


Drága Nono!
Nagyon örülök, hogy végre itt vagy, és remélem leszel is, és színesíted egy kicsit az írásaiddal ezt a fórumot ismét.

Bevallom nekem nagyon hiányzik Magika( őt említed név szerint is), és a többiek is, mind egytől-egyig.

Sajnálom, hogy Márk is ilyen beteg lett, és egy kórházban kelett kikötnötök egy betegség miatt. Elszomorító a helyzet, hogy most is így jártatok, hogy a nemtörődömség uralkodik még a gyerek kórházakban is. Pedig annál nagyobb fájdalom nincs, mikor a szülő tehetetlen egy betegséggel szemben és az orvosok sem segítenek.

Gyere légyszíves továbbra is, ha néha-néha engedi időd, de akkor is jelt adsz magatokról.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Emi!
Írtad, hogy csak zuhanyzótok van. Abban fürdetni Lilit? Mi is fürdettük így a lányokat, mikor nem volt kedvünk a nagykádat teleereszteni, és nagyon élvezték. Egyszerűen bedugóztuk a lefolyót, megengedtük vízzel, a fülke ajtaját pedig behúztuk, mikor nagyon pancsoltak. Majd keresek képet róla.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


klarka: nagyon örülök,hogy Atival minden rendben!!Édes a képeken! :wink:

atizka:
hogy csináljuk,hogy tudunk ide írni?Én pl tényleg annyira szeretem ezt a topikot,hogy én este képes vagyok tök fáradtan is ideülni,olvasni és írni. :wink: Csak így teljes a napom!!Jó ez már függőség de akkoris ez az igazság. 8) Meg este fél12 körül megy minden nap párom dolgozni,így őt is keltenem kell.A fórumozással meg ébren tartom magam. :lol: Most pedig Blankát letettem aludni azért csöppentem ide.Tiszta mázlista vagy Emmával,hogy ilyen könnyen és ilyen sokat alszik! :wink:

Ágnes: altatásként nekünk is a simogatás vált be! :wink: Rossz ez így,mert nagyon hozzá tudnak ezek a csöppségek ehhez szokni,aztán később majd hogy szoktatjuk le őket?? :roll: Édes a kukás Miki nagyon! :lol: :lol:

gabo: mondtam én hogy ne add fel! :lol: :lol: Ez a topik hallhatatlan! :wink: Már nem vagyunk 60-an mint írtad valamelyik nap,de azt a 10-20embert akik még maradtak,ne becsüld le! :D Ha valaki mindig írni fog ezután is,akkor lesz itt élet! :wink: Hát igen a védőnőséggel csak fogyókúrázni lehet. :lol: :lol: Gyakorlaton is mindig olyan vékony oktató védőnőkkel találkoztam mint a kisujjam. :wink: De rajtam annyi a fölösleg,hogy még úgy se fog menni hogy leadjam. :roll: 8) :lol:

nono: örülök,hogy sikerült némileg túllépned a régi sérelmeken és mostmár itt is vagy. :wink: Hidd el akik itt maradtunk mi mindannyian szeretünk téged! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


nono! nagyon örülök, hogy ismét itt vagy a régi jó kis topikunkban! mégiscsak itt izgultuk együtt a terhességünket, örültünk az uh-oknak, jó híreknek!
örülök, hogy túl vagy a nehéz napokon! szépek a gyerekeid nagyon!
plasztika: hát nekem is eszembe jutott .... has persze.. nekem a cicim jobb lett inkább!! :shock: nagyobb, formásabb. igaz én nagyon keveset tudtam szoptatni sajna, pedig mindent megpróbáltam hónapokig nem adtam fel, mégsem...
hasplasztika max. a 2. gyerkő után, ha tényleg menthetetlen a helyzet. nem akarom úgy leélni hátralévő életemet.
Te komolyan gondolkodsz rajta? egyszer régen írtad nem?

hová tűnt Emi és Kisfruzsi??????????????? remélem jól vannak!

lituka! tuti leszel te még bombanő! fiatal is vagy. jobban, gyorsabban regenerálódik minden! majd ha lesz rá egy kis időd. azért remélem még én is leszek hasonló formában mint rég... én "már" 30 vagyok. 53-al kezdtem a terhességet, most 57 vagyok. dolgozom rajt, de nem vagyok én elég kitartó+szeretek enni. a fogyótól ideges leszek! :(

Kép
gabo001
 
 


Mindenkinek köszi az alvás témában a hozzászólásokat.
Péntekenként járunk ringatóra,ma is voltunk,persze milu az autóban aludt el.Mondanom sem kell ha megáll az autó felkel. Így fél órát kocsikáztam vele:)

MA ez a 2.nap,hogy 14h-tól alszik egy órát. NEkem ez már megváltás. :D

LEkri: A műtét március 10.-én lesz.Addig még el kell vinnem vérvételre is!
Ti mikor költöztök?

Kép

Kép
mannogab
 
 


Edina!
Petrát nagyon sokáig csak úgy tudtuk elaltatni, hogy beültünk vele az autóba, és pár száz méter után aludt is.

Emi!
Ezek a képek jobban neked szólnak. Itt még Feli fürdik a zuhanyban, illetve Betti a mosdóban. Imádták mind a két helyzetet.
Kép Kép

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Hozzáteszem elszállt amit irtam...
nem keveset pedig...

Nono : :D:D:D:D:D:D megérte a hiányolás ugy látom :)

Nekem személyszerint Te voltál akinek irtam is mindig hogy hiányzik..
de Magika és a többiek is eszembe jutottak sokszor..na de én is emberből vagyok..nem tudtam sok mamának irni..sokszor senkinek :(

izgalmas témák pedig vannak még bőven sztem :)

pl nagy kérdésem van:

a gyerekszobába parketta vagy padlószőnyeg?????

ja és vmi jó tipp felbeverése ellen??? lassan félek hogy vmi komoly baja lesz Máténak...annyit veri be a fejét elég keményen..hiába vagyok ott melette sokszor már nem tudom megfogni...napi szinten 2 és 5 nagy esés között mozgunk..pfff feje meg koppan..én meg már bőgni tudnék...
mindenben mindenhol feláll..a babakocsiban mindenhol...tökre rossz anya vagyok..nem birom mindig megfogni...pedig megkéne tudnom :(

na dobtam is 2 témát...

:D
Vendég
 


Igyekszek gyors lenni, mert Bogi altatja magát a szőnyegen.

Nono: Örülök, hogy újra itt és jól vagytok! :D

Másra sajna nincs sok időm, csak még annyit, hogy szerintetek az baj, ha a kicsi altatja magát? Kinek mi a tapasztalata?

Alvásprobléma: Nappal van úgy, hogy nem alszik, csak komfortszopizik, már teljesen kivagyok tőle... :( Pedig szeretek szoptatni, de ez már sok(K)!

Kerekes: Édesek a lányaid!

Mannogab: Bogi is szeret autóban aludni.

Topicról: Sztem mindenki oda ír, ahová akar, de én pl. nem tudok innen elszakadni még akkor sem, ha máshová is írok. Együtt izgultuk végig a terhességet, a szülést, az első hónapokat, akkor pont most legyünk hűtlenek? Legalább valamilyen szinten igyekszem írni ezért (is)! Most gyorsan csak ennyi...

Hasplasztika rám is rámférne, de nagyon! Pedig a terhesség előtt nagyon szép lapos hasim volt, sose volt rajta egy gramm felesleg sem, igaz, tornáztam is sokat. Most talán ezért is nagyon fáj a látvány, a tudat, hogy ilyen lett: lógós rondaság. Rajtam már csak 1 kg felesleg van a terhesség elejéhez képest, de az tartósnak bizonyul. + még van a terhesség előttről pár kg.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek voltam ma uh-n és kislányunk lesz!!!! Annyira örülök!!!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka: Hatalmas gratula a kislányhoz! :D

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Köszi!!!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka
gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
annyira örülök neki mintha az én jó hirem lenne! :lol: :lol:

mi ma anyukáméknál vagyunk és hullik a hó.remélem Lacházán is és meg is fog maradni.annyira jó lenne ,fiaim ezen a télen még nem is láttak havat
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan,mert fürcsizés előtt állunk. :wink:

Klarka: hatalmas gratula!!! :wink: :wink: :wink: 2 fiú után 1 lány!Elhiszem hogy hatalmas az örömötök! :D

lituka: miért lennél rossz anya mert sokszor elesik beveri a fejét Máté.Blanka is tele van kék zöld foltokkal,mégsem jutott eszembe magamat okolni értük.Elesik a lelkem na és.Ez ezzel jár.Blanka is mindig csak állna ha rajta múlna,néha nagyokat esik,beveri a fejét a szekrénybe asztal sarkába.Persze nagyon sajnálom mikor üvölt,de mit tudjak csinálni?Nem lehetek mellette ott minden másodpercben,pillanatban.

bolygó: miért baj az ha egy gyerek altatja magát?Szerintem pont hogy jó. :) :) Akkor azért neked is nagyobb a szabadságod ha el tudja magát altatni,mert nem te altatod.Na ezt jól megmondtam. :lol: :lol: Na fő hogy nem baj.

lekri: itt is esik a hó! :wink: :lol: Egyenlőre továbbra sem nagy szám,mert ismét csak a háztetőkön a kocsik tetején marad meg,úton és járdán nem,de esik. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Klarka! Gratula a kislányhoz. (Ismerettségi körömben többeknek született a 2-3 fiú után kislány. Na ez a kislányosokról nem mondható el, lásd a mi példánkat is.)

Bolygó! Bius is szokta magát altatni. Ilyenkor morog magában, innen tudom, hogy le kell tennem, mert ő aludni akar. Örülj neki, nem kell ringatnod, simogatnod.

Lituka! Mindkettő mellett van érv és ellenérv is. A parkettát könnyebben tudod tisztítani, de gyerekszoba révén kell bele valamilyen szőnyeg, amin a kicsi tud játszani. A padlószőnyeg pedig pont emiatt jó, lehet rajta szabadon játszani, nem a csupasz földön van a gyerek. Viszont a por könnyebben megtapad benne, ez például allergiásoknál nem jó. Remélem érthető voltam. Egyszóval valamilyen szőnyegre mindenféleképpen szükséged lesz.
Az esések ellen, hogy ne üsse be a fejét lehet kapni ilyen kutacsvédő sisakot, de egész nap csak nem lehet benne a gyerek. Ez sajnos hozzá tartozik a picik mozgalmas életéhez, hogy esnek-kelnek, és persze mindig a fejüket ütik meg.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:45-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:45-kor.
Vendég
 


Nono: én nem hallottam...komolyan nem !!!!! jesszus .................

Ja és köszi...sztem padlószőnyeg lesz...nekünk is az volt...itthon is ez van neki a szobában...tudom hogy ragad bele a por de..de a hálókba azt teszünk.

ja Máté karis videóját végre sikerült feltennem:

http://www.youtube.com/watch?v=XXvMK_SF ... annel_page

ezt kapták a rokonok karácsonyra.

Ja és mostantól legalább énis feltudom rakni a videóinkat. :)

na megyek aludni...

ja és Nono ugy örülök hogy itt vagy...még mindig :)

ja és tényleg nagy a dugó itt...remélem nem sokáig :)

Klarka: nagyon nagy gratula....:D egy édes kislány...:D azért énis irigy vagyok ám :)

remélem tesóméknál kislány lesz :)

jó éjt
Vendég
 


klarka! nagy-nagy gratula! gondolom hogy örülsz 2 fiú mellé 1 kislány! :P

nono! szépen megfogalmaztad: egy anya lelkének tényleg kell egy kislány. legalábbis nekem igen! amikor majd menstruálni fog, jön a fiúügyeivel, férjhez megy, gyereket szül.... hát más mint egy meny az biztos. én úgy voltam vele, hogy kislány mindenképp legyen. inkább 2 mint egy sem...

nekünk a gyerekszobába parketta van. arra teszünk majd egy szőnyeget, ha kiköltözünk onnan apával. egyenlőre még szét van nyitva az ágyunk ott, így nem fér be.
Ma salátát vacsiztam!! büszke vagyok magamra. 2 szelet puff. búzával.

Én is dobok témát! Ki mikor költözik ki a gyerekszobából??? Mi még együtt alszunk Zsófival, de félek már nagyon megfogja szokni... most is már ha felébred egyből odafordítja a fejét az ágyunk felé, keres engem. Másfelől meg a szomszéd szobából éjjelente 2-3-szor is átbotorkálni.... :roll: szóval most így a kényelmesebb... de rájöttem hogy azt hiába várom, hogy egy kukk nélkül végigalussza az éjszakát.. egy rossz álom, fog, kutyaugatás mindig jön ezután is.. és még sokáig

Kép
gabo001
 
 


nono: hát valóban nem semmi ahogyan fogja ez a gyerek a mégkisebb gyereket...De szerintem csak beállították direkt a fotó kedvéért!!! :lol: :lol: :lol: Döbbenetes hogy 13évesen apuka!Süt róla hogy még ő is nagyon nagyon nagyon gyerek.Még kamasznak se mondható.Kérdem én,hogy ezt ott hagyják ahol ez történt?Itt simán elvenné a gyereket a gyámhatóság.Bár nem tudom hogy a baba anyja mennyi idős,mert ha több mint 13...hááát kacifántos ügy.Döbbenetes!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

gabo: én költöznék lassan lassan,csak az a baj hogy mi 1 szobásban lakunk eleve. :cry: Én is kezdek lassan félni,hogy megszokja hogy mindig ott vagyok mellette,látom én is hogy felébred,és keresi egyből hogy hol vagyok. :roll: De mi még egy darabig ebben az 1szobás kuckóban fogunk tengődni,úgyhogy nálam kivédhetetlen hogy megszokja hogy velünk egy légtérben van! :cry: Ez van. :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


boldog Valentinnapot mindenkinek :) :)

sziasztok

nálunk egy deka hó sincs :cry: :cry:
tegnap este csak egy gyerek jött velünk haza Levi ott maradt anyukáméknál.majd ma hozza haza munka után apa.olyan fura ez a csend.Tofi éppen a szobájába játszik én Hupikék törpikéket lesem.Levivel szoktuk ezt nézni.meg apa is :) :) :)

kérdeztétek mi van a házzal.sajnos még semmi.először ugye a miénket kell eladni de sajnos ez nehéz menet a válság miatt nem vesznek házat az emberek.mi hirdetjük neten,újságba(tök drágák az ilyen hirdetések :shock: :shock: csak lestem)

Manoogab
az hamarosan itt lesz.1napos műtét lesz az is?ne idegeskedj miatta(tudom könnyű mondani),nem lesz semmi gond.a költözés még várat magára :(


Nono
üdv itt :) :)

én ha nem is tudok mindennap irni akkor is olvasgatni szoktam.de van,hogy ár erőm sincs irni.bár mostanság annyira normalizálódtak az éjszakáink,hogy már "Csak"1x kel inni és 1x enni.de még vannak olyan éjszakák is,hogy ezenkivül akár 10x is be kell menni.
apa ilyenkor ki szeretné vinni a kisházba de én nem engedem :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gabo
i Kristófót egyből különraktuk én 2hóig aludtam a szobájába.
Levente 1éveskoráig aludt velünk.1éves 1napos korába költöztünk ide és akkor lett külön szobába téve. fel volt neki egy kislámpa kapcsolva még el nem aludt igy semmi gnd nem volt.

fogyás:
azt hiszem én 1kgval vagyok több,mint a szülést kezdtem.67kg vagyok és 176cm.
csikjaim a melleimen és a combomon találhatoak de még a vádlimon is van 1-2.ez mind Levivel keletkezet.Kristóf a hasamra adott de hála az alig alig látszik. Levivel 22kg jött fel Tofival 18.

ezt Tofi üeni nektek:x
jfv g 8z7 bvgfysKKJT KYS
Vendég
 


Ágnes ha erre jársz: BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :wink: Láttam iwiw-en. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


lekri: örülök a normalizálódott éjszakáknak!!! :wink: A Hupikék Törpikék nálunk is nagyon menő!!! :D :D

Többiek merre?????Tessék jönni,írni! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ágnes és is:sok boldog szülinapot kivánok neked

tényleg jöjjön mindenki irjunk legalább naponta oldalt :wink: :wink:
meg képeket is tessék rakni :D :D
apa intézet beagle kiskutyust.nem fajtatiszta de ugy örülök.először 2öt szerettem volna de aztán megelégedtem egyel.majd ha Bugyira költözünk akkor szeretnék egy fajt tiszta labradort még :) :)
Vendég
 


enyém gyerek igy alszik éjjel:
Kép Kép

lábait magaalá húzza a feje alatt nem látszik de ott az alvós macija :lol: :lol:

Levim is mai napig igy alszik el.mikor még nem voltam terhes én is csak hason tudtam aludni.terhesen nem ment és le is szoktam róla.de mostanság egyre többet kerülök megint hasra :)
Vendég
 


mekkora feneke van igy a 2.képen :shock: :lol: :lol: :lol:
amugy olyn kis fokhagymagerezd van neki :lol:
Vendég
 


na most ti jöttök én ezt az oldalt megtöltöttem :lol: :lol:
de csak azért mert kicsi alszik a nagy meg anyánál.főznöm nem kell mert ha hazajönnek akkor megyünk egy pár dolgot vásárolni
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: