Új privát üzeneted érkezett!

Mira is befejezte a délelötti alvását, fél óra volt. :?

Nekem is összenyomorodott a kép, béna. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


megjavult

Kép
Kép
mniki84
 
 


Én lemaradtam az anyatnaya rosszalkodásáról, de írok ide is, mert ide is szeretek. :)

Sajnálom a rossz éjszakákat! :( Szofi, mindjárt megnézlek, hogy mi a csuda a baj... :(

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Sziasztok!

Elnézést a zavarásért így karácsony előtt.
Eladnám kisfiam által használt ill. nem használt cipőinket.
Az első két képen található 3 pár cipő infók (ára 4000 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
21-es méret: Deichmann-os szandálok és egy benti cipőcske. A nyitott szandál keveset használt, mászás időszakában hordott, rövid ideig. A csat a mászás miatt megkopott, a bőr viszont sérülésmentes. Nincs kitaposva, mert a kisfiam még nem járt akkoriban. A zárt szandál és a benti cipő szinte újak, lábrapróbált állapotúak, ajándékba kaptuk őket, mikorra már kicsik lettek.
Második két képen szereplő 2 cipő (ára 3500 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
22-es méret: Deichmannos téli csizma két hétig hordott inkább babakocsizáshoz használt cipő, nincs kitaposva. Kinőttük a tél elejére. A csizma meleg, bundás béléses, tépőzárral és cippzárral záródik. A tetején a külön rávarrt fényvisszaverő csíkon apró, felkarcolásos sérülés van, de ez a funkciót nem zavarja, mert csak dísz, messziről nem is látszik. A benti cipő szintén új, nem hordott.

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését írjon privit!
Kívánok Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Üdv: Vikkata
torolve_20130114141731
 
 


Csak, hogy ne a hirdetés legyen az utolsó szöveg itt. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csak hogy itt is meglegyen: Csani tegnap megvett egy egész üveg bébiételt, és kiváltottunk egy szopit! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, gratula!

Dóri, írj csak, én márúgyis csak itt leszek! :-)
Vendég
 


Böbi, én is itt vagyok :)

szofi, Csani ügyes!
Vendég
 


Panndi, ennek örülök, legalább bagyobb gyerek problémával is van kikhez fordulni! :-)
Vendég
 


Na, egy gyors nosztalgia-bekukk. :lol:
Panndi, tudom, h te nagyon nem szereted, de Böbi, te is bojkottálod a tanyát? :lol:

Szofi, hiphip (vagy inkább HippHipp?) hurrá!!! Látod, alakulnak a dolgok... bár szerintem a pasik (értsd: fiúgyermekek is) nehezebben bírnak a ciciktől elszakadni... :oops: :lol: Meg amúgy is, valahogy talán kevésbé vevők az új dolgokra. És mi volt az a bébikaja, ami megtörte a jeget Csaninál?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Ja, még valami: Kamillával a jövő héten (de lehet, h még a hétvégén) elkezdjük a natúr joghurtot kóstolgatni! És most már hivatalosan, orvosi engedéllyel elhagyhatjuk a HA tápszert is! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci, igen, ma volt a búcsúbeszédem. Babajoghurtot adsz neki vagy rendeset?
Vendég
 


Böbi, ha szépen megkérlek, elmondod nekem itt is, h miért? Én rendeset gondoltam, bár van gyümis babajoghurtunk is... Na, most elbizonytalanodtam... :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Reni
Sajnálom, hogy Mirának nem tudod leszívni a nóziát. Sajna Benjivel is ezen kűzdöm. Hiába csöpögtetek be előbb és hagyom kicsit feloldódni akkor sem jön ki pedig van minek, leglább is lenne. A torka és hangszálai már javulnak, de még mindíg rettenetesen köhög. A kaját most megint hanyagolja a foga miatt.

Böbi
Csjszik mit szóltak a hóhoz?

Kép
Kép
incike
 
 


Zsüci, már nem szeretnék mást untatni vele, annyiszor ragoztam (sokszor már úgy érzem össze-vissza írok, mert próbálom maximálisan megértetni) ezért inkább elküldöm priviben.

Incike, Gyöngyöm élvezi, Iringót meg egyáltalán nem érdekli. és a Te fiaid?
Vendég
 


Hipp volt! Hipp őszibarack!!! :D :D :D :D

Zsüci, sok sikert a joghurthoz!!!

Böbi, én itt is azt mondom, amit a blogban, meg a facebook-on, hogy szerintem emiatt tényleg kár elmenni. Szerintem senki nem akart senkinek semmi rosszat...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Készülünk a karácsonyra. Csani első karácsonyára. Már sütöttem mézeskalácsot, és még fogok non-plus-ultrát meg flódnit. Megvan a menünk is. És holnap meggyújtjuk a negyedik gyertyát az első adventi koszorúnkon. Néha még mindig nem hiszem el, hogy egy éve ilyenkor még alig volt pocakom, most meg itt van a ma éppen 7 hónapos kisfiam...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Itt is boldog hófordulót a hófordulósoknak!!! Puszi!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


SZofi: igen, én is így vagyok. MÁsodik gyereknél kezdődik minden elöklről és minden ismét első lesz! Olyan jó! :)
MIlyen az a nonplusultra? Ha sikerül a flódni nektek, én is kiprószálom, mert én is imádom!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci: megkaptad az e-mailjeimet???

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Nálatok van tanya? Nálam nincs...

Szép vasárnapot mindenkinek!

Mi az a flódni? És mi az a nonplusultra?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nálam sincs tanya.

Aminának este is 39,4°C volt a láza, hűtőfürdő, kúp, és Nurofen után ment le. Reggel 37,5-tel ébredt. Nekem meg a dagadt szemem mellé fáj a torkom is. Komolyan ez már tényleg röhögni való, ahogy Annus is írta.

Mira elkezdett "beszélni". Ilyeneket mond, hogy ete, meg ebleble. Eddig csak sikongatott. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, akkor ez a második lázas nap? Miránál meddig volt láz? Amina hogy viseli? Szegénykém...
Marcinál is egy-egy mozgásfejődéses szakaszt (muhahahhahha) mindig egy kommunikációs fejlődés követi. Ő is a dumálós korszakban van, imádom :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tücinek is van valami baja. 12 órás alvás után csak fekszik az ágyon és nem csinál semmit. Nincs láza - még. De most kezdett el fázni, szerintem most indulhat felfelé. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Ez a harmadik nap lesz. Miránáél 3 nap volt. Amina iszonyat rosszul viseli. Amúgy is hisztis, ha beteg, akkor százszor rosszabb.

Ajjaj Tinu lehet Tünciben is bújkál valami. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Én is itt, tanya nem tölt be :)

Tegnap megvolt a rocky-s bemutató, nagyon ügyesek voltak 2 évestől 16-ig :)
Horgolt hóembert kaptak :)

Reny jobbulást nektek! :)

Édua is megfázott, folyik az orra és köhög :(

Lara csak eeeeeee-zik :), meg néha mintha anyát mondana :)

Most sül a krumpli,cékla fóliában a sütőben kiváncsi vagyok milyen lesz :)

Szofi Csani nagyon ügyes :)

Kamillának boldog 8.hót :)

tinu amúgy a kolbász meg hasonlók a férjem hülyeségei, szerencsére lara csak nyalogatja, tegnap meg míg nem voltam itthon fokhagymás pirítóst adott a gyereknek :( :) :lol:

bejelöltem én is egy pár ember az iwiw-en :)

Szép napot!

Itt hulla hó :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi: jó, jó, gondoltam, csak mondd már meg az uradnak, hogy sokat ne adjon neki ilyesmiből, bármilyen cukin is néz ki, mert tényleg azért még egy felnőtt sem mindig bírja a nagyon fűszereset. :P Tüci tavaly karikor evett szerintem először házikolbászt. Tolta befele rendesen. MEg én is, jaj, de jól esett. :D

Még mindig nem lázas Tünci, de ezer százalék, hogy valami baja van, mert így sose viselkedett még.

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu na ez nehéz dolog, hiába jártatom a számat, most még legalább elmondják, de mi lesz ha el sem mondja és míg nem vagyok itthon ki tudja mit etet vele :(

Tüncinek jobbulást!

jajj de jó nem kell visszaolvasnom 3 oldalt a tanyán :) :lol:

el kellene indulnom a dm-be a bögrékért :), de esik a hó és nincs kedvem kimenni a hidegbe :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


tinu tegnap hallottam az egyik ismerőstől, neki azt hiszem 10 hós a kislánya, hogy már virslit eszik, persze inkább szétszórja a földre :)

Kamilla már nagyon előre jár kaja terén, el sem hiszem, hogy már 8 hósak a babáink, annyira eltelt az idő, Lara is már bejárja a lakást, csak még a konyhába nem merészkedett ki :)

Ettől félek még egy kicsit a darabos kaja bevezetésétől :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


sziasztok, én is itt, tanya még mindig nem műxik

Reny
sajnálom :( ez már tényleg a vicc kategória, remélem karácsonyra mindannyian meggyógyultok!

Tinu
:( Szegény Tüci, lehet egy kúp jót tenne megelőzésképpen? Ha annyira bágyadt tuti bújkál valami benne

Ildi
fokhagymás piritós :shock: nem semmi férjed van neked :D
apropó, nyitva van a dm?

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Ildi
szomszédéknál a rántott leves cumisüvegből se semmi :D azon olyan jót röhögtem, elképzeltem ahogy úszkálnak a tetején a zsömlekockák :wink: :lol: :lol: :lol:

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 



ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


a cékla nekem így sem akar sülni, hogy lesz ebből ebéd Larának?

fitie gondolom csak nyitva van, mert aranyvasárnap van :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, nagyon édes ahogy megilletődötten, összetett kezekkel ingázik :D Szép kis filigrán csajszi, neki való lesz ez a tánc, csak jól fenyegessétek meg majd a fiú párját, hogy ha nem kapja el a dobásoknál, ráküldünk egy szülnivaló sünt :D

Ajaj, Tinu, remélem Tücit egyszerűen csak letaglózta a havazás. Szorítok, hogy ne legyen beteg, csak attól tartok te már elég jól ismered az előjeleket :-(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Tanya itt sem megy!

Egész éjjel esett a hó,meg még most is!Szép nagyon!

Aminának,Tüncinek és Éduának jobbulást!!!

Hanninak vannak nyelvbotlásai! :D A heö helyett tegnap a kajának mondogatta h hami,meg mondta h kukk.Persze gondolom véletlen még.Bár Grétike első szava az apa volt jan 2-án.

Grétike 2 napja sűrűn pisilik.nem fáj semmije meg tiszta a pisi is.kb valami vacak szokás gondolom,mert ha rosszul lenne,akkor nem bírna ki egy egész éjjelt pisilés nélkül.Ugye????

Megyek takarítok.Mindjárt karácsony és kupi van!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pepének és Marcinak Boldog 7. hót! :)

Anita akkor biztosan nincs semmi komoly baja, lehet csak többet iszik és élvezi a pisilést :)

Gyöngyi nem is volt összerakva a keze, Édua fehér hosszúujjú felsőben volt és farmerszoknyában a karácsonyfa mellett :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Upsz...OK, akkor az első mondatot leszámítva a többi még mindig áll :-) Fogalmam sincs miért, de én Éduát az eddig látott képek alapján pontosan olyan nagylánynak gondoltam, mint a bal felső sarokban a rózsaszín nacis kiscsaj. Na sebaj, ha találkoztok vele, mondjátok meg neki, hogy aranyosan ingázott :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na TÜci feltámadt. MOst akkor mégse beteg? Hmm, ha nem, akkor gyakrabban csinálhatna ilyet, mert ez 2-3 óra nyugalmat jelentett.
Fitie, kúpunk nincs is itthon. :)
Megyek, mert Tüci és Csongor egymást nyúzzák.

Kép
Kép
tinu
 
 


Boldog hófordulót Minden érintettnek! :D :D

Ildi!
Én rögtön kiszúrtam Éduát, nagyon ari :wink: :D

Reny!
jaj :( :(
MOSTMÁR aztán hesshess betegség Tőletek! :evil: :evil: :evil:

Reggeli hósöprésen túl vagyok, a folyosón bokáig állt a hó.....

Anyukám tegnap összetörte a kocsiját, a fiúk is vele voltak. Szerencsére senkinek semmi baja, nem adott elsőbbséget egy jobbkezes utcánál, későn vette észre és a hóban nem tudott időben megállni :(
Totál ki van borulva, a kocsit totál széttörte, de mondtam neki, hogy a lényeg, hogy mindenki jól van!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ildi
megvárom amíg visszaértsz a dm-ből, és csak akkor dugom ki az orrom ha tuti nyitva van :D

Tinu
akkor nincs mese, csípős-paprika és egy kupica pálinka biztos helyre teszi :wink:

Köszönjük a köszöntéseket, boldog 7.-et Marcinak is

Jaj Barbi :( sajnálom. Tényleg az a lényeg hogy az ijedtségen kívül nincs senkinek semmi baja. (utálom a jobbkezes utcákat, van pár olyan amit én is sokszor benézek csak eddig szerencsém volt) Nagy sebességgel ütköztek hogy annyira nagyon összetört a kocsi?

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Uhh, Barbi...hála a jó égnek, hogy nem esett bajuk. Casco? Szegény anyukád, gondolom mennyire tépi a dolog...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hú, Barbi, még szerencse, hogy komolyabb baj nem történt! Ezért nem merek én autóba ülni mostanság. Főleg, hogy még nincs tapasztalatom az ilyen időben való vezetésről. Persze, így nem is lesz. :roll: De apukám biztatott, hogy ha behúztam a kéziféket, akkor lehet, még a fékpofák is befagytak. :? Na, inkább nem próbálkozok...

Kép
Kép
tinu
 
 


Fitie hű arra még várhatsz :)

Barbi jajj nagyon sajnálom, de a lényeg, hogy semmi bajuk nem lett.

Megyek megnézem újra a céklát, igaz most evett banános pépet, aztán délutánra csak megsül a cékla is :)

Azt nem tudom mit főzzek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na végre kész vagyok a turmixszal is, isteni lett, remélem lányom is értékeli majd, igaz most legalább 4 napig ezt fogja kapni annyi lett és mivel összeturmixoltam krumplival nem fagyasztható :)

Férjem kitalálta: rántott sajt, hasábburgonyával :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Barbi, hát ez nem jött jól, de tényleg az a lényeg, hogy mindenki jól van!

Tinu, örülök, hogy Tünci nem beteg.

reny, basszus, nem hiszem el, annyira gáz ez a helyzet. Nagyon remélem, hogy mostmár az ünnepekre egyenesbe jöttök. Gondolom nem jött meg a "szeretet ünnepe" hangulatod...

Dóri, a flódni réteges, töltelékes sütemény. 4 rétege van a tészta között: alma, dió, mák és szilvalekvár. Úgy tudom, hagyományos zsidó sütemény, és nagyon finom.
A non plus ultra meg amilyen egyszerűen hangzik, olyan macerás megsütni. Kis karikákon (linzer szerű) habcsók van.

Édua nagyon édin táncol!

Csajok, én alig tudtam elaludni, úgy fájt a fejem, meg házibuli volt szemben. Aztán f4-kor arra ébredtem, hogy azt hittem felülről beszakad a koponyám. Én még ilyet nem értem. MUSZÁJ volt bevennem egy algopirynt, de az is maraha lassan használt. Másfél órát fent voltam. Nagyon kegyetlen volt. Utána reggel meg Andris rendi volt, megszoptattam fél 8-kor Csanit, és kivitte a nappaliba játszani, én meg aludtam még másfél órát. Ittam egy kv-t, már csak tompán érzem.

Közben megjött tesóm, kezdünk sütni. Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szóljatok már, ha megy a tanya majd! Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi utólag is Boldog 7 hót Csaninak! :)

én megyek inkább főzök, lehet ma már nem jelentkezek.

Szép napot!

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


májó!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Azért ide is írok: nagyon szép KICSI lány Édua! Én is azt hittem, nagyobb! Vayg a többiek olyan nagyok? :) Ügyes és aranyos a videón. :)

Óóóó, Szofi, akkor tudom, mi az, csak nem tudtam a nevet meg a dolgot összepárosítani, mert külön mindkettőt tudtam, csak egyikről sem tudtm, hogy azmegmi. :)

Reny, jobbulást!

Örülök, hogy Tündi jobban van, vagy mi... :?:

Na, megyek. Majd még leszek.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Üdv Lányok!
Már jó régen nem jelentkeztem.

Először is Nagyon Kellemes és Boldog Karácsonyt minden anyukának és babócának!

Gábris baba nagyon szépen gyarapszik. Majdnem 8 kiló. Van már két kis fogacskája és egész nap jár a szája. Bár ülni még nem tud nagyon ügyesen próbálkozik ahogy a mászással is.

Mi is jól vagyunk párommal és nagyon várjuk az első közös karácsonyunkat hármasban.
Megy a sütés főzés ezerrel. Gesztenye torta, marha pörkölt, keksztekercs, töltött káposzta, stíriai metélt és hókocka lesznek a menük.

Páromnak van munkája én is keresek egy kis mellékest szóval spórolgatunk és nyáron már remélhetőleg a saját lakásunkból írok majd.

Megyek is aludni mert hosszú lesz a holnapi nap.
Mindenkinek sok puszi és még egyszer szép karácsonyt!

KépKép
harhaj
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: