Új privát üzeneted érkezett!

Hello Mazsola! :D

Neked akkor jelentkezik ha erőt fejtesz ki(ezt jól megfogalmaztam :? )??Akkor te mindenképp pihizz!!!!!!!!!!!!!!
Dolgozol vagy otthon vagy??Most szerintem otthon kéne kifejezetten feküdnöd a 12. hétig. Nekem nem volt összefüggésben azzal ha nem pihentem vagy csináltam valamit.Lehet, hogy akkor más-más neked és nekem.
A lényeg hogy pihizzünk :) :) :)

Amúgy csináltál már teszet??(nem emlékszem mit írtál)
Mikor kellett volna megjönni?Hány hetes lehetsz?Én ma vagyok 5+2.

Hali :P
panny
 
 


Szijjja Panny!


Ma reggel csináltam meg a tesztet,és + :D
Nagyon boldog vagyok,remélem most minden rendben lesz!Nyugodtabb lennék,ha ez a barnázgatás nem lenne!Számításaim szerint az 5.hétben vagyok,nem sokkal vagyok lemaradva mögötted! :) Háát,ez tök izgi :lol: :lol: Jövő héten pénteken megyek dokihoz,remélem csak csupa jót mond majd,addig meg kényszerpihire teszem magam! :) :) De ma még mindenképp el kell mennem az anyáknapi műsorra! :)

Itthon vagyok,nem dolgozom.

Akkor pihizzünk :D :D :lol:

Szia!
mazsolasyl
 
 


Hello Mazsola!!!

Nagyon klasssssssssssssssssssz :D

Biztos nem lesz semmi gond(csak erre szabad gondolni!!!!)

Akkor kb.egyszerre fogunk szülni,de jó :)

Az szupi ha nem dolgozol,mert nyugisan pihizhetsz :)

Én legközelebb máj.15-én megyek dokihoz,addig egy örökkévalóság....... :?

Hol fogsz szülni??Látom Varsányban laktok.

Jó anyáknapozást(nekünk az tegnap volt az oviban) :lol:

Hello,Panni
panny
 
 

 
 

Mazsola!

Sajnos nagyon rossz hírrel jövök :(
Tegnap estéte kiütések jelentek meg a mellkasomon,reggelre meg már tele volt a törzsem meg a végtagjaim is.Egyből rubeolára gyanítottam,de nem(nem mintha jobb lenne)egy újfajta vírus okozta lepkehímlőt kaptam,valszag az oviban valakitől :( Pontosan nem ismerik,okozhat bajt a babánál mint minden vírus, főleg a kezdeti stáduimban,amiben én is vagyok(5 és fél hét).Nme tudnak semmit garantálni, se azt, hogy igen, se azt, hogy nem.Nem merünk kockáztatni, nem szeretnék a két egészséges fiam mellé egy esetleg beteg babát :(
Az egészben csak az a szar, hogy csaj hétfőn tudok a dokimhoz menni,addig meg feszűl a mellem,hányingerem van...de tudom, hogy minek???!!! :( Llekileg ez a szar!Mert amúgy még jó, hogy nincs szívhang meg ilyenek,így talán kicsit könnyebb, de így is ki vagyok teljesen.

Hát ennyi.... :(

Neked továbbra is sok pihit és kitartást!!!!!! :)

Üdv,Panni
panny
 
 


Szia Panny!


Nagyon sajnálom,ami Veled történik!Nem is tudom mit írhatnék Neked!
Nyavajás kórságok!Csak azt nem értem,hogy aki szeretne kisbabát,annak miért kell megszenvednie,mások meg.....

Remélem minden rendbe jön majd Veled!Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked és a párodnak!!

Hétvégén nem voltam valami jól,teljesen bepánikoltam ettől a nyavajás barnázgatástól! :( Sajna dokihoz csak pénteken tudok menni,addig marad a reménykedés,meg az aggodalom! :cry: Bár ma már mintha elmúlana....remélem nem kiabáltam el!

Azért néha nézegess be ide!

Szia!
mazsolasyl
 
 


Hello Mazsola!

Akartam már írni, hogy nem használsz Utrogestan hüvelykúpot???Szerintem azt kéne.Progeszteron van benne,nekem ezt adták a barnázás után.


Amúgy kicsit kezdek beletörődni a sorsba..... :(
Szerdán megyek a kórházba akkor meghcsinálják......Azt mondja a dokim csak vákummal kiszippantják a petezsákot, nem lesz nagy műtét így már akár következő hónapban is próbálkozhatunk.Csak ez ad erőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Továbbra is vigyázz magatokra, héha benézek!!!!!

Szia,Panni
panny
 
 


Szia Panny!

Bocsi,hogy eddig nem írtam,de szarakodott a gép :(

Tök "érdekes"hogy nálatok vákummal csinálják,sajna nekem végig kellett szenvednem. :cry: Az elsőt altatásban,a másodikat csak "sitty-sutty" simán! :cry:

Most megyek 8-ra a dokihoz,nem tom mit mond majd!Megy az izgulás 1000-rel!Csomó dolgot akarok majd kérdezni a dokitól!Majd mesélek,hogy mi volt!

Puszi,szia!!
mazsolasyl
 
 


Mazsola!!

Remélem csak jó híreket hozol majd!!! :D

És ne aggódj!!! :)

Én már kicsit jobban vagyok, kezdem elfogadni a nha elfogadhatatlant....
Egyébként egyátalán nem véreztem utána és nem fáj semmim.Nagyon rendesek voltak a kórházban.


Panni
panny
 
 


Szia Panni!

Egyenlőre jó híreket hoztam! :) 6+4!Szerdán védőnőhöz megyek,utána UH-ra.Nagyon rendes volt a doki (amúgy újat kerestem) Mindent elmagyarázott.A vérzés lassan-lassan elmúlik majd.Nem tom,az én esetem nagyon fura!A méhszájamon van valami,ami érintésre vérzik! :( A doki szerint ez csak azért van mert fel van puhulva!Hát,majd lesz valami!Egyenlőre jól vagyok,remélem minden így is marad!

Pihizz sokat,és próbálj nem gondolkodni!Tudom,ez gyenge vigasz!Remélem nemsokára örömmel jössz majd!


Szia,puszi!
mazsolasyl
 
 


Szia Mazsola!

Mi újság?Remélem minden OK veletek?! :D :D :D

Panni
panny
 
 


Szia Panni!

Hogy érzed magad?

Voltam UH-n múlt héten szerdán akkor volt 8mm,szívműködés van!:))Barnázgatás egyenlőre nincs(kopp-kopp!),bár házasélet se! :) :? :( Pihi szigorúan,meg izgulás hogy mi lesz a citológiai vizsgálat eredménye!Legközelebb júni 27.-én kell mennem!Remélem addig is minden rendben marad!

Szilvi
mazsolasyl
 
 


Szia Szilvi!

Már egyre jobban vagyok lelkileg is :)
Már csak bő két hetet kell várnunk és bele adhatunk apai-anyait(szó szerint :oops: )
Már vettem egy LH teszet hogy tutira menjünk8igaz, hogy eddig elsőre sikerült az összes terhességem de mostmár 100%-ra szeretnék menni,türelmetlen vagyok :)

Örülök, hogy veletek minden OK,és tényleg vigyázz magatokra!

Szia,Panni
panny
 
 


Szia Panni!

Sajnos nincsenek túl jó híreim!
Hétfőn pont miután ide írtam,elöntött a vér! :cry: Rögtön hívtam a dokimat,aki azt mondta azonnal menjek be a kórházba!Először megvizsgált és azt mondta ne nagyon reménykedjek,mert túl sok a vér,de azért nézzük meg UH-n is mi a helyzet!Szerencsére a babám még megvolt,12mm,szívműködés látható!Haematoma nem látható!Kórházi felvétel lett,fenyegető vetéléssel! :cry:
Tegnap hazaküldtek szigorú fekvésre+szedjem a gyógyszereket!Duphaston,Magne B 6.,Rutascorbin!
Egyenlőre jól vagyok,de nagyon idegesít,hogy mi jöhet még!
Ha nincs bő,darabos vérzésem,akkor csak júni 27.-én kell visszamennem,de nagyon pánikolok,hogy addig honnan a fenéből tudjam,hogy még él a babám!?
Hát nem tom mi lesz,egyik pillanatban reménykedem,a másikban jöjjön,aminek jönnie kell!Nem tom kibírok-e 3.vetélést is!

Örülök,hogy jobban vagy!Remélem mielőbb összejön!

Szia!
Szilvi
mazsolasyl
 
 


Szilvi!!

Légyszíves ne pánikolj!!!!!!!Azt érzi a babád is!

Abban viszont igazad van,hogy miért csak olyan sokára kell UH-ra menjél.Figyi,szerintem ha már jobban leszel és nem vérzel menj be egy UH-ra csak a saját megnyugtatásod miatt.Én se bírnám ki olyan sokáig.

És most hogy fekszel nem vérzel???Mert akkor egy megoldás van, hogy SZÍGORÚ FEKVÉS!!!!!!

Nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++

Panni
panny
 
 


Szia Panni!

Egyenlőre rendben vagyok,vérzés nincs,de barnázgatás megint!Igazad van valamikor vissza kell mennem a dokihoz,a saját megnyugtatásom miatt!Bár az igazat megvallva,eléggé parázok!Próbálok nem pánikolni,de nehezen megy!

Szia,köszönöm a drukkolást!

Ha valami új van,írok!

Te hogy érzed magad?Remélem minden rendben van!

Szilvi
mazsolasyl
 
 


Szia!

Nagyon örülök, hogy OK vagy :D :D :D

Én is megvagyok...már fizikailag és lelkileg is helyrejöttem.Most leköt a tanulás,6.-án államvizsga és PARA van rendesen :twisted:

Még egy hét és indul élesben a próbálkozás,már nagyon várjuk.Beledunk apai-anyait(szó szerint :oops: )

Pihizz sokat és ne PARÁZZZZZZZZZZ!!Minden OK :) lesz!!!

Üdv,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!

Hogy sikerült a vizsgád?Mi újság Veled?Remélem jól vagy! :D

Nálam egyenlőre rendben van minden,barnázgatás tegnaptól teljesen megszűnt! :D Remélem így is marad,most már nem lesz semmi baj!Jövő héten szeretnék elmenni UH-ra,csak hogy teljesen megnyugodjak.Már párom is itthon lesz,úgyhogy mehetünk együtt! :lol: Szegény teljesen szétizgulta már magát!

Üdv:Szilvi
mazsolasyl
 
 


Szia Szilvi!

Igen,túl vagyok az államvizsgán,tegnap volt a diplomaosztó :D

Szerdán múlt 5 hete a műtétnek és még nem igazán jött meg.Szerda reggel lekezdtem barnázni de azóta is csak az van.Lehet,hogy ez normális a műtét miatt?4Nme tudom.Egyébként mi már 2-3 hete próbálkozunk.Én úgy vagyok vele,hogy testileg lelkileg készen éreztem magam,ha jön a baba és fiziukailag kész vagyok rá akkor úgyis megmarad,ha nem akkor úgysem.Szóval nem vártunk tovább mert megőrített a tétlenkedés.Vannak dokik akik egyenesen azt mondják,hogy a műtét után azonnal lehet próbálkozni,mert friss a méhnyálkahártya és az jó-Szóval meglátjuk.

Miért hol volt a párod??Külföldön????

Hány hetes is vagy már??
Nagyon örülök hogy OK vagy,szoktam rád gondolni!
Remélem hamarosan én is hasonló cipőban járhatok :D

Hali,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!

Gratulálok a sikeres vizsgádhoz! :D

Nekem az első műtét után megjött rendesen,de a második után 6 hónapig semmi,hiába szedtem a Norcurutot meg a Clostilbegytet is!Aztán abbahagytam,majd megjött rendesen,de a várva-várt baba sajna nem.Kicsit már bele is törődtem,hogy nekünk már nem fog összejönni,mert még így is elég sokáig kellett várnom erre a babaára,ráadásul igen,a párom külföldön dolgozik,és hiába számolgattuk az ideális időpontot!De sikerült!Pedig most nem számítottam rá!Még mikor a tesztet csináltam is,arra gondoltam,hogy lehet,hogy feleslegesen csinálom,és jön a nagy csalódás!Tudod,a barnázgatás miatt is!De ott volt az a csík ám rendesen! :D
Most 11+2 :) :D

Ne aggódj,össze fog jönni Nektek is,remélem mielőbb!És akkor majd együtt örülünk :) !

Vigyázz magadra!
Puszi!
Szilvi

mazsolasyl
 
 


Szia Szilvi!!

Mi újság veletek??inden ok a pocaklakóval??

Nekünk tegnap volt a hőm szertin a pé,hát kihasználtuk :oops:

Hali,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny!

Szerencsére minden rendben,már 7cm volt a babóca az utsó vizsgálaton :D
Kiderült mitől vérezgetek:van egy seb a méhszájamon :?

Remélem alaposan kihasználtátok a tegnapi napot, :wink: és hamarosam jó hírekkel jössz! :lol: Kép

mazsolasyl
 
 


Sziasztok,

belőlem dőlt a vér a 8. hét körül, haematoma meg minden. Kb másfél hónapig ment a barnázás. Most a 20. hétben vagyok, és az uh. szerint teljesen egészséges kislányt várunk. Ezt bíztatásképpen írtam le, mert én is végigéltem azokat, amiket fent olvastam.

Üdv:

linda
lindaszan
 
 


Szia Linda!

Akkor csak 2 héttel vagyok lemaradva Tőled! :D Örülök,hogy most már minden rendben van Nálatok is!
Már én sem aggógok "annyira",szerencsére nálunk is rendben van minden! :D És úgy néz ki,nekünk is kislányunk lesz,vagyis a dokibácsi nem látott semmi fütyire utaló jelet :D De majd még a következő UH-n még megkukucskáljuk! :D Tulajdonképpen teljesen mindegy csak egészséges legyen!
Te milyen gyógyszereket kaptál?




Szilvi

mazsolasyl
 
 


Szia,

én Utrogestant kaptam a 12. hétig és ha jól emlékszem c-vitamint és kálciumot a vérzés csillapítására.

Drukkolok Nektek.

Linda
lindaszan
 
 


Látom, vannak sorstársaim.
Én Rutascorbint szedek, szintén haematómám van. 5 hete fekszem. Érdekes, hogy már "csak" éjszakánként vérezgetek, nappal már semmi nem jön. Miért van ez így? Remélem ez már a gyógyulás jele.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Linda és Boeske! :)

Én Duphastont,Rutascorbint és Magne B6-ot kaptam.Meg kaptam anti-D-t,mert nálunk Rh összeférhetetlenség van.Be voltam ám tojva rendesen,féltem,hogy harmadszorra is elvetélek :(Szerencsére nem így lett!

Boeske:
Rendbe fogsz jönni!Nekem is volt így,bár nem haematomám volt.Lassan,de el fog múlni!Addig is tartsd be a pihit,bár nem lehet könnyű két kis lurkó mellett!
Te írtál a januári topicba is ugye? :)

mazsolasyl
 
 


Igen, régebben írtam a januáriba.
Hát tényleg nem könnyű, vagy a férjem van szabadságon, vagy pedig gyerekpásztor jön a gyerekekhez, mert én fekszem.
Csütörtökön megyek UH-ra, akkor kiderül, mennyire gyógyulok.
Szerencse, hogy már érzem a babát, így legalább tudom, hogy él.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jajj,de jóóó!Az azért nem mindegy!Mióta érzed már?Rendben lesz az UH,ha még nem is tűnt el ez a fránya haematoma,de bizti kisebb lesz!Hiszen már napközben nem vérzel,és gondolom éjszaka sem sok jön!

Nekem Anyum volt segíteni,meg már kislányom is elég nagy,hogy segítsen,és boldogan teszi,már nagyon várja a kistesót :D Sajna emberem meg külföldön dolgozik,így ő csak rágja a körmét,amikor nincs itthon :) Kb 15-ször hív fel naponta,hogy minden rendben van-e :D De most szerencsére itthon van már lassan egy hónapja :D Nem is tudom hogy fogom megint "megszokni",ha visszamegy :?

Vigyázz Magadra!

mazsolasyl
 
 


Remélem nem bánod,felvettelek Msn-re!Talán ott is tudunk néha dumcsizni
:)

mazsolasyl
 
 


Bocsesz,de marha vagyok,ezt nem ide akartam! :oops: :)

mazsolasyl
 
 


Boeske:
Remélem minden renben Veletek!

mazsolasyl
 
 


Mazsola!
Köszönöm, igen bizakodó vagyok, csökken a vérezgetés. A csürtörtöki UH-n remélem már nem látom a haematómát.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske:
Na,ez már jó,örülök neki :) Most nézem a vonalzódat,csütörtökön megcsinálják a 16 hetes vérvételt is?

mazsolasyl
 
 


Nem, ennyi vérzés után az AFP eredmény úgyis rossz lenne. Meg én már úgy vagyok vele, hogy annyit küzdöttem ezért a gyerekért, hogy ha beteg lenne is megtartanám. Szóval felesleges a vizsgálat.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


De persze nem lesz semmi baja a babádnak!Bár én is ezt mondtam,ha beteg lenne is a miénk lenne!Sajna nekünk is sokat kellett erre a babócára várni,és sokat szenvedtem míg idáig eljutottunk!Az az igazság,hogy én már teljesen feladtam minden próbálkozást,de hálát adok az Istennek,hogy megadta ezt a csodát!

Még mindíg van vérzés?

mazsolasyl
 
 


Sajnos van, nem vészes, de már nagyon elegem van belőle, és mindig padlóra kerülök, ha meglátom. Na, majd az UH után talán többet tudok.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Megértelek!Amikor nekem szünetelt,örültem,hogy elmúlott!Aztán elmentem Wc-re,és az ájulás kerülgetett!
Holnap mindenképpen írd meg mit mondott a doki!Szorítok!

mazsolasyl
 
 


Sziasztok lányok4

Látom ismerős nevek vannak(sajna)erre.......

Üdv,itt is Boeske!

Én még az előző rosszul végződött terhesség miatt ragadtam itt Szilvivel.

Látom jól vagytok mindketten!

Boeske kitartás!!!

Én is megvagyok,hányinger ezerrel...... :(
Én is holnap megyek UH-ra!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szijja Panni!

Hááát,már jó régen voltál errefelé :) De ez azt jelenti,minden rendben van Nálatok!Nagyon örülök ám neki! :) Azért kukk néha dumcsizni! :)

Nálunk minden rendben van,úgy néz ki,kislányunk lesz megint! :D

Te hogy érzed magad?Hányinger,hányás,stb? :)

Boeske:
Bizti a dokibácsinál csücsülsz,vagy épp az Uh-ra vársz,de azért tudd,gondolok Rád,és nagyon szorítok!Gyere majd mesélni!!

mazsolasyl
 
 


Jajj Panni!

Te is gyere,mi volt az Uh-n,nagyon kíváncsi vagyok Rátok is :D

Aztán közbe jobban olvasom mit írtál,hányinger 1000-rel!Annyira örültem,hogy írtál,nem néztem a végét rendesen! :oops:

mazsolasyl
 
 


Hali!

Hát igen a hányinger változatlan de hányni nem tudok :?

Voltam Uh-n:most voltam a doimnál először a műtét óta és annyira örült nekem!!Mindent rendben talált,jó helyen van megtapadva és a korának megfelelő(2 cm-es)méretű.

Szóval kislány lesz??Tök jó!!! :lol: Biztos örül majd a nővére neki,ugye?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Na, még látszik a haematóma, de gyógyulgat. Még eltart 1-2 hétig.
Most amiatt aggódhatok, hogy nem fejlődik rendesen a baba, legalábbis az orvosom kisebbnek látta. Szerintem jobban meg kellett volna néznie. :)
Mindenesetre nagyon várom a köv. UH-t. Remélem legalább a félidőtől megnyugodhatok.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok! :D

Boeske:
Mikor lesz a következő UH?
Örülök,hogy gyógyulgat a haematoma,és ne aggódj!Sokkal látta kisebbnek?Ugyanaz a doki csinálta?
Ahogy olvasom,amit írtál,nagyon pikk-pakk csinálhatta :(

Panni:
Gratulálok a UH-hoz! :D
Háát,igen,eddig úgy néz ki kislány,bár a doki még várja,hogy kinő neki valami :D Emőke örül,de azt mondta jó lenne egy kisfiú,hogy tudjon vele verekedni :) Mondtam,hogy mire a kistesó verekedhetne,Ő már nagyon nagy lány lesz,és nem a verekedésen fog járni az esze :D
Már nagyon várja,mindent Ő akar majd csinálni,de a pelenkázást rám fogja hagyni,mert a kisbabák nagyon büdit kakilnak :D :D

mazsolasyl
 
 


Hahóóóóó,mi van Veletek?Boskeeee?!Panniiiiiiiii?!

mazsolasyl
 
 


Hello itt vagyok!

Közben volt egy kis ijedtség,szombat este meg vasárnap reggel barnáztam kicsit,irány a kórház.Minden rendben van a babával,méhszáj is zárt.Valszeg az lehetett, hogy abbahagytam az utrót és bezavart egy kicsit a hormonokba vagy a szevezet "emlékszik" a mensire,mert pont egy hónapja is volt 1-2 nap barnázás.A lényeg ,hogy vas estétől már megszűnt,azért megint elkezdtem az utrót,mostmár nem hagyom abba a 12.hétig.

Az émelygés továbbra is szűntelen meg a gyengeség is :cry:

Veletek???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szép jó reggelt! :)

Mi is megvagyunk,szépen gömbölyödünk,hál'istennek nincs semmi baj!Az éjjel iszonyú vihar volt nálunk,az egyik dörgésnél úgy megijedtem...fél óráig fájt a pocim. :(

Képzeld tegnap rendeltem fonendoszkópot,remélem hétfőn már kihozzák,és jól meg tudjuk majd hallgatni a babót :D

Azon gondolkodtam,hogy ez a barnázgatás már minden terhességnél előfordul,ha egyszer volt? :oops: Mert nekem Emőkével egyátalán nem volt,de a két vetéléskor igen,meg most is a 10.-11. hétig.Lehet,hogy a következőnél is előfordulna? :oops: Még nem szándékozom Mikire görcsöt kötni :D

Örülök,hogy elmúlt a barnázás Nálatok,vigyázz Magadra!!

mazsolasyl
 
 


Panny!
Biztos, hogy az utro elhagyásától volt, sokan tapasztalnak ilyet leálláskor.

Mazsola!
Kíváncsi vagyok, mit fogsz hallani fonendoszkóppal. Nekem anno nem nagyon sikerült, csak a vége felé.

Én egyre jobban vagyok, már rengeteget vagyok fenn (persze csak ücsörgés, és könnyű séta)
Voltam vérvételen is.
A barnás folyásom egyre csökken és világosodik, úgyhogy most már nagyon-nagyon-nagyon reménykedem, hogy lassan vége a megpróbáltatásoknak, és jöhet a gondtalan babavárás. :)

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske:
Úúúúúgy örülök! :D Már aggódtam,hogy nem jelentkeztél!
Jujjjjj,én is nagyon kíváncsi vagyok,remélem azért majd hallunk valamit :D

mazsolasyl
 
 


Boeske!

Klassz hogy minden rendben!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mazsola!

Mi az a fonendoszkóp?A nevéből ítélve valamilyen fülhallgatós cucc???A baba szívét vagy mocorgását lehet vele hallani?Hol lehet ilyet rendelni???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!

Itt lehet rendelni :)

http://www.rextrashop.hu/?p=productsLis ... ndoszk%F3p

Házhozszállítás 1000Ft,48 órán belül kiszállítják :D

Hallhatod vele a baba mocorgását és ha szerencséd van,a szívvereését is :D De minél nagyobb lesz a baba,könnyebb lesz megtalálni a szívverést :D De szerintem már a kis csobbanásokat is hatalmas élmény lehet hallgatni :D

mazsolasyl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: