Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Viki
Üdv köztünk.Kép Sok sikert a következő babához. Kislányt vagy újra fiút szeretnétek?

Cupicica
A hátrahajló méh nem akadálya a terhességnek, ettől nyugodtan lehet egy tucat gyerkőcöd is.Kép
Nem szabad ezzel foglalkozni és akkor egyből összejön. Legyél a pároddal azért mert szeretnéd, de ne az járjon közben a fejedben "na ez most sikerülni fog".
Nálunk ez egyszer már bevállt, Dávid 21hós. Most meg mindig erre gondoltam és nem is lett eredménye az első hónapnak. Lazábban kell venni, jön a baba ha akar. Lányt vagy fiút szeretnétek?

Tücsök
Mikor kezdtek hozzá a következő babához? Szülés után mikor jött meg először, már visszaált a ciklusod?

Pledit
Írj csak nyugodtan, jó tanács meg egy kis bíztatás mindig kell.Kép

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Cupicica,
Ne aggódj. Viszont tényleg legalább 2 naponta tessék szeretgetni egymást. Dokik szerint az első nap termelődik a "folyadék" és csak 2. nap a sperma. nálunk a fürdőszoba jól nézett ki egy idő után. Mindeféle terhességi tesztek, meg lehet kapni ovulációs tesztet is. Ez nem kukucskálós, hanem hasonló a terhességi tesztekhez.
Sajnos én már kidobtam, de rózsaszín dobozos és nem egy darab van benneKép

Edit,
Nem tudom mennyire igaz az, hogy aki édesszájú annak lánya lesz, de én most tavasszal/nyáron rengeteg édességet ettem. Leginkább a gyümölcs leves volt a célpont. És tessék úgy néz ki lányunk lesz.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Bufo!
Világéletemben kislányt szerettem volna Kép. Mivel négy gyermeket tervezünk, természetesen lehet köztük fiú is!!! Kép Szóval: én nagyon örülnék neki, hogyha az első kislány lenne (akár a többi is), de már eljutottam odáig, hogy mindegy a neme, csak foganjon meg és legyen egészséges!!!
Persze a második fiúgyerek után valószínűleg minden lehetséges dolgot elkövetnék egy kislány érdekében!!!
A férjem fiút is meg lányt is szeretne, persze elsőre fiú lenne az igazi Kép!
Egyébként tanárként is a lányokkal rögtön megtalálom a hangot és nagyon hamar bizalmas viszonyba kerülünk, a fiúknál ez egy kicsit hosszabb időt vesz igénybe, de ott is sikerül! A férjem ezzel pont fordítva van: ő "fiaival" van tök jóban, a "lányaival" szemben még megvan a három lépés távolságKép!

Jövő héten "lazulunk", mivel őszi szünet lesz, és megyünk Bécsbe!!! Ez a kedvenc városom! Zseppy, neked ezt nem kell magyaráznom, ugye? Kép

Cupicica
cupicica
 
 

 
 

Sziasztok!

Edit!
Tök jó, hogy ti is akartok még egy babót, ráadásul, hogy kislányt. Képzeld el, mi lenne, ha Zsoltival összejönnének. Még a végén nászok leszünk.
Mi is kislányt szeretnénk, de szerintem tuti fiú lesz. Tudod, Zoli családjában szinte csak fiúk vannak. Biztosan dupla Y kromoszómájuk van.

Zseppy!
Én borzasztóan édesszájú vagyok, mégis kisfiam lett. Egyek még több sütit?

Bufo!
Már csak 2 hét van hátra! Legalábbis akkor kell megjönnie. Ha akkor sikerülne a baba, kb augusztusban szülnék. Az jó, mert imádom a dinnyét és az őszibarackot, szoptatás mellett meg egyiket sem ajánlják. De a szezon lemenne mire megszülnék. Egyébként júliusban szültem, és már szeptemberben megjött. Meg most októberben is, igaz nem 28 napra, hanem 35-re. Kiváncsi vagyok, novemberben mi lesz.

Cupicica!
Tessék aztán Bécsben kikapcsolódni! Érezd jól magad! Én meg itt fogok irígykedni.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszönöm a jókívánságot, Mesi!
Részben munka is lesz, mert délelőttönként a könyvtárban fogok ülni és dolgozni, de persze bőven marad idő kávézásra, sétára, múzeumra, vásárlásra, no meg egymásra!!!
Szorítok, hogy összejöjjön a babó!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni a fórumotokhoz, mert mi is babaváróban vagyunk.

Kumpibogártol szeretném kérdezni, hogy mi az a pg53? olvastam amit írt róla és arra lennék kiváncsi, hol lehet ilyet beszerezni? Mennyibe kerül kb?

Köszi:

Zsófi
hzsófi
 
 


Szia Zsófi!

Üdv közöttünk!
Bár nem én vagyok Kumpibogár, de remélem nem bánod, hogy válaszolok! Kép
A pg53 egy mini mikroszkóp, amelyik az ovulációt jelzi. Egy kis nyálat kell cseppenteni a lemezkére, megvárni, amíg megszárad és lehet nézegetni a mintákat! Ha páfránylevélhez hasonló, akkor peteérés van.
Gyógyszertárban tudod megvenni, kb. 2-3000 forint. Van egy Babymine nevű mikroszkóp is, az drágább.

Mióta próbálkoztok?

Cupicica
cupicica
 
 


Szia Cupicica!

Köszi a gyors választ, aranyos vagy.

Februárban hagytam abba a fogamzásgátlót, utánna vártunk pár hónapot, 5 hónapja próbálkozunk.
Egy hónapja szedem az Elevitet nagyon sok kismama ismerősöm javasolta, meg Méhpempőt.

Zsófi
hzsófi
 
 


sziasztok,
nekem nem jött be a topik tegnapKéppedig nagyon kíváncsi voltam cupicicáraKép
zsófi,
cupicica válaszolt helyettemKép
én használni fogom a pg53-t, de most nem próbálkozhatunk az antibiotkum szedése miatt, remélem, hogy jövő hét pénteken a vizelet vizsgálat eredménye jó lesz és neki láthatunk újraKép/4 hét szünet után/

cupicica
szerintem se aggódj, több embert ismerek akiknek hátrahajló méhük van és mégis van gyermekük sőt vkinek 3 isKép+ nekem az előző nőgyógyászom azt mondta, hogy nagyon hátrahajló méhem van és ezért erősek a görcseim és így nehezebben jöhet össze a baba, a mostani nőgyógyászomtól megkérdeztem, hogy tényleg igaz, hogy akadályt jelenthet a hátrahajló méhem és közölte, hogy egyáltalán nem hátrahajlóKép hát ezek után kinek van igaza, lehet, hogy neked se azKép

az esetleges betű félreütésekért bocsánatot kérek mindenkitőlKép
kumpibogar
 
 


az előbbiből kimaradt, hogy szerintem a pg53 nagyon megkönnyíti a tervezés időpontját, mert nekem nem pontos a ciklusom és így nehéz megállapítani a tökéletes napot.
kumpibogar
 
 


Sziasztok!

Zsófi!
Üdv. Én sem tudtam, mi ez a készülék, de találtam róla bővebbet a neten. Nézd meg: http://www.licencia.hu/index.html ezen belül jobb oldalon a Családtervezés/fogamzásgátlás. Itt meg is lehet rendelni.


Annyian dicséritek, hogy én is be fogok egyet szerezni. Hátha.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Cupicica,
Volt kolléganőm mondta, hogy Ausztriában lehet kapni sokkal biztosabb és egyszerűbb ovulációt "jelző" készüléket. Viszont állítólag olyan 10eFt körül van.
Ja, és nagyon jó pihizést!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?!

Nem tudom, hogy odakint mennyire tudok majd internetezni, úgyhogy lehet, hogy csak nov. 7-én jövök újra!
Délután még bekukkantok, addig is mindenkinek szép napot kívánok!

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica,
szerintem ott fog összejönni Nektek!!!!! jó pihizést még egyszerKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Cupicica!

Én is pont erre gondoltam, mint Zseppy, csak nem mertem leírni. Jó pihit!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok,
köszönöm az üdvözléseket! Kép

Pledit: én is a Jónás módszert hallottam, mint biztos módszert a nem megválasztására. Én akkor használnám, ha pl. van már két egynemű gyerekem és a harmadikra már nagyon szeretnénk mondjuk egy kislányt.

Bufo: férjem nagyon szeretne kislányt, de nálunk sincs a családban lány, csak fiúk, így az esély szerintem elenyésző. Nekem azt hiszem mindegy, csak egézséges kisbabó legyen és már legyen!!! Kép

Cupicica: én is imádom Bécset, egy ideig ott dolgoztam. Mi nem mertünk a mostani hétvégére tervezni utazást, mert kisfiam tegnap kapta meg a 3 éves oltást és mondták (ami úgy is lett), hogy sántikálni fog utána 1-2 napot. Na meg hajnalban volt egy kis láza. De nektek jó utat!!

HZsofi: nagyképűen azt mondom, hogy üdv közöttünk, bár én is új vagyok Kép

Mesi:érdekes, de szülés óta nekem is hosszabbak a ciklusaim, inkább 30-32 naposak. Remélem ez nem hátrány.

Mennem kell. Sziasztok és szép hétvégét mindenkinek!

Viki
viki30
 
 


Sziasztok!

HZsofi
Üdv köztünk.Kép

Cupicica
Jó pihenést kívánok nektek! Érezzétek jól egymást,Kép magatokat!
Milyen szakos tanár vagy?

Viki30
Én is kislányt szeretnék, a férjemnek mindegy csak egészséges legyen. Természetesen ha fiú lesz annak is nagyon fogok örülni, de akkor megpróbálnám hátha 3.-ra lány lesz.

Tücsök
Jó hamar megjött szülés után. Nekem 5 hónap kellet hozzá, ezért ha kis korkülönbséget akartunk volna akkor sem jött volna össze. A ciklusom nem lett hosszabb, de az első 2 napban esősebb a vérzés. Neked ez nem változott?

Kumplibogár
Te használod a pg53-at? Érdemes megvenni?

Holnaptól mi sem vagyunk itthon, megyünk egy kicsit anyukámhoz mert neki is őszi szünet van. Net ott is van így nem maradok le semmiről.
Mindenkinek jó hétvégét!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Cupicica, Bufo Kép

A jónás módszerről már hallottam én is, de az nálam nem járható út, mert ahhoz ugye pontos születési adatok: óra, perc kellenek, amit - amilyen az én formám - Anyu nem tud megmondani, csak kb-re.
Van még ugye az a Kínai naptár, ezzel meg az a baj, hogy nem mindig aszerint van a baba neme.

Mi nem utazunk most el, maradunk a fenekünkön, jó lesz picit itthon. Remélem marad ez a szép idő Kép

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy buta vagyok, de mi az a Jónás módszer? valaki világosítson fel!

Edit!
Mikor jöttök?

Bufo!
Nekem a vérzés erőssége nem változott.

Viki!
Remélem a kisfiad nemsokára jobban lesz. Én is mindig úgy félek ezektől az oltásoktól.

Aki utazik, annak jó pihit meg jó utat, aki marad, azzal még találkozunk gondolom a hétvégén.

Jaj, a lényeget kihagyam. egy őrült buszvezető úgy vette be ma a kanyart mikor mentem a munkahelyemre, hogy kificamodott a bal vállam. Most nagyon fáj. Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi Kép

Írtam mail-t! Kép Kép

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Nem bírtam ki, és utánanéztem a Jónás módszernek.
Tényleg van egy tök jó grafikon a :http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi címen.
EZ alapján a kisfiam fogantatása bejött, csak éppen akkorra lányt jósolt nekem. De lehet, hogy ezért hordtam túl 2 héttel? A doki által számolt időpont szerint 06.30-án meg kellett volna szülnöm, de csak 07.11-én sikerült. Viszont ha ez a naptár szerinti fogantatást számolom, akkor a szülési időpontom 07.10-12 között van. És 10-én délután kezdtem vajúdni. Lehet, hogy tényleg van valami a módszerben? E szerint nov.6. a kiszemelt időpont, csak akkor kisfiú van bejelölve. A kislányhoz dec.elejéig várni kell.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Megnéztem. December 4 a kislány!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok,

bufo,
"élesben" még nem használtam a pg53-t, mert csak most jutott eszembe, hogy kaptunk ilyet a jegyes oktatáson, de már próbálgattam csak úgy kíváncsiságból de most a betegségem miatt nem próbálkozhatunk. próbálgatásaim során mutatott "jégvirágos" mintát tehát pont aktuális lett volna a "dolog". remélem a következő hónapban már el tudom mondani milyen szuper készülékKép
az egyik topik írtak róla, hogy mennyira jött be nekik azt hiszem a "mennyi idő alatt jött össze" elnevezésű topikba.

mi kislányt szeretnénk, de végülis teljesen mindegy, hogy fiú v. lány leszKép az biztos, hogy ha 2 fiú lenne a harmadiknál se avatkoznánk be semmilyen módon, hogy lány legyen.

egyébként ti már tudjátok, hogy kinél szeretnétek szülni v. hol?
mi fontosabb nektek a kórház v. az orvos? /jó kórház vmilyen orvossal, v. esetleg rossz hírű nem éppen bababarát kórház jó orvossal/
kumpibogar
 
 


sziasztok,
újra itt vagyok
bufo
nézegettem a fogamzás/kinek mennyi idő alatt jött össze topikban írtak róla

nézegettem a topikokat és megakadt a szemem a terhestornán:
itt olyan sok "szakértő"van /én meg egy csomó mindenről azt se tudom mit jelent/ szerintetek ajánlott v. nem a terhesség legelejétől a torna /hasizom gyakorlatok/?
kumpibogar
 
 


Sziasztok!

Bufo!
Töri szakos vagyok.
A pg53-ról annyit tudok mondani, hogy nekem múlt hónapban kétszer mutatott páfránylevél mintát, mindkétszer volt összebújás is Kép, de sajnos baba nem lett Kép, de azért nem adjuk fel és tovább próbálkozunk!!!

Kumpibogár!
Nálam még nem dőlt el a kórház-orvos dolog, de erről már írtam.
Terhestorna: nagyon ajánlják, de érdemes olyan helyre menni, ahol profik az oktatók, tehát vagy a kórház terhestornájára, vagy kismama jógára. Az úszás is nagyon jó; de a legutóbbi Kismamában azt írták, hogy inkább háton, illetve gyorson kell úszni, nem mellen. A gátizmok erősítését pedig már most el lehet kezdeni!

Mindenkinek minden jót kívánok, legkésőbb november 7-én jelentkezem!!!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Tücsök
Úgy látom nem volt szerencsés napod. Jobbulást!

Kumpibogár
Köszi.
A tornáról annyit ami neked jólesik és nem megeröltető azt lehet csinálni. Az ugrálós rázkódós dolgokat kell mellőzni. Én végig csak azt csináltam ami jólesett és nem éreztem nehéznek, a jógát nem próbáltam így arról nem tudok nyilatkozni.
Én dokit választottam nem kórházat, de nem volt rossz élményem így sem. A következő babát is nála szeretném szülni.

Cupicica
Ez az nem szabad feladni a következő héten szorgoskodjatok. Még egyszer jó utat! Várjuk majd az élménybeszámolót.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kumpibogár!
Nekem egyértelmű hol és kinél fogok szülni. Ugyanaz a párosítás lesz, mint az előző babónál: Szent Imre Kórház, Dr Bencsik András.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Na, ma reggelre nekem is megjött. Lehet, hogy kell várni még 1 hónapot, mert múltkor 34 nap volt, most meg 20 a ciklus. Lehet, hogy be kéne állnia rendesen. No sebaj, végülis december 4-re jelölik a kislányt Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok,
köszi a válaszokat.
tücsök13, mesi gondolj arra, hogy kb 1 hónap múlva sorba jelentjük be, hogy sikerült a babaKép
ti hány babát szeretnétek?
mi 2-3-t de esetleg ha jön majd a későbbiekben még akkor természetesen őt is.
kumpibogar
 
 


Kumpibogar,
Mi 1 babát akarunk még Zsolti mellé (jó lenne kislány), de mivel már a fiúnevet is kitaláltam, a párom nyaggat, hogy legyen még 2 babó, mert ő már beleélte magát a kisfiúba és a kislányba is. Hááát, én nem tudom. Talán, ha ikrek lesznek. 3 év múlva vissza kéne mennem dolgozni, így is örülök, ha visszavesznek. Meg nem is keresünk annyira jól, meg egy rakás hitelünk van, hogy minden gond nélkül jöhetne a 3.baba. Na de majd meglátjuk, ne szaladjunk ennyire előre. Egyenlőre csak sikerüljön a 2.baba!

Mesi
Nagy-nagy drukk közben mindenkinek, remélem valakinek már hamarosan lehet gratulálni.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok
tücsök13
sajna nekünk is van 2 lakáshitelünk ami elég sok (az én lakásom ki va adva csak a a bérleti díj jóval kevesebb mint a törlesztésKép+ a férjem munkahelye sem tuti biztos, nekem szerencsére az, így könnyen el tudnék menni több évre, s nem kellene félnem, hogy nem vesznek vissza.
szeretnétek ikreket?
egy kissé megijednék, hogy hirtelen két kisbaba lenne amikor azt sem tudom mit kell velük csinálni, de legalább egyszerre 2 gyerek lenneKép
kumpibogar
 
 


Krumpibogar!
Hú, hát én is megijednék, ha ikrek lennének. Nem is tudom. Azt iszem az egyik szemem sírna, a másik pedig nagyon-nagyon örülne.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok,
remélem mindenkinek jól sikerült a hosszú hétvége! Én sokat aludtam, mert kezdtem már leereszteni és volt idő olvasgatni is.

Fiam lába igazán tegnapra kezdett rendbejönni, addig sántított, nem is igazán volt kedve sétálni. Egyébként mostanában nagyon erőszakos, kicsit szigorúbban kell nevelnünk azt hiszem.

Mesi: jobban van a vállad?

Hétvégén beszéltem egy barátnőmmel, aki nem Jónás naptárat csináltatott, de asztrológusnál volt. Õ sem tudta a pontos születési idejét, csak nagyjából, de el kellett még mondani az életében történt fontosabb események időpontját és az alapján már el tudta készíteni a horoszkópját.

Reggel volt egy elég undorító beszélgetés a Sláger Rádióban, a kérdés az volt, hogy kit hagynál szívesen otthon mikor elmész nyaralni a kutyát vagy a gyereket? Több szülő is betelefonált és valami hihetetlen visszataszító módon elemezte, hogy az ő gyereke mennyire elviselhetetlen és képtelenség mellette pihenni. Uram ég, az ilyen minek szül??? Na mindegy, de azért morogtam magamban.

Szép napot!

Viki
viki30
 
 


Hát ez tényleg gusztustalan lehetett a Slágerben. Biztos a Bochkorék voltak, ugyi?

Viki!
Köszi, jobban van a vállam, már nem is használom a felkötő kendőt. Csak a fejem fölé nem merem emelni a karom, meg nem tudok azon az oldalamon aludni.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Viki! Kép
Felháborítónak tartom én is ezt a beszélgetést. Jobb is hogy nem hallottam. Más örülne ha lehetne gyereke. Sajnálom az ilyen szülők gyerekeit.
Már a kérdésfelvetés is elszomorító Kép

Én félek elmenni az asztrológushoz, mi van ha valami rosszat mond a jövőre nézve (betegség, haláseset .... bele se merek gondolni)


Mesi Kép
Örülök hogy már gyógyul a vállad. Azért amennyire tudod azért még kíméljed.
Tényleg szedsz valami vitamint? Elevit vagy vmi mást?
Segítsél már én nem tudok azon az asztrológiai lapon elmenni, melyik chartot kell beállítani?

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Sziasztok!

Edit!
Elevitet szedek megint. Zsoltival is szedtem.
Asztrológiai lap: ráklikkelsz a linkre, amit beírtam, majd:
Astrodienst special
Ezen belül a Please select..-nél: legalul van a Lunar Phases Fertility Calendar.
Ezután megnyomod a Click Here... gombot.
Megkérdezi, megadtad-e születési időpontodat: No: Click here-re kattintasz, és ott megadod a születésed idejét és helyét. Megnyomod a Continue gombot, majd még 1x. És kész is a naptárad.
Kíváncsi vagyok, neked mi jön ki!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szió,
Mesi: nekem a nyakam fájt hétvégén, hát ilyenkor olyan elesettnek érzi magát az ember. Meg kellemetlen, hogy minden mozdulatra belenyilal a fájdalom. Nekünk van egy infrás masszírozónk és azt használtam, úgy tünik használt. Örülök, hogy jobban vagy!

Igen, a Bocskorék műsora volt és ami leginkább meglepett, hogy talán egy hozzászólás szólt csak arról, hogy ez elég rossz poén, a többi szülő/nem szülő pedig egyetértett velük. Van egy "bartánőm" aki nagy gyerekgyűlőlő, hát eddig csak tőle hallottam ilyet, hogy a gyereket a háziállatokhoz hasonlította volna. Érdekes, mi fiamat kiskora óta visszük mindenhová és mégis tudunk pihenni. Arról nem is beszélve, hogy hogy élvezi ezeket az utakat!

Én is elkezdtem szedni az Elevitet, bár rendszertelenül. Fiam is ott toporzékol, hogy Õ is vitamint akar,úgyhogy majd szerzek neki is valami bogyót Kép

Pledit: én úgy tudom, hogy egy asztrológus nem mond olyat,hogy pl. holnap elüt egy busz. Gondolom, ha valami ilyesztőt látna, akkor felhívná a figyelmedet a veszélyre. Vannak karma asztrológusok is, akik tulajdonképpen nem jósolnak, hanem elmondják, hogy a csillagok alapján mi a Te kijelölt "utad" és ahhoz képest merre tartasz. Ez is érdekes lehet. Én inkább a pénzt sajnálom, mert nem tudom hogy mennyire hihetek az illetőnek.

Fura, hogy az óraátállítás miatt sötétben indulok és sötétben megyek haza Kép

Most olvastam aranyos történeteket arról, hogy nők hogyan tudták meg a babák érkezését. Majdnem sírtam, szerintem olyan megható egy baba érkezése Kép)

Sziasztok!
viki30
 
 


Sziasztok!

hahó, többiek! Merre jártok?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Becsböl irok, bocsi a rossz helyesiräsert! Mesi, örülök, hogy leirtad, hogy mit kell csinalni azon a honlapon, majd en is kiprobalom!

A munkammal jol haladok, az idö is jo itt; meg van kavehaz, seta, stb Kép, es a "babakeszitesre" is van idö.

Mindenkinek minden jot kivanok!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem én is.
Jól érezzük magunkat a nagyinál, sokat csavargunk, ezért nem jelentkeztem eddig.
Sajnos a párom szerda óta nincs velünk, mert ugye valakinek dolgozni is kell, így a tesóprojekt néhány napot kiesik.Kép

Mesi
Kipróbáltam a honlapot. Valamit biztos nem jól csinálok, mert nekem nem ad ki semmit, de nem adom fel próbálkozom még.

Mindenkinek további szép estét kívánok!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Lányok,
Ma voltam a 26 hetes terheléses cukron. Itthon megihattam reggel, ennek ellenére reggel 8-tól 2-ig a kórházban dekkoltam. Közben doki bácsimmal megbeszéltem, hogy elmegyek vásárolni. De teljesen elfáradtam...

Cupicica,
Aztán csak gyakranKép

Mindenkinek hajrá!!!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok,

szeretnék csatlakoznék hozzátok - szerdán voltunk orvosnál a párommal és már van egy 3,5 mm-es pocaklakónk.
Ha minden igaz, akkor júniusban már magamhoz ölelhetem.

Andi
bmszsz
 
 


Szia Andi!

Először is gratulálok!
Üdv köztünk!
Hanyadikára írtak ki?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Pontos dátumot 2 hét múlva kapok, akkor kell visszamennem kontrollra.
Izgi! Kép
bmszsz
 
 


Sziasztok,
de jó neked andi, bárcsak mi is írhatnánk már ilyetKép
kumpibogar
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv mindenkinek!

Cupicicának ás Kumpibogárnak köszönhetően beszereztem még a múlt héten a PG53-at. Remélem a hétvégén már élesben tudom használni.
Néhányszor próbáltam már, de nekem elég nehéz kivenni a mintát!
Aztán lehet az a baj, hogy még nem volt peteérés és akkor teljesen mást mutat.
Na sebaj, maj a hétvégén!

Zsófi
hzsófi
 
 


sziasztok,
zsófi
ezzel én is így vagyok, hogy olyan pici az lyuk, hogy nehéz megállapítani a mintát, de azért majd látni fogod, hogy van különbség ha éppen aktuális lesz...Kép
kumpibogar
 
 


Sziasztok!

Én is vettem pg53-at! De nekem elég jól látszik a minta. tegnap mikor kipróbáltam, a fele páfrányos volt, a fele szemcsés, ma reggelre meg az egész szemcsés lett.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet Mindenkinek!

Andi!
Gratulálok a pocaklakóhoz!

Zseppy!
Mi volt a cukor eredménye?

Zsófi, Kumpibogár, Mesi!
Eleinte én is izgultam, hogy a pg53-on észrevegyem a változást, de tényleg látható. Nálam az a furcsa helyzet állt elő, hogy a ciklus 11. napján gyönyörű páfránymintázatot mutatott (a lázgörbe semmi ilyet nem jelzett), majd még tegnap este is a fele páfrányos volt. Majd meglátjuk, mi lesz az eredmény, de remélem sikeresebb lesz, mint a múlt hónapban, amikor szintén látszott a minta!!! Kép

Egy kis infó Bécsről:
A könyvtárhasználati díj és a fénymásolás ára kevesebb, mint a fele az itthoninak!!! Ráadásul maga a rendszer is ügyesebb, felhasználóbarátabb.
Kismamaruhákat is érdemes kint nézni, pl a bécsi C&A-ben sokkal nagyobb ezekből a választék, mint itthon, és az áruk is teljesen elfogadható, ugyanez a helyzet a babaholmikkal. Bár már ott tartana mindegyikünk, hogy vásárolgatna ilyesmiket! Kép

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica,
Nem tom mi lett az eredmény, mert az ellenanyag szűrés miatt csak most hétvégén lesz kész az eredmény. Egyébként nem abba hagyni a babgyártást. Soha nem lehet tudniKép

Andi,
Gratula. Ne hagyd el magad, de ne is kezeld semmiként a rosszul léteidet (már ha vannak). Vigyázz magatokra.

Mindenkinek nagy drukk!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: