Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Volna 1 kerdesem. En is 2007 -re tervezgetek egy harmadik!!!! babat. Latom van koztetek 30 even feluli, hat en is az vagyok. Amniocentezist kellene csinaltatni de felek. Ezert vacakolunk mar honapok ota, ahelyett, hogy a tettek mezejere lepnenk. Felek, hogy ha osszejon, majd emiatt veszitem el. Jobb lenne egy genetikai UH?
adri32
 
 


szia Adri!
nekem két ismerősömnek is volt amniocentezise és szerencsére nem lett semmi bajuk, a srácok ott rohangálnak már körülöttük

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Andri!
Én is 32 vagyok és most várom a 2.gyermekem.Semmilyen plusz vizsgálaton nem kellett résztvennem,pedig a 2 gyerkőc között majd' 12 év lesz a korkülönbség.Ne idegeskedj,vágjatok bele a babaprojektbe!

Kép
KépKép
monaszisza
 
 

 
 

okr,
na azért én messze vagyok az egészséges hormonrendszertőlKépKép

adri,
uncsitesóm 31 volt mikor az elsőt szülte és sehová nem kellett neki extra menni.sztem ez orvosfüggő.beszéld meg a dokiddal hogy ragaszkodik e hozzá.és ez ne tartson visszaKépKépKép
mesélj kicsit magadról,gyerekek,mennyi idősek......???????????

gigi
Vendég
 


Adri,
szerintem amniocentezisre nem KÖTELEZHETnek, ha akarod megcsináltatod, ha akarod nem. Én is 30 fölött vagyok, és most várom a harmadikat. És már az elsőnél is harminc fölött voltamKép És soha nem kellett amniora mennem.

Szerintem is hajrá! Kép

Kata
soosoo
 
 


<soosoo
Hol tartassz a terhessegedben? Mekkora kulonbseg van a gyerekek kozt?
<Gigi
Ket kislanyom van, 7 es 4 evesek. Mar honapok ota nyuznak minket egy piciert es mi sem lennenk ellene...
adri32
 
 


adri,
hagyjátok magatokat,előbb szabadultokKépKépKép
mi is 3-at szeretnénk,ebből 1 van teljesítve és kettecsre remélem jövőreKép

én is sokat filózom mostanában baba ügyben....és te lehet hogy tudsz válaszolni mert már kettőd vanKép
pl.fiammal elég ramatyul voltam az elején és nagyjából feküdtem meg feküdtem meg kekszet rágcsáltamKépKépde ezt most nem tehetem meg mert itt van már egy gengszerKép........meg fogja érteni hogy anya néha ledől mert nincs jól??????????meg pl hogy most már kész az emelet és rohangálhatok a 2 szint között gyerekkel a karomban......mennyi az a normális mennyiségű lépcsőzés amit ilyenkor az ember lánya megtesz????mert ugye a fiamnál ilyen nem volt de most tökre bennem van a para hogy esteleg ártok ezzelKép.....

még vmi,ha nekünk is összjön nálunk is 3 év lesz a kettő között.neketke bejött?mi voolt az előnye meg mi volt a hátránya?csak hogy fel tudjak készülniKép

na bocsi hogy így megbombáztalak a kérdéseimmelKép

gigi
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!
Írhatok én is ide???

A 2006ról már én is lecsúsztam, de a 2007!!!!!
Kép remélem bejön, sőt a 2007 elején, REMÉLHETÕLEG!!!!!!!

Krisztával (Okr) és Gabikával (Ella2) a PCOsok "klubjából" ismerjük egymást.

Első babát tervezzük, december óta próbálkozunk, de még PÉm nem volt, úgyhogy.....KépKépKép Jelenleg is a 63 cn. nyűvőm. De én érzem, hogy az idén teherbe esek. Márcsak azért is mert a nyarat nagyon tervezzük. Én pedig éppen hányni fogok a baba miatt és nem megyünk sehováKépKépKépKép Higgyétek el lányok, nem bánnám!!Kép

Viszont mindig azt mondtam, hogy 26 éves koromban szűlni fogok, ha júniusIG babás leszek akkor még éppen beleférekKépKépKép

Bocsi, nagyon hosszúra sikeredett.

Kavics
(63 cn.)
Vendég
 


Szia Kavics!
Persze, hogy írhatsz, ugyanaz a célunk! Kép
Ahogy látom, neked is maratoni ciklusaid vannak, nekem is. Múltkor 51 napra jött meg.. hőmérőzöl?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Szia Timocska!!

Hőmérőzöm, de csak ennek a maratoni ciklusnak a 44. napján kezdtem el. Akkor három napig 36,7 és 36,8 volt, de aztán beállt 36,4-36,5-36,6 ra és ezt folyamatosan tartomKép Semmi izgalom nincs benneKépKépKép

CsóközönKép
Vendég
 


Helló Lányok!!Kép

GigiKép
Bár tapasztalatom nincs,de szerintem érezni fogod h mikor mondj magadnak megálljt!!!Biztos a gézengúzzalKépkicsit nehezebb lesz,na de erről már végképp nem tudok nyilatkozniKép

KavicskaKép
Szia!!Meglásd jövőre ott lesz már a Te kis orditó zsákodKép

Pusszka Mindenkinek!!!Kép
Gabi
Vendég
 


sziasztok csajok,
én jövő héten megyek prolactint nézetni........
aztán vagy bromo vagy nem...de a maratoni ciklus ismerős,nekem a legrövidebb egész életem során 49 voltKép

kavics,
a mi terveink szerint kettecske július hónapban fog megfoganniKépúgyhogy együtt róka-rudizunk majd,okaj?Kép?????és drukk ezerrel hogy összejöjjön hamarhamar,nagyon király fiatal anyukának lenniKép
én szemtelenül fiatal vagyok és úúúúúúúúúúúúgy élvezemKépna jó,azért azt is ki akarjuk próbálni milyen 30 körül egy baba,ő lesz hármaskaKép

gabi,
rólad mit lehet tudniKép?

cupp
gigi
Vendég
 


Lányok!!!

Ha nem gond, írjon mindenki néhány számunkra fontos, hasznos infot magáról, mert annyira új ez a topik, hogy hiába olvasom vissza, szinte alig derül ki ez az...Kép

Gigi!
Neked van valami konkrét diagnózisod??? Ami miatt gyerekvállalás előtt kezelést kapsz??? Pl a magas prolaktin szint-mi áll a hátterében???

Nekem PCOm van. 5 év tabletta szedés után tavaly júniusban abbahagytam, aztán jött a gubanc. Szeptemberben kimondták a PCOt, vártunk decemberig, hátha alakul egy kis spontán PÉ, és decembertől indult a baba program. Kép
Kb ennyi rólam dióhéjbanKép Tömören és velősenKép

Gigi! 30 éves koromig én is szerettem volna világrahozni a három babám.
EgyeskeKép 26
KettecskeKép 28
HármaskaKép 30
De már látom, hogy nem minden úgy működik, ahogy Móricka elképzelteKép Vagy a szegény ember lánya valaha is megálmodtaKép

Hajrá csajok!!!
Babákra fel!!!
Vendég
 


Sziasztok 2007-k!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKép

Timocska
Te mérsz?A hőmérősbe igen ritkán jössz!Kép
Körülmények jobbra fordultak már?

Gigi
Én nem parázok a várandósság idejére,inkább majd utánna következő időktől rettegek.Néha úgy gondolom,nem is kell nekem másik gyerkőc!Komolyan,ez az egy simán taccsra vág,akkor 2???!!!
Akinek van hogy csinálja vajon?
Ma,így apa nélkül este gondolkodom a dolgon.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!
Szégyenlem is magam, de olyan rendetlen fórumozó vagyok, hogy kb. heti 1-2 alkalomnál többet nem tudok jönni. Ott meg képtelenség követni titeket, naponta több oldalt írtok. De azért rendszeresen figyellek benneteket! Kép A körülmények sajnos változatlanok... Kép Még mérek, de természetesen ugyanolyan összevissza jön meg, nem tudom mikor van jó időszak. Ma is a 28.napon vagyok, hő 36,6. Siralmas, de majdcsak lesz valahogy! Kép
Te jól vagy?
Kavics!
Én 27 éves vagyok, november óta szeretnénk bébit, eddig sikertelenül... Én is nemrég hagytam abba a gyógyszert, nekem van ugyan pé-m, de marha hosszú ciklusokkal, úgyhogy nem tudom igazi-e vagy csak "ál" pé! Kép
Gigi!
Ha jól látom, akkor 23 éves vagy? Tényleg szemtelenül fiatal, de nem a kor tesz az embert éretté vagy nem éretté az anyaságra!
Gabi és Ella!
Ti is mesélnétek valamit?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok 2007-ek!!
Mesélhetek én is?Kép
37 éves vagyok(Kép), van már két gyerekem(Kép). Egy éve próbálkozunk a kistesóval. Nem jön össze. Apa rendben van, nálam hormont néztek. Kicsit alacsony a progi és az ösztradiol szintem. Ebben a hónapban closti, aztán HSG. (Vagy nem...Kép)

Olyan jó ismerős "arcokat" látni. Mi leszünk a 2007-es fogamzásos vegyes topik. Sok-sok zebrával!Kép
Vendég
 


OkriszKép
Ne parázz!! Nekem kettővel könnyebb volt. Elszórakoztatták egymást. Ja, és nem volt időm arra gondolni, hogy de nehéz nekem!Kép
Vendég
 


Na hellókaKép

Gigi Kép
Komoly 23 vagy?De jóKépÉn 22KépEddig mindenhol én vagyok a legfiatalabbKép

Rólam:
22 leszekKép2,5 éve volt már egy anyalkám,azután szünet több ok miatt,2005 szept-től próbálkozunk,de már a 2,hónapba kiderült a pco-m,gyógyit szedek,nekem is maratoni ciklusaim vannak és utálomKép,most a 31 cn vagyok de tuti h nega lenne a tesztem úgy hogy nem herdálom a pénztKép

Jaa és Ella=GabiKép

Gyugyi Kép
tuti úgy leszKépKép

Szép napot Mindenkinek,pihizzetek sokat és kapjátok el férjetek grabancátKép
Vendég
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok, és "megszaporodtunk".

Nálunk az a helyzet, hogy most a doki leállította a ketteske babaprojektjét, mert azt mondta, hogy amíg nem rendezik a pajzsmirigyemet, addig gond lehet a babával. Ez meg hónapok. Úgyhogy most már tuti a 2007, vagy lehet, hogy még akkor sem fog sikerülni? De sikerülnie kell! Nagyon akarom!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


kavics meg mindekiKép,

szóval nekem az van hogy magas a prolactin meg a tesztoszteronKépés passz hogy mi áll a háttérbenKép
mi családunk elég hormonzavaros,genetikára fogomKép
jó gyors iramot diktálszKép

okr,
bár nekem is csak egy van és nincs tesó azért szokott jönni uncsitesó és az azért más de sokkal sokkal könnyebbKépKépKépa 2vel,mert lefoglalják egymást.a kicsi bálványozza nagyot a nagy meg segíteni akar és pátyolgatja a kicsitKép
de hogy megnyugodj hogy nem veled van a baj én is el szoktam gondolkodni egy nehéz nap után hogy kell ebből még egyKép???????????????és persze hogy kell,még kettő isKépKépKép

timocska,
igen jól számoltál és köszönöm hogy ezt írtad meg így gondolod és én is így gondolom de sokan sajnos nem így gondoljákKép....mindenki máskor áll készen az anyaságra és úgy gondolom hogy nekem állati nagy mázlim van/volt hogy ilyen korán kész voltam ráKéppont most egy másik topicban ahova szoktam irogatni írta egy csaj hogy minnél később szül az ember lánya annál jobb anya és annál türelmesebb és annél többet foglalkozik a gyerekkel.....és olyan rosszul esettKépKépKépde nem vinnyogok itt mert ti így szerettekKépKépKépKép

gyugyi,
ilyenkor úgy megörülök ha olyanokkal találkozom akik 3at akarnakKépén mindig is 3at szerettem volna meg apa is és ha mondom vkinek mindeki kinevet és azt mondja várjam csak meg a másodikat mert utána tuti meggondolom magam(mérges szmájli)
úgyhogy már csak ezért sem fogom hogy ne legyen igazukKépés produkáljunk jó sok zebrátKépfeltegyem az én 3 évvel ezelött első pozitív tesztemetKépKépKép?

gabi,
ijahhhhhhhhh,beelőztélKép?ááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
úúúúútálom a konkurenciátKépKépKépKépKép

mindenki,
meséljetek már nekem a bromoról......persze tudom hogy nem biztos hogy kell majd szednem csak szeretném tudni mire számítsak.......mondjuk hogy legyen időm felkészíteni a fiamat hogy anya miért ölelgeti a wckagylótKépKépKépés miért játszunk mostantóla füribenKépKépKép

más:tök jó hogy ilyen vicces banda vagyunk,rajtam néha eluralkodik a pánik és olyan jó lesz ide jönni hogy megnyugtassatok meg feldobjatokKépKépKép

mesi,
sikerülni fog,csak hidd is el magadnakKépén most úgy állok hozzá hogy elsőre össze fog jönni és készKépés ezt mondogatom magamnak napjában 100XKéphogy elhiggyemKép

na zavarjatok már el mert be nem áll a számKép
Vendég
 


Gigibaba!!!

Ez nem igaz, hogy minél idősebb egy nő annál türelmesebb. Ez egyszerűen hozzáállás és alkat kérdése.
Esetleg az anyagi exisztenciával hozhatják összefüggésbe. Mert kiegyensúlyozottabb.... talán, de ez sem állja meg a helyét. A munkahelyét félti...KépKépKép
Ha valaki felkészűlt és jön a baba, vagy fordítva, akkor jó anya lesz és kész. Bár ha 20-21 évesen teherbe estem volna azt hiszem tengernyit bőgtem volna a bánattól. De ismervén magam és a párom és piciny családunkat, akkor most 4-5 éves gyerekem lenne!!!Kép
Időnként bennem van félsz, hogy lesz e türelmem a gyerekemhez, gyerekeimhez. Jó anya leszek e??? De bizakodom, főleg, hogy most meg kell küzdeni érte, annyira megváltozott a véleményem az egész anyaságról, babavállalásról. Talán kellett is egy kis pofon...)

Gigi van PÉd??? Rendszeresen???
Az első baba, betoppant? vagy terveztétek??
Azért érdemes lenne pontosan utánna menni, hogy mi a bajod, mert megfelelő kezeléssel biztosra mehetnétek.

Tücsök!
Mi a gond a pajzsmirigyeddel? Túl sokat termel, vagy túl keveset?

Kavics
(64 cn.)
Vendég
 


kavics,

nincs pé-mKépúgy van hogy a tesztoszteron miatt állandóan kell szednem a fogigátlót,így attól megjön.fiam tervezett volt,abbahagytam a gyogyit,utána egyből closty,ettől lett egy domináns tüszőm,aki ma bálint névre hallgatKépKépKépKépezt azért lehetett így ,mert már mielött akartunk volna babát kiderült hogy milyen gondjaim vannak.és most uez lesz a menet csak azóta felment a prolactin is és az miatt closty elött lehet hogy kell bromo...
de ezt 1-2 héten belül megtudjukKép?Kép

nem tom,nekem ilyen sosem fordult meg a fejemben hogy jó anya leszek e(szégyenlős szmájli)annyira akartam már,úgy vártam,biztos voltam benneKép
de van olyan egyáltalán hogy jó anya?mi a jó anya?vagy ki?sztem mindenki a legjobbat akarja a gyerekénekKéplegalább is azt akarom hinni,de amikor iylen rémeket látok a hiradóba nagyon kiakadokKépKépKép
TÜRELEM:persze hogy nem lesz türelmed mindigKépde ez teljesen normális,aki azt mondja hogy soha nem emelte fel a hangját még vagy nem csapott a gyerek kezére az hazudikKépnekem egy birka türelmem van de azért néha nálam is elszakad a madzagKépés persze utána bezárkódzom a füribe és bőgök mint vmi dinkaKép
de ezeket majd úgy is megtapasztalodKépnehéz meló az anyaság,talán a legnehezebb de egyben a legjobb isKép
tegnap pl B egész nap azt csinálta amit nem szabad,brrrrrrrrrrrrrrrrrKép
mikor mondtam neki hogy irány a szobája és gondolkozzon kicsit közölte velem hogy "szejetlek,imádlak,hejcegnőm"KépKépKépKép
IMÁDOM A FIAMATKép!!!!!!!!!
Vendég
 


Gigi!!!
A te fiad egy született úriember!! Nőcsábász, Casanova!!!! hamár most ilyeneket mond!!! KépKép Mi lesz még ebből??? KépKépKép

Tehát azért nincs PÉd mert még mindig szeded a fogigátlót???? Mikor akarod abbahagyni?
Érdemes lenne utánna menni, hogy még mivel van gond és mi okozza az egészet!
De az mindenképpen jó, ha egy kis Closty segítséggel van egy Bálin!!Kép
Én nekem a Clostyra a petefészkem a füle botját se mozdította!!! Kép sajnos!

Tetszett az eszmefuttatásod a jó anyárólKépKépKép
Minden relativ, csak a relativítás elmélete abszolutKépKépKép
Majd megtanulok haragosan nézni, hogy a gyerekem műár attól megijedjenKépKép és ne kelljen ordítoznomKépKépKép Hehe. Jól felidegesít a kölök, "nyugodtan" elmagyarázod, hogy nem szabad, rendre utasítod, aztán nagy suttyomba bekapsz egy nyugtatót és azon izgulsz, hogy a szívroham ne vigyen elKépKépKép
Vendég
 


GigiKép
Azzéé 1 évvel vezetszKépKép
Bromról nemtok semmit,mondjuk nekem is kicsit magas lett,de én más milyen gyógyszert szedek,mondjuk az is rendesen kiütött az elejénKép

Az anyaságról annyit h én már 10 évesen pelenkáztam a z uncsitesómat ha beteg volt mértem a lázát,imádtam vele foglalkozni,még 18 se voltam de mindenem egy baba volt!Kinél mikor alakul ki az anyai ösztön nálam elég hamar,de ezt nem bánom,csak már jönne!Sokszor én is onkább pesszimistábbKép napokon azért elgondolxok h jó anya leszek -e,de aztán tudom h úgyis,mert mindent a legjobbak szerint próbálok majd csinálni+ami neki is jó.FHú most zizzentem beKépKép
na igen ilyen szejetjek -es mondatokkal biztos letudnk venni a lábunkról a kis békákKépKép

Na elteszem magamKép
Jó éjszakát csajocákKép
Vendég
 


Kavics!

A TSH értékem szerint túlműködik a pajzsmirigyem, a tüneteim alapján meg alul. Na erre varrjál gombot. Az UH-on nem találtak semmi kórosat, holnap megyek izotópos vizsgálatra. Remélem, utána már végre tudni fogják, mi is van velem igazából.

Tücsök

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


kavics,
akkor még egyszerKép:ha nem szedek fogigátlót egyszerűen nem jön megKépazért nem jön meg mert magas a tesztoszteron és a prolactin is és mindkettő gátolj a pé-t.tehát ha nem szedek gyogyit,akkor se nem jön meg,se nincs pé-m.ennyivel van gond!!!!!és úgy fogom abbahagyni hogy utána azonnal closty.majd júliusbanKépaddigra remélem sikerül beállítani a prolactint ha szükséges.szóval tudok mindent hogy mivel van gond és tudjuk a menetét is hogy mikor mit fogok szedniKépte mennyi clostyt szedtél?

gabi,
az a más is a magas prolactinra volt?és kifejted azt hogy "kiütött"?????????????????????
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
amit írtál hogy mikor alakult ki benned ez az érzés,na ezt én is írhattam volnaKép olyan 16 voltam mikor először játszadoztam a gondolttal hogy mikor lesz babám és álmodoztam róla hogy milyen jó leszKépaztán uncsitesóm megszült és kész lettem,akkor már tudtam hogy ennyi volt,nem tudok tovább várni.2évre rá lettem terhesKépmondjuk nekem szerencsém volt,volt biztos párkapcsolatom,anyagi háttér,lakás,minden adott voltKépKépés én nagyon örülök neki hogy ilyen hamar kifejlődött bennem ez az érzésKép

tücsök,
Képez gáz,erről én is tudnék mesélni.3évig gombásodtam mire rájöttek hogy mitőlKép

na megyek babusgatni a pasimat mert az éjjel belázasodott a szentem és most kicsit bágyadt meg anyás.......
azért bekukk később isKépkinek van msnKép?
ott is tudunk dumizni ha itt mondjuk nem jön be a babanet.

cupp
giggancs
Vendég
 


Gigi!!!

Mostmár világos mint a vakablak!!!KépKépKép
Akkor megy a szurok ezerrelKép

Nálam az anyai ösztön elég későn ébredezett:23 éves voltam. De akkor is csak ébredezett. És nagyon csodálkoztam azokon a barátnőkön, akik már gyereket akartak. Nekem is stabil párkapcsolatom volt akkor is (a férjem, aki most is a férjemKépKép) de mindketten tanultunk, szülők tartottak, hát mindent csak gyereket nem akartunk. Én tavaly június óta dolgozom, rögtön elhagytam a fogigátlót. KépKép Nem azért, hogy azonnal teherbe essek, csak minek??? szedni??? Aztán kiderült ez a fránya PCO. Kép De mostmár jó uton vagyok. remélem. Ugyanazt a "gyilkos" csodabogyót szedjük Gabikával és Okrval. A mellékhatása, hogy kiüti a szegényembert. Kép

Gigike!
Ne vedd kötekedésnekKépKép de nem lenne célszerűbb a hormon túltermelésed valós okát kezelni???

Tücsök!
Kép Szorítok, hogy kiderítsék mi a gond.
fT3, fT4et is néztek ugye???
Még milyen pajzsmirigy vizsgálatod volt?
Vendég
 


Lányok ez nem az én hetem.
Már írtam, hogy kedden reggel másfél órát vártam a nőgyógyászra, mire kiderült, hogy egész héten nincs a kórházban.
Most elmentem a diabetológushoz, negyed órás várás után, kijött és nagyon kedvesen közölte, hogy nagyon sajnálja de most egy fél perc ideje sincs. Csak másfél óra múlva szabadul. Így elnapoltuk az egészet holnapra.
Aztán innen lementem a szemészetre, mert új szemüveget szeretnék csináltatni, ott a csaj nézett, hogy mi a fenét keresek én ott, mert ott nem vizsgálnak csak benntfekvőket, menjek az SZTKba előjegyzés alapján majd megnéznek. Lehet nem voltam elég határozott??? Vagy rossz a fizimiskám??? Na mindegy...
Innen az utam a patikába vezetett, megvettem a PreMenst, de a hűlés ellenit elfelejtettem
Elmentem az optikába, ott negyedhatra kaptam időpontot, 2-3 ezer ft egy vizsgálat(azt nem értem ez miért nem fix?) és vigyem előre a pénzt. Na de legalább ma túl leszek rajta
Aztán már nagyon nagy bánatosan eldöntöttem, hogy veszek egy Erdélyi kűrtős kalácsot, és képzeljétek már elfogyott Ekkor már az orrocskám a földet súrólta. Bánatomban vettem egy túrós és egy meggyes lepényt. Hátha ez feldob.
Ma nincs szerencsém. Gyorsan haza is jöttem, még mielőtt valami rossz történneKép

De aztán félretettem a lepényeket és hagymás rántottát ettemKépKép

Gigi!
Gyógyulást a kisfiadnak!
2x1 Clostyt kaptam, nőtt tőle egy nagy cisztámKép
Vendég
 


kavics,
kötekedj nyugodtanKép,lehet hogy igazad van.nincs pco-m meg semmi ilyesmi,ezt még anno mielött a fiammal terhes lettem kiveséztük a dokimmal.ő azt mondta hogy ez így jó és így fogjuk csinálni,ha éppen nem akarok terhes lenni gyogyó mert az koordinálja a tesztoszteront ha meg babaproject van closty.nincs okom kételkedni a dokim szakértelmében,főleg hogy bálint első próbálkozásra összejöttKépa prolactin meg újkeletű dolog,de azt meg nézzük folyamatosan és ha felmegy annyira hogy kezelni keljen akkor az lesz.

de mondja már meg vki hogy mi az hogy kiüti az embertKép???????????????????????????álmos lesz?fáradt?hányik?vagy mi a túró?????

tudatlangigiakiittértetlenkedikKép
Vendég
 


kavics,
sztem ma már ne kezdj semmihezKépilyan napjaim nekem is vannak,szerencsére ritkánKéplassan bulunk-bulunk,délelött már nem volt lázaKépattól még estére felmehet,de csak nemKép
Vendég
 


Kavics!

Igen, nézték a T3-at és a T4-et is,ezek rendben voltak. Csak a TSH volt alacsony. A határérték 0,40-valameddig jó, nekem meg 0,032 volt. Tehát a tizede a határértéknek.
Voltam UH-on, de az nem mutatott ki semmit, holnap meg megyek izotópos vizsgálatra.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Giggancs!
OK!!! Hajrá a nyáron, tudod!!! 2007!!!! Ezt illik betartani, ha már ideírtunkKépKépKép

A kiüt azt jelenti, legalább is nálam: Hogy olyan állapotban voltam, mint aki döglődik.Kép Nem volt kedvem semmihez, hányni akartam, de nem volt hányingerem, étvágy semmi. Csak a vizet kivántam. Kovályogtam a szobában és vártam, hogy megszünjön a rosszullét. De nem hánytam és nem volt hasmenésem. Kép Egy lebegés az élők és holtak határánKépKépKép Egyesek azt mondják, hogy hasonló a tünet, mint mikor a a nő kora terhesKép HeheKép Nem tudom, mert még nem voltam terhesKép

Tücsök!! hajrá holnap!

Többi lányok, írjatok!!! Nem vagytok net közelben?

Kavics
(65 cn.)
Vendég
 


Na Hi!Kép

GigiKép
Akkor egyről beszélünkKép
Mi a tünet mikor Kiüt a gyógyszer????KépMarha erős gyógyi csak fokozatossan lehet elkezdeni ,mert kinyifanszKép!kb,napi 2* negyedet ajánlatos mert különben hányinger ,émelygés,álmosság,olyan mint mikor jól fejbe csapnakKép,ja és a hasmenés,de mondjuk az még mindig van néha,már 2*1 nél járokKép
A prolictinom nem túl magas ,na meg a dokim a 61 napon nézteKép,úgy hogy nem mérvadóKép
Pici fiadnak jobbulást!!!!!

Tücsök
Kép
Az nem túl jó!És miket kapsz?milyen tüneteid vannak?

Kavicska
SzióKép
na most léptemKép
HAlika
Vendég
 


Kavicsak
Jól meglógtunk amonnanKépKép
Vendég
 


Sziasztok!Kép
Én vagyok, csak a szomszédban olvasgattam.

EllaKép
Nos, akkor mikor tesztelsz?? Mindent tudok ám !Kép

KavicsKép
Pont ilyen kiütős napom volt/van ma. Koraterhes tünet?? De szép is lenne...

GigiKép
Ha elbírsz egy beteg (alig náthásKép) pasival, akkor a gyereknevelés sem okoz majd gondot. Kép A te urad is tud szenvedni? Mert az enyém egy tüsszentés után már meg akar halni. Férfiak.Kép

TücsökKép
Holnap vizsgálat? Remélem okosabb leszel utána és jöhet a baba.Kép
Nekem veseizótópom volt. Még soha nem kellett annyira pisilnem, mint utána!!!

További kellemes estét!KépKép
Vendég
 


GyugyiKép

Te kis kukkolóKép
Még nem tudom,de a napokban biztos!
Nálad miújság?Dokihoz jársz?Mesélj magadról!!Kép
Szia
Vendég
 


EllaKép
Most vagyok a 25.cn-on az első clostis hónapban. Tüsző volt, akció volt, repedés volt... Most várunk. Jó lenne már pár nappal idősebb lenni.Kép
(Megsúgom, már teszteltem egyet. Egy negativot perszeKép. Korai volt, de nem bírtam ki. Tiszta hülye vagyokKép.) Gyűlölöm az egycsíkos teszteket!!!!!!!
Vendég
 


GyugyiKép
Na ez nagyon szupi,minden oksi akkor,próbálj még egy kicsit várni!Tudom h nehézKépKép,de még legalább 5 napot!Hát a 25 cn.nemtom mitől lenne +???De kivánom h pár nap múlva az legyenKép
Én meg legszivesebben most csinálnám megKép
ÓÓÓ,mi nők??Kép

Elköszönök mára,mert reggel kukuri van és mindjárt beszunyálok!Kép
Jó éccakát!!
Vendég
 


gyugyi,
nekem egy hete késett mikor a 10.tesztet csináltamKépKépKépés még mindig negatív lettKépkét hete késett mikor az első pozitív lettKépKépKépszóval amíg nem jön meg és mégis negatív a teszt azzal nem kell foglalkozni!!!!!!!
és mi apánk se bírja a betegeskedést,mindentől haldoklikKép

kavics,
be fogom tartani,már most sorba állítom a lelkeketKépKépKépjúlius!!!!!!!!!!!!!!!!!!akkor meg fog foganni a csajomKépKépKépés pont.és elsőreKépés minden szép lesz meg jóKép


gabi,kavics,
köszi az életszerű leírást,elég vizuális típus vagyokKépKépKépés elképzeltemKépKépKép
úgy rémlik(dokim meg okr is mondta) hogy a prolactint 2 hónap alatt be lehet állítaniKépti is így tudjátok?és ez a 2 hónap így van hogy fokozatosan emelve az adagot?vagy ha így akarom akkor több idő kell????????????nehogy ne menejen le júliusig,elvben májusban akartuk kezdeni a bromo kúrát a dokimmal ha kell.de mondjuk arról nem beszélt hogy fokozatosan fogja e adagolni vagy belevág a mélybeKépKépKépaztán szó szerint majd lebegekKépKépKépKépmost azon gondolkodom hogy akkor tökre sovány leszek az a kezeleés utánKép??????????????????????se nem tudok majd enni,fosok isKépKépKép


más:elég szar éjszkánk volt,bálint 5 körül belázasodott megint,aztán éjjel isKépKépKépKépmost nem az.....de elkezdett folyni az orra....

tipli elKép
Vendég
 


hogy nekem milyen jó kedvem van,figyelitekKépjól teleraktam mindent szmájlikkalKépKépKép
Vendég
 


Gigi
A lányok sztem a Metformintól vannak vacakul!Az is olyan ütős,mint a bromo!Kép
Nos én mindketőtt szedem,de szerencsére már elmúltak a rossz napok(kop-kop-kop)

A bromot fokozatosan kell emelni.Először negyed este,közvetlenül lefekvés előtt,majd negyed reggel(no én ezt nem bírtam) ,aztán fél este stb...3 naponta kell emelni az adagon negyedet,a kívánt dózis eléréséig.
Én eleinte éjszaka is ráébredtem,hogy hányingerem van,és szédülök.a hányinger már úgy jött,mint Pavlov kutyájánál a nyál.Ha megláttam a gyógyszeres üveget,már volt.2 hét alatt azonban teljesen meg lehet szokni.Kép
Na,és még annyi,hogy sztem még most kezd el,amíg nincs meleg!Kép

Gyugyi
Te,korántesztelő,te!!!!Várj még egy hetet,a csíkok még most színesítik magukat!Kép
Nekem 3 hetet késett,mire pozitívat teszteltem!

Ella,Kavicska
Nektek még reggel írtam a PCO-s ba!

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr,
köszi,na akkor már csak a elérni kívánt dózist kellene tudniKépKépKépés ezzel a sémával megy le 2 hónap alatt?az a baj hogy nekem május elején 2 szakvizsgám lesz és addig nem akarok elkezdeni semmit,ha azon túl vagyok,akkor ezer százalékosan csak azzal tudok foglalkozni hogy megtermékenyüljekKépmég vmi eszembe jutott:bromot is meghat. cilkusnapon kell elkezdeni szedni vagy az teljesen mindegy??????
te csajod jól vanKép?
Vendég
 


Gigi
A bromonál nem számít a cn!Kép
A csajom jól van,épp elszunyizott(hála')Mostanában nem alszunk túl jól éjszaka,ezért most pont azon agyalok,lefekszem én is mellé!Kép
A te gyerkőcöd jól van?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Helló CsajokKép
GigiKép
Nagyon elemedbe voltál ma!!!!!Jól szétnevettem az agyamKép
Ti hol laktok!Bizti csak figylmetlen voltamKép,de nemtom!+Ugyi te kérdezted h van -e vkinek msn_E?Vagy neeem?KépKép
Bálintnak jobbulást és sok-sok gyógypuszit!!!

Gyugyi+Mindenki
Megcsináltam ma a tesztet,nagy frankó negativ lettKépÚgy hogy már 1000% 2007 -es év a nyerő!!!KépREMÉLEM!!!!!
Ja és kitolásból emeltem a Merckformin adagommalKép2*1 helyett 3*1-re

na hellóKép
Vendég
 


gabi,
nem,nem voltál figyelmetlen,nem írtamKép
én bp-től kb olyan 20km-re lakom.
msn-t én kérdeztem,mi a címed,felveszlekKép?
új hónap új reményKépKépKép
és kivel toltál ki hogy emelted az adagotKépKépKép?
Vendég
 


Gigi
Azt nem tudomKép
Irsz egy mél cimet, nem akarom ide irni az msn c.-t!?Vagy he te nem akarsz mélt ide irni Itt az enyém küld el:ella84&freemail.hu
Vendég
 


Vendég
 


Gabika!!!
Nagyon röhögnék ha a jövő évben egymást támogatnánk a szülőszoba előttKépKépKép Egyikünk jobbra dőlne a fájdalomtól, a másik pedig balraKépKép Mondjuk a Valentin nap körülKépKép Húsvét már későn van, a Szilveszterről pedig lecsúsztunkKépKép

Gigike!
Jó tanulást!!! Nem lehet egyszerű gyerek mellett nyomni!Kép

Kavics
(66 cn.)
Vendég
 


KavicskaKép
Ok,megdumáltuk,február az pont jó lesz!Szilveszterkor még nagyhassal bulizunk,febr.-ba szülünk,húsvétkor meg méregetjük a mi sonkáinkat isKép
JAA,Te az egyik ,Én + a másik nővér fejét szedem leKépKépKép
Ezt most frankón elképzeltemKépKép

Puszi
Vendég
 


OK!!

Gabika! Rám számíthatszKépKépKép Profin tudok elégedetlenkedni és méltatlankodni, ha szükségesKépKép
Ha még lesz erre energia a szűlés utánKépKépKép

Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: