Új privát üzeneted érkezett!

üdv szarvasbori!
persze,hogy jöhetsz.akkor te mikor fogsz szülni?
most nekem is lépnen kell,mert leragad a szemem.holnap talizunk.üdv.mindenkinek!

moniá
 
 


Hello :wink:

A tudomány jelenlegi állása szerint június 16-án érkezik meg a Főnök. Annyira jófej volt eddig, és tudja, hogy rákot szeretnék. Ahogy én ismerem, talán megvárja a 20-át...
Tudom, hogy nem ez számít, csak az apja is rák, és őt olyan könnyű "kezelni".

B
Vendég
 


Sziasztok!
Éppen most indulok a dokihoz, köszi a biztató szavakat! Tudom, hogy nem kellene izgulnom - érdekes, az előző kettővel nem is izgultam! - de nagyon vártuk ezt a babát, és kicsit kifutottunk az időből, mire összejött. Én is úgy gondolom, hogy nem véletlenűl kopogott be a mi családunkba, ugyhogy "kapaszkodj jól picim!".
Délután megpróbálok bejelntkezni, hogy sikerült-e elérnem a dokimat, és mit mondott. Kérlek addig drukkoljatok nekem!!!
Viszont a gépet ellepi a családom, ugyhogy lehet, hogy csak később jutok tőlük szóhoz.
Addig is: mindenkinek nyugodt és vidám babavárást kívánok!
tõsér erika
 
 

 
 

sziasztok!

üdvözöllek közöttünk szarvasvori és t. erika! Gratu a babákhoz!

szarvasbori a 8+0 = 8 hetes és 0 napos magzat, elsőre én is elgondolkoztam rajta, amikor még nem nézelődtem erre felé :)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


szép jó reggelt mindenkinek!!
én ma tele vagyok energiával!
Erika!
Az idő szerintem nem számít,neked legalább már van gyereked,én évesen most várom az elsőt.A lényeg,hogy őt is nagyon akartátok és,hogy jön!!!!!én is üzenem,hogy KAPASZKODJ BÉBI!!!!Várom,hogy jelentkezz délután!
Bogi!
Fiút vagy lányt szeretnétek?vagy rákból mindegy?különben jún. 20 z már majdnem júl.eddig te vagy az első.belegondoltatok már,hogy mi lesz ha már a végén leszünk?ha valaki nem jelentkezik akkor elkezdünk aggódni,hogy tuti szül.már azt is várom.
Ja képzeljétek én ma vagyok 6+0.

moniá
 
 


lassacskán, de haladunk ... :)

móni te voltál már uh-n? ti kaptatok képet, amikor először "megállapították"? én 6+0-n voltam, és nem, 8+0-n remélem kapok, majd kihisztizem :lol:

tényleg, ti mit szeretnétek? én fiút de nagyon!!!!


fúúú, nem is tudom elmeséljem-e, borzasztó álmom volt...megjött, először nem is esett le, hogy ez mit jelent, és mintha mi sem történt volna, aztán később... :(
még szerencse, hogy csak álom volt!!!!! (remélem nincs értelme!)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


:) izgi lesz a jövő nyár! elvileg pár napos különbséggel "potyogtatunk" :P

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Lya!gondolom egy ilyen álom,hogy rányomja a béllyegét a napra.
én kértem képet múlt héten és adtak is.olyan édi!!!!!!!!!!!!!!mondta a doki,hogy nem sok minden látszódik,de én mondtam,hogy én látom!!!!!!!!!!!!!!!
nekünk mindegy,hogy fiú vagy lány csak legyen minden rendben.az első két tehességemnél fiúra voltam beállítva,de mivel ők elmentek így most már teljesen mindegy.

moniá
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék én is. Èn elvileg most vagyok 9+2, de legutóbb egy héttel kisebbnek látta a doki a babócát, ezért nem raktam még vonalzót fel.
Nekem is lombikkal sikerült.
molkata
 
 


gratula molkata!

első baba?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Köszi Lynia! Igen, első. Egyébként, én is kaptam képet, már 2-szer. Amikor kérni akartam, már ki is volt nyomtatva. Szerintem, legközelebb ne hagyd magad :-)
molkata
 
 


Kata!
üdv köztünk!hova jársz dokihoz?gratula a babához!

moniá
 
 


Szia Móni! Tapolcán volt a lombik, még oda járok. Kicsit nehézkes, mert közben kiköltöztem a páromhoz Németországba, de azért még visszamegyünk.
Te hova jársz?
molkata
 
 


É Pécsre járok!hanyadik beültetésed sikerült?
olyan rossz kedvem lett,pedig olyan jól keltem.folyton azon aggódok,hogy nehogy történjen babukával valami.gondoltam,hogy ez lesz,de eddig el tudtam hessegetni ezeket a gondolatokat csak ma beleolvastam egy lombikos topikba és ott olvastam,hogy egy csajnak elment a babája 8 hetesen és mivel én már kettőt veszítettem el így ez rámragadt.tudom,hogy nem szabad ilyennel foglalkozni,de nagyon rossz.

moniá
 
 


Első beültetés sikerült, de előtte sok gond volt. Kivették az egyik petefészkem is.
Szerintem ez az aggódás teljesen normális. Èn is ezt teszem a nap minden percében. Àllandóan figyelem magam. Múlthéten még a kórházba is be akartam menni.... Azért is járok erre az oldalra, mert meg szoktak nyugtatni a lányok.
Ne olvas rémtörténeteket. Mióta terhes vagyok, már én sem teszem. Ès most nagyon jó kezekben vagy. A terhesség korai szakaszában általában sárgatestelégtelenség szokott lenni a gond. Erre most biztosan kapsz utrogestant vagy valami hasonlót.
Pécsen kihez jársz? Ùgy tudom ott is rendel a dokim.

Szóval, minden rendben van és lesz!!!
molkata
 
 


Mánfai doktorhoz járok.kapom az utrot.nekem sincs egy petevezetékem.ki a te dokid?én is úgy érzem,hogy jó helyen vagyok.
azt mondja aférjem,hogy velem gondok lesznek:le kell lakatolni a hűtőt.nagyon éhes vagyok!!!!átmegyek a boltba!!!

moniá
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?
Még pont beférünk júlisra, bár a lányomat túlhordtam, szóval esélyes az augusztus eleje is.
07.27-re ír ki a kalkulátor.

Már jelentkeztem a 2007 nyári topikban is, de ott főleg májusiak és júniusiak vannak, összeszokott csapat.
poldi
 
 


Szia Poldi!
Üdv köztünk! Èn is csak nem rég csatlakoztam.
Nekem június vége vagy július eleje lesz.
Ezek szerint második baba?
molkata
 
 


Üdv Poldi!
honnan írsz?

moniá
 
 


Móni! Most vettem észre, hogy már írtál.
Èn Török doktorhoz járok.
Èn is gyakran éhes vagyok, de enni nehezen tudok, mert szinte semmit sem kívánok és undorodok a szagoktól. Elég nehéz így főzni :-(
Egyik nap megkívántam a szilvásgombócot. Egész nap azt csináltam, mire elkészült, 3-4 db után már nem érdekelt. Kicsit lepihentem és máris megkívántam a gombapaprikást. Remélem, olyan napom nem lesz több, mert nagyon elfáradtam. :-)
molkata
 
 


Ezer bocsánat, az előbb az ideiglenes nickemen írtam :oops: :oops: :oops: .

Szóval a Poldi nevet pár napja regisztráltam, de ez "hivatalos" nickem (már lassan két éve).
A 2005-2006 téli babás topik az állandó helyem, azért készítettem egy ideiglenes nikcket, mert pár napja kérdezgettem a teszteléssel kapcsolatban a hőmérőzős fórumban, akkor még nem volt egyértelmű, hogy baba lesz,de már gyanítottam. Nem akartam még "lebukni" a többiek előtt, csak miután biztos pozitív lett a teszt, akkor mondtam meg nekik.

Szegény Poldi csak 1-2 kérdés erejéig élt, csak amiatt léptem be megint, mert egy lánnyal váltottunk párszor privit, és megnéztem, írt-e. Hát nem benne maradtam?! :oops: :oops:

Még egyszer bocsánat!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


akkor üdv Uxi!
Molkata!
én össze-vissza eszek és néha kijön,de amíg eszem addig jól esik.ez a lényeg.nem ismerem a dokid.

moniá
 
 


Sziasztok!
Reggel leadtam a két csemetémet a suliba, aztán mert úgyis ott van mellette a gyógyszertár, vettem magamnak egy újabb terhességi tesztet. Miután ez is pozitív lett, el is mentem a doktorbácsihoz. Megvizsgált, mondta, hogy mikorra várható a gyerek, megnézte a petezsákocskát, megnyugtatott, hogy minden rendben lesz, elküldött ide-oda.
Aztán mire kiértem a kocsihoz, begörcsölt a hasam, és elöntött a vér. Hát, nem kapaszkodott eléggé a picim... Visszaszaladtam a dokihoz, azt mondta, ne izguljak, lehet még gyerekem. De nekem most éppen összedőlt a világ.
tõsér erika
 
 


Közben vissza is olvastam, pár gondolat eszembe jutott.

Szóval, aki még nincs túl rajta: ne menjetek a 7. hét előtt orvoshoz, ha nem muszáj.
Én Emivel 5+6 voltam, amikor mentem, az sztk-s doki azt mondta, üres petezsákom van, elhalt a baba, elmaradt vetélésem van, és beutalt kórházba műszeres befejezésre. :shock:
Olyan durván végezte a hüvelyi Uh-t, hogy vérezni kezdtem.

Még jó, hogy a kórházi dokinak volt annyi esze, hogy visszahívjon kontrollra, egy hét múlva már látszott a szívverése, most meg itt alszik a szomszéd szobában.

Még nem sok tünetem van, a mellem feszül, kicsit fáj,meg gyakran pisilek de más nincs.
A lányommal az első 10 hétben görcsölt a hasam, állandóan azt hittem, meg akar jönni...
Cickófájás amúgy nem fog így maradni, az első trimeszter vége körül enyhül.

Lynia, nekem is lejárt a munkaszerződésem a tgyás alatt, ha szeretnétek kistesót kis korkülönbséggel, vagy nem szeretnél visszamenni a második baba előtt dolgozni, van lehetőség, hogy aktív gyeden maradj, én is azon vagyok.
Ha érdekel, szívesen leírom, egy tb szakértőtől kaptuk a tanácsot, mit kell tenni, és egy Oepnél dolgozó szakember is megerősítette.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Uxi!

Móni! Nekem még egyszer sem "jött ki" és nem is nagyon szenvedek ilyesmitööl, csak a szagoktól.
molkata
 
 


Megpróbálom mégis betenni a vonalzót, legfeljebb majd változtatok rajta.

http://babafalva.hu/tickers/4ms.png[/img][/url]
molkata
 
 


Nem sikerült
molkata
 
 


Erika! :cry:
Szegény, nagyon sajnálom!
Tudom, hogy nem vígasztal, de talán nem lett volna egészséges, azért ment el idő előtt. :cry:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


molkata
 
 


Kata, ha megcsinálod a vonalzót, kattincs a vonalzó létrehozása gombra.

Ekkor kétfajta kód jelenik meg, az Url kezdetűt (PHPBB link) másold be az aláírásodba, és mentsd el a változást, akkor látszani fog.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Erika! Annyira sajnálom. Biztos oka volt, hogy így történt, de ez most nem lehet vígasz. Próbálkozzatok, biztosan összejön.
molkata
 
 


kattincs= kattints :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok újak!

Fú, uxi, nagyon érdekelne az a tb-s dolog, megköszönném ha elküldenéd, vagy leírnád... szóval érted :)

Erika nagyon sajnálom! :cry:

Uxi, jól látom "Emi"-d van? Mi a teljes neve? (csak azért ám, mert én is Emi vagyok:))

a 7. előtt tényleg nem érdemes a doki, én 6+0-n voltam és szívhang még nem volt :( na jó, azért megnyugtatásnak jó

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk!!! Pöttyöcske, már nem Pötty, hanem Babszem!!! Pontosan 7mm és 7 hetes!!! Van szívműködése és kiválóak az élet funkciói (ezt mind így mondta a doki)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hihetetlenül megkönnyebbültem!

Ja és egyedül van, nincs ikertesó!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pedig a doki nagyon kereste, mikor megtudta, hogy ikertesóm van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adott a védőnénihez papírt és hüvelyváladékot is vett!!! Azért holnap kell mennem, mármint a leletért!

Nektek, mikor kellett legközelebb menetek? Mert én ugyan nem ő hozzá fogok járni (csak a terhesség megállapítása végett mentem hozzá), de azt mondta, hogyha a lelet megvan és a védőnőtől fogok papírokat kapni az is meg van akkor kell visszamenni hozzá! Miért nem csak a 12.héten?

Mindenkit üdvözlök!!!

Erika! Hát nem is tudom, mit mondjak! :cry: Nagyon sajnálom!!!

kispiskóta
 
 


Hát, nem sikerül. Majd este megcsinálja a párom.
Lynia, te hova valósi vagy pontosan?
molkata
 
 


Kispiskóta! Nagyon örülök nektek! Èn is hét hetes voltam, amikor utoljára látott a doki és az én babócám is 7mm volt. Erre azt mondta, hogy 6 hetes. Azóta nem tudtam hova tenni a dolgot, de ezek szerint, ez normális nagyság.
Minket 3 hét múlva hívott vissza a doki, ami jövöö hétföön lesz. Már alíg várom.
molkata
 
 


Mert a 7 hét az utsó mensitől számolják, de azt mondta, hogy babszem úgy 5-6 hetes lehet!!! Akkor egyformák, jujj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kispiskóta
 
 


Pontosan 5 hetes volt akkor, mert öö lombikbaba. Tudjuk mikor fogant, de hozzáadva a 2 hetet, úgy gondoltam, hogy 7 hetes. Na, mindegy, nem az a lényeg.
Akkor valóban egyformák, csak én egy kicsit elöörébb vagyok. Majd megírom, milyen lesz hétföön.
molkata
 
 


Oksi!!!! :wink:

Szerintetek szívhangot, mikor hallgatnak először, mert nekem most csak látszott a dobogása!!!

kispiskóta
 
 


Nekem akkor már meg is hallgata. Nagyon jó volt hallani. Lehet, hogy a te dokidnál nem alkalmas erre az uh.
molkata
 
 


Erika!
nagyon-nagyon sajnálom.erre nem lehet mit írni.sírd ki magad és utána mindent bele,ha van valami fejlemény azért írj még!!!!!!!
Kata!
azt sem hiszem,hogy kellemesebb,mármint a szagoktól undorodni.velem az a gond,hogy amit megkívánok azt meg is eszem és sokszor a gyomromnak ez rossz.majd odafigyelek.

moniá
 
 


Hát, valóban nem jó. A múltkor például egy bevásárlóközpontban lettem rosszul.... :oops: De nem történt nagyobb gond.
molkata
 
 


Lányok! nektek szokott fájni a petefészketek? Mert az enyém néha nagyon görcsöl.
molkata
 
 


Lányok, köszönöm a vígasztalásokat! Olyan dögnek érzem magam, amiért egyátalán leírtam nektek!
Én most nem nagyon érzek kedvet az újrapróbálkozáshoz, annyira örültem ennek... De ha véletlenűl mégis, akkor jelentkezem!
Mindenkinek nyugodt pocakosodást! Időnként benézek "leellenőrizni" titeket! Hajrá!
tõsér erika
 
 


Erika! Szerintem, jól tetted, hogy leírtad. Talán, kicsit segített is, hogy elmesélhetted a bánatod.
Vigyázz magadra és gyere még, ha lesz kedved.
molkata
 
 


Nekem nem szokott fájni. Eddig. Aztán kitudja!

kispiskóta
 
 


Vonalzó-Próba
molkata
 
 


Sikerült! Itthon van a párom!
molkata
 
 


Nekem sem szokott fájni csak ha wc-re kell mennem.(bocsi),de te előrébb vagy,mint mi,szerintem az is számít.

moniá
 
 


nincs itt senki????

moniá
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: