Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsu!!!!

Én is , mi is gratulálunk nektek!!! Azt hittem itt sűrűbben írogatnak, bár elég nehéz az idő előrehaladtával az bizti!
Édes a kisfiad, bizti sok figyelmet igényel! Nekünk ez az első babykénk aki itt a pocimban fejlődik! De nagyon vártuk már!!! S mivel ilyen nehezen jött össze, bizti megyünk vissza a kistesóért is két év múlva, vagy három!

Jól vagy???
Nálam reggelente bejelentkezik rókakoma, és ennek örül az egész család, pláne apácska, hogy akkor itt minden rendben van!

Na pá!

Kép
tini75
 
 


Jó reggelt!

Tini75!
Igen, a kisfiam rendesen leköt, így nem is figyelek annyira oda magamra. Amikor őt vártam, talán túl sokat is foglalkoztam magammal. Reggel abszolút nincs hányingerem, néha délután egy kicsit. tapasztaltabb barátnőim azt mondják, ne aggódjak, hanem örüljek ennek. Nálam az álomkór arat! Csak mire odajutnék, hogy kicsit lefekszem, amikor Krisz is alszik, addigra ő már felébred!

Jó, hogy akartok kistesót! Én nem voltam ebben biztos...Aztán úgy néz ki, mégis megértem rá!

Jó egészséget minden kismamának!!
Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Zsu!!!

Valamelyest rendbe hozza a hányingert ha magvakat, olajos meghámozott magvakat rágogatok el! Javított a helyzeten és jobb a közérzetem! Nekem a szotyi jött be, de bármilyen jó lehet, mivel ezt a pocakosnaplómban írták tényleg jó dolog! Próbáld ki!

Cupp

Kép
tini75
 
 

 
 

Sziasztok!
Mindenkinek gratulalok,akinek decemberben kisbabaja lesz,nekem is osszejott,bar en eddig meg csak a Babat szeretnek topikba irtam
. Szeretnek segitseget kerni,hogy hogy tudnek ilyen vonalzot csinalni?
Nekem a naptar szerint november kozepen kellene jojjon a baba..
agizsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!!!
Bocsi kissé soká jelentkeztem! Segítek! Babafalva.hu! Itt tudsz csinálni!
És nagy gratula neked is!!!
Cupppp!

Kép
tini75
 
 


Jaj még valami!
Születéskalkulátorral itt a neten ki tudod számoltatni, mikor jön a babyke!! És azt a dátumot kell beírni legalábbis azt hiszem, de lehet a menzesz utolsó napját, mármint a vonalzó készítésnél, de ott van leírás! Pussza méhggegyszer!!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!
Tini75 , Zsu és Zsuzsi - GRATULÁLOK Nektek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Remélem jól vagytok........
Ahogy látom alig van itt élet.
Én végre többször fogok jelentkezni, mert hazajöttünk vidékről.
Hogy vagytok?
Jó egészséget Mindenkinek!
...és jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!


Üdvözlet neked, nektek is!!
Jól vagyunk, bár kiderült egy pindurka van a pocimban, az egyik feladta a harcot, de ennek is örülni kell!! Boldogságunk határtalan is!
Most volt hétfőn a 8. hetes Uh -unk, és szuper érzés volt, párom is könnyes szemekkel nézte a monitort, mert láttuk a mi kis édesünket, és a pulzálását!
Tudod nekünk már régóta ez volt a vágyunk és most sikerült, lombikon, de mindegy, a lényeg , hogy sikerült!
Rókakoma látogat, de tűrhető a helyzet!
Veletek mi újság??
Én is észrevettem, hogy itt nem nagy az élet, bár én a lombikos topikba is írok, ott pörgős a dolog, de itt is szeretnék jelen lenni!
Cupp nektek!

Kép
tini75
 
 


Kép pindurkánk

Nos ő a mi kis pindurkánk!

Kép
tini75
 
 


Szia mindenkinek!

Bocsi, én is eltűntem....de gond volt ezzel a bébivel. Illetve van. Kedden este elkezdtem vérezgetni, másnap uh. Azt mondták nics komoly gond, a baba jól van, ez egy vérző hematóma, ami majd kiürül. Hát ez van. Hasonló godom volt amikor a kisfiamat vártam akkor is. Ő jól megkapaszkodott, remélem a kistesója is ezt teszi!!

Jó egészséget mindenkinek, írjatok sokat!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Tini Gratula!
Hány éve próbálkoztatok már?
Mi 2004 elején úgy voltunk, hogy ha jönni akar - jöjjön. 2005 év végén már számolgattam, stb. 2006 jan. vége, pozitív tezst - méhen kívüli, az is kiderült , hogy PCO-s vagyok... utána hormonok, stb.... de semmi nem történt. 3 hónapig pihent a szervezetem és összejött.... Jó sokat kellett várni Manóra. A lényeg, hogy itt van.
Nemsokára mehetünk ismét mozizni :) Még bő 1 hét.
Kérdeztem Apát - mit szólna egy 4D-s-hez - válasza: De alig látszik, még pár centi... Csak meggyőztem - mutattam neki képeket :)
2 hét múlva beiktatunk egy 4D-st is....
Tini - a mi kis bébink így nézett ki - az UH szerint 7 hetesen és 2 naposan Kép .

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Zsu :( Remélem tényleg jól kapaszkodik a pici! Üzenem Neki :KAPASZKODJON!!
Vigyázz magadra!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

Zsu pihenj sokat, bár ez bizti nehéz egy örökmozgó kis édeske mellett, de kívánjuk minden rendben legyen!!! Nem kapsz valamit a haematóma ellen??? Hidd el minden rendben lesz!!! Írj minél előbb, hogy mi volt az Uh-on!


Kia! Nagyon imádom ha bárki feltesz Uh képet, szeretem nézegetni, a sajátjainkat is naponta többször megnézem újra és újra! Cuppantok is néha rájuk!! :D :D

Nos mi másfél évet próbálkoztunk, és meguntam a dokimat, hogy :-Tímeaá sokáig szedett fogamzásgátlót !
Meg egyéb magyarázatok, kértem a teljes kivizsgálásomat, és minden rendben volt nálam, ekkor apácska jött nem volt nehéz rávenni ,hiszen mindketten már csak egy babykét szerettünk volna!És ekkor derült ki, hogy apácskánál gond van, és mentünk a BMC-be, és hát elsőre sikerült alombik, bár még nem kiabáljuk el! Tehát mi lombikosok vagyunk, de nem szégyenljük, inkább büszkék vagyunk egymásra, hogy kibírtuk, és elsőre összejött! :oops: :oops: :D

Tehát röviden ennyi rólunk!!
Pont ma kaptam meg a kismama könyvemet! Ez is szuper érzés!
Tudjátok mindektten a párommal egymás szemébe nagyot nőttünk, hogy végig csináltuk, és kibírtuk! :cry: Ezen mindíg elérzékenyülök, mivel ehhez két ember kellett!

Remélem jól vagytok, és vigyáztok magatokra! Pá nektek! Holnap benézek

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok.

Tini.Tényleg nem sok pár mondhatja el magáról,hogy végig tudta csinálni.Nagyon vigyázzatok magatokra!

Kia:Szerintem ennyi idősen még nem sokat fogtok látni a 4d-en.a 20.hétig nem szokták javasolni...Bocsánat.ez csak az én véleményem :oops: :oops:

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Tini - kb. másfél hét múlva rakok fel új képet. :) 20-a után megyünk ismét UH-ra.
Télen már mi is azon gondolkoztunk, hogy lassan inszamináció...stb lesz.

Ancsa - tudom, hogy nem sok mindent lehet látni úgy 13 hetesen, nézegettem UH képeket...... még átgondoljuk.

Vigyázzatok magatokra és a picikre!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


inszamináció=inszemináció
Bocsi........... néha "melléütök"
Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

Zsu és Zsuzsi merre van? Reméljük nincs semmi gond!!

Kia! De nektek legalább spontán sikerült, hát ez van, de mi így is nagyon boldogok vagyunk, néha lehet kikészítem a páromat, de nagyon jól viseli a dolgokat!!!! :D :D Nagyon szupi. akkor lehet, hogy egyszerre jelentkezünk új képekkel, mivel mi 21-én megyünk!!!

Ancs üdv. köztünk!!
Néha elgondolkozom, hogy miért pont mi? De utána rögtön örömmel tölt el, hogy közben pont nekünk sikerült / vagyis reméljük / elsőre! Neketk spontán szerelemmel sikerült?? Gratula egyébként hozzá!!!

Cupp nektek!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozátok.Ha lehet.
Most töltöttük be a 9 hetet.Eddig minden rendben volt.4 évet vártunk mire összehoztuk.Elötte már lombikoztunk is de sikertelenül.És még is spontán babánk lett. :)

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Meliz - ÜDV itt...... Gratula a Pocaklakóhoz!

Tini, lehet Te hamarabb tudsz felrakni új képet, én majd csak 21-én hívom a dokit, hogy mikor is menjek....

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!

Meliz üdv. köztünk, nekünk lombikkal sikerült, nagy szó, hoghy elsőre, és remélem el sem kiabálom!! Remélem jól vagytok!!! Panaszok vannak??

Kia mi bizti 21-én megyünk, de várom a képedet, vagyis várjuk!!!
Remélem jól vagytok, és élvezitek ezt a jó kis nyári időt!

Párom épp tegnap mondta, hogy sajnos meleg , nagyon meleg nyarat jósolnak, hát bizti fogunk szenvedni, pláne mivel ímádom a vizet, és nem mehetek bele! :cry: :cry: De a cél érdekében ki kell bírnunk, jövőre meg úgyis a babykével megyünk nyaralni!
:D :D

Oh lányok én még mindí szenvedek a rókakomás látogatásoktól, én mindent kipróbáltam már, gyógyszert is szedek, és érdekes, hogy a népi jótanácsok amiket kaptam és másoknak továbbadtam, nekik bejött, nekem éppen csak, most meg már egyáltalán nem! :oops: :oops:

De boldogságunk határtalan!

Kismamik!! Pihenjetek sokat, és élvezzétek ezt a gyönyörű időt!
Cuppp nektek! Ja, és vigyázzatok magatokra!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám én is, csak néha a rosszullétek miatt semmihez nincs kedvem, energiám, így írni sem. De most épp jól vagyok!

Köszi mindenkinek a biztatást, pár napja nincs is gond, de biztosat majd csütörtökön tudok, akkor megyek a dokimhoz, és ő megnéz uh-val is. Remélem minden ok lesz.

Tini!
Sós rágcsálnivaló sem jön be? Nekem az néha segít. Amúgy ami az időjárást illeti, én elégedett vagyok azzal, most nyáron a terhesség első része zajlik. Krisztofert augusztusban szültem, hát, nagy pocakkal végigcsinálni a nyarat, na az volt igazán húzós. Mert ha ez az első trimeszter lemegy, utána az esetek nagy százalékában a kismama aktív, kiegyensúlyozott. A középső harmad a legjobb! Úgyhogy fel a fejjel! És én fürödtem, napoztam is , igaz, letakart pocakkal! Különben nem bírtam volna ki....

Üdvözlet és gratula az újonnan csatlakozóknak is !!!

Puszi, sziasztok!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Zsu! Remélem nem lesz sokáig ez a rosszullét! Jobbulást!
Én szerencsés vagyok, a róka csak ritkán (4-5 alkalom volt) látogatott meg...

Tini - Neked is Jobbulást!

Gyomorsav ellen nem tudtok valamit? Csak úgy tudok elaludni, ha Rennie van a számban :( már utálom az ízét :(

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Merre jár Huncutka, Dorotty, Tejszin, Kittti és a 2 Zsuszi???

Mi van veletek? Remélem minden rendben.

Jó pocakosodást!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

Zsu tudod nekünk minden más mármint a kikapcsolódás terén! Tilos még kádfürdőt is vennem, és a zuhanyozásból is már elegem van! A lombik kicsit más, éppen csak pihenni lehet, még napot sem ajánlanak, bár napozni nem is szeretek, de a víz fog hiányozni az bizti! :( Na de tudod mindent a cél érdekében! :)

Kia már mindenen túl vagyunk, bár lekopogjam azért délig rendeződik általában a dolog, kivéve amikor nem!
No de anyukám pont velem a hatodik hónapos korig hányt, és még az első bebizonyosító vizsgálat előtt megkezdte! Reménykedem csak, bár addig amíg hányok ez tuti jót jelent! Tehát tűröm rendesen!

Minen jót nektek, aki teheti lubickoljon helyettünk is, de jövőre tuti bepótoljuk! Már csak holnap jelentkezem, pusssza nektek!!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!

Köszi,hogy befogadtok.

Tini,köszi kérdésed.Vagyogatunk.Nem merrem elkiabálni de 4 napja mint ha rendezödne a sok émelygés és néha van egy ki éhségérzetem is.Eddig mindig csak úgy ettem mert tudom,hogy ennem kell.Remélem igy is marad már.
Sajnálom,hogy te ennyire megszenveded a dolgokat.
Mi feb. voltunk a második lombikon.Megbeszéltük a dokival,hogy a köv. beülti ápr. lesz.De erre már nem került sor. :D De én is veszélyeztetet terhes vagyok.
A fürdéses dolgot én sem nagyon akarnám kihagyni.A baba.lap.hu azt olvastam,hogy a 12-dik hétig nem ajánlják de utána fokozot odfigyelésel strandolhatunk.Igaz nem tudom,hogy ez lombik után is érvényes.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!


Meliz tudod nekünk a Konc doki a BMC-be megtíltotta, de úgy gondolom joggal, pont most nem kellene összeszedni semmi fránya fertőzést! Bár lehet rákérdezek egy kis tavi fürdőzésre! :D :D

Néha jobb lányok a rókakomás talink, de anyukám azt mondja, hogy ha rá ütöttem, persze képletesen akkor még nem fog elmúlni, bár hugikám nem hányt soha a terhessége alatt!
Mindegy, tűrök, és néha szaladok már amennyire tusdok!

Pá nerktek, sazép napot!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok hogy eltüntem , láttam hiányoltatok :) de meglehetősen rosszul voltam mostanában. Nekem állandó az emélygés és a héten sokszor szaladnom is kellett így nem volt sok erőm jelentkezni. Tegnap voltunk ultrahangon a baba 27 mm és minden rendben. Sajnos képet nem tudok mutatni. 2 hét múlva lesz az első nagy ultrahang és genetikai szűrés. Mindenképp jelentkezem de addig is remélem lassan múlik majd a rosszulét.

Addig is szép napot mindenkinek.

Puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Tini igazad van.Mi sem mehettünk lombik után fürdöbe,sehová.Mert úgye mindig feküdnöm kellett.Na és a tusolás is teljesen rumlis volt már.Gondolom neked is jól esne egy kád habos viz.És csak áztatnád magad. :D

Ma voltam a háziorvosomnál.Megcsinálta az EKG-mat és megírta a beutalokat is a laborba.Remélem még ma eltudok menni,hogy túl legyek rajta.Van ismerösünk a nagylaborban és egy kis szerencsével gyorsan megcsinálja.Pénteken meg mehetek az ÁNTSZ-hez mert valami kémcsövet kell kérnem a Hepatitis vérvételhez és utána nekik is kell visszavinem.Na gondoltam milyen jó kis körút lesz ez ha már igy kezdödik az egész.

Na megyek a laborba.Addig is mindenkinek szép napot.Nálunk szépen süt a nap.

meliz
Zsuzsi sajnálom,hogy ilyen sokáig kinoz téged ez a rosszulét.Remélem most igy közeledve a 12-dik héthez enyhülnek majd nálad az émelygések.
Lekopogom nekem 4-5 napja csak esténként jön rám az émelygés.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Tini, én is úgy hallottam, olvastam, hogy az uszoda, fürdő nem ajánlott, de a tavakban lehet "ázni" kicsit...

Tini és Zsuzsi JOBBULÁST! ...bár tényleg nagyon jó jel, ha megy a róka.

Meliz, én is ma voltam a körzeti dokinál, kaptam beutalókat. Holnap reggel 7 körül kelek és irány a vizelet, vér, EKG.

Szép napot!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Tini:Igen spontán első próbálkozásra sikerült.Ez valami csoda........
A rosszullétekre visszatekintve,én az előzővel a 16.hétig sokszor felkelni sem tudtam,ennél,meg mintha nem is létezne..Pici hányinger,ennyi......

Kép

Kép
ancsa03
 
 


kia:kívánok egy nagy kalapal,hogy gyorsan végezél minden vizsgálattal és hamar haza érjél.Nem jó beteg emberek között várakozni. :)
Én pénteken megyek lborba mert sikerült egy ismerösel lebeszélnem.Hála az égnek.

Nekem doki bácsi azt mondta igaz nem lombikban,hogy a 12-dik hétig vigyázni kell a fürdö helyekel és nem ajánlot.De a lombiknál nekem is azt mondta a dokim a Pécsi Klinikán,hogy felejtsem el az ilyesfajta dolgokat.
Azt elfelejtettem írni,hogy tavaj az elsö lombikunk sikerült csak elvetéltem 5 hetesen.Állitólag génhiba lehetet.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!!

Tudjátok már kezdek hozzászolni a gondolathoz, hogy ez a nyaram kicsit más lesz mint a többi, de valahogy majd csak átvészeljük, mivel csak az édes kis babykére fogunk gondolni itt a pocimban!

Zsuzsi kívánok neked jobbulást!!! Engem délelőtt szokott inkább zaklatni a rókakoma! Bár tegnap este munkahelyi vacsin voltunk ami szuper volt, és hazafelé majdnem rosszullettem, talán kicsit nagyon bekajáltam!! :oops: :oops:

Meliz és Kia reméljük hamar túl lezstek a vizsgálatokon, és jöhet a megérdemelt pihenés!!!

Ancsa de jó végre látni!! Már te is hiányoztál!!
Tudjátok valahogy ebben a topikban is és a másikban is valahogy még ismeretlenül is megkedveli itt az ember a másikat, és ha nem látjuk aggódva várjuk a jelentkezését!

Nos még valami! Nekünk még van aggódnio valónk, mivel hétfőn megyünk dokihoz, és akkor kapjuk meg az amnios előjegyzésünket, azt hioszem ha az negatív lesz, akkor fogunk igazán megnyugodni apácskával!!!

Pussza nektek, és jó pihenést!!!!

Kép
tini75
 
 


Jajjj! Látod Meliz sajnálom a vetélésedet, de nekünk is ezért kell az amnio vizsgálat!!
Pá nektek, holnap reggel benézek megint!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!
Én még nagyon uj vagyok itt.Vagyis már rég figyellek Titeket csak még nem nagyon mertem írni, ugyanis eddig már volt két sikertelen terhességem.Ma töltöm a 9. hetet.Kicsit bátortalanul, de jo Titeket olvasni!Ő lesz az első kisbabánk.
kira81
 
 


Szia Kira!!
Üdv. közöttünk!!

Sajnálom az előző két sikertelen terhességedet! Nálam bizti nem vagy bátortalanabb, mivel nekünk lombikon sikerült, és a lombokos topikba nehezen kezdtem el írni!

A vetéléstől én, mi is félünk hidd el, pláne, hogy nekünk a 16. hétig fennál a veszély!!

Megkérdezhetném, hogy akkor az előző kettőnél egyáltalán a 9. hétig eljutottatok e?? Ha nem szeretnél válaszolni megértem, és akkor elnézést a kellemetlen kérdésért!

De ahogy elnézem majdnem egyidősek vagyunk! :D :D
Jól vagytok??? Puszi!

Kép
tini75
 
 


Szia Kira!
Nekünk is vot egy vetélésünk,és most újra boldogan várjuk a babánkat.Csak annyit tudok mondani,amit nekünk is állandóan mondanak,hogy ne félj nem lessz semmi baj.Minden rendben lesz.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!
Röviden leirom az én történetem.
1.5év probálkozás után végre teherbe estem, nagyon örültünk neki de sajnos nem sokáig a hatodik héten elvetéltem.Ugy voltam vele az én családomba majdnem mindenkivel elöfordul hát én miért maradnák ki.Sikerült gyorsan teherbe esnem de sajnos itt sem jutottunk tovább a nyolcadik hétnél.Akkor megkérdeztem az orvosom hogy ennek mi lehet az oka, azt mondta semmi csak véletlen.Ebbe én nem nyugodtam bele ezért megkerestem egy másik orvost.Kiderült hogy van egy csomo összenövésem ott bent meg endometriózisom van.Egy laporoszkopiával mindent megoldottak kivártuk még meggyogyulok és egy kis gyogyszer segitségével rögtön ujra teherbe estem.Ezt most egy kicsit megszenvedem, fájdogál a hasam éjszaka nem nagyon alszom, de ami vigasztal de nagyon hogy van már szivhangunk és ugy néz ki minden rendben!!Bár szerintem kicsit kicsik vagyunk de majd megnől.Na mégsem lettem olyan rövid ne haragudjatok.
kira81
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden, mert vinnem kell aludni a kisfiamat:
Üdv az újaknak, gratula mindenkinek.

Tegnap voltunk dokinál, úgy tűnik, hematóma eltűnt, láttuk, hogy ver a pici szíve a bébinek ! Talán megúsztuk!

Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Kira hát nem semmi amin átmentél, átmentetek! Mi a spontán terhességig el sem tudtunk jutni, de itt van a pocimban a kis pindurkánk, és mindegy milyen úton, mert már alig várjuk, hogy a doki hétfőn megint azt mondja gyönyörű, és hogy minden rendben van!
Majd meg fog nőni, egyáltalán nem kell aggódni! És tudod nekem is fáj a pocim hébe - hóba, de már kezdek hozzá szokni, meg rókakoma látogatásához is! Kitartás nektek, és szorítunk, és lelket öntünk beléd, ha kissé depis vagy, mondom én a paragép! :D :D
Vigyázzatok magatokra, és gyere amikor csak szeretnél egy kicsit dumcsizni, és várunk mindíg a híreiddel!


Na Zsu! Még nem kiabálom el én sem, de nagyon örülünk!
Annak a kicsi kis babynek már ott a helye, és látod milyen édesen kitartó!!! :oops: Tehát fel a fejjel!

Na pá lányok!!!

Kép
tini75
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Kira üdv közötünk.És gatula a kis pocaklakódhoz.Nyugi majd megnövöget a kis drága. :)

Zsu akkor most már megnyugodhattok,hogy nincs a hematoma.Innentöl már csak a szép dolgok jönnek. :wink:

Tini ne aggódj nem lesz semmi baj.Mindárt itt a 16-dik és a többi is jön utána.Igaz én is nagy parás vagyok.Mindig bebeszélek magamnak mindenféle hüleséget aminek persze nincs semmi alapja.

Mi ma voltunk a laborba mert ismerös azt mondta,hogy a mai nap jobb lesz igy nekünk.Fél óra alatt megvoltunk mindenel.Hát felkészitett a dokim,hogy sok vért fognak igy elsöre venni.De ennyit?7 kémcső.Aztán onnan menttünk a vérellátóba mert ott veszik le a másik vért a vércsoport meghatározáshoz.Na mondom mint a szita már olyan lyukas leszek.De most egy jó darabig nem szúrkodnak legalább.A doki mondta,hogy az egyik eredményt Kaposvára küldik és 2-3 hetet kell rá várni.Majd meglátjuk.

Mindenkinek szép 7végét.

Kép
Kép
meliz
 
 


Bocsi a 16-dik hetet akartam írni.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok,bocs,hogy igy eltuntem,de a haz fel van forditva nalunk,ugyanis festes,felujitas,stb..Es azt sem tudom,hogy melyiket csinaljam..
Meg tudom csinalni a vonalzot,de azt nem tudom,hogy hogy kell ide berakni..Segitsetek,legyszi..
En jol vagyok,10 nap mulva megyek AFP-t csinaltatni..
Amugy engem is szornyen kinoz a gyomorsav,foleg estenkent..
De csak ennyi baj legyen,hala a Joistennek,hogy csak 2-szer hanytam eddig.. :)
agizsuzsi
 
 


Sziasztok!

Meliz, akkor hamar megúsztátok a labort, tudud én mint eü-s csak annyit tudok mondani, hogy mi 10 - 15 kémcsőnyit is le szoktunk néha venni, tehát kitartás, gyorsan pótlódott az!!
Értettem mindent, és remélem tényleg minden rendben lesz most hétfőn, és tehetem fel a következő képet a kis pindurkánkról!! :D :D

Zsuzsi!!
A babafalvás honlapon csináltad, akkor a következő a feladat!
Ott ha kész a vonalzód, akkor kétféleképpen mentheted el, és lesz két kódod, és valamelyiket bemásolva a babanetes profilodban az aláírásodként, aláírásodhoz, és akkor az megjelenik, és magától vált naponta!Remélem nem nehéz. apácska segített nekem is, műszaki analfabéta vagyok sajnos! :oops:

Pá nektek!

Kép
tini75
 
 


Ohh még valami!!!
Zsuzsi jobbulást nektek!!

Kép
tini75
 
 


Na sziasztok! Probalkoztam a vonalzoval,remelem,osszejott. Koszonom a segitseget! Mi ujsag van veletek:?

Kép
agizsuzsi
 
 


Van valaki koztetek,aki RH-negativ?Mert en az vagyok,a ferjem pedig pozitiv.. De a doki azt mondta,hogy elso gyereknel nem gond..Hat remelem..

Kép
agizsuzsi
 
 


Üdv mindenkinek!

Kicsit eltűntem, bocsi. Minden rendben van, csak Csongitól nem nagyon bírok a géphez jönni, meg hát tanulnom is kell vmikor. Most apa elvitte tököst kirándulni, úgyhogy most van egy kis időm... :lol:

Hétfőn megvolt az uh: láttam dobogni a pici szívééééét!!!!!! Úúúúgy örültem. Úgyhogy már el is mondtuk majdnem mindenkinek, nem bírtuk tovább.
Már 14 mm volt a CRL, úgyhogy nagyjából jó is a számított kora: most vagyunk 9 hetesek.

Gyerekek, ez a hülye hányinger a sírba visz, esküszöm! Néha már ott tartok, hogy csak ülök, és nyüsszögök, hogy nem bírom tovább. Pedig sokkal "jobb", mint Csongival volt, mert vele a 15. hétig napi 24 órán keresztül volt, megspékelve napi két okádással (bocsi :oops: ), ha volt a gyomromban vmi, ha nem. Most inkább esténként vagyok állati rosszul, ami azért kiszúrás, mert tanulni is csak akkor tudnék (Csongi 1/2 9 körül alszik el, meg a fejem is jobban fog akkor)... De azért napközben is rám jön olykor. Remélem Babszemmel is csak a 15. hétig fog tartani!

Gyomorsavas és csak a terhesség második felében voltam, amikor már jóóó nagy volt a pocim, nekem használt a rennie, de legfőképpen az enyhítette, ha jól felpolcoltam a hátam. Volt, hogy már szinte ülve aludtam éjjel... :o

Fel akartam rakni az uh-s képet, meg Csongiról is egyet, de nem sikerült vmiért. Pedig vagy egy órán keresztül bénáztam vele és nem sikerült... Na mindegy, majd még próbálkozom.

Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra!!! :D
Kép
Kép
tejszin
 
 


Agizsuzsi, az első terhességnél valóban nem számít, hogy te rh- vagy, mert ha a a magzatod rh+ is, a szervezeted által termelt ellenagyag őt még nem károsíthatja. A második terhességnél meg automatikusan kapsz egy injekciót, ami védettséget fog adni a babádnak az ellenanyagaid ellen :)
Nagy vonalakban ennyi.
Szóval ne aggódj, mert MINDEN RENDBEN LESZ!!!!!! :D :D :D
tejszin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: