Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Helyzetjelentés:tegnap voltam nőgyógyásznál, AFP rendben, bár kicsit magas szerinte, de még abszolut nem kritikus, tehát megnyugodtunk.Aztán megultrahangozott, de olyan régi vacak készüléke van, hogy alig lehetett látni valamit, tehát azt mondta, ő nem nyilatkozik a nemeket illetően, mert ma úgyis megyünk genetikára, és nekik úgyis olyan szpi-szupi gépük van....tehát most izgulok tovább, hogy ma megtudjam, kik laknak odabent :lol:

egyelőre ennyi, majd még jelentkezem

puszillak titeket

Numa

Kép
numato
 
 


Sziasztok.

Ne izgulj Numato minden szupi lesz.

Véleményt kérek Napsugár lány név szerintetek?

Bár még nem tudjuk mi lesz csak neveket keresünk,ha fiú a párom és az apukám nevét kapja tudom kicsit régi módi de a párom ragaszkodik hozzá.András László

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!

Eszter, unokanővéremék kislánya is Napsugár, szerintem nagyon cuki név, és létező, és ha jól tudom akkor ez egy ősrégi magyar női név :lol: úgyhogy ha tetszik,csak hajrá :wink:

Kép
numato
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is itt, csak kicsit magam alatt voltam/vagyok, azért nem írtam.

Numato, megkérdezhetem, hogy Neked mennyi lett a mom érték, és az AFP, mert nekem is emelkedett. A mom 2, 2 az AFP pedig 78 lett és dokim el is kűldött az I.sz. női klinikára genetikára. :cry: Július 6.án kell mennem, de az még olyan sokára lesz :cry:

Eszter, a Napsugár sztem is aranyos név :) Eddig úgy néz ki nekem is kislányom lesz, és én a Bogi nevet adom majd neki, de lehet, hogy Boglárka Hanna lesz, hadd válasszon majd :)

Képzeljétek, tegnapelött este óta érzem a drágámat mozogni :) Annyira jó érzés... először azt hittem a blek mozognak, de az nem lehet, hogy állandóan, igaz? :lol:

Visszaolvasok, és megpróbálom összeszedni magam, hogy többet tudjak jönni.

Puszi!
Vendég
 


Mokuska, nekem a mom 2,0, az AFP 54,6, és ez ikrekre értendő, de nyugi, a genetika az tutira megmutatja!

Kép
numato
 
 


Hűűű, csak most nézem a vonalzódat, hogy 2 baba van :) És hogy egy fiú egy lány :) Nagyon gratulálok!!!
Viszont akkor most mégjobban beparáztam, mert ha a Tiéd még így is alacsonyabb, mint az enyém akkor .... :cry: és elég sokszor voltam uhon, úgyh ha ketten lennének az biztosan látszott volna.

Na befejeztem a nyavajgást :roll: majd kiderül
Vendég
 


sziasztok lányok!Nen tudtam eddig jönni mert nem volt net,+tel se,mert ellopták a kábeleket.JO mi? Elképesztö.REMÉLEM MINDENKI JOL vaN! Numato ,remélem már tudod ua picik nemüket,majd gyere a hirekkel!! :)

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok!

Numato! Vegyespáros milyen szuper lenne, nem, drukkolunk!

Eszter 26!

Nekem tetszik a napsugár, de pl a férjem sos enyelné be, neki nem tetszenek a különleges nevek. ha nálatok a férjednek is tetszik akkor szerinte jó név. Egyedül a becézése kétséges, minek szólítanátok? mert én eddig csak Napcsinak hallottam.

Mókuska!

Az emelkedett AFp az nyitott gerincre utalhat, de ez nem anyira emelkedett. A lényeg, az tökéletesen szűrhető egy profi UH-os géppel és profi Uh-os orvossal. Ha nem tudsz július 6-ig várni jelentkezz be 4D-re. ha tudsz, akkor a sotén simán megnyugtatnak majd. Csak készülj fel hogy kb 1,5-2 órát kell várni ott. :roll:

Szirom!

Képzeld azt hallottam a szabolcsban még 2 hétig van összesen genetika, aztán bezár. Lehet jobban jártam volna ha odamegyek, mert így biztos előbb lett volna eredmény, ha úgyis bezárnak :oops:

Én holnaptól rettegek, úgyhogy vagy nem jövök, vagy egyfolytában jövök majd kínomban, hogy teljen az idő :roll:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok


Becézéshát ja lehetne még talán Napinak Napocska Nem tudom egyébként a másik lánynevünk a Boglárka meg még a Rozin gondolkodunk.

Na megyek aludni

Sziasztok

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak kicsit nehezen tudok jönni a 2 gyerek miatt, állandó felügyeletet igényelnek.

Numato!

Várjuk a híreket mi volt ma.

Mokuska!

Nekem az Afp 78 volt, ha jól emlékszem a MOM pedig 2,1. Én is voltam genetikán, de a babával minden rendben van. Ne aggódj. tudom könnyen mondom, mivel én is aggódos vagyok. És ez így megy 9 hónapig míg meg nem születik, utána pedig egy életen át aggódhatunk.

Manó!

Remélem minden rendben lesz az amnion. szorítok nagyon.

Eszter!

Érdekes név a Napsugár, de én bizti nem adnám a lányomnak, ugyanis én nem szeretem a hosszú neveket, amiket agyon lehet becézni. De egyébként nektek kell, hogy tetszen. És ha nektek tetszik, akkor miért ne. Remélem ezért most nem haragszol meg rám.

Na most megyek pancsizni.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak kicsit nehezen tudok jönni a 2 gyerek miatt, állandó felügyeletet igényelnek.

Numato!

Várjuk a híreket mi volt ma.

Mokuska!

Nekem az Afp 78 volt, ha jól emlékszem a MOM pedig 2,1. Én is voltam genetikán, de a babával minden rendben van. Ne aggódj. tudom könnyen mondom, mivel én is aggódos vagyok. És ez így megy 9 hónapig míg meg nem születik, utána pedig egy életen át aggódhatunk.

Manó!

Remélem minden rendben lesz az amnion. szorítok nagyon.

Eszter!

Érdekes név a Napsugár, de én bizti nem adnám a lányomnak, ugyanis én nem szeretem a hosszú neveket, amiket agyon lehet becézni. De egyébként nektek kell, hogy tetszen. És ha nektek tetszik, akkor miért ne. Remélem ezért most nem haragszol meg rám.

Na most megyek pancsizni.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak kicsit nehezen tudok jönni a 2 gyerek miatt, állandó felügyeletet igényelnek.

Numato!

Várjuk a híreket mi volt ma.

Mokuska!

Nekem az Afp 78 volt, ha jól emlékszem a MOM pedig 2,1. Én is voltam genetikán, de a babával minden rendben van. Ne aggódj. tudom könnyen mondom, mivel én is aggódos vagyok. És ez így megy 9 hónapig míg meg nem születik, utána pedig egy életen át aggódhatunk.

Manó!

Remélem minden rendben lesz az amnion. szorítok nagyon.

Eszter!

Érdekes név a Napsugár, de én bizti nem adnám a lányomnak, ugyanis én nem szeretem a hosszú neveket, amiket agyon lehet becézni. De egyébként nektek kell, hogy tetszen. És ha nektek tetszik, akkor miért ne. Remélem ezért most nem haragszol meg rám.

Na most megyek pancsizni.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Numato! Várunk még mindig! :wink:

Manó! Drukkolok továbbra is! :wink:

Eszter! Nagyon aranyos a Napsugár, de inkább kislánynak, ha megnő, szerintem akkor már nem az igazi. Napsugár néni :D Napsinak hallottam becézni különben :wink:

Mi megint nem jutottunk el a lánynévig, mert megint jó gyorsan kiderült, hogy fiunk lesz :wink: Miksánál még a Léna és a Zorka volt, most a Violával szemeztünk, de pillanatnyilag ott tartunk, hogy Artúr vagy Zénó :lol: Most viszont patthelyzet állt elő, egyikünk sem enged :wink:

Amaryl! Most nézem, hgy nagyjából egyidőseik a fiaink! Csak neked ketten vannak, kicsit húzósabb lehet, nem semmi :wink: Nálatok sincs most ovi már, ugye?

Mókuska! Grat a mozgáshoz! :wink:

Többiek hogy álltok a nevekkel, ha már szóba került?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Lányok, én olyan boldog vagyok először is, minden renbden van velük, mindenük szép és oké, éééééés, az egyik babám tutira fiú, mert láttuk a herezacsikat, a másik pedig képzeljétek, olyan faramucin feküdt, hogy nem mutatta meg magát, a doki szerint lány, de ez nem tuti....hát, én nagyon örülök, és még a könnyem is kicsordult, annyira szerettem volna fiú gyereket
teljesült a szülinapi kívánságom,


UI:Elnézést, hogy most nem írok külön nektek, de kicsit extázisban vagyok
puszillak titeket

Numa

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Szirom!

Még van ovi, de mi már nem járunk lassan 1 hónapja, mert jövő héten zárnak, és ilyenkor már összevonják a csoportokat. Majd szeptembertől folytatjuk.

Numato!

Gratulálok a vegyes pároshoz és hogy minden rendben van velük.

Névválasztásról mi mégnem tudjuk, hogy milyen nevek lesznek, ha fiú ha lány. Az első kettőnél is olyan nehezen ment. De majd lesz vmi. Majd legfeljebb a műtőasztalon kinyögök egy nevet. :)

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Hahó!

Numato! Gratulálok a csemetékhez! :wink: És látom a neveket is, ezt most tetted föl, ugye? :wink:

Amaryl! Nálunk sincs június 1-től. Illetve még egy hónapig összevonva léteznek itt is, de csak annak, akinek dolgozik a szülője. Pedig nagyon hiányzik a kölyöknek, tavasszal meg orrmandulaműtét miatt hagyott ki sokat. Most már jól van, mehetne, namindegy.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


sziasztok lányok!Numato gratu a picikhez! :wink: ma be kell mennem az afp eredményemért a korházba mert nem adtak felvilágositást telefonon :twisted: du jövök ismét az eredménnyel.Remélem minden rendben.Addig is mindenki vigyázzon magára.Pocak simi. :D

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Szöszke! Érdekes, nálunk a védőnőnek postázták az AFP-t. Drukkolok, hogy jó legyen!

Amaryl! Miért a műtőasztalon? Már reggel is akartam kérdezni. Tutira csaszis leszel?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom!

Az első kettő is csaszi volt, így sztem nem úszom meg, a 3-kat. De valahol nem is bánom, a csaszit legalább tudom, hogy milyen bár szerettem volna normál úton is szülni, de ez nekem nem adatott meg. Nem igazán bírom a nagy fájdalmat, de tudom, hogy a szülés velejárója. Remélem nem ítéltek el ezért, hogy én inkább csaszival szülnék.

Szoszke!

Drukk a jó eredményért.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok

Én is az elsőt császárral szültem nem tudom mi lesz a másodiknál,kicsit tartok a császártól is mert nekem nagyon rossz volt.

Az előbb betoltam 3 túrós palacsintát ma már csak dinnyét eszem vacsira.

Sziasztok

Kép
Kép
eszter26
 
 


Eszter!

Nekem a Boglárka, Rozi, napsugárból a Napsugár tetszik a legjobban, de hát mindnekinek más az ízlése. Rozi mostanában sok van, személy szerint én nem értem miért :oops: Boglárka is sok van, a Napsugár az legalább különleges.
De tényleg az a lényeg hogy neked is és a férjednek is teszen, mindenkinek úgysem tetszehet. Nekem amikro Emmának neveztük el a lányom a fél családnak tetszett a felének nem, akinem nem az is mostanra megszokta. A sors fintora hogy kifejezetten azért adtam mert ritka név, 2002-ben 20 Emma született, ebből egy a lányom, most meg 2006-ban már 300 valahány Emma volt :evil:

Judit, szirom, köszi a szorítást! Tegnap tiszat idegbeteg voltam , a mai nap meg gyorsan eltelt. Jövő szerdáig ha nem hívnak talán kicsit megnyugszom, bár igazából majd ha az az utániig nem hívnak az a tuti :roll:

Numa!

Gratula abébikhez, szuper hogy úgy alakulnak a nemek ahogy te szertnéd :D Látom nálatok is bejátszik az Emma 8)

Oviszünet nálunk 4 hét, de nyáron amikro vannak is nálunk is összevont csoport van. de nem olyna rossz az ám. Tavaly is élvezte Emma amsá ovónéniket. nem volt gond. Én örülök ha 4 hétig valahogy elszórakoztatjuk, nemhogy még tovább itthon legyen. :wink: És ezen akkor sem kívánok változtatni amikro nem fogok dolgozni 8) szerencsér enálunk nem kötelező itthon tartani, csak megkérik hogy aki teheti ne hozza.

Szirom!

Ti sima szüléssel fogtok próbálkozni?

Ja, én kitaláltam ám egy nevet magunknak, Benett :lol: Már csak férjemnek kéne beadagolni. Hogy ne Benedek legyen (sok van belőle) hanem Benett. egy napon van a névnapjuk, egy a jelentésük, szerintem leginkább egymás alakváltozatai. :lol:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hahó!

Manó! Nálunk az oviban nincs választás. Hosszú ez a három hónap, főleg így, hogy előtte farsangtól május végéig nem járt... Szinte az egész terhességemet itthon tölti a kölyök, pedig milyen jól kitaláltam, hogy már ovis lesz, nyugiban intézem a dolgom délelőtt meg pihizek, a délután meg az övé. Hát nem így alakult.

Benett? Izé, nekem nem nagyon jön be. Nem baj? :oops: Nagyon idegen, talán azért. A Benedek nagyon szép, csak abból meg azért mostanában nem kevés van.

Amaryl! Véletlenül sem ítéllek el érte, de én meg nagyon szeretném, ha másodikra nem lenne csaszi.

Eszter! Te beszéltél már az orvosoddal a szülésről?

Manó! Én nagyon szeretném simán szülni, fűzöm is a doktort, nem is mondott nemet, de azért látom, hogy kicsit hajlik a csaszi felé. A simához időben be kell indulnia a szülésnek (ugye nem úgy, mint Miksával), mert indítás nincs, oxi nincs előzetes csaszi után. A tervek szerint majd iszom a málnalevélteát meg eszem a homeós bogyókat, hátha.
Ismerős szülésznő is van, és ha van egy kis szerencsém, és úgy alakul a kórházhelyzet, akkor talán ők ketten lehetnének ott. Namost a szülésznő bátorít, hogy meg lehet próbálni, miért ne menne. Úgy tudom, ők ketten is beszéltek a dologról, hát majd meglátjuk. Még nem tudom, mi lesz a doktorommal, meg úgy általában a kórházzal. Amit nagyon-nagyon nem szeretnék, az a programcsászár, attól kiver a víz. Hogy egy fájás nélkül kikapják a gyereket.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,

Csatlakoznék hozzátok. Nov 14-re vagyok kiírva.

Szirommal ismerjük egymást már a hőmérős topikból!

Nagyon örülök neki, hogy van végre novemberi topik is, :)

Szombaton megyünk 4 d-re remélem kiderül, hogy ki is lakik a pocimba, mert eddig sikeresen takargatta.

Mokuska, nekem Rolival 2,2 lett szintén az AFP. A genetikai vizsgálat pár kérdésből állt. Volt-e ez volt-e az a családban...
Ennyi volt, én mondjuk a magam megnyugtatásáért elmentem egyből egy 4 Dimenziósra ahol mindent zártnak és rendben találtak.

Numato, grat az egyik kis kukishoz és persze a másikhoz is.

Amaryl, szerintem tuti császározni fognak, nem hiszem hogy a harmadik terhességnél már vacilálnának. A másodiknál még talán...
Egyébként nekem is lehet császár lesz, mert egyenlőre fedi a méhszájat a lepény. Bár még elmehet onnan.
De a szülés (normál) se fáj feltétlen, én kaptam epidurált és semmit nem éreztem, csak a varrást a gátnál.

Na jól van befejezem egyenlőre :)
Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Szirom, te Szabolcsba jársz?
Cs.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ja, én kiírtam már a neveket ami tetszik:

Lány névsorban :)
Anett. Ágota, Dorina, Fédra, Ivett, Kíra, KITTI, Lara, Nelli, Nikoletta, Petra, Virág, Zita

Fiú: Adrián, Bálint, Barna, Dániel, Dávid, Dorián, Kristóf, Leon, Martin, Milán, Olivér, Richárd Szabolcs

Vezetéknév: Csányi
:)
Cs.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken! Üdv itt is!

Egyelőre a Szabolcsba, de ezt járásnak nem nevezném, mert csak a genetikai vizsgálat meg a 18 hetes uh miatt voltam ott. A dokim magánrendelőjébe járok, inkább így mondom.

Ha maradna a Szabolcs, akkor ott szülnék, de ugye nem marad, csak ki tudja, meddig. Utána MÁV, de hogy a doktorom is megy-e, azt nem tudom. Július 1. volt a legutóbbi határidő, amit hallottam, de aztán valahol olvastam, hogy akkor még nem lesz költözés, mert nincs kész a hely a MÁV-ban. Most nincsenek információim, mert majd jövő héten kell mennem a doktorhoz. Remélem, tud már valamit addigra. Eddig valahogy sikerült ezen nem fölidegesítenem magam - mármint a bizonytalanságon- , de lassan jó lenne valami konkrétum.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Az nem baj hogy neked nem jön be, az a baj hogy a férjemnek sem fog, már most tudom :lol: :lol: :lol: Igen, benedekkel nekem sincs semmi más bajom csak a gyakoriság. Aztán arra szoktam gondolni hogy a fiúkat ez írtóra nem érdekli általában, csak a lányuk utálják azt is ha pl egyforma ruhájuk van mással egy bulin, szóval sanszos hogy marad Benedek.

Csaszi: Érthető hogy meg szeretnéd próbálni másodzsorra a sima szülést és végülis sokaknak sikerül. Az nem derült ki annak idején hogy miért nem indult be magától sehogy sem a szülés?
Én egyébként nem tudnám eldönteni hogy csaszit szeretnék vagy simát, ha egy minimális ok is felmerülne hogy caszi kell én belemennék az biztos, tehát a program császár sem zavarna.
Nekem Emmával ugye majdnem császár lett mert nem tágultam, 11-re voltam császárra beírva és 10:40-kor születte meg rendesen, tehát a doki már feladta hogy megszületik, engedélyezte is akinek kell a császárt miután megviszgált...hát nem tudom másodszor könnyebb lesz vagy ugyanolyan nehéz...egy biztos, ha megint elhúzódik akkor edát kérek, ezért is választottam olyan dokit aki beadhatja.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Csikken!

Üdv itt:)

Nekem a Kíra volt az imádatom tárgya anno, de a férjem hallani sem akart róla :cry: :lol: Ezen kívül a fédra is szuper.

Fiúk közül a Milán :D na ez is egy tipikus olyan mait én imádnék, de férjem nem.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szirom!

Az tuti hogy a genetika jövő héten működik utoljára:( Más topikban olvastam, hogy jövő héten végeznek utoljára ott AC-t.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hát én is kiváncsi leszek mikor költözik a Szabolcs. Az én dokim már leszerződött a Mávval. Szóval én tuti ott szülök. Csak akkor a cukros ellátást is átveszi a Szabolcstól? Mert én nem önszántamból kerültem oda, hanem mert itt tudtak ellátni és a gyerekemet is szülés után.

Cs.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken! Fogalmam sincs! Gondolom, mert elég nagy monstrumnak tervezik, 95 ágyasnak, ha jól tudom. Kicsit riasztó is a méret.

Manó! Nem tudom, nem derült ki. Abban megegyeztünk, hogy pár napot el lehetett számolva, de annyit semmiképpen sem, mint amennyit túlhordtam.
EDA: lehet, hogy rosszul tudom, de én úgy tudom, hogy aki szüleszt, az nem adhat be egyszerre edát is. Még ha van is róla papírja, kell hívni egy anaszteziológust, úgy tudom. Ha jól emlékszem (csak rémlik), az én dokimnak is megvan a jogosultsága, mégis meg kellett várni, míg beér az altatóorvos a családi ebédről. Addig ott feküdtem kiterítve a műtőben, míg odaért.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok lányok! Megjöttem az eredménnyel.Afp:28/ng/ml, MOM:0.8 AZ orvosom szerint teljesen jo az eredmény :D jövöhét kedden megyek hozzá genetikai uh-ra,remélem akkor megmutatja mano mit rejteget a lábacskái közt.Csikken üdv. köztünk!

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Szöszke!

Gratula a jó AFP-hez! :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a bíztatást az afpvel kapcsolatban 8)

Csikken :) és akkor nem is csináltak uhot??? csak beszélgetés van? mert akkor már holnap bejelentkezem 4dre... nekem azt mondta a doki, h lesz uh is, meg beszélgetés is. Na majd kiderül.
De valahogy érzem, hogy nem lesz semmi gond, ez a kicsi baba van már nekem csak :cry: nem veszíthetem el Őt is ... :cry:

Szöszke, én is nagyon gratulálok az afphez, nagyon jó lett :)
Vendég
 


Szirom!

Hát nem tudom, nekem a dokker azt mondta ő szoktaa kismamáinak szúrni az edát. Lehet a spinál és az eda más. Újpesten meg ugye edára nem si volt lehetőség, pedig bizto sbe tudták volna adni, de nem adták és kész. Mondjuk én ezen az egyen nagyon ki is akadtam, mert előre azt mondták hogy van lehetőség injekciós és kéjgázas fájdalom csillapításra, amikor meg ott vajúdtam egy napja, akkor mondtam hogy adjanak valamit, mire egy nővér közölte hogy hát azt nálunk sajnos nem lehet,itt szenvedni kell...na szóval én most ha megint 1,5 napos vajúdás vár rám nem szeretnék annyit szenvedni. :oops:

Szöszke!

Gratula. nekem 0,7 lett, az alsó határ :roll: Mondjuk ha nincs ciszta szerintem nem csinálnak belőle problémát.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Mokuska!

A Sotéra küldtek, gondolom, ott amikro én voltam 1,5 hete mindenkinek csináltak automatikusan Uh-ot. Úgy volt hogy időpontot kértem, akkor behívtak , adatfelvétel, utána ki kellett ülni a folyosóra, aztán behívtak Uh-ra (jó alaposan megnézik, de fotót nem adnak és nem is mondják végig hogy mikor mit látnak) utána folyosó, majd egyszercsak behív a genetikus. Azt nem tudom hogy magas afp-nél mi a szokás, nekem ugye alacsony volt+ciszta, így egyértelműen magzatvízvételt javasoltak.
Szerintem a magas az velőcső záródásira utalhat, amit nem mutat ki a magzatvízvétel, csak a jó Uh, szóval ha más jel nincs nem hiszem hogy azt javasolják.

Szerintem mindneképp menj el, ott olyan Uh-osok ülnek akiknek ez a szakterületük, jól megnézik még ha nem is éppen mézes mázosak mint a 4D-n. Ettől függetlenül ha van kedved 4D-re is elmehetsz, az egy más felfogás, ott ugye fizetsz, ott fél órát kedvesen magyarázzák mikor mit látnak, mi micsoda, és ott is profik nézik, szóval megéri. Nekema Kárpát utcában pl nagyon hamarra tudtak időpontot adni és nagyon jó gépük van, még én is láttam mindent. És C (felső) kategóriás Uh-os nézett ott is. A praxis ami híres (ugye a genetikus doktornő és a híres uh-os doki van ott), de oda sokszor csak hetekre előre tudnak időpontot adni.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Egyébként hogy hogy csak ő van már neked? Ez nagyon ijesztően hangzik :oops:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó, nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad nekem, hogy mit hogyan csinálnak ott.
Akkor most azt hiszem egyenlőre nem jelentkezem be 4dre, ha a kórházban úgyis csinálnak, mert sajnos nagyon rosszul állok anyagilag mostanában ...
Sajnos a párom elhagyott, mikor kiderült, hogy terhes vagyok... és mindezt úgy, hogy tudta minden vágyam a baba, és emiatt nem is védekeztünk. Mert azt hitte, hogy úgy se jön össze (legalábbis ezt a magyarázatot kaptam, mikor kérdeztem erről) A 15. hétig hajtogatta, hogy vetessem el, mert különben elköltözik, de bíztam benne, hogy idővel Ő is örülni fog, és meggondolja magát. Hát nem így lett. Egyik este, mikor hazajött a munkából már zsákokkal érkezett, és másnap már pakolta is a holmijait. Elvitt mindent ami az övé volt, úgyhogy addig míg nem tudom visszarendezni a lakásom, az anyukámnál kell laknom... ami nem egyszerű, mert nem jövünk ki túl jól hosszútávon :cry:
Pillanatnyilag esélyét se látom annak, hogy visszajönne, mert mint így utólag kiderült (ezt is úgy kelett kirángatnom belőle) már nem szerelmes belém, és ez elég ok arra, hogy ne akarjon tőlem gyereket ugye :cry: Mindenesetre nem vagyunk rosszban, szoktunk beszélni, és természetesen nem fogom eltíltani a gyerektől, bármennyire is fáj most ez az egész. Mert én még mindig nagyon szeretm Őt, és valahol reménykedem, hoyg ha majd benő a feje talán rájön, hogy mi vagyunk a családja, és visszajön :cry:
Úgyhogy csak a baba maradt nekem, és eszméletlenül várom már, hogy eljöjjön a november, és végre én legyek valakinek a világon a legeslegfontosabb, és tudjam magam értékelni, mert pillanatnyilag nagoyn magam alatt vagyok, és úgy érzem hibáztam, hogy nem ismertem igazán a páromat (2 év után se) csak felruháztamŐt azokkal a pozitív tulajdonságokkal amiket érzek/éreztem iránta, és olyannak láttam amilyennek szerettem volna.

Húú, bocsi, hogy ilyen sokat írtam :roll:
Vendég
 


JO reggelt lányok!Köszi a gratukat!Nekem is kellett mennem a Sotéba genetikai uh-ra,a korom miatt.Ami meglepö volt az az hogy uh az ablakba csak beszélgetés volt, ahol rögtön a magzatviz vételt ajánlották.Amit én csipöböl visszautas9tottam!Nagyon mérges voltam mert ott ültem fél de -öt,csak ezért. :evil: Mindent a 12-hetes uh-ra alapoztak,ami persze jo volt a nyaki redö is1.2volt.Ugy hogy feleslegesnek éreztem az egészet uh nélkül.AZ orvosom,és a védönö is meg volt lepödve miért nem csináltak uh-át.Ez van.Mokuska nagyon szomoru az eseted,de fel a fejjel ott a kis mano :wink:

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Jó reggelt!

Szöszke! Szerintem is érdekes, hogy miért nem volt uh. Nem kérdezted?

Mókuska! Akkor nehéz helyzetben vagy :( Nem lesz könnyű a babával sem, de megéri, az biztos!
Anyukáddal azért jóban vagy? Csak együtt lakni nehéz vele? Mert biztosan jól jön majd a segítsége.

Manó! Én sem tudom ezt az érzéstelenítős dolgot, de majd kiderül. És ha nem muszáj, ne akarj császárt szerintem, inkább válaszd az EDA-t első körben. Nagyon sokan meséltek róla jót.
Érdekes, nekem Újpesten nem mondák, hogy lenne fájdalomcsillapítás, én tudtam, hogy nem lesz semmi.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!Nem kérdeztem meg mert pipa lettem,hogy akkor mi a fenének kellett oda mennem.

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Szöszke!

Ez nagyon fura tényleg, amikro én voltam mindenkit küldtek az uH-ra. ráaádásul úgyhog ynálam 2 uh lelet si volt, előt eg yhéttel Bajcsys és két héttel korábbi 4D-s, C kategóriás Uh-os viszgálóval. De jó, nálam lehet a ciszat miatt, de akikkel beszéltem a folyosón si mind küldték, pedig legtöbben alacsony afp, kor miatt jöttek.
De Mókusát szerintem tuti küldik, mivel a magas afp-velőcső záródási gondok csak Uh-al szűrhető igazán jól.

Mókuska!

Sajnálom, nem lehet könnyű így:( Sajnos nem egy ilyet hallottam már, ahol régebben laktunk is volt egy anyuka aki így járt, őt is a terhesség alatt elhagyta a párja, fura volt, mert előtte a pasi sírt neki hogy csak tőle akar gyereket, aztán pár hónapos terhes volt mikro lelépett egy másik nővel :shock: Meg volt még egy anyuka, ők meg évekig próbálkoztak a babával, lombik stb, aztán mikor lett elhagyta a férje :shock: na én ezeket a pasikat egyszerűen nem értem, jó, van olyan hogy megromlik egy kapcsolat, de nem 2 hónappal azután hogy még lelkesen összehozzák a bébit :roll:
Sok erőt neked és biztos nem lesz gond a bébival, a te afp-d nem olyan rossz, akiknél gond volt sokkal magasabb volt az afp, szerintem csak a biztonság kedvéért küldenek a sotéra.

Szirom!

Azt én is tudtam hogy eda nincs, de a kéjgátz és az injekciót kifejezetten mondták előtte. Még valami kórházakról szóló kiadványban is benne van! Szóval én meglepődtem rendesen.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Mókuska, szoomorúan olvastam soraidat, basszus, nem lehet most egyszerű neked.Kitartást és sok erőt kívánok :!: :!: :wink:

Lányok, este tökre fájt az alhasam, arra gondoltam, az nagyon gáz, ha felfáztam?Most is fájdogál, és ez kicsit nyugtalanít.....

Kép
numato
 
 


Numato! Úgy érzed, hogy felfáztál? Pisi is gáz? Mert akkor szerintem irány a doki! A húgyúti nyavalyák nagy bajt tudnak csinálni, nem rémisztgetésnek szánom, de érdemes odafigyelni!
De lehet, hogy csak keményedsz, nem? Próbáltál magnéziumot bekapni és pihizni? Ha arra elmúlik, akkor az volt.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Nem, az a röhej, hogy nem szúr a pisi vagy ilyesmi, csak én gondolok felfázásra, lévén, hogy az alhasam fáj.Az lehet a keményedéstől?még a méh növekedésére gondolok, hogy lehet, hogy ez normális, bár semmilyen fájdalom nem az szerintem.
Magnerot-ot szedek alapból, naponta 3*1-et....

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen amit írtatok! Nagyon jól esett! Erős leszek, mert fel kell állnom, de bízom a fenti erőkben, h segítségemre lesznek...

Numato, nekem is fájt tegnap este az alhasam, alig bírtam alvásnál forgolódni, annyira :? Pedig szedem én is a magnéziumot... A méh növekedésére szoktam én is gondolni. Meg ez inkább feszítő érzés, mint görcs, és eddig mindig elmúlt, úgyhogy sztem normális. Főleg, hogy még sose volt ekkora a méhem. :roll:

Szirom, igen anyukámmal csak együtt lakni nehéz, mert sajna mindig mindenhez van hozzáfűznivalója, és szereti beleélni magát az életembe, meg irányítgatni amit én annyira ilyen szinten már nem tudok értékelni. De biztosan segíteni fog, és kérni is fogom ha megszületik a pici. Mert ciki, de kb fogalmam sincs hogy mit hogyan kell csinálni. Na jó azért van egy kevéske, mert dolgoztam csecsemőosztályon, kórházban :roll: de az nem ugyanaz.
Vendég
 


Numato!

Hát ha egy picit is gyanús hogy felfáztál menj el dokihoz, mert egy pisiből gyors teszttel lehet megállapítani, annyit megér. És nagyon könnyű kezelni. ha viszont nem kezelik nagy bajt okozhat. Amúgy sós-kamillás vizes ülőfürdő jó szokott lenni, d ehogy terhesen lehet e azt nem tudom.
De alhasi fájdalom simán lehet mástól is, nekem a terhesség elejétől pl szúr alul kétoldalt, néha jobban, néha kevésbé, na most éjjel úgy beleszúrt megint :roll: A védőnő szerint a szúró fájdalom mindíg csak rossz érzés, de nem veszélyeses, a görcs a rossz jel.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok

én is itt vagyok csak apunak holnapmeglepetés parti lesz a 60. szülinapjára ugyhogy megy a készülődés ezerrel.

Numato nagy gratula az a helyzet hogy nálunk nagyon sok lány van a családban úgyhogy kész csoda ha most fiam lenne bár én is nagyon szeretnék megmondom őszintén,majd hétfőn megyek uh-ra,remélem mutatja magát.

CSajok ti hogy álltok a hízással mert én még csak 2 kg-ot híztam de Lilinél már ilyenkor tizet nem tudom pedig azért eszem mikor éhes vagyok meg iszok meg ilyenek de nem kevés ez.Amúgy is aggódom kicsit mert ugye két héttel ezelőtt voltam uh-án és a doki visszarendelt valami szívkontrollra bár azt mondta semmi gond ne aggódjak csak nem látta rendesen remélem.

A szülésről még nem nagyon beszéltem a dokimmal csak megemlítette hogy nagyobb az esély most is a császárra.Nem tudjátok most hogy van fizetni kell akkor a kórháznak ha választoot orvosnál szülsz,mert az császárnál 60 ezer meg a dokinak is az már húzós szerintem.


Na megyek rápihenek a holnapra


Sziasztok

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozhatok hozzátok? Gratulálok mindegyikőtöknek a picikhez.
Mi november 24-ére várjuk az első babánkat. Még nem mutatta meg a nemét, de minden rendben van vele.
Szerintetek a 4D ultrahangot mikor a legérdemesebb megcsináltatni, mármint hány hetes korban?
Vendég
 


Sziasztok,

voltam ma uh-n és 95 % hogy kiscsaj. Szóval Csányi Kittink lesz :)

Mokuska, nekem genetikán nem volt uh. Erős vagy, jó hogy van segítséged. :)

Eszter, én 65 kilóról indultam. Eddig maradtam 65, most meg (szerdai mérlegelés) 64,5 vagyok. De én cukros lettem elsővel és mostanival is. Szóval diétáznom kell. Így innentől már csak fogyni fogok. Kb. havi 0,5 kilót. Szóval terveim szerint kb 62 kilóval megyek szülni ;)

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: