Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dóra
Gratulálok!

A többieknek drukkolok... :lol:

Nekünk 26-án derül ki, hogy van-e pocaklakó... akkor megyek vérvételre...
Már nagyon várom, szemezgetek néhány teszttel is... :oops:
Vendég
 



ndora írta:meg is remisztett a dolog ugyanis Nemetorszagban lakunk ferjemmel, es anyosom 400 km-re, anyu 900 km-re lakik innan, barataim ugy igazabol nincsenek, inkabb csak ismerösök, es mivel elsö baba, teljesen odavagyok mi hogy lesz. Semmit nem tudok az anyasagrol. Tenyleg nulla. Fogalmam sincs mit ehetek, mit nem, mit csinalhatok mit nem, Azt sem tudom mit kell majd vennem :shock:

Szia Dóra!
Ha úgy számoltad május vége lesz ababuci születési időpontja, akkor nézz át hozzánk, a 2008 április-májusi babavárok topicjába is, mert nagyon jó témák vannak, sokat lehet okosodni, és bátran lehet kérdezni! Ott már rengeten vagyunk (látszik, hogy bébibumm van :D), vannak több gyerkőcös anyukák, és olyan első kismamák, mint te .. vagy én magam :D
Bennem is volt félsz .. de mostanra kiokosodtam .. és ha van kérdésem, pikk-pakk megkapom a fórumon a válasz! Segítünk egymásnak ahol tudunk!

Mindenkinek hajrá a babucikhoz! Szép napokat nektek!

Akinek meg már összejött a két csíkos teszt, annak halk gratula :) így tovább :D

Kép
szösszenet
 
 

 
 

Úgy néz ki, hogy tényleg 2008 júniusi babá(i)nk lesz(nek)...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A hivatalos eredményhirdetés előtt csináltam egy tesztet... :lol:
Vendég
 



Vera
A folytatás lesz érdekes...

Kép

Nekem egy ilyenem van...
Vendég
 


szia Gigi!! :D :D
szurkolok a sikeres kistesó projektnek!! :D
üdv,
Dóra

(meg persze mindenkiének a topicban!)
Vendég
 



Sziasztok!

Számomra ma reggel nyilvánvalóvá vált,hogy nem leszek júniusi kismami! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nyitnunk kellene egy új topikot a 2008.júliusi és esetleg a 2008.augusztusi kismamiknak is!
Lehet,hogy lesz még aki csatlakozna hozzám!Nem????


Gigaboszi!

Neked pedig szívből gratulálok,hogy júniusban anyuci leszel!

:lol:

Kép
orsitigris
 
 



Augusztus például az olimpia hónapja lesz!
Akkor is szép gyermeket a világra hozni,és akkor lehetne oroszlán a horoszkópja! Jó,mi?


Úristen,de hülye vagyok!!! :roll: :) :)

Kép
orsitigris
 
 


Orsi
:cry:
Augusztus nagyon jó hónap :lol:

Doo
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viktória?
(szoktam Rátok gondolni... nagyon eltüntetek :cry: )
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha nem baj. Gigaboszi, gratulálok a bébihez!

Nekem ma van a 14. dpo és pozitív lett a tesztem :D Csináltam tesztet már a 11. és 12 dpo-n is és egyre erősödik a csíkom :D
Remélem ez jót jelent, és minden rendben a babucival odabent!

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 



Vera!

Igen mindig 24-25 napos. Ez nem mindig jó :) Csak olyankor amikor babára gyúr az ember, akkor hamarabb lehet tesztelni :wink:

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 



Stella
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
Hőd?

Nekem átlag 28-30 naposak a ciklusaim, de ez most rövidebb... ET utáni 10. napon vagyok...
Vendég
 



Sziasztok!

Gratula a babásoknak! Nekem eddig szabályos 28 napos ciklusaim voltak, most 28-30 között mozog.
Nekem a mai reggeli hőm 36,9 volt. Már 4 napja ilyen. Remélem nem fog lejjebb menni.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Gigi, mi volt a vérvételen, majd tudósíts légyszi!

Ma nem teszteltem, még majd fogok hétfőig bizti! Hőm fent, hányinger velem van. :)
Dodó drukk :) Küldöm a babaragacsokat++++++++++++++++++++++++++
Vera, kitartás, nemsokára tesztelhetsz!

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 



HCG: 924

2 hét múlva UH... akkor kiderül, hogy hányan vannak... 1-2-3? :roll:
Vendég
 



Gigi!

Gratula ehhez a magas HCG-hez :)
Szerintem is ikrek :)
stella40
 
 



Sziasztok!

Bocs,tegnap nem tudtam jönni.

Vera!
Te hogy állsz? Van már valami fejlemény?

Nekem ma kéne megjönnie,de még semmi. Tesztet 1 hete csináltam,az lett negatív.Akkor teljesen letörtem.Most újult erővel indulok(nék) neki a következő hónapnak.
:roll:

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok!

Orsi! Miért nem csinálsz ma is egy tesztet? Még nincs veszve semmi! Egy hete még nem is lehetett pozitív!

Rólam: folyamatosan parázok, hogy minden rendben van-e babóval!
Hányinger, cicifájás, folyamatos pisilni járás van, egyéb tünetem nincs.

Soká lesz még hérfő!

Vera! Veled mi újság? Tudósítást kérünk!
stella40
 
 


Nekem egy hete 4 napon keresztül szinte állandó hányingerem volt.Ahogy felkeltem,mentem a Wc-be.De semmi hányás!
A férjem már megjegyezte,hogy nem-e esetleg "attól" vagyok ilyen szarul.Én beleéltem magam,és vettem egy tesztet.
Na ,hát azt nem kellett volna! :cry:
Most fájnak a melleim, de csak úgy, ahogy menzesz előtt szokott.
De viszont hasfájás nincs.

Kép
orsitigris
 
 


Nekem a mai hőm a reggeli 37,1 volt. Kíváncsiságból most suli után is megmértem, és a napközbeni hőm 37,79!!!!! :shock: elvileg van még 5 nap mensiig, ami remélem hogy nem jön meg! :)

d.dodó
 
 


Dodó! Ez nagyon biztató! Drukkhegyek Neked!

Orsi, dobj egy tesztet holnap sztem!
Hasfájás nekem sincs, csak annyi, hogy a nadrágjaimat nem tudom begombolni, mert nagyon érzékeny a hasam.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 



Vera!

Ha ugyanaz a hőd,mint eddig,és már csak 5 napod van,akkor lehetséges,hogy...???
:lol:
Én igazából sohasem hőmérőztem,de laikus szerint úgy gondolom,hogy csak akkor esik le a hő,ha nincs baba.
Így van? Nyugodtan javítsatok ááám ki!

Kép
orsitigris
 
 



Gigi, privi ment!
Vendég
 


Lányok!

A hőmérsékletet mindennap ua. időpontban, leginkább reggel, ébredés után, lehetőleg mozgás előtt kell mérni. Ilyenkor a szájban való mérést szokták javasolni.

A ciklus első felében 37 fok alatti, az ovuláció előtt van egy mélypont, majd a ciklus második felében 37-37,5 közötti szinten van.

Terhességnél ezen a magasabb szinten marad... ha nem, akkor leesik és megjön a menses...
Vendég
 


Gigaboszi!
Tudjuk! Napit csak kíváncsiságból mérek néha. Reggel szoktam az ágyból felkelés előtt hüvelyben mérni! ugyanabban az időben mérni reggel! igy lett a mai reggeli hőm 37,2!

d.dodó
 
 


GIGA
Ez attól függ hogy kinek milyen az alaphőmérséklete mert nekem alapból nagyon alacsony.
Lányok töredelmesen bevallom tegnap lódítottam a hőmmel kapcsolatban. :? :oops: de csak azért mert túl alacsony volt. De m,a már bátran mondhatom hogy minden oké. Lássátok csak.
Kép Kép
De az angolos megint máshova rakta a vonalat. És ha ez az igazi ovu akkor sajna nekünk most sem jön össze mert utoljára 19-én voltunk együtt. :cry: :cry: :cry:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Nekem még most sincs semmi!
Második napja késik... :lol:
De az égvilágon semmit,de semmit nem érzek azon kívül,hogy fájnak a melleim.De ez sem jobban,mint mensi előtt.
De ma nem mertem tesztet venni,mert félek a csalódástól.

Várok még...

Kép
orsitigris
 
 



Nekem már ez a harmadik nap,még mindig semmi!!!
Holnap újra tesztelek... :lol: :lol: :lol:

Kép
orsitigris
 
 


Én ma nem mértem hőt, nem lett volna reális, mert 2-kor feküdtem le, és 10-kor keltem! Cicik fájnak, de az mensi miatt is lehet! Majd holnap reggel mérek hőt!

d.dodó
 
 


Orsi
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Várom a híreket!

Vera
:cry:
Vendég
 


A ma reggeli hőmmel nem vagyok megelégedve, mert csak 36,9 lett! Szóval igaz hogy még csak szerdán kéne megjönnie, de szerintem meg is fog! Vagy ez még mehet feljebb???

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Orsi! gyere a hírekkel! Drukk :!: :!: :!:

Vera :( :( :(
Rólam, Semmit nem érzek a hányingeren kívül, és nagyon várom, hogy mit mond a doki este :shock:

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Hellóka!

Itt vagyok az új híreimmel!

Mégiscsak júniusi kismama leszek! :lol: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remélem jól látható... Kép

Kép
orsitigris
 
 


orsitigris!
Itt is nagy gratula!!!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Remélem csatlakozhatok... :oops: :P Ma teszteltem egy pozítvat :wink: BEvallom még kissé le vagyok döbbenve, mert kistesót csak év elején akartunk gyártani :oops:
Olyan furcsa, hisz még Dalmi is olyan picike, mintha tegnap született volna és már jön a következő... :lol:
Vendég
 


Orsitigris, Bacilivi
Gratulálok :lol: :lol: :lol:

Vera?
Dodó?
Vendég
 


sziasztok!
Én nem hiszem, hogy júniusi kismami leszek! A mai hőm nagyon lement! 36,8 volt már csak! Bár meg még nem jött, de fel vagyok rá készülve. ez nem a mi hónapunk volt semmien szempontból sem...csupa rossz hírek otthonról is!!! Ez van!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Dodó! Sajnálom, ez lehet, hogy tényleg a mensi előjele :(
Orsi nagy naggy gratula! :D :D :D :D
Bacilivi neked is gratula és üdv köztünk :D :D :D :D

Rólam: Tegnap voltam dokkernél ééééés 5mm-es petezsákocskát láttunk, benne szikhólyagot. :D :D :D
Két hét múlva megyek újból, akkor már elvileg látszik a szívverése is a mi kis gyönyörűségünknek :D

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: