Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy örülök,hogy egyre többen vagyunk!

Szekeres,Julika! Nagy-nagy gratula a babákhoz!
Többiek?

Kép


Kép
ibm
 
 


Üdv a (régi)újaknak!!
Garula!!!!! :lol:

Zsibima!

Igen én is sírós vagyok,nagyon meghatódok mostanában mindenen.A Kriszta kimondottan azért érdekel mert sajna nagyon hasonló szituban voltam májusban.A két kisfiam után terhes lettem(minden lehetséges és természetes módszert akkor bevetettünk hogy kislány legyen9szal elkaptam azt a hülye vírust és el kellett vetetni a kisbabát.Igaz ez nagyon az elején volt(csak 6 hetes volt az embrió)és Krisztánal biztosan sokkal fájdalmasabb az egész,de valahogy szolidarotásból is el kell olvasnom mert kicsit át tudom érezni a fájdalmát!!
És az a jó,hogy a mostani életfázisomban nem tud rám semmilyen rossz hír negatívan hatni,amúgy én se kínoznám magam és nem olvasnám el!Az én babám most hál'istennek rendben van és mocorog ezerrel és mindene egészséges!!

De nagyon aranyos vagy hogy aggódsz miattam :wink:

pusz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ja és még annyit a témához,hogy sztem jól döntött a Kriszta(sajnos ezt kell hogy írjam)Mert ha még ő ott is lett volna a beteg kislánya mellett,de ha ő már nem lesz.....Mi is tanakodtaunk hogy megtatsuk-e a babát(mert nem volt 100% hogy beteg lett volna)de pont ezek miatt,hogy mi lenne vele ha mi már nem leszünk...és hogyan alakítaná ez az egész új helyzet a már meglévő egészséges gyerekeink életét..???
A férje reakciója egy kicsit furcsa,de sztem nem hagyta volna ott őket...csak megréműlt a gondolattól.Nagyon sok házasság és család felbomlik egy ilyen történtek után...sajna... :(

Egyébként Baba is hasonlókon ment át,neki is ugyanezt 21- triszómát diagnosztizálták(a másik topicba szokott írni)

Na jó ennyit erről...nem akarok itt rossz "fílinget"kelteni.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Panny-egyet értek veled!! Pont ma jöttem rá reggel, hogy én sem tartanék meg egy ilyen babát. Bár eddig úgy gondoltam, hogy nekem ne szúrják át a hasamat nehogy baja legyen majd a kicsikémnek, most már szoktatom magam a gondolathoz. Van egy gyönyörű egészséges lányom nem szeretnék egy beteg kicsit. Szerintem is úgy döntött Kriszta ahogy kellett...
És én sem akarok itt erről beszélni, hiszen nektek mind egészséges szép gyerkeitek vannak és azokat vártok! :D

És nagyon örülök, hogy most minden rendben van veletek!!! :D

Lányok az a helyzet, hogy muszáj hozzátok írnom néha, mert egyrészt nemsokára jönni fogok hozzátok :D , másrészt, meg nagyon sokat segítettetek nekem lelkileg! Mindig mondta itthon a párom, hogy "már megint a hülye babanet előtt ülsz"? És amikor már nem bírtam tovább a csesztetést, megmondtam neki, hogy a "hülye babanetnek köszönheted, hogy nem vagyok egy idegroncs"! Azóta nem szól semmit, ha a gép előtt ülök... :D
Vendég
 


Zsibima!

Örülünk,hogy mindig jössz hozzánk egy kicsit és hát igen,szokd a gondolatot,hogy nemsokára "ide fogsz tartozni"!
Persz most is,de érted!!!!!! :lol:
Nekem is nagyon jó,hogy van a babanet,engem már csak úgy hív a párom ha ép vicces kedvében van,hogy "babanet"! :lol:
De amúgy örül neki,hogy elfoglalom magam!
Úgysincs itthon,de este már mérges kicsit mikor ő ül ide én meg jönnék még hozzátok! :lol:
De azért beosszuk!

Kép


Kép
ibm
 
 


Nálunk is voltak csörték a gép miatt :wink: ezért is kaptam egy lap-topot szülinapomra.Így már netezhetünk egyszerre.
Vicces amikor MSN-en szólok fel az emeletre a páromnak hogy kész a vacsi :wink: Na jó,azért nem engedem hogy a netezést túlzásba vigyük,egyikünk sem...
Nálunk is kulcsszó a babanet :wink: :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lányok én simán túlzásba viszem a netezést!!! Csak az a helyzet, hogy nincs saját gépem a lányom szobájában van az ő gépe, nekem sajna nincs, pedig nagyon szeretnék én is egy laptopot!
A vicces amikor a lányomnál itt van a barátja, v. esetleg több gyerek is én meg bekopogok, hogy nagyon fontos dolgot akarok megnézni a gépen. Aztán jó sokáig olvasgatom a babanetet!!! :D Úgyhogy délután-este már nem nagyon tudok jönni, de reggel 6-tól enyém a gép! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Én is ODAÁT kezdtem Tonticával és Edinával...
két vetélésem volt (tavaly és tavalyelőtt októberben)

de most már lassan "mindenórás" vagyok!!!! :)

melissaesmaya.bolog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila- olyan izgalmas nem??? Pár hét és itt van a babád akit annyira vártál, hát ennél szebbet el sem tudok képzelni!!!

Vigyázz magatokra nagyon!
Vendég
 


Sheila!

Jó hogy jöttél ide is :wink:
Én emlékszem rád,anno hozzám is volt egy-két jó szavad!! :wink: :wink: :wink:
És nagyon izgi időszakban vagy,minden jót kívánok!

puszi,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Zsibima! :)

izgalmas bizony...már minden készen áll a kisasszony fogadására, de én egészen mostanáig úgy éreztem, hogy még nem vagyok felkészülve lelkileg a szülésre :roll:

ma reggelre azonban megszállt valami "ősi asszonyi bölcsesség",
és letisztultak bennem a dolgok :)
már csak kíváncsisyág van bennem, hogy mikor fog kezdődni, és persze a vágy, hogy a karomban legyen már :) :)

már alig fér el a hasamban, sokszor fájnak a mozdulatai :shock:
de nem panaszkodom, mert ez volt a legnagyobb vágyam :)

köszönöm a kedves szavakat, remélem a Te álmod is mielőbb valóra válik :wink:

Panny! :)

neked is köszönöm a jókívánságot, én is kívánok Neked minden jót és szépet :) :) :)

olvastam, hogy "férfiuralom" lesz Nálatok :wink:

látom, szépen telik a ti időtök is :) :) :)

puszi!!!

www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila- nem raksz fel képet a babaszobáról?? Nekem úgy tetszenek, olyan szépeket látok, hogy elolvadok. Hátha nekem is kell nemsokára (bár nálunk egyenlőre nem lesz külön szobája, építeni kellene neki egyet) de azért már tervezgetem hogy, milyen cuccokat vennék neki. (pozitívan gondokozom: lesz baba és kész) :D

Panny-látom már neked is "csak" 100 nap!! :D
Vendég
 



Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Szerintem is lehető legjobban döntött a Kriszta, én is ezt tettem vna a helyében. Biztos nagyon nehéz meghozni egy ilyen döntést, de még nehezebb lett volna a megszüli és látja hogy szenved... Ha jól sejtem ma ki is engedik a kórházból, remélem bejelentkezik hozzánk, hogy hogy van.

Panni - megkérdezhetem hogy anno neked milyen vírus miatt kellett elvetetned a babát? Furi hogy már olyan korán tudják hogy beteg lesz, nem? Persze nem kételkedek benne, csak érdekesnek tartom.

Sheila - igen, várjuk a fotót a bébilakról! :D Én is úgy imádom őket! Még az illatuk is más! :lol:
Sógornőm is kb 36 hetes és ő is azt mondja egy ideje hogy rettentő eleven a kislánya és nagyon fáj neki ahogy rúgdos. Főleg amikor a bordáját, a gyomrát, vagy hátul az ülőidegeket bántja. Elhiszem, bár én annyira nem tudom elképzelni milyen! Már nagyon várom hogy én is érezzem!! Amíg nem fáj biztos jó lesz!! :lol:

Asszem ma reggelre nőtt egy számot a pocim. :lol: De tényleg! Kár hogy nincs itthon mérőszallag, jó lenne lemérni. Gyorsan be kellene szereznem egyet!
Vendég
 


e.andi - most látom, hogy nektek milyen hamar sikerült a bébi! Nem semmi! Gratulálok!! És még nekem mondta a doki (júniusi vetélés után) hogy "Maga milyen kapós menyecske!". Annyira röhögtem, hogy még akkor se bírtam abbahagyni amikor kimentem. Kicsit hülyének néztek, de annyi baj legyen... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

itt vagyok,bár senki nem hiányolt! :cry:

Mandala!
Jó,hogy itt vagy!
És igen Etelka jó! :lol:

Látom egyre többen leszünk! :lol:
Vendég
 


Én is megkaptam a dokimtól,hogy rámnéz a férjem és teherbe esem... :oops: :wink: Mivel én is a műtétem után egyből megint terhes lettem :wink:

Az hogy beteg lett volna-e a babánk nem tudták 100%-ra megmondani....Parvó B19 vírust kaptam el,a nagyfiam hozta haza az oviból(népnyelvén Lepkehímlő),Az a helyzet hogy minden létező tünetem kijött,így nem volt kétség hogy én 100%-ra elkeptam.100%-ig azért nem tudtűák megmondani a baba fertőzötségét mert ahhoz vért kellett volna venni tőlem és a babától is.Mivel akkor még csak 6 hetes voltam,pici volt az embrió és várni kellett volna több hetet-hónapot.Na ez volt az amit én nem voltam képes....úgy voltam vele hogy addigra annyira kötődtem volna a babához hogy nem bírtam volna ezt végigcsinálni.Ezért döntöttünk az elvetetés melett,de egyébként az porvosok úgy tájékoztattak hogy nagy valószínűséggel 90%-ra beteg lett volna,mert pont akkor fejlődött ki mindene(agya,szíve..stb..)Szal így történt sajna :wink: :(
Nem akartam semmiképp sem beteg babát se a baba miatt,mert szenvedett volna,se a meglévő családom miatt...

De nem szeretek már erre gondolni se mert nagyon megviselt a dolog!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ja!
Zsibima!nekem a profilomban van egy csomó kép! :lol:
Olyan is amin Zalcsi pici volt!
Vendég
 


Alziza- szerintem mindenki hiányolt, de tudjuk, hogy egy többgyerekes anyuka karácsony környékén nem mindig ér rá... :D
Sikerült megnéznem a képeket, édes Zalcsi nagyon, nekem a 3 hónapos képe tetszik a legjobban, na meg az a torta nem semmi!!!
És olyan komoly "férfias" képei vannak! :D

Panny- ha jól emlékszem nem csak "ránézés" volt ott, hanem néhány autó is :wink: :oops: :wink: A dokik meg nem tudom miért nem értik meg hogy az ember AZONNAL akar gyereket!!! Majd ha nem lóg semmi a lábuk között, mert ehhez nőnek kell születni...
Vendég
 


Zsibima!

Ja igen az autók... :oops: Renault... :oops: :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Aki tudja kiről van szó annak infó: Kriszti túl van a műtéten, ma hazaengedték a kórházból. Gondolom még nagyon kivan, azért nem írt be sehova. Sok-sok erőt neked Kriszta, reméljük hamarosan visszatérsz közénk!

Panni - nagyon megértem hogy nem szívesen emlékszel vissza a történtekre és köszönöm hogy mindezek ellenére elmesélted nekünk!!

Aztaaaaa! - Esik a hó!! Nagyon-nagyon! :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Itt is szakad a hó! Én annyira nem örülök, mert este megyünk nagy-kaja-mindenféle-bevásárlásra és igyis dugó van az utakon pénteken, hát még ha esik..... de az autós ismerős most ér rá, úgyhogy sok választásom nincsen :roll: igyis örüljek, hogy legalább nem nekem kell hazacipelni gyerekestül a cuccost!

Panni, képzeld, ha az autók beszélni tudnának :) gondolom már rohangál belőlük az utcán egypár.... szép lenne :lol: beszólnának, valahonnan de ismerős, de mintha kevesebb textil lett volna rajta :D

Fiúk oviból hazafelé jövet a kertben a hóesésben:

Kép
ők nagyon élvezték, hogy esik, én már kevésbé.... szép, csak elolvad és latyak lesz :?

Hétvégén lesz Barnus szülinapja (tartva, egyébként kedden hivatalosan), majd csinálok képeket, Zoli telcsijével, mert az enyém elég trutyin fotóz, de ez látszik is a képeimen.... Hétvégén végre itthon lesz kicsi szerelmem és akkor majd csináltatok vele rendes pociképet is!
Különben most veszem észre, hogy napról napra nagyobb.... kabátban még nem látszik, de anélkül dudorodik rendesen :)
Már a félig has-félig oldalt alvás sem megy, csak háton vagy totál oldalt :( ez meg nem jóóóóóó... hehe lesz ez még igy se!!!!! :)

Ági
Vendég
 


Sziasztok!

Zsibima!

Pozitív hozzáállás: látod, így kell ezt :) :) :)
persze, hogy lesz baba!!!! :) :)

teszek képet a "babasarokról" nálunk hely hiányában csak ez van :wink: , de az első pár hónapban úgyis magam mellett tartanám :)
már fotóztam, csak fel kell töltenem a gépre...

Wera!

Ha most azt mondanám: irigyellek :D hülyének néznél, pedig így van...most fogod megélni a babavárás legkellemesebb, problémamentes időszakát, ez olyan jóóóó :) :)

nekem ez a terhesség nagyon-nagyon gyorsan eltelt (most a leggyorsabban) és ez a legutolsó :(

talán ezt érzi a nőci is a pocakomban, mert nagyon bebetonozta magát :lol:

sógornőd hasonlókat érezhet, mint én, szerintem a lányok sokkal aktívabbak a pocakban, többet mozognak, és néha bizony fáááj :roll: de engem azért boldoggá tesz :D

Pumpóka!

Látom kislányt vársz két fiú után: GRATULÁLOK!!! :) :)
nekem is két fiú után sikerült a második házasságomban a kislány: akkora élmény volt :) és most jön egy bónusz lányka :) :)
helyesek a fiacskáid :)

Alziza!

Szia! Nekem hiányoztál volna, ha nem jössz... :wink:
Zalcsi nagyon édes :)

Krisztával ismeretlenül is nagyon együttérzek :(
kívánom, hogy mielőbb Ő is boldog kismama lehessen...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila- nálunk sem lesz szobája a kicsinek, ha megszületik egyszer, de legalább api gyorsan bővíti még a házunkat, mire kicsit megnő... :D

Én meg téged irigyellek, mindjárt megszületik a picid!!! :D

Krisztának én is kívánom hogy minél elöbb fel tudja dolgozni ezt a szörnyű lelki terhet!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Túl vagyok az amniocentézisen és minden rendben!Szerdán csinálták és még aznap hazajöttem pihenek nagyon!!!Remélem nem lesz baj a babával sem.Nagyon aranyos volt az UH-on jól viselte a beavatkozást én nem annyira,szerintem fájdalmasabb,mint egy vérvétel!De azért ki lehet bírni.

Totál biztos,hogy kisfiú lesz! :P :P :P :P :P :P

Nagyon boldogok vagyunk,de azért ott van az emberben a félsz is :cry:

Most nem tudok mást,mindenkinek nyugodt készülődést kívánok az ünnepekre és akiknek aktuális már + tesztet a fa alá!!!!!!
üdv.
ancsúr

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
ancsúrka
 
 


Szia Ancsúr!

Gratula! Mi lesz Pötty neve?
Akkor már a vonalzót is átírhatod ugye?
Eredmény már meg is van?
Örülök,hogy jól vagytok!
Nektek is nyugodt karácsonyi készűlődést kívánok!!!!!!!!

HULL A HÓ!!!!!! :lol:

Végreeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Zsibima,Sheila!
Aranyosak vagytok! :lol:

Ancsúr!
Örülök,hogy minden jól ment!
Gratulálok!
Vendég
 


Ancsúrka- gratulálok a kisfiúhoz!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Leutaztunk anyukámhoz vidékre e hét hétfőn, csak most jöttünk vissza.
A heti termésünk:
-Egy újabb kocsi törés (újból belénkjött hátulról egy lökött nőszemély, csak most nem úsztuk meg mint múlthéten, most a lökhárítót és a hátsó zárat is cserélni kell...)
Szerencsére mi jól vagyunk, bár azóta kicsit keményedik a hasam.
Ezért a jövőhéten elmegyünk egy 4D-re.

-Erőt vettem magamon és elmentem a fogdokihoz (ez nagy teljesítmény volt tőlem... :oops: )

Alziza!
Mi újság veletek? Gondolom karácsonyi készülődés van ezerrel...
Nálunk a kiságy még mindig szétszedve fekszik a szobában, a pici ruháit ugyan már kimostam, kivasaltam, de még ahhoz,hogy ki tudjam őket rakni a jövő héten be kellene az egyik akasztós szekrényt polcozni, úgyhogy sok dolgunk van még, ráadásul még jóegypár dolgot venni kell...



Ancsúr!
Nagyon örülök,h. nincs semmi baj, gratula a kistököshöz! :lol:

Sheila!
Már neked sincs sok hátra, drukk neked az előtted lévőkhöz!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera- már megint????????????? Ezt nem hiszem el, hogy ennyi koccanásotok van!!! Most már jobb lenne, ha inkább otthon maradnál...most még azt se mondom, hogy gyalogj menj mindenhová, mert nagyon csúszik! Vigyázz magadra!!!
Vendég
 


Vera!

Sztem se kéne már erőltetni az autózást...valszeg valami átok ül mostanában a kocsitokon :? :wink:

Vigyázzatok magatokra!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Vera!
Banyek!Idén már ne üljetek autóba! :wink:
Hú.. 56 nap!Mindjárt itt a baba! :lol:
Most,hogy írtad a készülődést és pakolást eszembe jutott az én pakilásom!Érdakas volt4
Leírom majd,csak most felébredt Zalcsi!
Vendég
 


Sziasztok!

Sheila, Edina, Julika! De örülök nektek! Jó, hogy jöttetek, tegyetek fel képeket!

Sőt, minden kismama tegyen fel, légysziiiiiiiiiiiiii! Úgy szeretem nézni a pocakokat, nekem nagyon hiányzik, de így is jó!

Velünk minden okés, már egy hete átalussza az éjszakákat. Pénteken voltunk a 2hónapos szurin, sírt szegénykém, de túl van rajta, és be sem lázasodott. 5180gramm és 59 cm. Nagyon meg vannak elégedve vele! Már mosolyog, gagyorászik egyre többet, apával fürdik a nagykádban, imádja, csak kiszállni ne kéne. Ja, és nagyon ügyesen tartja a fejét.

Hát dióhéjban ennyi, azért megpróbálok jönni, ahogy tudok. Lassan ébredezik, mennem kell!!!

Sok puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát lassan énis kezdem ezt hinni, h. nem kéne kocsiba ülni, csak anélkül meg nehéz elintézni mindent: karácsonyi nagybevásárlás, meg karácsonyi rokonlátogatás (vidéken).

Chrissy!
Úgy telik az idő, pedig pár hónapja még nagy pocival gépeltél itt közöttünk...Most meg: 2 hónapos a fiatalember! Szerencsések vagytok az éjszakákat illetően, sok ismerősömnek hónapokig beesett szeme volt az éjszakák miatt...

Alziza!
Beszéltem múlthéten a szülésznővel a SOTE 2-őn: D. Margittal.
Szimpatikus volt...Azt mondta, h. Őt hívjam először ha beindulnának a fájdalmak és Ő értesíti majd a dokimat.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Jó lesz ez a szülésznő biztos!Mint írtam máe e-mailben az ismerősöm csak jót mondott róla! :lol:

Akkor az én pakolós sztorim!
Nem rémisztgetés csak tanulságos! :lol: És így utólag mókás!Akkor nem volt az! :shock:

Tehát:
Én mindíg időre szültem.Alexet napra pontosan,Zinát 2 nappal előbb!Mindíg megvolt mindenem,összepakolva,kimosva,stb.!
Most is így gondoltam!Augusztus közepén már kivoltak mosva és vasalva a babaruhák,de nem volt még kiságy,babakocsi és a bőröndöm sem volt összepakolva!
Aug.14-én gondoltam arra előszőr,hogy most már időszerű lenne összecsomagolnom néhány dolgot!A babaruhákat amibe hazajött összeraktam egy táskába!felhívtam az ismerősömet aki már 3× szült a klinikán,hogy mégis mit rakjak be,mert gondoltam még azon a héten összerakom!
Estére mozijegyem volt a barátnőmmel,mondván egy jó ideig úgysem megyünk! :)
Lezuhanyoztam olyan 6 óra körül és éreztem,hogy már megint keményedik a hasam!(félidőtől keményedett,ezért magnéziumot is szedtem)de most olyan furán éreztem magam,mondtam is a férjemnek,hogy lehet,hogy szülök hamarosan,de Ő csak nevetett!
Elmentünk moziba,illetve előtte enni!A kaját kikértem,de nem ettem,mert bizonyos időközönként keményedett a hasam,bár össze-vissza,és a barátnőm mondta is,hogy biztos csak a szokásos!De volt egy fura érzésem ami nagyon ismerős volt!Éreztem már ezt 2× is és mindíg szülés lett belőle!
Ezt nem tudom leírni,majd érzitek Ti is! :wink: :lol:
Olyan ideges.izgulós,gyomorszorítós valami!

Na,beültünk a filmre és közben is volt egy-két keményedésem!
Hazamentünk,zuhany,alvás(vagyis olyasmi)!
Fél 4-kor mentem ki wc-re,zutyi,nyákdugó el,pánik indul! :shock:
Felkeltettem a férjemet,aki azt sem tudta hol van,hiszen nem számítottunk még erre!Persze a bőröndöm még nem volt bepakolva,így elkezdtem mindent behajigálni!(jól sikerült,mindent vittem!)Lezuhanyoztam,szörtelenítettem a lábam(mégsem megy az ember szőrös lábbal szülni :wink: )
Felhívtam anyámat,hogy jöjjenek át,Ő megkérdezte miért,én mondtam,hogy meghívom egy kávéra! :lol: Na akkor leesett neki,és ő is pánikolt!Én viszont,ahogy láttam,hogy mindenki idegbeteg megnyugodtam! :lol:
Aztán mentem szülni!!!!!!!

A kiságyat anyám vette meg,a babakocsit a férjem(még jó,hogy ezerszer mutattam meg neki! :shock: )De hát ki gondolta,hogy Zalán nem szeretne részt venni egy programozott császárban és előbb jön 3 héttel? :lol:

De tényleg nem rémisztgetés képp írtam ezt,csak azért a bőröndöt jó összepakolni előre! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza!
Így utólag tényleg mókás a sztori, de akkor elhiszem, h. nem volt az.
Még nekem sincs összepakolva a táska (de legalább már 1 csomag liberót vettünk). :D

Mondtam a férjemnek, h. lassan tényleg aktivizálnia kellene magát, mert amennyit keményedik/ mocorog a hasam mostanában, lehet, h. a januárban már baba lesz...(Mondjuk nem örülnék neki, de tényleg sok a haskeményedés mostanában).
Szóval egy kicsit vissza kéne venni a tempón, csak sajna minden napom nagyon be van osztva Januárig...

Majd ha megindul mindenképp írok neked (ígérem nem hajnalban). :wink:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

:( Sajnos a képekből semmi nem lett, összevissza lett a szülinap, anyuék korán jöttek délelőtt, tortát meg csak délutánra terveztem megsütni... úgyhogy kedvem sem volt fotózni a kis 5 évest tortával.... Majd karácsonykor csinálok képeket. Pocist is szerintem majd akkor....

Vera! Nektek nincs szerencsétek az autóval.... szerintem is minimalizáld le az autóbaülést! :?

Ez a pocakkeményedés valami rettenet, mennyire megneheziti a napjaimat nekem is. MagneB6 ezerrel megy és mégis.... már néha szúr is, pedig hol van még a vége???? :( Bárcsak már április lenne! Nagyon rosszul türöm ezt a terhességet! Ha lefekszem, felkelni nem tudok, annyira fáj a derekam meg a gerincem. Ha ülök, a hasam lesz kő egy idő után, ha állok, akkor meg mindkettő...
És ez a karácsonyi készülődés, nagyon jó, meg minden, de igy egyedül baromi nehéz. Párom éjjel-nappal dolgozik, minden rám marad, mert azon az egy-két szabadnapján nem fogom a takaritással piszkálni, örül, hogy él és pihen....
Nekem viszont egyre nehezebben megy. Bár tegnap az utolsó ajándékokat is megvettük, igy legalább már ezen túlvagyunk, de még csak most jön a süti meg a tojáslikőr, pffffffff, már nincs kedvem semmihez!
Na, nem panaszkodom tovább!
Megyek inkább kiteregetem a mosást!!! :?

Ági
Vendég
 


Alziza- nem semmi a(z) (nem) összepakolós történeted :D :D :D
Figyelj lehet h. hülye vagyok de tényleg nem tudom, a programozott császárt is akkor csinálják, amikor megindul a szülés v. ez attól programozott, hogy mondjuk berendelnek a 40. héten egy fix időpontra?? Ez most eszembe jutott, hogy fogalmam sincs róla.. :oops:

Pumpóka- bár nekem nincs nagy pocim (legalábbis nem a babától nagy) :D de tudom hogy tényleg nagyon fárasztó a karácsony! Én úgy csinálom, hogy mindennap egy valamit megcsinálok. Tegnap pl. kókusztekercs: be a mélyhűtőbe. A rántott halat is bepanírozva lemélyhűtom és akkor veszem majd csak ki amikor szenteste enni akarjuk...Szóval lehet hogy valaki nem szereti így a dolgokat, de én mindent berakok a mélyhűtőbe, ez azért is jó, mert van amikor még januárban is a karácsonyi kajákat esszük, és nem kell kidobni, mert megromlik. Mindennap csak egyet!!! :D Próbáld meg te is így, bár tudom, hogy neked még ott vannak a fiúk is...hát nehéz! De ha nem lesz minden gyönyörűen tiszta, vagy tökéletes, a lényeg az hogy együtt vagytok és szeretitek egymást nem? :wink:
(gondolom megcsinálsz valamit, másnap a fiúk tesznek róla, hogy újra lehessen csináni? nálunk is így van, pedig, nekem már nagy lányom van, de a párom is besegít a rendetlenség csinálásba) :D
Vendég
 


Hello!

Zsibima!
Nálam úgy volt(és gondolom mindenkinél akinek programozott),hogy a doki azt mondta,hogy szülés előtt 1 héttel be kellett volna feküdnöm,hogyha Ő úgy látja,hogy gáz van a hagemmel,akkor műtét,attól függetlenül,hogy betöltöttem e vagy nem a 40. hetet!
Ha nincs gáz akkor sem várt volna tovább a kiírt időpont után egy napot sem!
A harmadik császár mindenkinél programozott!
Nálam még pluszban közrejátszott az is,hogy Zinával a vajúdás alatt szétvált az előző hegem! :(
Vendég
 


Alziza-most már értem! :D Ez a szétválás dolog, nem lehett jó! :(
Vendég
 


Zsibima!

Próbálok minden nap csinálni vmit, de ahogy irod, a fiúk már délután szétkapják, persze értem én itt a két kicsit. A nagynak (Zolim) :)
sajnos nincs ideje rendetlenséget csinálni... najó a konyhában tud reggelente (hajnalonta) kisebb kávépacákat a frissen törölt asztalra, meg éjszakai étkezéseit is reggel takaritom, de ez más, nem szólok érte, nekem van időm megcsinálni reggel vagy délelőtt, neki meg minden perc alvás számit.... Mindegy, kis kitérő volt, bocsi...
De majd lesz vmi a lakásból karácsonyra.... csak kedvem sincsen :( Zoli nélkül készülök, 24-én is dolgozik, a fát is egyedül fogom disziteni a két ördöggel, már most látom, hogy magukra fogják boritani az egészet.... :roll: és nem lesz férfi itthon, aki rendre utasitsa őket, én meg már délben kész idegroncs leszek!
Na, nem is lovalom bele magam, elég szarul vagyok lelkileg mostanában, mindenben Zoli hiányát látom! Hülye terhesség! :(

Ági
Vendég
 


Pumpóka- elhiszem hogy nehéz...de gondolj a szentestére, ott lesz addigra a párod is...a gyerekek is boldogok lesznek, és szerintem te is! :D Neked most nem szabad idegeskedned!! Nyuuugiii :D (én azért cserélnék veled, idézlek : "hülye terhesség") :D
Vendég
 


Tudod Zsibima, hogy nem úgy értettem a "hülye terhesség"-et :( hülye hormonokat kellett volna irnom... mert nem a terhesség hanem a hormonok játszanak velem... ilyen szintü hangulatingadozásokat, amik vannak, szerintem orvosi bemutatóra mehetnék vele, hogy bemutassák, na, ilyen, ha valaki megbolondul a terhesség alatt :)
Nem is tudom Zoli hogy birja... őt meg folyton azzal piszkálom, hogy sosincs itthon és biztos mással van, feltünően sokat van a munkahelyén, bizti valami csinos független csajszit talált... látom rajta, már nem sokáig birja csendben a kirohanásaimat. De talán nem tart áprilisig... és tudom közben, hogy sosem csalna meg, és szeret, mégis ilyen hülye gondolataim vannak.... Hess-hess... nem is szabadna ilyenekre még gondolnom sem!!!! :)

Nem irok ilyet többet, bocsi Zsibima! :(

Ági
Vendég
 


Pumpóka- ne bolondozzál már, tudom hogy nem úgy értetted! :D
Én olyan hisztis voltam néha a lányommal...látszott hogy 2 nő voltunk együtt :D :D :D
Én csak azért írtam neked, mert látom, hogy valami bajod van, ideges vagy, szeretném ha lenyugodnál, mert 3 szép gyerek után már nem biztos hogy mégegyszer élvezheted a terhességet. Bár ki tudja mit hoz az élet. :wink:
Na én meg képzeld soha nem voltam féltékeny, de terhesen!!! Megőrültem tőle!!! Tényleg a hülye hormonok! :D Gondolj arra, hogy a párod azért melózik ennyit, hogy nektek minden meglegyen! És biztos nem örömében hullik be az ágyba a sok meló után, szívesebben lenne ő is veletek. Ez biztos, mert különben miért akarna tőled kisbabát??

Na tényleg tessék most már kicsit megnyugodni, elvégre jön a karácsony a szeretet ünnepe, meglátod milyen jó lesz! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Látom mindenki készülődik!
Na,karácsonyra csak beesünk a saját lakásunkba!Ma megyek haza takarítani és holnap költözünk!
Viszont még egy bevásárlás is hátra van! :x
Kisebb dolgok hiányoznak még az ajándékokhoz és hát egy csomó dolog a háztartásba!Meg pelenka,tápszer,stb. ami nem lenne jó,ha pont elfogyna karácsonyra!
Előre félek mi van az üzletekben!
És ma délután még fodrászhoz is mennem kell!
Na valahogy csak túlélem ezt a napot is!
Vendég
 


Nahát, új topik nyílt?

Akkor itt adok életjelet magunkról a "régieknek".

Szóval minden OK, leszámítva az utolsó hetek nyüglődéseit, de még nagyjából ezt is élvezem.
A baba jó nagy lesz, ha végig bennmarad esélyes a 4 kg. András lesz a neve.

Nekem is rengeteg dolgom van, ünnepi előkészületek, közben még mindig pakolok, hogy végre beköltözhessünk a hálószobánkba, a kicsinek is előkotortam a cuccait, vizsgám is volt a héten, mindez persze két eleven és kis alvásigényű gyerkőc mellett. :)
De nem panaszképpen írom ám ezeket!

Bodog Ünnepeket Nektek (előre is)!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok csajszik!

Már én is rég nem jelentkeztem,de olvasok mindennap!
Kedden voltunk uh-on,minden oké,7,1 cm és össze-vissza rúgdosott! Nagyon édi volt! :lol:
Íme a drága kis pirinnyó babánk: (remélem látni valamit)

Kép

Elkezdtük mától lecsökkenteni a Duphastont!
Tök para!
Ma és holnap 2X1,aztán 2 napig 1X1 és kész! Eddig 3X1 volt!
Azt mondta szerinte már nem lesz baj,így is ráhagyott még 2 hetet,biztos ami biztos,de ha vérzés vagy görcs van azonnal vissza kell állni!
Pont szentestére hagyom abba!
Remélem nem lesz gáz!
Kicsit fájdogál a pocim,de ez eddig is volt,meghát nemhiszem,hogy 1 tbl után jelentkezne!
Volt már valakinek ilyen Duphastonos balhéja?
Náthás vagyok,az orromon végre kapok levegőt,de most kezdek köhögni!
Sebaj majd elmúlik!
Kari készületekkel egész jól állok!
Rájöttem,hogy a kakaós dolgoktól vagyok rosszul,néha nagyon megkívánom a csokit,akkor egyet megeszek!
Tök jó,10 percig,aztán futás!
Lassan már nemtudom mit fogok enni meg inni,rákattantam a tejeskávéra,de azután is szarul vagyok!
Ma gondoltam,hogy már lehet,hogy a tejestől is?
Rakott karfiolt ettem,imádom,de utánna a hányinger!
Azért remélem mostmár kicsit alább hagy!
És ma megvettem Pirinnyó babánk első ajiját Apától és Anyától!
Egyszerűen nem tudtam ott hagyni!
3000 helyett 899!
Elképzeltem ahogy majd lóg a kiságyon! :lol:
Nézzétek meg ti is:

Kép

Hát "röviden" ennyi!
További szép napot mindenkinek! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

IBM!
Ilyet vettünk mi is...Nekem is nagyon tetszett...

Boeske!
Üdv itt is! Remélem jól vagytok, azért vigyázz magadra így a vége felé is...

Alziza!
Hurrá!
Akkor szép karácsonyotok lesz! Bevásárlásról: nem akarlak elkeseríteni,mi tegnap este ugrottunk be az Auchan-ba: akár ki is rakhatták volna a táblát: betelt...
Tele volt türelmetlen emberekkel, 2-en (mind a 2 nő volt!) neki akarták tolni a pocakomnak a kosarukat, az elsőre még rászóltam (erre Ő: nem tudja irányítani a kosarat), a másikat kikerültem, már rá se szóltam (csak szépen néztem, erre még Ő volt felháborodva...)
Annyira kiakadtam, hogy majdnem elsírtam magam. Nem igaz h. nők hogy viselkedhetnek ilyen undorítóan, akik már szültek: nesze neked karácsony...

Na mindegy.

Azért mindenkinek jó vásárlást kívánok, csak vértezzétek fel magatokat az ilyen hülyék ellen...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

12.16-án 16.09-kor megszületett Bence baba 3320gr és 55cm.
Már itthon vagyunk és minden rendben van vele.

Panny: én nagyon meg voltam elégedve a szülésznővel és a dr urral is. Kellett gátmetszés, de csak akkora ami muszáj volt hogy kiférjen. Viszonylag gyors szülés volt 3 óra alatt meglett.

puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Rólunk: sajnos betegek vagyunk mindhárman, Martin náthás, meg köhög, apa nagyon náthás, kicsit köhög, én meg nagyon köhögök és kicsit vagyok náthás. Szép kis ünnepekenek nézünk elébe, de remélem addigra enyhülni fog. Így nem tudom mikor tudok jönni, de azért jelentkezem majd.

Mindenkinek nagyon BOLDOG KARÁCSONYT kívánunk!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: