Új privát üzeneted érkezett!

üdv mindenkinek.
a lombik elsőre összejött?
előtte volt e inszem?

Kép

Kép
napsugár035
 
 


bkriszta, a baba volt 8mm vagy a petezsák, nekem 6+3 volt 7,5 mm a baba petezsákot már nem is mért, ezt a gép számolta ki nem én, úgyhogy nincs ott mit aggódni, sztem a petezsák 8mm, 6hetes kor után van szívhang általában, nagyon ritka esetben előtte.

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Napsugar :)
A petezsak volt 15mm es a baba volt 8mm, es mindez 5 hetesen es 1 naposan. En azt hittem,csak petezsak lesz es kellemesen meglepodtem,hogy baba is van. 3-an kell mennem a dokimhoz, addigra mar tuti lesz szivhang,-remelem.

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 

 
 

biztos lesz nyugi

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Éljen éljen bővül a csapat!!! Juhhéjj!!
És már a második oldal.....:):)

Csajszik :oops: nálatuk a hasszúrkálás bővebben mit jelent?
Ugy beleszúrt az előbb, hogy azt hittem nem tudok felkelni a székről, folyamatosan kb 1-2 percig fájt. szúrt. Nem az egész, nanem a bal oldalam alul. Kimentem a klotyóra, nekidöltem a támlának és 10 percig "alludtam". Nagyon jól esett.
Most megilyedtem még jobban.
Nálatok ez a szúrkálás hogy működik???

Fú nemsokára gyártok én is egy vonalzót.....
5hét4nap


Puszó
nünüke
 
 


Nünüke
Nekem azért nincs ilyen erős szurkálás, nálam inkább menstruációs görcsökhöz hasonló valami van...de állítólag az normális.... vagy nem? :?
marek
 
 


Hát nemtudom:( . Azt hallottam én is. Szerencsére lekopogjam (kopp kopp) sosem voltak nagyon görcseim mensikor.
De ez hirtelen jön és nem tart sokáig ugye? Vagy folyamatosan görcsöl enyhén vagy hogy???
Ugy tudom a vérbőség miatt és a méhszalagok miatt is szúrkálhat. Remélem ha szurklál is csak azért szúr nem másért..

...mindjárt elalszom,,,,,,,ez nem lehet igaz.,,,,, :shock: :shock: :shock: :shock:



Puszancs
nünüke
 
 


Sziasztok, én is csatlakoznék, mert kíváncsi vagyok mások hogyan élik meg ezt a folyamatot és remélem sikerül megosztanunk tapasztalatokat, élményeket! :lol:

Nekem még ez az első babám, és már nem is vagyok fiatal, úgyhogy nagyon szeretném, ha egy problémamentes időszak végén egy egészséges babánk lenne. A párommal már nagyon vártuk, várjuk!

Sajnos orvos még nem látott, 28-ra van időpontom. Az érdekesség, hogy ez az a nap, amikorra előjegyzésem volt a terhesség elősegítő központba! Jó, mi? :roll: szóval így dupla öröm, hogy magától (azaz tőlünk) sikerült!

Én még nem nagyon érzek változást, a melleim nagyon feszesek, kemények és kicsit nagyobbak lettek az elmúlt héten, de ettől függetlenül nem érzek, látok válzosást. Ja, a hangulatom ingadozó, tényleg olyan, mint menzesz elött szokott... szóval a párom szerint kibírhatatlan vagyok! :oops:

Nálatok?

KépKép
stike
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom! :lol:

1,5 év próbálkozás után első inszemre jött a kis manónk! :lol:
Pont egy hete voltam UH-n, petezsák és szikhólyag látszott, jövő héten megyek ismét, remélem már sokat nőtt és szívhang is lesz!
Annyira izgi! :lol:

Jaj ne is mondjátok az állandó éjszakai pisilés és ez az álomkór! :lol: De ennél jobban már csak a Pamela Anderson cickók a jobbak! 8)

Kép
bettike
Eger
 
 


Nekem nem lettek nagyobbak a melleim... :cry: Pedig nem ártana... Na majd...
Viszont hisztis vagyok! NAGYON!!! Ma reggel például kiakadtam, mert túl sok cukor volt a kávémban... :shock: Nyugi, én sem értem.... :oops: Ja, és van, hogy szólok a férjemnek, hogy most lehetőleg ne szóljon hozzám, mert robbanok.... és olyankor mindig mond valamit...és én robbanok...vagy földhöz vágom a poharat... :oops: ...megy ilyenek...

Asszem most lepihenek, mielőtt mennék tanítani...én is baromi álmos vagyok!!!
marek
 
 


Nekem is szurkálásom van. Hol az egyik, hol a másik oldalon érzem. Hányinger nincs, de azért azt érzem, hogy a gyomrom valahogy nem ott van, ahol eddig. :)
Én március 4-én megyek végre a magándokimhoz (most szabin van, az sztk-ban megállapították a terhességet), akkor leszek úgy jó 6 hetes. Én nem pont középidőben estem teherbe, így nem az utolsó menzimtől számolnak.
Milyen gyakran kell egyébként menni az első trimeszterben?
barifelhõ79
 
 


Marek! Dettó! 2-3 napja hiszti! De én sem értem, hogy mikor és miért! :roll:

Bari! Hányinger még nincs! :wink: Én tegnapig éltem ezzel a boldog tudattal! És ráadásul nálam nem reggeli, hanem délutáni és esti! :twisted:

Kép
bettike
Eger
 
 


Nünüke, olvastalak előbb a pár pöttyről, én vagy kétszer is azt hittem megjöttem, mert barna folt maradt a betéten (vártam a mezeszt, ezért voltam elővigyázatos). De aztán semmi... azaz csak a rikító piros csík a teszten! :lol: Szóval fel a fejjel! Lehet, hogy érdemes még egy tesztet csinálni, kicsit később...

KépKép
stike
 
 


no leszünk itt elegen.
6 hetesek ne nagyon bízzátok el magatokat, nekem6 hét után jött a hányás, nem könnyű, aki megussza, az nagyon örüljön a szerencséjének.nincs egyetlen pillanatom sem amikor ne arra gondolnék hogy jaj hol a vödör, muszály vigyem magammal minednhová, mert nem érek oda a klotyiba ha beindul.

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Stike!
Uhh tesztet már csináltam....mennyit is?? múlt hét péntek óta 14 tesztet csináltam, még egy one step-em van, azt majd hétvégén ellövöm utlojára. ( Először egy onestep halvány csík, aztán MEdi-lab 2db-ost vettem 3 dobozzal, azt ketté vágtam,és ugy lett 12 teszt, tegnap megint egy onestepet ott is szép csíkos. A páromnak már meg kellett igérgetnem hogy abbahagyom mert hülyét kap ő is meg én is a sok tesztcsíktól......:):):) Valahogy nem tudom elhinni....:):):)
pedig ott az a csík, igaz nem olyan erős mint az ellenőrzőcsík, ezért is tesztelgettem ennyit. :):):)

Jajj mennyi izgalmas pillanat vár ránk :):):)

jajj és üdv minden újjonann csatlakozó kismaminak!!! Gyertek csak gyertek.....!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Pusza
nünüke
 
 


14 tesz? :shock: :shock: :shock: :? :? :lol: Az azért nem semmi! Látom biztosra akarsz menni :lol: :wink: De nálunk egy teszt majdnem 1000 forint...te abból csináltál 14-et????

Ja, felébresztett egy nyugdíjbiztosítós nő....valami nyenyiről :shock: akart velem beszélni...nemtom észrevette e, hogy mennyire nem vagyok képben...mondtam neki, hogy felébredek és visszahívom.. :oops: :lol: aztán felhívtam a könyvelőt, hogy beszéljen már vele, mert nekem ez kínai... :oops:
marek
 
 


Nunuke :)
Nalam is van hasszurkalas, par masodpercig tart es nem kellemes.
Ne izgulj, valoban csak a mehszalagok nyulnak. Mi pont egy idos varandosok vagyunk :D

Stike :)
Gratula a "spontan" babahoz :) Oooooooooooo,en is kibirhatatlan vagyok, atvaltoztam hazisarkannya :( Raadasul nem csak a parom szerint :oops:

Barifelho :)
En a kisfiammal asszem 4szer voltam, 4. hettol kethetente, de ram jobban oda kellett figyelni, vagyis a babara.
Egyebkent szerint kb 2 a "normalis"

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Marek! Először vettem kíváncsiságból egy One step-et (800FT), ott halványan volt csík. Beizgultam a témára, elszaladtam a gyógyszertárba, és vettem két doboz medi-lab teszet (840) amiben kettő darab teszt van. Így lett négy darab teszt, ezt kettévágtam ollóval és így lett nyolc. Aztán megint vettem, megműtöttem azt is és lett még kettő. Végül is sok lóvé tudom de a 14 teszt kijött 4000Ft-ból kb. Tudom hogy Q-va sok, de nem bírtam magammal........kaptam is érte az embertől......dehát egyszer lesz babás az ember lánya egy hónapban, legfeljebb nem eszem csak vajaskenyeret......hihi......:) Amugy szerencsém volt a tesztel is hogy ilyen olcsón tudtam venni.
Nem, de tényleg, régóta vágytam rá, voltak problémáim is, és egyszerűen hihetetlen, és olyan jó újra és újra szembesülni azzal a csodálatos második csíkkal....:):)
A ma reggeli már egész szép erős csík....:)
Azon paráztam hogy nehogy csökkenjen a hcg szintem, és ne halványodjon el a teszten a csík, és azt figyelgettem inkább erősödik-e, mert ha nem, vagy halványul az bajt jelent.
Na jólleírtam......:):):)

Csajok nektek mi a szülés várható időpontja? Tudjátok már? Néztétek itt a babneten??
Nekem okt.21 ha jól számolt, de későbbi gyártás, sztem okt.23 lesz

Puszi nektek!!!
nünüke
 
 


Nekem okt. 19.

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Jézusom! Ennyi tesztnek már ki kell mutatnia a frankót!!! :P

KépKép
stike
 
 


Sziasztok!!

Annyira jó, h ilyen sokan lettünk! :D Ugyanazok az érzések, ugyanazon dolgok foglalkoztatnak minket.

Nálunk akkor adnak ki kiskönyvet, ha van orvosi igazolás, h kismami vagy... Akinek már van kiskönyve, dobjon egy képet, milyen a mostani design!! KÖSZI! :)

Nünüke!

Érthető az aggódásod, de azt tudjuk, h ha egy baba egészséges, akkor nem lehet gond. Ha idegesíted magad, csak magadnak ártasz. Persze mindenki parázik, főleg az elsőbabások. Nehéz, de bízzatok, h minden rendben van!!!!!!!
öööööö....a házaséletet mi is szüneteltetjük, amíg a doki azt nem mondja, h minden rendben. (nálam a vetélés egy átszerelmeskedett 4 napos 7 vége utáni vérezgetéssel indult.. emiatt óvatos vagyok, inkább önmegtartóztatunk )

Pedro!

Tündéri a babád a kisképen! Kaphatunk egy rendes képet??? A kiskönyvről is lécci, olyan kíváncsi vagyok! :)
Tudomásom szerint hasi Uh csak a 12. héttől van.....

Marek-nünüke!

Szerintem alakulnak át belül a szervek és azt is érezhetitek. Mi ugyan a tesót várjuk, de én is érzem, h alakulgatok, helyezkedik babuci, nyomja fel a gyomrom....

Stike!
Tünet nélkül is várandósság a babavárás! :D :D :D Tombolnak a hormonok?? :) :) Örülök, h csoda történt Veled!!!!!


Akik a második babát várjátok elmondtátok már a tesónak??? Emlegetitek vagy még korai??
Mi jól vagyunk, babuci helyezkedik, érzem a testemben a változást és ez bizalommal tölt el. Különösebb tünetem nincs, most már "csak" 3 óránkét van pisijárat, éjjel pedig 4 óránként :lol: :lol:
Kicsit fárasztó, h Ábel igaz csibész, felfedező, de boldog vagyok, h ismét ÉLETET hordozok.

EGy tanács: ne hallgassátok, ne nézzetek betegbabás filmet, hírt. Higgyük el, h a mi babánk egészséges, szépen fejlődik!!!!!



MINDENKINEK JÓ EGÉSZSÉGET, BOLDOG, VIDÁM NAPOT!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi :)
Mi elmondtuk Akosnak. Tartottunk tole, hogy talan valoban korai lesz, de nem. Megertette, felfogta.
Minden nap elmondja, hogy Anya hasaban ott a Kisteso, ha megno,akkor kijon , kislany lesz es hogy majd neki adja a cumijat :) :) :) Nagyon aranyos.

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Nekem is az utolsó menzesz szerint (január 15) október 21-t ad meg terhes várhatónak minden kalkulátor.

Viszont mivel mi "edzettünk" a dologra és ovulációig nem volt semmi entyem-pentyem, vagyis lepedőakrobatika, (képzelhetitek szegény páromat! :oops: ) ezért mi pontosan tudjuk, hogy január 28 előtt nem történhetett meg a dolog (hacsak nem a jóisten által!). :?

Szóval én is inkább későbbre tenném a valós várhatót: október végére. Egy skorpiónak skorpió baba dukál! :lol:

KépKép
stike
 
 


Napsugár! Nem első lombik, hanem a harmadik. Inszem egyáltalán nem volt. Az endósoknak nem csinálnak mert nincs értelme.

Zsuzsu! Megpróbálok majd fényképet feltenni a kiskönyvről is. Én rózsaszínt kaptam... azért reménykedek a fiúban, bár a férjem megint lányt akar. :) Végülis mindegy csak egészséges legyen. A Kaáliban már azért nem csinálnak több uh-t és azért adnak át, mert a 8. hét után már hasi uh van. Ott meg nincs csak a hüvelyi. Holnap még nem leszek nyolc hetes, de remélem hogy a dokim már a hasit nézi, annyit dugdosták már belém a másikat hogy már elegem van belőle!!! Kinél fogsz szülni? (Van egy közös ismerősünk azért tudom hogy egy helyen fogunk. :wink: )

Kép

Kép
perdo
 
 


Én is tudom, hogy mikor készült a babó, tehát nekem se jó az október 4., de én ragaszkodom ehhez az időponthoz...

Zsuzsu írta:
"EGy tanács: ne hallgassátok, ne nézzetek betegbabás filmet, hírt. Higgyük el, h a mi babánk egészséges, szépen fejlődik!!!!! "

Ez nem hiszem, hogy megvalósítható és nem is biztos, hogy a legjobb ötlet. Saját tapasztalatból tudom...és most már tudni akarom, hogy mi várhat rám, úgyhogy oda fogok figyelni mindenre, mégha nem is könnyíti meg ezt a 9 hónapot.... :cry:
marek
 
 


Tyűűűű!!!! Alig bírtam visszaolvasni ezt a sok boldog (és aggódó) kismamit :D De jó,hogy ennyien vagyunk!!!!! Legalább lesz kivel megosztanunk az élményeket.
Szóval ha jól értelmeztem,akkor el kell mennem a védőnőhöz és ő állítja ki a kiskönyvet. A vérvételről majd megkérdezem,hogy most akkor mikor is esedékes.
Látom azért mindenki másképpen viseli a mindennapokat. Én hétfőn megyek dolgozni, 2 hete itthon vagyok mert minden reggel iszonyúan szédülök és képtelen vagyok összeszedni magam. Talán már jobb valamivel,remélem jövö héten végre tudok menni dolgozni.
Ti szedtek magzatvédő bogyót?
trixys
 
 


Szia Trixys! Én folsavat és Elevitet szedek, ezt utóbbit módjával, 2-3 naponta egyet... majd, ha az orvossal beszélek, akkor meglátom mi kell még.

Viszont én 90 napos diátát is kezdtem a menzesszel együtt, amit még most is csinálok, annyi különbséggel mióta tudom, nem csak magamra kell gondolni, hogy eszem + fehérjét (sajtot) meg magos kenyérből többet. Nem tudom erről kinek mi a véleménye. Tudom, fogyózni nem szabad, igyekszem emiatt, ha éhes vagyok például gyümölcsöt enni.

Egyébként így 5 kilótól szabadultam meg első hónapban, aminek a terhesség miatt is örülök, mert ennyivel kevesebb súllyal indulok a nagy gyarapodás előtt! És már nagyon sok voltam... :cry: jobban is érzem magam így, nem beszélve arról, hogy rengeteg gyümölcsöt, zöldet eszem, az meg biztos nem árthat a babának!! :)

KépKép
stike
 
 


Sziasztok!!

Kriszta!
Amikor két csíkos lett a teszt én is mondtam Ábinak, h testvére születik. Erre vigyorogva ugrándozott :) :) Gondolom nem érti még miről van szó, de érzi az biztos.

Stike!
Én is örülnék a skorpió-skorpió "párosnak" :D :D hanyadikán születtél?

Pedro!
Ki az ismerős?? Ági???????? :) Ábelt Sikovanyec J.-nál szültem, remélem a tesót is vállalja :D Te is Szegeden szülsz??? de jóóóóóó :)

marek!
Arra gondoltam, h ne vegye senki magára a rémhíreket. Mindenki más és ha valakinél baj volt, az nem jelenti, h nála is lesz. Velem előfordult, h a védőnői váróban egy anyuka rémtörténetbe kezdett és kedvesen egkértem, h ne mondja. Talán baj, de ilyen vagyok...

Trixys!

Elevit 3 naponta,folsav, magne B6 naponta. Valami vitamin tanácsos, de egyéni ki mikor, mennyit. Fontos lehet a sok "zöccség, gyümi...) :lol:


Csajok!
Aki úgy gondolja, elárulhatná hol lakik.........

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Lányok, mára ennyi tőlem! :lol: Holnap folyt köv, ha este nem láttok...

Én pesti vagyok és nőgyogyóhoz a SOTE-ra járok a Baross utcába. Valaki még "odavalósi"? :)

Ja, és én november 8-án születtem. 40 éve! :shock:

KépKép
stike
 
 


Sziasztok!

Trixys :)
Vervetelre az en dokim akkor kuldi az embert, miutan van szivhang.
En csak Elevitet szedek, minden nap 1et es probalok minnel tobb gyumolcsot enni.

Stike :)
90 napost en is csinaltam regebben, de bevallom, kb 2 het utan feladtam :oops: Nagyon nem ment, gyenge vagyok no.

Zsuzsi :)
Ez igaz talan, hogy az ember higgye el,hogy nem tortenhet baj, fo az optimizmus. De ha valakivel egyszer tortenik vmi nagyon rossz( nekem volt egy miss ab-om 2004-ben), utana el kell telnie nagyon sok idonek, hogy elhiggye, nem lehet baj. En is ezert vagyok paramami.

Bp, 7. kerulet :)

Ti hol fogtok szulni? Van valasztott dokitok?

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Stike :)

En pedig a Baross utcaban szulettem, lassan 28 eve :D

A Szent Imreben szultem Akost is es Pocakbabat is ott fogom, valasztott dokinal es szulesznonel.

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Mi is tudjuk, hogy mikor készült a kis manónk az inszem miatt, de azt mondta a doki is, hogy ez mindegy, így is mensi első napjától számolják! Így október 11-ke körül várható! Én meg okt. 6-ai vagyok!
Mérlegnek mérleg! :lol:

Elevitet én is szedem, de csak 2 naponta, mert egyébként székrekedésem van! :? Folsavat minden nap, magneB6-ot meg ha úgy érzem szúr, görcsöl vagy jól esne! :roll: :lol:
Sok folyadék is kellene, de az ásványvíz nem nagyon megy inkább a gyümölcslé! :?

Ja én Heves megye! De jelenleg még Debrecenbe járunk!

Valami jó kis kívánósság nálatok? Érdekes összepárosítások? :lol:

Nünüke tényleg jó sok teszt! Akkor én a 6 tesztemmel el is bújhatok! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Én Elevitet szedek minden nap és folsavat. És nincs székrekedésem, csak hasmenésem :cry: Valahogy én ilyen alkat vagyok. Magne b6-ot nem szedhetek sajnos...reméljük nem is lesz rá szükség... És sajnos nagyon nem figyelek oda az étkezésre, mostanában leszoktam a kajálásról (ideg) és nehéz visszaállni. Azért igyekszem, de ez a napi ötszöri étkezés nem megy...van, hogy csak kétszer sikerül ennem, de a hasmenés miatt az se nagyon marad benn...

Ja, és soltvadkerti vagyok (Bács-Kiskun), de Pesten szülök a Jahn Ferenc Kórházban. Van választott orvosom (bár még nem tud róla) és egy nagyon kedves szülésznőm...
marek
 
 


Hát tényleg nagyon jó, hogy ilyen jól beindult a mi kis topikunk! :)
Már csak attól tartok, hogy nem tudom majd megjegyezni a neveket, meg hogy ki mit írt. ELÖRE IS BOCSI!!!!! Alapban is feledékeny vagyok, de mostanában még inkább. :(

Trixys:
Én csak folsavat szedek. Egy doboz MagneB6-ot beszedtem (elöírás szerint), amikor görcsölgetett a pocakom, de azzal most úgy vagyok, hogy akkor veszek be, ha fáj megint. Elevittel és társaival meg úgy vagyok, hogy megpróbálok inkább mindenféléket enni (tej, tejtermék, hús, gyümölcs, olajos magvak, stb.). Gyümiböl extra sokat próbálok, mert én is sajna székrekedéses vagyok. :(

Stike:
Sztem egy fogyókúra !!!normális keretek között!!!!! és akkor, ha valóban van lefaragandó fölösleg, akkor oké. A babavárás szempontjából is jobb. Csak tényleg oda kell figyelni, hogy minden fontosat egyél!

Nekem elvileg okt. 1-et mondott a doki, de mi is tudjuk, h jan. 8. vagy 9. az idöpont. Úhogy inkább okt közepe környéke.

Vki jár egyébként a MÁV-ba?
Ja, egyébként: Bp. XIV.

kgaba
 
 


A nevekkel én is bajban vagyok/leszek...a feledékenység nálam is megvan már egy ideje....elég gáz, amikor elkezdek mondani egy mondatot és nem tudom befejezni :? :oops: Szerintem ez már örökre így marad.... :roll:
marek
 
 


Jaj, lanyok, annyian lettunk, h ember legyen a talpan, aki mindent kovetni tud! :lol: persze, orulok neki! :D

En is oktoberi vagyok es okt 23-ra van kiirva a mano, ugy latszik ez igy mukodik errefele. :wink:

En is szedek egy Elevitnek megfelelo bogyeszt es magneb-t, a folsav benne van az elsoben. Nagyon nem vagyok bogyoparti, de igy vagyok nyugodt :roll:

Akkor en itt rekordot fogok donteni az egy db tesztemmel... :lol: 8)

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Mi azt hiszem meg varunk egy kicsit azzal, h elmondjuk tesonak a dolgot, de valaoszinu az elso sikeres Uh utan megtesszuk :roll: Bar ugy erzem, h akkor is sokat kell meg varnia, ha akkor tudja meg, amikor mar latszik :roll: Mindenesetre en kinezem Zsoltibol, h siman megerti mirol van szo 8)

Azt hiszem en vagyok legtavolabb toletek: eredetileg erdelyi, csikszeredai, de mostanaban Angliaban vagyunk tobbet. bar a szulest inkabb otthonra hagyom.. :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Jó reggelt!

Én folsavat szedek minden nap és Gravidát 2-3 naponta.

Én budapesti vagyok, most Budaörsön élek. A dokim a Szent Imrében dolgozik, majd március 4-én megyek hozzá. Remélem, minden a legnagyobb rendben lesz, akkor készítek szalagot is. :D

Ti hogy álltok a rosszulléttel? Nekem reggel pár öklendezés, de egyébként semmi. A gyomrom fura, olyan, mintha nem a megszokott helyén lenne. :)
barifelhõ79
 
 


Sugi, megint egy héttel előbbre jutottunk! :lol:

Stike, én november 2-án születtem, szintén 40 éve! :lol:
Vendég
 


Jó reggelit mindenkinek! Már aki tud enni. Nekem ez valahogy még nem megy.... :cry: Viszont remek hányingerem van, szerintem ma végre sikerülhet behánynom a buszon :oops: Ez volt a nagy álmom... :lol: :lol: :lol:
Este elmennénk moziba, de kicsit tartok tőle...pisijárat, hányinger és hasmenés egyszerre...nem tudom mennyire tudnék figyelni... :? Főleg, ha az uram előtte még egy kínaira is meg akar hívni... :roll: Asszem kihagyom...inkább kérek helyette egy pár cipőt...abból még soha nem volt gond... :wink: :lol: (kár, hogy egy hete vettem egyet...nem baj...észre se veszi, úgyis mind egyforma :oops: )
marek
 
 


Luca
Eltévedtél... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy nem? :?
marek
 
 


Szép jó napot mindenkinek! Vagy inkább vukmenteset kívánjak? :lol:

Nekem nincsenek ilyen tünetek, (MÉG), de azért együtt érzek veletek!

Luca, örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen a fórumon, aki 4x-en (te felé én túl) van! :)

Bangham, ne aggódj, én is azért csináltam még egy tesztet, hogy a jövendőbeli keresztanyukának odaadjuk, aki éppen jött látogatóba hozzánk! Nekem az első teszt eredmény elég meggyőző volt! Úgy piroslott, hogy még csak! :roll:

KépKép
stike
 
 


Jóreggelt Mindenkinek!

Én még mindig nem vagyok rosszul, kicsit se. Kicsit kezdek aggódni, hogy nem jelent-e ez vmi rosszat... :? Utálom, hogy csak 11-én mehetek dokihoz, és csak azután lesz uh-om, és csak akkor tudom meg, hogy minden rendben van-e! :x

kgaba
 
 


Sziasztok!

Ne haragúdjatok a zavarásért! Én a 2008 szeptemberi babaváróktól vagyok!
Csak figyelmetekbe szeretném ajánlani a vállalkozásomat. Kismamaruha készítéssel foglalkozunk! Vannak nadrágok, felsők, szoknyák készítői árakon! Nézzétek meg a weboldalunkat:
www.kismamaruci.hu

További kellemes babavárást kívánok mindenkinek!

Üdv: Ónodi Mónika

gwini
 
 


sziasztok.
szia Luca.
nem nagyon tudok írni, mert nemhogy csökkenne inkább rosszabb a hányinger, levegőt alig kapok öklendezek egész nap.
KIcsit most visszább veszem a tempot, jövök azért időnként de nem tudom megígérni hogy gyakran.
Kívánom mindenkinek, hogy a végére is jussunk a terhességnek, és a sok szenvedésért kapjunk egy csodálatos ajándékot.
Mások ugye kettőt. :lol:
vigyázzatok magatokra.

Kép

Kép
napsugár035
 
 


napsugár, legyél jobban! Biztos lesz még örömöd ebben a várakozásban és előbb utóbb elmúlik a nehéz időszak... de jó, hogy most nem azt kell érteni alatta, amit máskor! :lol:

KépKép
stike
 
 


Napsugár! Kitartás! Lassan hátha majd csökken a rosszullét!

Fú nekem most a szagérzékenység a legrosszabb! :twisted: Az előbb pont kajáltam a munkahelyen és bejött egy bácsi, hihetetlen szagot éreztem, megfordult velem a világ! :twisted:

Ti dolgoztok egyébként? És meddig tervezitek?

Gaba! Minden rendben van! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok Lányok!

ha nem gond én is csatlakoznék! :D
mi lassan belépünk a 8.hétbe,most 13mm a csöppem!
én is tele vagyok izgalommal!első baba,így még én sem tudom,h működnek ezek a babás dolgok! fáradtág és hányinger van!és sajnos volt barnázás és vér is!már 2.hete fekszek,igyekszem kipihenni!...
én egyébként napi 3x2 magneB6-ot és 2x1 c-vitamint szedek!
olvastam,h szinte mindannyian szeditek a folsavat!ennek utána érdeklődök én is a dokimnál,mert ezt még nem említette! :roll:
adri
Vendég
 


Szia Adri!
Folsavat meg magzatvédőt nem árt szedni, persze semmi nem kötelező...

Bettike
A szagok...azok engem is kiakasztanak...rosszabb vagyok, mint egy vadászkutya. Mindig pontosan tudom, hogy mit főz a szomszéd, pedig családi házban lakunk, és hányni tudnék a parfümöktől és a cigiszagtól....
marek
 
 


Sziasztok!!

Én is novemberben születtem, 12.-én. Szeged mellett lakunk, terveink szerint a Szegedi Klinikán születik meg második gyermekünk is. Vegyiparit végeztem, egy laborban dolgoztam, de 2006 jan. 2-a óta itthon vagyok. A fiam 2006. júli 13-án született.
Ábel sajátdokinál született, most is ez a terv. Szülésznőt akkor nem választottam, de a sors egy rendkívül kedves, profi szülésznőt rendelt mellém, így most már ragaszkodom Hozzá.

Kriszta!

érhető valamennyiünk aggodalma, de bátorítjuk egymást és könnyebb lesz!!!! :)

bettike!
Én egyáltalán nem kívánok különösebben semmit. Én is kíváncsi vagyok érdekes párosokra :D Én is egyet teszteltem, annyira meggyőző volt, h nem láttam értelmét ujabbnak. Azóta 10 nap telt el, már érzem, h gömbölyödök, szóval tuti a tuti :D :D
Ábelnél nálam egyetlen tünet a szagérzékenység volt. Nem tudtam tömegközlekedni...most is van, peluscserekor öklendezek......izgi..... :shock: :)

Marek!
Bocsi, nekem a fagyizó jut eszembe a városodról. Imádom!! :lol: :lol: Pár hete voltunk arra és degeszreettük magunkat......ja és nagyon szupi pelenkázóhelyiség is van , tetszett!! :)

Barifelhő!
A gyomrom nekem is feljebb van már, de ez volt Ábival is, így nem aggódom. Rosszullét nincs, csak a szagok, pisijárat és álomkór...

Luca-Napsugi!

Gratula a 8-9. héthez!!

Kgaba!
Ne aggódj! Örülj, h jól vagy! Tünetmentesen is szépen gyarapszik a babád! :) Én is 11.-én megyek dokihoz, nekem az lesz az első dokilátogatás. Majd szorítunk egymásnak! :wink:

Adri!

Szia! Csatlakozom Marekhez. A folsavat bizonyos fejlődési rendellenességek kizárása miatt javasolják szedni. A fiammal én végig szedtem. Szorítok, h minden rendben legyen!!

Csajok!
A Ti párjaitok-férj mit szólt amikor kideült a baba?? Neveken gondolkoztok már???

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: