Új privát üzeneted érkezett!

egy másik Kép Luca

Kép
kévi77
 
 


Sziasztok! :)

Hmbori! Igazából mi nem tervezünk (terveztünk?) még babót, mert még mindketten tanulunk! Azért hagytam abba a gyógyszert mert sok rosszat hallottam, és nem akartam, hogy majd esetleg később azért ne sikerüljön hamar a baba, mert gyógyszert szedtem!
De ha mégis úgy alakult, hogy most babánk lesz akkor nagyon fogunk neki örülni és türelmetlenül várjuk :)
Kévi! Igen láttam hogy Neked is júli 29-et írt a kalkulátor (nagyjából elolvastam amiket írtatok :D )
Amúgy tünetem nem igazán van! Éjszaka volt hányingerem kicsit! Meg állandóan pisilni kell, de ennyi!
Hát majd hétfőn kiderül!
Szép estét Mindenkinek :D
bringóó
 
 


Kitty,ha neked a 86 a születési éved,akkor jó fiatal vagy.Csak irigykedek ám.
De nem is,mert jól érzem magam 31 évesen :lol: :wink:
Betti,az jutott eszembe,hogy rendesen megjött?Mert hallani olyat,hogy vki menstruál a terhesség első pár hónapjában.

Kép
kévi77
 
 

 
 

Kévi! Luca baba nagyon édes :D
Szerintem én vagyok itt a legfiatalabb :oops:
bringóó
 
 


Sziasztok,
Üdv az újaknak és gratulálok a tesztekhez ill. szurkolok hogy pozitív legyen

Betti,
szerintem sem kizárt hogy terhes vagy, előfordul hogy megjön de kevesebb, másabb... ha mégsem vagy, akkor még nem volt itt az ideje, próbálkozni kell tovább, hajrá-hajrá

Rabbe,
kíváncsian várjuk a fotót a nagyfiúról :oops:

mindenkinek köszi a bókokat Zsófival kapcsolatban, egész elpirultam

van valami kínai izé a neten ami állítólag megmondja a baba nemét, hát nemigen hiszek benne, de kipróbáltam... nos, ezek szerint két lányunk lesz nemsokára...

Anetto,
küldöm az adataimat én is, és nagyon köszi, hogy foglalkozol ezzel

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Kévi77,

Luca nagyon aranyos : ))) szülinapi torta??

Kép
danidaniel
 
 


sajnos nem tudok feltenni a fiamról képet, mert nem tudom lekicsinyiteni, így meg nem fogadja el. :(
ma kiváncsiságból csináltam mégegy tesztet hogy megfelelö-e még a hcgm :oops: és azonnal mutatta. :D remélem nem lesz baj...
kinai naptár: náluk nem jött be, de ha most sem fog akkor kislány lesz :wink:

rabbe1
 
 


anettoo: nem tudom sikerült-e válaszolnom a prividre, mert elöször nem akarta küldeni. de köszi megvagyok azt hiszem már jobb. és köszi hogy magadra válaltad a táblát :-) szerintem hozzám aug 2-t irhtasz be.

rabbe1
 
 


Zsófi is és Luca is olyan megdögönyözni való :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kévi
Eltaláltad, 86-os vagyok :lol: :wink:

Bringóó
Én is még csitri vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem teljesen mindegy, hogy fiú lesz, vagy lány... azért a szívem mélyén fiút szeretnék :wink: :oops:
Vendég
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:37-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Köszi anetto a segizséget, de azért nem tudom lekicsinyiteni mert machintos gépünk van és ezen nem találtam olyan progit. :oops:
de nagyon köszi. esetleg ha elküldöm neked emailcimre lekicsinyited? és visszaküldöd? vagy betennéd? nem sürgös... :oops: de én nem tudom megcsinálni.
szerintem jó ötlet a tábla többi része is jó lesz majd hasonlitgatni . nagyon ügyi vagy :-)
én most megyek aludni, jó éjt kismamik és pocaklakók :D

rabbe1
 
 


ja és itt is vannak nagyon jó, különleges vonalzók, megcsinálni megtudom, csak nem tudom betteni, mert nem tudom melyik formátumot lehet, mert kiirja hogy túl hosszú. de ha valakinek sikerül akkor elárulja nekünk? :wink:
#

Babaváró naptár: http://www.widgetbox.com/widget/pregnan … r-widget-2
Szülés visszaszámláló naptár: http://www.widgetbox.com/widget/baby-status
Terhességi naptár: http://www.widgetbox.com/widget/bellyHoodCam
Ez is terhesnaptár: http://www.widgetbox.com/widget/pregnancy-calendar
Babaváró naptár: http://www.widgetbox.com/widget/baby-ticker
Megjósolja milyen lesz a gyerek szeme színe: http://www.widgetbox.com/widget/what-co … s-eyes-be-
terhesség hétről-hétre: http://www.widgetbox.com/widget/baby-status

rabbe1
 
 


Sziasztok!

Anettoo! Inkább majd csak a hétfői teszt után küldöm az adatokat, ha pozitív lesz :)
Danidaniel! Zsófia baba nagyon édes :D
Olyan zabálnivalóak ezek a csöppségek :D
Kitty! Én 88-as vagyok! :oops: :oops:
Jó éjt Mindenkinek :)
bringóó
 
 


rabbe - privit küldtem

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Nem az én kisfiam, hanem Rabbéé..
Kép
Kép
Kép
Felraktam mind a hármat, mert nem tudtam választani. :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:39-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Felrakom a táblit is, de egyelőre belinkelve, ha valaki nem szeretné, hogy látszódjon itt a lapon, így talán kevésbé feltűnő. Ha szeretnétek természetesen bemásolom, oks?


1228031098.0477.doc

Ups, én vagyok a felsorolásban az első. Elég illetlenség. :oops: :) Úgy raktam sorrendbe, hogy ki van kiírva hamarabb. Oks? :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Kép
Vendég
 


Bringóó
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Rabbe
A kisfiad már kész férfi :lol:

Anettoo
http://babatervezok.otthona.net/josteszt.shtml
Jó a táblázat :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ki mivel tölti a vasárnapot?

Én egyedül vagyok itthon, a párom dolgozik :cry:
Fordítanom kellene...
Vendég
 


Sziasztok!

Ezuton koszonom mindenkinek a biztatast, igazan jol esik!

Udv Kitty es Bringo!

Most elegge lemaradtam az irasban de nagyon aranyos Luca is es Rabbe kisfia is... hat igen, o mar nagyfiu:)

danidaniel: igaz megjott, de a szokasos tunetek nelkul (mar egy hettel elotte rosszul szoktam lenni, erzem hogy na igen mindjart megjon, de most semmi ilyesmi. Az ejszaka kozepen arra keltem hogy fajt a hasam es akkor vettem eszre.) Nem adom fel es problakozunk ujra majd, remelem csak egy honapos csuszasban leszek hozzatok kepest...

Erdekelne, hogy probalt-e valaki reflexologiat kozuletek? En azzal is foglalkozom, a terhessegi reflexologia erdekel a legjobban. (Igazabol nemsokara vegzek a suliban.) Paciensem meg nincs, de nagyon sok pozitiv peldarol tudok, peldaul ha valaki teherbe szeretne esni. De a terhesseg harmadik honapja utan alkalmazott reflexologia megkonnyiti a szulest, vajudast... Ha van tapasztalatok e-teren megosztanatok? Ha esetleg valaki Szeged kornyeken lakik, egy kezelest fel tudok ajanlani januar 9-25 kozott valamikor.

bringo: szoritok Neked!
betti*
 
 


Sziasztok!

Rabbe! Nagyon aranyos a kisfiad! :) A második képen kész úriember :D
Anettoo! Szerintem jó a tábla. Lehet majd még csinosítgatni meg szépítgetni :D
Kitty! Nagyon szép az adventi koszorútok! Én, ma megyek vissza a koliba! (Debrecenbe tanulunk a párommal és ott is lakunk együtt) De ma csak én megyek vissza, mert neki holnap dolga lesz, így este egyedül leszek :cry: amit úgy utálok :(
Betti! Remélem hamar összejön a babó! Szurkolok Nektek! Én nem próbáltam még a reflexológiát!

Fáj a hasam :? Szerintetek fájhat azért is mert baba van, vagy meg fog jönni? Mondjuk fájdogált már ez elmúlt pár napba is egyszer-egyszer, de nem jött meg....
bringóó
 
 


Bringóó
Mi Nyíregyházán tanultunk :wink:
Vendég
 


anettoo:
én aug 2 -re leszek szerintem kiirva, de ez még bárkinél változhat... nagyon köszönöm a kép felrakását. imádom őt! :oops: annyira helyén van az esze, úgy tud hizelegni, kedveskedni, de emellett borzasztóan nehéz is vele mert olyan makacs és hisztis mint az anyja :wink:
Kitty: nekem is nagyon tetszik a koszorú. nagyon szép. én is a héten akartam a lakást feldisziteni, de igy hogy feküdnöm kellett ez elmarad még egy darabig... :?
képzeljétek: ma nincs folyásom, illetve van de SÁRGA!!!!!!!!!! az már remélem jobbat jelent.
betti: szerintem ha ügyesek vagytok akkor már a köv hónapban sikerülhet, de most megjött rendesen vagy sem? nem csinálsz azért tesztet?

rabbe1
 
 


rabbe: remelem ez mar jo hir, meddig kell meg fekudnod? Hogy birod a sok fekvest Adi mellett? Gondolom o sok figyelmet igenyel.

Nekem amugy is csak kb ket-harom napig tart es eleg keves ahhoz kepest milyen volt kb 5 eve...megcsinaltam az utolso tesztet tegnap, persze negativ lett, de igazabol az egyetlen pozitiv teszt az meg szerda delutan volt. Hat remelem karacsonykor mar harman leszunk:)

Kellemes karacsonyi keszulodest es lakas diszitest!
B
betti*
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:39-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Kitty! Mi Nyíregyházán jártunk középiskolába! :)
Rabbe! Örülök, hogy jobban vagy! :) De azért még pihenj, amennyira csak tudsz!
Anettoo! Én is gondolkoztam, hogy megcsináljam-e a mérlegképes könyvelőit, (Most amúgy közgáz karon vagyok) de számomra az túl nagy felelősség lenne úgy érzem! Mindig paráznék, hogy nehogy elrontsak valamit! Szép lesz az a tábla! :lol:
Ha ma megcsinálnám délután a tesztet kimutatná hogy terhes vagyok-e, vagy inkább várjak holnap reggelig? (Már bánom, hogy elfelejtettem hazahozni a tesztet, itthon nem akartam elmenni a gyógyszertárba, mert errefelé olyan pletykásak az emberek....)
bringóó
 
 


Kévi: berakhatlak a táblába? vagy ki maradt még ki? mármint azokon kívül, aki még várja a tuti teszt eredményét :wink:
Tábli frissítve:
1228069299.216.doc
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:40-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos úgy néz ki, hogy Nekünk mégsem lesz most babánk :( (megcsináltam a tesztet és egy halvány tesztcsík se jelent meg rajta) De nem szomorkodom, mert így befejezzük mindketten az egyetemet és úgy várjuk majd a babát ahogy elterveztük :) (Mivel rendszeres látogatója vagyok a babanetnek, így gyakran megleslek majd Titeket ha nem baj. )

Problémamentem babavárást, szép szülést és egészséges kisbabákat kívánok Nektek! És nagyon-nagyon Boldog karácsonyi Ünnepeket!

Most sietek, mert órám lesz :wink:

Brigi
bringóó
 
 


bocsi lányok hogy bepofátlankodok :lol:

először is gratulálok nektek, és vigyázzatok magatokra!

brevi ugyan az a dokink!

:lol: nála szültem most augusztusban. de érdekes ő nekem még az Elevitet ajánlotta (én Gravidát szedtem a jód miatt) erről nem is hallottam még!

anetto te nem riadtál meg a kis korkülönbégtől? :oops: mert én is nagyon szeretnék már nekiállni tesónak is..igazából nem valami hatékonyan védekezünk.. de első babára is 27 hónapot vártunk és végül segítséggel lett de néha belegondolok, hogy ha két baba lesz... bár kicsi fiam nagyon nyugodt szóval nem panaszkodhatok..és anyukának is imádok lenni!.

férjem nagyon rá van állva a hugira! :lol:

a gyerekek gyönöyrűek!

szép napot Nektek!
Vendég
 


bringó, betti :cry:
Vendég
 


Bringóó,
:( pici baba még várat kicsit magára, megvárja míg anyu végez a sulival. a kis ügyes. remélem minden úgy fog alakulni, ahogy szeretnéd. köszönöm a jókívánságokat, neked is békés boldog karácsonyt, és nyugodtan jöhetsz ha gondolod ám :)

Rólunk csak röviden, mert fürcsi van Apával és mennem kell,szóval ma voltam, 10 mm foltocska, 5 hetes terhességnek felel meg, de a lényeg, hogy jó helyen van. megnyugodtam, 18 án megyek megint, addigra elvileg tuttira lesz szívhang is.

Szép estét !!!

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Sziasztok!

Rabbe (és Anettoo) köszi a képeket a nagyfiúról! Nagyon aranyos, gratula hozzá! Olyan jó kisfiúnak látszik... nem szokott rossz lenni, vagy igen?

Bringóó: ne szomorkodj, hogy nem most lesz a baba - hiszen Te is írtad, hogy még suilba jártok. Majd akkor jön, amikor itt lesz az ideje! Csak türelem! :)

Annetto és Bringóó: én is könyvelek! :) Én a PSZF-en végeztem, és egy nagy cégnél dolgozom. Jó lenne nekem is önállósodni, csak az a baj, hogy ennél a cégnél - pont a mérete miatt - sok apró területre van osztva a pénzügy és a számvitel, így sajna globális képem nincs a dolgokról. Amit a suliban tanultam, az meg már 50-szer megváltozott, és nem mindenben vagyok képben...

Danidaniel: szuper, hogy már ilyen "nagy" a babókád! :) Örülök, hogy minden rendben! Én is alig várom már a jövő hetet, amikor megyek kontrollra. Kiváncsi vagyok, mit fogok látni? Persze a legfontosabb, hogy a doki csak jó dolgokat lásson!

Kitty86: mit fordítasz (vagy kellene)?
Mi a hétvégén jelentettük be a családnak a várva várt eseményt! :) Persze mindkét leendő nagymama sírva fakadt örömében. (Mindkettőjüknek az első unokája lesz a babánk.) De csak nekik mondtuk el, egyelőre a barátokkal és egyéb ismerősökkel még várunk...

Körkérdés: Ti már elújságoltátok és ha igen, kinek? :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Hmbori: látom veled napra pontos vagyok... :-)
igen, jól látod , ádi nagyon jó fiú :) persze azért vannak nézeteltérések... :wink:
én is nagyon izgulok, hogy mi lesz a dokkinál, én csütörtökön megyek. nekem volt már 3 elhalásom, vetélésem, de most sikerülnie kell!!!!!!!!!!
mi az elözmények miatt még nem akarjuk sokaknak elárulni, de igy is van 12 ember aki már tudja( legjobb barátnöm, 3 kolleganőm akiktöl segitséget kapok ha kell.......ja és a férjem is tudja :-D és a kicsinagy fiam, aki remek titoktartó. és amig feküdtem ö nagyon sokat segített nekem, teljesen kiszolgált: kaja, viz gyógyszer stb.
én szeretnénk nagyon gyorsan tul lenni a 12 héten, talán akkor hiszem el hogy sikerült...

rabbe1
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok, ha nem baj. :D

Timi
titimee
 
 


sziasztok!

Sajnos én is úgy jártam,mint Betti.Búcsúzni jöttem,azért majd benézek néha és drukkolok nektek.Vigyázzatok magatokra és a babákra.pusz

Kép
kévi77
 
 


Sziasztok,
kicsit eltüntem, de álomkór megtalált :shock:
A melóban is olyan vagyok mint egy lasított felvétel, és nagyon oda kell figyelnem, hogy ne hibázzak. Most is épp melozóm :oops: , úgyhogy nem nagyon tudok visszaolvasni, csak gondoltam már bejelentkezem. Ha hazaérek pedig egyből már lerakom a fejem, és reggelig durmolok. A másik a haspuffadás estére, borzasztó.
Nektek is vannak tüneteitek?
Ma ha hazértem visszaolvaok, és jelentkezem újra :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok,

szeretnek csatlakozni Hozzatok, tegnap es ma is teszteltem, halvany csik jelent meg, es nagyon ugy erzem hogy ... :)
De en is csak akkor fogom elhinni ha mar tul vagyok a 12. heten..
Biztos vagyok benne hogy 17-en fogant, de ha az elso menstruacios naptol szamoljuk, akkor elsejetol kellene szamolni. Na akkor mikor leszek tul a 12. heten? elsejetol szamoljam vagy 17-tol?

csilla

KépKép
Kép
csillaz
 
 


Szia csilla,
Szerintem elsejétől számítsd. nekem 4-én volt a ciklusom első napja. Ma reggel pedig már szép zebrás lett a tesztcsíkom. igaz az 10es érzékenységű.

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Anettoo
Én is használok naptárt! Valahogy jobban szeretem a hagyományost, mint a számítógépest... :oops:

Bringóó, Kévi
:cry:

Danidaniel
Gratulálok a foltocskához :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmbori
Fordítás... nyelvvizsgázni szeretnék és arra gyakorlok... :wink:
Mi még csak anyukámnak és a legjobb barátainknak mondtuk el.

Rabba
Drukk, hogy ne legyen semmi gond!

Titimee, Csillaz
Üdv itt!

Irdab
Nekem még semmi tünetem nincsen.
(2-3 naponta tesztelek, hogy még megvan-e Borsó
:oops: )
Vendég
 


sziasztok!
holnap este 7re megyek a dokihoz. nagyon félek!!!!!! (eddig már volt 3 elhalásom.. :-) )
kittz: nem szégyen a menetköben tesztelés... én is így tettem a héten :oops:

rabbe1
 
 


hu elirtam, nem holnap, hanem holnapután megyek :-(

rabbe1
 
 


rabbe drukkolok, hogy ezúttal minden rendben legyen! +++++++++++
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:41-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto :lol: köztem meg a nővérem között sincs nagy korkülönbség, mert tesóm 5 hónapos volt, amikor én fogantam (direktbaba vagyok hogy apa ne legyen sokáig katona :lol:akkoriban még ez ment )

Anya azt mondta, hogy amig kicsik voltunk sokkal könnyebb volt velünk mint amikor felnőttünk .. és hogy ki lehet bírni...

végülis ha belegondolok, hogy én világéletemben ikreket szerettem volna.. nem értem mé parázok ha most hamarabb jön a tesó, hiszen ZSigmond átalussza az éjszakát, nagyon nyugodt baba egyenlőre persze a fogacskák ha elindulnak nem tudom mi lesz

igazából egy dolog miatt aggódom.nekünk Zs 27 hónapi tortúra után költözött pociba kis segítséggel .én ZS vel is voltam kórházban vérezgetés miatt, egy hétig... nem volt nyitva méhszáj, csak a méhszáj közelében volt a lepény így dokim alapos volt..befektetett.. és ha mondjuk most teherbe esek, hogyan fogom cipelni kicsi fiamat?

de egyébként boldog lennék ha ezúttal gyorsabban jönne a kistesó ..bár valószínű nem élném meg annyira tragikusan egy gyerekkel, mint ezelőtt ....



:lol: :roll: bocsi ha sok voltam :oops:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:41-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik én is erősíteni fogom a táborotokat, ha nem bánjátok!
Tegnap este teszteltem, pedig még csak hétfőn kellene megjönnie.
Volt egy érzésem, és bejönni látszik, mert halványan, de van csíkocska.
Biztos majd jöv.héten lesz, de én bízom benne nagyon.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


sziasztok!

Ha nem bánjátok,itt maradok.Azt hiszem anettoo te kérdezted a borostyánláncot.Lucának 10 hónapos kora óta van.Az első 2 fogával nem volt gond,de akkor kezdett jönni felül 4 egyszerre és azt rendesen megszenvedtük,sikítva ébredt éjszaka.Megvettem a láncot,és nem tudom attól-e,de sokat javult a helyzet.Itt rendeltem:babacsoda.hu
Ha nem használ elvileg visszaadják a pénzt.

Mindenkinek szép napot,a tesztelőknek orvoshoz menőknek egy kalappal

Kép
kévi77
 
 


Beleírtam, hogy ki mikor megy dokihoz, de csak pár emberét találtam. Írjátok majd meg !
1228310413.9905.doc
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:42-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Hello Mamik!

Anetto
Igazából párom szerette volna nagyon, én meg egye fene, beadtam a derekam. :lol: Gondolhatod, nem kellett sokat könyörögnie!
Én is itt is gratulálok Nektek!
Azért az egy kicsit bíztat, h látom, többen mernek vállanlni kis korkülönbséggel tesót.

Tábla nagyon jóóó!
Majd küldöm én is Neked az adatokat, de amíg nem tuti, addig csak néha benézek.
Bár fáj a pocakom (még ennek lehet hívni, maradék az előzőből).
Na, de majd meglátjuk!

Többi Maminak is Nagy Gratula és Kitartás!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


érdekel vkit nagyon finom mézeskalács recept?minden évben sütök

Kép
kévi77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: