Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:56-kor.
Vendég
 


Lego,
Látod látod, nem szabadulsz tőlem, mindenhol ott vagyok :lol: Legolas meg... na majd elfelezzük, mert nekem is ő a gyengém! Várjunk csak, lebuktál, téged már a nevére vett? :shock: :evil: :lol: :shock: :lol: :twisted: :lol:

Nono,
Most, hogy így jobban belegondolok, rád is emlékszem :lol: Így jó? :lol:
Vendég
 


Netezgetek, netezgetek, és mire bukkanok?! Sok sok ismerősre!! :D
Sziasztok!
Akit még nem ismerek a 2008 április-májusiaktól vagyok :D
Szia Nono! Szia Magika! Szia Mezsó! Szia Nici! Szia Lekri! Sziasztok csajok!!!
De jó, hogy megtaláltalak titeket! :D :D :D

Nono nem mondod, hogy Szonja beteg? Szegényem! Jbbulást neki!!! Mostanába kijutott nektek a "jóból" :(
És Márk hogy van?

Bocsánat, hogy így berobbantam, de úgy örütem nektek!!!

Most megyek is, csak be szerettem volna köszönni!

Kép
marcianya
 
 

 
 

Neked is üdv itt is marcianya! :) És csak bejöttél örülni a régi ismerősöknek,vagy vannak hasonló terveid 2011-ben mint amiről a topik neve is szól?? 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok! Üdv a régi ismerősöknek külön is! :D

Én is csatlakozom, bár nálunk azért jó sok mindentől függ a baba-projekt...(az akarattól függetlenül.... :oops: )

Kép
babyteve2
 
 


Szia babyteve!! :wink:

hűű hányszor voltatok eszembe ti is!!Hogy vagytok?Mesélj!!!! :) Képet töltesz fel a babóidról??Én még nem is láttam őket! :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Megvagyunk, köszi, csodás évünk kezdődött, a lakás penészedik, elsején meghalt az egyik kutyám, még aznap bec@rt a 3 hónapja vett autónk, először 290 ezer, aztán 475 ezer a javítása, plusz ugye, hitelemelkedés nálunk is. De nem panaszkodom, a picik egészségesek, én is egyben vagyok, azért optimista vagyok! :D
Kép
(Ez az avatarom is, most hirtelen ez van...majd még hozok. :) )

Kép
babyteve2
 
 


Sziasztok lanyok!

Huh de porog a topic. Udv az ujaknak! :lol: :lol: :lol: :lol:
Babyteve!
Jo nagyok vagytok mar ti is. Nem irigylem az uj ev elejet toletek.

Lanyok!
Micsoda ismeretsegek vannak itt. :lol: :lol: :lol: :lol:
En nem voltam a texten, dogoztam ejjel-nappal.
:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nono! Panda!
Javulast a gyerekeknek.

Lanyok!
Passziv haz ara az oldalon, na meg a cikkben. Szerintem nem sokkal dragabb es nem elerhetetlen.

Na megyek mert nagyon almos vagyok.

Magi
Vendég
 


Babyteve,
Nagyon édesek a gyerekeid :) Azért milyen ideális, hogy fiú-lány páros lett meg, hogy van egy nagytesó, aki tud segíteni :wink:

Többiek! Ti is feltehetnétek képeket :wink:
Vendég
 


Mezso!

Apukaddal minden ok?

Magi
Vendég
 


magika: apukámmal minden oké,miért kérdezed?Szerintem az apósomra gondoltál nem?Vele voltak gondok régebben amiről esetleg meséltem a másik topikban már...hogy nem jövünk ki egymással!Ma sem rózsás a viszonyunk,mondjuk úgy megtűrjük egymás társaságát mert nem tehetünk mást...

babyteve: fő az optimizmus igazad van! :wink: Anélkül mit sem ér az élet! :wink: Gyerekeid nagyon édesek! :wink: És akkor egyszer talán még tervben van egy 4.? :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép Pár napja készült Blankáról,úgyhogy egész friss kép! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Wow, micsoda fogak, és mosoly! :D

Hát igen, van még 4 fagyibabánk, ők a tervezett 2011-es csapat. (Én ismét ikrekre gyúrok, de ha egyedül jön, az is óriási boldogság lesz!) Pont most számoltam ki, ha összejönne, akkor ugyanaz lesz a kínai jegyünk...(Eddig az összes kölköm patkány, Tomi ugye, 12 évvel a kicsik előtt született, így összejött. A jövendőbelimé meg az lesz, ami az enyém...akkor csak a párom lógna ki a sorból :lol: )

Kép
babyteve2
 
 


Mezso!

Nem te tettel fel az iwiw uzenofarla felhivast, hogy nem talaljatok?
Vagy en neztem felre? Na mindegy. A lenyeg, hogy jol vagytok.

A kep nagyon cuki!

Nalunk Katica mar meg egy-ket lepest egyedul, majd utana lecsucsul.

Magi
Vendég
 


magika: hűű így terjednek a félreértések... :lol: Én tettem fel egy ilyesmi hirdetést,de az csak körüzi volt!!!Tök ismeretlen az emberke számomra,csak belinkelte egy ismerősöm,és kérte a végén hogy ha lehet tegyem ki én is az üzifalra,és kitettem!De az nem az én apukám szerencsére! :D Köszi a dícséretet! :)

babyteve: neked is köszi a dicséretet!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso!

Akkor jo, ha nem a te apukad! Pedig az uzibol tok az jott le. Na midnegy. Szerencsere felreertes.

Magi
Vendég
 


Mezso, boldog szülinapot! :D

Kép
babyteve2
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a topicra :D
Ennek több oka is van...
Az egyik,hogy 2011.körül tervezzük a tesót a kislányomnak :wink:
A másik,hogy látok régi ismerősöket a "368-ról"... :lol:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


sziasztok:)

Babyteve
nagyon szép mind 3 gyermeked :)

Mezsó
Blankát imádom :)
Boldog szülinapot neked!!!!!:)

Zsófi
téged ismerlek :) :) iwiwen is meg vagy :)

Pandácska
te is tegyél ám:)

fiúk:
Kép Kép Kép Kép

bocsi sok lett :)

na kész a tapétázás,tavasszal festjük ha addig nem veszik meg :)
pedig most találtunk egy házat ami mind 2nek tetszik.árban is elfogadható.
Vendég
 


Mezsó,
Nagyon szép Blanka baba, és mennyi foga van már :D Jól áll neki :D Boldog Születésnapot :wink:

Lekri,
Ezek a szemek :shock: Reszkethetnek a csajok :lol: és milyen szépen áll már!!

Zsófi,
Üdv :lol:

Babyteve,
Menyi fagyitok van? Nekünk még 3 baba csücsül a hidegben .

Dórám:
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok

ÓÓ,kit látnak szemeim???? Szia Zsófi! De rég láttalak. Mi újság Veletek? Dorina már igazi Nő. :wink: Folyamatosan néztem a képeiteket,várom mikor jön a kistesó... :lol:
Hihetetlen,hogy 3 éve volt már,hogy találkoztunk Tesódéknál. :shock: Megy az idő rendesen....

Panda
de szép...még mindig. :)

Lekri
Micsoda szemek,amindenit...és a szempillák. :) :):)

Mezso
Blanka is gyönyörű huncut kiscsaj.:)

Babyteve
Szépek vagytok. :) És ikrek után vállalni ismét ikreket nagyon becsülendő. Én bevallom egy gyerek után imádkoztam,hogy a második terhességem ne legyen ikres. :lol: :lol: :lol: Rendesen le tud fárasztani 1 gyerek is. :lol: :lol: :roll:

Buli megvolt nálunk,majd hozok egy képet a szülinaposról.:)

Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!
Hát a tegnapi nap... :cry: Aki még nem tudja,párom éjjelente dolgozik,újságot terjeszt Bács-Kiskun megyében...
Tegnap éjjel meg volt az első balesete...Pont a szülinapomon. :cry: :cry: Autópálya felett átívelő felüljárón történt,a párom főútvonalon haladt,csak át akart menni a felüljárón.erre a lehajtón jött egy személyautó felfelé a felüljáróra,és az ellenkező irányba akart tartani amerre a párom ment.Na és a lehajtó végén meg kellett volna állnia,és elengedni a páromat,de ő nem adta meg az elsőbbséget,és 6sávot átugorva,párommal szembetalálta magát,és frontálisan ütköztek.Mindkét kocsi totálkárosra tört,de senkinek nem esett baja,a halálfélelmen,és ijedségen kívül.Szerencsére!!!Úgyhogy tegnap megkaptam Istentől a legnagyobb ajándékomat,az újjászületett férjemet!!! :roll:

Köszi mindenkinek a Blankát dícsérő szavakat!!!
lekri: imádod Blankát?Én is Kristófodat!!Tündér még mindig azokkal a gyönyörű szemekkel,és nagyon tetszik a fürcsis képen!! :wink:

zsófi: üdv köztünk!!

pandácska: Dorka is nagyon szép kislány!!Az az overálos,sétálós kép nagyon aranyos!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso!

Utolag is BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK!

Sajnalom a balesetet, de minden jo, ha a vege jo! En is nagyon feltem a ferjem, mert napi 60 km-t megy az halal 5-os uton. :( :( :( :(

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Puszi Lego!De szupi,hogy írtál! :D Hú már 3éve volt,hogy taliztunk?Azta...azóta sok víz lefolyt a Dunán.Dorina kiscsoportos ovis a Kis utcaiba(Pláza mellett) én meg dolizok 2éves kora óta :?
Veletek mizújs?Néha én is meglesem a képeket az iwiwen :) Olyan csodaszépek a lányok!Hédinek pedig utólag boldog 1.szülinapot! :) :) :)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Lekri!
Még szép,hogy ismerjük egymást :lol: Szép fiaid vannak :wink:

Panda!
Neked anno sokat szurkoltam ám :wink: Gratulálok Dórához,gyönyörű :D

Mezsó!
Ez borzasztó!De szerencse,hogy nem történt tragédia :(

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Kép

Én is rakok 1 képet,majd még keresek másikat,csak lassan megyek az oviba.

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Nagyon szépek a babók, egytől egyig :)

Szia Zsófi, Lego :)

Mezsó, sajnálom a történteket, örülök, hogy nem lett semmi baja a párodnak! Boldog szülinapot!

Lekri, házeladásért szorítok!

Hoztam én is képeket :)

Kép Kép
Kép Kép
Fogatlan banyanya :D
Kép
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


sziasztok

Dóra,Dorina,Szandi és Barbi nagyon helyesek :)

Dóri sétálos képe nagyon jóóó,nagyon ügyi :)
Dorina elég rafináltnak néz ki :wink: :wink: :wink: :wink:

Barbi haját már gumizzátok,még mindig önálló? már mint ugy fel áll neki?

Szandinál látom járt a fog tündér :) :)

enyém férjem is állandóan úton van,kamionozik itt belföldön.hát ha balesetes hireket hallok ami kamionnal történt egyből hivom.
Vendég
 


Sziasztok!

Nici,
cukik a lányok :D

Lekri,
ne is mondd,nagyon rafkós :wink:
mostanában csak fornettit+nesquick gabonapelyhet akar csak enni :roll: ...utóbbit éppen az előbb dugtam el :lol:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


nici,Zsófi: cukik a képek! :wink:

A szülinapos köszöntéseket köszi mindenkinek! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:57-kor.
Vendég
 


Nono
akkor már jobban vagytok?
országos esőt mondanak,be leszünk zárva :( :(
kimerültség:az nálunk is van egyre jobban érzem,Tofi minden este alkot valamit,hogy ne kelljen végig aludni az éjszakát :? :? :?

kamionosok:mint irtam a párom is de a családba van több is :wink: :wink: a legveszélyesebbek a román kamionosok.tőlük még a magyar kamionosok is tartanak.apa szokot mesélni.de magyarok között is van sok durva,hajtos aki nem veszi semmibe a kisebb autósókat.(emlékeztek amikor egy kamionos letarolt egy politikusokat szállitó autót?ott pl.:a kamion nem volt renden,egy nagy rakás kaki volt,a sőför és egyben tulaja a kamionnak mai napig vezet,pedig 2 vagy 3embert megölt)sőt van egy rokonunk aki kb 30 éve nem volt józan(reggel piával kezdi és folytatja is)mégis kamionozik.én rettegek tőle.mióta ismerem(5éve)még nem láttam szin józanon.rendőrők még se szondáztatják meg a munkahelye mégis rengeteg munkát biz rá.sajnos én nem tehetek ellene mert a párom rokona(közeli).de és most csúnyát irok,kivántam párszor,hogy boruljon fel vagy kapják el és vegyék el a jogsiját.megérdemelné.

az a vadember egy kamionos volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.de h mért pont a szőke nőnek jár ki a tisztesség h összetörje.... :D :D :D :D
ez nagyon tetszik :) :) persze sajnálom az autót meg titeket is de ezt jól megfogalmaztad :) :)
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:57-kor.
Vendég
 


nono: most tényleg,akkor jobban vagytok már?Ha nem akkor jobbulást!!! :)
Igen negyed évszázados lettem,és köszi a köszöntést! :) Hűű utána tudnál nézni a közgyógy törvénynek?Most jutott eszembe,hogy ez neked témába vág!Ha megtennéd azt nagyon megköszönném. :) Sajnálom,hogy nálatok is volt már hasonló balesetes történés mint nálunk...de nálatok is jó munkát végzett szerencsére az őrangyalotok!!!! :D :D És szerintem bátran panaszkodd ki magad,én mindig elolvasom amit írsz,és ha mást nem is tudok segíteni,de meghallgatlak.Néha az is több mint a semmi!

Kép

Kép
mezsó
 
 


szerintem nyugodtan panaszkodj.hidd el mi is szoktunk.sőt nekem utána valahogy könnyebb is. szerintem olyan anyuka nincs aki ne tudna néha panaszkodni.akár a fáradság miatt,akár a hisztik és rengeteg más dolog miatt , :lol: :lol: :lol:

mi is 2-3xi éjszakai kelésnél tartunk pedig már nem is eszik majd 2hete.de inni iszik 2x legalább és 5kor eszik is.
Vendég
 


Magika
sok boldog névnapot neked :)
Vendég
 


Sziasztok lanyok!

Most csak kutyafuttaban.

Nono!
Jo, hogy mar jobban vagytok.
Meg tobb egeszseget nektek.

Mezso!
Hogy te milyen fiatal vagy!

Lerki!
koszonom a koszontest!

Magi
Vendég
 


Magi, boldog névnapot!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon szeretnék 2011-ben babát,ehhez már csak a férjemet kellene meggyőzni. :mrgreen:
Egyenlőre nem rajong az ötletért,de remélem sikerül rábeszélnem. :oops: :D

Kép

Kép
.jandi
 
 


Üdv .jandi!akkor itt a helyed közöttünk! :wink: És miért nem akarja férjed a harmadik babót?

Mi ma lövettünk fülbevalót a csajszimnak,nagyon kis ügyi volt!!Nem sírt,inkább csak hüppögött,mint aki totál nem érti mi történik vele,és miért! :wink: Teszek képet nektek milyen kiscsajszis lett :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó gratula a csajszidnak,nagyon ügyes volt. :lol: Emmámnak is ki kellene lövetni a fülét,de még nem bírtam rászánni magam.
A férjem idősnek érzi már magát a 3.babához,16 év "előnye" van hozzám képest. :wink:

Kép

Kép
.jandi
 
 


.jandi: köszike :) Szerintem nem nagy ördöngősség egy fülbelövés.Vagy lehet hogy az én csajszim viselte túl jól?Egyébként azt mondta a nő,aki csinálta,hogy szerencsésebb általában pici babaként elvinni a gyerekeket,mert akkor nem tiltakozik annyira,kisebb balhét csap,és nem kapdos oda.Ilyenekkel indokolta.Blanka csak amikor belőtték akkor kapkodott oda ijedtében,de azóta se láttam. :wink: És mennyi idős vagy,és a férjed ha megkérdezhetem? :wink: Most láttam te is Bács-Kiskun megyei vagy?Honnan írsz?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Emlékszem,hogy nem fájt a fülbelövés,amikor tizenéves koromban csinálták,de mégis valahogy sajnálom a csajszimat.Pedig jobb lenne minél hamarabb túl lenni rajta.
Én 32 :roll: leszek a nyáron,a férjem 48 lesz.Tényleg nem vagyunk már mai gyerekek,de azért szerintem még egy babó belefér az életünkbe. :?: :)
Itt lakunk a szomszédodban Félegyházán. :lol:

Kép

Kép
.jandi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:57-kor.
Vendég
 


nono: köszönöm szépen a dicséretet! :wink: Hát tényleg azt mondják hogy normális ennyi betegeskedés az első közösségben töltött évben.Tudom ez téged nem vígasztal... :cry: Nagyon sajnálom,hogy nálatok is mindig akad valami. :cry: Hát ismét jobbulást kívánok,ezúttal akkor Szonjának! :) És szerintem tök jó dolog,hogy elmentetek kikapcsolódni,ráadásul wellneselni!!!Helyes! :wink: Én nagyobb betűvel írtam volna a helyedben!!!!És irígyellek! :wink: Oszd be viszont akkor már ezt a felgyülemlett energiát mert ki tudja mikor mentek el ismét wellneselni. 8) :lol: Gyerekek hogy bírták?Hogy fogadták mikor haza értetek?Szerintem az jobban megkövezendő,hogy már 10hó után az én fejem is azon kattog,de meg lógnék apával picit kettesben. :oops:

.jandi: nahát Félegyháza?Az tényleg itt van a szomszédban! :lol: És szoktatok átjárni Kecskemétre? :wink: Szerintem is beleférne még egy babó az életetekbe!!!Simán!Tessék meggyőzni a férjedet! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:58-kor.
Vendég
 


nono: és ha jól beöltözteted Szonját,és úgy mentek sétálni??Azt mondják a friss levegő csak használ,főleg ha valamilyen légúti nyavajája van az embernek!!Hát Blanka borzasztóan ragaszkodik ám hozzám,nem tudom mit csinálna ha hosszabb ideig magára hagynám.A hétvégén lövettünk neki fülbevalót,és amikor a fülébe belőtték akkor nem sírt,nem ordított csak hüppögött...Utána csak egy szemöldökszedésre beültem a kozmetikusomhoz,és azt végig hisztizte,balhézta!!!!Úgy üvöltött,hogy már levegőt alig kapott!Szerintem azt hitte,hogy bánt a kozmetikus! :lol: Még jó hogy apa is velünk volt,nem is tudom hogy oldottam volna meg akkor a kozmetikust.Ma meg fodrászhoz fogok menni,de most itthon hagyom Blankát,nem jönnek velem apával.Kíváncsi vagyok!!!2-re megyek azt mondta a fodrász fél4-re leszek kész.Mondhatjuk akkor úgy is hogy 1-4-ig apával lesznek kettesben. :roll: Lesz ám üvöltés!!! :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso!

Nagyon szep a fulbevalo!
Nekunk 3 naposan szurtak ki Katica fulet.

Nono!
A sok betegseg szerintem is termeszetes. Nalunk a bocsi ugy volt Zolinal, hogy ket hetet ment, majd 3 honapot itthon volt, korhaz is volt belole, mert akkor volt az a kalici jarvany.
Majd a harom honap utan ment harom napot utana ket hetet itthon. ez ment egeszen fel evig. Majd jott az ovi. Ott birta szeptembertol karacsonyig. Januarban ket nap utana folyamatosan beteg volt. De nem csak O hanem az egesz csalad. Ugy mentem Katicat szulni, hogy Zoli, apa es en is mar ket honapja hulla betegek voltunk. A korhazba szules alatt kaptam venasan antibiotikumot, igy nekem masnapra semmi bajom nem volt. De haza is ugy mentunk, hogy a gyerekorvos azt javasolta, hogy Zolit vigyuk nagyihoz, ne legyenek egy legterben. Mondtam hogy na persze, ebbol az esemenybol nem fogom kizarni azert mert kohoz es nathas. Beindult a tejem, azt itta az egesz csalad. Mindenki meg is gyogyult es azota senkinek semmi baja, csak neha egy kis natha. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szoval egy a lenyeg, kitartas!
Ha depis vagy, irj vagy beszelhetunk is telon, vagy skype-on, az sokat segit. Nekem is nehez itthon, de en sokat beszelek skype-on a barataimmal, meg azert ki szoktam sokat mozdulni itthonrol a gyerekekkel.

Zolit mi is hagytuk anyunal tobbszor is par napra, mikor mar nem szoptattam es nem vele gond. Hianyzott nekem is, anyu mindig kuldott sms-t, hogy jol vannak es ennyi. Volt hogy annyira jol erezte magat, hogy nem akart hazajonni. :shock: :shock: :shock:

Most megint megyunk majd Londonba 4 ejszakat 5 napot. Nincs miatta lelkifurdim. Jo lesz majd megint apaval. Sot nyaralni is ugy megyunk hogy tavasszal 4-en osszel csak apaval. Kell kettesben lennunk.

Magi
Vendég
 


Ja azt el is felejtettem, hogy van uj videonk!

http://www.youtube.com/watch?v=AC7XLuzX0Cg
Vendég
 


mezsó: kérek képet majd az új séróról!
Én úgy voltam a dologgal, hogy amikor Sonja megszületett már az elején apa kezébe nyomtam (Szo sosem szopott, fejtem neki) és magára hagytam őket én meg elintéztem amit elakartam. Már 2-3 hósan hagytam őket. Szonja így megszokott mindkettőnket és u.úgy fogadja el apát is. Márkkal detto.
Persze anya csak egy van de ha nem beteg és nincs különösebb baja akkor sztem ez műkszik. Így nálunk nagyon szoros lett a kapcsolat a apa-gyerekei között. És a nagyik is sokszor vigyáztak rá már a kezdetek óta, Márkra is. Átvittem és amit csak egyedül tok elintézni arra az időre vigyáztak rájuk. Szval sztem semmi baja nme lesz ha egy kicsit üvölt. Lehet h keményen hangzik de ha szeretnél másodikat és az első is ennyire rád van cuppanva néha mindjárt megfulladok érzésed lesz. Sokszor megváltás már ha csendben el tok mosogatni anélkül h valaki enni/inni/pisilni/kakilni...akarna. Szval jó ha valaki más is vigyáz rá. fel lehet töltődni egy kicsit és mindjárt minőségi az együttlét.
Dehát ugye ez is csak egy vélemény... :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: