Új privát üzeneted érkezett!

edit
zsombinak rossz volt a flowmetriája, ezért volt sürgősségi császár. szerencsére épp időben történt minden, PIC-re nem kerültünk. Zsombi 5 hétig, Bendus kettőt volt bent.
Nagyon szép súllyal születtek a fiúk és már kész komoly pasik! Nagyon aranyosak. :lol: :lol:

Babakocsi
Nekünk melletti van ABC Design. Nekem ez kényelmesebb volt, mint a mögötti, de persze ebben is megoszlanak a vélemények, érdemes alaposan utánajárni, boltokban megnézni, próbálgatni. Mi hamarosan lecseréljük esernyőre csukhatóra, így ha érdekel valakit, küldök majd szívesen képet. (Asszem Peg Perego Duett-et ajánlottak még nagyon a csajok.)

mami
de aranyosak! feltételezem, Dani a hajasbaba! 8) :lol:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Edit,nagyon helyesek a kis szöszkék :D
Babakocsi,hááát,az árakon én is dobtam egy hátraszaltót,ezért írtam,hogy jó lenne használtan...félek,hogy fél éves korban lecseréljük két külön sportkocsira,és akkor ki sem tudjuk annyira használni...mózes,fogalmam sincs milyen funkciója van :roll:
Petricsek,tedd fel ide a képet,szívesen megnéznénk.Ja,a srácokról is :wink:
Vendég
 


Ediittt óóóóó

Háát ,megzabálom őket....csodásak! :lol:

igen Danika a hajasbaba 8)

nekünk két különálló kocsink van (darabja 20e), mert olyan apa van aki sokat dolgozik itthonról, igy vagy együtt sétálunk vagy mióta rájöttem hogy nem sziámi ikrek :wink: azóta van, hogy egyesével leviszem őket, addig apa meg dogozhat és felügyelhet a másikra--- :lol:

még újabb ötlet szerint pedig veszek ma egy kényelmes kengurut és így mindkettővel le tudopk menni tööök jó lesz alig várom...egy log a mellkasomon, egyet tolok, a kutya meg ráncigál a póráznál juhééééj 8)
Vendég
 

 
 

lmami,ez nekem is eszembe jutott,hogy két egyes kocsit vegyünk :roll: csak ha mégis egyedül megyek sétálni...meg a kengurus megoldás is jónak tűnik :D kiváncsi vagyok,majd meséld el,milyen.
Vendég
 


Ja,és boldog negyedik hófordulót :D
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratut!!!

Petra!
A tieid hogy hogy nem kerültek PIC-re?Zsombi nagyon pici súllyal született!Meg te nem 35hétre szültél?Vagy rosszul emlékszem?
Hogy álltok a mozgásfejlődéssel?

Lmami!
Azért a kengurut gondold végig!Most nem tudom,mekkorák a törpök.Feltélezem olyan 5-6kiló körül jártok.De lesznek ők 10-12kilósak is és még hordozni kell őket!Ráadásul,ha rájönnek,hogy ott a maminál mennyivel jobb!!!!Még balhé is lehet belőle!
Én kengurut csak annak ajánlanám,akinek szuper a háta és a dereka (ez ikres mamiknál elég ritka :wink: ) Nem gondoltál a hordozókendőre?Nekem nem volt,de állítólag sokkal jobban kíméli a hátat és a derekat.Igaz,az csak akkor szuper,ha jól van megkötve.Ahhoz meg el kell menni tanfolyamra/okításra!!!
Te a fürdetést hogy oldottad meg?Állványos kádad van?Használsz pelenkázó szekrényt vagy az ágyon/földön pelekázol?

Nyulasz!
Már csak voltak szöszkék!Teljesen bebarnult a hajuk.Már ha látszik,mert általában csutira vágom a hajukat!
Nem most mész uh-ra?vagy rosszul emlékszem?

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


na én sem bírtam ki bekukkantok ide is...Riddencs, Petri sziasztok :)
lehet majd itt ragadok és akkor már az összes időm a fórumokra megy el :roll:

Edit

gratula a hármaskákhoz! komolyan nem tudom , hogy élted túl :roll: nagyon nehéz volt az elején?

kocsi:
nekünk egymás mögötti van.én el sem tudnám képzelni, hogy közlekedjek egymás mellettivel-a liftbe sem férne be. de sokan meg arra esküsznek.

Legyekmami
úgy jó, ha apával közösen meg tudjátok oldani!
nekünk apa most külföldön dolgozik :( szóval esélytelen az egyes kocsi

szanet
 
 


Hordozókendőm nekem is volt.nagyon szuper! abban tényleg nem fáj az ember háta!én nem voltam tanfolyamon, megmutatta egy ismerős, hogy kell megkötni és aztán ment egyedül is

szanet
 
 


Hello csajok :)

na most elgondolkodtatok, bár nekem a hordozókendő tipikusan egy szörnyű gyolcsdarab amit nem birok magamra tekerni sehogyansem mer megfojt :lol: :shock: najóóócsak egyszer próbáltam de beleizzadtam...

a kengurut nem sokáig hordanánk és csak néha ha egyedül kell mennem sétálnyi és mindkettejüket vinném, de mindenesetre a próbálgatához magammal viszem a 6,5 kilós fütyis súlyzómat megnézzük miújság...én elég nagydarab :oops: vagyok hátha elbirom...bár a hátam nekem is fáj :( na akko felpróbálom igyisugyis...most már végre nemsokára nmem kell anorák egyszerűen gyűlőltem alig várom a szabadságot hogy pikkpakk lejussunk ne kelljen öltözni-öltöztetni brrrrr.

Mia fürdőszobában fürdetünk és a babszobában öltöztetünk, de szerencsére ez panel jóó egyenletes meleggel mindnehul :lol: eddig mindig kettesben csináltuk egyedül nem merném...
Vendég
 


edit
zsombi ugyan pici (kb. 1350gr) volt, de semmi baj nem volt a szívével, tüdejével, így nem kellett PIC. mozgásfejlődéssel úgy állunk, hogy nem állunk, mert már szaladnak. :lol: elég korán, kb. 6-7 hónaposan álltak fel, 10-11hónaposan kezdtek önállóan járni. a konduktor még azt mondta, hogy bár aktívak, de szerencsére nem hiperaktívak. 8)

Petra
Kép
petricsek
 
 


Edit!
Nagyon édesek a srácok!
Ahogy ott feküdnek egymás mellett......... :D
A babakocsink mózese egyben autósülés is. Tehát 180 fokra is állítható és egyben üllni is tudnak benne.

A későbbielben mi is úgy tervezzük hogy veszünk 2 esernyőkocsit, de majd meglátjuk. kKíácsi leszek a tapasztalatokra.

Mamik!
Azt a házi feladatot kaptam a dokitól hogy most már számolnom kell a magzatmozgásokat. Napi 10 a normális. De honnan tudjam hogy melyik mocorog? Nagyjából tudom hogy helyezkednek el és az egyik babó nagyon sokat mocorog. De mi van ha változik az elhelyezkedésük, stb...szóval ti hogy számoltátok?

Kép
vucuska
 
 


vucuska
ilyenkor már nincs sok helyük forgolódni, helyet cserélni. UH-n mit mondott, merre terpeszkednek?

Petra
Kép
petricsek
 
 


Vucuska!
Én megmondom neked őszintén:SEHOGY!!!Én sose tudtam,melyik mozog. Na persze éreztem,hogy jobbra vagy balra,esetleg épp fenn.Na de hogy az kinek a keze vagy épp a lába volt!!!!Szerintem ezt tutira úgyse lehet megmondani!!!Van egy egészséges mozgásmennyiség,amit érez az ember (pl. esténként,ha már fekszel).Ha ez megvan,akkor okés!Ha meg bármi furit érzel,azonnal doki!!!!Inkább menj feleslegesen 3szor és mondják rás,hogy paramami,minthogy ne menj időben!

Petra!
Nálunk 1500gr alatt és 36hét előtt születettek automatikusan a PIC-re kerülnek.Akkor neked nem is kellett Zsombit szondán táőlálni?Hogy etetted?Szopizott vagy cumisüveg?
Nagyon korán elindultatok!Tényleg nagyon ügyesek a picik!És mindkettő szépen mászott-kúszott is?

Lmami!
És nálatok a páros is fürdet?Vagy csak segédkezet nyújt a másik babánál?

Szanet!
Hol dolgozik a párod?Van segítséged?vagy hogy oldod meg a napi gondokat?
Hát nem mondom,voltak nehéz pillanatok eleinte!Ma már nem is tudom,hogy tudtam egy éjszaka 9szer felkelni etetni (mi éjszaka nem ébresztettünk,igény szerint ettek)!!!És persze utánna ugyanúgy végigcsinálni napközben a teendőket!
Az én férjem abban az időben állandó éjszakás volt,hogy napközben -főleg déltuáni nyüginél és az esti pancsinál- tudjon segíteni.Így éjszaka egyedül voltam.Hát volt olyan éjjel,amikor hajnal 4kor a nagyfiam fogta a harmadik cumisüveget,mert épp egyszerre keltek és annyira türelmetlenek voltak!
Meg az állandó hátfájás emlékszem még!Kiságyból ki-be,pelenkázóról le-fel,babakocsiba lecipelni-felvinni (tetőrben lakunk),kádból ki-be,majd később etetőszékből ki-be. És mindezt 100szor egy nap.Számomra éppen ezért minden kényelmi eszköz,ami az anya hátát tehrementesíti,megér bármennyi pénzt!!!!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Tulajdonképpen egyfolytában érzem a mozgásokat, hullámzást, különösen akkor amikor pihenek.
Ha minden igaz az egyik baba feje jobbra fennt a bordám alatt van és balra fennt fekszik. A másik baba feje összeér az előző baba fejével és lefelé van a teste. A fenti baba mozgását folyamatosan érzem. Az alsó baba is mozog, de valamivel kevesebbet, ő a nagyobb. De amikor a hasam közepén érzem a mozgolódást az akkor melyik baba? Valamint szoktam rángásokat érezni a fenekemnél, gondolom az is az alsó baba, illetve a hólyogomat meg a méhszájamat is gondolom csak ő tudja rugdosni.

Kép
vucuska
 
 


edit
nem volt indokolt betenni minket az intenzívre, "csak a sima" Koraszülöttön voltunk. eleinte szondán kapták mindketten a kaját, de pár nap után már csak éjjel "pihenésképpen" illetve Zsombi tüdőgyuszit is kapott, akkor gyengébb volt és többször ment szonda. Nappal üvegből tápit vagy pici anyatejet kaptak.

Petra
Kép
petricsek
 
 


Sziasztok,bocsi,most nem olvasok vissza...hoztam néhány képet,majd holnap jövök...

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

nem tudok visszaolvasni, majd csak este. A hétvégén egyetem volt, okosodtam, egyik babának is nagyon tetszett az öröklési jog, végig rugdosta. :lol:

Örülök, hogy így beindult a topik, ígérem este felveszem újra a fonalat és írok mindenkinek, de most meg a férjem túr ki innen. :evil: :lol:

Nyulasz!
De édesek ezeken a képeken? Hol voltatok most uhun?

Puszi mindenkinek! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukackám,rugdos????????? :shock: :D hát ez szuper :lol:
Bp-en a II.kerületben,4D genesis...ikrekre nincs felár :D
www.4dgenesis.hu

Ha jól emlékszem Lmami ajánlotta :wink:
Vendég
 


Nyulasz!
Nagyon édesek a babáid! :D :) :lol:
Látom a te is kisfiad is szépen beterpesztett. Az enyém is ezt csinálta. :D

Kép
vucuska
 
 


Nyulasz!
Juj,de édesek!!!!És az az ujjszopizós kép!!!!
Az egyik babánál premier plane-ban lehet látni a nemét! :lol: És másik?

Zsófikukac!
Egyetem?Mit tanulsz?És hogy bírod 2babával?Hogy fogok folytatni mellettük?

Petra!
Így már értem.Úgy látszik,ebben is ahány kórház,annyi szokás.
Amúgy miért gondoltad róluk,hogy hiperaktívak? A képek alapján Zsombi behozta súlyra a tesóját.Jó evő?

Itt megint szakad az eső!Már úgy útálom!Tegnap olyan szép idő volt,délelőtt,délután kint voltaunk.Sokkal jobban telik így a nap!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Igen,kis kukacos jól beterpesztett :lol: ...másikat még csak találgatjuk...
Edit,jó a vonalzód...trikreink :lol:
Vendég
 


Nyulasz!
Igen, ütemesen éreztem, persze igen gyengén, de akkor is rugdosás volt gondolom. :lol: Vagy ütögetés? Nagyon édesek a képek. Nem derült ki biztosra a másik baba neme?
Én majd csak a 20. hét után gondoltam menni.

Edit!
Gyönyörűek a fiaid, gratulálok hozzájuk! :lol: Az elején nem lehetett egyszerű. :lol:
Jogra járok, levelezőre és tervezem, hogy folytatom. Egyrészt csak egy félévet lehet halasztani, utána ismét aktívat kell felvenni, másrészt, ha megszületnek a Babákok, akkor nem kell költségtérítést fizetnem, ami 165 ezer ft félévente, így nag könnyebbség lesz és így nem lesz gond, ha félévente csak 1-2 vizsgát csinálok. Mert amúgy ha fizetni kéne ez nagy luxus lenne.

Petra!
Te babáid egypetéjűek, ugye? Küldenél képet a babakocsitokról?

Babakocsi: én egymás mellettit szeretnék, sokat fogok egyedül sétálni és ahol vásárolok, oda befér. Már lemértem. :lol: De iszonyat drágát néztem ki. :roll:

Szoptatás: én is nagyon szeretném őket szoptatni, és már most parázok, hogy mi lesz, ha nem megy. De tudom, hogy kár előre parázni ezen...

Mienk Babákok is lombikbabák, elsőre sikerültek. 16 kis drága meg a fagyasztóban vár ránk. :roll: :lol: Ja és persze kétpetéjűek.

Rana!
Szerintem nem kell dupla vitamin, de azt már nekem is mondta a doki, hogy lassan ír fel mást a magne b6 helyett.

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukackám,nem derült ki a másik neme...nálatok se,ugye?Kell egy kis meglepi :lol:
...őőő...és hány gyereket szeretnétek?mind a tizennyolcat? :lol:
Még egyszer mi is elmegyünk,úgy a 26.hét tájékán,mert utána annyi az alkatrész,hogy nehéz kibogózni őket :D Meg most a 18.heti is jó lesz,április 1-én az Istenhegyi úton...
...ez jó,mentél a centiddel,és méricskéltél? :lol:
Vendég
 


Nyulasz!
Nem, ránézésre is látszik, hogy szélesebb 80 cm-nél! :lol: De itthon és a kocsiban méregettem. :lol:
Mi se, holnap lesz uhu az afp előtt, de ez olyan kötelező, nem tudom megnézi-e a doki. :roll:
Hát annyit nem, épp ezért már most úgy sajnálom azokat, akiket majd végül ott kell hagynunk, illetve megsemmisíteni. :roll: :cry:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac,nekem már az is eszembe jutott,hogy annyi olyan pár van,akik szeretnének gyereket,de nem sikerül,nem termékenyülnek meg a petesejtek,vagy akik örökbefogadnak,hogy ilyenkor nem lehetne felajánlani az embriókat?Bár lehet nem is akarnád,meg sokan,hogy a saját gyerekeiket más nevelje,de aki pl öribabára vár éveket,esetleg egy-két fagyis beültit végig tudna csinálni...vagy hülyeség? :roll:
Jó uhuzást holnapra...én azt sem bánom már,ha a másik baba végig kérdéses marad :D szerettem volna,ha legalább egy fiú van köztük,bár biztos meg tudnám hamar szokni a két lány gondolatát is,de így,hogy tudjuk egyik fiú,nekem akár lehet a másik is,vagy vegyespáros...
Vendég
 


Nyulasz!
Ez azért komoly döntés,nem?Pároddal már beszéltetek róla?Meg a jogi és etikai kérdésen felül itt előtérbe kerülnek a genetikai problémák is!(mi van ha egyszer a te fagyibabáidból született emberkék találkoznak a te saját gyerekeiddel és esetleg egymásba szeretnek?)
Még van jó pár alkolom,hogy a másik baba megmutassa magát! :wink: Nevekkel hogy álltok?

Zsófi!
Mi volt uh-on?
Akkor a 2009/10-es első félévet halasztanád?Így azért könnyebb és olcsóbb is lenne,teljesen érthető,hogy folytatnád.Hányadik évnél jársz most?

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Nyulasz!
Pont így vagyunk mi is a nemükkel kapcsolatban. Elsőnek szerettünk volna kisfiút, hogy majd vigyázzon a húgára. :lol: Nálam és a férjemnél is ilyen a felállás. :lol: Most, hogy a fiú tuti, már mindegy, bárminek nagyon örülünk. :lol:
Hát kellett nyilatkozni, hogy mi legyen az embriókkal, ha elválunk vagy meghalunk mind a ketten. Erre az esetre azt választottuk, hogy adományozhatják őket, hiszen, ha nem élünk mi úgysem tudjuk őket nevelni. Így azért nem biztos, hogy odaadnám, pont az Edit által említett érvek miatt. Valószínű visszamegyünk értük majd, egy körért biztos, és hát lehet, hogy nem is olvad majd ki mind. Az is nagy kérdés lesz, hogy próbálkozzunk spontán tesóval vagy menjük a fagyikért. De ez a jövő zenéje....

Edit!
Hát most úgy tervezem, hogy mivel augusztusban megszületnek és órákra nem kell járni, elég vizsgára, decemberben egyet-kettőt megpróbálnék. Aztán addig még lehet, hogy meggondolom magam. Harmadéves vagyok.

Uh: rengeteget kellett várni, volt aki pofátlan módon tolakodott is. :evil: Utálom az ilyet. Nagy nehezen sorrakerültünk. A doki felém se fordította a monitort, nem is láttam a kis drágákat, csak hallottam amiket diktált az aszisztensnőnek, illetve a férjem látta szemből tökéletesen. :roll: Persze utána alig akart mesélni, hogy mi volt. Mindkettő babával minden rendben van, szépen nőnek, ez a lényeg!!! :lol: Nemüket állítólag nem látta, de a férjem mondta, hogy ő most is látott egy fütyit. Ja és kértem képet, de nagyon szar, semmi nem látszik.
Örülök, hogy úgy döntöttünk Zalaegerszegre járunk, mert nagyon nem tetszik ami itt van.

KépKép
zsófikukac
 
 


Szép napot!

Nekünk is vár még 5 petike de hajlott korom miatt és mert nem szeretnék kis korkülönbséggel tesót, bőven elmúlnék már negyven mire újra belevágnánk, hát ki tudja akarjuk e még...

én adományoznék teljes szívemből meddő pároknak nagyon szivesen, de én úgy tudom nem lehet...kísérletekre nem adnám őket pedig tudom hogy az is fontos, anélkül ők sem lennémnek még sem visz rá a lélek....

Edit!

amit írtál azon mi is gondolkodtunk de annyira kicsi a valószínűsége (de pont ezért is én külföldre adnám őket ha lehetne), valamint ha új barátot/barátnőt hoznak haza, első dolgom lesz megkérdeni lombikbabák e :wink: :lol:

úgyhogy nekünk pont most jár le az egy év, egy évet még mindenképp befizetünk aztán meglátjuk mi hogyan legyen...

nem elhanyagolandó szempont persze hogy akár 45 évesn is meggondolhatom magam, mert a babák génkészlete az én 35 éves kori génkészletemet hordozza majd, így csökken a korral járó kockázat :wink:
Vendég
 


Edit,értem mire gondolsz,de ugye ott van a petesejt és sperma donorlás,az is megoldott kérdés...de valakinek csak ez vagy csak az is kevés...az embriók meg ott várnak.Apával nem beszéltünk róla,mert nincs miről,nekünk sose maradt fagyasztandó,épp mindig 2-3 lett,amit mindig haza is hoztunk.Nagyon kemény végigjárni a lombikokat,de akinek esélye sem marad,csak örökbefogadni,legtöbben újszölöttet szeretnének...és hát nem ritka a 3-4-5 éves várakozás sem...
Lmami,ez is baromi érdekes,hogy a több évvel később megszületett tesók még a zsenge szuper géneidet öröklik,nem az akkorit. :roll:
Nálunk már apa felvetette,hogy majd mégegy lombikot csináljunk végig,de asszem én két gyerekkel tökéletesen megelégszem...Arra legalább nem lesz gondunk,hogy védekezzünk :lol:

Ja,akartam kérdezni,szerintetek mitől fáj három napja a combom meg a térdem?Olyan reumás fájdalom,nyilall,és még éjszaka is,amikor elvileg pihentetem,és kimegyek vécére,majdnem összecsuklott... :evil:
Vendég
 


Igen, ez egy nagy dilemma lehet, ha valakinek még ennyi fagyibabája van hogy mit is csináljanak a későbbiekben velük.
Most talán azt mondanám hogy biztos visszamennék értük, mert már azok is a mi gyerekeink. Aztán hogy mennyi olvad fel belőlük, mennyi lesz életképes, mennyi tapad meg???
Nehéz dolog ez.

Nálunk 6 petesejtet szívtak le anno és kettőt ültettek vissza, de az nem sikerült. Majd augusztusban megkaptam a maradék hármat és abból maradt két bébike. Szóval nekünk nincsenek fagyibabáink.
Úgy gondolom jelen pillanatban, hogy a későbbiekben tutira nem fogunk védekezni aztán hátha lesz egy spontán babánk is, végülis semmi problémát nem találtak nálunk. De először szülessen meg egészségesen ez a két kis pöttömke, aztán majd meglátjuk mi legyen.

Nyulasz!
Tegnap este nekem is volt hasonló fájdalmam, húzodott az egész combom. Mint annak idején amikor kicsi voltam és nőttem (legalábbis ezt mondták szüleim). Gondolom tágulnak az izületeid, csontjaid, stb és kisugárzik oda. Legalábbis én ezt így magyaráztam meg magamnak. :D

Kép
vucuska
 
 


Nyulasz!
Hát ez biztos,hogy kemény dió!Én nem lennék annak a helyében,akinek erről a kérdésről kell döntenie.

Nyulasz,Vucuska!
Nekem azt mondta erre a fájdalomra doki,hogy a megterhelés miatt a gerincből sugárzik ki!!!!Egyetlen gyóógymódja,hogy ne cipekedj!(na akkor kiröhögtem!) Én voltaren kenőcsö használtam rá meg Reparil N kenőcsöt.Amikor már nem szoptattam és nagyon gáz volt (értsd: nem tudtam tőle aludni),akkor Voltaren tablettát.Meg nekem jót tett este a forró vizes fürdő 8na meg a pezsgőfürdő,ha van módotok rá).

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Vucuska!
Hát én is visszamennék értük, de 13 :shock: fagyibabánk van, ha mindegyik ilyen jól sikerül, mint ez, számold ki hány gyerekünk lenne! :lol: De úgy vagyok vele, majd az élet eldönti.

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Én nem vagyok ikres, csak bekukkantottam megnézni, hogy miket írnak az ikres anyukák, és milyen a babavárás.

Az első oldalon láttam, hogy babakocsit kerestek, én szoktam egy lánytól vásárolni nagyon szuper dolgokat, Németországból hoz kiállítási vagy tavalyi modelleket. Ott láttam ezt a babakocsit is, ami jóval olcsóbban van nála újonnan, mint amit nyulasz belinkelt. Nézdd meg, hátha megtetszik.

Itt: http://www.arvarazslat.hu/?p=productsMo ... em-cholate

Üdv

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Pimpóka,nagyon köszönöm a linket...ez tényleg nagyon jó áron van,hú,majdnem a felébe kerül :shock: :D köszi :D
Nagyon helyes a vonalzódon Lelle :wink:
Vendég
 


Zsófikukac!
Persze majd kialakul. Van időtök dönteni. Először ez a két kis babó szülessen meg egészségesen.

Nekem az éjszakám nem volt olyan nyugalmas mit korábban: a babók már a rekeszizmomat nyomják és már egyik oldalon se olyan kényelmes a fekvés. Na, de nem panaszkodni akarok. Ezek csak kisebb kellemetlenségek. Egyébként olyan pihent vagyok..........

Kép
vucuska
 
 


Vucuska,tehetnél egy pociképet :D gondolom már jó nagy...gratula a 32.héthez :wink:
Vendég
 


Ja,azt hallottam,ilyenkor félig ülve a legjobb aludni...de gondolom próbáltad már mindenhogy... :roll:
Vendég
 


Nyulasz!
Teszek fel majd képet, csak valahogy csökkentenem kellene a méretét.
Igen, most már úgy alszom hogy 2 nagypárna és 1 kicsi, a láb között meg a szopipárna van. Jól kibélelem magam. :D

Kép
vucuska
 
 


Kép A 30. héten

Kép
vucuska
 
 


Nyulasz!
SIKERÜLT!!!!!!!!! :D

Kép
vucuska
 
 


Vucuska! Szép pocak! :)

Kép
riddencs
 
 


Vucuska!
Csuda csini kismami vagy!És igazán helyes pocid van! :lol:

Kép

Kép
edit73
 
 


Vucuska!!!
nagyon csini kismami vagy, már szép nagy a pocid! :lol: Elhiszem, hogy nehéz az alvás. Szopipárnából ikreset vettél? És hol?

Nyulasz!
Mikor mész afp-re? Vagy Te nem mész?

Pocak: az elmúlt egy héten nekem is nagyot nőtt, eddig szinte semmit. :lol: És már csak 1 kg mínuszban vagyok. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Ikres szopipárnát vettem és szerencsére elég jó áron jutottam hozzá. NOvemberben volt a Baba-Mama Expó, ott vettem azt hiszem 4000 Ft-ért.
Beindult nálad is a pocaknövesztés. :D

Lányok!
Köszi a pocakdícséretet, hogy őszinte legyek nekem is nagyon tetszik a pocakom. :D Azt sajnálom hogy nem tudom járni a várost és dicsekedni vele. :D :lol:

Ma este is nyomták a rekeszizmomat, szerintem most jön a nem túl pihentető alvás ideje. Nem baj így legalább készülhetek az éjszakai ébrenlétekre, szoptatásokra.

Kép
vucuska
 
 


Vucuska,nagyon csini vagy :D :D :D
Kukackám,voltam vv-n múlt héten,de afp-t nem nézünk...de van valami másik,azt igen...
Vendég
 


Nyulasz!
Ja értem. :lol:

Vucuska!
Én a szopiparna.hu-n nézegettem, ott is "csak" 5500 Ft. Lassan majd lehet, hogy megrendelem.
Ma épp övlehúzót vettem, sokat autózunk és már kényelmetlen az öv. :roll:

Többiek merre vannak?

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok :P
Én is átkukkantottam! S mennyi ismerős :lol:
Probléma-mentes babavárást nektek!

Vucuska :P
Nekem csak egyik fiam szopizott, a másik nem. Neki fejtem. 4 hónapig volt ez így, több tejem nem volt. De meg kell mondjam, utána sokkal könnyebb lett… Egyetértek Petrával, nem szabad rágörcsölni. Ha nem megy, akkor tápi.

Rana :P
Nem biztos, hogy koraszülött és kis súlyúak lesznek a gyerekeid. Enyémek a 38. héten születtek császárral, könyörögtem már a dokinak, hogy vegye ki őket, mert 2 hete már szinte nem aludtam, úgy fájt/nyúlt a hasam. A súlyuk is szép lett, 2770 gramm lett mindkettő.
Nekem csíkos is lett a hasam és ki is nyúlt. Az utolsó 2 hét tett be, a 35. hétig csíkom is alig volt. Viszont makk egészségesen szültem 2 babát, 8,5 hósak és még sosem voltak betegek :P

VagyokMami :wink: :)
Nagyon édesek a gyerekek!
"Fanni" vagyok, csak közben Szandra bőrbe bújtam :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


sziasztok!
páram rákérdeztetek a kabrióra, dobok képet. Nekünk bevált, de már kényelmetlen (főleg azért, mert már szaladnak és nem bírják, ha ülniük kell! :lol: ) akit érdekel majd, küldjön privit.

Petra
Kép
petricsek
 
 


Kép

Petra
Kép
petricsek
 
 


vucuska, nagyon szép a pocid és milyen vékony vagy! :shock: :lol:

Petra
Kép
petricsek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: