Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gittus
Én a 12dpo-n kezdtem tesztelgetni :wink:
Azóta mindennap csinálok egyet :oops: :wink:
lombikbaba
 
 


Mit jelentenek ezek a számok,meg hogy dpo? (beültetés utáni nap?) és az mikortól számít teljesen biztosnak?És hány babát ültettek be? Hova jártok orvoshoz? Drukkolok nektek nagyon!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


DPO: ovuláció utáni nap :wink:
(lombiknál az ovuláció a petesejtek leszívása :wink: )

Mikortól biztos??? Amikor kezedben lesz a gyerek :wink:

Most 2 embriót ültettek vissza. Debreceni Kaáliba járunk.
Az első 2 lombikunk Pécsen volt :cry: (nekem nagyon nem kött be :cry: )

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Aha értem. És akkor mikortól kell tesztelni? Akkor lehet hogy 2 babád lesz?! A te tesztjeid egyre erősebb +-ak,ugye? akkor az jót jelent.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nem kell tesztelni.
Pénteken kellett mennem vérvételre. Az a hivatalos "eredményhirdetés" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

12-16DPO tesztek

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Értem.Akkor péntekig nagyon drukkolok neked.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Köszi a drukkokat!
Az már biztos, hogy kismama vagyok. A pénteki HCG elég egyértelmű és a tesztjeim is!
Már csak az a kérdés, hány babám van? Várom a pénteki UH-t.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


SZiasztok!

Én az idei augusztosi topikbl kukucskálok, gratulálok a tesztekhez. Az enyémek is csak halványak voltak mindkét gyerkőcomnél.. De a halvány csík is csík . Drukkolok nektek. És gondtalan babavárást kívánok a 2010 augusztusi babaváróknak is.

Beus

Kép
Kép
beusmimi
 
 


Beus,köszi ) Én már egyre nyugodtabb vagyok mert az utolsó tesztemen azért már nem halvány :D és ahogy a pohárba mártottam,megjelent :wink: már csak várok 7-éig...hogy lássuk is,hogy ott van.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Beusmimi
Köszönjük!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi
Nem csinálsz te is vonalzót????

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

17DPO

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 



Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Én 4 +1 vagyok ma :wink: Csinálok majd vonalzót,de egyenlőre nem merek,majd az UH után..én hétfőn megyek majd (köv.hétfő)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Látom raktál képet! Hány éves vagy? Én 31... :oops: :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Januárban 32 leszek :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ez is majdnem stimmel :wink:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mi a helyzet a H1N1-el, ti be vagytok oltva? Most hallottam a híradóban hogy állítólag megint 2 kismama van intenzív osztályon, lélegeztetőgépen. . . annyira nem tudom mit gondoljak. Az üzemorvosom be akart oltani így terhesen, pedig a legtöbb helyen azt olvastam h. a 12. héttől szabad csak. És adott egy nyilatkozatot a kezembe, amin voltak kérdések(igen/nem): lázas vagyok e, allergia van-e, TERHES vagyok e. . . . alul meg az volt hogy terheseknek nem ajánlott, majd ez fekete filccel áthúzva, azt hittem vicc. És persze aláírni hogy saját felelősségre oltatok. Mikor kérdeztem, mi ez, azt mondta hogy amikor a nyomtatvány készült, még nem lehetett tudni hogy ártalmas e. . . blabla. . nem volt meggyőző. . .

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Se H1N1, se szezonális influenza ellen nem oltatom magam.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Nos,végülis csináltam vonalzót :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jó a vonalzód és a képed :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Köszi. Annyira megtetszett,hogy nem tudtam ellenállni:élet növekszik bennem!(bár ennek semmi jelét nem látom :shock: fura is elhinni)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Egyenlőre én is elég nehezen hiszem el :oops:
Nagyon várom a pénteki UH-t!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hát ez az,teljen már le ez a hét...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok! Bocsánat a zavarásért.:oops: Én júliusban szültem és szeretném eladni a kismama ruháimat. Ha valakit érdekel, írjon pü-t. Mindenkinek szép babavárást kívánok! :D .
cunci
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik mégsem vagyok várandós. Pedig annyira hittem annak a 4 halvány + tesztnek. Ma viszont csináltam egy negatívat is. Lehet peteérést mutatott ki a terhesteszt? Várok azért egy hetet és ha nem jön meg csinálok megint.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati...hát a terhesteszt csak a hcg jelenlétét mutathatja ki és az csak beágyazódott magzat esetén van...én úgy tudom nincs téves pozitív teszt...nem lehet hogy az 1 negatív a téves?? És ha gondolom,a menzeszed se jött meg?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evilany
Az a gondom, hogy azt sem tudom mikor volt meg utoljára. Én okt elejére emlékszem, azt tuti megvolt, de novemberre nem emlékszem. Volt egy kis "maszatféle", de ennyi. És ha azt mensinek veszem, akkor jövő héten kellene megjönnie.

Kép
Kép
nati80
 
 


Értem. Én inkább hinnék a 4 poz.tesztnek. Tüneted van vmi?
Bár,ha okt.elején volt meg utoljára,akkor erős pozitív kéne legyen a teszt. Úgyhogy szerintem csinálj még egyet.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


SZiasztok!bocsi az eltünéseért,de hétvégén nem netezünk,tegnap meg vizsgáztam (jogsi) sikeressen.7.-én kezdem az elsősegélyt és kész!remélem idén még megkapom!

Evi gyönyörű a teszted!nincs semmi tüneted???fiút vagy kislányt szeretnétek?

Lombikbaba neked is gyönyörüek a tesztjeid,jó lenne ha már én is csinálhatnék legalább egy halványkát :roll:

Nati nem tudom nálad mi lehet a gond,szerintem ne tesztelj,hanem vérvételre kellene elmenned,az a tuti.

Kép
Vendég
 


Gabóó szia!
Köszi,szerintem is gyönyörű! :oops: :D Csak bár már ultrahanggal is alá lenne támasztva...nincs tünetem,épp ez az. A mellem fáj csak,egyébként,meg hát nem jött meg,ha ez nem lenne,el se hinném hogy babát várok.
Eddig a lányokért voltam oda,de mostanában a fiúk jobban tetszenek! Végülis,mindegy mi lesz.
Jogsi,az jó!
Mikor van esély hogy tesztelhetsz pozitívat? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Hát tudod én egy kicsit kakukk tojás vagyok köztetek...én sehogy nem esek bele augusztusba. :roll: Én már egyszer fent voltam a babaneten,csak töröltem magam.Volt egy időszakom amikor nagyon mélyponton voltam,hogy még mindig nem jön össze és akkor nem akartam,hogy mindenki csak vígasztaljon babával a pocijában,hogy majd eljön a te időd is...ezért kiléptem.Oda nem akarok többet írni,és mivel ez egy új topik gondoltam ha elfogadtok,akkor beszélgetek veletek. :roll:
Tudom,hogy hülyén hangzik,de most nem érzem annyira elveszve magam.Fiatal vagyok (22),de sok a meddő a családomban és ezért félek annyira...Amúgy dec 19.-én kellene megjönnie.Most kezd beállni a menszim.2008 áprilisban hagytam abba a fog.gátlót.2008 Augusztus óta próbálkozunk élesben.De bízok és remélek!Nem baj,hogy kakukk tojás vagyok?
Vendég
 


nem tudom,hogy meg tudjátok e nézni
http://www.ciklus.hu/index.php?p=5&nezet=0
ilyen össze vissza jött meg.ahol nincs kitöltve ott nem is volt meg,és a régi nődokim (akit már ott hagytam) azt mondta fiatal vagyok majd beáll.Áttmentem másikhoz,ott meg kiderült,hogy mgas a prolaktin és a tsh szintem...Kaptam bromót,de nem tudtam szedni.
Vendég
 


A táblázatod nem tudom megnézni. De persze.nem baj hogy kakukktojás vagy :D hálas istennek még tényleg nagyon fiatal,és egy jó és rendes orvos biztosan tud segíteni!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Nati
Terhesteszt nem mutatja a peteérést!
Nem tudsz elmenni egy HCG-s vérvételre?

Gaboó
Gratulálok a vizsgához! Az elsősegélyhez meg drukk!
Elvileg már kellene, hogy rendes ciklusod legyen!!!!
Ha komolyan akarsz babát a közeljövőben, menj el egy hozzáértő orvoshoz!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi
Igazából nekem sincs semmi tünetem :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba már szerencsére találtam egy nagyon jó dokit,akit soha nem cserélnék le!ő nagyon profi!csak tudod most fohyóznom kell,mert azt mondta,hogy ha lefogyok akkor nagy esélye van a babának.sajna 30 kg feleslegem van.Most persze mentegetőzhetek,mert leszoktam a cigiről,meg abbahagytam a fogigátlót...de ezt nem sokan hiszik el.Rajta vagyok nagyon,de sajna ez az igazság.De már fogytam 3 jk-ot mainek nagyon örülök.És remélem hamarossan beköszönt hozzánk is a baba!Nem dobtál ma tesztet?!abba hagytad?mondjuk olyan szép volt már így is!
Na jó megyek aludni!Jó éjt!puszi
Vendég
 


Gabóó
Terheléses cukrot, inzulint néztek nálad? Az inzulinrezisztencia okozhat túlsúlyt, szabálytalan ciklust! (én olyan 20 kg-t adtam le, mikor kezelték az IR-t)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Jó reggelt
Úgy szurkált a hasam éjjel :? jobb alhasi fájdalom,ami volt már korábban is de azt hittem peteérés. Na mindegy...Egyébként továbbra sincs tünet a mellfájdalmon kívül.
Még mindig csak szerda,mikor lesz már 7-e !!!
:(
Gabó,én is leszoktam a cigiről,16 év dohányzás után,szeptemberben,amikor kezdtük a babaprojektet. Áldom is az eszem hogy megcsináltuk előre és nem most szenvedek mikor itt a baba.Hogyan fogyózol? (állandó téma nálam is...voltam 86 kg is,meg 51 is...jelenleg 68 :? ami sok,de mióta Mikivel vagyunk szépen lassan rámrakódott vagy 10 kg..összejöttünk voltam kb 58,esküvőnél 64...aztán most ennyi) én időnként nekiláttam aztán nyomtam az aerobicot meg a diétát,de most mondjuk nem merek ilyet tornázni(Norbi kickbox,Gladiátor...) Majd keresek valami jó terhestornát.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Lombikbaba terheléses cukrot néztek az teljesen jó,inzulinra is kellene mennem,de most nem megyek.Amíg nem megy le legalább 10 kg addig nem lépek tovább.Meg Apát is rákellene vennem egy sperma vizsgálatra,de nem nagyon akaródzik!

Evi én diéta,kicsi torna(nem annyit mint te) és gyógyszer (reductil).remélem ez meghozza a sikerem.Nem tudom,hogy este mért szurkált pocid.Lehet,hogy hülyeséget írok,de most nagy változásokon megy keresztül a testetek,biztos Lombikbaba is érez ilyet,csak lehet neked aktívabb.Remélem,hogy ezért érezted,nem más miatt.Milyen magas vagy?Mert szerintem a 68 kg az nem sok.
Én 178 cm-és sajnos 102 kg vagyok :cry: :evil: és nekem a 70kg lenne ideális.Csak az a csúcs,hogy mikor összejöttem a párommal akkor ennyi voltam (75kg) és amiket írtam tényleg azok miatt híztam el!Mondjuk én nem szívtam sokáig,5 évig(elég korán kezdtem) de én nagyon örülök neki,hogy letettem,akkor is ha ennek ez volt az ára.
Ja egyébként nem tudom,hogy jól írom e és ti értetek e hozzá,de a dokim azt mondta a vérvizsgálat után,hogy a magas prolaktin szint miatt nem tudtam eddig lefogyni.Arra kaptam a bromót,amit írtam hogy nem tudtam szedni.Na mindeggy.
A dec 7.-e az nekem is szupi lesz,mert akkor kezdem az elsősegélyt!De majd szurkolok neked,hogy láss egy csodálatos petezsákot,és akkor már kell hallani szívhangot!!!!!

Lombikbaba te mikor mész dokihoz?lehet,hogy már írtad :roll:

Nati,te már tudsz valamit???

bocsi,hogy ilyen sokat írtam! :lol: puszi
Vendég
 


Gabóó,de sok a 68,162 cm vagyok..de hát ez van,jelenleg.
Az enyhe szurkodás megvan most is a hasamban,de biztos normális.
Te férjnél vagy?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


evi igen,2,5 éve élünk szerencsére nagyon boldog házasságaban!3 éve élünk pesten,de pápaiak vagyunk mindketten.Remélhetőleg jővő nyáron visszaköltözünk,de legalábbis az építkezést elkezdjük.Könnyőszerkezetes családi házat szeretnénk,mert itt a társasházban megőrülünk.Nem tudjuk megszokni az 50 nm lakásunkat,mindketten kertsesházból jöttünk.Na jó nem ragozom tovább!
Vendég
 


csináltam én is vonalzót :roll:
Vendég
 


Gabóó
Én sokat fogytam, mikor kezelni kezdték nálam az IR-t és a ciklusom is egészen szabályos lett!
Az első 3 stimulációmnál az IR miatt nem lett megfelelő petesejtem.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok,

Lehet totál újként csatlakozni? Már 1-2 hét óta olvasgatom a babanetet, sok-sok hónap után én is kétcsíkos lettem! Nagyon jó lenne beszélgetni velem egy cipőben járókkal.

Kép
xtina75
 
 


Szia Xtina!
Üdv köztünk!mesélj egy picit magadról,meg ha tudsz dobj egy teszt képet :wink:

Lombikbaba neked kellene kitalálni valami becenevet,ha nem baj :wink:
Meg kérdezhetem neked hogy sikerlt olyan sokat fogynod? :roll:
Amit nem tudok,hogy mi az a IR?Sajnos elég sokmindenhez értek már,de ezt nem tudom.

Evi,merre vagy?

Nati nagyon eltűntél!már teljessen biztos,hogy nincs baba?azért még jöhetsz ám és akkor nem én leszek egyedül a kakukk tojás. :wink:

Na én lépek,mára ennyi voltam!puszi Kép
Vendég
 


Szia gabóó,

Magamról: 34 vagyok, 4 éve élek együtt a párommal, és már jó ideje próbálkoztunk 1 év után csináltak egy hormonprofilt, ahol kiderült, hogy 1-2 hormon nem oké, ezen segítettek gyógyszerrel, és utána már pikk-pakk kétcsíkos lett a teszt! Meg biztos az is segített, hogy az utóbbi 3 hónapban lefogytam 10 kilót. Az egyik barátnőm adta az erőt, aki több év sikertelen babás próbálkozás után (szervi baj nem volt, és már volt 1 gyerekük) gondolt egyet, és lefogyott 15 kilót, és utána egyből összejött nekik.
Majd rakok fel képet is a tesztről.
Voltam tegnap dokinál, bár még korai, nem is látta az ultrahangon, de gondoltam bejelentkezem. Látott "felpuhulást", ami utalhat petezsákra, de visszarendelt jövő szerdára.

evilany, szerinted az normális, hogy egy rendelőben azt mondják, hogy nem tudnak hcg-t mérni? Kérdeztem, hogy nem írna-e beutalót vérvételre, és ezt mondta a doki... :roll: :?: :?: :?:

Kép
xtina75
 
 


Xtina,üdv itt.
Hát az elég fura(nem tudnak mérni hcg-t) lehet hogy nincs laborjuk? Hol volt ez?
Én is kezdek izgulni mit fognak hétfőn látni UH-n,hiszen akkor még én is csak 5+2 leszek...de hát talán,talán...de már csütörtök van!! És Lombikbaba holnap megy UH-ra!! Drukk drukk neki!!(tényleg lehet kéne vmi becenév...?)
Még mindig én vagyok a legfiatalabb kismami :shock:
Ja most nézem Lombikbabánal csak 1 nappal vagyunk fiatalabbak :)

És úúúúgy szurkál a hasam jobb oldalon :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: