Új privát üzeneted érkezett!

Sikerült képeket ideszerkesztenem :) végre valahára.
Ime mi vagyunk :) Kép
dinuci01
 
 


Kép
dinuci01
 
 


Kép
dinuci01
 
 

 
 

Csak gyorsan bekukkantottam, de látom nem nagy a forgalom. Dinuci, jók a képek, édes a kisfiad. Hogy hívják? Három éves, jól emlékszem?
Mórtól 15 km-re lakunk egy kis faluban, pont a hármas megyehatárnál. De te milyen fiatal vagy!

Kata, hétfőn mikor mész uh-ra?

Iwiw-en fent van valaki?

Megyek mert mindjárt ebéd és utána megünnepeljük a kis kétévesünket.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Kriszta: Nagyon sok boldog születésnapot kívánok Brigittának! Isten éltesse! Milyen tortája van? Tehetnél majd képeket!Én vagyok iwiwen! Majd jelölhetnénk, priviben megírom a nevemet!

Dinuci: nagyon aranyos a kisfiad!


Nálunk nagyon nagy a hó, a lakásból jó nézni de nem bánnám már ha tavasz lenne.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!
Nálunk nincs hó egy deka se még mindig (
Kri : igen fiatal vagyok de nekem ez igy pont jo.Amugy 24 leszek júniusban. Kiszórakoztam magam, sokat mentem erre arra Meg a mai napig megtesszük ha van és lesz aki vigyáz a lurkókra.
Amugy Boldog szülinapot a picinek és jó egészséget.Képeket kérünk :)
Énis fennt vagyok iwiwen mint Kiss Attiláné győr. A picit meg Attilának hívják. Kis rosszaság.
Buci köszi :) tiedől van vhol kép?
dinuci01
 
 


Sziasztok!
Akkor megnyugodtam hogy nincs tünetem!
Dinuci nagyon aranyosak vagytok!
Kriszta Boldog szülinapot lánykádnak! Nekem is lányom van és ö 28 -án ünnepelt!Én is vagyok iwiwen.

Ti a vonalzot hogyan csináljátok mert nekem nem sikerül!? :(

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Dinuci:iwiwen bejelöllek és akkor megnézheted a képeimet

Tüncü: a profilodnál kell . Felmész a vonalzós honlapra, elkészíted a vonalzót és kapsz egy PHPBB kódot. Azt kell beillesztened.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Buci köszönöm a segitséget! Végre sikerült!
Kriszta szoktatok járni móri bornapokra?

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Ügyes vagy Tüncü, bár az adatokat még ki kell javítanod :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok,

köszi mindenkinek a jókívánságokat! Tüncü, utólag a kislánykádnak is boldog szülinapot. Úgy látom nagyon egy rugóra járunk a gyereket terén. :lol:
Régebben jártunk bornapokra, de mostanában nem voltunk, , mert mindig elromlott az idő. Valószínű idén sem megyünk, remélhetőleg akörül szülünk. :oops: :roll: :roll: Elküldöm a nevem priviben, hogy be tudj jelölni.

Dina, semmi gond azzal, hogy ilyen fiatal vagy. Csak a képek alapján írtam. Bejelöltekek. Szép a családod.

Buci, neked is szép a családod, Nekem sokkal jobb, hogy képhez hozzá tudlak kötni bennetekek.
A leányzó két tortát kapott - egyet rendeltünk, - tavaly én sütöttem, de a férjem szerint nem lett valami szép, de finom volt- a másikat egy katicásat a sógornőm sütötte neki. Kapott tőlünk egy takarítós szettet, lapátot, söprűt, porszívót kiskocsin, amit nagyon eltaláltunk. Egész este azt cincálta. Vízöntő a lelkem és már most rendezkedik, takarít.

Kata, írj majd mi volt a dokinál!

Megpróbálok képet is tölteni.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kri07 2010.02.06 14:15-kor.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Szia Mindenkinek.
Kri: nagyon szépek a torták biztos fincsik is voltak. Szoval akkor tuti volt minden :) Örülök.
Mindjárt megnézem iwiwet.lehet még ma ide is jövök. Amugy h telt a napotok?
dinuci01
 
 


Briginek boldog szülinapot!
Vendég
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.08.28 12:05-kor.
Vendég
 


Jók a képek :lol:
Vendég
 


Kata gratulálok! szépen látszik a képen a lényeg!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Kata, nagy-nagy gratula a petezsákocskához!!! Mikor mész legközelebb?

Csajok, főleg a akik pici babával vagytok otthon gyeden- gyesen, hogyan tervezitek, mentek táppénzre? Nekem ugye vasárnap lejárt a gyedem, hétfőn postáztam a gyes igénylést, és táppénzre szeretnék majd menni csak nem tudom mikortól? Elvileg ha minden jól megy hétfőn uh, majd beszélek a főnökömmel is, hogy mehetnék-e 10 nap szabira, hogy max legyen a kisbabóval is a gyedem. A bérszámfejtésen javasolták a szabit, de a főnökömön múlik, hogy kijárja-e nekem, mert ez költség a cégnek. Szabi után pedig táppénz. A bérszámfejtésen azt is mondta a csajszi, hogy amíg táppénzen vagyok a férjem igényelheti a gyest a Brigi után. Ti ezt tudtátok? Nagyon meglepődtem rajta. Gondolkodtatok már rajta?

Dinuci, nagyon fincsik voltak a torták, bár a marcipános nagyon tömény, azt hiszem többet ilyet nem rendelek. De legalább csak keveset tudok belőle enni, úgyis jó húsban vagyok. :cry: :oops: :cry:

Ki megy legközelebb uh-ra? Ha jól emlékszem Buci csütörtökön, Tüncü te mikor? Vissza is jelöltelek, nagyon édes Andika. 1,5 évesen volt a keresztelője? Nagyon csini volt. Briginek 1/2 évesen és végigordította az egészet.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!
Kata jó a kép :D Nekem is ilyesmi látszódott. Sztem pénteken elküld engem is Uh ra az orvos. Ujfent csak :( Mit irtak neked az Uh papírra? Ere nagyon kiv.lennék.

Kri :torta......hmmm most megkivántam :oops:
Tudjátok mit ettem ma? Utascsokit :D mennyire ismeritek? :) fincsi ám!
dinuci01
 
 


Kri: nekem a Gyed júniusig jár, aztán összegyűlt itt a 2 év alatt 44 nap szabim, plusz az idei. Azt tervezem, hogy azt kiveszem, így elvileg szülésig elhúzom vagy majdnem mert eljövök táppénzre szeptemberre. Így úgy tudom fogok kapni ismét Gyedet. Jól hangzik, hogy a férjem igénybe venné a gyest. Jó lenne azért valami szakértőt megkérdezni hogy lenne a legideálisabb.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Buci,
a gyes akkor is jár - úgy tudom - ha te visszamennél dolgozni a babuci 3 éves koráig. Szerintem te is kérdezz meg egy bérszámost.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!

Elöször is Kata gratula a petezsákhoz! Mit mondott az orvos hány hetesnek felel meg?

Kriszta én is azt terveztem hogy elmegyek szabira és utána táppénz csak a mi nem fogjuk tudni igénybe venni a gyest mert apa munkanélkülin van!

Dinuci mien az a csoki?

Buci én is ugy tudom ha te táppénzen vagy párod igényelheti a gyest!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Sziasztok!

Remélem csatlakozhatom hozzátok! Én tegnap csináltam egy pozitív tesztet, orvoshoz csak jövő héten megyek! Kiváncsian várom, remélem minden rendben lesz.
A naptár szerint egyébként október 4-e a várható dátum!!! :)
zsocibaba
 
 


Szia Zsocibaba! Üdv a csapatban! Mesél magadról kicsit!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


ja és természetesen gratulálok a +teszthez!!!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Szia Buci!

Köszi! Bár én még nem fogtam fel azt hiszem! :)
27 vagyok és a párommal kb másfél éve próbálkoztunk, de nem mindenáron. Már éppen eldöntöttük, hogy most akkor pihenőt tartunk, mert júliusban lesz az esküvőnk és most azonnal összejött ! :) Ez a legnagyobb boldogság mindkettőnknek!!!
Ráadásul a hugom 8 hetes terhes:D Úgyhogy nagyon összejött!

Egyenlőre egyetlen dolgot érzek, iszonyatos álmosság gyötör napközben, majd elalszok a munkahelyen és állandóan szomjas vagyok.

Kiváncsi vagyok mindenre, tapasztalatokra. Szerintem sűrűn fogok ide járni:)
zsocibaba
 
 


Sziasztok!

Zsocibaba gratula a kétcsikoshoz és üdv köztünk!

Csajok ugy néz ki hogy ma megyünk dokihoz majd jövök a beszámoloval! Drukkoljatok!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


en is tegnap teszteltem de felve irok mert en is hagytam mar el sajnos topikot:(
azota probalkoztunk es epp most sikerult mikor tudoszuresen voltam , igy elegge aggodom....
orvoshoz 15en megyek mert eleve addigra volt idopontom.
a hasam sokat gorcsol, neha van hanyingerem de elheto, es rettenetes hohullamok tornek ram
de en varok igazi es eros tuneteket hogy megnyugodjak!
vitamint nem szedek csak folsavat es magne b6ot, meg nem tudommit szedjek
eddigi ket terhessegnel gravidat szedtem es nem okozott bajt.
tavasziszel
 
 


Sziasztok!

Üdv és gratula neked is tavasziszel!

Hát csajok nekem elegem van az egészségügyböl!Reggel bementünk pesterzsébeti sztk-ba és elkültek mondván hogy nem oda tartozom de 2 éve pontosan ugyan oda jártam és volt ott egy tök jó fej doki!Most mehetek holnap dabasra!

Amugy hogy vagytok?

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


szoval csak oda lehet sztk-ba jarni ahova tartozik az ember:( ez rossz hir...
en teljesen dontekeptelen vagyok a hova kihez temaban.....
tavasziszel
 
 


Tavasziszél!
Talán még emlékszel rám (a 2010 márciusi topikból). Sajnos, nekem is távoznom kellett a topikból, jóval később, mint te :cry:
Viszont örülök, hogy újból itt látom a nevedet. Gratulálok (még csak nagyon halkan), és kívánom, hogy ezúttal minden rendben legyen. Egyébként én is nemrég teszteltem pozitívat és okt 1 vagy szept 30 a terminusom. Babás topikhoz inkább még nem csatlakoznék, talán majd kedvet kapok később :wink:

Lányok!
Mindenkinek kívánok egy gyönyörű problémamentes hátralévő 8 hónapot!!!!
Vendég
 


Üdv az újaknak és kiitartást ehhez az izgalmas első pár héthez mindenkinek! Bízzunk a legjobbakban!

Csajok voltam a dokinál, volt UH. Látszik méhen belül egy 8x7mm.es petezsák, benne egy szikhólyag. Élő embrió még nem volt, de 5 hetes vagyok és ilyenkor még nem is szokott lenni. Legközelebb 16-án megyek addig izgulunk tovább. De már ez is jó eddig.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok,

üdv Zsocibaba, Tavasziszél. Angie remélem hamar ismét kedvet kapsz a topikozáshoz.

Buci gratula a petezsákhoz!

Tüncü te mikor mész újra?

Kata merre vagy?

Megyek mert Apa fürdet, kicsit megcsúsztunk mert itt voltak a szüleim.

jó éjt

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!

Buci gratula a petezsákhoz!

Kriszta ma voltam dokinál annyi derült ki hogy van 4,5mm petezsák jó helyen meg van egy cisztám is sajnos.Jövö pénteken doki de elötte még megyek uh-ra.

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Tüncü Neked is gratula a petezsákhoz! A ciszta miatt ne aggódj, nekem az elsőnél kettő is volt és szépen felszívódott.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Jó reggelt!

Buci, Tücü
Gratulálok a petezsákocskához!
Vendég
 


Tüncü, gratula Neked is a petezsákhoz. A cisztával kapcsolatban mondott valamit a doki?

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sehol senki? Mondjuk én majdnem elalszom itt a gép előtt. Más tünetem nincs, de mostanában olyan álmos vagyok. Mindjárt lefekszem a csajszim mellé. Este 8-kor már legszívesebben aludnék.

Dinuci merre jársz? Régen voltál erre.

Zsocibaba, júliusban hányadikán lesz az esküvőtök? Gratula előre is. Nálunk a sógornőm 8 hetes. :lol: Jövő héten mikor mész dokihoz?

Tavasziszél, írtad, hogy gravidát szedték régebben. Én most szedem, de igyekszem étkezés után bevenni, mert felkavarja különben a gyomromat. Folsavat én a gravida mellett is szedem. Mikor voltál tülőszűrésen? Akkor már babás voltál? Mikorra várjátok a babucit?
A hasam nekem is görcsölget, nem túl erősen, de a falra mászom tőle. Főleg este érzem ha lefekszem. Remélem csak a méhem.

Na megyek aludni :oops: :lol: :roll:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Angie: en is sokat gondolkodtam merjek e de ugy erzem talan jot tesz ha irhatok a felelmeimrol, aggodalmaimrol.......ugyanakkor lehet babonabol megsem kellett volna....
de egyet tudok tenni: a leheto legtobb eromet arra forditani hogy pozitivan alljak a dolgokhoz barmennyire is felek.


mindenkinek gratulalok akinek jo hireket mondott az orvos!
tavasziszel
 
 


Sziasztok ujak régiek :)
Kri nem tűntem el aranyo vagy :) rentgeteg dolgom volt. Ma voltam dokinál
Baba 4 mm-es és valószínűsíthető szülés időpontja szeptember 29 :D nagyon örülünk 6 és fél hetesek vagyunk :)
Ti hogy vagytok? mit szoltok ehhez a bolond időhöz?
dinuci01
 
 


jah meg még annyi van hogy puffadok de rémisztően bármit eszek és nem tudok fogat mosni csak nagy lassan mert ugy érzem menten hányok :( ugye nem baj ez a puffadás? majd hétfőm megek védőnőhöz. Meg elmentem táppénzre is nem szorakozom. Nem ugazam van? :)
dinuci01
 
 


Dinuci, De jó, milyen nagy már a babóca!! 6,5 hét, de jó. Mi holnap leszünk 6 hetesek. Remélem hétfőn már látjuk a babót is. Brigóval szintén 6 hét után mentem először és már kaptunk képet is a picurról. Kaptál képet is?

Jajj a puffadás ismerős. :roll: Szerintem nem gond, nálam Briginél is volt, hajlamos vagyok rá sajnos. De jól vagyunk szerencsére.

Nálunk is nagyon hideg van, holnapra meg havazást mond. Leányzóm örül neki, mert egyfolytában szánkózni járunk. És a hóembere sem olvadt el.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Tavasziszél, én is hezitáltam, hogy jöjjek-e vagy sem. Bízom benne, hogy most nem lesz semmi gond. Nem mondom, hogy nem parázom, de a doki írt fel utrogestant is támogatásként. Szerintem is pozitívan kell hozzáállni.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!
Hát itt nem esik a hó pedig nagyon beharangozták :(Mindegy ezen már nem kesergek igy se vagyok jol... nagyon oda a gyomrom meg néha mensis tüneteim vannak reggel még bőgtem is csak nem tudom miért.meg hisztis is vagyok.
Tavasziszél ne félj mert énis mégjobban fogok. De tudod mit? te gondolj rám én meg rád néha. Szoritsunk hogy ne legyek semmi amitől félünk. Kise merem mondani :( :(
Amugy? többiek?
Kri képet nem kaptam :(
dinuci01
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bekukk mert nagyon ramatyul érzem magam! Remélem mindenki jól van! És csak pozítivan szabad hozzáállni és nem lessz semmi probléma!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Dinuci, tényleg csak pozitívan. Nekem is fájdogál néha a hasam, és ez nekem sem volt a Brigivel. Viszont az is lehet, hogy most fiunk lesz, ezért más ez a terhesség. Nálatok meg egy kislány? Az érzékenységet meg a hormonok okozzák. Gondolj arra, hogy tegnap láttad a babót, minden rendben volt és így is marad.

Képet töltöttem fel (tortásat) de levettem, teszek fel olyat amin a csajszi van a hóemberrel.

Tüncü, veled mi a helyzet? Hányinger kínoz? Jobbulást.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kri07 2011.08.01 15:32-kor.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!

Dinuci: gratula a tegnapi Uh-hoz, jó Neked, hogy már láttad!

Jobbulást mindenkinek aki rosszul érzi magát!

Nekem is görcsölget a hasam,szedem a magnéziumot rá. Mondjuk nekem az elsővel is ugyanez volt. Ég a gyomrom sokat és falok állandóan.

Itt esik most is a hó, már nagyon unom. Mikor lesz már tavasz? Alig várom, hogy leteljen ez az első 12 hét.

Kriszta: nagyon klassz a kép! Jó nagy a hóemberetek, a kis csajszi biztosan nagyon örült neki :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok szép napot
Köszi a biztatást :) Jo annak akinél van hó... Itt győrbe egy deka nem esett hétágra süt a nap tiszta tavasz van. Mi jot csináltok ma?
dinuci01
 
 


Sziasztok!
Ma elég szarul kezdödött a napom megtalált rókakoma!

Dinuci örülj neki hogy nálatok nincs hó! magnéziumot szedsz?

Kriszta hu de nagy hóember de ari a lányod mellete!Ja a doki nem mondott semmit a cisztára!

Többiek hogy vagytok?

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: