Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dorka!

Nehogy megijedj,teljesen normális a mensi szerű görcs is a terhesség elején...nekem mindhárom fiammal volt..olyan" mindjárt megjön" érzéssel együtt...sajna vetélésem is volt 2x(az elmúlt 6 hónapban) és egyszer sem fájt a hasam..szal nem törvényszerű.

Drukk mindenkinek és szép babavárást!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Laptető :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok! :D És olyan boldog vagyok, hogy végre megtehetem! :lol:
Ma reggel teszteltem plusszosat! :lol:
A 3. inszemem sikerült most. Nekünk ez hatalmas csoda. van egy 3 éves kislányunk és születése óta küzdöttünk a tesóért. Megharcoltunk sokmindennel (nekem pcos+IR, apának viszér), de végre sikerült! Nem sajnáltatni akarom magunkat, csak lírtam, hogy értsétek miért is járunk a fellegekben. :lol: Bár egy pozitív teszt önmagában is elég indok erre!
Ma mennem is kellett a dokihoz. A mnyh 17 mm, a petezsák még nem látható. Jövő hét kedden uh.

Megpróbálok gyorsan belerázódni a csapatba, megjegyezni, ki-hol tart! :D
Addig is mindenkinek csodaszép babavárást, illetve mielőbbi babásodást kívánok! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Sziasztok csajok!!!

Hát ahogy olvasom a leveleket vegyes érzések kavarognak bennem.Nagyon örülök,h egyre többen vagyunk.

Beagle levelét viszont szomorúan olvastam...
Szörnyen sajnálom,ha most nem jött össze a baba,de,ne csüggedjetek(bár könnyű ezt mondani)inkább próbáljatok meg előre tekinteni és pozitívak lenni.Tudom,h nehéz,de hátha így könnyebben sikerül.

Dorka!

Én a héten kérek időpontot,mert,mint írtam már,jelenleg nem otthon vagyok,hanem a szüleimnél látogatóban...ezért csak reménykedem benne,h jövő hétre már kapok.Szeretnék minnél hamarabb menni,mert jó lenne,ha megerősítene egy szakember végre.


Bár pont ma említettem az ismerősömnek,hogy,ha,ne adja Isten kiderülne,h mégsem oké minden,akkor engem nagyon csúnyán becsapott a szervezetem.
5pozitív teszt és minden terhességre utaló tünet meg van :wink:
Mivel mi nagyjából egy időben vagyunk,ha nem tévedtek a számításaim,nagyon várom,h mit mond majd az orvos.
Ha lesz időd,mindenképp gyere és mesélj,oksi?? :P

Remélem a többi csajszi is jól és,h minnél többen sokasodunk az idén is :wink:

Jah a görcsökről annyit,h én esténként érzem egy picit amikor elfekszem,h görcsölget néha a hasam,de piciket és nem állandóan.A rutinosak azt mondták,h ez teljesen normális,és amíg nem görcsölök nagyon vagy vérzek addig nincs baj(nyilván vannak,voltak sajnos kivételek is)Nálam nem gondolom,h ez olyan fájdalom ami miatt aggódnom kéne,mert ,mint írtam nem vészes és rendszeres.

De kiváncsi vagyok,ki mit gondol ezekről,mi a tapasztalat??!!

Pussz nektek... :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 


Lucuzs!!

Szia!

Én is soproni vagyok :o

Először is gartula a teszthez :wink:

Te kihez jársz vizsgálatra?
Ha van kedved összefuthatnánk majd :oops:

Pussz...
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

A görcsölésem, olyan mindjárt bevécézek jellegű ( ezt nem tudom másképpen megfogalmazni) bocsi :D

Ma újabb dolog, hasszurkálás, nem túl erős, de meglehetősen furcsa.
Annyira aggódom, hogy minden rendben legyen, és annyira nem tudom, hogy mi miért van, és micsoda.
Anyukám szerint túllihegem a dolgot. Egy kicsit valóban, csak nem tudok magamnak parancsolni, és szerintem az meg teljesen érthető, hogy most minden gondolatom a pici a körül forog, és hogy egészséges legyen.

Panny, köszönöm szépen a bíztatást!
Én tudom, hogy minden rendben lesz, mert rendben kell lennie!

Kata, remélem a pozitív görceöléses verzió fog megvalósulni! :D

Lucuzs, gratulálok!
Mi volt a dokinál?
Gyere és mesélj ám!

Aranyoska, örülök, hogy minden ok veled!
Holnap megyek dokihoz, majd jövök és mesélek!

Vigyázzatok magatokra!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!!!

Ma felhívtam a dokit,akihez menni fogok,legalábbis először(aztán majd kiderül,mennyire lesz szimpi),Jövő hét csütörtökre kaptam időpontot :P
Nagyon türelmetlenül várom már... :oops:

rengeteg fórumot olvasgatok és már azt sem tudom,h ez előnyömre vagy hátrányomra fog-e vállni :lol:
Sok olyan dolog van,amin meglepődtem és egy kicsit meg is ijeszt :shock:
Csak egy példa,mert kiváncsi vagyok,ti mit tudtok erről:

"Állítólag nem ajánlott a kismamáknak simogatni a pocakjukat(persze ez nem ránk ,hanem a 20 hét felettiekre vonatkozik inkább),ugyanis méhösszehúzódást idézhet elő :shock:
Sőt,volt aki azt írta,h ő nála azért kellett korábban megindítani a szülést,mert nem volt jó a baba vérkeringése,és,mint utólag kiderült,azért nem,mert a simogatásoknál a baba követte a kezet és ezáltal a k.zsinór rátekeredett" :shock:

Van ahol meg kifejezetten ajánlják,mert ez is egy fajta kommunikáció a baba és mamája között..
Senkire nem akarom ám a frászt hozni,de úgy gondolom több szem,fül...többet lát és hall...ennyivel is segíthetjük egymást és kiváncsi vagyok ti mit tudtok erről.
Szerintem érdekes a téma!!

Remélem mindenki jól van :) várom a fejleményeket.

Jah...elfelejtettem írni,h az elmúlt 2 hétben 5 kilót kaptam magamra...ááááá(sose voltam még ennyi)71kg-on mázsáltam tegnap :(
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Nekem úgy tűnik ma meg fog jönni, már mutatkoznak a jelek. 4 hét múlva csatlakozon újra!!! Csak pozitívan!!!

Mindenkinek gondtalan pocaknövesztést! És nyugodtan simogassátok a pocakot, de persze csak mértékkel!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati....várunk vissza!!!!!

Sok sikert!!! :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska!

Sztem ennyire ne "ásd"bele magad a témába mert akkor mindig találsz valamit amitől retteghetsz...természetes az alapjáraton levő aggódás, de nem szabad túlzásba vinni...csak pozitívan állj a dolgokhoz..pl.az én dokim óva intett folyton attól h minden apró tünet után az interneten lógjak és mindeféle rendellenességet beszéljek be magamnak :shock: ..persze mondanom se kell h én is sok mindent megnézek a neten,de ma már tudok szelektálni és csak óvatosabban bánok az infókkal. :wink:

Ez a pocaksimogatás vagy ne simogatás már többször terítéken volt itt a babaneten is..személy szerint(és a dokim szerint)enyhén szólva is badarság!!!! :lol:

Nyugodtan szabad simopgatni a pocakot mindig...annak csak örülni fog a gyerek..természetes h nem szabad túl erőteljesen,de sztem ezt mindenki érzi h hogy jó és kellemes még.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Helló!
Dorka, Panny...félre ne értsetek én az erős görcsökre gondoltam, nekem régebben fájdalmas menzeszem volt, én ahhoz hasonlítok! :wink:

Dorka, aranyoska....
A pocakfeszülés, szúrkálás és kicsi görcsszerű fájdalom még belefér. A méh tágul, a szövetek feszülnek ahogy a baba beágyazódik. :lol:
Amúgy azt mondják jót tesz ha hasra fekszünk úgy pihenünk! :wink: De csak a 8.hétig...utánna nem jó nyomni a pocit :!:
Később meg mikor már a 30 hét után jár az ember akkor is lesz szúrkálás de az fájóbb, belenyilalós fajta :roll: az is normális de ritka és elviselhető. :wink: Nekem volt olyan is néha mintha a hüvelybemenet szúrkált volna...nagyon hülye érzés. :?
Nekem a mellem soha sem fájt(csak mikor már szoptattam :oops: )de helyette nagyon könnyen bekeményedett a pocim és görcsölgettem végig.
Pocaksimiről:Csak egy gyerekem van, de nekem is volt több problémám terhesség alatt.
Én a 17. héten begörcsöltam, lerövidült a méhnyak és magnézium infúziót kaptam, meg szigorú pihenésre ítéltek.
Nekem is kimondottan tilos volt a pocaksimi! :cry:
Csak esetleg egyet-kettőt simiztem a hasimon. Igen valóban méhösszehúzódást okoz, de csak annál aki erre hajlamos.
Úgyhogy ha nincs probléma akkor nem tilos! :wink:
Én sokat énekeltem a picinek és beszéltem hozzá! :D Újszülött korában, mintha megismerte volna a dalokat, mindíg megnyugodott ha énekeltem, jaaaj, olyan szép volt! :D :oops: mindjárt el is érzékenyülök!
Ott feküdt az a pici kis emberke abban a nagy kiságyban én meg csak álltam felette és potyogtak a könnyeim a boldogságtól!
Remélem nemsoká újra átélem! Nagyon elrohantak ezek a hónapok! :(
Úgy kell nekiindulni hogy nem lesz semmi baj,nem szabad beképzelni dolgokat és feleslegesen idegeskedni.
Ha esetleg lesz némi kellemetlenség...akkor is mindent megér ha az ember szíve alatt kihordhatja szerelmük gyümölcsét! :D
Eme költői sorral zárom mondanivalóm! 8) :wink: Bocsi ha hosszú voltam!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


nati...hmmm, akkor lehet hogy még egy hónapban kerülünk össze valami topicban, mert még én se vagyok terhes, csak próbálkozunk. :wink: Ez az első hónap...még bármi lehet. :wink:
De remélem nem keseredtél el! :( Hajrááá babaprojekt, majd hó végén összejön! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Aranyoska...még annyit, hogy én sem vagyok vékony, nem is voltam soha ezért mindíg oda kellett figyelnem terhesség alatt hogy ne egyek feleslegesen. :roll: :oops:
Így hogy feküdtem a félidőtől híztam sajnos 16 kg-ot. :oops: :(
Oda kell figyelni mert valóban nem jó ha túl sokat hízik az ember, a 13-14 kg a türelmi határ a védőnők szerint, az én orvosom szigorúbb volt, szerinte csak 12 kg ig normális :? :evil: mindíg lecseszett!
Az első 14 hétben nem híztam, mert hányingerem volt de utánna .... :oops:
De igaza van, a dokiknak, mert aki hajlamos cukros lehet, és viszeres. :(
No és baromi nehéz lefogyni, ha nem vagy vékony alkat. :roll:
de ne aggódj a 71 kg még nem olyan sok! Hacsak nem vagy törpe alacsony? :lol: De gondolom nem!
Szóval ez nem a fogyókúra ideje, kell enni csak többször keveset és kerülni érdemes az édességeket. :wink:

Kriszti..hogy vagy amúgy?Jelentkezz! Van hányingered????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok A hétvége huzos volt a tegnap meg csavarogtunk a barátnömmel olyan jo idö volt
Pénteken megyek uh a lányommal ugyhogy csajos napot tartunk már alig várjuk
Hányingerem még mindig van és a gyomorfájás se akar szünni
Én minda a 2 terhesság alatt 1-2 kilot hiztam Amugyis vigyáznom kellett rá mert nem vagyok egy vékony tipus Az orvosom örült neki azt mondta kevés ilyennel találkozott.

Mindenkinek problémamenetes pocakodást
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Lovaszkata!

ÉN 173 cm magas vagyok és egyáltalán nem zavar,h felszedtem pár kilót,úgy lettem igazából 65-66kg-ról 71 kg,h nem is eszek többet,mint eddig,szerintem csak a hormonháztartás felborulása okozta.Én próbálok többször enni kevesebbet,de eszemben sincs f.kúrázni.

Sokáig sportoltam és amúgy is elég erős csontozatú vagyok,a f.kúra eddig nem volt gond,vagyis nem voltam rá hajlamos.
De ezután sem fogok belőle gondot csinálni,eszem,normál keretek között és sokat sétálok,mozgok,ami kiló közbe jön,hát hadd jöjjön.
Én sem lehetek életem végéig 65kg,nem igaz?:)

A pocaksimivel meg abszolút nem akartam indulatokat kiváltani és bár ezek után lehet ,h hihetetlen ,de nem ülök fel mindennek,sőt,ezt is azért írtam,mert meglepőnek találtam és kiváncsi voltam van-e tapasztalat.
Mint láthattuk L.Katának is voltak sajnos ilyen jellegű tapasztalatai.

De őszintén bocsánatot kérek,senkit nem akarok ilyenekkel felizgatni..További szép napot csajok...

:wink: :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztoook lányok!!!!
jajjj már úgy vártam valaki megnyissa a topicot... :D
olyan jó olvasgatni titeket....nosztalgia :oops:

mindenkinek HAJRÁÁÁ a zebrához!!!!
akinek már biztos annak gratula!!!!!!!!!

éééés mindenkinek sok sok kitartás éééés öröm!!!! :lol:

ja....Panny...???? Csak neeeem????

puszi mindenkinek és soksok drukk mégegyszer
2010 juliusiból :D Kép

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Mokibuci!!!

Sok boldogságot és nyugodt,örömökkel teli babavárást kívánok Neked!

Az első babádat várod te is?
aranyoska001
Sopron
 
 


Szia Emese (ugye..??) :D
köszönjük a jókivánságokat!!!! :oops:
igen nekünk is első baba lesz..!!! :D

csütörtökre drukkolok a babáért...meg a szimpi dokiért!!! :D
egyébként annó nálunk is felmerült témaként a pocisimi-dolog....háát én nem tudom...ha nem erősen simizünk szerintem nem lehet gond...de azért megfontolandó... :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Aranyoska ...ugyan máááá szerintem nincs miért bocsánatot kérni. Többiek is így látják szerintem. 8)
Ez a topic azért van hogy tapasztalatot cseréljünk , véleményeket mondjunk el! :wink: :lol:
Én is drukkolok csütörtökre! :wink: :wink:
Jaa, és ha ilyen magas vagy akkor rádfért az a plussz kg!Így is vékony lehetsz! :D
Én sajna csak 165cm vagyok...és kicsit több kg mint te :oops: :(

Kriszti..na örülök hogy megvagy. :D kitartást a hányingerhez!
Szupi a vonalzóóóó! :lol:
Neked meg péntekre drukkkkkkk!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kriszti!

Tényleg csak 1-2 kg-ot híztál terhességek alatt??Basszus de ügyes vagy..le a kalappal!!!!

Aranyoska!

Ne csináld már h bocsánatot kérsz egy téma miatt....igaza van Lovászkatának mert spec én is csak a saját tapasztalatomat írtam meg..na meg azt h légy óvatos az internettel :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Laura!

További szép és boldog babavárást(még én nyitottam anno a 2010 júl.topicot..de sajna rossz ómen volt nekem...)

:wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Tegnap teszteltem megint és 2 csíkom lett, DE sajnos fehér csík a második. Tisztán kivehető, mert másféle fehér mint a teszt háttere, szóval nem csak én képzelem oda. Még mindig nem jött meg :D
2-3 nap múlva csinálok megint egyet...
remélem hétvégén már én is csatlakozhatok hozzátok :D mert elsze rgy 2. már nem fehér csíkom :D

Ha így lesz jövőhét csütörtökön megyek dokihoz.

Nati sajnálom, de még van remény. A mindárt megjön típusú érzés van a korai terhességnél is.

Pocaksimi: nálam jobban szerintem senki nem simogathatta a pocakját, én nem is tudtam hogy esetleg nem szabad..nem lett balőle gond, szóval sztem nyugodtan simizzétek na persze szép finoman.
Vendég
 


bocs sok elírásért, manó az ölemben ül.
Vendég
 


Halihó!

Újra itt!
Nem jött meg, sőt csináltam ma reggel egy tesztet és van egy igen-igen halovány csíkocskám. Persze ez még nem tuti, sőt. De amíg nincs piri, van remény.
Mi is ebben a hónapban kezdtük el igazán, és nem is félidőben, ezért gondoltam nem jön össze. De lehet késett az ovum? Pont most vettem egy rakat ovutesztet, meg mikroszkópot is.

Beagle
Lehet mégis együtt megint???

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok lányok,

jó hogy megnyílt már ez a topic is, szerintem a 2009 novemberiekből sokan visszajárunk hozzátok olvasgatni és nosztalgiázni.
Kukkantsatok be néha hozzánk ti is, láthatjátok a szebbnél szebb babókat.
Jó babavárást és jó egészséget, kevés izgalmat kívánok mindegyőtöknek.

pusz,

Katicat

katicat
Szigetszentmiklós
 
 
 


Sziasztok.

egy két emberkét én is ismerek:))
És én meg a 2008 novemberiek nevében gartulálok a már pozitívat tezstelőknek és a leendő tesztelőknek is:))

Hihetetlen hogy szalad az idő. Nekem már 2 éve hogy ekkor fogant Izám:))

boldog pocakoskodást és könnyű szülést majd:))

Üdv Vera

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,

jöttem beköszönni ebbe a topikba!
Lucuzs az én zebrapárom, hétfőn egyszerre teszteltünk pozitívat!
Én is PCOS vagyok, 13 hónapja próbálkozunk, és az én uramnak is herevisszérműtétje volt, novemberben.
Óriási nagy csoda ez a pici, mert fejben már inszemre vagy limbikra készültünk.
Egyáltalán nem volt rendszeres menstruációm, 40 nap feletti átlagos ciklusaim voltak. Az 50. napon lett pozi a teszt, erősen pozi, délutáni teszt :D Az nap este az ügyeleten a bunkó doki nem foglalkozott velem, de petezsák látszódott, benne embrió sejthető - ezt írta.
Van mindenféle tünetem. Ma este megyek 4D-s UH-s rendelőbe, ahol komoly géppel jól megnézik, nem 10mp alatt mint ügyeleten.
Szurkoljatok!
Ha minden igaz, 7-10 nappal lehetek Lucuzs előtt, 25. nap körül lehetett peteérésem, de ezt nem tudom biztosan. most 52. nap van.
Szép napot mindenkinek! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tök jo olvasni hogy milyen sokan zebrásodnak

Eclipse
Mennek a drukkok Várjuk az eredményt este

Nati
A halvány csik is csik Én is igy vltam Rohantam a dm be Még vettem 2 db tesztet és nem birtam ki minden nap csináltam Februárba vettem 10 db ovu tesztet de nem kellett elhasználnom ugyhogy ingyen továbbköldtem Nekem is volt mikroszkopom és használtm is Állitolag ha terhes vagy végig páfrányt kell mutatnia de nekem nem mutatta

Kata
Megvagyok csak 2 gyerek mellett nem mindig tudok irni de minden nap olvastalak benneteket és drukkolok mindeniknek
kriszti0406
 
 


Nati: neked a halvány csík fehér vagy rózsaszín? Pont ugyanígy vagyok én is :D
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos megjött :?

MIndenkinek kívánok nagyon nyugodt babavárást, és minden jót.

Nati: drukkolok hogy nálad minden rendben legyen.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Örülök,h egyre többen leszünk..és,h más topicból is látogatnak hozzánk.

Beagle: fel a fejjel,ne csüggedj...lehet,h a következő hónapban,már te is itt leszel...én nagyon szorítok érte!

A tesztekről meg annyit,h én is az első tesztemnél annyira halványan láttam a második csíkot,h már kinevettem magam a párom előtt,h jöjjön nézze meg,,mert lehet,h én már csak odaképzelem.
Halványan,de ott volt,aztán a biztonság kedvéért és a magam megnyugtatására még csináltam kettőt,szintén halványan,de két csíkos.
Pár nappal később csináltam egyet,akkor pedig szép erősen,sötét szinekkel ott voltak a csíkocskáink :wink:
Közben pedig mondták a csajok,h akármilyen halványan is,de ,ha ott van..az bizony pozitív!

Szóval halvány csíkos "reméljük kismamák" én nagyon szorítok :wink:

..és várom a fejleményeket!!!!
aranyoska001
Sopron
 
 


Bocs, de nincs erőm maradni írni. :oops:
Csak Aranyoska neked most. Dejó, te is soproni!!!! Nincs véletlenül iwiwed? Megkukkantanálak :wink: , hátha láttalak már valahol! :wink: :lol:

Majd ha pihentem próbálok jönni dumcsizni!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Húúú! Csak most látom Eclipse is itt van!!! Dejó!!! Szia!!!!Már akartalak hívni ide! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia Lucuzs!!!

De fent vagyok az iwiw-en.Békefi Emese,így keress :wink:

...ÉS pihenj sokat!!!!
aranyoska001
Sopron
 
 


Beagle
Nagyon sajnálom pirit, de fel fejjel!!! Tudod, csak pozitív gondolatok és képzeld a karodba a következő babádat és 9 hó múlva ott is lesz.

Tavaly novemberben nálam is volt 4 igen halvány + teszt és utána jöttek a negák, tehát téves + nincs (vagyis ritkán), és tudom a halvány is csík. Egyenlőre nem reménykedek, de ha ki tdom várni a pénteket, akkor csinálok még egyet.

Kriszti
Én itt vettem a babaneten esthajnalcsillagtól 75 Ft-ért teszteket, ovut és terheset is. Korrekt volt és gyors. Ezért van most ilyen sok tesztem itthon.

Kép
Kép
nati80
 
 


Aranyoska! Bejelöltelek, ha nem baj! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na amíg apa nem hozza a kaját a boltból ideülök és visszaolvasok! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ovuteszt hogy mutathat terhességet? Ezt sosem értettem. Valaki tudja?

Kép
Kép
nati80
 
 


Na itt vagyok egy kicsit!

Beagle! Sajnálom pirit! :( hajrá következő!!!!

Nati! Drukk, hogy erősödjön a csík!!! :lol:

Aranyoska! Végülis kihez mész? Jövé hét csütörtök, vagy most? Tiboldihoz esetleg, mintha ő csütörtökön rendelne?

Mindenkit puszilok! Majd még jelentkezem! :D

Jó kis banda lesz itt!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Leírtam a dokiról mindent az iwiw-en :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 


Nati!

Az ovutesztenek van állítólag jósteszt tulajdonsága is..de nem 100% és van aki egyátalán nem hisz benne...sőt alaptalannak hiszi..a lényeg hogy ellentétben amikor a pé-t akarjuk megnézni vele(azt este kell)terhesség kimutatására ugyanúgy reggel első pisiből kell mint a HCG tesztet...és ha terhes az illető akkor napról napra egyre erősebb két csíkos lesz az LH teszt.

Üdv. és gratula az újabb kétcsíkos csapatnak :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Eclipse most hívott! Csupa boldogság a csajszi! :lol:

Van petezsák, van benne pici babó, és VAN SZÍVHANG!!! is. 6 hetes és 1 napos terhes. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kaptak képet, meg hallották a szívdobogást.

Holnap jön a részletekkkel, meg a képpel! :D


Gratula!!!! Boldog babavárást kívánok zebratárs!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kép

A fekete a petezsák, bal alsó szélen a babó, a kék meg sárga nyilak ahogy lemérték, 5,1mm CRL.
:D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

A tegnap este fantasztikus volt.
Ez az UH-s rendelő egy szuper hely!

Apa kintmaradt, úgy beszéltük meg, ha van néznivaló, akkor jön.
Mártika egyból megtalálta a babát - a méhem belső falán szépen beágyazódott. Mnyh vastag és gyűrűzött, a petezsák nagy és ép szélű, benne az embrió él, 5,1mm CRL - és van szívhang!!!

Egyszer csak szólt Márti, hogy tegyem a kezemet a fenekem alá, hogy kicsit megemelje a csípőmet, és akkor kiáltott, hogy Apuka, tessék bejönni!!! - És már tette is rá a hangot, és ott volt a kis dobogás. És szemmel is látható volt a lüktetés a képen.
El is kezdtem pityeregni, de aztán abbahagytam, hogy ne menjen el a kép
Megkaptuk a leletet, egy fotót kinyomtatva, azt lefotóztam, kicsit gagyi lett. Meg kaptunk egy cuki mappát, gyűjtögetni a fotókat.

6 hét és 2 napos vagyok.

Azt mondta, az lehet, hogy kisebb teljesítményű gépen 2 napja nem látszott volna a szívhang, de a szikhólyagot, az embriót magát benne a petezsákban, azt bőven kellett volna látni.
A bunkó doki nem akarta meglátni, mert 10mp alatt nem is lehet, szóval nemcsak bunkó volt, hanem gondatlan, hanyag is.
De kit érdekel már!

Szép napot mindenkinek!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!

Gratula,nagyon szép!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Eclipse
Gratulálok!!! Hol voltatok uh-n?

Ma reggel csináltam megint tesztet és most erősebben látszik az az igen halvány 2. csík. remélem holnap még erősebb lesz és akkor kiiratom magamnak az utrot, hogy ne legyen gond a sárgatest miatt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Eclipse
Gratulálok!!! Hol voltatok uh-n?

Ma reggel csináltam megint tesztet és most erősebben látszik az az igen halvány 2. csík. remélem holnap még erősebb lesz és akkor kiiratom magamnak az utrot, hogy ne legyen gond a sárgatest miatt.

Kép
Kép
nati80
 
 


na ez most hogy történt? 2xment el.

Kép
Kép
nati80
 
 


Húúú, de beindult ez a topic, nagy szaporulat lesz itt novemberben! :lol:
Minden 2 csíkosnak gratulálok. Boldog, nyugodt babavárást mindenkinek! :D

Eclipse...jaj, de jó volt olvasni a Hsz-od, olyan nosztalgikus volt számomra. Én is úgy örültem Norbikának, könnyeztem is mikor megvolt a petezsák. :D :oops:

Nati....nah, hajráá :lol: Ott van az a babóca!
Sárgatest hormont nem csak akkor írnak fel ha több vetélés vol vagy ha gyengea sárgatest hormonszint? :roll:

Beagle...sajnálom! :( De ne csüggedj, majd mi szülünk decemberben! :wink:

Mindenkinek jó egészséget, növesszétek a pocit! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Eclipse: nagyon gratulálok, olyan jó lehetett látni :D

Nati: nagyon szorítok Neked, sztem is ott a baba :D

Köszi lányok, nem vagyok elcsüggedve, mert első hónap volt mikor próbálkoztunk, és ahogy nézem jól elszúrtuk, mert kb a peteérésem előtt 3 nappal lealltunk, nem voltunk együtt többet, mert nem úgy alakult.

Kinéztem magamnak a 2010. decembert, karácsonyra remélem már 4en leszünk a fa körül.
Azért benézek ide még, ha nem bánjátok.

L.Kata: úgy legyen, találkozzunk a decemberi topicban :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: