Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Igen minden oké! Bocsi, hogy így eltűntem! :oops:
Ma töltöttük be a 12 hetet! :lol: :lol: :lol:
Holnap megyek 12 hetes Uh-ra reggel, már nagyon várom! Remélem kapok képet! :D

Azt hittem el fog engem kerülni a róka koma, de nem. :? Két napja fogmosás után, sikerült egy kicsit! :cry: Mostanában a fogmosástól állandóan rosszul leszek!
A méhem is szurkált hétfőn nagyon, úgyhogy elkezdtem szedni a Magne B6-ot.

Ti hogy vagytok?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita: boldog 12. hetet!!! várjuk az uhus képet, mint ahogy Ronmay-től is még mindig :twisted: én még mindig hasonlóan... na bakker.. pedig az éltetett eddig hogy a 12. hét körül már jobb lesz ez a rosszullétes dolog, Nálad meg pont akkor jött a hányás? :?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Anyatanyán levelezgetek én is, de a nagyfiam nagymamizik, időmilliomos lettem, gondoltam benézek Hozzátok, már csak azért is, mert így legalább tudom üdvözölni Kedves átcsábult zuglói Kismamitársamat, Zizit! :)

Szia Zizi! :)
Gratula a Babádhoz! :D
Lelkifurdim nekem is van kicsit, én is kevesebbet beszélek a pocakkölyökhöz, mint Bercivel. Azzal nyugtatom magam, hogy cserébe a Manó hallja a nagy és okos bátyja állandó csacsogását, és az legalább olyan jó neki, mintha én beszélgetnék Vele. :) Persze ha nagyobb lesz a pocakunk, és érezzük majd az izgés-mozgást, akkor biztos ez is változni fog.

Ami nálam pozitív változás: sokkal türelmesebb vagyok most a szülést illetően, mint Bercinél voltam. Akkor legjobban annak örültem volna, ha a két csíkos teszt után másnap megszületik, annyira izgatottan vártam. Most meg tetszik a gondolat, hogy hordó méretű pocakkal fogok hónapokig poroszkálni. :D
Ti hogy vagytok ezzel?

Evita,
üdv a 12. heten túliak társaságában! :)
Fogmosást leszámítva nem tör Rád hányinger? Mondanám, hogy ne moss fogat... :lol:

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 

 
 

Sziasztok!

Bozsófi, időnként olvasgatok az Anyatanyán is, de nincs túl sok időm, így nem nagyon tudom követni, hogy hogy kivel mi van, és ez így olyan rossz.

A szülést én sem várom most annyira, mint Flórával. Akkor kb. számoltam a napokat.
Én bevallom, eddig tök kétségbe voltam esve, hogy mi lesz a 2. baba születése után, mert mióta újra terhes vagyok állandó rossz közérzet és hulla-fáradtság jellemzett. Úgy éreztem, hogy nekem egy gyerek is sok, mi lesz így kettővel? Egyszerüen nem tudtam annyit pihenni, hogy jobban érezzem magam. Persze mondanom sem kell, hogy szörnyű lelkiismeret furdalás gyötört emiatt is.

Ma volt az első olyan nap, hogy újra azt éreztem, hogy az élet szép és először tudtam igazán örülni az új családtag érkezésének! :-) Gondolom, végre a testem is megérezte, hogy véget ért az első trimeszter. Hurrá! :-)

Evita, nagy drukk holnapra!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi,

ne aggódj, és ne lelkifurdizz, az első trimeszter nagyon megviselő tud lenni, én őszintén azon gondolkodtam végig, hogy ha nem egy 4,5 éves, önálló, fegyelmezett és segítőkész nagyfiam van már, hanem egy picurkám, akkor konkrétan nem tudom, hogyan csináltam volna végig a 7-11. heteket. Nem mondom, a szülés utáni első időszak sem túl pihentető, de valahogy mégis egészen máshogy nehéz, mint a terhesség eleje, nekem utóbbi volt egyértelműen sokkal szarabb Bercivel, pedig az elején éjszaka is 2-2,5 óránként szopizott.
És igen, igen, éljen a második trimeszter! :D :D

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


bozsofi: szia :D örülök hogy ide is írogatsz :D

Evita: várunk ám a hírekkel!!!!!!

Zizi: én sem várom most annyira a szülést... legalább addig élvezhetem 100%-ban az én kis ördögfiókám társaságát.... :lol: épp a konyhaszekrényt pakolja ki és hordja ide mellém a "kincseket" van már itt kérem szépen, turmixgép, muffinsütő tepsi és épp most jön a sodrófával.. na azt hiszem ideje visszapakolni :lol:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Na itt vagyok a hírekkel!

Reggel mentünk az Uh-ra. Férjem is bejött és végig viedózta, úgyhogy van egy 6,5 perces videónk Babócáról! A doki azt mondta nem ad képet, már 15 éve nem :twisted: , mert vannak ennél fontosabb dolgok is. Mondjuk inkább legyen jó gépük, de ne legyen fénykép! Viszont mivel fényképezőgéppel vettük fel, bármelyik képkockából lehet képet csinálni, úgyhogy majd elszórakozok vele! egy jót már sikerült csinálnom, azt fel is teszem! Nagyon cuki volt!! Laci most látta először, folyamatosan vigyorgott! :lol: Lehetett látni mindenét, kezét lábát, ujjait, még a bokáját is, sőt az agykamráit, és szopta is az ujját! amikor le akarta mérni a doki a nyaki redőt, folyamatosan felénk fordult nem háttal! Nagyon huncut volt! Erre a dokim elkezdte püfölni a hasam! A monitoron úgy nézett ki, mintha a babánál földrengés lenne! Szegényt sajnáltam nagyon! :cry: Ezt 4x-er játszottuk el, mire megfordult és sikerült lemérni! 1,7 a nyakiredő! Szupi!! CRL 47,2, TH: 15, 4!

Ma már látta a videofelvételt az anyósom, anyukám, és még az apósom is beugrott hozzánk, hogy megnézze, még ki is írtuk dvd-re neki! :cry:

Én meg fogom kb. naponta nézni!

Veletek mi a helyzet? Kép Babóca 12 hetes

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita: juj de jó kép!!!!! hiperszuper hogy minden rendben!!!!!!!!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Ma reggel már írtam egy hozzászólást, de a gépem éppen akkor frissítette magát, és az egész elszállt.
Akkor még egyszer!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha befogadtok. Kicsit sokat vártam, de szerettem volna túl lenni a 12.héten.
Rólunk annyit kell tudni, hogy első babánkat várjuk. Tavaly volt kétszer pozitív tesztem, de azok a "babák" nem akartak megszületni.
Most nagyon nagyon boldogok vagyunk, eddig minden a legnagyobb rendben vele. Múlt héten szerdán voltunk nyaki redőn, szuper aranyos volt, és már 5,3cm. :lol:

Gratulálok Nektek is a babákhoz és remélem, hogy jó kis csapat leszünk!

Jó éjt!
Edit

pedi
Kalocsa
 
 


Szia Pedi :D Neked is gratula!!! kislányt vagy kisfiút szeretnétek?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, kedden voltam a kombinált vérvételen és máris mejött az eredménye. Szerencsére negatív!!!! :-) Úgy örülök. :D

Bozsófi, nagyon megnyugtatott, amit írtál, köszönöm! Ezek szerint nem csak én voltam ilyen szarul. Te már jobban vagy?

Ronmay, neked megjött már az eredmény?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Végül is én is ide tartoznék, régebben irtam is a másikba, de ott mindenki elment. Ha bevesztek engem is ide is irogatnék néha, meg az áprilisiba is.

Rólam annyit, hogy szintén sok vetélésem volt, most ő talán már velünk marad végig. Van egy 4 éves kislányom aki nagyon édes, igazi jó nővérkéje lesz a kistesójának.

Március 29.-re vagyok kiirva, de amugy "jósnő" vagyok és megjósoltam magamnak a március 20.-át. Majd meglátjuk.... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


szia itt is Goofyka!!!! :D :D :D hát persze hogy beveszünk!!!!!! én is épp azért nyitottam ezt a topikot mert én is márciusban fogok szülni.... miért pont március 20? halacskát szeretnél nem kost? :twisted:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Zizi,
gratula a negatív vérteszthez!!! :lol: Én integrált teszt mellett döntöttem, fényévek, mire meglesz az eredmény, de hát ez van, én akartam!
Örülök, hogy megnyugodtál, és tudod, anyatanyás csajok közül is többen nagyon ki vannak purcanva továbbra is! Nekem már vannak jobb napjaim, ez most kb. azt jelenti, hogy továbbra is émelygek reggeltől estig, de már nem akar folyton minden kijönni belőlem. - Nekem nagyon sokat segített a kritkus időszak elviselésében a fórumozás, egyrészt a bátorítások, másrészt a tudat, hogy nem egyedül nyögök. :)

Pedi és Goofyka,
hajrá, hajrá Nektek! Most már szépen megerősödtek a babóitok, biztos nem lesz semmi baj! :)

Goofyka,
erre a március 20-ra nagyon kíváncsi vagyok, felírjuk a kéménybe! :D Ha bejön, én már most beígérek neked egy tortát! :lol: De tényleg, kiszámoltad, megálmodtad, ez a szerencseszámod, vagy csak ez a bűvös szám villan fel, ha a szülésre gondolsz? Más hasonló megérzéseid be szoktak jönni? Az anyatanyán van egy boszik, ő álmokban nagyon jó, jó kis társaságba keveredtünk! :roll:

Adryn,
Te végig kint leszel a terhesség alatt? Ott milyen vizsgálatok vannak? És télleg: Hogy kerültél Koppenhágába? Bocs, ha már írtál ezekről, akkor szólj, megpróbálom visszakeresni!

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Bozsófi: nem leszek végig itt kint, jövő héten megyek haza hosszabb időre. :D csütörtökre már megvan az időpontom a dokimhoz. Párhuzamosan fogok járni vizsgálatokra, csakúgy mint Nico-val tettem. Inkább azt írom le mik nincsenek mert a többi ugyanaz. Ultrahangot csak a 12. héten csinálnak, viszont az nagyon alapos, és hosszú. Afp-t nem néznek, elavult dolognak találják. Terheléses cukrot sem csinálnak, csak ha magasabb a rizikófaktor mint a normál (elhízás, családban előfordul a magas cukor, stb) (úgyhogy ezt otthon úgy fogom most is megúszni hogy azt hazudom itt már csináltak :roll: :lol: ) nst, ctg itt nincs a terhesség vége felé sem, szülésznőhöz kell járni félidőtől, ő nézi a vizeletet, vizsgálja a babót pocakon keresztül (hogy fekszik, mekkora). persze 4D-s uhura ezzel a babóval is akarunk menni itt, de azért otthon több uhuzás van, ártani nem árt az ha többször nézik... Afp-s vizsgálatra is megpróbálok még otthon lenni.... bár az azt jelentené hogy legalább 6 hét otthon.. :D
Koppenhágába nagyon egyszerű módon kerültem: Krétán (ahol 2 évig éltem és dolgoztam) megismerkedtem leendő férjemmel aki dán :lol:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Boszofi és Adryn: ez a március 20. ez csak ugy jött, nem a Kos vagy a Halak miatt, semmi más miatt.

Azért is irtam jósnő vagyok, mert a családomban is meg barátok között is megmondtam kinek milyen nemű babája lesz ez egy esetben nem jött még be, a másik, hogy ki mikor fog szülni, de ehez kell ismernem az illetőt. Az uncsitesóm most szült, nála 2 napot tévedtem, de a lány bejött.
Magamnak megjósoltam a juni 1.-ét, azaz megbeszéltem Tündivel, hogy igaz hogy akkor van a névnapja, de jöjjön már ki mert nem akartam már tovább fizetni hetente a dokinak, meg ugy sem akkor tartjuk a neve napját, és láss csodát jött.

Amugy megálmodni szoktam általában. Megálmodtam azt is két lányom lesz, de most mégis fiúra számitok, fiu nevünk meg van már és véletlen egybe eséssel pont március 21.-ei.

Előre köszi a tortát! Gyümölcsöset kérek! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szíves fogadtatást! :lol:
Képzeljétek, nagy meglepetésemre ma nekem is megjött a down eredményem. Kaptam egy sms-t, benne egy kódot, amivel felmentem a netre és még ki is tudtam nyomtatni a leletemet. Jó lett az eredmény, annyira boldog lettem tőle!

Zizi! Írtad a rossz közérzetet. Hát, hasonló volt nálam is. Nekem is már lelkiismeret furdalásom volt, hogy mióta várjuk ezt a babát, és most meg nem tudok neki felhőtlenül örülni. Nekem hányinger szerencsére csak pár hétig volt, mondjuk egy-két nap elég durván, de sosem hánytam. Viszont, eleinte úgy éreztem magam, mintha nem a saját bőrömben lennék. Nem tudtam egy jót nevetni, nem éreztem jól magam semmilyen közegben, semmi nem kötött le a tv-ben, egyetlen műsort sem néztem. Nem tudtam egy jóízűt enni, hiába kívántam meg bármit, az bizony nem esett jól.(Ez néha még most is igaz.) Ja, és mielőtt elfelejteném, gratula a nega teszthez! Milyen vicces pár hete még a pozitív tesztjeinknek örültünk, most meg azóta folyamatosan azon szurkolunk, hogy negatív tesztjeink legyenek. :lol: Persze, ez azért kicsit más! :wink:

Goofyka! Üdv köztünk! ha, lehet nálam, ne érezd majd meg a baba nemét, vagy tartsd titokban, mert mi meglepit szeretnénk! :wink:

Ja, Adryn! Neked pedig külön köszönet, hogy megnyitottad a topikot!

Jó éjt Nektek!
Edit[/img]

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, tök ugyanezt éreztem, mint te. Egyszerűen állandóan szar kedvem volt, és még a kislányommal sem volt kedvem foglalkozni. A lelkifurdalás meg állandósult Flóra meg a pici miatt is.
Olyan jó, hogy vége és csak a fránya hormonoknak volt betudható! :D

Neked is jobb már a kedved?

Most látom, hogy pont ugyanott tartunk a babavárásban. Te hol fogsz szülni?

Ronmay, hol vagy?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi! Én Szekszárdon fogok szülni. Igen, pont együtt haladunk, és Zsófi is. Tök kíváncsi vagyok, hogy végül is szülünk-e majd egy napon! Bár, nekem első baba, így nagyobb esélyem van a túlhordásra. Igaz pé-m pontosan középidőben volt és a baba is nagyon szépen fejlődik eddig, sőt, túl szépen. :lol: Nekem már elmúltak a rosszulléteim, csak nagyon álmos, fáradt vagyok mindig.(mondjuk a vérnyomásom is alacsony) Egyszerűen minden éjszaka alszom 10órát. Ha hétvégén leteszem a fejem egy kicsit, képes vagyok akár 10percet is aludni, mint pl ma du-án.

Többiek? Egyébként, Ti mit szeretnétek? Nevek vannak már?

Én november végéig tervezek dolgozni, és utána fogom igazán minden időmet a babára fordítani, és természetesen az én drága férjemre. :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi gratula a negativ eredmenyhez.

Zizinek is szol, en is detto ereztem, szornyu volt es sajnos nekem meg tart is ez az emelygeses idoszak, a szaglasom meg mindig rossz, semmi jo nincs, kajalas is csak ugy megy, hogy jaj meg mindig van a tanyeron...kislanyomat is sajnalom, o mindig bujik, kedveskedik, en meg kuldom el azzal hogy budi.

Bocsi az ekezet nelkuli iras miatt, de nem sajat gepemen irok hanem batyameknal vagyok, ahol az unokahugomra vigyazok eppen, mert ok eskuvon vannak.

En is sokat alszom aludnek ha megtehetnem, nem mindig sikerul. Ma is olyan feradt voltam, az allergiam is kijott vagy megfaztam kicsit nem tudom.

Pedi sejtem a nemet de akkor titokban tartom.

En most fiut szeretnek mert lany van mar, fiu nevunk meg Benedek lenne. Elegge eszperente hangzasu lenne a vezetek nevvel, de ez tetszik mind2nek.

Ti rendszeresen szedtetek a vitaminokat? Felek egy kicsit ne hogy baj legyen abbol hogy nem szedem rendszeresen az elevitet, egyszeruen nem megy le.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka: nem hiszem hogy gond lenne ha nem szeded minden nap az elevitet.. csak nézd meg mennyien nem szedik egyáltalán és gyönyörű egészséges babájuk születik!!! (anno a mi anyukáink sem szedték ;) ) na most kíváncsivá tettél!! nekem milyen nemű babát sejtesz? :D ahogy elnézem a mi kis manócskáink eléggé közel vannak időben egymáshoz :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Pedi, Goofyka
Üdv köztünk! Gratula a babákhoz! :-)

Az újaknak magamról annyit kell tudni, hogy 23 éves vagyok, 4 éve vagyok férjnél! Én már nagyon rég szeretnék babát, viszont férjem és én is még tanulunk, így nem találtuk ésszerűnek, ha most jönne a baba. Titkon magamban reménykedtem, hogy előbb jön, mint ahogy mi tervezzük, és így is lett. :lol: Nagyon örülünk a babánknak és már alig várjuk, hogy megtudjuk fiú vagy lány!!!

ZiZi
Gratula a negatív teszthez! Tök jó! Örülök neki!
Mindenki csináltat kombinált, vagy integrált tesztet?

Pedi
Mi kislányt szeretnénk jobban, persze kisfiúnak is örülni fogunk nagyon! A lényeg,h egészséges legyen!
Nevek...hmmm... Nehéz kérdés! :lol: Eddig 100% biztosak voltunk abban, hogyha lány Emma, viszont ezen a héten találtam egy olyan szép lány nevet, amiről még sosem hallottam... ez pedig a Norina. Nekem nagyon tetszik! :D Majd a kettő közül lesz valamelyik!
Fiúnevekkel bajban vagyunk! Eddig Máté, Bence (ezekből sajnos túl sok van) és Barnabás van a porondon! Én a Barnabást szeretném, de még fiú neveken agyalunk! Ma kapunk kölcsön utónév könyvet, úgyhogy majd nézegetjük!

goofyka
Amúgy mi is úgy szeretnénk, hogy az első lány, a második fiú!
Nekem érzed a nemét? Ha igen, mond el légyszi! :D

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Adryn nem tudom, mert nekem mindig szednem kellett vmi vitamint mert az immunrendszerem a béka segge alatt van és ezekkel ugy karban tartottam magam mindig. Most is lehet, hogy nem is allergiás vagyok, hanem megfáztam, mert mindig azt érzem, hogy kimelegszem majd megcsap a hideg és akkor jelentkeznek ezek a tünetek, prüsszögés, orrdugulás. És most nem szedem az elevitet sem.
De most két napja már elkezdtem a Calcium sandozt inni, vettem be C+ cinket, talán kicsit jobb.

Elkezdett alul fájni a hasam, főlleg a tüsszögök egy nagyot akkor fáj, már a magnézium is alig megy le.

Adry és Evita: kéne tudnom mikor fogant meg a baba, akkor hány évesek voltatok, és milyen tüneteitek vannak voltak. Adryn nálad az előző terhesség tüneteit is jó lenne tudnom, és hátha megtudom mondani, de nem 100%-ra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


goofyka: hát a pontos dátumot nem tudom a fogantatásnak :oops: de az utolsó mensesem június 24-én volt. és 32 voltam/vagyok (decemberig még :lol:) tünetek: szédülés, hányinger (Nicoval nem volt semmi bajom végig, hacsak az nem hogy álmos voltam, de az most is lennék ha nem lenne egy minitorpedó mellettem aki nem hagy pihenni :twisted: ) de Pedinek hogy sejtetted? tőle nem kaptál semmilyen info-t.. :twisted:
Te egész nap rosszul vagy? nincsenek olyan időszakok amikor kevésbé? mert akkor a vitaminok bevételét akkorra kellene időzítened.. akár pár korty kólával..... (azt írtad az segít) hasfájás nem jó, tessék pihenni! remélem nem fáztál fel?!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adryn 2010.08.30 12:48-kor.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Goofyka

Nekem 99%, hogy június 13án fogant, max. +1 nap, míg a sperma el él bennem! :lol:
1986.10.23án születtem, tehát 23 éves vagyok!
Tünetek: álomkór, nagyon kevés hányinger, 1x hánytam csak (fogmosáskor), és nem is hányingereim voltak, hanem öklendeztem 2-3at és már el is múlt! 2-3x pedig szagokra kezdtem el öklendezni! Melleim fájtak, ja és állandó éhség, ha nem eszek akkor leszek rosszul! :-)

Hát sajnálom, hogy te állandóan rosszul vagy! Kitartás!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


csajok....

Ronmay-ről tud valaki valamit? nagyon eltűnt.. aggódok... remélem minden rendben velük. :roll:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Nem tudok semmit róla! Anyatanyán sem jelentkezett be!
Nem tudom mi lehet vele!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


:?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Én most írok itt először, üdv mindenkinek. Van-e itt vki, aki káposztásmegyeri kismama? Mi holnap leszünk 15 hetesek. Minden rendben van. Legközelebb szept. 10én megyek AFP vérvételre és utána a 18-19 hetes UH-ra.
Sziasztok
beatrix82
 
 


Sziasztok!

Beatrix, üdv itt és gratula! :)

Goofyka, én sem bírtam beszedni az Elevitet a hányingerem miatt, ezért Hipp Natal-ra váltottam. Az folyadék, így könnyebben lecsúszi és nem is akar visszajönni. ;-)

Én sem tudok Ronmayről és már kezdek izgulni.

Evita, nem te szoktál a Porontyon is írni?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!
Visszajöttünk a nyaralásból :D Nagyon szuper volt, a párom nagyon kitett magáért, mindenben segített Marci körül, úgyhogy nagyon jól éreztük magunkat :D :D
Mi Babócával pénteken töltöttük a 14. hetet :lol:

Én is állandóan hullafáradt vagyok, pedig Marci kb 3 hete az éjszakát is átalussza és mégis...
Az émelygések nálam már szerencsére elmúltak, csak erős szagokra jön elő, pl a cigifüstöt nagyon nem bírom.

Kép


Kép
dbea
 
 


Zizi

De igen szoktam írni! :D Te milyen néven vagy ott! Bár nem nagyon tetszik hogy nagyon bunkó hozzászólások is vannak! Úgyhogy már nem is nagyon olvasom a hsz-okat! A szövegek jók szoktak lenni,de szerintem tényleg olyan rosszindulattal tudnak írni a kommentelők, hogy nagyon felhúzom magam! Úgyhogy inkább csak a 11 hétnél van egy kis csapat, és nekik írogatok, de ritkán! Neked mi a véleményed a porontyról?

Beatrix
üdv köztünk! Én nem káposztásmegyeri vagyok, hanem 9. kerületi! :oops:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita: szerintem LÁNY, igy ebből, de ez nem 100%.

Adryn: neked is szerintem LÁNY lesz, de ez sem 100%.
Pedinél csak a tünetek olvasván gondolom azt amit gondolok.

Nekem ma megvolt az első hányásom reggel, eddig nem volt. Ugye magamnak lányt álmodtam anno, de a hányás nélküli napokban azt gondoltam mégis talán fiú lenne, most már megint nem vagyok benne biztos, valaki nekem nem tud jósolni?! :oops:

Póbálom a vitaminokat bevenni, de most hogy bejött a rossz idő még inni sincs kedvem. :cry:

Zizi megpróbálom ezt a Hippet, de még a calcium is alig megy le lében.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Evita, én csak olvasgatni szoktam a Porontyot, olyan stílusban kommunikálnak ott az emberek, hogy nem mernék írni. :wink:
Szerintem az utóbbi pár hónapban durvult el ennyire a hangnem, régebben nem volt állandó a lincshangulat.

Goffyka, a Hipp Natlaból csak 40 ml-t kell meginni, az pont egy korty.
Tippelsz nálam is a baba nemére? Június 12-én fogant (plusz/minusz két nap), 30 éves vagyok.Elég szarul voltam az első trimeszterben, hánytam, émelyegtem és dög fáradt voltam, de már jobb.
Nagyon köszi. :)

Dbea, örülök, hogy jó volt a nyaralás. Hol voltatok?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi: Flóránál is ilyen tüneteid voltak? Ugy néz ki nálad is 2 lány a nyerő.

Már én vagyok a legkiváncsibb milyen neműek lesznek a babák, ugy néz ki sok lány lesz, remélem bejön. :lol:

Megfogom nézni ezt a Hipp Natlatot holnap a gyógytárban.

Van valaki aki esetleg a 17.kerben lakik?

Tényleg akartam már kérdezni ti kezdtek kivánosak lenni? Én manapság minden ami hideg jöhet, fagyik, tej, jah meg a cukorkák, na arról sürgősen lekell szoknom, rontja a fogaimat meg hizlal is, és még szerencsésen tartom a súllyom, nem hiztam nem fogytam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Zizi: Horvátországban voltunk egy hétig :lol:

Goofyka: nekem is megnézed, megjósolod?? :oops: A fogantatást jó ha az uh-s adatok alapján mondom? Mert fogalmam sincs... Egyébként én 29 éves vagyok, és az émelygésen kívül nem volt más tünetem, hányni sem hánytam szerencsére. Az uh alapján a fogantatás júni 2-4. :lol:

Én nem vagyok kívánós, viszont megint vannak éhségrohamaim :( Marcival is voltak, ha nem ettem rendszeresen, olyan éhes lettem, hogy egy lovat is meg tudtam volna enni... Én egyébként a végén lettem kívánós és édeset kívántam édessel...

Goofyka: a Hipp Natalt lehet a dm-ben is kapni, ha esetleg az közelebb van.

Beatrix: én x. kerületi vagyok. (remélem nem sokáig :lol: :lol: )

Kép


Kép
dbea
 
 


Goofyka: a fáradtságot kihagytam a tünetek közül :oops:

Kép


Kép
dbea
 
 


Goofyka, köszi szépen! Én örülnék, ha bejönne a jóslatod, a férjem kevésbé. :wink:
Én a 17. kerülteben dolgztam, Rákoskerten meg Keresztúron. Te hol laksz?

Dbea, Kőbányán is dolgoztam. :)
A Horvátországot irigylem nagyon. Marci hogy bírta az utazást?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi: A 17. kerben lakoma Helikopter lakóparkban.
Remélem bejön a jóslat, mert aztán mindenki engem szíd majd ha nem, egyenlőre ne vásároljatok be lány ruhákat.

Bea ha azt mondanám ismét fiú örülnél neki?

Nekem vki? első terhességemet a 17. hétig végig hánytam, nyálaztam mint a kutya, éhes voltam állandóan, most csak émelygés volt, egyszer hánytam, de most is éhes vagyok ha nem eszek vmit. Na nekem tippek?

Ugye minden terhesség más, azt szokták mondani lányoknál rosszul lét, fiuknál semmi, de ez már sok esetben beigazolódott nem igaz, has hegyes fiu, szélesebb lány, ez is csak alkattól függ, nem lehet nagyon megjósolni, ki milyen nemű babát szül majd. Én csak próbálkozom, de mondom ez nem 100% ne éljétek bele magatokat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka
Én nagyon örülnék a lánynak! Mi elsőre nagyon azt szeretnénk! Én persze nem éltem bele magam! Úgyhogy, ha fiú nem hibáztatlak. :wink: Mielőtt mondtam volna 3x-or álmodtam a babával és mindig kislány volt! Mostanában, meg állandóan azt akarom mondani neki, hogy kislányom! :lol: Persze visszafogom magam, mert, ha fiú, nehogy tudathasadásos legyen! :lol: :lol:

Hogy viselitek a hideget? Én nekem inkább ez, mint a 40 fok. Bár tegnap kicsit fájdogált a hasam, biztos a széltől!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita: reméljük bejön az én jóslatom is, meg a te álmod is.

Én meg fiut szeretnék most, de tuti kislány lesz, hát ilyen az élet... :?

Hideg: brrrr. Ma kezdődött az ovi nálunk, ugy felöltöztem én is meg a Tündit is, hogy megmozdulni nem tudott, haragudott is rám. Én meg leizzadtam az oviba érve, ott meg olyan meleg volt, jajaj.

Tündi mindig fütőtt engem anno a hasamban, ő meg, vele inkább most fázom, de nem mindig.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Hát csajok, akkor így jártam. Azt hittem lesz itt vki a közelben, akivel találkozhattam volna, mert itthon megöl az unalom.
És ki hol fog szülni? Van vkinek, vmi jó ötlete, mert nem régóta vagyok pesti. Azt tudom, hogy vmi normális kórházban lenne jó szülni, na és persze megfizethető áron.
beatrix82
 
 


Sziasztok!

Bocsi bocsi eltűntem, örültem ha másik topickba írtam..pörgös a napunk mindig van vmi..

Zizi

Nem értem tőlem miért kért lóvét..ez pofátlanság.. :twisted: megjött az eredmény…negatív :lol:
Ne legyen lelkifurdid, én is sokszor elfeledkezem róla, de szinte mindenről..

Most pl, össze fogunk házasodni mert nem vagyunk, emiatt az új törvény miatt. ömm lehet kövezni de nem vagyok házasság párti, nekem nem lényeg..és ez a sok papírmunka

Hideg:

Mi szeretjük :lol: én jobban mint a 40fokot.

Üdv az újjaknak!

Adry

Tom a képek jön majd... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ronmay 2010.09.02 11:19-kor.

KépKép

KépKép
ronmay
 
 



Sziasztok!
Eladó egy alig használt BabyBatz típusú kantáros kismama farmer nadrág! Szinte új állapotban, mert én alig használtam! Mindkét oldala gombos 3 féle méretig tudod állítani, a terhesség elejétől akár 9 hónapon át! Az ára: 3.500,-Ft + posta költség.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, úgy kérlek priviben keress meg és képet is tudok küldeni.

További szép napot Mindenkinek!
Bocsi a zavarásért!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, én is csatlakoznék a társasághoz. :)

Kép
gyevacska
 
 


Üdv Gyevacska!

Te hogy hogy ilyen korán fenn vagy?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap dokinál, kép van, de nem olyan jók lettek, nekem mindig olyan maszatos a kép. De minden rendben van majdnem.
34mm-es a baba, jól fejlődik, mozgott is, szíve dobogását is meghallgattuk. Viszont ami most idegesit, van a petezsák mellett egy kisebb hematoma, doki szerint semmi gáz, nem okoz majd vérzést, de akkor is.

Gyevacska üdv itt neked, én ilyenkor még balról jobbra fordulok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


sziasztok,

Ronmay: üdv ismét!!! már aggódtunk! nem éri meg így eltűnni! ;)

Gyevacska: neked is üdv és nagy gratula!!!

tegnap hazaértünk, kisebb baleset után.... :roll:
én is ma voltam dokinál, minden rendben korának teljesen megfelelően növekszik, láttam ahogy dobog a szívecskéje, épp pihizett nem nagyon mozgott :) 2 és fél centis :)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adryn

MIlyen baleset?????? :shock: :shock: :roll: :roll:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: