Új privát üzeneted érkezett!

Bekukkantottam!

Nu még egyszer rákérdeznék, hogy nem szeretnétek átmenni egy zárt fórumba? Jude? Era? Natya?
mannapienza
 
 


Szia mannapienza! Azért, mert kb. egy időben vagyunk és első baba? Egyébként benne vagyok. Nekem még új ez az egész fórum dolog, uh. rád bíznám a zárt fórumot :)
Amúgy én még mindig semmi különöset nem érzek. A mellem nő és feszül, érzékeny. Egy kérdés: nektek is puffad a hasatok? Nekem nagyon és délutánra a nadrágot is ki kell gombolnom. Ez olyan rossz, tudtok valamit ellene? Kicsit én is "várom" a hányingert vagy valami rosszul lét félét, mert még mindig nem fogtam fel. Szerintem a csütörtöki doki után fog tudatosulni bennem a dolog.
Igen, első baba, és hihetetlen gyorsan összejött:)
Én kislányt szeretnék, a párom kisfiút. Közhelyes, de tényleg az a lényeg, hogy egészséges legyen. De nagyon drukkolok, mert nagyon lány-párti vagyok.
Dolgozik mindenki? Hogy bírjátok? Bár még nagyon az elején vagyunk, de én olyan szinten fáradt vagyok délutánra, hogy a metrón majdnem elalszok :)
era81
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni.
Elvileg 6+4-nél járok, orvoshoz a héten, vagy jövő héten tervezek menni, ahogy sikerül időpontot kapnom.
A durva étvágy, mellfeszülés és sűrű wc látogatáson kívül semmilyen tünetem nincs, remélem minden rendben ott benn:)
majacka
 
 

 
 

Tőlem is mehet a zárt fórum, bár azt nem tudom hogyan lehet ezt! DE benne vagyok!

Viszont még mindig várom a hányinger elleni praktikákat!
én dolgozom, tanár vagyok!
buszozok reggelente! ami egy óriás kihívás, hogy ne hányjam el magam!
és ez megy egész nap, no meg az aluszékonyság!!!!
mindenkinek szép napot!
jude001
 
 


mannapienza: tőlem is mehet, csak ne hagyjatok ki. :D

jude001: nem próbáltad még a borsmenta teát? Állítólag jó hányingerre, ha megiszol reggel egy csészével. Szerencsére nem küzdök ilyen problémákkal, de valahol olvastam róla hogy a tea jó a pocaknak. :) És a babát sem bántja. :)

majacka: ezek szerint akkor mi egyidősek vagyunk :) Én ma vagyok 6 hetes és 5 napos. :) És ma megyek orvoshoz, bízom benne hogy csupa jót fogok hallani. :)

era81: nekem is puffad a hasam, délutánra úgy nézek ki, mintha már harmadik hónapban lennék. :) Most kipróbálom a Normaflore, hátha segít a puffadásra. :) Ha sikeres a dolog, akkor beszámolok mindenképp. ;)
christie83
 
 


Üdv az újaknak és persze gratula!
Én dokihoz csütörtökön megyek,már nagggyon várom!
Nekem tetszik,ha lesz zárt fórum,mellette maradhat ez is.
Akkor tuti egyből többet jövök én is.
dettus
 
 


mannapienza: ha szeretnél zártat ok , de nekem mindegy. Többség dönt. :D

Hajnyka: Amikor mondtuk hogy hármat szeretnénk, mindenki meglepődött. De mivel a férjemnek és nekem is két-két tesónk van, ezért megértették, hogy nagy családhoz vagyunk szokva.

Én csak okt.7-én megyek dokihoz. Igaz hogy vannak rosszulléteim, de amíg a doki meg nem erősít, addig nem hiszek nekik. :D :D

KépKépKép
natya
 
 


Sziasztok!
Sikerült visszaolvasnom titeket végre. :)
Én sem vagyok még túl gyakorlott fórumozó de tőlem is mehet a zárt fórum de így sem rossz :)
Hajnyka: Budaörsi vagyok és ide adnak ilyen sokára időpontot úgyhogy ezért voltam rákszűrésen is a 11 ker.ben.Budaörsön kioktatott a telefonba a nő hogy csak nagyon sürgős esetben tudnak előbbi időpontot adni,így kénytelen vagyok várni.:)

Cristie83: Hát tényleg nehezen birom ki a 29.ét de még nem találtam magán dokit sem ahová esetleg elmennék előbb és gondoltam akkor a körzetihez(ahová tartozom) megyek először.

Era81: Nekem is délutánra fel puffad a hasam és reggelre teljesen eltűnik.Ha beválik a normaflore mindenképpen szólj!:D
Én is dolgozom és szeretnék is addig amíg lehet mert anyagilag nem vagyunk a toppon de hát majd megoldjuk:)

Majacka:Mit értesz durva étvágyon? Nekem pont az a bajom hogy nem nagyon van étvágyam és alig tudom eldönteni mit egyek.Remélem ez nem tart sokáig! :D

Tényleg közületek mindenki magán dokihoz jár?
nita80
 
 


Én hányinger ellen még a gyömbért hallottam. De olyan is van, hogy sajnos semmi nem használ. Nekem még mindig semmi más tünet :) Csütin doki, amit már nagyon várok, hogy megerősítsen és megvizsgáljon, hogy tudja minden rendben. Lehet addig már nem jelentkezek.
nita80: Magán doki lesz, de az első (+állapítás) sima körzeti. Jófej, uh.szívesen megyek hozzá.
era81
 
 


nita80: Nekem nem. Eddig és most is a körzetihez járok. Szülni most is az ügyeletesnél fogok. Van aki "hülyének", van aki "bátornak" tart. De ezt már nagyon sokszor lejátszottam. Mindenkinek magának kell eldönteni-e. Engem a nővérem nagyon meg akart győzni (ő mind a kétszer fogadott), de nem sikerült neki. :D Én azon az elven vagyok, hogy minden dokinak 100%-ig oda kell figyelnie a betegére.

KépKépKép
natya
 
 


Sziasztok!

Csak azért preferálom a zárt fórumot, mert a picifiammal, Domival már kezdtünk itt a babaneten, aztán jól rájöttünk, hogy ki "illetéktelen" olvas a mindenféle intim dolgunkról.

Szóval ha benne vagytok csinálok egy zárt fórumot az anyatanya.hu oldalon, ott csak mi leszünk, és meghatározhatjuk, hogy kit veszünk fel. Mit szóltok? Vagy megcsinálja valaki más?
mannapienza
 
 


mannapienza: csinálhatod a fórumat, akkor megyek oda!

Többiek: én is magán dokihoz járok! Bár azzal is meg lehet szívnbi! a tavaszi problémámnál(missed ab.) a magándokim nem is foglalkozott velem és csak ide oda küldözgetett és nem volt tul fair dolog, amiket művelt...na de ez a mult...
én most egy nagyon jó dokibácsihoz járok. ő nyerte el a bizalmam és ez számít, no meg persze hogy a legjobb uh-ja van a városban és ez engem megnyugtat mert érti is a dolgát vele!

Kösz a hányinger elleni tippeket!
bár szerintem én a Semmire nem múlik kategória vagyok! lassan 3 hete képtelen vagyok bármiféle háztartási munkára meló után, ugy kivagyok! viszont tegnap végre kimostam és takaritottam, jupppiiii!
Mindig mással próbálom űzni a rosszullétet, ideig óráig van ami beválik!
szép napot mindenkinek
jude001
 
 


Sziasztok!

Csajok én már túl vagyok az első vizsgálaton és most nagyon örül a fejem. :) Hál istennek minden rendben van, jó helyen van, akkor amekkorának lennie kell és már hallottuk a szívhangot is. :) Ja és meg van az első fotónk is a pocaklakóról. :)

Ha kész a zárt fórum, akkor majd szóljatok. :) Szeretném követni a többieket is. :)

Mindenkinek nyugalmat kívánok, mert úgyis minden rendben lesz. :D
christie83
 
 


Ha minden igaz sikerült vonalzót csinálnom. :)

Kép
christie83
 
 


Sziasztok!

Megcsináltam:

www.anyatanya.hu
A csapat: 2011. májusi babák Új!
Azt írtam, hogy "A csoport 2010. november 1-jéig fogad új tagokat. "

Jelentkezzetek és felveszlek benneteket:)
mannapienza
 
 


Nekem van egy 20 hónapos édesdrága kisfiam, Domonkos.

Eddig kétszer teszteltem és késik, utoljára aug. 12én volt meg, szóval izgulok nagyon! Pénteken délután megyek dokihoz, szorítsatok nekem!

Egy kicsit feszül a mellem, de ennyi. Mondjuk a kisfiammal sem voltam soha rosszul.

Jude: Esetleg próbáld meg, hogy még felkelés előtt eszel pár szem sima kekszet, egyik barátnőmnek bevált!

christie: Én amúgy is úgy nézek ki mintha 3 hónapos terhes lennék:):) legalább most már nem kell behúzni a hasamat:):)
mannapienza
 
 


Jó reggelt!

Hát a keksz az nem működik, de azért köszi a tanácsot! most a tea úgy néz ki nyugtat!
Csak minél több citrommal kell innom! Viszont az szeretném kérdezni, hogy fekete teából mennyit lehet inni!
Koffeinről teljesen leszoktam, de a munkahelyemen csak fekete teát főzünk, és néha megiszok egy egy bögrével!
:)
tegnap próbáltam nadrágot venni magamnak, mivel nem tudom kinek mi a tapasztalata, de az összes nem csípő fazonú nadrágom szorít a hasamnál. én se voltam soha kockás hasú, de most már tényleg nem huzom be, és nem is igazán tudnám!
Mikortól látszik egyábként a babapoci? én meg a párom is már látjuk a változást! :)

megyek akkor az anyatanyára

:wink:
jude001
 
 


Én már jelentkeztem az anyatanyán. Amint bevetetek :D találkozunk ott. :D

KépKépKép
natya
 
 


Sziasztok

Ezzel a kis képpel szeretnénk titeket köszönteni és nagyon boldog babavárást, könnyű szülést kívánni! :)
Kép

a 2010 májusi babák anyukái

hibernia
 
 
 


Már én is jelentkeztem az anyatanyára. :) Ott találkozunk. ;)

hibernia: nagyon édesek. :)

Kép
christie83
 
 


Sziasztok!
Először is nagy gratula mindenkinek!
Szeretném megkérdezni, h. nektek fáj a derekatok? Nekem ma egész álló nap majd leszakad. Pont úgy fáj mikor megjönni készül...
Lehet ellene tenni valamit?

Válaszotokat előre is köszi!

Sylvi007
sylvi007
 
 


Kedves Kismama!

Először is nagyon boldog babavárást kívánok! Másodszor pedig egy lehetőséggel szeretnék felkínálni számodra. Az egyik kereskedelmi Tv-nél dolgozom, ahol most indítunk, egy új televíziós műsort ahova olyan kismamákat keresünk, akik a várandósságuk elején vannak és nem áll tőlük távol a szereplés egy vadonatúj műsorban. A műsornak természetesen nyereménye is lesz. Amennyiben egy picit is érdekel, a dolog kérlek az alábbi e-mail címre jutasd el nekem az elérhetőségedet és telefonon elmondom a részleteket, természetesen a beszélgetés nem jár kötelezettségekkel.

d.ildiko84@gmail.com
szerra
 
 


mannapienza: Nekem is aug. 12-én volt az utolsó mensz első napja :)
Voltam dokinál...de erről inkább majd az anyatanyán!:)
Sziasztok
era81
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok az anyatanyán.
Szép napot mindenkinek!
:)

Sylvi007
sylvi007
 
 


Sziasztok Én is csatlakoznék :) Már írtam is üzit :)
csip-csip18
 
 


Kedves Kismamák!

Egy ősszel induló televíziós műsorba keresünk várandós kismamákat. Ha nem olyan körülmények között várod születendő gyermeked mint ahogy szeretnéd (anyagi, családi problémák), akkor keres meg minket, hátha mi tudunk segíteni neked. Hogyha Te vagy a Világ legboldogabb kismamája és úgy érzed, örömödet szívesen megosztanád másokkal is vagy szívesen kamerák elé állnál, természetesen akkor is várjuk a jelentkezésedet!



Jelentkezés: 30/645-73-94-as telefonszámon vagy a d.ildiko84@gmail.com
szerra
 
 


Sziasztok!
Először is gratulálok mindenkinek.
Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Párommal az első babánkat várjuk, ma voltam Uh-n. :) (még nagyon pici, de láttam)
Hogy érzitek magatokat így az elején? Írjatok.
5 hét + 1 napos Kismama
noan7686
 
 


Szia Noan!

Azt hiszem, innen mindenki átment az anyatanyára, de azért én csatlakoznék hozzád.
Én még nem voltam UH-on, úgy tervezem, hogy a 8. héten megyek, mert akkor már elvileg lesz szívhang is.
Egyelőre nagyon óvatosan írok csak, mert korábban már volt két vetélésem, így nálam egy pozitív teszt még nem jelent semmit.
Különösebb tüneteim még nincsenek, csak néha van egy kis hányinger, de egyelőre teljesen elviselhető mértékben.
Te hogy vagy?


noan7686 írta:Sziasztok!
Először is gratulálok mindenkinek.
Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Párommal az első babánkat várjuk, ma voltam Uh-n. :) (még nagyon pici, de láttam)
Hogy érzitek magatokat így az elején? Írjatok.
5 hét + 1 napos Kismama
Vendég
 


Kedves Kismamák!

Egy ősszel induló televíziós műsorba keresünk várandós kismamákat. Ha nem olyan körülmények között várod születendő gyermeked mint ahogy szeretnéd (anyagi, családi problémák), akkor keres meg minket, hátha mi tudunk segíteni neked. Hogyha Te vagy a Világ legboldogabb kismamája és úgy érzed, örömödet szívesen megosztanád másokkal is vagy szívesen kamerák elé állnál, természetesen akkor is várjuk a jelentkezésedet!



Jelentkezés: 30/645-73-94-as telefonszámon vagy a d.ildiko84@gmail.com
szerra
 
 


Sziasztok!

Ha van itt még valaki ( és úgy látom, legalább ketten még vagytok),
szívesen csatlakoznék hozzátok. Hátha beindíthatjuk ezt a topikot újra.
Most 10 hetes vagyok, de borzasztóan érzem magam, ez az időjárás nagyon megvisel.
Ti hogy bírjátok?

Linh

linhbaba
 
 


Szia Linh!

Örülök, hogy írtál, már kezdtem lemondani erről a topikról.
Sajnos most már én is sokszor rosszul vagyok, nem is gondolok inkább bele, mi lesz pár hét múlva! Félek reggelente az utazástól, nehogy a buszon vagy a metrón kelljen hánynom. :(
Remélem, jobban érzed magad, hogy süt egy kicsit a nap!

Nor
Vendég
 


Sziasztok!

Nor: most olvastam, hogy hasonló cipőben járunk, nekem is volt egy vetélésem. Úgyhogy most szedem az utrogestant. Mi már 10 hetesek vagyunk, múlt héten voltam UHon és minden rendben volt :D (lekopogom).
Jövő héten mész UH-ra? Hova jársz?
Jól látom, hogy nálatok is már van egy fiú gyermek?
A hányingerre állítólag jó a Magne-B6 (bár nekem nem használ) és a gyömbér tea. Azt viszont nagyon szeretem és mindig segít.
Huhh, metróra fel se mernék szállni, mert borzasztó érzékeny vagyok a szagokra... :shock:

Noan: remélem itt vagy még, vagy vissza fogsz jönni!

Remélem téved még erre valaki, vagy nagyon családiasan leszünk itt :D

linhbaba
 
 


Hahó!

Tényleg nem túl népes ez a hely...

Köszi Linh a gyömbérteás tippet, majd kipróbálom, bár mostanában az ivással nagyon hadilábon állok, valahogy semmit nem kívánok, úgy kell magamba erőltetni mindent.
Hétfőn megyek UH-ra, majd beszámolok róla! A dokim a János kórházban van, de most a magánrendelésére megyek. Te hol fogsz szülni?
Én semmit nem szedek a vetéléseim miatt. Azt mondta az orvosom, hogy ha egy gyereket ki tudtam hordani mindenféle nehézség nélkül, és a teherbeeséssel sincs gondom, akkor valószínűleg nem velem volt a baj, hanem a bébikkel lehetett. Remélem, igaza lesz! Bizakodó vagyok, mert úgy gondolom, hogy az, hogy ilyen ramatyul vagyok, azt mutatja, hogy ez a terhesség erős. De hétfőn kicsit többet tudok már. :)
Jól látom, neked most lesz 1 éves a fiad? Akkor még nem kérdezem, hogy mit szól a tesóhoz. Fiút szeretnétek vagy lányt?
Megnéztem az adatlapod és láttam, hogy orvos vagy. Hol dolgozol, ill. dolgoztál szülés előtt?

Jó lenne, ha csatlakoznának még egy páran hozzánk!

Nor
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.17 11:29-kor.
Vendég
 


Halihó!

Oh, Nor, borzasztóan sajnálom, ha belegyalogoltam a lelkedbe, nem akartam szomorú emlékeket felidézni. Szívesen meghallgatom a történeteteket, de csak ha nem túl fájdalmas neked.

Én a Szt. Imrében fogok szülni. A János Kórházról úgy általában nem vagyok nagy véleménnyel, de a szülészetet az nem ismerem. Bár a PICről hallottam, hogy az tényleg jó.

HÁt igen, az utrogestannal kapcsolatban elég megosztottak a nőgyógyászok, van aki rögtön írja, van aki meg nem.

Pénzért nem dolgoztam sehol, mert mikor avattak, Marcival már 5 hónapos terhes voltam, és a rezidensfelvételire már 7 hónapos pocakkal mentem, úgyhogy nem igazán lelkesedtek értem. Azt mondták, jöjjek vissza jövőre.

Mi most kislányt szeretnénk. Ti hogy vagytok vele?

Kaptam egy privit, hogy menjünk az anyatanyára, gondolom te is kaptál. Megyünk?

Szép hétvégét!

Linh

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok, ha még van itt valaki! :lol:

Szerdán derült ki biztosra, hogy újra kisbabánk lesz. :lol: Az uh szerint 8 hetes és két naposak vagyunk, de a dátum szerint csak most töltöm a 8. hetet holnap. Ezekbe a számításokba mindig belebonyolódom. :lol:

Én a Bajcsyban szültem a kislányomat tavaly júniusban, most is oda fogok menni. Az első terhességem óta a Bajcsys topikba írogatok, de ott különböző korúak a babák, már akkor is sajnáltam, hogy nem írtam a 2009. júniusi topikba. De lehet, hogy most sem fog összejönni itt, remélem, azért maradt még itt valaki. :lol:

Üdv, Kriszti

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Sziasztok!

Épp most akartam Linhnek válaszolni, mikor láttam, hogy bővült a csapat!

Kriszti: örülök, hogy csatlakoztál hozzánk! Látom, te is XVIII. kerületben laksz, én is. És csak egy pár nappal jársz előttem! Irigyellek, hogy voltál már UH-on!
Hívtak minket Linh-nel az Anyatanyára, nem szeretnél te is átmenni oda? Én már jelentkeztem az ottani csapatba...

Linh: én sem tartom jónak a János kórházat, de a dokim, akihez régóta járok, ott dolgozik. Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy nála maradok, pont azért, mert a kórházat egyáltalán nem szeretem.
A fiú/lány kérdésben bizonytalan vagyok, pedig sokat gondolkozom rajta.

Jó pihenést!

Nor
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.17 11:30-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy zavarok, de hátha valaki pont ilyet keres és most olcsón hozzájuthat ;-)
Eladósorba került két, gyerekszobába való mennyzeti függőlámpa.
Budapesten személyesen is átvehető, de ha kell előreutalás után postázom is.
A lámpák teljesen hibátlanok, újszerűek.

1. Massive Yumbo repülő formájú gyerek függeszték(mennyezetilámpa)[/size]

(Bolti ára: 7500 ft http://lampaszalon.unas.hu/spl/248453/Fuggesztekek )
de nálam csak 3000 ft
Repülős gyerek függeszték
- 230V E27 1X60W / az izzó nem tartozék
- átmérő: 300mm
- magasság 1100mm a vezeték teljes hosszával együtt
- anyaga:festett fa

Kép


2., Micimackós mennyezeti lámpa -2500 Ft

Ilyet most nem találtam a neten, de 5-6000 ft körül volt az ára.
- 220-240V 1X60 w/az izzó nem tartozék
- Búra magassága 23 cm, szélessége 27 cm
- vezeték hossza 60 cm
-anyaga műanyag

Ez is teljesen hibátlan, újszerű!!
Kép
Kép Kép

rabbe78
 
 


Sziasztok Anyucik!

Első sorban gratulálni szeretnék a kis pocaklakóitokhoz!!!

Másodsorban szeretném figyelmetekbe ajánlani az általunk kinőtt babakocsi szettet....


Maxi Cosi Mura,Flamingo Slice-1 éves Full, ajándékokkal

Kiknek ajánljuk a MURA babakocsit?


A jövést-menést kedvelőknek, vagy akiknek a lakhelyén az eljutás A-ból B-be sok-sok gyaloglással jár, ezért nagyon stabil és strapabíró babakocsira van szükségük.
A MURA jól megállja a helyét mind a göröngyös utakon, mind a homokban, erdőben, vagy akár a belvárost járva, és a háztömb körüli séta során.
A kerékcsapágyak jól helytállnak a sok strapás használat során is.

Ajánlott kor: újszülött kortól kb 4 éves korig (0-20 kg-ig);

Maxi-Cosi hordozó-gyereküléssel vagy Mura Dreami mózeskosárral travel Systemmé alakítható Travel System rendszerre felkészítve.

Tartozék: kupola-tető, kosár, karfa, 5 pontos biztonsági öv, lábzsák,esővédő
Maxi Cosi Cabriofix(piros)-szúnyogháló,esővédő,lábzsák(fekete)
Quinny Dreami mózeskosár(fekete)-esővédő,szélvédő,szúnnyogháló
Easy Base bázistalp a hordozó biztonságosabb bekötésére szolgál az autóba

Travel system rendszer használatához ,mind hibátlanok,folt és szakadás mentesek.


Ülőrész jellemzői: több fokozatban dönthető, mindkét irányból rögzíthető a vázra

Tető jellemzői: kupolásból nyári tetővé alakítható, ablakos, zsebes

Biztonsági öv jellemzői: 5 pontos

Karfa jellemzői: levehető

Lábtartó jellemzői: több fokozatban állítható

Kosár jellemzői: textil

Huzat anyaga: pamut és poliészter

Huzat kezelése: levehető ,mosható

Váz anyaga: alumínium

Váz jellemzői: teleszkópos rugózás

Kerekek tulajdonságai: nagy méretű, 4db, bolygosítható első kerék, fékezhető, felfújható,kivehető

Összecsukhatóság: ülőrésszel együtt, ülőrész nélkül


Hibátlan állapotban,állat és dohányfüst mentes, lakásban tárolt babakocsi.
Álmaim kocsija.Sajnálom eladni, de sajnos már nincs rá szükségünk,így a helyhiány miatt eladom,fájó szívvel...


Egy kis videó a kocsi használatáról:

http://www.youtube.com/watch?v=baE-9E5VVCk


A kocsit személyesen Nagykőrösről lehet elvinni!

Mi kisfiúnak használtuk,így bátran mondom,hogy ez nem csajos kocsi.Unisex.

Csak a kocsi semmi tartozék nélkül a boltokban: 123.900 Ft

Ajándékként adok a babkocsihoz hozzá,egy lábzsákot és egy esővédőt pluszba,ami nem Maxi Cosi, de mi is vele használtuk és tökéletesen passzol hozzá.

Maclren beköthető bundazsák (31.990 ft az új ára),itt meg lehet nézni...

http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... =-1&page...

A 3-dik képen összecsukott állapotban látható a kocsi.A másik egy Quinny Buzz,csak összehasonlítás képen, hogy nem kisebb a Quinny összecsukott állapotban.Minden autó csomagtartójában elfér.Az összes kerekét ki lehet könnyen szedni,így még kevesebb helyet foglal.Nagyon praktikus és szuper kocsi.Én már csak tudom,hiszen ez volt már a 6-dik kocsink, de meg is álltam nála,hiszen minden vágyamat teljesítette.


Kérdésekre szívesen válaszolok. A komplett szett ára: 130.000 Ft...ennyiért sehol se találsz.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
 
 


Mura eladva!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
 
 


Tényleg hagyjuk kihalni ezt a topicot?:( A 2011 májusin kívül mindegyik pörög... Pedig lassan betöltjük a 12. hetet, és jönnek az izgalmas vizsgálatok.
Nem vagyok nagy fórumozó, és keveset szoktam írni, de az Anyatanyát nem szeretem, és ide tök szívesen jönnék. Van még rajtam kívül valaki? Hahóóóóó:)))
caramel
 
 


Sziasztok!
Szeretnék hozzátok csatlakozni.És örülnék ha nem halna kiez a topik.
Én most vagyok a 12-ik hétben.Első babánk,és nehezen indul már egy hónapja fekszem ,mert az elején 5-6 -ik hétben barnáztam.Ez már elmult szombaton többet jöttem mentem és megint véreztem ,de csak egyszer a hasam szurkál néha,azt vettem észre ha esős idő jön jobban.Az Uh minden rendben volt megfelelő nagyságu és látni a szivecskéjét is remélem minden rendben lesz.Az dokim azt mondja pihi.Szerintetek?
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Legjobb tudomásom szerint igen, a pihenés ilyenkor nagyon sokat segít, illetve ha az orvos úgy ítéli meg, hogy szükség lehet "megerősítésre", akkor ír fel duphastont pl.
Teákról nem beszéltetek? A palástfű teáról mondják még, hogy segít a babának a megtapadásban. Neten olvasgass utána, nem akarok hülyeséget írni:) A pihenés viszont mindenképp fontos!
caramel
 
 


Sziasztok!

Jövök én is szívesen, ha nem csak magamban beszélgetek :)
De az jó, ha leszünk itt egy páran.

Mi tegnap töltöttük a 13. hetet.

Bresbea: nekem volt egy vetélésem márciusban, úgyhogy rögtön utrogestant írt a doki. Igaza van Caramelnek, a palástfű tea tényleg jó, én is ittam most. Még kéne is inni, de kicsit unom...

Caramel: itt vagyok lelkesen! :)

Szólok Nornak is, hátha lesz kedve ide is irogatni, meg Crissyt is össze lehetne szedni.

linhbaba
 
 


A dhupastont szedem meg még azon kivul ascorutin meg a magne B6 -ot és pihenek a multhétn már nem fájt.VAn olyan ,hogy fél nap semmi aztán párszor érzem aztán megimt semmi,remélem nem lesz semmi gond.Pontosan nem tudom ,hogy most a 12. vagy13. hétben vagyok én azt hittem ez a 12.-ik de a doki multhétre irta be a 12.iket és nem tudom mi van.Most akkor melyik vitamint szedjem amelyik a 12.ik hétig van vagy már ami a 13.héttől?Sokat számit az az egy hét?
Ezt a teát ki fogom próbálni köszönöm szépen.
Veletek minden rendben?
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!
Ha beindulna itt az élet, csatlakoznék én is Hozzátok!! :lol: :lol: :lol:
Az elejétől néztem, de akkor még óvatosságból nem jelentkeztem be, aztán meg majd mindenki átment a másik helyre a zártba... amit, hogy őszinte legyek sajnáltam kicsit, mert engem nem zavar, ha más is olvas, és esetleg hasznosítani tudja amit bárhol is írok, hisz én is rengeteget köszönhetek a neten levő topicoknak!!

Rólam annyit, hogy 38 éves vagyok, első babánk lesz, 4,5 év, rengeteg próbálkozás, inszemek, lombikok után spontán!!! :P Igazi csodaként éljük meg! :) November 8-án megyek kombináltra majd... Most vagyok 10 hetes!

Befogadtok? :wink:

üdv,
andi

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Bresbea: a doki mindig úgy számol, hogy a befejezett hetet számolja. Először nekem is szokatlan volt, de ha 12 hetes és 6 napos terhes vagy, akkor sem 13 hetes vagy, hanem csak 12. Milyen vitamin az, amit máshogy kell szedni a 12. és 13. héten?

Eleinte nekem is volt egy kis barnás/rózsaszín folyásom, utrogestant is kellett szednem egészen hétfőig. Úgyhogy most meg izgulok, hogy rendben lesz-e a progeszteron termelésem.
A lényeg, hogy fejben ne idegeskedj! Szerintem az a legfontosabb!

Andrea: én befogadlak :)

Hányinger, ilyesmik?

linhbaba
 
 


Lihnbaba: Van, mindkettő :shock: Szerencsére nem minden nap, de amikor van, akkor viszont gyakorlatilag egész nap..... Szerencsére itthon könnyebben el tudom viselni, mintha még a mhelyen lennék ...
Én is kapok progi pótlásként Crinone-t, még 1 hétig, talán utána már a hányingeres napok is elmúlnak.

Bresbea: Ma nekem is szúrkál a hasam, Magneb6-ot szedtem be, úgy valamivel jobb, de nem múlt el teljesen sajna. Nekem is azt mondta a dokim, hogy ilyen esetben pihenjek még többet.

Ti hol fogtok egyébként szülni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


linhbaba
Nem tudom nálatok van e ilyen én szlovákiából vagyok és nálunk most ez a menő :femibion a neve a 12.hétig csak folsav és a másik doboz a 13. héttol +még valami vitamin.

Ez a fejben idegeskedés nekem sajnos nagyon megy igyekszek tul tenni magam rajt,de mivel ilyen nehézkesen indul ez a terhesség nehezen megy ez is.

Andrea -1
neked mit mondott az orvosod erre a szurkálásra,mitől lehet?
Nem tudom mond e neked valamit az a város ,hogy Ujvár(Nové Zamky) nálunk folyamatosan szűnnek meg a kórházak szóval nincs nagy választási lehetőség szalagon szólnek az anyukák.Sajnos ez van
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van?

Tegnap este megint kiraktam a vacsorát... már eléggé unom. Azt hittem, ezzel a progeszteron dologgal vége lesz a hányogatásnak, de nem lett :(

Bresbea: ja persze,a femibion. Én nem szedtem, azért nem ismerem. De mindenképp fejezd be a 12. hetet és csak azután válts.

Nekem is szokott szúrkálni a hasam, főleg ha időjárás változás van - esik az eső. Állítólag a méh növekedése miatti méhszalaghúzódás okozza...Én ezzel szoktam nyugtatni magamat.

Andrea: én a Szt. Imrében. Ott szültem a nagy fiamat is :)

linhbaba
 
 


Tegnap este még írtam egy hozzászólást, és most látom, hogy nincs sehol...nem tudom, hogy csináltam:)
Andrea-1-nek írtam, hogy tök izgi, hogy ennyi várakozás után sikerült a baba, és hogy mennyire lesz ettől aggódosabb várandós az ember, vagy sem?? Meg a vitaminos kérdést fejtettem meg én is magamban, hogy hát igen, a folsav az, amit a 12. hétig szedni kell (ez van a Femibionban, az Elevitban, a Gravidában, mindegyikben...de lehet csak simán magában is). Utána nincs ilyen "kötelező ajánlás", mindenki azt szed, vagy nem szed, amit akar. Én annak vagyok a híve, hogy egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozás mellett nincs szükség arra, hogy plusz vitaminokat pumpáljon magába az ember. A terhesség során úgyis lesz 1-2 vérvétel, az kimutatja, ha valamiben hiányt szenved a szervezet. Ja, és attól, hogy az anya nélkülöz valamit, attól a baba még nem feltétlen, sőt valószínűleg nem, mert ő ügyesen elszipkázza az anyukájától, amire szükséges van:)
caramel
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: