Új privát üzeneted érkezett!

Cserfes! Én az első probálkozás utáni napon elkedtem szedni a vitamint.
Az első várandóságom alatt is szedtem. Az első 3 hónap a legfontosabb a folsav miatt, illetve a szervezet átállása miatt.

De javasolt a próbálkozás előtt 2-4 héttel szedni.

Én az elevitet szedem, az első 3 hónapban minden nap 1 bogyó és a 4-8 hónapban kétnaponta, attól függ, hogy sikerül és az utolsó hónapban újra minden nap.

Én már szedem kb. 1 hónapja.

De most találtunk a bioboltban egy terhesvitamint Highland márkájú, annak a felszívódása jobb, hatóanyagban ugyanazt tartalmazza, ára is hasonló +-1 ezer. Meglátjuk, apa jövőhéten megveszi.
http://www.egeszsegvilag.hu/termek/high ... d-prenatal

Szép napot, K.
Vendég
 


Zsofi, Mustyi
sziasztok!

Afonya!
Nagyon sajnalom!

En egy kicsit eltuntem, mert annyira pangas volt a forumon, hogy nemigazan tudtam mihez hozzaszolni. Nalunk csak annyi valtozas, hogy hetfon elmentem vervetelre, es most mar 100%, hogy jon a baba. Idopontot csak juli 4-re kaptam, nalunk (Belgiumban) is csak a 8. hetben kezdodik a terhesgondozas.

Vitamin,
en mar szedem, amiota megtudtam, hogy jon a baba.

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Üdv Zsófi, Gratulálok :)

Mátéval én is az elevitet szedtem végig.

Aztán volt egy időszak, mikor nagyon próbálkoztunk a tesóval, akkor is azt szedtem és elég rosszul éreztem magam tőle. Mivel a bébi akkor nem jött össze, abba is hagytam a vitamint. A tesó projekt helyett pedig jött a munka és a hajtás..

Most szinte meglepetésként ért várondós vagyok s gondoltam hogy felmérem az eleviten kívüli lehetőségeket!
Szóval most elindulok és felmérem a választékot :D

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 

 
 

Zsofi,gratulalok es udv koztunk! :D
Ma delelott is volt egy pici barna. Igazabol nem is barna hanem halvany tejeskave szinu :?
Ma jott meg a kis terhesgondozos brossura. A Cherry Teamhez tartozunk :lol: 10 vedono csoport van a korhazban, minden csoport 9 vedono/szulesznobol all. Mindnek valami fa/noveny neve van. Oak,Elm,Pine stb. Szerintem a cseresznye a legjobb :D Az idopontot majd jovo heten kuldik az elso talalkara-vervetel stb...
Kuldtek egy listat is, hogy milyen sajtok kerulendok varandossag alatt.
En mar 2 honapja szedem a folsavat. Tervezett baby :wink: Mult het vasarnap ota meg felvaltva egyik nap terhes vitamin masik nap folsav.
A terhes vitamin neve Pregnacare original. Szerintem olyasmi lehet mint otthon az Elevit.
Kellemes hetveget mindenkinek! Itt napok ota szakad az eso :( Mar nagyon unom.

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!
Gratula az újaknak :)
Ma hívott a doki, hogy el kell utaznia nem tud inszemet csinálni, ne kezdjem el szedni a bogyeszokat. Most egy "spontánkodós" hónapot tartunk. Remélhetőleg lesz spontán peteérés (azt még pénteken gyors megnézi majd).
De azért még maradok itt köztetek, jó olvasni a sok jó hírt :)
afonyabogyo
Ács
 
 


De nagy a csend :( Remelem mindenki jol van.
Tegnap voltam a haziorvosnal. Azt mondta ne aggodjak minden negyedik varandosnal elofordul. Pentek ota nem is volt ilyen problema. Remelem a jovoben sem lesz.
Nekem egesz napos emelygesem van, hol erosebb hol gyengebb. Egyaltalan nem kivanom az edeset. A savanykas savas dolgokat annal inkabb. Citromot magaban, balzsamecetes mustaros piritos es hasonlok. Eddig csak sima vizet es teat ittam. Most viszont gyumolcsle, szensavas viz, cola :!: Ti hogy vagytok a kaveval, teaval? En abszolut nem kivanom a meleg italokat.
Cserfes, hogy ment a vitamin vadaszat mult heten? Mi kerult a kosaradba? Akkor holnap UH? Kivancsian varom a hireket.
Szep napot mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!
Oolong, maradtam az elevitnél... :lol:
Hányingerre jó lehet a jó hideg bubis víz sok citrommal, próbáld ki :)

Én paradicsomlevest és tárkonyoslevest citrommal eszek egy hete!
A reggeli tejeskávém nélkül nem tudok elindulni....Máténál az első 3 hónapban öklendeztem a kv illatától, még apának se tudtam főzni mert szaladtam....

Igen, holnap megyek a nőgyógyászomhoz és megnézzük mizu odabennt!
Émelygés még csak néha van (egyenlőre) viszont estére a fájdogál a hasam s a cicijeim olyan érzékenyek :shock:

Csresznyefa csapat :D nagyon jó! Kíváncsi vagyok ott hogy zajlik a terhesgondozás, meséljél még majd Oolong!

Na szaladok, mert már megcsúsztunk a fürdetéssel..Má szétszedi a nappalit amíg itt pihentetem a kis fenekem..
Írjatok :)!
Szép estét!

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


Oolong, nem cseresznyefa cseresznye :oops: bocsánat :)
cserfes
Érd
 
 


Jo reggelt!

Cserfes, szensavas citromos vizet mar iszom :wink: Az egyik legjobb ital. A masik kedvencem a jeghideg gyomberes facsart almale.
Jo mozizast ma!Drukkolok hogy mutassa meg magat a kis picuri.
Meg nem kuldtek a verszivos idopontot. A heten, jovo heten csak megerkezik. Majd beszamolok :)

Tobbiek merre vagytok? Minden OK?

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!
Becsatlakozom én is.
Első babánkat várjuk, valamikor feb. végefelére. 3 év sikertelen próbálkozás után végül az első inszem sikeres lett, el sem hittem szinte... De aztán a 4 (!!!) pozitív teszt csak-csak meggyőzött! Szóval ne add fel, afonyabogyo! :-)
Most viszont rettentően izgulok, hogy meg is maradjon a csöppség.
Holnap megyek dokihoz.
lilly
 
 


Lilly
udv kozottunk, ez aztan a jo hir!
Csak pozitivan, tudod!

Oolong
tenyleg hatalmas a csend ezen a topikon, es nem ertem, mi lehet az oka. Jo lenne, ha azok is csatlakoznanak, akik csak olvaso uzemmodban figyelnek minket. Mar ha vannak ilyenek :wink:

Nalunk semmi kulonos, lanyoknak meg nem mondtuk a hirt, mert a hetvegen eskuvore megyunk, a ferjem huga megy ferjhez, es mivel nem akarjuk, hogy meg az eskuvo elott kifecsegjek a hirt, inkabb majd nekik is csak utana mondjuk meg. Elottuk egy kicsit nehez titkolni a dolgot, mert veluk mar nagyon szivesen megosztanam a hirt.

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!
Ma voltam orvosnál, méhen belüli, petezsák, benne szikhólyag, 3 hét múlva kell visszamennem, akkor a szívhangot nézzük.

Én hipp natal-t iszok, most már 2 hónapja, az ízét nem díjazom, de legalább nem vagyok rosszul tőle (néhány terhesvitaminról olvastam, hogy hányingert meg szorulást okoz)

Szerintem azért kihalt a fórum, mert még nagyon senki nem mer semmit írni, ezekben a képlékeny hetekben még sajnos bármi megtörténhet. Szerintem olyan szeptembertől, mire mindenki betölti a 12. hetet beindul majd a fórum is.
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Ja az lemaradt, hogy a számításaim szerint ma 5+4 vagyok.

Zsófi
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Lilly, gratulalok nektek es udv itt koztunk! :D

Gem, igen nagyon pangunk :( remelem szep lassan beindul a topic. Igazabol en se tudok nagyon mit irni. Ma jott meg az idopont az elso vedonos talalkozora. Julius 4. hetfo delelott 9:30. Es kijon hozzank a vedono :shock: Akkor ez biztos nem a verveteles cucc. Hm eleg lassu a gepezet. Na mind1, csak rendben vagyunk :)
Jo szorakozast nektek hetvegere!

Cserfes, na meselj! Mi volt ma? Lattad a kis pottomot? Dobogott mar a pici szive? Tarkonyos csrkeleves citrommal aaaaaaaaah imadom! Hetvegen azt fogok fozni!!! :wink:

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Zofi, de jo! Gratula a kis petezsakhoz+szikholyaghoz! :D
Nekem meg 5 hetet kell varnom az elso UH-ig :roll: Annyira lassan telik az ido :(
Jo ejszakat!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok! Ha megengeditek, én is csatlakoznék. Kicsit bemutatkozom. :-) 28 éves vagyok, 3 éve vagyunk házasok, elsõ babánkat várjuk. Több mint egy évet vártunk rá, mert volt egy bakteriális fertõzésem, amire elég késõn derült fény. Szerencsére a kezelés után elsõre megfogant a baba. :-) Már láttuk UH-n is, szépen növekszik, holnap töltöm a 8. hetet. Elméletileg február 3-án fog születni, de könnyen lehet, hogy januárban már kibújik, mert velem is február 3-ra volt kiírva anyum és mégis januárban van a szülinapom. :-) Még új vagyok itt, csomó dolgot nem ismerek. Hogyan tud nekem is ilyen jelzõszalagom lenni, ami mutatja mekkora a babám?
modoc
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
Modoc üdv és gratulálok a babához.
Jelző: kattints valamelyikre, az átvisz egy oldalra, ahol tudsz magadnak készíteni egyet. Mikor elkészült kapsz egy linket. És azt hiszem valahol az adatlapodon be tudod állítani, hogy minden hozzászólásod után tegye be az aláírásod, és az aláírás rovatba be kell illeszteni azt a linket amit kaptál.

Remélem jól mondtam, és érthető is:)

Zsófi
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Illy,Zsófi, Modoc gratulálok nektek :) !

Szerdán este meg volt az UH, 12 mm petezsák, jó helyen :) szikhólyagot nem látott de nem is említette. Remélem ez nem gond :( Azt monda 3 hét múlva menjek s elkezdjük a terhesgondozast, minden rendben van, nyugodtan, ússzak, sétáljak, tornázzak ha jól esik.

Nálunk a családban ezek a februári szülinapok vannak:
02.02., 02.03., 02.06-ez én vagyok, 02.13, 02.14. a párom 01.29 szóval ha megérkezik a Legkissebb beáll a sorba :)

Oolong, a védőnő biztos lemér, megmér, vérnyomás, súly, kikérdez majd alaposan :) és biztos sok kérdsére tud majd válszolni!

Rohanok mert el fogok késni! Álomkór van 1000el, este a meskönybe alszok bele, reggel pedig nem bíííírok felkelni :shock:

Szép napot!

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam dokinál, láttam a petezsákot, jó helyen van! :D
Jövő héten talán már szívhangot is hallunk majd.
Azért felírt Utrogestant, biztos ami biztos, majd ma kiváltom. Valaki használt ilyet? Tapasztalat róla?
Csináltam vonalzót, hogy lássátok, milyen szépen haladok. :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


Sziasztok kismamik :) !

Modoc, gratulalok :D !En a Lilypie.com-on csinaltam az enyem. Lepesrol lepesre leirjak mit kell csinalni.

Cserfes,Lilly, de jo hirek! Nagyn szep a vonalzod Lilly :wink: :)

En tovabbra is emelygek ezerrel es hullafaradt vagyok. Annyira kivanom a colat lanyok, minden nap iszok egy 0.33-ast ebed utan. Remelem nem mergezem szegeny babyt nagyon :oops: azt olvastam napi 8 :!: doboz nem art. Hat az en napi 1 dobozom csak nem gond. Csokit nem eszek, kavet,teat nem iszok. Ennyi koffein csak nem okoz gondot.
Holnap fozom a csirkelevest :lol: Mar ugy varom. Remelem jol sikerul!
Szep hetveget mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok! Remélem már látszódni fog az én vonalzóm is. Nekem annyi a tünetem, hogy néha mensiszerűen fájdogál a hasam meg a derekam, de pihentetésre csillapodik. Illetve kb. naponta 3x rám tör az éktelen hányinger, főleg ha fáradt és éhes vagyok. Hányi nem szoktam, csak öklendezek, de így is bazira kellemetlen, de nem panaszkodom, ez ezzel jár. Ilyenkor örülök, hogy jelez a bébi, hogy itt van, jól van. Evésre elmúlik egyébként a hányinger. Én is iszom néha kólát, sztem ez nem olyan nagy bűn, kávézni nem szoktam. Képzeljétek, nekem már tökre látszik a pocim is, pedig első terhesség. A családot, a munkahelyet és a barátokat még nem avattuk be, kicsit még várunk vele, csak babagyáras fórumtársak tudják, hogy mi a helyzet, ott együtt vigasztaltuk egymást a sikertelen hónapok után, de szerencsére többünknek sikerült már, de szép számmal vannak olyanok is, akiknek sajnos még mindig semmi. :-( Ide azért jöttem, mert oda nem igazán szeretném írogatni mizújs baba fronton, mert tudom mennyire tud fájni annak, aki még mindig hiába vár a gyermekáldásra. Itt meg legalább hasonló korú terhességek gyülekeznek. :-)

Lilypie Maternity tickers
modoc
Budapest XIV. kerület
 
 


Én nem akarom elszólni, de eddig nem tapasztaltam émelygést. Elaludni meg előtte is képes voltam bárhol bármikor. Szóval még nem nagyon produkálok tüneteket, leszámítva ezt a mellfeszülést.
Nyugi, oolong, 1 cola még nem méreg! Mondjuk sok káros dolog van benne, az biztos, de napi egy biztos nem árt a babának.

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


Ja igen, a mellfeszülést kihagytam, az nekem a nem várt mensi előtt két héttel kezdődött, azt hittem megint meg fog jönni, mert nekem az mindig hozzátartozott a PMS-hez. Utrogestant én is szedek, napi kettőt. Jövő héten szerdán megyek újra ultrahangra.
modoc
Budapest XIV. kerület
 
 


Szép jó napot!

Oolong tárkonyos leves elkészült? Nekem anyu csinált tegnapra, este ettem is belőle, extra citrommal és alig várom az ebédet is (reggelire nem akartam levessel kezdeni, pedig akkor is jól esett volna :) )

Egy egy cola nem árthat! Én a reggeli tejeskávét nem hagyom ki..

Émelygés fronton belehúzam. Tegnap az irodában nem győztem kiszaladni a konyhába rágcsálni valamit, nagylevegőt venni és magyarázkodi... bennt augusztus elejéig nem szeretnék szólni.
Hasam is fájdogál, csinálja a helyet magának a pöttöm :) de pihenésre nekem is jobb!

Máté tegnap a szüleimnél aludt, most várom haza, már hiányzik a kis Macifül :)
Jó hétvégét!

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


Sziasztok!

Én is februárra várnék babát, s elvileg 6 hetes terhes vagyok. Tudom, korai még bármit is mondani ezzel kapcsolatban, de kicsit aggódom, mivel az elmaradt menszin és az enyhe mellfeszülésen kívül még semmit nem érzek. Januárban szintén terhes voltam, sajnos 8 hetesen elvetéltem, ikrekkel. Az akkori tüneteim nagyon erõsek voltak. Már az esetleges menszi elõtt 10 nappal erõsen feszült a mellem, nagyon fáradékony voltam. Hányinger nem volt, csak émelygés a 7. héten. Most kicsit aggódom, mert az elõzõ terhességhez képest semmit nem érzek.... lesz vérvételem, de tudom, hogy a terhességi hormon még vetélés után is kimutatható akár két héttel késõbb is....ultrahang még nagyon korai lenne..azt mondták, várni kell vele.
Volt valaki hasonló helyzetben?
Köszi a válaszokat!

m
csekom
Zsurk
 
 


Sziasztok!

Én csak olvasó üzemmódban vagyok.... még nincs semmi konkrét...
Pénteken kell(ene) megjönnie. ... meglátjuk, remélem nem fog... :)
Vendég
 


Sziasztok!
Jol eltuntem :oops: Hogy van mindenki?
Csekom, gratulalok a babyhez! Szegenykem, probalj meg ne aggodni! En is folyton parazok. Most peldaul a mellfeszules mar vagy 2 napja nem olyan eros mint elotte es nem emelygek annyira. Tenyleg, nektek hogy van?Non-stop feszul +emelyegtek minden nap? Vagy vannak napok amikor nem ereztek szinte semmit?
Cserfes, csirkeleves isteni volt. :D Szombaton a reggeli briost leszamitva csak azt ettem :lol:
Kata drukkolok, hogy ne jojjon meg :wink:
Jo ejszakat!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Oolong! Ma reggel még semmi jele, jó jel!!! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Oolong, én épp azt írtam, hogy szinte semmi tünetem nincs. Ez néha kétségbe is ejt, mert mindenhol azt olvasni, hogy émelygés, hányás, kívánósság, fáradtság a koraterhesség velejárója. Hát én sokszor "el is felejtkezem róla", hogy várandós vagyok, mert tök jól érzem magam. A mellemet is csak akkor érzem, ha nincs rajtam melltartó.
Persze én is parázok, több mint 3 évet vártam erre a terhességre, és nagyon összetörne, ha nem alakulnának jól a dolgok. Talán megnyugtatna, ha folyton rosszul lennénk, mert a nagy könyv szerint így kell lennie, de mint Csekom történetéből is kiderül, az erős tünetek sem jelentik feltétlenül a tutit.
Szóval bizakodjunk, hogy mindenkivel minden rendben lesz! :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


Csekom, Modoc
sziasztok!

Kata
drukkolok ezerrel :roll: :)

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék, bár még csak 5. hétben vagyok, úgy néz ki, hogy február végén érkezik a pici.
Magamról: négy gyerekes anyuka vagyok, a fiam a legidősebb ő 18 éves, következik 3 lány 14, 3, 1 évesek.
A mostani picurka az ötödik lesz és nagyon reménykedünk, hogy fiú lesz. :lol:
Orvoshoz csak a 7. hét környékén megyek, addig nemigen mutatja ki a szívhangot a gép.
Aki izgul, hogy nincs különösebb tünete, megnyugtatásképpen mesélem, hogy nekem egyiknél sem volt hányinger, émelygés.
Mellfeszülés volt, most is van, na meg kicsit szédülékeny vagyok, ilyenkor alacsonyabb a vérnyomás.
Az émelygéstől és hányingertől nem erősebb a terhesség. A magasabb hcg hormon jelenléte miatt keletkeznek ezek a tünetek, de nem mindenki érzékeny rá.
yusz
 
 


Szia Yusz!
Udv itt, es gratula a picurkahoz, no meg a negy "gyermekhez". Neked aztan lehet tapasztalatod a kulonbozo korosztalyokkal valo banasmodban! Majd jovok hozzad, ha lesz kerdesem!

Egyelore nekem sincs semmi tunetem, de addig jo, vagy nem?
Szep napot mindenkinek
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


gemini!
Nyugodtan kérdezz szívesen megosztom a tapasztalatokat, de ahogy elnézem te sem panaszkodhatsz! :lol:

Te hogy boldogulsz a két év korkülönbségekkel?? Én sajnos sokszor a falra mászom olyan rosszak. A két nagy gyerekem ha nem lenne, már biztos bediliztem volna. Sokszor átvállalják a gyerekfelügyeletet, hogy kicsit pihenhessek.

Én azt gondolom, hogy örüljünk, hogy nincs hányinger, nagyon meg tudja keseríteni az ember mindennapjait.

Az előző terhességemnél megfigyeltem, hogy akkor lett hányingerem, ha bevettem a terhesvitamint. Általában reggel túlestem rajta, amíg észben volt. Utána meg émelyegtem.
Mikor erre rájöttem, áttértem a lefekvés előtti bevételre és rögtön megszűnt.
Ráadásul ez már a 12. hét után volt, szóval már nem a kora terhesség idején.
yusz
 
 


Yusz
nalunk ugye van egy 6, egy 3esfel es egy 1 eves.
Rebeka (6) mar eleg nagy, de azert ra meg nem merem bizni Lolat, inkabb csak olyan teren, hogy ovja Szofitol (3es fel), meg hogy vigyazzon, hogy el ne essen, ne egyen meg minden szir-szart, amit jartaban-kelteben osszeszed.
De hal'Istennek a ket "nagylany" nagyon jol megvan, regeteget jatszanak egyutt. Persze kapcsolatuk nem problemamentes, szoval van neha osszeugras, de azert alapjaratban nagyon szeretik egymast. Nalatok a kicsit szerintem meg tul picik ahhoz, hogy egyutt jatszanak, de ez nem sokara javulni fog.

Szerencse a 13 es 18 evessel, hogy ok azert mar sokmindenben mentesithetnek teged/titeket. Bar lehet, hogy ott meg mar masfajta "problemak" kavarnak be, de ezt te biztos jobban tudod...

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Yusz! Üdv itt! Azta, minden tiszteletem a Tiéd!

Az első terhességemnél nem volt hányinger, ilyesmi. Csak 1* lettem igazán rosszul a sogoróm tékápijától(töltöttkáposzta). :shock:
Vendég
 


Yusz, gratulalok! Hu, nem semmi, 5. gyermek! Batrak vagytok :D
Kata, mikor tesztelsz?
Akkor legtobben szinte tunetmentesek vagyunk? :lol:

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!


Voltam dokinál, készült terhességi teszt vérbõl is....
Azt mondta, ez biztos baba, mert nagyon magas a HCG a véremben, és ne izguljak. Az ultrahang még korai lenne, várjunk vele.

Gratulálok én is mindenkinek és hát akkor élvezzük, hogy nem émelygünk. :)
csekom
Zsurk
 
 


Sziasztok! Már egy ideje nem írtam, csak olvastalak Titeket!

Olyan jó, hogy más is sok gyerekben gondolkodik, néha komplett idiótának érzem magam, hogy egy 3 éves és egy 1,5 éves mellé még egy gyereket akartam.

Én imádom, hogy kicsi a korkülönbség a "nagyok" között, mindent együtt csinálnak, igazi játszótársai már most egymásnak.

Én tegnap hánytam, mindig elfelejtem, hogy délelőtt nem szabad gyümölcsöt ennem, mert rosszul leszek tőle.

Jó lesik most ez a kis lehűlés is!

Szép napot mindenkinek!
ESzter
3borso
Jászberény
 
 


Sziasztok! Üdv az újaknak és hatalmas gratula!!!
Én is csak olvastam a héten, mert sajnos én nem vagyok tünetmentes :shock: émelyges, öklenedezés kíséri a napjaimat! Mátéval is így volt ez a 12.hét végéig, szóval számolom a heteket addig!

4-5 gyermek :) szuper!!! Biztos sok hasznos tanácsot fogtok tudni adni!
Yusz, ha jól látom az első két gyerkőc között 4 év a korkülönbség! Nálunk is ennyi lesz most! Milyen tapasztalatid vannak? Előnyök -hátrányok?

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


Cserfes,
a vonalzod azert nem latszik alul, mert nem a megfelelo kodot illesztetted be az alairasodba.
Csinald meg ujra, es a PHPBB kódot illeszd be a Profilodban az alairasodhoz. Igy mar mukodnie kell!
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Nem látszik? :oops:
Én úgy látom ott van...

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


Köszi Gem
:D
cserfes
Érd
 
 


Sziasztok!

Muszáj írnom.....

Már péntek óta tiszta dili vagyok!!!! A hangulatingadózásaim borzasztóak.
Mintha nem lennék ura önmagamnak. :? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Új vagyok az oldalon, gondoltam elmesélem a mi történetünket. :) Én a vélt peteérés utáni napokban már felfigyeltem arra, hogy napközben több alkalommal szédülés fogott el. Ez eltartott addig, amíg a beágyazódás folyamata zajlott, aztán egy nap, fura, addig ismeretlen érzést tapasztaltam a hasamban (mintha meg akarna jönni, de valahogy más volt:) Már akkor mondogatni is kezdtem, hogy szerintem baba van a dologban. Azóta természetesen már kétszer is teszteltem pozitívat, igaz mind a kétszer halványat, de a második már jóval erősebb volt, mint az első!:) Nemrég voltam dokinál, szerinte is kisbabát várunk, mert tyúktojásnyi a méhem!:) Ezenkívül mellérzékenység, néha émelygés, de egyik sem vészes. 2 hét múlva végre ultrahangom is láthatom a mi kis picikénket, alig várom! Számításaim szerint a 6. hét környékén járunk, de már most minden percét élvezem a babavárásnak!:) Elkezdtem szedni a gravidát, de csak napi felet, mivel az egésztől eléggé székrekedésem volt!:( Emellett igyekszem változatosan táplálkozni, sok gyümi, zöldség, stb. Ugye, így is jut elegendő vitaminhoz a kisbabám?
meli13
Kemendollár
 
 


Sziasztok!

Cserfes! A négy évet ideálisnak mondják, bár a veszekedés és az együtt játszás ugyanúgy része volt a gyerekkoruknak.
Szerintem inkább az a döntő, hogy két egynemű gyerkőcről van-e szó, illetve milyen a vérmérsékletük.
Nekem a két nagy elég csendes mondhatni "jó gyerekek" voltak kicsinek is.
De mivel két eltérő nemű, ritkán játszottak együtt sokáig, más volt az érdeklődési körük. Még a mai napig is összetartanak, de külön is tökéletesen elvannak.
A két kicsi ördög rossz, a tűzön nem égne meg egyik sem. :wink: A két év korkülönbség pont ahhoz elég, hogy az ember lánya idegileg hamar kikészüljön. :lol:
Most meg jön a ráadás, akinél még a két év sem lesz meg... :shock:
yusz
 
 


Sziasztok csajok!

Én 2 hetes kismama vagyok...az lenne a kérdésem, hogy az egyszeri anyaságit a védőnőhöz való járással kaphatja meg az ember, ha már megvan 4 pecséted, vagy ez is a munkaviszonyhoz köthető már?
A Gyed igényléséhez elég 6 hónap munkaviszony?Vagy 1 év kell hozzá?

Köszönöm előre is a választ.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kata, mi hír nálatok?

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Kukucsi! Ma még semmi. :) Holnap sem, akkor irány a teszt vásárlás!!! :) :)
Már tűkön ülök!!!

Holnap kellene megjönnie, és előtte nekem 3-4 nappal szokott pecsételés lenni, ez most nincs, így azt gondolom, hogy igen.:) No meg a péntek óta tartó hangulatingadózás!!!

Szép napot!
Vendég
 


Hahó?Nekem senki sem válaszol?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni a csapathoz!
Már egy ideje olvasgatom, amit irogattok, és nagyon szimpi a banda!
Magamról annyit, hogy jelenleg a 7 hétben vagyok, első babám várom, és nagyon igzatott vagyok...
Sok-sok tanácsra és segítségre lenne szükségem :)
kristin27
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: