Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Candi gratula a két kis bébihez :))

Vivi! Hajrá, hajrá!!!

Napsugár! Hát ez a teszt nagyon viccesnek tűnik... :) És mi jött ki? Egyértelmű volt a szín?

Csajok! Én iszonyatosan émelygek... és már a keksz sem segít :S

Szép napot!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Candi: 2 baba? de jóóóóó! Én is nagyon szeretnék ikreket, de nekünk azért erre kicsi az esély.

Üdv az újaknak!!!

Napsugár: hidd el én is irigykedek, akiknek már megvolt az első UH...én lassan lépek a 9. hétbe és még nem láthattam a babámat... :( Nagyon izgulok a jövő hét miatt.

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Niki, egyértelmű volt a szín. Azon alapszik, hogy indikátorként működik a leve, és különböző ph-jú levekre, különböző módon reagál. Nézd meg a youtube.com-on. Úgy találod meg, hogy red cabbage gender test, de ha azt írod be, hogy red cabbage ph indicator, az is érdekes. :D

Mazsi, drukkolok a jövőhétre! :D :wink:

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 

 
 

Na ezt kipróbálom én is :D Mi a kínai fogamzásnaptárt figyeltük :) Lányos hónapom volt, február-március környékén kiderül :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Niki, nekem is lányos hónapom volt, de az első két fiamnál is az volt. :roll: Csak a harmadik fiamnál jelzett fiút, mégis 3 fiam van :P

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Megvolt az elsõ ultrahangunk, már kezünkben a képecske :)
Minden rendben van, jó helyen van az aprótalpú :)
Szerencsére alapos a dokim, úgyhogy jövõ hét szerdán újra láthatjuk a bébinket :D
zoya04
Dorog
 
 


Juliskával nekem is fiús hónapom volt :) bár mi csak akkor tudtuk meg mi van a lába között, mikor megszületett.

Én is irigylem az uh-sokat, jó nektek csajok! :)

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Sziasztok!
Óvatosan én is be szeretnék jelentkezni hozzátok. Ma voltam UH-on (6+1 vagyok), és láttuk az 5 mm-es babót, akinek már van szívműködése is szerencsére.

Mint láthatjátok, van egy 3 éves rosszcsont fiam.

Gratulálok mindenkinek a babához/khoz!

Napsugár!
És elárulod, hogy milyen színű lett a teszted eredménye?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


ja, kínai naptár

mivel a kínaiak a méhen belüli életet is számolják, mikor megszületik a baba, már 1 éves. Ezért, úgy tudom, hogy a betöltött korotokhoz kell 1 évet hozzáadni, és így lesz igaz a naptár. Megdöbbentő, de vagy 5 barátnőmmel és persze magammal is kipróbáltam ezt a verziót, és minden esetben az igazi nem jött ki. Most lányt mond ilyen formán, és a péhez képest is annak kell lennie elvileg, mert úgy voltunk együtt. Hát kíváncsi vagyok, ki lakik a pocakomban.

Megnéznétek ti is ezzel a módszerrel a már megszületett babák esetén?
Köszi előre is.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Megvolt a tegnapi uh. Hát én még korán mentem, mert csak a petezsák látható, de a picúr még nem. De aranyos volt a doki, mert karácsony előtt még behívott egyszer 23-ára. Szép ajándék lenne. Nekem kínai fogamzásnaptár szerint kislányom lesz. Gratulálok mindenkinek, és várom a további uh-sokat, remélem mindenki jó hírt kap.
Szép napot mindenkinek!

Puszi: Vivi
vivi222
Zalaegerszeg
 
 


Sziasztok!

De szépen gyűlünk! :) Üdv és gratula Mindenkinek! :) (Főleg aki már uh-n is volt és látta a babát!

Kínai naptár: nekem bejött Barninál, (Jónást is utólag megnéztem és az is.), pont most néztem a mostanira a kínait, lányos hónapom volt... Meglátjuk!
Ez az 1et hozzáadni nem mindenkinél kell. Én pl. decemberi vagyok, tehát ugyanazon évben kezdődött a méhen belüli életem is.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Én is kikalkuláltam, a fiamnak is lánynak kellett volna lennie szerinte :roll: De anno is megcsináltam szórakozásból, akkor is ezt mondta, az első 18.-ik heti UH-n még "lányszerűnek" is tippelték (mondjuk elég kevés magabiztossággal :roll: ) de az Istenhegyin, mára másfél méteres plazmát töltötte be az "elődleges férfi nemi jellege" :lol: :lol:
Az én koromat sem befolyásolja a kínai számítás, mert én is decemberi vagyok. Ki is írta, hogy dec 21.-én született??? Na mert én is 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Szerencse! Üdv a klubban! :)

Napsugár! Ez a szín elég csajos! :D Esküszöm, kipróbálom én is :)

Szép napot mindenkinek!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Niki, örülnék, ha kipróbálnád! :D A te eredményed szerintem biztosabb is lenne, mert előrébb vagy a heteket nézve. :D Majd írd meg mi lett! Reggeli első pisit használj, az a tuti! :wink:
Nekem is el kell használnom a maradék káposztát (nehogy megromoljon), úgyhogy lefotózom megint. :D

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!Csatlakozhatok?Most találtam ide... Bár nem augusztusra hanem júliusra várjuk a picit de kérdeznék.. bajban vagyok tegnap voltunk dokinál hüvelyi UH val megnézett és közölte h nyugodjak meg de lehet baj van....elvileg 7hetes vagyok de a petezsák csak 9mm és ez kicsi vagy nem vagyok még 7hetes amit kétlek mert november 22én teszteltem és pozi lett vagy szerinte megállt a terhesség esetleg méhen kívüli .... csütörtökön kell vissza mennem.. de már kisírtam a lelkemet!!!!Van egy kislányunk aki januárban lesz 2 éves vele is volt anno baj mert a 9 héten vetélés gyanúval kórházba kerültem... de már csak kattogok... agyalok és aggódok... kerestem egy fórumot ahol velem egy idős babások lehetnek benneteket találtalak... nem baj???:(
zoyaanya
Salgótarján
 
 


Szia Zoyaanya!

Dehogy baj, örülünk, hogy itt vagy! Húúú a csütörtök még jó soká lesz, elhiszem, hogy nagyon aggódsz... Az az érdekes, hogy a méhen kívüli terhességet azt UH-n látnia kellene... ha a petezsák méhen belül van, akkor hogyan lehetne méhen kívüli a terhesség? ezt nem nagyon értem... És a petezsákon belül mit látott a doki? A 7. héten már szívhang is van elvileg... Nincs ismerős nőgyógyász, akihez el tudnál menni még csütörtök előtt? Vagy akár a körzeti? Én biztosan nem bírnám ki ép ésszel addig... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Privát doki nála voltam Zojával is végig meg azóta is..
Körzeti dokihoz se tudnék szerdánál előbb menni :( meg itt katasztrófa helyzet van az Sztk-ban... ezért is kerestem akkor dokit mikor babás lettem 2009ben.. mi akkor költöztünk ide májusban és szinte egyből kiderült h babás vagyok...
Hüvelyi Uh-n nézett és alig találta meg a petezsákot... ezért mondta h menjek vissza a kórházba Ő lesz csütörtökön majd ott megnéz a nagy gépen... néztem ma a papírokat amikor Zojával voltam állapotos Ő 7hetes6napos volt amikor az első Uh-n voltunk akkor Ő 13mm volt...
Most bízom abban h benézett valamit és minden rendben lesz!!
Elhiheted én is majd bele őrülök de már nem akarok rosszra gondolni...
zoyaanya
Salgótarján
 
 


Most megyek egy kicsit lepihenek a csajommal aztán remélem vissza találok!!!Betettem a kedvencekbe:)Mindenkinek csodás estét és boldog babavárást!!!!!:)
zoyaanya
Salgótarján
 
 


Nem minden terhesség egyforma és az a 4 mm különbség tényleg adódhat egyrészt akár abból is, hogy nem tudta ezen az UH-n pontosan lemérni, másrészt pedig Zoja esetében 1 héttel idősebb is volt akkor a terhességed. Tényleg próbálj megnyugodni... reméljük minden rendben lesz! Én kedden megyek, rá fogok kérdezni én is, hogy mekkora a petezsák és megírom! Én 7+5 napos leszek aznap.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


zoyaanya: ebből még bármi lehet. barátnőm második babájával jó későn ment dokihoz, hogy már jó sokat lásson. de nem láttak semmit, csak egy petezsákot. mondta is a doki, hogy ez sajnos nem jó jel, de barátnőm azt mondta, ha náluk egy baba úgy dönt, hogy lejön, akkor az meg is születik. egy hét múlva minden rendben volt, kornak megfelelő terhesség. a doki mondta is, hogy minek vitatkozik a női megérzéssel. :)

az én dokim is mondta, hogy van olyan, hogy ha nagyon későn volt a peteérés és a beágyazódás, akkor korrigálni kell a kalkulált hónapot az uh alapján. szóval lehet, hogy csak későn volt a peteérésed, és még nem annyi idős a babó.

merre laksz? nincs a közelben kórház ahová elmehetnél, ott azért nagyobb uh-k vannak!

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


szerencse! megnéztem a módosítottat. nekem akkor lányt mutat, a másik barátnőmnek is, akinek kislánya van. viszont egy másiknak meg mindkét módon lányt mutat, de fia van.

amúgy én meg azt nem értem, hogy mi van, akinek pont a határon van a fogantatás? mert ugye azt nem tudod pontosan, lehet hogy mondjuk június első két napja, de lehet, hogy május utolsó kettő. akkor mit írsz be?

jópofák ezek a tesztek amúgy, pláne ha olyan vagy, mint mi, hogy csak a szülőszobán akarsz biztosat tudni :)

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Napsugár!
Igen, gondoltam, írok nektek amoda, de annyira régen írtam már, hogy nem tettem. Aztán meglestem az eredményed. Reméljük, igazat mond. Kívánom, váljon valóra álmod! Láttam a Lidl úságban vörös káposztát, egyből te jutottál eszembe. Lehet, elmegyek, megveszem. Amúgy örülök nektek, hogy így döntött párod, és elsőre össze is jött. Gratulálok!

Zoyaanya!
Hány naposak a ciklusaid? Nem lehet, hogy később fogant, mint félidő? Én most voltam UH-on, 6+1 voltam akkor, és 5 mm a CRL, de petezsákot nem mért. De nekem félidőben volt pé. A júliusiak nem tudnak segíteni? Ők már túl vannak az elején, hátha emlékeznek vagy megnézik neked az adatokat.
Nekem anno a fiamnál is azt mondták az első alkalommal, hogy vagy nem fejlődik, vagy megállt a fejlődésben, és szerencsére nem volt igaz, egy igazi rosszaság lett belőle. Nem mindig kell elhinni, amit az orvosok mondanak!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Zoyaanya!
Első UH-ból felelősségteljesen nem lehet kijelenteni hogy baj van. Egy spontán terhességnél sok minden lehet, bármikor megtörténhet a fogantatás, de a dokik szeretnek úgy csinálni, mintha mindenkinek 28 napos ciklusai lennének és középidőben ovulálna :? A következő UH-n mért méretek amit már össze tud vetni ezzel, na azzal már lehet mit kezdeni, de addig söpörd ki a baljós gondolatokat :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


szerencse, örülök, hogy láttál szívdobogást! :D Sajnos én csak jan. 13-án megyek. :?
Persze, hogy emlékszem! :D
Amúgy már egy ideje nálunk is zajlott a ca+mg szedés. :oops: Nálam régebb óta, de a férjem is kb 2 hónapja. Remélem bejön. :roll: A férjem szerint amúgy sem abból az ici-pici becsúszott "izéből" lett baba, hanem a pé előtti 3. napiból. Olvastad ezt? (Leírom pü-ben.) Amúgy nekem is pont a 14. cn-on volt pé. Lh tesztből és hőből tudom, hogy ez biztos. :D Ja, és rendelt nekem egy kedves ismerős olyan teszteket (gendermaker). Kíváncsi vagyok majd arra is. :roll:

A mai kápi teszt :wink: :
http://kepfeltoltes.hu/111216/2011.12.1 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111216/2011.12.1 ... es.hu_.jpg

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Kipróbáltam a káposztatesztet, mert kíváncsi voltam, mit hoz ki :) Egyértelműen lila színű lett :) Remélem tényleg kiscsaj, mert több gyerkőcöt nem tervezünk...

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Második babánkat várjuk augusztus 24-re, aki szintén lombikbaba. Tegnap voltunk vérvételen, 29-én megyünk uh-ra, akkor derül ki, hogy mennyi a létszám a pociban. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Zoyaanya: én is nov. 22-én teszteltem, július legvége a várható időpont, de látod, én is itt vagyok! :) Szerintem se parázz rá a dolgokra, nekem se 28 napos a ciklusom, hanem 30-32.
Sajnos dokinál még nem jártam, pedig elvileg már 8 + 1 vagyok ma. De hát ez Skócia. :(

Én nagy ebay-függő vagyok, ott találtam ezt a gender tesztet: szerintem nem költök rá, meg persze nem 100%-os az eredmény, de azért jópofa! :)
http://www.ebay.co.uk/itm/Pregnancy-Sym ... 2317148ecf

A magándokiig már csak szerdáig kell várnom! ♥

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Niki, ezt találtam. Szerintem ez jó lehet. sok magyar nyelvű oldal is ír a vörös káposztáról, mint indikátorról. Azért ástam bele magam, mert ellentétekbe ütköztem a színeket illetően. Még most sem igazán értem, hogy a piros szín, miért jelzett sokaknál helyesen fiút, amikor az elméletileg savas ph, ami meg lány.
http://www.tudodehogy.hu/index.php/Sav- ... sk%C3%A1la
http://www.whattoexpect.com/blogs/red-c ... bbage-test

mazsi, én már múlthét pénteken két ilyen tesztet is rendeltem, illetve egy kedves ismerős rendelte nekem a hivatalos honlapról. :oops: Én egy nagyon kíváncsi típus vagyok! :roll:

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Hmm, érdekes... mindegy! Nemsoká kiderül :) Én lilának néztem az enyém, de lehet, hogy mert azt akartam bele látni... piros-rózsaszín semmi esetre sem volt... Hát igen, mondjuk az a két-három hónap mire kiderül még elég messze van és én is rettentő kíváncsi típus vagyok :D Honnan és mennyiért rendelted a tesztet? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


niki, írtam pü-t. Nem merek reklámozni, mert még kitiltanak. :wink:
A káposztával kapcsolatban én most azt fogom nézni, hogy maradjon ez a mostani szín, véletlenül se kékesedjen-zöldesedjen. :? Ma is csináltam. :oops: Még lila. :D A következő kedden lesz. :wink:

lili, felkészültél az ikrekre? :D Egyébként gratulálok neked is! :wink:

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 



Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok én is szép csendben, ha nem gond. :roll:
24.-re várom a nemvártat... viszont ma nem bírtam tovább és így 4 nappal előtte csináltam egy tesztet, ami azt hiszem pozi lett, még mindig nem hiszem el... :) :shock: 8)
Kalkulátorral megnézve aug 30.ra vagyok írva, úgyhogy éppen hogy befértem még hozzátok :)
Gratulálok a babákhoz, és irigykedem az uh-k miatt, de jó lenne már ott tartani...:)
Amúgy zalaegerszegi vagyok, egy 14 hós rosszcsont kisfiú anyukája. Most szeretnénk egy kislányt, de ha kisfiú lesz azt is nagyon fogjuk várni.
A reggeli tesztem:

Kép

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Végre voltam uh-n! :lol: Szép szabályos petezsák, benne egy kis maszattal. :D Legközelebb csak jan. 13-án megyek, de azért ez már megnyugtató volt. :roll:
Csináltam ma is kápi tesztet. Még mindig lila! :P

Szia Zsuska! Gatulálok neked! :wink: :D Én is a 10. dpo-n teszteltem az elsőt, ami majdnem olyan lett, mint a tiéd. :D Lesz ebből erősebb is! :wink:

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Szia Zsuska!
Gratulálok a két csíkodhoz!

Napsugár!
Gratula a maszathoz!!! Nagyon úgy tűnik, hogy kiscsaj lapul a pocidban. Én drukkolok nagyon, hogy így legyen!

Én holnap megyek UH-ra, mert múlt 7en a kórházban voltam, így holnap megyek a dokimhoz is. Remélem már én is látni fogom a szívverést.

Ki mikor jelenti be a családnak?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


szerencse, köszi! :D Mi a 10. hétnél előbb biztosan nem szeretnénk elmondani. Szerintünk nem örülnének. :? Anyagiak, miegymás... Ő lenne az utolsó baba, minden percét szeretném kiélvezni. :wink: Nem szeretném azt hallgatni, hogy milyen hü..ék vagyunk, hogy bevállaltunk még egy gyereket. :(
Majd írj, mi volt a dokinál. :lol:

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


napsugár08
 
 


Sziasztok!

Lili : Ti mikor mentetek vissza vérvételre?

Nekem ET+9. napon kellett mennem, (5.napon volt a beültetés) akkor 97,5 volt a hcg. Elvileg ez szupi egyes terhességnek.
A következő héten az uh-on derült ki, hogy két kis ajándék lakik a pocakomban.
Nagyon örültünk neki, mert ez nekünk már a 3. lombikunk volt.

Most várunk január 2-ig, akkor megyünk újra uh-ra.
Már nagyon várom.
Remélem minden oké lesz!
De olyan soká lesz még!!!!!!!

Kép
candi75
Dunaújváros
 
 


szerencs, mi volt uh-n? Nem is mesélsz? :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Napsugár!
De igen, mesélek. Csak már eleve du. 6-ra mentem, persze volt csúszás is, gyereket is lefektettük...
Minden ok babóval, szépen kalapált a szíve. Doki 6+5 -öt mért a 7+1 helyett (ciklus szerint ennyi vagyok). De legutóbb kórházban voltam, ott is azt mondták, későbbi pé lehetett. Mehetek védőnőhöz, kiskönyvért és 12 hetes UH és vérvétel beutalóért.

Többiek?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Tegnap én is láthattam a kis babszemünket! :) Már több, mint 1,5 cm!! :) És a szívecske hang... valami csodálatos volt hallgatni :) Méretei alapján napra pontosan megfelel a korának. Egyébként az ovuláció nekem a 21. napra esett, de mikroszkóppal figyeltem, így a dokim eleve ezzel az adattal számolt :)

Mazsi! Majd te is írd meg, hogy mi volt!!

Szép napot mindenkinek!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Zoyaanya!

Ma mész, ugye? Majd írd meg, hogy mi volt!!! Nagyon szurkolok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok! :lol:

Napsugár,
felkészültem lelkiekben, gondolatban...... :wink: Majd élesben meglátjuk, hogy reagálom le. :lol:

Candi,
nekem a 3. napon volt a beültetés és ET+11 napon volt a vérvétel. Ez viszont azt jelenti, hogy ha 5. napon kapom vissza őket nekem is ET+9-en vettek volna vért. :shock: nekem 184 volt a hcg ezen a napon. vérvételre már nem megyünk vissza csak uh lesz. Na most egy kicsit elgondolkodtam, inkább kettő babára készülök ezek után. :lol: :lol:

Nikicske, Szerencse
gratula az édes kis babákhoz. Dobogó szívecskét hallgatni a legszebb dolog a világon. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Elfelejtettem írni, hogy megjöttek postán a gendermaker tesztek, amiket mazsi is említett. A 6. héttől lehet megcsinálni, de próbálok várni vele egy picit. :roll: Majd megpróbálom lefényképezni, milyen lett. :D

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Voltam ma én is dokinál:
IKREK!
Én még fel sem fogtam...
7hetes terhes vagyok szép egyforma méretű petezsákok: 7mm ill. 8mm-nek mérte őket. Kicsi szívük működik! :)
3hét múlva kontroll.

Jó éjszakát mindenkinek!

Lois
1 nap késéssel boldog szülinapot! :)
(egyébként én írtam a dec21.et :) )

Napsugár
Én is nagyon drukkolok neked a kislányhoz! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Bocsi lányok, kiment a fejemből, pedig előtte gondoltam rá. :oops: Lois, wivianne boldog szülinapot nektek! :D

wivianne, nem semmi! :wink: Spontán ikrek? :D Szép teljesítmény! :lol: :lol: :lol: Rosszullétek vannak már?

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Napsugár
Estére mindig felerősödik az émelygés sajnos, de ez olyan furi, mert az első terhességemnél semmi ilyen nem volt...

Hogy bírod amúgy 3gyerekkel? Van segítséged?

Ikerterhesség: mamámék ikrek, de nem gondoltam, h ez nálam is bejátszhat...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Húúú Vivi ez nem semmi! :) Gratula! Bár én biztosan nagyon megijedtem volna, ha egyszer csak azt mondja a doki, hogy kettő van a bébikből :D A szülinaposoknak nagyon sok boldogot!!!

Mi karácsonykor szerettük volna elmondani a kistesó érkezését, de végül nem bírtuk ki és elmondtuk hamarabb, amit azért nem bánok, mert nem fogadta kitörő lelkesedés a hírt, így legalább nem a karácsonyunkat rontották el... :( Mindenki csak nyavalygott, hogy milyen nehéz lesz ilyen kis korkülönbséggel, meg milyen fáradt leszek, stb. Ezeket egyébként nem vonom kétségbe, de mi így döntöttünk, így akartuk és az a véleményem, hogy leginkább csak az első fél - egy év lesz nagyon húzós...

Napsugár! Hanyadik héten akarod megcsinálni a tesztet?

Szép napot mindenkinek és nagyon békés-boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!!!

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Niki
Nagyon sajnálom, h nem örülnek veletek! :( Szerintem is teljesen igazad van, ez a TI döntésetek és felesleges kritizálni, nem volt szép tőlük. :(
Elhiheted én is bepánikoltam. Szegény dokimnak vagy 5percbe telt mire felmosott a székből. Még jó, h ültem. A Férjem azóta sem tért magához...

Köszönöm a köszöntéseket! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Vivi,
gratulálok az ikrekhez. :lol:

Niki,
biztos nem lesz egyszerű, az elején, de szerintem később nagyon örülni fogunk, hogy nincs nagy korkülönbség a tesók között. Könnyebb lesz.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: