Új privát üzeneted érkezett!

Pamka

Drukkolok neked!
En Hollandiaban elek 18eve, es nekem itt sikerult a lanyommal, es most is itt csinaljak.
Nekem most nemkell szurni magamat, hanem ha megjon akkor kell a Progynovat reggel 08.00kor es este 20.00kor bevennem egy egy szemet, majd a 13ik napun elso uhu az kb majus 23 es ahogy vastagodik amehnyalkahatya, kb 1 heten belul vagy elobb, visszakapok 2 embriot, de eloote 2 nappal az Utrogesztant kell nekem is felraknom hogy a tapadast segitse.
Neked hanyadik lessz a lombik?

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


LAPTETOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D :D :!: :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


györgyi:)
de jó neked....hollandia. jó kis hely;)

Szóval nekem ez a 3. beültetés. Az első októberben volt. A 2. januárban...ez utóbbi is fagyibabás volt. Nagyon bízom, hogy ez most sikerül!
Fej-fej mellett haladunk majd, talán 1 héttel jársz majd előttem:) úgyhogy megy majd a drukk 1000-el!!!!!!!!!!!!!!!

pamka
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Pamka

EZERT SZULUNK MAJD EGYSZERRE :D :D :!: :!:
Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, boldog névnapot! :D

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs!

Koszi szepen :D :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

2 és fél éve próbálkozunk a párommal, sajnos eddig sikertelenül. Kb. 2 hete kiderült, hogy csak a jobb oldalam átjárható, viszont a bal oldalon van peteérésem. Hallottatok már olyanról, hogy valakinek így összejött a babóca? Nem vagyok szerencsére elkeseredve, lehet azért mert már tudom, hogy miért nem jött össze feltehetően eddig.

Válaszokat előre is köszi!

Üdv: Andi
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Szia Takiandi:)

Az első méhenkívülim (petevezeték eltávolítás) után mondta a dokim, hogy lehetséges így is a terhesség, mert a jó petevezeték át tudja szippantani a másik oldalon lévő petét:)
és azért biztosan lesz a jó oldalon is peteérésed;)
de ennyi év után inkább nézzetek meg mást is, hátha nem csak ez a probléma. kitartás, drukkolok:)

Rita

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Takiandi

Udv itt nalunk :D :!:
Biztosan osszejon!!
De ha ketelkedsz, akkor vizsgaltassatok ki magatokat!
De En varnek, a lenyeg van peteeresed, es az egyik petevezetod nyitva van....

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Kivizsgálásokkal, 90%ban meg vagyunk. Volt rákszűrés, peteérés követés, 3. 21. napi vérvétel, inzul színt nézés, átjárhatósági, férjem is volt spermavizsgálaton.
köszi Pamka, ezt én is hallottam, hogy innen-oda szipkáznak. :)
puszi
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Takiandi

Akkor hajra :D :!:
Mindent bele!
Szerintem osszejon!!
Nekem sajnos nemjon ossze spontan, mert nincs petevezetekem :!:
Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Na végre sikerült elolvasnom az írásaitokat! Györgyi1 a helyesírás még néha nekem sem megy. :)
Palástfű teát elkezdtem inni ahogy az nagyon sok helyen le van írva. Mire a 3 napon fulladásszerű köhögésem volt. Azt hittem megfulladok. Mire rájöttem, hogy a teától van mert allergiás vagyok nagyon sok virágra, így asztmámat beindította. :(
Az én ismeretségi körömben is rengeteg terhes kismama van, és meglehetősen sok az iker. Őszintén megmondva én cseppet sem bánnám ha nekem is egyből azok lennének, de egy picitől oda lennék meg vissza.
Én Fejér megyei vagyok!

Tök jó olvasni hogy milyen pozitívan álltok az egész témához és hogy mennyire biztatjátok a másikat.

Hajrá! Hajrá! Hajrá!

Érzem 2012-ben mindenkinek összejön a picur!

Andi
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Pamka, Györgyi,
drukk hegyek mennek :D :!: :!:

Takiandi,
üdv itt!
Hát erről a "szipkázásról" én még nem hallottam, hihetetlen, hogy ez van, ez szuper! utána kell olvassak! :lol: Nagyon tartok a méhenkívülitől, valahogy eddig nem is tudtam, hogy az mekkora kockázattal jár, csak pár hete olvastam utána. Azóta legalább már ezen IS parázok, szuper.. :lol: :oops:
Vendég
 


Drury, köszi a drukkot:)

A méhenkívülire ne is gondolj...nehogy bevonzd! Ez azért elég ritka, úgyhogy neked sem lesz és kész;)

Húúú, én már nagyon izgulok. Főleg azért, hogy a jövő héten megjöjjön. Duphastont szedek, hogy tuti megjöjjön, de ki tudja. Így, hogy soha nem volt 28 napos ciklusom, azért izgulok....de nagyon.

Györgyi, te hogy állsz? Elkezdtétek már?

puszi mindenkinek

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Dru!

Pamka jól írja ne gondolj a méhen kívülire mert tényleg bevonzod. Minden agyban dől el. Én is sokat gondoltam arra hogy biztos az egyik oldalam el van záródva és tessék be is igazolódott. :(
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Drury

Koszi a drukkot :D :!:
Nehenkivuli terhes En is voltam, de nekem egy petevezetekem se volt atjarhato ezert is vettek ki.
Te igazi terhes leszel, nem mehenkivuli :D :!:

Pamka

Nekem minden honap 10en jon meg a menszeszem vagy 11, 12, max 13an.
Ugyhogy varom a menszeszemet, es ahogy megjon, akkor kezdem a gyogyszert szedni.
De ugyis szolok :D :!:
Neked is drukkolok, mielobb menszeszelj+++++++++++++++++++!!

Tobbiek?
Hogy alltok a babagyartassal :D :!:
En annakidejen a muteteim utan mehpempot szedtem az aloeveratol....
A sebem is gyorsabban gyogyult, es a terhessegem is elsore sikerult...
En nagyon hiszek benne.
Tudom nem mindenkinek egy a velemenye, de engem az hozott egyenesbe :D :!: :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


A méhpempőt én is hallottam! Biztos van benne valami mert nem hinném, hogy máskülönben szép ára lenne.

Gondolkodtam már rajta hogy kipróbálom. Végül is vesztenivalóm mi lehet?

Babagyártáson talán ebben a hónapban vagyunk rajta a legjobban, lehet hogy az átjárhatósági hatása. Ki tudja???
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Takiandi

Mehpempot szerintem szedjed :D :!:
Hajra babagyartas++++++++++++++++++ :D :!:
Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Halihó!
Ki merre jár? Nagyon csöndes lett a topik.

Mi még nem nyomjuk élesben, de már tűkön ülök. Még legalább 1,5 ciklust kivárok..

Azt tudja valaki, hogy miért szokták a cickafark teát a ciklus első felében, a palástfűt pedig a másodikban inni? A cickafarkban, ha jól tudom, női hormonhoz hasonló növényi hormon van. És a palástfűben? Nekem a peteérésemmel (tudtommal) nincs gond, de a ciklusom jóval rövidebb, mint a szülés előtt volt. Nem bánnám, ha visszatornázhatnám 28 naposra... Azt semmiképp nem szeretném, ha egy következő terhesség után meg még tovább rövidülne!
(Ülőfürdőben használtam a kettőt, zsályával együtt, egy fertőzés során és remekül bevált)
Vendég
 


Sziasztok!

Dru! Ha jól tudom cicka segíti a peteérést, a palástfű pedig a beágyazódást.

Eltűntem kicsit, de olvasni olvastalak Titeket!
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok! Mi a napokban kezdjük élesben, már tűkön ülök. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok,

Csatlakoznék én is ha nem bánjátok.Túl sűrűn nem tudok jönni és a babaproject is pár havonta aktuális csak nálunk, mivel apa Hollandiában dolgozik és 6 hetente van csak itthon.

Mi clostyval próbálkozunk, mert a korom miatt már nincs megfelelő minőségű peteérésem. Múlt hónapban szedtem, de sajna apa nem ért haza időben, így lecsúsztunk róla. Majd most gyereknapkor jön haza, az lesz a 10. napom, akkor normálisan el tudjuk kapni.

Én sokáig szedtem a barátcserjét és a vénusz cseppet, de nekem nem használt. Ittam cickafark és palástfűteát, de sajna az sem jött be. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, üdv köztünk! Hány éves vagy, megkérdezhetem? Jó kis gyereknapi programotok lesz. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csilla,
Köszönöm.

38 éves vagyok. :oops:
Tervezzük, hogy hajókázni megyünk a Balatonra, remélhetőleg jól kifáradnak a lurkók és korán elalszanak, mert hát sajna ennyi gyerek mellett a házaséletet sem könnyű összehozni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Udv itt nalunk :D :!:
Hollandiaban dolgozik a ferjed?
Megkerdezhetem hol es mit csinal?
En itt elek 18 eve :D :!:
En kb 1szer jarok haza evente, vagy max 2szer....
Hajra babaprogram!!
Latom van mar 4 gyermeked!
Gratulalok hozza :D :!:
En is most toltom majus 15en a 38evet :D :!:
Amugy mikor lebetegedtem en is ittama cickfarkot meg mas gyogyteakat es ulofurdoztem is, de nekem se jott be sajnos.
Viszont a ferjem mikor neha felvan fazva kb 20ev alatt 3szor volt, akkor a mezei zsurlot itta, es neki segitett :D :!:
Ja igen 20eves hazasok voltunk iden februar 6an :D :!:

Csuppancs

Hajra!!
Mindent bele!

Drury

Latod azertneked hatnak a teak!!
Neked is drukkolok!

Es persze mindenkinek!!
En a menszimet varom, ma kellene megjojjon, max13an de meg nincs..
Aztan ha megjon, kezdem a gyogyszert szedni!
Mar alig varom :D :!:

Tobbiek?
Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


sziasztok:)
üdv judy...megy ám a drukk mindenkinek:)

csilla, györgyi hajráááááááááá (azt hiszem most ti vagytok élesben)

én tegnap nődokinál jártam rákszűrésen. szerencsére minden rendben odabenn:) jövő héten fog megjönni....nagyon várom már. addig is aviva tornázom 2 naponta, hogy segítsem egy picit a természetet...ja, és szedem a duphaston-t, sajna muszáj.

pussz:)

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Pamka

Hajra babuci, mindent bele :D :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Én 38 leszek decemberben. :D

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást.

Györgyi,
Hellevoetsluis-ban lakik és egy olajfinomítóban dolgozik mint hegesztő, a kikötőben. De lassan véget ér ott a meló és hogy utána hova helyezik át azt még nem tudja. Hollandiát nagyon szereti, bár az időjárás miatt sokat mérgelődik, főleg mert kint dolgozik.
Pamka,
Ez tök jó, hogy minden ok volt a vizsgálaton. Nekem is esedékes júniusban egy rákszűrés. Tavaly volt 2 P3-am, hát remélem most jó lesz, mert ha nem, akkor mehetek a kés alá megint. :oops:

Olyan jó, hogy több velem egykorú van itt, így nem érzem magam hülyének, hogy ebben a korban még gyermeket akarok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Gondolom a sok esos ido nemjon be neki :D :!:
Mi mar megszoktuk........
En 16 even at probalkoztam, volt mehenkivuli tehessegem, vetelesem, es 2szer P3B eredmenyem itt kinn, ezutan mutottek meg, es kiderult kezdetleges mehnyakrakom volt.
ossszesen 5szor mutotttek, es utana az elso lombikom sikerult :D :!:
Onnan maradt ugye 6 fagyasztott embrionk, amibol 2 most fgok vissza kapni :D :!:

Van egy hirem :D :D :!:
MEGJOTT A MENSTRUACIOM :D :D :!:
Reggel kezdem a gyogyszert!
Reggel 8.00kor, es este 20.00kor kell bevennem!!
Reggelhivnom kell a korhazat, mikor mehetek az elso ultrahangra :D :!:
Ugy izgulok!!

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


juj, de jóóóóóóóóóóóóóóó györgyi, drukk, drukk, drukk, drukk:)

most az ösztrogént kezded el ugye? (nekem az ösztrogén a 3. napon kell majd elkezdenem.)

judy, dehogy gáz, hogy ennyi idősen akarsz még egy babát....még baromi fiatal vagy!

én 33 leszek október végén, de sajna még csak az első babáért küzdünk....már több, mint 4 éve. na, de majd MOST!

puszi

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Pamka

Progynova, reggel8.00 este 20.00 kor.
Telefonaltam, kaptam is idopontot majus 21en reggel kell menjek ultrahangra.
Nezik hogy vastagszik a mehnyalkahartyam :D :!:

Judy

Amugy itt Hollandiaban rengeteg no vagyis 80% 35eves kor felett kezdd el gondolkodni hogy jo lenne egy vagy ketto gyermek, mert addig suliban jarnak, karriert akarnak, es csinalnak is, hazat, vagy lakast vesznek, autot, aztan bevonulnak a polgihivatalba, es valamelyik hetkoznap osszehazasodnak, mert akkor ingyen van a polgihivatal.
Hetvegen 2000eurot kene fizetni :D :!:
Darido 80%ban elmarad, inkabb limuzint berelnek, amivel a pogihivatalba mennek :D :!:
Ha esetleg van darido az eskuvo utan nem nagy, mert itt nem apuci es anyuci csinalja, hanem a fiatalok maguknak, es azt mondjak kidobott penz inkabb nyaralnak abbol a penzbol, vagy jol elnek :D :!:
Es utana johet a baba.
Ugyhogy en itt latom mennyi 38, 39, 40, es meg 45 eves nok is vannak terhesen, plussz En ovono vagyok igy latom az anyukakat es huszon eves huuu nagyon ritkan latsz :D :!:
Ugyhogy siman szulhetunk meg :D :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi,
Ti merre fele laktok??Amúgy én is voltam többször Hollandiában és szerintem is egy nagyon élhető ország. Szívesen mennék ki, de sajna apának magyar céggel van szerződése, változó munkahellyel, így nem megyünk.

Amúgy kezdem itthon is tapasztalni, hogy a nők egyre később vállalnak babát, még ha akkor már nehezebb, viszont szerintem addigra megnyugszanak, kiszórakozzák magukat, türelmesebben várják a kis jövevényt.

Engem is műtöttek már sajna, a fiúk után kifordult a méhnyak szövete, szabályosan kukucskált ki a méhszájból, ezér kellett a conisacio. Azóta is volt már P3-am, HPV mindig negatív volt, de mindig helyrejött és az ismétlés már jó lett. Viszont tavaly az ismétlés is P3 lett, így azt mondta a doki, hogy ha legközelebb is az lesz, újra műtét kell.

Szóval akkor indul a mandula. DRUKK.DRUKK++++++++++
Pamka,
Nekem több ismerősöm is van aki 30 fölött van és most tervezi az első babát. Nincs abban semmi rossz. És mi van aki csak 40 fölött találja meg a párját? Ő meg akkor szül. Amúgy húgom is 32 és még pasinak sincs se híre se hamva. Ő is későn fog szülni.

Én meg ma 20 éves érettségi talira készülök. Nagyon izgulok. Jó lesz újra találkozni a lányokkal. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Mi Groningenben elunk.
Biztosan oke lessz legkozelebb a P3, ne aggodj!!
20 eves talalkozo?
Huuuuuuuuuuu de izgi :D :D :!:
Jo mulatast neked!
Majd gyere meselj milyen volt!

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, gratu a mensihez! :)

Judy, jó mulatást! Ilyenkor kire bízod a gyerkőcöket?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Jó reggelt,

Tegnap egész nap készülődtem, fodrásznál voltam, még egy gyors szoli, hogy legyen színem.
Nagyon szuper volt a tali, főleg az hogy bementünk a suliba is. Annyira jó érzés volt újra beülni a padba.
Ofőnk levezetett egy gyors osztályfőnöki órát, elmondta hogy mi változott a suliban, és amin meg voltam rökönyödve, hogy azt mondta, hogy évről-évre rosszabb a jelentkező diákok átlaga. Nem is érti, hogy miért nem tanulnak. Nem beszélve arról, hogy egyre szemtelenebbek, nem tisztelik a tanárokat és mindent megengednek maguknak. Az ő kezük meg meg van kötve.

Mindenki el volt ájulva, hogy 4 gyermekem van, és hogy hogyan csinálom, hogy ilyen jól nézek ki utánuk.
Megállapítottam, hogy a gyerekes anyukák nagyon szépek voltak, de tényleg egytől-egyig nagyon jól néztek ki. Akinek meg nem volt gyermeke, az kevésbé. Tényleg igaz, hogy a gyerkőcök fiatalon tartják az anyukákat. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csilla,
Amúgy ilyenkor a szüleim vigyáznak a gyerkőcökre. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Orulok hogy jol sikerult a talalkozod :D :!:
Ezt mar En is hallottam egy prszor otthon a regi tanaroktol az alltalanos sulibol, hogy a gyerekek neveletlenek, es szemtelenek, a szulok meg a gyereknek adna igazat :cry: :!:
Regen azert nem igy volt, nalunk legalabbis, ha valami rosszat csinaltunk, es letolt a tanar, nemhogy szemtelenek voltunk, meg a szuloknek se mertuk elmondani, nehogy othon is kapjuk erte, vagy megbuntessenek, es nem mehetunk ki jatszani stb.
Itt ahol mi elunk meg mindig igy van.
Rengeteg jatszoter van. szinte minden masodik harmadik utcaban van jatszoter, es a gyerekek ott jatszanak, vagy focipalya rengeteg, es megy a foci ezerrel, meg itt nagy divat sok lany jar fube hokizni.
Szamitogep parti is van, de az szerencsere kevesebb.
Szerintem nem is a gyerekek a hibasak, hanem a szulok, mert mindent meg engednek a gyereknek, es ezzel szerintem elrontjak a gyerekeket.
Ez az en velemenyem.
En is hallottam, hogy a gyerekek fiatalon tartjak a szuloket :D :D :!:
Mi most nagy pakolasban vagyunk, 29en koltozunk egy masik lakasba :D :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,hogy eltűntem,de szabin voltam egész héten.Szombaton pedig a legjobb barátnőm esküvője volt!!!!

Most ismét dolgozom ezerrel!

Judy üdv köztünk!!!Tényleg soknak tűnik a mai világban 4 gyerek,de én is mindig sokat akartam.Majd meglátjuk,egyenlőre egynek is nagyon tudnék örülni!!! :lol:

Velem minden a régi.Már alig várom,hogy legyen időpontom a dokibácsihoz és kivizsgáljon.Aztán meg hajrá!!!!! :wink:

Szép napot mindenkinek!!! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


sziasztok csajok!

ma nekem is megjött, juhéééjjjjj:) úgyhogy indul a mandula

mától 7 napig gonapepty szurit kell szúrnom. (ez leállítja az amúgy se létező peteérésem) azután a 3. naptól 3x1 ösztrogént szedek majd. nekem csak a 14. napon kell mennem csekkolni a dolgokat...és asszem csak uh lesz, vérvétel nem:(

puszi:) kivel mizu?

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Pamka hajrá!!!

De jó,hogy begyorsultak az események!!!!Aztán remélem,hogy a jó hírek is gyorsan beindulnak!! :lol:

Néhány hét és tele leszünk zebrás eredményekkel!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Mi a gyártósoron vagyunk a napokban. :) Tegnap pozi volt az LH tesztem, TF-em is volt már második nap és nem sok hiányzott, hogy ráugorjak apára. (Ha a kicsi nem lett volna otthon, megteszem.) :)
Bízom benne, hogy sikerrel járunk, kb. 2 hét múlva kiderül.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Pamka

Jupiiiiiiiiii :D :D :!:
Hajra :D :D :!:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :!:

Sipike

Igy lessz, teli leszunk pozitiv tesztekkel :D :!:

Csuppancs

Hajra 2 het++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :!:

En is varom mar a majus 21 aztan par nap es kapom vissza az embriokat :D :D :!:

Tobbiek?
Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Mindenki eltunt :cry: :oops: :!:
Remelem jol vagytok, es gyartjatok a babucikakat :D :D :!:
Nekem hetfon van az elso ultrahang, izgulok :D :oops: :!:
Remelem minden rendben lessz, es hallom majd, hogy kb mikor kapom vissza az embriokat, ja es kozben 29en reggel 9.00kor koltozuk........
Ha van idotok azert irjatok, kivel mi ujsag :D :D :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, én benézek minden nap, de sosem történik semmi. :S
Drukkolok Neked hétfőre, kíváncsi vagyok mikor kapod vissza a babákat. Egyből megmondják 21-én? A költözéshez kitartás.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs

Koszi a drukkot :D :D :!:
Igen korulbelulre megmondjak, vagyis az elsovel ugy volt, de holnap tobbet tudok :D :D :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Itt vagyok én is,csak ebben a szép időben inkább kint töltjük szabadidőnket!Ma például egész nap bicikliztünk.Nagyon kellett már egy kis feltöltődés!:-)

Szép estét mindenkinek!:-)
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinal, minden oke.
A heten kapom vissza a 2 embriot.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, dejó, dejó! :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Hajrá Györgyi!!!!! :wink: Szorítok nagyon!!!!
sipike83
Kalocsa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: