Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ma voltunk dokinál :)
Minden rendben velünk 7-8 hetesek vagyunk, 7 mm a drágám és gyönyörűen dobog a pici szive, fantasztikus érzés volt, mikor meghallottam :)
Sajnos a férjemet nem engedték be, de egy fotón megnézhette :)
Hihetetlenül boldogok vagyunk :)

hutundi
 
 


Gratulálok!

Remélem kedden Én is hasonló élményekről tudok beszámolni!
manocska20100801
Budapest
 
 


Én is voltam dokinal a heten,nekem is 7mm-es es a 7-8.hetet taposom!:-)Nalunk is volt szivhang!
Sajnos par napja epetajeki fajdalmaim vannak,az epeholyagomat kivettek okt.ben,nem tudom mi ez most,de aggaszto,m nagyon faj,es aludni se tudok,se megnyugodni.Ma bejelentkeztem a dokimhoz,aki mutott.:-(
bubibaba83
 
 

 
 

Sziasztok kismamik!!
Olyan jó, hogy egyre többen leszünk! :)

Mi már a 10.hét+2 nél járunk, ami azért jó hír, mert még 2 hét és elmúlik ez a borzasztó hányós időszak! annyira nem szeretem, bár ahogy írtátok, ez csak jót jelent.  Hát azért én cserélnék egy kicsit valakivel, aki nem hányik ennyit :)

Múlthéten voltam dokinál, meghallgattuk a kis szivét, teljesen rendben van minden vele. 19-én megyek a 12.hetes uh-ra! Onnan pedig még 4 hét és remélhetőleg kiderül, hogy ki lakik a pocakomban. A 4 fiú után már nagyon szeretnénk kislányt!

Kedves Paramamik aggódjatok csak nyugodtan, azért vagyunk itt, hogy megnyugtassunk benneteket :)
Szóval jöhetnek az aggodalmak!

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Kedves Zsuzska!

Te vagy a terhesnapló szerzője is?
manocska20100801
Budapest
 
 


Manocska igen én vagyok :-)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Bocsánat, lehet hülye kérdés volt, de nem néztem meg a felhasználói neveket :(
manocska20100801
Budapest
 
 


Kicsit irigykedem, hogy már mindenki volt orvosnál. Én majd jövő héten csütörtökön megyek, még másfél hét...
Kínlódok a kisebbel, nem alszik éjjel, rengetegszer ébren van, és már több mint két éve ez megy. Néha már úgy érzem, hogy teljesen reménytelen, soha nem fog éjjel rendesen aludni. Pöttyet fárasztó. 

Hányás: nem hánytam még, de ez az állandó émelygés gyomorégés is elég lehervasztó.  Húst megint egyáltalán nem kívánom, a kávét sem, pedig előtte 5-6 nescafét is megittam egy nap. 

Egy idő után mi is zártak leszünk, vagy maradunk így, nyilvánosak?

Zsuzska, te akkor még a 12. hetes ultrahangra, amikor én megyek először a dokihoz :) Én akkor leszek kereken 10 hetes. 

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Én még csak 6 hetes vagyok. Sokára leszek még 12 hetes. Addig lehet izgulnom :(
manocska20100801
Budapest
 
 


Sziasztok! Mi idénre terveztük az első kisbabánkat. Sajnos a január rengeteg stresszt tartogatott számunkra. Elkellett halasztanunk az esküvőnket, nagymamám infarktust kapott, két hétre rá elment közülünk.. Az esedékes időpontban néztem az ovulációmat teszttel, de végig negatívat mutatott, amit a stressznek tudtam be. Így igazából nem is figyeltünk semmire. A meglepetés akkor ért, amikor várt időpontra nem jelentkezett a menstruáció. Párom éjszakás volt, így kimaradt után három nappal csináltam egy jóstesztet és hamarabb virított a teszt csík, mint a kontrol. :-) tudtam h ez csak egy jelzés, nem is éltük bele magunkat. De másnap első dolgunk volt terhességi tesztet venni, megcsináltam rögtön hármat. Mindhárom erős pozitív lett :-) szóval most 5+4 hetes kismami vagyok, és rettentő boldog! Nem számítottunk rá, nem agyaltunk rajta, és jött is elsőre :-) viszont én másnap gyors elszaladtam dokihoz, mert nincs egy éve hogy műtöttek endometriózissal és voltak hormon problémáim is, illetve pcos gyanús is vagyok/voltam. Hál istennek mindent rendben talált, de mivel viszonylag hosszabbak a ciklusaim 31-33 naposak, így még csak egy foltocskát látott :-) de megnyugtatott, h ilyen idősen teljesen rendben van amit lát a nyálkahártya is kellően vastag, szóval nagyon kedves volt és bíztató :-) 16.án kell mennem, akkor elvileg már láthatjuk a szívdobogást is. :-) rettentően várom már!
Terhességi tüneteteim enyhék még. Éjszaka jelentkező hányinger, émelygés. Teljes étvágytalanság, mellek feszülése, és kellemetlen érzése tapintásra....
Elvileg október elejére várjuk a picurkánkat, de mivel olyan csoport nijcs, ezért bátorkodtam hozzátok írni! Remélem nem probléma!

Gratulálok mindenkinek, és boldog babavárást kívánok mindannyiótoknak :-)
fannka91
Cegléd
 
 


Sziasztok! :)
Köszi manocskaa! Naaaa, mit mondott a doki? Gyorsan eltelnek a hetek hidd el, de nem szabad izgulni, minden oké lesz! :)

Budibaba akkor ezek szerint ugyan ott tartunk! :)
Mit mondott a doki az epetájéki fàjdalmadról? Hogy vagy?

Nekem már mindenhova adott beutalót a nődoki, ma voltam vérvételen, jó érzés volt, mikor mondták, hogy kismama soronkívül jöhet :)
Mennem kell még EKG-ra, fogorvoshoz, a háziorvoshoz, a védőnő jön jövö héten és 19-èn vissza kell mennem a leletekkel, de nem fogok tudni mindent elintézni, mert EKG-ra 20-ára kaptam időpontot.
A TB-mel még mindig szórakznak, nem érvényes a TB- pedig 3 hónapja fizetem magamnak, ráadásul nem is keveset...
Nem is tudom, hogy kérdeztem-e, hogy van e valaki a 16. Kerületből?

Szép napot nektek!

hutundi
 
 


Zsuzska!
Szerintem, kb. pont egy idősek lehetünk, én 18-án megyek a 12 hetes vizsgálatokra.
Már nagyon várom, hogy tüzetesen megnézegethessük a picikét.

Barátnőm most félidős, és neki már a 12. hetes vizsgálaton megmondták a kicsi nemét, uh lehet h már jövőhéten kiderül h kisfiúnk vagy kislányunk lesz... :)

Örülök h bővülünk! Remélem mindenki jól van és nem kaptátok el a különféle most terjedő vírusokat meg betegségeket.
A dokim mondta, hogy a lázzal nagyon kell vigyázni, de 38 fokig csak borogatást, hidegfürdőt javasol, gyógyszert csak végső esetben.
Igyatok sok teát, és egyetek sok gyümölcsöt!
Nálunk sajnos sokan bejönnek dolgozni lázasan, betegen, csúnyán köhögve, Amennyire lehet elkerülöm őket, de miért kell lázasan dolgozni és a többi szerencsétlent is végig fertőzni???? Sose értettem...

Mi hétvégén jelentettük be a hírt a családnak, mindenki nagyon örült nekünk :) Már lassan belépek a 12. hétbe, és hát nehezen foghatom a karácsonyi töltött káposztára a pocakot :)

Szép hetet mindenkinek!
gadar
 
 


Sziasztok!

Semmi jó hírem nincsen, 12 mm-es üres petezsákot látott. Biztatott, hogy még kicsi az embrió és azért nem látszik. Jövő héten csütörtökön kontroll ultrahang lesz, addig meg lehet idegeskedni.
Tudjátok, aki már egyszer megégette magát ...
manocska20100801
Budapest
 
 


Sziasztok :) viszonylaG új vagyok itt az oldalon :) úgy néz ki,nekem is szeptemberi babám lesz a szeptemberi nagy fiam mellé. 23án megyek majd dokihoz,egyébként két hete már otthon dekkolok utrogestannal,barnazassal, a helyzetet megspékelve két napja lázasan. Próbálok visszaolvasni,és becsatlakozni,ha szívesen láttok :) köszi,petra
zsiráflány
 
 


Sziasztok, most regisztáltam. 8. hetes elmúltam, tele aggodalommal.. de remélem, Veletek együtt túl leszek az első trimeszteren minél hamarabb :-)
Cukorbetegség, glutén- és laktózérzékenység nehezíti a helyzetem, de az tuti, hogy nagyon egészségesen eszem, betartva mindent! Nincs émelygés meg hányinger, csak délutáni kómás fáradság, meg éjszakai nem alvás, forgolódás és mellfeszülés..

Köv.vizsgálat: 10.heti kontroll UH.
lambador
Budapest X. kerület
 
 


Manocska azért szurkolunk hogy minden rendben legyen!

üdv az újaknak, persze hogy szívesen látunk minden új kismamit :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Ma már jobban vagyok,remélem nem esek vissza :( fiam két napig jobban volt,de ma megint lázas :( 23a még messze van,de izgatottan várom a kontrollt,mert múltkor még csak sejthető volt a szívhang.

Manocska mennek a drukkok :)
zsiráflány
 
 


Sziasztok :) en most vagyok 9 hetes es 3 napos :) jovoheten megyek a vedonovel talalkozni es akkor fogjak megcsinalni a kovetkezo vizsgalatokat.aztan ra 2 hetre johet a genetikai ultrahang,mar nagyon varjuk am :) mar voltunk dokinal amikor 6 hetes 6 napos volt a pici mert enyhe gorcseim voltak es talaltak egy apro cisztat ami azota mar felszivodott,es lattuk kalimpalni a kicsi szivecskejet :) nekem a heten elmult a melleim erzekenysege ami eddig megnehezzitette az alvast es a mindennapokat halistennek semmilyen mas tunetem nincsen,szerencsesnek mondhatom magamat,mas tapasztalta a tunetek enyhuleset meg?? Es esetleg valaki furcsa buborekolast odalent?? Kezdem bolondnak gondolni magamat de mintha tenyleg ereznek odalent valamit :shock: ki hogyan van mostansag?? :)

Kép
barbie03
 
 


Zsuzska, a terhesnaplóban olvastam, hogy szopizik még a picid. Meddig lehet szoptatni terhesség alatt? Van rá valami "előírás"? Mert az én 2 évesem is szopizik, próbálom leszoktatni róla, de szinte reménytelen a helyzet. És iszonyatosan érzékeny a mellbimbóm, csillagokat látok sokszor, amikor cicizik. 



Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Tegnap felkomasan el is felejtettem gratulalni mindenkinek :) pedig ezzel szerettem volna kezdeni :) nekunk is elso baba mint itt sokaknak es raadasul elso probalkozas fogamzasgatlo abbahagyasa utan,ismerosok el sem hittek h ilyen gyorsan osszejott :D viszont furcsa mert nov 28 an volt az utolso menstruaciom elso napja es allitolag december 11-tol no a baba odabennt szoval eleg kerdeses mikor is lettem terhes ??:D :D en is angliaban elek mint irta valaki itt feljebb,melyik varosbol irsz ?? :) sok kitartast a rosszullettel kuszkodoknek mar mindjart vege szoval drukk :)

Kép
barbie03
 
 


Sziasztok, kedden teszteltem 2 pozitiv teszt :D voltam dokinàl kèzzel megvizsgàlt azt mondta mèg kicsik vagyunk pàr mmek. Jővőhèten szerdàra kaptam időpontot uh ra, ès az 1. Vèdőnői előjegyzèsre.szerintetek a doki ennyire tudta èrzèkelni a petezsàkot kèzzel?

Viky
vikybaby
 
 


vikybaby: a petezsákot szerintem nem, de egy tapasztalt nőgyógyász 5-6 hetesen már bimanuális vizsgálaton érzékeli az enyhén megnagyobbodott méhet.

manocska: hamar elröpül az a 6 hét. Az elmúlt 4 hét nekem is úgy elszelelt, hogy sak nézek :)

Én holnap megyek a védőnőhöz. Második babámat várom, a 8. hétig semmi sem látszott, de az elmúlt héten látványosan megnőtt ahasam. Ha így foyltatódik, a munkahelyemen be kell jelentenem 1-2 héten belül :)




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 


Sziasztok!

anya ebben a szopi kérdésben megoszlanak a vélemények. Van aki azt mondja, hogy azonnal abba kell hagyni a szoptatást, az én dokim pedig ennek az ellentéte. Azt mondta nyugodtan szoptathatok. A 2.babám is vígan szopott, mig a 3-al voltam terhes. És most is. Igaz már csak az esti szopi van meg, eléggé elhagyta a többit. A melleim nekem is fájtak eleinte, sőt néha csillagokat láttam, de ez teljesen elmúlt. Szóval emiatt nem kell leszoktatnod a kétévest. Tudod, van a tandem szoptatás is, azt is sokan csinálják :)

Óh, szerencsére már én is jobban vagyok, már csak néha émelygek. De a hányás az már megszűnt. szerdán töltöm a 12.hetet, csütörtökön megyek a genetikai uh-ra. Remélem minden rendben van odabent :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok !

Én pénteken voltam Uh-n, kicsit véreztem és görcsöltem ezért muszáj voltam menni.. 7mm es élő embrio látszott, és volt már szívhangja!! :) nagyon örültem, de én is a "parás kismamák" közé tartozom a régebbi rossz élmények miatt.., de mégis picit megnyugodtam.. csak messze van még a 12. hét..  December 18 -án volt utoljára menses, de én nem "közetes időben", hanem kicsit később estem teherbe, ezért most 7  hetesnek felel meg a pici .. de a lényeg hogy egyenlőre jól van!!

manocska: Tudom mennyire izgulsz , ez természetes, főleg azoknál akik már jártak "rosszul" , én is félek, de próbálok pozitivan hozzá állni mindenhez, és reménykedni!! Nekem az első 6 hétben még a petezsákot sem látták, annyira pici volt.. kitartás és csak pozitivan!!! :)

hutundi: gratulálok! :)  én pénteken voltam uh-n, és én is halhattam a piciszivét dobogni... hát küzdöttem a könnyeimmel, csodálatos volt..  8mm-es a picurkám... :)  Nekem  ezen a héten kell mennem vérvételre, a többit majd később!

Lenne egy kérdésem, volt köztetek valaki akinek volt korábban vakbél műtéte?? Nekem 2007 ben volt, és a helye miaóta terhes vagyok nagyon fáj.. már mint belül... lehet hogy vmi belső varrat, vagy heg  feszülhet???

Belgyógyászatra küldenek terhesség alatt??

Mindenkinek szép napot, és jó egészséget!! :)
szofi86
 
 


Sziasztok mindenkinek gratulálok èn is szeptemberre várom a babám most vagyok 10.hèt+2 napos :-D èn az 5.héttől vagyok elèg rosszul a nap 24 órájában szinte hányinger alig tudok enni minden kifordul a számból már nagyon vágyom egy jóízű falatozásra mert most csak a fehèrkenyèr ès a háztartási keksz a barátom:-D .Ti hogy vagytok?
janza
 
 


Zsuzska, köszi. Csütörtökön végre én is megyek az orvoshoz, megkérdezem, hogy mit mond. Én nagyon nem bánnám, ha legalább pár hónapot végre pihenne a cicim, és Dávid is átaludna végre - csak egy éjszakát! 

janza: én a hússal vagyok úgy, hogy bármennyire is kívánom, egyszerűen nem tudom megenni. Párom kitalálta pár hete, hogy süssem megint itthon a kenyeret, így is tettem, vettem kenyérlisztet, mindenkinek nagyon ízlett, én meg nem tudtam enni belőle, maradt a sima kifli. Gyümölcsöt viszont rengeteget eszem 

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Holnap első Uh para izgalom ....... :oops:

Viky
vikybaby
 
 


Sziasztok!

Én 19-én megyek UH-ra. Január 31-én teszteltem pozitívat miután már 5 napja késett. Én nem szedtem soha fogamzásgátlót és mikor elkezdtünk próbálkozni kb. 3 hónapon belül összejött.
Aztán Február 3-án voltam a nőgyógyásznál aki megállapította, hogy nem hazudott a teszt, tényleg van bent valaki. :) Akkor kb. 4-5 hetesre tippelt. Szóval elvileg most csütörtökön már a 7 hetes UH-ra megyek. Nőgyógyászati uh-ra küldött a nőgyógyász, nem tudom itt még hüvelyi uh-t csinálnak?
Remélem majd én is hallom már a kis szívecskéjét dobogni. :) Képet lehet már kérni ott?

Nekem nagyon nincsenek terhességi tüneteim, inkább a fáradtság, álmosság, érzékeny és fájnak a melleim, de az se vészes, illetve éjszakánként sokat forgolódok, 3-4-szer járok pisilni és olyankor szomjas is vagyok. Tegnap este volt egy kis hányingerem, de lehet attól, hogy sokat ettem,mert sajnos én még nem nagyon tudom eldönteni mikor vagyok éhes vagy mikor vagyok csak rosszul.
Az elmúlt 1 hétben mindig hajnalba 3-4 óra körül éhes vagyok, korog a gyomrom és elkap a hányinger ugye az éhségtől. De van olyan is, hogy nem korog a gyomrom hanem csak rosszul érzem magam reggel mikor felkelek, eszek egy pár falatot és jobb. Ezért nem tudom még eldönteni, hogy attól, hogy nem korog a gyomrom még éhes lennék? :)

Minden jót mindenkinek! :)
volgye19
 
 


Sziasztok!

@Hutundi: olvastam, hogy te már voltál UH-n és te is 7-8 hetes körül vagy. Nőgyógyászati UH-ra küldtek téged is, és hüvelyi ultrahangot csináltak még? Nőgyógyász csinálta vagy téged is a kórházba küldtek? Adtak valami papírt, hogy utána hová kell tovább menned stb?

Bocsánat a sok kérdésért, de első terhességem!! :)

Előre is köszönöm a válaszokat!
volgye19
 
 


Szia volgye, ultrhangos vizsgàlat utàn vèdőnőnèl kell megjeleni. Nekem az orvos ràîrta a papiromra. Èn holnap megyek de nagyon ideges vagyok hogy minden rendben legyen.

Viky
vikybaby
 
 


Sziasztok! Én is új vagyok még itt, első babámat várom (11+1 napos vagyok ma). 23-án kell mennem a 12. heti UH-ra, ahol tarkóredő-vastagságot mérnek, eléggé izgulok miatta, remélem minden rendben lesz. Eddig egyébként a fáradékonyságon és az "egyfolytábanenniakarok" érzésen kívül semmi bajom, sőt ezek is múlóban vannak. Ja, egyébként ma voltam az első vérvételen. 

szofi86: Igen, kell majd menni belgyógyászatra is, én is előtte állok még. Egyébként nekem is kivették a vakbelemet, de még 3 éves koromban, bár elég nagy heg maradt utána. Nekem nem feszül egyébként.

Szép napot nektek :).
boxangel
 
 


Sziasztok Kismamik!
Köszönöm Szofi és neked is gratulaaa :)

Szia Volgye, a nőgyógyász hüvely ultrahangot csinált, a vizsálat után pedig adott egy listát, hogy mit kell elintéznem aa következő találkáig, meg beutalókat is adott! Holnap megyek újra hozzá, azf nagyon várom. Nekem is első baba, néha én is csak állok tétlenül, hogy most mi vaaan? Terelgetnek minket :)
Ne aggodj, minden szupi lesz, én pénteken már a 10-et töltöm :)
Nagyon várom, hogy leteljen a 12 hét ;)

Amúgy elég sokat görcsölget a hasam, az normális? Szedem a magnaB6-ot... :/

Mindenkinek jó egészséget, vigyázzatok magatokra!!! :*

hutundi
 
 


Sziasztok :)

Hutundi az h gorcsol a hasad teljesen normalis mindaddig smig elenk piros verzes nem kiseri es nem folyamatosan orakon keresztul gorcsol kemeny hasfallal egybekotve.

Sajnos nekem is ez jutott pocakfajas allandoan de a dokim megnyugtatott h lehet igy reagalok a meretvaltozasokra odabennt mivel a baba 10 het 2 napos gyonyoruen fejlodik es nagyon kis elenk volt a tegnapi kontroll vizsgalaton. Szival probalj meg megnyugodni szedd a B vitamint :) hidd el a 12. Heti ultrahangnal neked is ott fog ficsnkolni a kis babuci :))

Remelem picit tudtalak nyugtatni :)

Valaki tul van mar a genetikai vizsgalaton??:)

Kép
barbie03
 
 


Aranyos vagy Barbie, köszike :)
Szerencsère vérzés nincs, frászt kapnék :O
Már most imàdom a picurom :)
Ma megyek kontrollra, rettentően várom, hogy újra lássam őt, illetve akkor ismét hallhatom a szivecskéjét meg, hogy minden rendben van :) Meg kiváncsi vagyok nagyon, hogy mennyit nőtt két hèt alatt :)
Azért gondoljatok ràm :)

Szèp napot nektek! :*

hutundi
 
 


Sziasztok!Bocsi,hogy sokaig nem jelentkeztem,de olyan nehez megnyitni ezt az oldalt,mindig lefagy,s erintos telefonnal nem sokszor sikerul!:-(
Orommel latom,hogy gyarapodunk,es sokan tul vagytok az elso sziv uh.on,ahogy en is,sot mar vervetelen is voltam,minden ok!:-)
Az epem rendben,koszi,kiderult,h mozgasszervi az ok,ami termeszetes most.A hanyinger kiborit,van,hogy haromszor hanyok egy nao,gravida vitamintol rosszabb,elevit ugy ahogy megy,meg hideg gyumolcsleves,fozelek,zsemle,alma,banan,kb.ennyi a menum.sajnos a legyengult immunrendszernek is megjott a kovetkezmenye:genitalis herpesz,amivel egy eve kuzdok,csak most terhesen nem szedhetem ra a vitamonomat.A regi dokim csaszarra irt be,a mostani azt mondta,csakha a szuleskor kijon,de en felek,hisz mindig kint van,akkoris lesz!Megnyugtatobb lenne egy programozott csaszar....
Pocskosnaplot ir valaki!?:-)Olyan cuki,konyvesboltba vettem!Vedononel voltatok!Nyugi,hasgorcsoles nalam is van,ill.ilyen oldalt huzo fajdalom,dokim szerint nyulnak a mehszalagok,magneb6ot szedek ra,meg sokat fexem.
bubibaba83
 
 


Szofi86!:-)Nekem ugyan nem vakbel,de szinten hasi mutetem volt a terhesseg elott:epe,petevezetek es meh!Nekem is nagyon fajtak a kulso belso varratok,de mostmar jobb!En elmentem a dokihoz,aki mutott,s megnyugtatott!Szerintem Te is erdeklodj nala!
bubibaba83
 
 


Sziasztok!

Na, ma végre én is voltam orvosnál, túlestem az első vizsgálaton. 
Csinált cytológiát, mert 2 éve voltam utoljára, még a szülés utáni hat hetes kontrollon. 
Utána csinált egy hüvelyi uh-ot, rendben volt, láttam én is a babát közben. A CRL 32 mm, azt mondta, hogy a méret alapján is 10+0-nak felel meg.  Élénk szívműködés volt látható  
12-én kell mennem, akkor leszek 13+0, ez lesz a genetikai - 12. hetes - ultrahang :)

Zsuzska: megkérdeztem a szopiról is, azt mondta, hogy lehet...

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Sziasztok!

Na, ma végre én is voltam orvosnál, túlestem az első vizsgálaton. 
Csinált cytológiát, mert 2 éve voltam utoljára, még a szülés utáni hat hetes kontrollon. 
Utána csinált egy hüvelyi uh-ot, rendben volt, láttam én is a babát közben. A CRL 32 mm, azt mondta, hogy a méret alapján is 10+0-nak felel meg.  Élénk szívműködés volt látható  
12-én kell mennem, akkor leszek 13+0, ez lesz a genetikai - 12. hetes - ultrahang :)

Zsuzska: megkérdeztem a szopiról is, azt mondta, hogy lehet...

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Sziasztok!

Na, ma végre én is voltam orvosnál, túlestem az első vizsgálaton. 
Csinált cytológiát, mert 2 éve voltam utoljára, még a szülés utáni hat hetes kontrollon. 
Utána csinált egy hüvelyi uh-ot, rendben volt, láttam én is a babát közben. A CRL 32 mm, azt mondta, hogy a méret alapján is 10+0-nak felel meg.  Élénk szívműködés volt látható  
12-én kell mennem, akkor leszek 13+0, ez lesz a genetikai - 12. hetes - ultrahang :)

Zsuzska: megkérdeztem a szopiról is, azt mondta, hogy lehet...

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Sziasztok!

Na, ma végre én is voltam orvosnál, túlestem az első vizsgálaton. 
Csinált cytológiát, mert 2 éve voltam utoljára, még a szülés utáni hat hetes kontrollon. 
Utána csinált egy hüvelyi uh-ot, rendben volt, láttam én is a babát közben. A CRL 32 mm, azt mondta, hogy a méret alapján is 10+0-nak felel meg.  Élénk szívműködés volt látható  
12-én kell mennem, akkor leszek 13+0, ez lesz a genetikai - 12. hetes - ultrahang :)

Zsuzska: megkérdeztem a szopiról is, azt mondta, hogy lehet...

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Bocsi, nem akartam ennyiszer elküldeni... a net....

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Bocsi, nem akartam ennyiszer elküldeni... a net....

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Sziasztok!

Én tegnap voltam a genetikai uh-n.
Nagyon jó élmény volt... :)
Úgy tűnik, hogy az orrcsontja kifejlődött, és a tarkó redő 1 mm, ami tökéletes. Voltam dawn-kór szűrésre vérvételen is, egy körrel sikerült elintéznem.
Az uh nagyon jó volt, láttam a baba kezeit, lábait, mutatta a doki a gyomrát, belső szerveit, hallgattunk szívverést. Közben a kicsi háttal, hason, össze-vissza mocorgott... aztán kicsit fejenállt...
Teljesen hihetetlen, hogy mit működik odabent, és semmit nem érzek belőle, egyelőre.

Sajnos apuka nem jöhetett be megnézni a picit, jó lett volna ha ő is láthatja.

Ma már bejelentettem a munkahelyemen is a hírt, de már elkezdett keringeni is a pletyka, a hasamról már volt aki sejtette, és hát nem az a diszkrét társaság... :)

Eddig elég jól viselem a terhességet, csak reggelente szoktam émelyegni, illetve éjjel felkelek és nem tudok visszaaludni, a szám pedig állandóan ki van száradva, pedig iszok amennyit csak tudok. úgy tűnik h egyelőre ezek nem múlnak...

Remélem ti is átélhetitek ezt az élményt, és mindenkinek szépen fejlődik majd a babája!!!!

Hajrá anyucik!
gadar
 
 


sziasztok. új vagyok itt.
toldynagyklara
Budapest XIII. kerület
 
 


kicsit önállósult a telóm. :-D szóval olyan kérdésem lenne hogy tegnap este találkoztam egy kis barna vàladékkal. De csak vizeletkor. Ma is hasonlóan. Kevéske,de zavar. doki mondta ma hogy szedjem az utrogesztánt. Nyugodjak meg nincs semmi gond. Változnak a hormonok.ezt mind telón :-) kedden megyek hozzà. volt vagy van esetleg hasonló köztünk.? 10+1hetes vagyok. Köszi a válaszokat.
toldynagyklara
Budapest XIII. kerület
 
 


Nekem ilyen skkor volt 2 napig amikor a menstruacio kozeleben voltam marmint h a szervezet meg mindig ugy gondolta h kellene dolgoznia ilyen teren.nekem 2 nap utan elmult azota mar 10 hetes 5 napos vagyok es mar el is felejtettem szinte.

Kép
barbie03
 
 


Köszi barbie:-) a mensim mindig hó elején volt. "megnyugatató" azért olvasni hogy màsnál is előfordult hasonló. Tudom hogy minden rendben zajlik:-) örülök hogy az oldalra találtam:-)
toldynagyklara
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok. A héten én is voltam uh- n végre. 1 cm volt akkor a babó és hallhattam a szivecskéjét. csodálatos volt. 1 hónap múlva kontroll addig semmi teendő a doki szerint.Szeret tutira menni kivàrja a 12 hetet. Ettől függetlenül a védőnőt fel fogom keresni addig.
bettee
 
 


Sziasztok!

Most találtam rátok :) Egy kis megnyutatásra lenne szükségem, mert nagyon elkeseredtem . Múlt héten pénteken voltam dokinál, megállapította, hogy 8 hetes kismama vagyok.Még alig tudom elhinni. Az aggodalmam, hogy idáig feszült a mellem és most 4 napja semmi :(  A következő vizsgálat csak 3 hét múlva lesz és nagyon félek, hogy ez rossz jel. Volt valakinek ilyen?
anda26
 
 


Ahogy beleptem a 9. Hetbe nekem is el el multak par napra a tunetek,akkor en is megijedtem de azota mar vissza is tertek :) ne aggodj nen lesz semmi baj ez teljesen termeszetes mert reszlegesen mar mukodik a mehlepeny ami azert mar sokkal normalisabban adagolja a hormonokat mint a sargatest :)

Kép
barbie03
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: