Új privát üzeneted érkezett!

zsu:

az előbb lemaradt.jpbbulást neked.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike boldog hófordulót a kis Patriknak :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


zsu: jobbulást és majd jó beigli sütést, olyan jó, mindjárt karácsony!!
boszi: kitartást a fogzáshoz!Esetleg adhatsz neki esténként nurofent!!
ettike:te is császáros voltál?

Kép
gyanixi
 
 

 
 

nika: Gegének hány foga van már?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk,csak elvoltunk havazva egy kicsit,mert lecseréltük a kocsinkat egy újabbra(lassan már egy hete meg van :D ),közben ablakot és ajtót cseréltek nálunk ,na meg disznót is vágtunk(kettőt is)!
Meg mivel mindjárt itt a karácsony így takarítottam ezerrel,meg megejtettük a "nagy bevásárlást"! :)

Bencus amióta felállt azóta egyfolytában állni akar,ha fogom a kezét akkor megy ezerrel.Az éjszakákat még mindig átalussza. Ja,és kibújt a 2. fogacskánk is! :D Szerencsére ezzel sem szenvedett sokat! :D

Mennem kell mert fel kelt!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!

Huh,nagyon régen voltam.. Napsugárral megint rohannom kellett a kórházba,túl vagyunk megint egy hét kórházon,már 2 hete itthon van. Valószínűleg megint elsős lesz jövőre,annyit hiányzik. Persze a másik két mókim is beteg lett,most lábaltak ki...

Niki:
Tündériek a képek!!!!!!!!!

Csak az előző oldalt tudtam nagyjából végigolvasni.. :roll: :roll:

Betti:
Jó régen hallottam rólatok is.. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


gyanixi: 8 foga van már de már jó ideje szerintem meg most megint jöhet mert nagyon nyáladzik meg dugja a kezét a szájába stb de nem engedi hogy megnézzem hol :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


arácsonyi előtt nagy balszerencse:cry:

Férjem elvesztett az övtáskáját benne a fél fizetésével és minden iratjával. Sad Szegénynek ráment az ideg a gyomrára,állandoan a WC-ra jár.
Már összefolynak a napok is neki,mert 6-20ig melozik.
Holnap hívom a BKV-t a talált tárgyak osztályát és majd a rendőrségen is be kell jelenteni,de a párom január előtt nem tud bemenni a sok melo miatt!:( Abban bízzunk,ha a pénz nem is ,de az iratok meglesznek. Hátha vki megtalálja....
Ez azért nem hiányzott..... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Jaj Boszibaba ez nem jó sajnálom. Karácsony előtt, iratok és fél fizetés nagyon húzós én is kibuktam volna. Ez a rohanó életmót senkinek nem tesz jót az ember azt se tudja hol áll a feje. Remélem azért megoldódik.

KépKépKép
rena10
 
 


sziasztok

igen császis voltam.de már alig látszik a helye :lol: :lol: :lol: :lol: doki bá szépen összesopolt.barátnőmnek olyan vastag a heg mint a mutató ujjam.fiatal doki császizta és ő volt a 3. nála.az enyém nagyon vékony és halvány.csak azok a fránya csikok ne lennének :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: mindenem csikos :evil: :evil: :evil: :evil: na de ez van.nem bikinit veszek hanem egyberészest.úgyis nehezen találok a mellemre.mit mell........TŐŐŐŐŐGY :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
ettike
 
 


JA ÉS PÁROM FELHOZTA A KISTESÓ TÉMÁT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: TAVASSZAL NEKI AKAR LÁTNI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NA AZÉRT SZERET :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike tök jó hogy helyre jöttek a dolgok:)

Boszibaba : sajnálom hát tényleg nem hiányzott nektek :(

nika70
Salgótarján
 
 


http://www.freevlog.hu/video/10030.html

na az ígért videó a járásról :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Gratulálok! Gergő nagyon ügyes, édes a felvételen!
1-2 nap gyakorlás és már babkocsi nélkül sétálhattok!

Köszi mindenkinek,a helyzet sajnos változatlan még mindig dühöng a nátha rajtam.

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk!!!

Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


Hát csajok: Rékám végigbömbölte eddig a napot, most tudtam nagynehezen elaltatni...nem tom mi van vele, de én már majdnem sokkot kaptam!!
Ezenkívül már másfél hete tiszta piros foltos a combja, meg a vállai.Eddig a hipp tápira gondoltam, de már több, mint 1 hete nem kapja, most milupa HA-t kap, de abból is alig eszik, főleg cicizik, szóval nem tudom...Lehet, hogy még a HA-ra is allergiás....

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi
és ha nem adsz neki tápszert, hanem főzeléket meg gyümit és anyatejet? Ti már ehettek húst is.
Mosóporra gondoltál?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok! :lol:

Nagy öröm ért reggel. A Jóisten velünk van látom. :)
A helyzet ugyanis,hogy meglett a párom övtáskája hiánytalanul. :wink: A munkahelyén volt.
Amúgy elég sok pénz volt nála,így is örültünk,hogy meglett.
Nika nekem nem jeleníti meg a videót! :roll:

És mégegy örömhír:

GABIKA FELÁLLT AZ ELŐBB 2X is! :lol:
Persze azt a pillanatot kaptam el,mikor már dől el,de mindegy,lesz mér rá ugyis alkalmam! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi mozzillán próbáld nekem az internet explorer nem szokta de a mozzilla igen:) vagy passz másnak jó meg nekem is :) Garatula az álláshoz:)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

nika:

gratula Gegének.nagyon ügyi :P :P

boszibaba:

Gabikának is gratula.lassan ő is elindul :wink: :wink:

megvan a fánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aranyos.már a helyén van csak holnapig várunk mennyire nyulik ki és ha kell akkor megnyessük.jóóóó duci fácska.persze unalmamban míg Patrik aludt felraktam pár díszt meg az égősort de le is szedtem.ajándékok becsomagolva.szóval jöhet a karácsony :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: holnap ráadásul egyedül leszek itthon .párom melózik este 6-tól reggelig Patrik meg anyuéknál alszik.én meg fát diszítek,takarítok és a végén alszom egy nagyot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

most viszont megyek fürdetni.

Kép
Kép
ettike
 
 


bbetti: az oké, h most anyatej, főzi, de nem szoptathatom 2 éves koráig!!!Én olyan másfél éves koráig max. szertném szopiztatni!!

Csajok:tegnap találtam az állkapcsom alatt egy nyirokcsomó duzzanatot, a háziorvosom mondta, h menjek el fogorvoshoz, mert lehet egy fogtól van, de nincs ott rossz fogam, a bölcsesség fogam is kinőtt már.

Kép
gyanixi
 
 


GYANIXI:

pontosan hol találtad??mert ha hátul az lehet nyirokcsomó is.ha előrébb akkor passz.de ha fog miatt lenne akkor fájna.

na lassan elkéne feküdni.még megvárom a holnapot mert páromnak szülinapja lessz és akarok neki képeslapot küldeni.ugyse látom holnap 2-ig.mire felkelek ő alszik,én meg elhuzok Patrikkal mint a vadlibák anyuhoz.de holnap ilyenkor már tentézek.de jó lessz megint aludni.

akik ott hagyjátok északára mamáknál a gyerkőcöt:

nektek van valami féle rossz érzésetek mikor ott alszik????párom mondja mindig hogy lelkiismeret furdalása van mikor mazázik Patrik.én meg tök örülök hogy aludhatok,normál hangerőn tv-ézhetek,meg ilyenek.hiányzik nekem is de semmi rossz érzésem nincs.most melyikünk a rossz felfogásu?????? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
ettike
 
 


Nika, Boszi

gratulálok az első lépésekhez, az lesz majd az igazi mikor szalad pakolni, és a wc kwfét behozza a konyhába stb.. :lol:

Gyanixi
ezt nem értem, ezek szerint 2 éves koráig kellene adni a tápszert? Nekünk a doki azt mondta, hogy 1 éves koráig kellene kapni.
Remélem semmi komoly a csomó, biztosan zsírcsomó nekem gyerekkoromban volt és elmúlt.

ettike
örülök, hogy a pároddal rendeződnek a dolgok. Niki még nem aludt máshol, de ha odaadom a nagyanyjának, hogy dolgom van, ami ritkán fordul elő, nekem is lelkiismeretfurdalásom van, olyan mint ha lepasszolnám. Ezért visszük mindenhova. Például nem hagynám csak azért másnál, hogy elmenjünk moziba.
De ez az én felfogásom, attól te még nem vagy rossz anyja.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Gyanixi nekem sokszor volt ilyen és voltam a fertőzőn kivizsgáláson megnézték testszerte is a nyirokcsomókat. Nem volt semmi, légúti infekció, fog, és még sokminden okozhatja. Azoknál főleg gyakori akiknek nincs mandulájuk. Nézesd meg azért hogy megnyugodj.

KépKépKép
rena10
 
 


sziasztok!!!!!

kész van a fánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: már az ajándékokat is oda tettem alá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rakok képet ha nem gond.olyan jó érzés.az első karácsonyfánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


na ha holnap nem tudnék jönni akkor:

KépMINDENKINEK

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Hoztam a táblázatot, de Ettike ötletére egy kicsit megváltoztattam és így kikerült a "fordul" rublika és bekerült egy "megy/elind". Ha valakinek a babája esetleg elindult akkor kérlek jelezzétek, hogy a táblába tudjam beírni.

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!!


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT[/b]

Kép
Kép
bbeti
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek.Sajnos a gépem meghalt otthon,anyuéktól írok.Reagálni nemtudok semmire mert sietek készülődni.Sziasztok!

KépKép
vicuska
 
 


Mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt kívánunk
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :lol:

Ma megérkezett a párom is végre! Itt reggel óta szakad a hó,tehát pár év után végre fehér lesz a karácsony!!! Voltunk sétálni is a legnagyobb hóesésben.:lol:
Nálunk 17 körül lesz majd karácsony! :wink: :lol:
Rena szép a fátok! :wink:

Békés Boldog Karácsonyt Mindekinek!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDEN "TOPIK-LAKÓNAK" :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:14-kor.
Vendég
 


BOLDOG KARÁCSONYT![/img]

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kivánunk Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!!!


Ezer éve nem írtam, de minden OK, jól vagyunk, nőddddögélünk!!!


BOLDOG, VIDÁM, BÉKÉS KARÁCSONYT mindannyiótoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Engedjetek meg néhány képet:
Kép Kép Kép

Bence félévesen: Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Egy pár kép a karácsonyról:

Anyával:
Kép

Kompozós:
Kép

Ajándékaimmal:

Kép

Néha kell egy kis energia: :-)
Kép

Fürdés után:
Kép

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Ettike szép a fátok ugyan ilyen hintája van Balázsnak is. Minden babó gyönyörű, Judithappy a gyerekszobában áll a fa? Mekkorát nőtt a csepp fiad.
Nonó is mekkora és milyen ügyesen áll. Balázs pár napja kezdett el mászni. Többet halad hátra mint előre és sokat hintázik négykézláb előre-hátra de majd belejön.
Én is hoztam pár képet. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


rena:

gratula Balázsnak a mászáshoz.pár nap és elfelejti a hátramenetet :lol: :lol: :lol: olyan rezgő állatkánk nekünk is van csak a milyen tehén.meg olyan kalapos emberke is csak mi a világos kalaposat vettük mert a többiben igen apró dolgok voltak.

hulla vagyok.2 napja csak mentünk és mentünk és mentünk.de már vége.hó csak 24.-én este eset.nem sok de a hangulata megvolt.pedig eshetne.

Patrik kapot sok játékot és még több ruhát.de a legjobban a bébi legó tetszik neki amit anyós vett.azzal elvan órákig.na meg a mesekönyv is nagy sláger.úgy olvas mint a nagyok.

és megint nem eszi meg a főztöm :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: semmit amit én főzök.csak az üvegest.ugyhogy most muszály neki vennem.azért próbálkozok.de mindentől megrázkódik. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

holnap viszem mérni.kivi vagyok elérte e már a 10 kilót.

és egy kis nosztalgia(nem ér kinevetni):
Kép és itt még volt hátra 20 napom!!!!még hogy szülés előtt pár nappal torzul el az arc. ha valaki akkor nekem azt mondja hogy 20.-án fogok szülni agyonütöm!

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!
:wink:
26-án este megérkeztünk vissza Pestre! Minden jó volt nagyon,csak rövid. Képek fogalmam sincs mikor lesznek,mert az USB-m lent maradt,és csak azzal tudom feltenni a gépre őket! Most már rendeltem újat,de annak is kell min. 1 hét!

Lent nagyon szép fehér karácsony volt,pár év után újra! :)

Ma nagyon nincs jó kedvem! :cry: Mamámat most viszi a mentő a kórházba,mert a lábszárfekélye miatt olyan fájdalmai voltak,hogy semmi nem használt neki! :( Pedig karácsonykor olyan jól volt... Anyuéknak is szép szilveszter és újévük lesz! :cry: Ráadásul anyu egyedül... Most meg már én se tudok menni,amikor csak akarok,gyerekkel már nem olyan egyszerű,pedig tuti mennék ma le. Anyósékhoz vasárnap megyünk karácsonyozni.

Párom 2 ünnep közt is dolgozik,mert jön a Szilveszter ugye és akkor is sok húst vesznek! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hol vagytok lányok??? :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


itt vagyok én is, csak mi meg betegek lettünk, 2 napig gyógyszerrel sem nagyon ment le a lázam, nyirokcsomóm még nagyobb lett...áááá, Réka is elkapta, picit lázas volt ő is, szóval ez van.

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Betti: utólag is Boldog szülinapot Nikinek!!!!
Ha van időd mesélj hogy sikerült!

Lányok:
Sikerekben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek! Kép

üdv Zsu&Bence

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem voltunk. Remélem mindenkinek jól telt a karácsony.

Boszi
mamádnak javulást kívánok

Gyanixi
nektek is mielőbbi gyógyulást.

Ettike
végül olyan lett a karácsony, mint elképzelted?
Tényleg jól néztél ki :lol: de azóta sokat fogytál.

rena
szép a fátok és az a rengeteg ajándék :D

ancsa
nsgyon helyesek vagytok :lol:

Judithappy
a te fiad is már mekkora és nagyon helyes olyan mint ha most született volna.

zSU
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN


Voltunk Bécsben, nagyon hosszú volt az út. Niki jól bírta, bár odafelé keveset aludt. Minden ellenőrzés nélkül mehettünk át a határon. Nagynehezen megtaláltuk a karácsonyi vásárt a parlament előtt. Nikit le kellett rakni a földre imádott mászkálni az árusok közt. Rengeteg mindent összeettünk, és ittunk sok puncsot.

Karácsony is jól telt. Feldíszítettem a lakást, odaadtuk az ajándékokat egymásnak, majd anyumékhoz lementünk végül a papámhoz. Niki sokat játszott kapott babát is amit nagyon szeret.

A szülinapja is jól sikerült. Mivel mi tárcsán szoktunk húst sütni, azt meg a lakásban nem lehet, így levonoltunk a szuterinba. Azt díszetettük fel, és ott ünnepeltünk. Niki végül nagyanyja kezében aludt el pont a torta felvágása előtt. Két tortája is volt egy barbie alakú és egy gesztenyés. Ettünk gyrost is, sütöttem itthon pitakenyeret és megtöltöttük sült hússal, sült kruplival hegymával és volt 3 féle szósz hozzá. Rengeteget ettünk. Most újra diétázom.

Szilveszterkor itthon leszünk, Niki este elalszik úgy is.

Képet szívsen tennék fel, de nem tudok, mert a gépünket újra kell telepíteni és az a program nincs meg.

Tudna valaki nekem segíteni képet felrakni.

MINDENKINEK BOLDOK EREDMÉNYEKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!

Kép
Kép
bbeti
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok!

bbeti:

UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT NIKINEK


hát igen elég pocsékul néztem ki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a legjobb az volt mikor a korházba mentem nst-re és akik akkor fiatalabb terhesek voltak mind elborzadva néztek.gondolhatták magukba hogy jesszus énis így fogok kinézni???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mi bemegyünk a városba megnézni a tüzijátékot.Patrik anyumnál lessz.amúgy is itt lett volna mert náluk nem lessz buli a házban.nincs olyan fiatal aki bulizna.nálunk meg a felettünk lakó bulit tart.de idén legalább nem rugja szétt senki a hasam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pedig tavaj itthon voltam.és amikor anyum kinyitotta az ablakot éfélkor akkor Patrik úgy beindult hogy csodálom nem folyt el a vizem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja és:

BUÉK!!!!!!!!!

és lassan mindenki tervezheti a szülinapi partit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


bbeti: majd ha ráérsz a pita receptjét egyszer írd le légyszi!!
Képeket tegyél fel, érdekel!

[size=24]B.U.É.K. mindenkinek!!!!!!!!!![/size]

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok

Hoztam a táblát: Kép

Bbeti: Nikinek utólag is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


sziasztok!

eddig is utáltam a szilvesztert de most már egyenesen gyűlölöm.én simán betiltanám a durrogtatást.mindent.tütijátékot is.már rendezvényeken éfélkor oké de magán embereknem betiltanám.este 6 kor elkezdték mint állat éjjel 3 ig folyamatosan durogtattak.Patrik is 12 kor tudott csak elaludni,akkor is csak azért mert már hulla volt.mi meg jöttünk haza és az ut közepén kellet jönnünk mert a házakból repkedtek a petárdák.

kaptunk sport babakocsit holland rokonoktól de hát asszem én maradok a nagy kocsinál.megy minden fele csak arra nem amerre kéne.még egy ágban is megakad.pici,ráz mint állat.inkább lefiszáltatom a nagy tolókarját és emelgetem.de azt 100 szor könnyebb tolni.megy szépen egyenesen.csak akkor fordul ha én akarom.ez meg....................egyfolytában ide oda fordulgat.

nemtudom az hogy bírja tolni akiken ilyen van.lehet inkább megceszem tavasszal azt a 3 kerekű sportot amit kinéztem a brendonda.annak legalább a kerekei nagyok.meg abból nem lógna a lába.ezeket a pici kerekű babakocsikat nem a magyar járdákra találták ki.buszozni jó lessz de másra nem.ja de,altatni itt fenn Patrikot benne.de azt is majd csak tavasszal az erkélyen.

ti mikor szeditek le a fát??én szerintem ma megkopasztom.rá beszéltek az ezüst fenyőre de jobban hullik mint anyuméknál a sima.már a fele tüske nincs rajta. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ja és süt a nap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 1 hónapja nem bújt elő.ha már hó nincs legalább a nap süssön.

Patriknak meg lett 15 "kistesója" :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: halak.nagyon tetszik neki az akvárium.mi is egész este ott ülünk előtte párommal és dumálunk hozzájuk.még nevet is kaptak :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

na de most már eldugulok.

TESSÉK ÍRNI!!!!!SOKAT!!!!!

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: