Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ettike
én is útálom a durrogtatást a tűzijátékot szeretem.
Nálunk szerencsére csak éjfélkor kezdték és fél egy-ig tartott, de olyan volt mint ha háború lenne. Niki korán kidőlt, de a durrogások miatt rosszul aludt, oda kellett venni közénk.

Nálunk 3 napja esik a hó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
IMÁDOM :lol:

AKKOR NEM SEGÍT SENKI KÉPET KICSINYÍTENI?

Kép
Kép
bbeti
 
 


éN MÉG VÁROK A FENYŐVEL.

Kép
Kép
bbeti
 
 


bbeti:

ha gondolod nekem elküldheted,lekicsínyítem és felteszem.én amúgy az irfan view-el szoktam kicsinyíteni.azt is le töltheted.

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

Nálunk egész nap szakad a hó:)

Ettike nálunk csak éjféltől volt de jó háromnegyed óra is eltelt mikor végeztek de Gege meg sem moccant rá bezzeg utána egy órával már fent volt :) de azért még visszaaludtunk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nálunk is csak éjféltől volt tüzipukk háromnegyed 1-ig.
Bencit nem zavarta pedig még éjfél előtt fel volt szopizni, de vissza is aludt.
Itt is esett a hó, délután elindultunk szánkózni, de Bencének nem tetszett hát hiába ülni kellett.Így komoly 15 perc után haza is jöttünk.
pár fotó: Kép Kép Kép Kép
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


sziasztok.

most itt is esik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
remélem most nem 2 centi esik ami holnapra el is tünik.párom csak holnap lessz itthon és el szeretnénk menni szánkózni.utánna 2 hét zsinorban meló lessz neki.

fát lebontottam.így is 5 porzsákot telített meg a tüske.azt hittem soha nem fogy el.jó 1 centis rétegben volt a földön.
még jó hogy van erkély így nem kellet lecipelni a lépcsőn.kidobtam öcsém meg vitte a gyűjtőhöz.de nem én voltam az első aki kidobta.már volt ott pár fa.

zsu:

Bence nagyon menő kis srác 8) 8) ahogy ül a székben.....haláli :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :lol:

A hó itt is egész nap esik. :wink: Holnap megyünk is le,igaz nem szánkozni,csak sétálni. :)
Szilveszter hogy tellt? Ki meddig volt fent? Képek?
Nálunk már kora reggeltől kezdve durrogtak! :twisted: Gabika csak 22-kor tudott elaludni,de legalább 8:30-ig el is aludt,nem kelt fel éjfékor. Én csináltam szendvicseket,meg sajtos pogit,azt ettünk,és Tv-t néztünk,bár meg kell mondanom,hogy a müsor vmi csapnivaló volt! Semmi jó nem volt! :roll: Párom 21-23ig aludt is kicsit,hogy fent tudjon még kicsit lenni,mert ugye már 3:50-kor kelt aznap,mert dolgozott.
2-ig voltunk fent,DVD-t néztünk végül.
Ma kicsit rossz volt 8:30kor kelni,mert Gabika ugye jelzett. :lol: Aztán persze a kis rosszcsont nem aludt vissza 11ig sehol sem. :twisted: Utána tudtam én is még kicsit pihenni. Ez olyan lustálkodos nap volt.
Délben lencsefőzeléket ettünk virslivel. Pezsgő még nem is fogyott el 1 üveg,ami tegnap bontottunk,rám vár,mert apjuk nem egy piás! :lol:
Képeket a képes Fórumba rakok! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Zsu nagyon nagy már a kisfiad! :wink: Nagyon sztép és aranyos,igazi férfi! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!!!
Mi itthon voltunk ittunk egy kis pezsgőt a fél üveg nekünk is megmaradt. Balázs felébredt az éjfél utáni durrogásokra de aztán hamar visszaaludt. Kábé 2 felé feküdtünk le. Itt is nagy hó esett és tapad alig lehet közlekedni. Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


hát mi asszem holnap sem megyünk szánkózni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: már nem esik.KÜLDJETEK HAVAT!!!!!!!!SOKAT!!!!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!!




MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, EGÉSZSÉGBEN GAZDAG, VIDÁM ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!


Kép



NIKINEK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!


Zsu, Rena!!!
Nagyon édesek ezek a nagy fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Puszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


sziasztok!

voltunk ma méreckedni.

9,6kg és 79(!!!!!!)centi az én NAGY fiam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és 51 el született :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
tiszta papa lessz :lol: :lol: :lol: (mármint én apum)

na megint mi ez a pangás??????pedig azt hittem kicsit fel lendülünk.

ííííííííííírjatok!!!!!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


halihó!Itt vagyok én is, csak mindig van valami!!Betegek voltuunk, Réka még mindig benne van picit, este nem is aludtam semmit, mert mindig cicin lógott. Meg még egyszerre jön 3 foga is!!

Kép
gyanixi
 
 


ettike: akkor Patrik jó nagy fiú már. Hány gr-mal született?

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:

Remélem Réka hamar meggyógyul.és akkor te is tudsz jöni.Patrik 3670-el született és 3490-el jöttünkhaza.hát igen növöget :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike : jól meg nőtt Patrik :):):)

Gyanixi: nektek is jobbulást:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


zsu,rena,judit: nagyon jók a képek milyen nagyok már a skacok :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


hoztam képeket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: az uccsók ma készültek ebéd közben :lol: :lol: olyan ügyi :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :oops: :oops:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ettike
Köszi a segítséget de apáromnak sikerült megoldani a kicsinyítést. Patrik nagyon helyesn eszik.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
A karácsonyi képen kicsit maszatos, mivel kikente magát szaloncukorral.
A másikakon a tortája látható és ahogy eszi a sült húst.

Kép
Kép
bbeti
 
 


bbeti: nagyon édes Niki!Milyen ügyesen eszi a húst..., mikor kezdett önállóan enni? Kanállal is eszik egyedül?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:

Itt vagyok én is,csak mivel a mamám ugye kórházban van,miatta izgulok,ezért sem jöttem.
Tegnap már örültem,hogy elvileg hétfőn jön haza,de ma rosszul lett s meg is kellett müteni,mert érelzárodása volt. Anyu megy majd hozzá délután,akkor tudok majd én is többet.... :roll:

Gabika már nagy baba,hétfőn viszem tanácsadásra. Nagyon kíváncsi vagyok az új adatokra! :wink: Már szinte mindenhol feáll,nagyon ügyes! :lol: Tegnap elővettem a holdkompot neki,nagy sikere van,hátrafele egész jól megy már! :lol:
Kép
Kép

Bbetti nagyon szép nagy már a kislányod! A húsis kép haláli! :lol: Mi nekünk is van csokis karácsonyi képünk ám,mert megkóstolta a MILKA szaloncukrot! :D
Kép
Kép

Ettike nagyon jók a képek! :wink: Nagyon ügyesen eszik Riki! :lol:

Rena jó megnőtt a nagylegény! :lol:

Judithappy jó téged is látni,gyere amikor csak tudsz! :wink:

Gyanixi jobban vagytok már?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mamámat most mütik! :cry: Az érfestés,mint kiderült,csak vizsgálat volt. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gyanixi
nem is tudom mióta de már elég rég. Mióta mindent a szájába tömköd. Érdekes mert felismeri az ételt és a más tárgyak közti különbséget. Kanállal még nem eszik.

Boszi
javulást a mamádnak biztosan sikerül a műtét. Gabi is nagy baba már. Először Niki is mindent hátrafelé csinált.

Kép
Kép
bbeti
 
 


sziasztok!

boszi:

jók a képek.adatokat várjuk.mamádnak jobbulást.

bbeti:

Niki nagyon édi a husival :lol: :lol: :lol:

most egy kicsit lehet énis csak olvasni tudok jönni.
apum korházban van,tegnap este elesett a melóhelyén és szilánkosra tört a sípcsontja és a bokájával is van valami.műteni kellet.még nem tudni mikor jöhet haza.lehet hogy Riki szülinapját is eltoljuk.legalábbis anyumékkal valószinű késöbb tartjuk.így nála leszek vagy anyumnak segítek.most a kutyut is nekem kell majd vinnem.lehet hogy pestre is én viszem majd.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike
jobbulást apukádnak.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Ezek szerint nem csak nekem kezdődik rosszul az új év!
Benci beteg tiszta nátha ráadásul még a fülijére is ráhúzódott.
Az alkalmazottam ma bejelentette ,hogy elmegy a báttyához dolgozni!Most kereshetek embert,akik szóba jöhettek eddig azok mind 4 órában szeretnének csak dolgozni és a gyerkőcők miatt lehetőleg ne délután.Kész vagyok!

Boszi ,Ettike jobbulást a hozzátartozóknak!

Klasszak a fotók!
A rántott husis nagyon tuti!

Lassan beindulnak a szülinapi bulik,hihetetlen milyen gyorsan elment ez az 1 év!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!
Boszi, ettike: jobbulást a családtagoknak!
Boszi: miért holdkomp a neve?Tényleg nagyfiú már Gabika!
Bbetti: de szoktad odaadni neki a kanalat?,mert én nem nagyon akarom, mert mindent összeken!
Képzeljétek: Réka ma utánozta azt,h én hogy takarítok, Van egy kendője és elkezdte törölgetni vele a tv-t és a szekrényt, ahogy én szoktam.Nem csak ugy húzogadta, hanem rendesen körkörös mozdulatokkal, aztán leült és a telefonját is áttörölte. Olyan jót nevettünk rajta, ő meg azon nevetett,h mi nevetünk!

Kép
gyanixi
 
 


zsu
jobbulást nektek, remélem találsz munkaerőt.

gyanixi
próbáltam én is odadni neki, ő is úgy eszik, mint a malac.
Réka tündéri lehett.
Nikinek van egy kis felmosója azt szokta "használni". Elleste tőlem a telefonálást. Ma letettem a mobilt ő meg felkapta és a füléhez tartotta. este a plüss birkájával telefonált.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Hát este nem vmi jó híreket kaptam anyutól! Mamának egy vérrög elindult a lábában,kezdett lilulni,ezért életmentő mütétet hajtottak rajta végre. :cry: 1 órán át tartott. Sajnos nagyon súlyos állapotban van továbbra is. Súlyos érszükölete van mind a 2 lábán.

Orvos azt is mondta anyunkámnak,hogy akár a legrosszabbra is felkészülhet! :cry: :cry: :cry:

Még 1 hétig bent kell lennie.

Ettike jobbulást apukádnak!

Gyanixi én mindig ilyen néven ismertem. Te nem? Nagyon édes lehetett Réka,ahogysegített.

Bbetti Nikinek boldog születésnapot! :lol: Remélem lesznek kis 1 éves fotók majd! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
Már vannak fent 1 éves fotók, a tortája is fent van ezen a fórumon.

Az a komp nem holdkomp, mert az az űrben közlekedik a bolygók felszínén, ez babykomp.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Bbetti köszönöm! Nálunk mindenki holdkompnak hívja,csak így ismertem. :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Esik egész nap ez a fránya ónos eső! :evil: Holnap mennénk tanácsadásra,de ilyen időben nem merek elindulni a gyerekkel,ugyhogy szerintem új időpontot fogok kérni,ha tetszik nekik,ha nem,de ezt szerintem megérthetik.
Párom is majd elcsúszott,mikor leszaladt a boltba... :roll:

Mamám jobban,többet nem tudok....

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok!

itt is esett délelőtt.én mondjuk minden nap lemegyek,akármilyen idő van.Patriknak is kell a levegő.ha nagyon hülye idő van akkor csak 30-45 percre de lemegyek vele.

apum jobban szerencsére.ma kivették a csövét így már valamivel jobb neki.de már nem igazán bírja a fekvést.holnap beszél a dokival hogy ha lehet kedden had menjen haza.4 helyen vágták a lábát.

Patrik imádja a halakat nézni.most is ott ál előttük és dumál nekik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk újra,csak elvoltunk havazva.Tudjátok, már írtam hogy januárban lesz kész az új konyhánk és hát ha minden igaz akkor a köv.héten kész is lesz,de elötte még sok mindent kellett/kell megcsinálnunk!Közben a párom lebetegedett,elkapott valami vírust és már 3. napja hogy az ágyat nyomja és még lázas is. :( :(

Kicsit megkésve,de mivel még az évnek nagyon-nagyon az elején vagyunk így még merek mindenkinek Boldog Új Évet kívánni! :D :D

A karácsonyunk jól telt.Bencusnak nagyon tetszett a karácsonyfa,(24-én mikor délután elaludt,gyorsan feldíszítettük a fát,így nálunk délután jött meg a Jézuska),főleg a díszek és a karácsonyfa égők tetszettek neki :) .Kapott hintát,ruhákat,játékokat-örült mindennek,de akkor is a lényeg az a fa volt.
Szilveszterünk is jól telt.Voltunk bálban,este 11-től hajnal 4-ig.Nagyon sokat táncultunk :) .Szomszédainkkal voltunk,de nagyon jól éreztük magunkat.
Képeket majd teszek fel csak még lekell kicsinyítenem őket!
Vendég
 


Sziasztok!!!


Édesek nagyon a babák!!!!!S mekkorák!!!!!!!??? :) :) :)


Képzeljétek még mindig majd megzavarodok. Ma ketten itthon vagyunk Bencussal, mert apa 24 órázik, reggel érkezik. Nemrég hozott bennünket haza apukám tőlük, mert szakad az eső. Ugyan oda babakocsival mentünk, de akkor még nagyon szép idő volt, még a nap is sütött.
Hazaérve levetkőztettem Bencust s rátettem a nagy ágyunkra (annak is a közepére, ahogy szoktam, tényleg jó nagy, 180 cm széles fenyő franciaágy), s míg én itt jöttem mentem, elpakoltam a cuccainkat, alig 1-2 perc lehetett, leeseett az ágyról ,csak egy tompa dübbenést hallottam, s hogy sír. Rohantam be, s majd szívinfarktust kaptam, mikor megláttam az ágy mellett, ahol apának a könyvei most éppen egy műanyag bevásárlókosárban vannak az ágy mellett+ mellette a meghagyott(de már tervben van a bontása) cserépkályhánk (amibe ugyan nem szoktunk begyújtani, de ettől még ugyanolyan kemény!).Nem tudom, hogy hogy csinálta, de háttal a földön feküdt az ágy és a kályha között, a fejecskéjét pedig a kosár széle tartotta a magasba, el a parkettától. Hálistennek nem magas az ágyunk, kb 40-50 cm.
Gyorsan fölkaptam, s néztem nincs-e baja, hamar meg tudtam vigasztalni, púpja sem lett, nem sírt ha megmozgattam a kis húsát. Azonnal cicire tettem, s néhány perc múlva be is aludt, amúgy is már álmos volt!
Én meg közben bőgtem, mint egy szopós malac, mert belegondoltam, hogy mi lett volna, hogyha beveri a kis fejét még jobban, vagy maga alá gyűrődik valamelyik végtagja, vagy akármi.................
Még mindig ráz a hideg az idegességtől A párom nem vette fel a telefont, anyukámat hívtam míg cicizett, muszály voltam valakinek elmondani, mert megzavarodtam volna, ha nem jön ki belőlem!
BORZASZTÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Most alszik, nagyon remélem, hogy nem lesz semmi baja!!!!!!
Nektek esett már le valahonnan? S mit csináltatatok, elvittétek dokihoz ha nem látszott semmi????????????????

Kép
Kép
judithappy
 
 


judithappy:

NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!NYUGI!

Patrik is esett már le ágyról.minden baba le esik valahonnan minimum 1 szer.lesznek még nagyobb esések is ne aggódj.ez csak bemelegítés volt.most már nem szabad olyan helyen hagynod Bencét ahonnan le eshet.pl hordozóba is mindig kösd be.bár Patrik úgy is kimászik ha be van kötve :roll: :roll: :roll: :roll: dokihoz csak akkor kell vinni ha nagyon magasról esett le.vagy ha látsz rajta valami furcsát.ha meg megnyukszik és utánna ugyan olyan mint volt akkor semmi gond.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja csajok 2 HÉT MÚLVA 1 ÉVESEK LESZÜNK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(BOCS DE EZ OLYAN JÓ,MÁR CSAK KÉT HÉÉÉÉÉÉT)

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Hoztam a képeket amiket ígértem!Remélem nem baj hogy ennyit teszek/tettem fel!
Kép Első karácsonyom anyával!
Kép Első karácsonyom apával!
Kép E szép hintát hozta a Jézuska!
Kép Zsivány vagyok!!! :D
Kép Huncut vagyok!!:D
Vendég
 


Sziasztok! :wink:

Ettike nagyon örülök,hogy apukád jobban van!
Nem semmi,hogy mindjárt 1 éves lesz a kis manód! :)

Dicamama már nagyon várom a konyhás képeket! :lol: Jobbulást a párodnak! Vm,i fránya vírus tombol biztos! :?
Nagyon jók a képek! Mi is ilyen hintát kaptunk a Jézuskától,csak kékben! Milyen kis huncut mosolya van,nem semmi! :lol:

Judithappy elhiszem,hogy nagyon megijedtél,szerintem ilyenek az ÉDESANYÁK! Gabika a pihenőfotelból esett ki mellőlem,le is fejelte a kis asztalt! :( Volt nagy sírás. De sok puszi és apa móka,és már minden ok volt,dokihoz nem mentünk vele!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Betti!
Megkésve,de így utólag is nagyon boldog 1.szülinapot Nikinek!

Mindenki babája,gyerkőce(kinek hogy tetszik már :wink: ) nagyon aranyos!! :D :D Ja, és már jó nagyok! :D :D

Judithappy!
Nyugodj meg!
Bencusom is már leesett az ágyunkról(nekünk is franciaágyunk van) mikor kb.5 hós lehetett,de szerencsére nem let semmi baja!Szegénykém nagyon sírt,de a kezemben nagyon hamar megnyugodott.
Ha nem veszel észre Bencén semmi furcsát akkor szerintem se kell elvinni dokihoz!

Ettike!
Gondolom akkor már türelmetlenül várod a nagy napot?
Vendég
 


Sziasztok!!!

Köszike a hozzászólásokat!!!

1,5 órát aludt a drágám az esés után, majd füriztünk, s most tettem le 22.00-kor-pedig általában 20.00-kor már aludni szokott, addig hancúroztunk, kacarásztunk(apa sajnos ma 24 órázik, így kettecskén voltunk), jót evett, nincs semmi külső jele az esésnek, így szerintem nincs semmi baj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Mindenkinek jó ét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!!

Leesés: Benci a nyaralásba indulás előtt 5 perccel esett le az ágyról.
A csomagok már lent voltak a férjem már csak értünk jött fel.
Este 10 óra kb 600 km előttünk.Majd a frászt kaptam!
Alig mertem elindulni vele.De szerencsére nem lett baja.

HA LEESÉS UTÁN NEM SÍR FEL,LÁTHATÓLAG NINCS TUDATÁNÁL,HA UTÁNA HÁNY,ALUSZÉKONY,
a viselkedése megváltozik azonnal orvoshoz kell fordulni!

Jelentem van 4 fogunk!!! :lol:
A füle már nem fáj, de borzasztó mennyiségű váladék jön az orrából.Egész nap a poszívó zúg.

Evés: akik már esznek darabosat esetleg önnálóan is próbálkoznak,nektek nem nyomkodja szét a gyerkőc az ételt?
Bence kikészit én ne etessem,viszont ő egyedül katasztrófa belenyúl összegyúrja, dobálja,morzsolgatja borzasztó!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Voltunk tanácsadáson. Mára már jobbak az útak,meg apával elmertem mennyi,egyedül tuti nem mentem volna. :wink:

Új méreteink: 9320 g és 74cm!!! :lol:
Ja és kell neki cipő,mert felállt már. Itthon is kell hordani,mert nagy baba,és önkre fog menni a lába teljesen! A dokinéni a Siestát ajánlotta,de az elég drága,meg itt a közelben semmi ilyen bolt nincs sajnos. De mi máshol fogjuk megrendelni. Már le is mértem a kis lábát,mert ott kérésre elkészítik a méretek alapján,nem kell elvinnem,és házhoz is küldik!
Ja és még fogunk nincs,de felül lehet előbb lesz,mert egyre jobban duzzad a dokinéni nézte!

http://www.szupercipo.hu :!:

Ajánlom nektek!!!

A mamám sajnos sokkal rosszabb állapotba került! Anyukám ma volt nála! :cry: Olyan fájdalmai vannak,mint még soha. Lila mind a két lába! Még járókerettel se tud menni! :cry: Anyu tisztára ki van idegileg,hogy mi lesz vele? Anyut is már nagyon várta,most meg a testvérét kell felhívni,mert várja! Anyunak rossz érzése van,mert a papa is a halála előtt volt ilyen! :cry: Hát elég szar évkezdet ez...........

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!

[color=darkblue]Boszi![/color]

Jobbulást a nagyidnak!!!!!:) :) :)

Lányok!!!

Szeretném tőletek megkérdezni a következőt (olyan jó lenne, ha mindenki tudna rá válaszolni!!!:) )

Hozzátok milyen gyakram jár a védőnőtök?S a baba kisebb korában milyen gyakorisággal látogatott? Ellát-e benneteket a megfelelő információkkal?



Azért lennék rá kíváncsi, mert hozzánk a várandósság alatt egyszer sem jött ( sőt rengetegszer kellemetlen helyzetbe hozott, nem adott megfelelő infókat, ami miatt a terhes szakrendelésen nem egyszer hülyének néztek.) Majd a gyermekágy ideje alatt 2 x volt -holott hetente legalább egyszer kellett volna jönnie. Azóta pedig csak egyszer volt, pedig mindjárt 7 hónaposak leszünk. Úgy tudom- s már a jogszabályt is megnéztem, hogy havonta egyszer kellene látogatnia!!!! Félre ne értsetek, nem akarom én, hogy itt üljön a nyakamon, csak neki ez lenne a dolga, meg hogy ellásson azokkal az infókkal, amik a gyermekem fejlődését szolgálják!
Engem nagyon bosszant, hogyha én viszem fel a Tanácsadóba a gyerekem, akkor is csak annyit kérdez, hogy hogy vagyunk, és slussz. Plussz ezen kívül még beírja a gyerek súlyát és a hosszát (azt is rossz helyre/rubrikába).

Én azt várnám el, hogy kövesse figyelemmel a gyermekem fejlődését (nem lehet kifogás, hogy sok a gyerek, mert ez nem igaz, nagyon kevés csecsemő van nálunk), s védőnői "szaktudásával" -ami szegénynek nagyon nincs (2 éve dolgozik a szakmájában, s nincs még gyereke) segítse a nevelésemet.

Ha nem lenne net+ a családban sok anyuka, akkor nem is tudom, hogy mi lett volna!!!!

Engem nagyon dühít, hogy az ilyenek mondják maguknak védőnőnek, s veszik fel a fizetésüket.
Van még egy védőnő nálunk, de mivel utcák szerint be vagyunk sorolva, így ehhez a fiatalabbhoz kerültem.
:( :( :( :(

Röviden ennyi!
KÍVÁNCSIAN VÁROM A VÁLASZAITOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szép estét!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judit

Először is a leesés miatt ne aggódj Niki is így kezdte, akkor jöttem rá, hogy tud forogni. Azóta esik-kel. ha nem magsról esik nincs semmi baj. Tudom milyen érzés ez, de nem szabad végiggondolni semmit, mert csak eszed magad. nekem napi szinten megálla a szívem, mikor látom, hogy mit művel, de sajnos ezeket sem lehet mindig kivédeni és hol van még az mikor elkezd bicajozni vagy korizni.

Védőnő: Én is másikat szerettem volna. A várandósság alatt 3-4 hetente kellett hozzá mennem, de ha nem mentem sem volt baj. A redőmérésről pl. nem tudtak a társával semmit, én többet gyűjtöttem ki a netről. Mikor megszületett a baba, hetente jött néha 2* is, akkor meg lógott a nyakamon, miután az első heteket letudta meg már nem is jött, csak akkor látta a babát, ha vittem oltásra. az egyik ismerősöm mondta, hogy a babát egy éves koráig havonta kellene meglátogatni otthon.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Judithappy váradosság alatt hozzám egyszer jött csak ki a védönő terepszemlére. Utána vagy 4-5 hónapig elég sűrűn,sokszor már untam,hogy mindig jött,de mindent elég jól elmond,akármikor hívhattam,és nagyon rendes. Most már nem jön ki,de,ha vmi lenne,jönne ki tuti! :wink:
Hát akkor nálatok elég érdekes a nősi! Fiatal és még nincs biztos sok tapasztala,de azért nem csak 2x kellett volna kimenni hozzátok.
Bár hallottam olyat is,hogy még ki sem ment,csak tudta,hogy megszült az anyuka.... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Judithappy védőnő terén hozzám terhesen ki-kijött de mióta megszültem 3-szor ha volt abból kétszer hívtam. Ha van valami felhívom. Mi jól vagyunk fogunk még nincs viszont mászunk eszünk jól szerencsére. Párom ma kezdett dolgozni éjszakás kár olyan jó volt még itthon volt. Összesen 2 napot volt itthon egészen mert munka mellett vállalkozása is van és az nagyon kevés depis is vagyok de ez van a pénzért megy.Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


védőnő:

1 szer volt kinn terhesség alatt és 1 szer mikor hazajöttünk.utánna én vittem és viszem most is havonta.mikor költöztünk másikhoz kerültünk de mindedjik aranyos.

holnap megyünk tortát nézni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: alig bírok magammal.mint egy óvodás :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Patrik meg már kikészít.nem hajlandó viszintesen aludni.berakom a kiságyba és mire elfekszem már sír.nem tudunk vele mit csinálni.sehol nem jó neki csak a hordozóba.holnap elviszem dokihoz ha tudom és kikérdezem mit tudnék vele csinálni.
remélem tud segíteni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Mamám állapota változatlan sajnos. Ha vmi érhalás elkezdődik a lábait le fogják vágni! :cry: :cry: :cry:

Hát nem semmi,hogy ma milyen köd van. Mi le sem megyünk szerintem,pihi lesz itthon és játék! :wink:

Megjött ma az overáll is anyumtól,majd lefozom benne Gabikát és teszek fel képet! A cipőt is megrendeltem tegnap neki,a héten az is megjön elvileg! :wink:

Rena jók a képek! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: