Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Bocsánat, egy kissé lemaradtam...de hát a hír igaz :wink:

Január 15-én, 10:47-kor megszületett a mi kis Tulipánunk 55cm-el, 3500g-mal.

A szülés nagyon gyors volt, és mondhatni könnyű.Pedig megijedtem, mert ugyanúgy kezdődött, mint Kristóffal: magzatvíz elfolyt, fájás sehol :cry: Aztán kaptam oxytocint, ami rendkívül hatásos volt.És bár nagyon féltem a szüléstől, nagyon-nagyon jó élménylént maradt meg.Kicsit jobban fel is készültem (kismamajóga, vajúdási pózok, gátmasszázs, homeós bogyók), mint Kristófnál, meg hát állítólag a második könnyebb....szóval gátvédelemmel, két óra alatt kibújt Tuli.

Betty, Nicol, Kia köszönöm a gratulációkat!
Teszek fel néhány képet, aztán még jelentkezem, csakhát most nin cs sok időm.... :lol:

Kép Orbán Tulipán Mária
Kép Szépségem

Kép Nem kell félteni a kiscsajt

Kép Gyerkőceimmel

Kép

Kép
linus
 
 


Linus Gratulálunk mi is!
Tündéri kislány!
Kristóf is nagyon édi,azok a göndör fürtök!:)

Anna szépek vagytok nagyon!

Kia:Leviék is nagyon helyesek!

Kép
aniko...
 
 


Linus nagy gratula! Olyan hatalmas kislány, simán elmenne egy hónaposnak a kis arcocskája alapján!

Kép
nyafi
 
 

 
 

Linus hatalmas gratula a kis Tulipánhoz, és kitartást az elkövetkező napokhoz. Nagyon szép kislány. És Kristóf igazi jó kis bátyus.:-)

Kép
Kép
boganna07
 
 


Linus
Gratula még1x!
Nagyon szépek vagytok! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Linus:gratulálok Tulipán babához.Gyönyörű nevet adtatok neki.
:D
kingiii
 
 


Gratulálok itt is Tulipánhoz, nőjetek nagyra. :)

Néhány kép:
Kép Kép Kép Kép

dhbetty
 
 


Nagyon helyesek a lányok Betty, az első kép nagyon tetszik

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Gratulálunk Tulipánhoz, nagyon szép baba!!!!!!!!!!

Mi jól vagyunk, kislányt várunk, de nevet még nem biztosra választottunk. Februártól újra próbáljuk a bölcsit...hátha most kevésbé betegszünk le.

Off: Lányok ha valakinek lenne szép eladó kislány ruhája szóljatok hátha megegyezünk :wink: .


puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Betty
..tényleg nagyon szépek vagytok! :wink: :P

Zsuzsi
Gratulálok! :lol:
...és ahogy látom már 25 hetesek vagytok...
A neve már megvan?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


SZIASZTOK!VOLT SZÓ EGYSZER VALAMI INHALÁLÓRÓL, KÉREM, AKI ÍRTA, ÍRJA MEG, MI A NEVE, KI ÍRJA FEL, HOGYAN KELL HASZNÁLNI STB...KÖSZÖNÖM

minden baba csodaszép. Zsuzsi grat a lányhoz!
Vendég
 


SZiasztok!

Hunci, én írtam róla. Omron márkájú, és a gyerekorvos is felírhatja már. Nem lesz könnyű megszeretetni vele, nekünk is időbe tellett, a lényeg nem feladni. Közben mesét nézni vagy olvasni könyvből. Nekünk ezek jöttek be.

Betty nagyon édik a képek. Lili mennyire más mint a kis Panka. Ő inkább apja nem?

Niki mi újság? Hogy bírod mióta Réka újra otthon van. Remélem most így már nincs betegség.

Linus Kristóf hogyan viseli hogy van kistesó. Minden ok?

Nyafi örülök hogy jó a munka. Nem fogytam sajna sokat. Még 8 kiló rajtam van de most már fogyózom mert nincs tejem szóval remélem nyára leadom.:-)

Zsuzsi, de jó hogy végre írtál. Nekünk vannak ruháink. Majd ha jobb idő lesz talizunk és megbeszéljük ok? Drukk a bölcsihez, bár sajna a betegségek még lesznek egy darabig. Mi csináltunk egy immunerősítő kúrát, amit havi egyszer meg kell ismételni. De ha jön a jó idő minden hétvégén pár órára, elmegyünk kirándulni a hegyekbe. Mi kiskorunkba mindig mentünk mert a bátyám asztmás volt. És szinte sosem voltunk betegek.

Levi ma itthon van mert valamit szerelnek a fűtéssel kapcsolatban. Szegénykém tegnap összefejelt egy bölcsis társával, szépen felrepedt a szája. Most gyógyulgat a drágám.
Panna szépen fejlődik már 6,71 kg volt tegnap.

Levi Kép Hasonlítanak, nem?
Kép Segítek Pancsíta!

Kép
Kép
boganna07
 
 


Zsuzsi nekem nincs eladó ruhám, mert még reménykedem, hogy kislány lesz a 2. ha lesz, de ha van kedved eljöhetnél velem bababörzére tavasszal, addig még úgy számolom nem bújik ki. Én most voltam itt újpesten szombaton, egy vadi új c&a-s overallt rózsaszínűt vettem neki, mert kinőtte a 92-et ez 92-104-es méret és 2000ft volt. Na van kedved?
Igen Anna nagyon hasonlóak a pockok!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Megnézegettem a képeket és nagyon szépek!!!:)

Ezer bocs, hogy nem jöttem mostanság.Köszönjük szépen a hiányolást:)Gyerkőcök jól vannak hála az égnek...azóta 1 betegség sem volt(kopp-kopp-kopp):)És Korni is elkezdett gömbölyödni 1 hónap alatt hízott 1 kg...pedig ez 10 hónaposan nem jellemző na de a sok betegség volt az oka mindennek!Jól elvagyunk itthon a 2 gyerkőccel....sőt tök jó , hogy Réka itthon van mert így Korninak is van játszótársa :)

Nem hiszem hogy túl gyakran tudok jönni mostanság mert amellett, hogy itthon van Réka is, belefogok egy internetes tehát itthonról végezhető munkába ami beleillik a férjem vállalkozásának a profiljába. Már úgy csinálnék valamit és régóta töröm a fejem mi is legyen...és...ezt szívesen is csinálnám.Most éppen anyagot gyűjtök hozzá neten...lesz honlapom is!Ha készen van akkor majd elárulom mi is ez valójában!Szóval most ezerrel pörgök és mellette még itt vannak a gyerkőcök is.

Búcsúzom is mert még van mit csinálnom!

Puszi
Niki
Vendég
 


Nem semmi combok vannak Pannánál. :) Szép tesók.

Niki téged is láttalak iwiwen, csini vagy.

Valaki kérdezte,már nem emlékszem. Lili inkább rám hasonlít. A kicsikori magamra. :)

dhbetty
 
 


Na lányok, most aztán igazán tél van, de most olyan jó volt. Végre tudtam élvezni, mert olyan jó idő volt. Végre nem voltak mínuszok.
Kétszer is kimentem havat lapátolni, mert férjem uram csapatot épített Sárváron.:-)
Betty, igen Panna nem semmi kis hurkákkal rendelkezik:-))) De Levi sem volt egy vékonyka csecsemő. Mi elkezdtük az almát, és azóta (egy hete), este fél 9-től reggel 6-ig, van hogy fél 7-ig alszik. Szóval annyira örülök neki hogy végre tudok aludni éjszaka.:-)
Niki, de jó hogy így el tudnak már játszani. Már én is alig várom. Réka nem félti a játékait Kornéltól.
Teszek néhány képet , hogy milyen jó volt a hóban Levikével.
Kép
Kép
Kép Apának csináltunk egy hatalmas szívecskét.
Kép

Kép
Kép
boganna07
 
 


Nagyon szépek vagytok anna!!!Panna már 3 hósan almát eszik? Jéé

Kép
nyafi
 
 


Nyafi nem sokat. kb. 2x30ml uzsonnára, és tízóraira. Tudod ha nincs sok tejed akkor minél hamarabb szeretne az ember valami igazit is adni. Egyébként mi ennyi idősen már mást is ettünk. És miért ne adnám neki ha nincs semmi baja tőle. Utálom hogy megmondják hogy almát ennyi meg ennyi idősen lehet csak enni. A doki is azt mondta hogy Panna már simán elmegy 4 hónaposnak is, meg hogy régen nem 4 hanem 3 hónapos volt a határ. És jobban is ízlik neki mint a tápi.:-)))

Kép
Kép
boganna07
 
 


végülis nem azt kell nézni, hogy mennyi idős, hanem hogy bírja e a gyomra és ne legyen majd minden szxrra allergiás.

Kép
nyafi
 
 


Lili újra ébred éjjel. :shock:
Nem mondom, h örülök.
almát én is hamarosan adok..meg banánt.

dhbetty
 
 


Sziasztok!!!

Betty köszi dícséretet az alakomra....hááát őszintén nem gondoltam volna 5 hónappal ezelőtt hogy sikerül visszaalakulnom :D De hála az égnek igeeennn:)

Látom hozzátápi a téma....na mi nem siettük el a dolgokat Kornival....ugye ő valahogy pont 3-4 hós kora körül kapta el azt a fránya rotát.....húúúúú de kivoltam miatta és valami hihetetlen nehezen gyógyult meg pedig nyomtuk a protexint ezerrel...bár mai agyammal tudom hogy simán adhattam volna neki többet 1 zacskónál és akkor hamarabb helyrejön na de holtáig tanul az ember :roll: Na szóval én is elkezdtem volna hamarabb de így meg sem próbáltam....mi csak 6 hós kora körül futottunk neki....és akkor sem ment simán.De mára már jó az étvágya csak inni nemnagyon akar a lelkem...egyszerűen se pohárból se cumisüvegből sehogysem....elkezd inni a pohárból és aztán pedig kiköpi ami bement a szájában bármi is az :roll: :x
Jaaa és mi most jutottunk el odáig, hogy Korni átalussza az éjszakát kellett hozzá kemény 10 hónap...persze ezt is a sok betegségnek tudom be mert most hogy behozta a lemaradását és jól lakik nappal simán elhagyta az éjszaki evést.Abból gondoltam hogy nem kér amikor a szokott időben bevittem a tápiját 130 ml és csak 30-at evett meg és hiába kínáltam neki tovább nem kellett pedig máskor a 130-at kb. 2 perc alatt lenyomta.Tegnap pedig nem adtam neki és 1 nyikkanás nélkül végigaludta az iccakát
:D

Anna, igen nagyon jó hogy eljátszanak...mondjuk ezt úgy kell elképzelni, hogy Réka játszik.....Korni pedig odamegy és próbálja elvenni azokat a játékokat amivel Réka játszik....de megmondtuk Rékának hogy Korni csak kb.10 másodpercig érdeklődik az elvett játék iránt aztán eldobja na most ezt Réka vagy kivárja(ez a ritka) vagy azt is mondtuk neki hogy adjon neki helyette mást és akkor visszaadja amit elvett(ez általában bejön)de persze van vísítás is és akkor jön az hogy ez az enyééééémmm...nem....nem szabad Kojniii....és kiveszi a kezéből Korni meg csak pislog nagyokat(egyenlőre méééég)...lesz itt közelharc nem is olyan sokáraaa :lol: :roll: De van olyan is hogy Réka bemegy a szobájába játszani persze Korni követi és szépen eljátszanak egymás mellett békésen :)Szóval konkrétan még nem egymással játszanak hanem egymás társaságában játszanak.
Na ezt jól megaszondtam...remélem azért érthető:)

Jaaaj és a legnagyobb változás az életünkben, hogy Réka kb 2 hete intenzíven bilizik szóval nincs pelus csak kizárólag éjszakára de reggel mindig szárazon ébred már vagy 5 napja...szóval ameddig van pelus addig lesz éjszaka és amint elfogy akkor élesben megy az éjszaka is.
Na és ez úgy kezdődött, hogy sógornőmtől kaptunk 1 Elmo cd-ét aminek az a címe hogy Dobd el a pelust Elmo! Na ez Rékának nagyon bejött minden nap megnézte legalább egyszer(persze a szobatisztaságról szól) ez kb ment 1 hónapig közben persze beszélgettünk róla hogy Elmo milyen ügyes és Elmo már nagy mert nincs pelusa stb.Aztán már elkezdte Réka mondogatni hogy nem jó a pelus neki mert nyomja meg szúrja....jaa...és folyamatosan azt mondta,hogy kaka van pedig nem is volt...akkor nem is értettem(ma mártudom hogy kényelmetlen volt neki)ezután 2 hete egyszer csak turkáltam a fiókjában és megtaláltam amég nyáron vásárolt bugyikat.....és.....megmutattam neki.Na ő erre rögtön hogy vegyük fel.....fel akartam rá adni a peluson keresztül és akkor erre ő hogy azt nem úgy kell vegyük le a pelust :shock: Megbeszéltük hogy akkor bizony a bilibe kell pisilni kakilni....ő persze hogy okéééé....én meg belementem(nanáááá).Aztén fél óránként biliztünk....pisi miatt...a kaki az persze be-be potyogott amíg ki nem tapasztalatam mikor is kakál a kisasszony és mik a jelek(ha legugol vagy térdepel és nem ül le a popójára) akkor bizony elcsíptem és megkérdeztem jön-e a kaka....ő pedig mondta hogy jön....persze volt olyan hogy nem is jött csak én paráztam minden esetre ráültünk a bilire és vagy jött vagy nem...de nagyjából ráérzetem a dologra.És mára már tudja mikor jön a kaka és szól...a pisinél is szól de azért ha már eltelt 1-2 óra akkor megkérdezem nem kell-e pisilni....persze dackorszak van és minden nem de azért rábírom hogy pisiljünk :wink: Egyébként a dackorszak pont kapóra jött ez ügyben mert ha nagyon játszik és nem akar jönni bilizni akkor befenyítem hogy visszakerül a pelus na akkor betojik a lelkem és ezerrel teper bilizni :lol: És állandóan el van háborodva ha pl. megyünk valahová és pelust kell felvenni mert ő már nagy és neki nem kell pelus....Nekemmmmm nem keeeeell pelenka!!!- de ezt ordítva :) Mivel hideg van és még csak 2 hete bilizünk nem merem még pelus nélkül elhagyni a lakást de minden alkalommal száraz a pelus amikor hazaérünk vagy éppen nagyszülőknél vagyunk akkor pedig szól ha pisilni kell!Egyébként nagyon meg van dícsérve ha belemegy a kaki és pisi.....mondjuk neki hogy anya és apa nagyon büszke rá hogy ő már ilyen nagylány....na és persze az semmaradhat el hogy a bilit ő viszi ki a wc-be(büszkén) és ő húzza is le a pisit és kakit:)
Na szóval azért is írtam le mert szerintem érdemes Elmot megszerezni és érdemes figyelni a jeleket hogy kényelmetlennek érzi a pelust stb.

Húúúúúú de hosszú lettem bocsi!

Jó éjt!

Puszi
Niki
Vendég
 


Csak annyi hogy a protexinből napi egyet adtam nehogy vlk. azt higgye hogy egész betegség alatt csal 1-et adtam :lol:
Vendég
 


Niki azt meg tudod írni hogy hol lehet ilyen Elmo dvd-ét venni? Tudom kaptátok de meg tudod kérdezni az ismerősödtől, mert nagyon érdekelni. Levi is szokta mostanában mondani hogy itt szúr ott kényelmetlen a pelus. Én is olyan boldog lennék ha nem kéne két hatalmas pelussal mennem haza a Dm-ből.:-))

Kép
Kép
boganna07
 
 


Anna, itt egy link:

http://www.dvdabc.hu/index.php?cont=cikk&ean=A7423A

Nálunk azóta is nagy kedvenc elmo :) Imádja :)
Vendég
 


Sziasztok!

Holnapután vizsga, de ezt az Elmot én is újságolni akartam!!! :lol:

Mi is vagy 3-4 hete kaptuk anyukámtól, ő Intersparban vette. Napi 3-4x is lement! Most egy hete már nem nézzük, de tegnap Csabi sem engedte a pelust.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Nekem az a dal tetszik, hogy Itt van egy eset, szimpla kis eset... :lol:

Egyébként nekem is nagyon jót tett a dvd, mert ha ez megy a fejemben, akkor nyugodtabb vagyok.
Van egy bejátszás, ami arra utal, hogy a gyerek próbálkozzon, bármiről is van szó, nem baj, ha nem sikerül. Ja, csak mint egy türelmetlen szülőnek ez annyira nem könnyű hagyni.... :oops:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasgatok később... pár napig nem volt laptopunk...

...azóta nem néztem tesztet.. ma már a 48. napom van...
Holnap délre van időpont nődokihoz.

Levi ismét kezd beteg lenni....Köhög...
Alig akar bejönni- ha kimegyünk egy kicsit szánkózni..
Kibújt a 15. és 16. foga...

Cicus
DRUKK a vizsgához!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Cic drukk!
Niki nagy gratula!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Levinek jobbulást!
Mi ma megyünk vissza a doktornénihez Vivi is köhög még! :cry:

Niki nagyon csinos vagy!
Rékának gratula a bilizéshez!Biztos jo lehet ez az Elmo! :D

nekünk is már csak este van pelus! :)

Anna Apátok biztos örült a szivnek amit csináltatok!

Nagyon édesek együtt a gyerekek!

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok! jó ötlet ez a DVD, megpróbálom én is megvenni.

Nyafi börze jó ötlet, de csak akkor megyek ha valamit nem tudok beszerezni ismerősöktöl.

Anna nagyon örülök a ruháknak !!!!!!!így már tényleg csajos lesz.

Egyébként jól vagyunk, nincs semmi különös.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zszuzsi, örülök hogy tetszenek a ruhák! Igazi kis csajszis lesz benne.:-) Itt hagytátok a Percy-t, majd legközelebb elviszitek.:-)

Betty szerintem is nyugodtan adhatsz neki, a lényeg hogy reggel vagy délben kóstoltasd meg vele először, mert ha fáj a pocija ne este fájjon. De te ezt úgy is tudod. Lehet neki is szüksége van már másra is hogy jól lakjon. Pancs sem issza meg a tápszerből az adagjait, de az almát mindig bepuszilja.:-)

Cicc kéz és lábtörést holnapra. Majd írj hogy, hogy sikerült. Utána meg sétálhatunk valamikor amikor ráértek.:-)

Niki köszi, apa közben pont ezen az oldalon meg is rendelte. Valahogy nekem nem dobta ki ezt az oldalt a keresésnél. Majd írj arról amibe belekezdtél, ha már publikus. Kíváncsi vagyok mi jót ötleteltél ki:-) Néha nekem is hiányzik már a szellemi munka, de egyenlőre ez még lehetetlen.

Anikó, igen apának nagyon tetszett ez a szív. Nálunk ez szinte már hagyomány lett mióta együtt vagyunk a férjemmel. Nyáron a homokba, télen a hóba rajzoljuk.:-)

Kia mesélj mi volt a dokinál? Milyen jó lenne ha baba lenne a dologban.:-)

Orsi, te elveszett bárányka merre vagy??? Írj mi újság a két hapsival milyen az élet?
Zuzi puszilunk téged is.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Kia:mi volt a nődokinál?
kingiii
 
 


Szép babák mind egytől egyig!

Kingi, örülök Flórika eredményének, így tovább!

Zsuzsi, gratuláltam már a lánynak???Mindenesetre grat grat grat!

Kia mi volt a dokinál?

Hozzátáplálás, osztom Anna véleményét, nekem egy mili tejem sem volt, így hamar hozzátápláltam, nem vártam meg a 4 hót, 3 hósan indult, nem lett betegebb, rosszabb, allergiásabb mint bárki más, sőt....
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést...
Nődoki... kedden - nem mondott semmi konkrétumot... csak ezt:
Ha negatív az UH, akkor szednem kell 5 napig egy gyógyszert, ami meghozza és a 3. és 21. napon vérvétel...
Az UH-on "minden rendben" volt - szerencsére nincs ciszta, de baba sem...
...de hogy mitől késik??? (Most jönnek a vérvételek...)

Képzeljétek.... 3 napja nincs cumi :D

Febr. elején kapott egy 1-es méretűt... Elmondtam neki, hogy kifőztem..
Pár napig szívogatta, de mindig mondta, hogy ANYA VISSZAFŐZNI KELL...KICSI CUMI... :roll:

Este még néha eszébe jut, kéri 1x, de szerencsére nem sír...
Azt mondtam neki, hogy nem találom.... nem tudom hogy hová tettem... csak a doboza van meg...

...és 3 hét múlva kezdődik a bölcsi. :cry:

Képek - ha nem gond (építkezés)
Kép Kép Kép
Autók
Kép Kép
Amikor még kevés hó volt
Kép Kép Kép
....
Kép Kép Kép

Kicsit sok lett - BOCSI!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Dehát az uh nekem is azt mutatta, hogy nincs baba, mégis terhes voltam.. Ez a gyógyszer nem árt ha mégis kiderül, h terhes vagy?
Teszt is negatív?

Cicc gratulálok!
Látom az iwiw-en, hogy megadtad iskolaként a külkert. :)

dhbetty
 
 


Betty
A gyógyszer... nem tudom - ma akarom kiváltani, de előtte megnézek még egy tesztet...
(soha nem lehet tudni) :roll:

Megyek aludni...

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Betty és neked a teszt kimutatta?
Kia tényleg érdeklődj utána. De ha vv. csináltak az már nem hazudik.
Kia te mit csinálsz mindig, hogy mindig ilyen éjjeli órákban írsz?

Kép
Kép
boganna07
 
 


Anna
Vérvétel majd csak a ciklus 3. napján lesz...

Teszt reggel negatív volt így kiváltottam a Norcolutot... és szedem...

Mit csinálok éjjel?
Ha nem vagyok álmos és Apa is éjszakás...
Levi alszik, én pedig netezek...
Pl. írok ide, vagy Pókerezek :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nekem a teszt kimutatta.

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem voltam. Mindenkinek nagy gratula a csöppségekhez! Gyönyörűek!
Millióval szervezem az esküvőt, bár már nagyjából minden megvan. Meg a meló is elég sok így év elején.
Én múlthét pénteken produkáltam egy pozitív tesztet! :lol:

Kia! Sajnálom, hogy ilyen nehezen jön össze a kistesó. A Levi is sokára jött? LEhet, hogy túlságosan rá vagy görcsölve. Ne gondolj rá, ne gondolkodj. Jön ha jönnie kell!
Mi február-márciusi fogantatással szerettük volna, novemberben abbahagytam a fogigátlót, arra gondoltam, ha nem is jön össze év elején, akkor majd év közepe felé, ki tudja hányszor kell majd próbálkoznunk. Ezért is lepett meg a pozitív teszt. De nagyon örülünk neki! Ha kislány lesz, akkor Németh Hanna Borbála, ha fiú, akkor Németh Márk. Igazából már a Karcsi születése óta gondolkoztam a kistesó nevén. A kislány már nagyon régóta megvan, a Hanna a kedvenc nevem. És ebben a faluban még nincs Hanna. A Borbálát pedig a nagymamám szerette volna adni a lányának, de csak egy fiú (apukám) és egy lány született. És az akkor hagyományok miatt a fiú az apa, a lány az anya nevét viselte.

Az én drága fiam még mindig nem hajlandó beszélni. Az ovódához ez is olyan feltétel mint a szobatisztaság? Azzal nincsen gond, de egyszerűen nem hajlandó beszélni. Tud, mert lebukik folyamatosan, amikor azt hiszi nem figyelünk. De nagyon ügyesen megérteti magát. Egyik ismerősünk aztmondta, hogy ennek a gyereknek ez a bája. :D Hát nem is tudom... De mmindenki megérti mit akar! Még az is, aki nem ismeri ennyire mint mi.

A lényeg, jól vagyunk, pörögnek az események, nincs túl sok időm. Karcsi nagyon hiányzik nekem, azt azoknak mondom, akik visszamentek dolgozni, én 11 hónapos korában jöttem vissza. De összecsiszolódtunk ebben az új környezetben. Tudja, hogy reggel megy a mamához és a papához, hétvégén viszont kiveri a dilit, ha átmegyünk hozzájuk. Még wc-re se enged el, azt hiszi elmegyek. A szívem megszakad ilyenkor.
Kapott új ágyat, nagyon tetszik neki. Egyre ritkábban jön át hozzánk aludni.


Ennyit belőlem egyenlőre!
Minden kicsi babában sok szerencsét és boldoságot az életben!

Kép

Erika
erisunny
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem voltam. Mindenkinek nagy gratula a csöppségekhez! Gyönyörűek!
Millióval szervezem az esküvőt, bár már nagyjából minden megvan. Meg a meló is elég sok így év elején.
Én múlthét pénteken produkáltam egy pozitív tesztet! :lol:

Kia! Sajnálom, hogy ilyen nehezen jön össze a kistesó. A Levi is sokára jött? LEhet, hogy túlságosan rá vagy görcsölve. Ne gondolj rá, ne gondolkodj. Jön ha jönnie kell!
Mi február-márciusi fogantatással szerettük volna, novemberben abbahagytam a fogigátlót, arra gondoltam, ha nem is jön össze év elején, akkor majd év közepe felé, ki tudja hányszor kell majd próbálkoznunk. Ezért is lepett meg a pozitív teszt. De nagyon örülünk neki! Ha kislány lesz, akkor Németh Hanna Borbála, ha fiú, akkor Németh Márk. Igazából már a Karcsi születése óta gondolkoztam a kistesó nevén. A kislány már nagyon régóta megvan, a Hanna a kedvenc nevem. És ebben a faluban még nincs Hanna. A Borbálát pedig a nagymamám szerette volna adni a lányának, de csak egy fiú (apukám) és egy lány született. És az akkor hagyományok miatt a fiú az apa, a lány az anya nevét viselte.

Az én drága fiam még mindig nem hajlandó beszélni. Az ovódához ez is olyan feltétel mint a szobatisztaság? Azzal nincsen gond, de egyszerűen nem hajlandó beszélni. Tud, mert lebukik folyamatosan, amikor azt hiszi nem figyelünk. De nagyon ügyesen megérteti magát. Egyik ismerősünk aztmondta, hogy ennek a gyereknek ez a bája. :D Hát nem is tudom... De mmindenki megérti mit akar! Még az is, aki nem ismeri ennyire mint mi.

A lényeg, jól vagyunk, pörögnek az események, nincs túl sok időm. Karcsi nagyon hiányzik nekem, azt azoknak mondom, akik visszamentek dolgozni, én 11 hónapos korában jöttem vissza. De összecsiszolódtunk ebben az új környezetben. Tudja, hogy reggel megy a mamához és a papához, hétvégén viszont kiveri a dilit, ha átmegyünk hozzájuk. Még wc-re se enged el, azt hiszi elmegyek. A szívem megszakad ilyenkor.
Kapott új ágyat, nagyon tetszik neki. Egyre ritkábban jön át hozzánk aludni.


Ennyit belőlem egyenlőre!
Minden kicsi babában sok szerencsét és boldoságot az életben!

Kép

Erika
erisunny
 
 


Sziasztok!

Ma olvastam:
http://www.szon.hu/hirek/PR/cikk/noi-me ... 8-04491767
Szerintem biztos ciszta van a dologban... de most nem nagyok, mint 2006-ban.
..talán nem ártana egy kivizsgálás... :roll:

...na és azt is olvastam, hogy a Norcolut nem árt a babának.

Erika
Gratulálok! :lol: Szép nevek!

Karcsi biztos jobban és többet fog beszélni gyerektársaságban.
Nem tudom, hogy feltétel-e!?

Én nem görcsölök rajta....
Levi előtt majdnem 2 évig nem védekeztünk, amikor jött egy poz. teszt... Ő volt a méhen kívüli.... aztán gyógyszerek és néhány hónap múlva Levi.. :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Erika vigyázz magatokra!
Még nem gratulálok, de drukkolok, h minden rendben legyen.
Nem feltétel már a pelenka sem, mert az kvázi diszkrimináció. A beszéd meg főleg nem...és ne aggódj, mert R. Jenő szerint a gyereknek 3 éves jogáig joga van hallgatni. :)
Pankának sem volt még egy önálló mondata..majd jön.

Kia jobb egy felesleges kör a dokinál, menj el.

Cicc miért nem jön beszámolni mi volt az államvizsgán? :)

dhbetty
 
 


Kia, én pcos vagyok.
Vendég
 


kia tedd már be légyszi a linket, mert nem nyitja meg nekem, nem tudom elolvasni

Kép
nyafi
 
 



Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma megyünk vérvételre... a gyógyszer gyorsan hatott és hétfőn +jött..
(így van még egy hónapunk a munka előtt :roll: )

Levinek már nem kell a cumi... már eszébe sem jut...
Nagyon szerencsésen és gyorsan leszokott :lol:

2 hét múlva már bölcsis nagyfiú:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Csodás éjjelünk volt, priznic, kúp, kanalas orvosság hegyek...Most már jól van, a kanalas, amit ajánlott a gyógyszerésznő, egy csoda...Pedig addig olyan kutyásan köhögött. Otthon van most a nagyival, csak egy pici hőemelkedése van, meg egy picit folyik az orra...
Kia hajrá!

Kép
nyafi
 
 


Kia hajrá!
Eika gratula!
Nyafi sajna!

Nálunk a helyzet pocsék. Teljesen magam alatt vagyok. Levi majd két hete itthon van. Nincs nagy baja csak köhög de este nagyon. Panna is elkezdet, de a legrosszabb hogy szájpenésze van hétfő óta. Szóval alig eszik. Levi meg olyan rossz hogy csak na. Mindent szétdobál, legyen az játék kaja stb..... Én már az agyvérzés és a teljes idegkimerültség határán vagyok. Na szóval Niki most értettem meg igazán hogy miről is írtál régebben. Ja és nulla segítség..... Férj reggel 7-kor elmegy és este 7 után jön. Egy hete nem mostam hajat igénytelenül nézek ki ami nagyon zavar. Fogyózni nem tudok, mert ha azt a kis csokit is megvonnám magamtól akkor már.......
Menny idő míg elmúlik ez a szájpenész? Mert így az sem jó ha cumi van a szájban de az sem ha nincs. _Teljesen tanácstalan vagyok. Segítsetek PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
boganna07
 
 


"Bizony előfordul, hogy a szájnyálkahártya kezelése akár hónapokig tart. Ez leggyakrabban azért ilyen hosszadalmas, mert azt nem elég határozottan és alaposan végzik el. Nem ecsetelni kell a nyálkahártyát, hanem erősen le kell törölni a gombás felrakódást. Az álkapcsok találkozásának szögletében pedig nehéz azt észrevenni is és kezelni is. Csak pálcikával lehet. Ha ez nem alapos , onnan fertőződik vissza az egész szájnyálkahártya. Kb. 2 héttel a szájpenész megjelenése után megjelennek a gombás elváltozások a popsi bőrén is. A szájban leváló telepeket ugyanis a baba lenyeli, az a bélcsatornán végighalad és a széklettel ürül. Fontos tehát ilyen estekben gombaölő popsi kenőcs használata is. A tapasztalatok szerint a borax-glicerin megfelelő használat mellett nem gyengébb szer, mint bármelyik másik gombaölő folyadék és még az íze sem rossz."

A cumit többször fertőtlenítsd, a kezét is gyakrabban mosd.

Jobbulást!!

dhbetty
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: